Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn kwie 06, 2020 5:06 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość

Rookie
Awatar użytkownika

Wrzesień - Toruń :)

Low carder
Awatar użytkownika

DFW planujecie wyprodukować Vlepki z logo DFW i je sprzedawać na swoich galach?
najlepiej by było jakby na niej pod logo znajdować się adres waszego FACEBOOKowego profilu

Coś w tym stylu [KLIKNIJ!]

Rookie
Awatar użytkownika

Legenda
Awatar użytkownika

Całkiem spoko klimat przygotowany pod promo, tylko myślę że przy tego typu klimacie promo było dłuższe niż być powinno.
I w sumie tyle mogę powiedzieć, bo nie wiem co, nie wiem czemu, nie wiem jak, nie wiem who da hell is Chris Hunter, więc ciężko żeby tu się tym jakoś jarać. Na początku nie wiadomo, czy on mówi do widza, czy do kogoś konkretnego.

Jak usłyszałem pod koniec to "wydaje ci się", to obawiałem się, czy zaraz nie powie "masz rację, wydaje ci się"...... no i powiedział :J Sztampowe jak cholera.

Powodzenia w dalszych krokach i uwaga na łeb w ringu ;)

Rookie
Awatar użytkownika

Kolejne show w naszym wykonaniu. Zapraszam do komentowania!

Low carder
Awatar użytkownika

Mnie się w ogóle nie podoba to promo, bo według mnie powinniście iść w stronę tego co można zobaczyć np. w Ring Of Honor.
W dobrą realistyczną gadkę, bez świrowania wariata.

Wolałbym sobie zobaczyć takie polskiego Silasa Younga, niż kolejnego Jeffa Hardy, który zawsze miał problem z mikrofonem.

A jak już koniecznie chcecie mieć chociaż jednego wariata z takimi promami w rosterze, to niech on założy maskę albo pomaluje sobie twarz.

Nie lubię prom Shadowa, ale pasują do jego gimmicku, a Piękny Kawaler broni się dobrą gadką.
To wasze wygląda trochę śmiesznie.

Legenda
Awatar użytkownika

Ring na piasku ? takiego czegoś jeszcze nie widziałem.

Ten PJ Blake wygląda jak Pan Pawłowski (a może tak miało być ^^ )

Opener spoko, jak na backyard. Lubię takie efektowne akcje. Trochę zdaje się mocno pokombinowana końcówka, ale i tak raczej za dużo się z tego nie dowiemy :P

W drugiej walce daliście ciała z ubiorem. Wszyscy na czarno..... nawet sędzia ! Ciekaw jestem, czy publika nie była przez to zagubiona, czy nie scala się to dla nich w jedność; może nawet myśleli, że to fatal four way match ? ^^ Jak dany zawodnik ma się wyróżniać, skoro wygląda tak samo, jak trzech innych gości, w tym sędzia ? Sugeruję pomyśleć o ringowym ubiorze, aby ludziska podłapali, że ten to jest ten, a tamten to tamten.

w trzeciej walce momentami bardzo było widać to chronienie się przy "niebezpiecznych" akcjach, ale wiadomo że od backyardu i to na takim etapie rozwoju, nie należy wymagać Piledrivera z drabiny na szkło ;)
fajnie że wpadli na pomysł z Suplexem na kałużę, bo o tym właśnie pomyślałem :D W dodatku koń się załapał na czas antenowy. Iiiihaaa !

Albo mi się zdaje, albo te liny (zwłaszcza górna) są strasznie luźne. Powerbomb na płonący stół powinni dostać ci, co to przykręcali.

Powodzenia w dalszym rozwoju i uważajcie na kontuzje ;)

Rookie
Awatar użytkownika

Witamy na trzecim i pierwszym w nowym roku pokazie DFW! Postanowiliśmy zrobić show dla małej grupy osób - znajomi, rodzina - stąd nazwa "Zamknięty" :)

W dzisiejszym skrócie zobaczymy trzy walki! A oto one:

PJ Blake vs ??? - Normal Match

Corin Mear vs Charlie Grayson - Normal Match

Malmo Buruto & Pain Killer
vs Chris Hunter & Revage - Tag Team Match

Życzymy miłego oglądania i liczymy na wasze komentarze, abyśmy wiedzieli jak poprawić nasz produkt! Dziękujęmy! :)

Rookie
Awatar użytkownika

Witamy na czwartym i drugim w nowym roku pokazie DFW! Tym razem zawitaliśmy na Rajdzie Kopernikańskim!

*Przed pokazaniem karty chcielibyśmy wytłumaczyć dlaczego Chris Hunter walczy dwa razy - Malmo Buruto miał walczyć z Corinem Mear`em lecz z powodu kontuzji której nabawił się w pracy dwa dni przed pokazem musiał go ktoś zastąpić :)

Corin Mear vs Chris Hunter - Normal Match

Pain Killer vs Jay Revolt vs PJ Blake - Triple Threat

Revage vs Chris Hunter vs Charlie - Triple Threat

Życzymy miłego oglądania i liczymy na wasze komentarze, abyśmy wiedzieli jak poprawić nasz produkt! Dziękujęmy! :)

Zapraszamy także na Fan Page na Facebook`u : http://www.facebook.com/DreamFactoryWrestling/?fref=ts :)

Rookie
Awatar użytkownika

Witamy na piątym i trzecim w nowym roku pokazie DFW! Tym razem zawitaliśmy w Zespole Szkół Technicznych a pokaz odbył się dla klas mundurowych!

Pain Killer w/Chris Hunter vs Revage - Normal Match

Corin Mear vs PJ Blake - Normal Match

Chris Hunter vs Charlie - Street Fight Match - sędzia specjalny Pain Killer

Życzymy miłego oglądania i liczymy na wasze komentarze, abyśmy wiedzieli jak poprawić nasz produkt! Dziękujemy! :)

Zapraszamy także na Fan Page na Facebook`u : https://www.facebook.com/DreamFactoryWrestling :)

Rookie
Awatar użytkownika

Trochę dawno się nieodzywaliśmy, ale do nadrobienia mamy dwa pokazy! Miłego oglądania!

Pokaz z kwietnia:

Turniej o miano pierwszego mistrza DFW - część pierwsza:

Legenda
Awatar użytkownika

Pokaz z kwietnia:
Fajnie że oprócz samego skrótu z muzyczką dali też reakcję publiki, bo ciekaw byłem czy patrzą na to z podziwem, czy raczej śmieją się z myślą że wrestling=kabaret. Myślę że jest trochę tego i trochę tego.

Przerażają mnie te bardzo luźne liny. Miękka mata to jeszcze rozumiem bo jednak to backyard, ale te luźne liny to katastrofa.

Ringowo mógłbym powiedzieć że nawet nawet, choć z drugiej strony ciężko coś o tym mówić, jako że w tu nie ma trenera który odpowiednio dopasuje kto jest na co gotowy do wykonania i do przyjęcia, tylko sami to ustalają.
Piledriver ? Feast Your Eyes ? Oj, oby nie było nieszczęścia :/

Turniej cz. 1:

pierwsza walka - niezła zwinność, ale czasem i ataki nie tyle efektowne, by móc w to uwierzyć.
druga walka - jak się ma świadomość o miękkiej macie, to ciężko coś pozytywnego myśleć po Backdropie czy Tilt-a-whirl Slamie. Trochę to śmieszne, ale tą walką uzmysłowili mi w pełni że trzeba patrzeć na te wyczyny z dużą wyrozumiałością.
trzecia walka - kilka fajnych akcji. Tyle, bo nie bardzo wiem co napisać :P
czwarta walka - niezła chemia miedzy jednym i drugim. Dobra współpraca, tak przynajmniej wynika z tego skrótu. Wygląda na to, że dobre zakończenie show.

Nie wiemy nic o reakcji widzów. Nie wiemy jak się na to zapatrują i czy obserwowali całe show, czy też podczas spaceru zerknęli sobie na to przez 5 minut.

Ciężko coś napisać o DFW ogólnie, bo ciężko się w to wkręcić samymi skrótami. A może mi jest ciężko, bo jednak aktywnie obserwuję też MZW i gdy potem zerkam w stronę DFW to widać te różnice i trudno jest za takie coś złapać. Obejrzałem i skomentowałem by chłopakom było miło, ale z jednym i z drugim było ciężko.
Niemniej, powodzenia i oby bez kontuzji.

Rookie
Awatar użytkownika

Panie i Panowie! Czas najwyższy zaprezentować drugą część Turnieju Marzeń DFW! Dnia 20 sierpnia 2016, na sali gimnastycznej UMK odbyły się następujące walki:

Półfinał: Charlie vs PJ Blake
Półfinał: Corin Mear vs Chris Hunter
Tag Team: Malmo Buruto & Pain Killer vs Rob Scaffold & Norris /b]
Normal Match: [b]Direk
vs Revage
Finał o pas DFW: ? vs ?

Galę komentował Seth Donner i WWEPolandNation!

Link do obu kanałów:
Seth Donner
WWEPolandNation

Chcecie być na bieżąco? Zapraszamy na nasz profil na facebooku!
Kliknij tutaj!

Legenda
Awatar użytkownika

Tournament of Dreams - część 2 (20/08/2016)

Zainwestowali w strój dla sędziego. Chyba o tym kiedyś w tym temacie wspominałem, więc naturalnie należy pochwalić. Teraz nie trzeba się zastanawiać który sędziuje, a którzy walczą.

Charlie vs PJ Blake
Łopatologiczny początek ze strąceniem z narożnika. Choć w tym wypadku akurat może i dobre, bo wątpię by wiele osób na tyle śledziło DFW by ogarniać kto jest dobry, a kto zły. Teraz wiemy to od początku.
Całkiem spoko prowadzenie pojedynku. Sam koniec jedynie trochę niemrawy - nie dostrzegłem u Blake'a próby wydostania się ze small package (lepiej zresztą by było zastosować inside cradle). Ogólnie spoko.

Corin Mear vs Chris Hunter
Finn Balor wannabe ? :D Niby ringowo całkiem fajne, ale ciężko mi coś więcej napisać bo i o czym tu pisać ? Jedyne co zwracało uwagę to gdy Hunter zrobił w konia widzów z rzuceniem rywala w ławki. Szkoda, że nie zrobił do nich jakiegoś gestu, by z pewnością zajarzyli że zostali wyrolowani.

Scaffold i Norris vs Painkiller i Malmo
Zakładam że to taki przerywnik od turnieju. To + nikła żywotność publiki = stanowczo za długa walka. Podejrzewam że przez ostatnie 4-5 minut ludzie (podobnie jak ja) myśleli kiedy to się skończy, bo ich zainteresowanie tą walką z niewielkiego zeszło na jeszcze niższe.
Scaffold aż tak dużo nie pokicał, więc nie było możliwości by ktoś się interesował tą walką aż tyle czasu, ile sobie dali.

Revage vs Direk
Dobrze się dobrali i całkiem fajnie współpracowali. Na tym poziomie mogło się podobać. Jednak ta walka pokazała też jak ważna jest reakcja od publiki, której tradycyjnie nikła ilość.

Chris Hunter vs Charlie
wygląd pasa taki podstawowy; dupy nie urywa. Oczywiście rozumiem że DFW nie ma funduszy na coś nadzwyczajnego. Należy mieć tylko nadzieję że ten pas nie jest plastikowy, jak to było w pewnej polskiej federacji ;)
"Trybuny zamilkły" - no co ty nie powiesz, panie komentatorze :D Ładne zakończenie, ostatnie 3-4 minuty mogły się podobać. A i publika wreszcie dała o sobie znać, czego nie było przez 95% gali. Być może dla wielu z nich to pierwsze spotkanie z takim czymś.

Komentatorzy OK.

Oglądajcie Ring of Honor !
;)

Low carder
Awatar użytkownika

Jakby ktoś był chętny to zapraszam w imieniu prowadzących MyCast na piąty odcinek z mistrzem DFW - Chrisem Hunterem:

https://www.youtube.com/watch?v=PNifwMjQZWE :D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna