Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr lis 20, 2019 1:52 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 369 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna
Autor Wiadomość

Legenda
Awatar użytkownika

W tym promie, gdzie Bianca ogłaszała nazwiska zawodników, śmieszyło mnie trochę to, że pokazała do kamery zwyczajną kartkę z napisanymi nazwiskami. Mogli się chociaż postarać o logo federacji na tej kartce, żeby to nie wyglądało aż tak amatorsko :P

Low carder
Awatar użytkownika

KPW vs. The World: Składy reprezentacji
http://www.youtube.com/watch?v=Y4Yb6PhGFHU
Spoiler:

W sumie mogli, chociaż mi nie przeszkadza ten minimalizm - tragedia by była jakby ksywki były napisane.

N!KO trochę narzekał na grę aktorską Bianci, skład HCW też go nie zachwycił - Jak już pisałem, gala jest raczej kierowana do lokalsów (nikt nie będzie jechał 100km lub więcej na galę w sali gimnastycznej a taką kartą - nie liczyć fanatyków, którzy są w mniejszości), a im wszystko jedno jaki będzie skład, bo nie wiedzą co to jest Hungarian Championship Wrestling.

Dla mnie na plus jest to, że proma KPW wizualnie trzymają poziom i są kręcone w 1080p HD - Liczę, że MZW też teraz będzie kręcić swoje materiały w takiej jakości.

Ja od polskiego wrestlingu głównie oczekuje skutecznej promocji szkoły i budowanie lokalnego fanbase'u.
Według mnie KPW przy takim budżecie jaki ma, całkiem nieźle się promuje w Trójmieście - głównie przez FB i YT.

Jestem ciekaw czy gala #KPWvsTheWorld przyciągnie nowe osoby na treningi, bo głównie po to została zorganizowana.

Legenda
Awatar użytkownika

lygrys pisze:

Ja od polskiego wrestlingu głównie oczekuje skutecznej promocji szkoły i budowanie lokalnego fanbase'u.
Według mnie KPW przy takim budżecie jaki ma, całkiem nieźle się promuje w Trójmieście - głównie przez FB i YT.

Jestem ciekaw czy gala #KPWvsTheWorld przyciągnie nowe osoby na treningi, bo głównie po to została zorganizowana.

Raczej wątpię, żeby promowanie się przez Facebooke'a i Youtube miało być wielce kosztowne ;)

Niewykluczone, że parę nowych osób się zainteresuje.
Mnie ciekawi, czy raz się tak tylko szarpnęli z gośćmi z Węgier czy to będzie częstsza współpraca. Oby też jednak znali umiar, bo na główne gwiazdy w dalszej perspektywie czasu powinni wyrastać "nasi", a nie "goście".

Low carder
Awatar użytkownika

KL pisze:
lygrys pisze:

Raczej wątpię, żeby promowanie się przez Facebooke'a i Youtube miało być wielce kosztowne ;)

Właśnie o to mi chodziło, że nie ma kasy na skuteczną promocje na mieście. :))
Prawdę mówiąc nie wiem jak można skutecznie się promować na mieście bez kasy.
Jak rozwiesisz plakaty to nie masz też gwarancji, że koszt ich wyprodukowania ci się zwróci - np. więcej osób przyjdzie na trening czy na gale.

Praktycznie zostają media społecznościowe i poczta pantoflowa, jak się nie ma sponsora z nieograniczonym budżetem, który kasy nie liczy.

KL pisze:
Niewykluczone, że parę nowych osób się zainteresuje.
Mnie ciekawi, czy raz się tak tylko szarpnęli z gośćmi z Węgier czy to będzie częstsza współpraca. Oby też jednak znali umiar, bo na główne gwiazdy w dalszej perspektywie czasu powinni wyrastać "nasi", a nie "goście".

Takie gale organizuje się z pieniędzy sponsorów, jak zbiorą to pewnie kogoś zza granicy zaproszą, nie koniecznie z HCW.

Z tego co zauważyłem, adept exDDW/KPW występuje w pełnoprawnej walce, gdzieś tak po dwóch latach treningu w szkółce - do tego czasu, na gali walczy, tylko w Battle Royal (tu dziewczyny mają gorzej, bo nawet na to nie mogą liczyć, przez to że jest ich za mało - w KPW aktualnie trenuje 5 kobiet).

Większość obecnych adeptów KPW trenuje 6 miesięcy albo roku, więc jeszcze muszą poczekać - na szczęście są bardzo młodzi.

Adept BESTIA [2 Maja 2015 DDW House Show 2: Battle Royal]
http://youtu.be/Voper7HanFw
Spoiler:

http://youtu.be/V0hXeu1SsPg
Spoiler:

Edit:

Został zapowiedziany HardCore Match: Robert Star vs Ron Corvus
Spoiler:

Robert walczył w hardcore matchu podczas DDW House Show 2, ale wtedy dwie jarzeniówki (i chyba więcej) przyjął GREG - po tej walce nasz polski john cena, przestał rapować i został zwerbowany do stajni Kawalera)

Legenda
Awatar użytkownika

Ciekaw jestem, czy w DDW/KPW jest hardcore, czy "hardcore" ;)
Podejrzewam, że pewnie starają się o to pierwsze, bo to zawsze dobry sposób na zamaskowanie niedociągnięć ring skillowych. Pytanie tylko, ile w takim razie potrwają kariery zawodników KPW :P I nie chodzi tylko o hardcory, bo wiem że za czasów DDW mieli twardy ring (nie wiem czy teraz mają ten sam, dlatego używam czasu przeszłego) więc nawet i na treningach ciało wrestlera dostanie porządną dawkę.

Low carder
Awatar użytkownika

KL pisze:
za czasów DDW mieli twardy ring (nie wiem czy teraz mają ten sam, dlatego używam czasu przeszłego)

Ring pozostał ten sam, czyli znany z treningów i gal DDW.

Low carder
Awatar użytkownika

KL pisze:
Ciekaw jestem, czy w DDW/KPW jest hardcore, czy "hardcore" ;)
Podejrzewam, że pewnie starają się o to pierwsze, bo to zawsze dobry sposób na zamaskowanie niedociągnięć ring skillowych.

Ostatnio hardcore match w Gdańsku był w maju i nie wyglądał jak ten z All Or Nothing II

DDW House Show #2 - Urywki
https://youtu.be/V0hXeu1SsPg
Spoiler:

Krajobraz po bitwie Robert Star vs GREG Hardcore Match
Spoiler:

I wtedy chyba więcej przyjął GREG.
Robert to jeden z najlepszych wrestlerów w rosterze Kombat Pro Wrestling, więc jest w stanie robić dobre walki bez krwawienia.
Z tego co słyszałem, w KPW nawet adepci chcą krwawić, ale Kamil ich temperuje i wybiera do takich walka najbardziej doświadczonych zawodników z rosteru.

KL pisze:
Pytanie tylko, ile w takim razie potrwają kariery zawodników KPW :P I nie chodzi tylko o hardcory, bo wiem że za czasów DDW mieli twardy ring (nie wiem czy teraz mają ten sam, dlatego używam czasu przeszłego) więc nawet i na treningach ciało wrestlera dostanie porządną dawkę.
CenBoyz pisze:
KL pisze:
za czasów DDW mieli twardy ring (nie wiem czy teraz mają ten sam, dlatego używam czasu przeszłego)

Ring pozostał ten sam, czyli znany z treningów i gal DDW.

Z tego co wiem to jest ring Dona Roida, na który narzekał Polish Giant - podobno tylko on.
Jak Przemk0 i Schoop w AM zapytali Roida o ring, to powiedział, że kupił go ze strony http://www.monsterringsandcages.com/ i takiego samego ringu używa Westside Xtreme Wrestling. Mówił, też że jak masz większa masę to lepiej przyjmujesz bumpy, dlatego dziwi go że Polish Giant miał pretensje, a kobiety nie.

Kamil Aleksander jak był w AM, to mówił że ring rzeczywiście jest trochę twardszy, ale dzięki temu lepiej jest przygotowany do walki w ringach innych federacji. Dla Niego to jest na plus.

Z tego co widziałem najwięcej roboty medycy mieli podczas hardcore matchu, bo trzeba było szyć wrestlerów - albo tylko GREGa.

Na Baltikonie po walce ich ciała wyglądały normalnie, nie licząc jakiś małych zadrapań - siniaków chyba nie mieli, albo były niewidoczne.
Jak ich pytałem, jak się czują to zadowoleni mówili, że ok.

Edit:

[Karta #KPWvsTheWorld 14-11-2015 w Gdańsku]

Walki Turniejowe

1) Bianca vs Audrey Bride [Turnament Match]
Spoiler:

2) Kaszub vs Renegade [Turnament Match]
Spoiler:

Kaszub Promo [0:19]
Spoiler:

Renegade Promo [0:38] włączenia można włączyć polskie napisy, jakby ktoś chciał sprawdzić tłumaczenie
Spoiler:

3) Kamil Aleksander vs Dover [Turnament Match]
Spoiler:

Kamil Aleksander Promo [1:21]
Spoiler:

4) Piękny Kawaler vs Nitro [Falls Count Anywhere Match]
Spoiler:

Piękny Kawaler- Promo #8 "Nitrogliceryna" [2:13]
Spoiler:

5) Robert Star vs Ron Corvus
Spoiler:

Walki poza turniejowe

6) GREG i Luxus vs. Boski Ostrowski i Victor Rosetti

7) Kasandra vs. Mira

Plakaty na mieście, te które udało mi się znaleźć w Gdańsku - z braku czasu nie sprawdziłem całego Trójmiasta (Gdańsk-Sopot-Gdynia) i małego 3miasta (Rumia-Reda-Wejherowo)

https://goo.gl/maps/fmveS2mNKdn
Spoiler:

https://goo.gl/maps/5eawXUU6Nk52
Spoiler:

https://goo.gl/maps/EbNAFsduxjt
Spoiler:

https://goo.gl/maps/GDfv24RrEFw
Spoiler:

Maxi4 ma zamiar podczas gali twittować na żywo pod #wrestlingPL i #KPW

Ma być też Miss April & Wąglik, Schoop, Przemk0 i JA.
Po staram się trochę nakręci i wrzucić jeszcze tego samego dnia - niestety nie na żywo, bo nie jestem mobilny.

Legenda
Awatar użytkownika

Jak wrażenia z gali plus liczba widzów, panie Lygrys ?
Czytam, że podobnież były oświadczyny w ringu ? ^^

Low carder
Awatar użytkownika

Ring był biało czerwony- czerwony, a nie niebiesko-biały
Spoiler:

Podczas gali Maxi4 na żywo twittował, Schoop nagrywał komentarz na żywo (mam nadzieje, że szybko ją zmontują i wrzucą całą na yt czy vod), trochę osób z publiki nagrywało, robiła zdjęcia i wrzucała na instagram.

[TWITTERze]
#wrestlingPL
#KPWvsTheWorld
#KPW

[INSTAGRAMie]
#wrestlingPL
#KPWvsTheWorld
#KPW

Edit:

Moje fotki:

[hardcore match] Ron Corvus pokonał Roberta Stara
Spoiler:

Renegade pokonał Kaszuba
Spoiler:

Mira pokonała Kasandrę
Spoiler:

Krzesła były ustawione po jednej stronie ringu, każdy rząd miał chyba 15 miejsc - dokładnie nie liczyłem.
1 rząd był wysprzedany już przed galą, ja z Maxi4 i Przemk0 siedzieliśmy w 3 rzędzie.
Z tego co widziałem i pamiętam chyba 4 rzędy były całe zajęte, od 5 ludzie siadali różnie.
Mnie się wydaje, że było około 70 osób - osobiście liczyłem na więcej niż 50 osób (około tyle było na biletowanym house show w maju), bo gala była zapowiedziana niecały miesiąc temu i zmienili nazwę.
Z tego co widziałem, było dużo nowych osób i nie wszyscy Ci co byli w maju wrócili - widocznie przyciągnęły ich plakaty rozwieszone na mieście.

Były koszulki KPW, ale nie wiem po ile (nie kupiłem z braku kasy, bo miałem w tym miesiącu inne wydatki), ale publika raczej kupowała - widziałem z 10 osób w ich koszulkach wśród publiki, t-shirty HCW też się cieszyły powodzeniem.

Węgrzy byli zadowoli z gali i z dopingu publiki (Nitro i Audrey Bride byli traktowani jako Face'owie), Renegade chyba powiedział w jakimś wywiadzie po gali, że to najlepsza gala w Polsce na której miało okazję występować HaCeWe - Im się chyba trójmieście podobało już przed galą, bo zrobili sobie fotki na plaży w Sopocie.

Mnie najbardziej cieszy, że na trening przyszło dużo nowych, w tym 3 dziewczyny - czyli aktualnie u nich trenuje aż 7.

Schoop, Maxi4 i Przemk0 kręcili przed galą wywiad z Węgrami, po gali komentarz w którym oprócz pochwał była też krytyka, więc szykuje się niezły relacja.

Z tego co wiem KPWvsTheWorld co roku ma być z inną federacją, będę też biletowane house showy (gdzie będą walki rosteru KPW, battle royal adeptów i nie będzie barierek między ringiem a publiką #PWG), ogólnie gale mają być regularnie. W styczniu pewnie pokaz na WOŚP w Trójmieście lub w okolicy, marcu i maju house show, w lipcu pokaz na baltikonie, w sierpniu obóz letni i duża gala... czyli są idealne warunki do budowania lokalnego fanbasu.

Legenda
Awatar użytkownika

Jak widać, nie trzeba śledzić KPW na youtubie czy fejsgłupie, kiedy jest Lygrys ;)
Bazując na relacji, wygląda na to że pierwsze kroki KPW wyglądają obiecująco. Zdobycie pucharu przez KPW żadnym zaskoczeniem; lipnie by wyglądało, by na pierwszej gali górą mieli być goście. Może kiedyś wybiorę się na coś z KPW, żeby samemu zobaczyć jak to wygląda. Na DDW byłem jedynie w Maju 2010 roku w Warszawie, więc ciekaw jestem, co po 5 latach się w ringu zmieniło (oprócz składu większości zawodników). Lecz w kwestii WOŚP wybiorę MZW, jeżeli czas pozwoli.
Mogłem zagadać do Maxiego, żeby w czasie kręcenia video relacji mnie pozdrowił 8)

Zastanawia mnie, że temat tajemniczego prezesa KPW ucichnął. Wciąż biorę też pod uwagę, że tym prezesem może być Lygrys ;)

Low carder
Awatar użytkownika

KL pisze:
Jak widać, nie trzeba śledzić KPW na youtubie czy fejsgłupie, kiedy jest Lygrys ;)
Bazując na relacji, wygląda na to że pierwsze kroki KPW wyglądają obiecująco. Zdobycie pucharu przez KPW żadnym zaskoczeniem; lipnie by wyglądało, by na pierwszej gali górą mieli być goście.

Jak Niko zawsze mówił: "nie promujmy przyjezdnych bo to nic nam nie da" :wink:
Wyniki były przewidywalne, jak to bywa w takim turnieju.
Dla mnie największym plusem jest to, że Trójmiejska publika zobaczyła Węgrów i że odnowili z nimi współprace - może znowu zacznie się wymiana? podobno potrzebują kobiet.

KL pisze:
Może kiedyś wybiorę się na coś z KPW, żeby samemu zobaczyć jak to wygląda. Na DDW byłem jedynie w Maju 2010 roku w Warszawie, więc ciekaw jestem, co po 5 latach się w ringu zmieniło (oprócz składu większości zawodników).

Z tego co gadałem, wynika że pod rozstaniu z Roidem morale w szatni wzrosły.
Don ciągnął ich w dół, bo stracił zainteresowanie wrestligiem. Zmiana nazwy dodała im skrzydeł i sprawiła, że chcą inwestować w swój projekt - wiadomo jak to jest jak jesteś na swoim, widać w 3mieście że się starają.
Jak Ci karta podpasuje i będziesz miał ochotę to serdecznie zapraszam, Ja i Maxi4 się ucieszymy.

KL pisze:
Lecz w kwestii WOŚP wybiorę MZW, jeżeli czas pozwoli.

Do Głuchołazów masz porównywalną odległość, co do Gdańska i pewnie więcej znajomych, więc to lepsza motywacja by przyjechać. Poza tym nie wiadomo jeszcze gdzie będzie pokaz KPW dla WOŚP 2016 (w 2015 miał być w Sopocie, ale przenieśli ich do Przywidza pod Gdańskiem) i jaka będzie karta.

KL pisze:
Mogłem zagadać do Maxiego, żeby w czasie kręcenia video relacji mnie pozdrowił 8)

Może Cię pozdrowił, nie wiem co dokładnie nagrywał, bo gadałem z Miss April i Wąglikiem. Ja Ciebie nie pozdrowiłem, bo byłem tak przejęty galą, że gadałem jakieś głupoty, ze stresu przed rozpoczęciem miałem nawet krwotok z nosa.

KL pisze:
Zastanawia mnie, że temat tajemniczego prezesa KPW ucichnął. Wciąż biorę też pod uwagę, że tym prezesem może być Lygrys ;)

Mnie to nie dziwi, bo Bianca jest Heelem, a Heel prawdy Ci nie powie.
Na gali wszyscy obstawiali, że to będzie Don Roid, ale dla mnie to mało prawdopodobne, bo on od 2014 praktycznie wszędzie mówił, że nie ma czasu na prowadzenie szkoły i federacji, bo ma rodzinę i woli się na niej skupić - specjalnie sprawdziłem sobie jego różne wypowiedzi.

Fan który jechał z Katowic na gale pochwalił się koszulką KPW jakby ktoś chciał zobaczyć jak wygląda
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

Koszulki HaCeWe i KPW byłu po 40zł, po 5zł była gumowa opaska na rękę KPW i zdjęcie z autografem.

Jeszcze ich nie ma do kupienia na stronie http://www.kpwrestling.pl/shop

Koło Maxi4 stoję, trochę mnie widać
Spoiler:

Edit:

Zaczynają się pojawiać fotki lepszej jakości z gali #KPWvsTheWorld

Spoiler:

KPW na swoim FB wrzuciło fotorelacje:

Na jednej z Fotek jest Miss April
Spoiler:

Edit:

Zdjęcia na którym wreszcie widać publikę

Spoiler:

Legenda
Awatar użytkownika

Zakładam, że będzie jakiś event KPW w trakcie WOŚP. Ciekaw jestem, czy również i w samym Gdańsku, czy też w małej miejscowości, jak przed rokiem. Można powiedzieć, że gromadzą w trójmieście lokalny fanbase, lecz czy będzie on na tyle ustabilizowany, aby ludziska wybrali się właśnie na event KPW w tym dniu ? Z pewnością atrakcji nie będzie mało w trójmieście, dlatego ciekaw jestem, ile ludzi zdecyduje, by wybrać właśnie to wydarzenie.

Low carder
Awatar użytkownika

Pokaz KPW dla WOŚP ma być, ale nie wiadomo jeszcze gdzie - rok temu miało być w Sopocie, ale w ostatniej chwili przenieśli ich do Przywidza, pod Gdańskiem koło Pruszcza Gdańskie.
Frekwencja zależy od miejsca, ale to nie jest ważne bo na imprezach charytatywnych raczej występuje się z serca niż dla konkretnej promocji.

KPW jest w tej dobrej sytuacji, że ma stałe miejsce treningowe, w którym w każdej chwili może samodzielnie zorganizować biletowane house show - nie trzeba rozwieszać plakatów, wystarczy promocja na mediach społecznościowych.
Z tego co wiem House Showy mają wrócić w 2016 - pewnie będą w marcu i maju, jak było w tym roku.
Bardzo to mnie cieszy, bo będzie luźniejsza atmosfera (nie będzie barierek), wrestlerzy będą bardziej wdawać się w interakcje z publiką (na DDW House Show 2 Maxi4 dostał od Kawalera przeżutą gumę do ręki), częściej łapać za mikrofon i znowu zobaczymy Battle Royal adeptów - co mnie też bardzo cieszy, bo jestem ciekaw jakie robią postępy.

W lipcu pewnie znowu pokaz na sopockim konwencie fantastyki i mangi Baltikon, a w sierpniu 2 tygodniowy obóz letni i gala KPWvsTheWorld2 z wrestlerami jakiejś zagranicznej federacji - jest taka koncepcja, żeby co roku była inna, więc HaCeWe przez jakiś czas nie wróci do Trójmiasta.
Myślę, że jest dużo czasu by zebrać odpowiednią ilość pieniędzy.

Edit:

Jeden z Adeptów awansował do rosteru KPW

"Figo Fago" David Oliwa
https://www.facebook.com/FFDavidOliwa
Spoiler:

Do tej pory walczył w Battle Royalu Adeptów podczas DDW House Showów.
Chantowaliśmy go #FacetWGaciach bo nie wiedzieliśmy jak się nazywa.
To chyba też jedyny Polak, który ma odwagę walczyć w gaciach - do tego kolorowych.
Taki trochę Joey Ryan, ale ja lubię takie gimmicki i jestem ciekaw jak sobie w nim poradzi.
Jest sympatyczny i ma dystans do siebie, więc może dać radę.

Edit:

KPW vs. THE WORLD - Highlights [03:16]
Spoiler:

Kolejny materiał wideo z gali w Gdańsku

Pomorska TV: Gala KPW vs. THE WORLD: HUNG(A)RY FOR KOMBAT [03:10]
http://www.pomorska.tv/sport/materialy/ ... for-kombat

oprócz fragmentów gali są tez wypowiedzi

Renegade'a
Boskiego Ostrowskiego
Miry
Kaszuba
Arka Pawłoskiego

Edit

Kombat Pro Wrestling cały czas rozwija swoją działalność i szuka nowych możliwości do promocji polskiego pro wrestlingu. Na horyzoncie jest do tego świetna okazja, albowiem w dniach 11-13 grudnia odbędzie się Gdynia Game Festival, a my będziemy częścią tego widowiska.
3 dni wypełnione pro wrestlingiem w Gdyni Arenie w obecności kilku tysięcy widzów na żywo i kilkunastu/kilkudziesięciu tysięcy internetowych obserwatorów - to jest to!
Więcej szczegółów wkrótce!

11-13 grudnia 2015 Gdynia Game Festival
https://www.facebook.com/events/668141453330240/

Wstęp na konwent jest darmowy

Oczywiście idę - chyba, że coś mi wypadnie.
Publika będzie pewnie gorzej reagowała niż na KPWvsTheWorld i House Showach, ale może pozyskają nowych fanów, którzy przyjdą na biletowane gale.

Jest duża na to szansa, bo przeciętny fan KPW to geek/nerd lubiący gry wideo, fantastykę i szeroko rozumianą kulturę japońską.

Legenda
Awatar użytkownika

Jakby kogoś interesowało, Kamil Aleksander i Pan Pawłowski w dość długim wywiadzie na youtubie.

KL jest dobry wujek i podsumował pokrótce, o czym jest mowa z prostego powodu: wywiad jest słabo przygotowany od strony prowadzącego. A przynajmniej dla osób kojarzących wrestling, jak my. Dla kogoś, kto dopiero zaczyna rozwijać swą wiedze o wrestlingu może to być fucktycznie dobry punkt na kolejny krok do zapoznania się z wrestlingiem, ale ogólnie dla takich jak my, nie ma tu prawie nic odkrywczego. Nie przesłuchanie tego wywiadu nie będzie żadną straconą szansą na poznanie czegoś interesującego.
Prowadzącego właściwie mogłoby w ogóle tu nie być. Mógł zostawić kartkę z pytaniami i sobie wyjść - nie zauważylibyśmy różnicy. Facet jedyne co robił (oprócz samego zadawania pytań) to słodził. Z czasem już śmiać mi się chciało, jak oo każdej odpowiedzi on mówi "dziękuję za tą wypowiedź".
Oczywiście nie oczekiwałem jakichś wielki shootowych wypowiedzi czy przesłuchania a'la Monika Olejnik w "Kropce nad i", ale najprościej ten wywiad podsumować tak:
Obrazek

Z początku gadka, którą wszyscy znają: dużo pracujemy, dużo jeszcze przed nami, liczą się fani bo bez nich nie istniejemy itp.
O tym, czy gala zostałaby wrzucona w internety odpowiedź wymijająca, czyli może tak, może nie.
Dwutygodniowe obozy letnie, tak jak było w DDW. Plus oczywiście plany na częstsze treningi i gale. Wrestling w Polsce się rozwija z każdą kolejną galą, czyli też gadka, którą znamy. Kamil za to fajnie rzekł o tym, że wrestling na żywo zmienia odbiór, dając przykład swojego znajomego.
Backyard uczy złych nawyków i może wywołać kontuzje. Wrestlingu człowiek się całe życie, nawet taki Joe Legend. Droga na szczyt = żadnych skrótów.
Pochwalenie się, że nie było nigdy przypadku, że potrzebna była pomoc medyczna (szpilka dla MZW ? :P ). Wiadomo, że siniaki i bóle, ale nic co zagrażałoby życiu.
Walki kobiet - zazwyczaj tylko 1 taka walka na gali, więc bardziej widoczne może być gdy wychodzi nie najlepiej. Też mogą być main eventem gali, jeśli jest dobrze przygotowane.
Porównanie elementów wrestlingu i teatru.
Ulubieni wrestlerzy.
Pan Pawłowski o swojej postaci.
Z kim Kamil Aleksander chciałby zawalczyć z całego wrestlingu (głównie Chris Sabin).
Jak się pan P czuje w roli ring announcera.
Pytania od widzów i słówko na koniec- tu moją uwagę zwróciło, jak Kamil mówił że nie ma sensu patrzeć na to, co było, tylko patrzeć się w przyszłość. Ponadto zaciekawił opowiadaniem, że w Europie tez tak jest, że nie każdy ma blisko i dojeżdża wiele km. od Arka gadka, że wrestling potrzebuje fanów i całą rzeszę pasjonatów, którzy tworzą swą federację.

Low carder
Awatar użytkownika

To nie był wywiad shootowy, tylko promocyjny, dlatego było tak słodko pierdzącą jak John Cena :wink:
Nie słuchałem podcastu na żywo, bo nie wiedziałem że ma być - ostatnio coraz mnie siedzą w internecie.
Prowadzący był jaki był, bo WrestlingNews jest jednym z patronatów KPW - z MZW nie nawiązali takiej współpracy.
W Attitude Mówi nie było by tak słodko, bo portal wrestlingPL pisze o obu federacjach (o KPW jest więcej materiałów, bo większość redakcji ma bliżej do Gdańska niż Głuchołazów i nie ma kto robić relacje z gal MZW) , N!KO bardziej przychylnym okiem patrzy na MZW (W KPW podoba mu się, tylko Bianca), Schoop bardziej po stronie KPW, więc było by bardziej obiektywnie.
W Tym wywiadzie Kamil Aleksander mówił z serca, a Arek jak promotor.

Kamil w pytaniu o Backyard, powiedział że przez to co robił w backyardzie teraz nie może wykonać pewnych akcji w ringu.
Myślę, że to niektórym da do myślenia - jak już kiedyś pisałem, backyard powinien skupić się na nagrywaniu prom (dobrych mówców nam brakuje w Polsce) wzorowanych na tych z ROH (prostych i realistycznych), akcji w ringu nauczą was szkółki KPW i MZW.

Tekst Arka o tym, że "nigdy nie było wypadku na ich galach" (na DDW House Show 14/3/2015 wstęp wolny było blisko, bo Mateusz Kowalki skacząc poza ring zahaczył nogą o trzecią linę i upadek wygląda bardzo groźnie) można odbierać dwuznacznie.
Mnie się wydaje, że po tym jak Polish Giant zarzucił DDW, że na All Or Nothing II nie było karetki przed klubem (od tej pory w Gdańsku na każdej ich gali lub house show {imprezy, które organizują samodzielnie} Arek pilnuje by była opieka medyczna z karetką), a na MZW Champions War był wypadek z Kingą (chociaż wrestling nie przyczynił się do jej śmierci, a obecność karetki nie uratowała jej życia), takie wspominanie o obecności ekipy medycznej galach i braku wypadków jest wręcz wskazane.

Jędruś w ostatnim swoim wywiadzie dla AM, mówił że jak na imprezie jest mniej niż 500 osób, to karetka nie musi być, a jak jest to raczej dla bezpieczeństwa publiki niż zawodników.
Nie znam dokładnie przepisów, może tak jest, ale dla dobra federacji i polskiego wrestling, lepiej by była na każdej gali - zwłaszcza po śmiertelnym wypadku Kingi.
Jak karetka będzie na gali, to pewnie wrestlerzy będą się mniej stresować i robić lepsze walki.

W szkółce KPW na razie są 3 pełnoprawne wrestlerki (trenują dłużej niż 2 lata), więc kombinacje walk są dość ograniczone.
Na szczęście już trenują 4 nowe adeptki, na pełnoprawną walkę jeszcze muszą poczekać, ale jak jeszcze parę przyjdzie na treningi, to jest szansa na kobiecy Battle Royal.

Dlatego cieszy mnie, że oficjalnie powiedzieli (bo nieoficjalnie o tym wiedziałem już na Baltikonie w lipcu) w tym wywiadzie, ze od 2016 planują robić częściej treningi niż jeden dwudniowy w miesiącu - ma być skierowany głównie do osób z 3miasta i chyba mają być tańsze.

To, że będzie więcej biletowanych gal też odbieram pozytywnie, bo na corocznym turnieju KPWvsTheWorld trochę trudno rozwijać polskie storyliny - Jak jest walka o puchar, to raczej nie powinno być walki o ewentualny pas KPW Championship, a takiej walki raczej nie powinni robić na house showach.

KPWvsTheWorld było nagrywane, Schoop nagrywał komentarz na żywo ze stołu komentatorskiego, więc szkoda wrzucać to do szuflady.
Jak do 1 Lutego 2016 (pewnie montują to w wolnym czacie, bo z czego innego żyją) nie będzie można obejrzeć całej gali, to zacznę się niepokoić.

został zapowiedziany najbliższy (3 dniowy!) pokaz KPW

Kombat Pro Wrestling cały czas rozwija swoją działalność i szuka nowych możliwości do promocji polskiego pro wrestlingu. Na horyzoncie jest do tego świetna okazja, albowiem w dniach 11-13 grudnia odbędzie się Gdynia Game Festival, a my będziemy częścią tego widowiska.
3 dni wypełnione pro wrestlingiem w Gdyni Arenie w obecności kilku tysięcy widzów na żywo i kilkunastu/kilkudziesięciu tysięcy internetowych obserwatorów - to jest to!
Więcej szczegółów wkrótce!

11-13 (piątek-niedziela) grudnia Gdynia Game Festival 2015 wstęp wolny
https://www.facebook.com/events/668141453330240/

Kilku moich realnych i facebookowych znajomych planuje wpaść na konwent, więc może zajrzą na pokaz pro wrestlingu.

W 2015 roku w Trójmieście trochę się działo:

1] 11/1/2015 pokaz DDW dla WOŚP w Przywidzu (pod Gdańskiem, przenieśli ich z Sopotu)
2] 14/3/2015 niebiletowane DDW House Show w Gdańsku (przyszło około 60 osób)
3] 2/5/2015 pierwsze biletowany (15zł/10zł) DDW House Show w Gdańsku (około 50 osób)
4] 24/7/2015 pokaz DDW na konwencie Baltikon w Sopocie
5] 14/11/2015 gala KPWvsTheWorld w Gdańsku (bilety 40zł/30zł/15zł więcej niż 50 osób)

a jeszcze ma być

6] 11/12/2015 pokaz KPW na konwencie Gdynia Game Festival (Gdynia Arena)
7] 12/12/2015 pokaz KPW na konwencie Gdynia Game Festival (Gdynia Arena)
8| 13/12/2015 pokaz KPW na konwencie Gdynia Game Festival (Gdynia Arena)

i był jeszcze dwutygodniowy obóz letni w sierpniu.

Ja jestem zadowolony z tego jak Kamil, Kawaler i Arek prowadzą swoją federacje w Gdańsku.

Nowy materiał promocyjny od KPW

[4:48] KPW vs. THE WORLD: Ceremonia [14/11/2015 Gdańsk ul. Żabi Kruk 5]
Spoiler:

Don Roid wrzucił swoją ostatnią walkę(?) na swój oficjalny youtube'owy kanał.

[9:23] Don Roid vs. Robert Star [niebiletowane DDW House Show 14/3/2015 Gdańsk Żabi Kruk]
Spoiler:

E:

Znamy już termin kolejnej gali KPW!
Następna gala odbędzie się 27 lutego 2016 w Trąbkach Wielkich i będzie to pierwsze wydarzenie z cyklu KPW Arena.
Więcej informacji wkrótce!
lygrys pisze:
Jestem ciekaw dalszych informacji, bo nie rozumiem tej decyzji.
Trąbki Wielkie ma niecałe 10 000 mieszkańców (Głuchołazy ma 15 000), więc miejsce dość słabe do promocji wrestlingu.
Chyba, że gmina was zaprosiła i ponosi wszystkie koszty związane z organizacją i przewozem ringu. Jak dam radę to wpadnę, jak nie to poczekam na galę w Trójmieście.

Bingo Sherlocku, tak właśnie jest.

Gala jest w pełni sponsorowana. Wyjątkowo będzie też wstęp wolny. Cokolwiek by nie było, zapowiada się fenomenalne widowisko - o to zatroszczymy się osobiście!

Tym razem jestem wstanie to "zaakceptować" (jak pamiętacie nie jestem fanem gal w małych miastach lub na festynach) bo KPW do tego nie dokłada i organizuje głównie pokazy/house showy/gale oraz treningi w tak dużym mieście jak Gdańsk (#6 w top 10 największych miast Polski).

Jeżeli swoją największą galę KPW zorganizuje poza Trójmiastem to wtedy będę rozczarowany.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 369 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna