Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob wrz 23, 2017 6:37 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Jak na polski wrestling to proma

KPW Arena 7: GREG
KPW Arena 7: Boski Ostrowski
KPW Godzina Zero 2017: Alisa
KPW Godzina Zero 2017: Peter Pannache

To najlepsze proma w polskim pro wrestlingu pod względem realizacji:

Ron Corvus zawalczy w walce ''Siedmiu Wspanialych'' No-DQ Elimination Ladder Match

Do walki "Siedmiu Wspaniałych" na Gala Wrestlingu: KPW Godzina Zero 2017 dołącza węgierska legenda hardcoru Ron Corvus!

Spoiler:

KPW Godzina Zero 2017: Ron Corvus [1:00]
Spoiler:

Krótko i konkretnie.
Uwielbiam proma Corvusa.

Disco disco, good good - Boski Ostrowski czwartym uczestnikiem walki siedmiu wspaniałych na gali Gala Wrestlingu: KPW Godzina Zero 2017!
Spoiler:

KPW Kombat TV: Sezon 2 Odcinek #5 [14:07]
Spoiler:

W odcinku cała walka:
*Kawaleria (Greg/Kaszub) vs Dawid Oliwa/Peter Pannache z gali KPW Arena 7 (10/6/2017)
* Krzysztof Zasada Promo

Na ostatniej gali doszło do punktu krytycznego w relacjach pomiędzy Krzysztofem Zasadą a Gracjanem Korpo. Po latach współpracy Zasada uznał, że pora zakończyć tę znajomość i zamierza wziąć sprawy w swoje ręce

Gracjan Korpo vs. Krzysztof Zasada
Gala Wrestlingu: KPW Godzina Zero 2017
12 sierpnia, Gdynia, Gdyńskie Centrum Sportu
Spoiler:

KPW Godzina Zero 2017: Krzysztof Zasada [2:24]
Spoiler:

Znają się od lat, przyjaźnią się od lat, nigdy nie mieli okazji się zmierzyć. Już za nieco ponad tydzień pierwszy polski mistrz wrestlingu Kamil Aleksander i występujący w Wielkiej Brytanii Mika Polish Punisher spotkają się w ringu twarzą w twarz. Zapowiada się bardzo wyrównane i emocjonujące starcie!

Kamil Aleksander vs. Mika The Polish Punisher
12 sierpnia, Gdynia, Gdyńskie Centrum Sport
Spoiler:

KPW Godzina Zero 2017: Kamil Aleksander [0:55]
Spoiler:

Piątym uczestnikiem siedmioosobowej eliminacyjnej walki z drabinami - Siedmiu Wspaniałych - jest Mateusz Kowalski!
Siedmiu Wspaniałych
Spoiler:

Na gali KPW Arena 6 był bardzo bliski zdobycia tytułu pretendenta, jednak na koniec uległ swojemu tag team partnerowi Ostrowskiemu. Już za niecały tydzień ponownie stanie przed tą szansą. Przedostatnim uczestnikiem walki Siedmiu Wspaniałych jest David Oliwa - wrestler!
Siedmiu Wspaniałych
Spoiler:

Ostatnim uczestnikiem siedmioosobowej eliminacyjnej walki z drabinami - Siedmiu Wspaniałych - jest Rosetti "The Chief"! Zatem znamy już wszystkich zawodników, którzy wezmą udział w tym nietypowym i bardzo emocjonującym starciu. Przypominamy, że zwycięzca - osoba która ściągnie zawieszony ponad ringiem kontrakt - zyskuje prawo do stoczenia walki o dowolny pas mistrzowski KPW, przez następny rok. Kto nim będzie? Dowiemy się już za 6 dni!
Siedmiu Wspaniałych
Spoiler:

KPW Godzina Zero 2017: Sawicki & Rosetti [1:01]
Spoiler:

Nadszedł czas, aby ogłosić ostatnią z walk gali KPW Godzina Zero 2017. Będzie to starcie o pas mistrzowski KPW Oldtown! Greg w swojej pierwszej obronie pasa zmierzy się z pochodzącym z Lubeki, niemieckim zawodnikiem Fynnem Freyhart.
GREG vs. Fynn Freyhart
Spoiler:

KPW Godzina Zero 2017: Fynn Freyhart [1:04]
Spoiler:

A tak się prezentuje cała karta sobotniej gali KPW Godzina Zero 2017 w Gdyni

1.) KASZUB vs PETER PANNACHE [Single Match]

2.) MIRA vs ALISA [Single Match]

3.) KAMIL ALEKSANDER vs POLISH PUNISHER [Single Match]

4.) GRACJAN KORPO vs KRZYSZTOF ZASADA [Single Match]

5.) GREG (c) vs FYNN FREYHART [KPW Oldtown Championship]

6.) ROBERT STAR vs JOEY OZBORNE [Single Match]

7.) MATEUSZ KOWALSKI vs RON CORVUS vs BOSKI OSTROWSKI vs DAVID OLIWA vs SAWICKI vs VICTOR ROSETTI vs ADAM BRAVO
[''Siedmiu Wspanialych'' No-DQ Elimination Ladder Match]

8.) BIANCA vs KAT VON KAIGE [Single Match]

9.) PIĘKNY KAWALER (c) vs WILD BOAR [KPW Championship Match]

[wszystkie match cardy gali kpw godzina zero 2017]
Spoiler:

Na tą chwilę na facebooku 151 osób zdeklarowały się, że będą na gali, a 207 jest zainteresowanych
https://www.facebook.com/events/130827730847337/

KPW Godzina Zero 2017: Greg [1:34]
Spoiler:

KPW Godzina Zero 2017: Wild Boar [1:08]
Spoiler:

Edit:

Na gali było ponad 200 osób. Z tego co mi wrestlerzy KPW do 216 siedzeń musieli dostawić dodatkowe mniejsze trybuny.
Pobili też rekord przed sprzedaży, bo na KPW Areny przed sprzedasz wynosiła tylko 50 biletów.

Wideorelacja z gali
http://rozrywka.trojmiasto.pl/Niesamowi ... 15600.html

Relacja Tygrysica
http://mywrestling.com.pl/relacja-tygry ... zero-2017/

KPW Arena 8 prawdopodobnie w Listopadzie 2017.

Legenda
Awatar użytkownika

Ciekawe, że KPW udało się dobić liczbę widzów powyżej 200. Uznanie się należy.
Jednocześnie pała się należy za te opóźnienia. Spodziewałem się że tak będzie, widząc na plakacie że drzwi otwarte raptem kwadrans przed planowanym startem. Co to jest 15 minut ? Pół godzinny powinno być minimum. Miejmy nadzieję że KPW wyciągnie z tego lekcję, bo dla nowych ludzi 40 minut opóźnienia może być zniechęcające.

Superstar
Awatar użytkownika

KPW Godzina Zero 2017

Mogę się nazwać jedynym przedstawicielem WF na KPW, no chyba że policzymy Krzysztofa, którego serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz dziena za wskazanie miejsca :D

Frekwencja to ogromne zaskoczenie na plus, spodziewałem się 80-100 ludzi, a tu 200+, na minus to że wpuszczono jak to Kawaler nazwał zjazd Sebixów XD bo widać było że Ich grupa była mocno wstawiona, no ale chociaż żywiołowo reagowali. Można się czepić spóźnienia, ale szczerze nie na takich imprezach się gorsze rzeczy działy i np. na mojorze w CSa zamknęli kolejkę w której stało tak na oko tysiąc ludzi i musieli przejść na koniec tej obok. Więc KLu się nie czepiaj, bo rozumiem że ktoś kto musiał tyle stać przed wejściem się czepia, ale nie osoba która nie była nawet w okolicy tej gali XDDD

Kaszub vs. Peter Pannache - ** i 1/2 *
Początkowo OK, widać że oboje mają silnie zarysowane gimmicki i fajnie je odgrywają, na minus botch i wznowienie walki które sprawiło że emocje spadły do zera.

Alisa vs. Mira - NR
Z jednej strony był potencjał na ciekawe starcie i szkoda że takiego nie było, ale według Mnie odłożyli je tylko w czasie, a podczas tej walki dowiedziałem się że można być złym sędzią XD

Kamil Aleksander vs. Mika The Polish Punisher - ** i 3/4 *
Największy zawód na gali, liczyłem na to ze będzie to najlepsze starcie na gali, a tu wyszło to co najwyżej solidnie, plus Mika który robi furorę w UK tu nie pokazał prawie nic, a Kamil lepiej by ogarnął strój, bo widać było jak momentami mu przeszkadzał.

Gracjan Korpo vs. Krzysztof Zasada - DUD
Zasada nie pokazał zupełnie nic, no może poza ciekawym wejściem, a Gracjan to też ciekawa postać, ale trudno było mu z rywala coś wyciągnąć.

KPW Oldtown Championship Match: Fynn Freyhart vs. Greg - *** i 1/4 *
PO pierwsze fajny mają ten pas, po drugie było to czysto wrestlingowo najlepsze starcie tej gali, a po trzecie Freyhart był po prostu świetny i Niech częściej występuję w KPW, troche przypomniał Mi Marcusa z gali MZW w Wrocławiu.

Joey Ozbourne vs. Robert Star - ** i 3/4 *
„jest najlepszym co spotkało to miejsce od 1939 roku” XDDDD
Ringowo była to mocna siermięga, ale akcja z pinezkami i chair shot były kosmicznie i tak naprawdę te dwie akcje uratowały to starcie, no i komentarze jedynej kobiecej przedstawicielki ekipy Sebixów "Robert Ty Debilu" wygrała XD

Siedmiu Wspaniałych - *** i 1/2 *
Znaczy nawet ośmiu XD Ogólnie koncept z eliminacjami wyszedł bardzo fajnie, jedynie na minus to że na końcu tempo siadło, a tak wyszło to bardzo dobrze, kilka ciekawych akcji było, szkoda Korpo który wyglądał jakby doznał poważnej kontuzji. Myślałem że wygra Oliwa, ale Corvus to chyba jeszcze lepsze rozwiązanie, no i pewnie dostaniemy fajną walkę Boski Ostrowski vs. Dawid Oliwa na jednej z przyszłych gal.

Bianca vs. Kat Von Kaige - ** i 3/4 *
Bardzo przyjemne starcie :P Nawet dużo akcji technicznych na początku, szkoda że trochę botchy się wkradło, ale do przeżycia, no i potem brawl poza ringiem też wypadł nieźle, zdziwiło Mnie zwycięstwo przyjezdnej.

Piękny Kawaler vs. Wild Boar - ***
Po prostu dobra walka, największy plus to oczywiście interakcja Kawalera z publiką co wypadało po prostu świetnie, końcówka walki to sztapomwe hellowe zwycięstwo i tyle, promo po walce Mnie zniszczyło, dosłownie XD

Ogólnie gala jak najbardziej na plus, wyrzuciłbym tylko jedno starcie, propsy za oprawę która wypadła jak na nasze standardy dobrze, Pan Pawłowski ma dość nietypowy styl, ale nie można odmówić tego że potrafi ożywić publikę jak i rzucić sucharem.

Czy warto jechać na KPW? Jakbym miał jechać z domu 400 km to powiedział bym że nie, ale patrząc że byłem na mazurach, czyli już w połowie drogi i przy okazji można było zwiedzić trochę trójmiasta to wyjazd oceniam jak najbardziej na plus :D

KPW róbcie tak dalej :D

Moderator od 22.09.2017

1 miejsce w Typerze Evolve i PWG 2016
2 miejsce w Typerze CZW, NOAH i NJPW 2016
3 miejsce w Typerze ROH 2016

Low carder
Awatar użytkownika

Opóźnienie było chyba rekordowe, ale w sumie to i dobrze, bo ja ludzi na halę naprowadzałem z ulicy jeszcze około 20:30.
Myśle, że KPW nie spodziewało się tyle osób, bo na poprzednie gali KPW Godzina Zero 2016 było, tylko 103 osoby - z tego co się doliczyłem na materiałach wideo.
Na KPW Arenach też nie mieli powyżej 200 osób, tylko około 150.
Na pewno wyciągną wnioski i spróbują to po poprawić - np. wpuścić ludzi wcześniej, wysłać więcej adeptów do sprzedaży i sprawdzania biletów.

Publika nie do końca wrestlingowa, bo to ich największa gala w roku, więc cześć ludzi przyszła po prostu zobaczyć jak wygląda wrestling w Polsce.

Dobrze, że klub atlantic nie wypalił, bo przy takiej frekwencji byśmy się chyba zadusili.
Hala Gosir Gdynia mimo paru minusów na pewno się lepiej sprawdza przy organizacji tak dużej gali niż klub Atlantic.
Największe minusem tej hali jest to, że ma beznadziejną akustykę i trudno się było zgrac z chantami, bo osoby siedzące po jednej stronie ringu nie słyszała co krzyczą osoby po drugiej stronie ringu.

Najlepszy na KPW Godziny Zero byłby gdański klub B90 (gdzie odbyła się gala KPW @ Szlamfest, w lutym 2018 druga część tej gali), ale jak za rok (prawdopodobnie 11 sierpnia odbędzie się KPW Godzina Zero 2018 - tak wynika z moich obliczeń) ten klub nadal będzie dla nich nieosiągany (musiało pewnie by przyjść minimum 400 osób) to mogą spokojnie znowu robić w Gdyńskim Centrum Sportu.

Najlepiej by był to klub, bo fani KPW lubią sobie wypić, a jak nie mogą kupić alkoholu na gali, to po prostu wypiją przed - zresztą pub był parę metrów od hali.

Jeżeli chodzi o Mikę to walczył z kontuzją.
Gracjan Korpo chyba jednak doznał kontuzji na gali, bo na swoim fabpege'u napisał post "L4".
Fynn Freyhart raczej będzie wracał tak często jak Ron Corvus na gale KPW do tej pory.
Świetnie mówi po polsku, ringowo jest niezły, publika go kupiła (wszystkie swoje koszulki sprzedał na gali, niestety nie zdążyłem kupić), więc głupotą byłoby z niego nie korzystać tak często jak się da - tym bardziej, że urodził się w Trójmieście.

Jeżeli miałbym skazać gale KPW na której najlepiej się bawiłem, to pewnie byłaby KPW Arena 6, gdzie było ponad 150 osób (z tego co mi mówił GREG), ale publika była głownie wrestlingowa i dało się z prawie wszystkimi pogadać, bo nie było takiego zamieszania.

Jednak gala KPW Godzina Zero 2018 to najlepsza gala KPW pod względem wizualnym - najlepsza frekwencja i oprawa.
Mam nadzieje, że frekwencja na galach KPW dalej będzie rosnąć, by któraś KPW Godzina Zero w końcu została zorganizowana w klubie B90, wtedy to będzie najlepsza gala w historii KPW.

Następna gala KPW Arena 8 prawdopodobnie w listopadzie, oby znowu w klubie/pubie.

Superstar
Awatar użytkownika

O kurde, teraz zajrzałem do tego tematu i się zorientowałem, że podczas gali byłem w Gdyni :D Wybrali sobie najgorszy termin z możliwych, bo podczas trwania wieczornych pokazów lotniczych Gdynia Aerobaltic, które zgromadziły tego dnia 130 000 osób. Gdyby gala odbyła się kiedy indziej, na pewno chętnie bym się na niej pojawił, generalnie pewnie frekwencja byłaby jeszcze lepsza.

Superstar
Awatar użytkownika

Byłaby jeszcze lepsza przynajmniej o +1 osób, gdyby nie piątkowa nawałnica, przez którą pociągi się następnego dnia spóźniały dwie godziny, przez co nie opłacało mi się jechać xD

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Superstar
Awatar użytkownika

Mr. Crusher pisze:
O kurde, teraz zajrzałem do tego tematu i się zorientowałem, że podczas gali byłem w Gdyni :D Wybrali sobie najgorszy termin z możliwych, bo podczas trwania wieczornych pokazów lotniczych Gdynia Aerobaltic, które zgromadziły tego dnia 130 000 osób.

Jak czekaliśmy na galę na parkingu, gdzieś po 19:00 widać było różne akrobacje, trzeba przyznać wyglądało to fajnie, wiec można było połączyć jedno z drugim XD

Nie wiem jak wypali Mi praca plus studia, no ale postaram się na KPW w listopadzie być i liczę że karta na Arene 8 będzie porównywalna z tą na Godzinie zero :D

Moderator od 22.09.2017

Low carder
Awatar użytkownika

Mr. Crusher KPW robi gale kiedy ich na to stać, a nie kiedy chce, dlatego gale są zapowiadane tylko z miesięcznym wyprzedzeniem. Koszt takiej gali jest ogromny, a frekwencja nadal zbyt mała, by to mogło się porządnie kręcić.
Dlatego najtaniej im wychodzi robienie gali w przed ostatni dzień trwania obozu letniego.
Gdyby na gale przychodziło ponad 400 osób, to wtedy mogliby zapowiedzieć gale z 2 miesięcznym wyprzedzeniem.
Zresztą miała być zapowiedziana już 11 czerwca 2017, po gali KPW Arena 7, ale kiedy czekali na decyzję od właściciela klubu atlantic, klub został sprzedany i nie dogadali się z nowym właścicielem. Potem 3-4 tygodnie czekali na decyzje czy mogą robić gale w hali Gdyńskiego Centrum Sportu.

W sumie nawet dobrze, że nie wypalił klub atlantic, bo przy takiej frekwencji publika była by stłoczona.
Gale w klubie się łatwiej robi, bo nie trzeba przywozić oświetlenia (na gali stały 4 reflektory sceniczne) i sprzętu nagłaśniającego, bo to wszystko jest w klubie, ale to oczywiście kosztuje i nie każdy klub chce taką gale u siebie, tym bardziej jak jest słaba frekwencja.
Wolą sobie wynająć DJ'a i przyjdzie im z 100 osób.

#SiostraMiry ma już swój fanpage

[KOMBAT PRO WRESTLING: ALISA]
https://www.facebook.com/Alisa-wrestler ... 494112873/

Legenda
Awatar użytkownika

Hubson pisze:
Można się czepić spóźnienia, ale szczerze nie na takich imprezach się gorsze rzeczy działy i np. na mojorze w CSa zamknęli kolejkę w której stało tak na oko tysiąc ludzi i musieli przejść na koniec tej obok. Więc KLu się nie czepiaj, bo rozumiem że ktoś kto musiał tyle stać przed wejściem się czepia, ale nie osoba która nie była nawet w okolicy tej gali XDDD

A co mnie obchodzą inne imprezy ? To tak jakby nie można było narzekać na swoje problemy, bo dzieci w Afryce mają gorzej. No fajnie, tylko że to nadal nie rozwiązuje mojego problemu. Nie róbmy równań w dół.
Oczywiście że mnie na gali nie było, więc dla mnie to bolesne nie jest. Mówię o samym fakcie, który chyba miał swój efekt - czytałem że podobnież przez tą obsuwę ubyło ludu przed main eventem z racji późnej pory. :J

lygrys pisze:
Na pewno wyciągną wnioski i spróbują to po poprawić - np. wpuścić ludzi wcześniej, wysłać więcej adeptów do sprzedaży i sprawdzania biletów.

I to najważniejsze :]

Hubson pisze:
postaram się na KPW w listopadzie być

Może zrobisz relację video ? ;)

Superstar
Awatar użytkownika

KL pisze:

Hubson pisze:
postaram się na KPW w listopadzie być

Może zrobisz relację video ? ;)

No oczywiście, pewnie będzie całe przegadana przeze mnie :P

To tak wyjaśnie że to wyżej i tekst o spóźnieniu to był swojego rodzaju sarkazm i powinni następnym razem bardziej się postarać, ale rozumiem to że spodziewali się mniejszej publiki. Choć o tym spóźnieniu zapomniałem tuż po starcie gali, a to chyba najważniejsze :D

Moderator od 22.09.2017

Low carder
Awatar użytkownika

Po prostu frekwencja ich przerosła - okazuje się, że promocja na konwencie Szlamfest i portalu trojmiasto.pl to osoby z Trójmiasta, głównie tam się dowiedziały o KPW.

Najważniejsze, że w tym roku nie było żadnych poważnych incydentów i nikt tym razem się nie pobił z Kawalerią, jak rok temu Ojciec Adama Bravo z GREGiem.
Dobrze, że pomyśleli o barierkach.
Na szczęście na KPW Arenach ich nie ma, bo tam głównie przychodzi wrestlingowa publika i można sobie spokojnie pochantować.

Star
Awatar użytkownika

Ponad dwieście osób na gali biletowanej? Dawno takiego wyniku w naszym wrestlingowym grajdołku. Jeszcze poziom ponadto w miarę przyzwoity...Nic tylko chylić kapelusza KPW, że taki mocny krok do przodu zrobili. Oby tak dalej i niech ta frekwencja będzie punktem odniesienia dla MZW, by do takiej liczby dążyć.

BTW. to uczucie, gdy polska federacja ściąga podobną liczbę widzów na gale jak niegdyś TNA na swoje tampingi XD

Obrazek

1x time WFF Polish Champion
1x time WFF Champion (current)

INTERCONTINENTAL WRESTLING COMPANY

Low carder
Awatar użytkownika

Kilgor pisze:
Ponad dwieście osób na gali biletowanej? Dawno takiego wyniku w naszym wrestlingowym grajdołku. Jeszcze poziom ponadto w miarę przyzwoity...Nic tylko chylić kapelusza KPW, że taki mocny krok do przodu zrobili. Oby tak dalej i niech ta frekwencja będzie punktem odniesienia dla MZW, by do takiej liczby dążyć.

Jeżeli MZW chce swoimi gali dogonić KPW, to musi się przeprowadzić do Wrocławia, lub równie dużego miasta - tym bardziej, że Głuchołazy nie pasują im fanom i adeptom.

Na początek klub Bakara wystarczy, by się za klimatyzować, ale gale w klubie/pubie są nieuniknione, jeżeli frekwencja ma wzrastać.
Jak ma wzrastać, to produkt MZW musi być dla wszystkich od wieku 14+, a nie tylko dla fanów wrestlingu.
A jak ma być dla wszystkich, to musi być to miejsce, gdzie można kupić alkohol (jak nie będę mogli kupić na gali, to wypiją przed, albo przemycą w plecaku, więc możliwość kupna alko na gali powinno być standardem, przy okazji klub/pub zarobi i będzie zadowolony), bo przeciętnej osobie nie interesującej się wrestlingiem na co dzień, nie wytłumaczysz, ze warto przyjść na gale wrestlingu w sali gimnastycznej lub domu kultury, bo on gale w takich miejsca nie uważa za coś godnego uwagi.

Dlatego ważne jest też jak wizualnie prezentuje się gala.
Byłego właścicielem klubu atlantic do robienia u siebie gal KPW Arena przekonał tylko jeden materiałów wideo! Skrót z gali KPW Godzina Zero 2016, na którym były... 103 osoby!

KPW już galę KPWvsTheWorld z 2015 chciało zrobić w klubie/pubie, tylko takie miejsca nie były nimi zainteresowane, bo jak na materiałach wideo widziały sale gimnastyczną, to dawali cenę z sufitu by ich spławić.

Portal trojmiasto.pl relacje pisemną i wideo, zaczął publikować dopiero od gali KPW @ Szlamfest w klubie B90 - Co jest bardzo pomocne, bo to najpopularniejszy portal internetowy w Trójmieście, a kto wie czy nie w całym województwie Pomorskim.
Większość osób będących na gali KPW Godzina Zero 2017 mówiło mi, że przyszli na gale bo oglądali ich na żywo na Szlamfeście albo dowiedzieli się o gali z trojmiasto.pl.
Wiem, też ze KPW rozdawało ulotki na mieście, ale nie wiem jak to wpłynęło na frekwencję - myślę, że nie znacznie.

Następne gale prawdopodobnie:

W Listopadzie 2017 KPW Arena 8 Trójmiasto
W Styczniu 2018 KPW Arena 9 Trójmiasto
W Lutym 2018 KPW @ Szlamfest 2 Gdańsk
W Kwietniu 2018 KPW Arena 10 Trójmiasto
W Czerwiec 2018 KPW Arena 11 Trójmiasto
W Lipiec 2018 KPW @ Oldtown Festival 3 Stargard
W sobotę 11 sierpnia KPW Godzina Zero 2018... oby już w klubie B90, ale jak znowu będzie hala GOSIR Gdynia, to nie będzie tragedii.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8