Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn wrz 16, 2019 10:11 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 24  Następna
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

W Highlightsach pokazuje się tylko najlepiej wykonane akcje.
Na KPW Arena X Mira na Alisy wykonała hurricanranę, ale jej nie pokazali, bo dziwnie wyszła.
Chociaż i tak według mnie wyglądała lepiej niż ta Bianci na Kat Von Kage podczas gali KPW Godzina Zero 2017.

Superstar
Awatar użytkownika

Mam nadzieje że jeszcze wyjdzie dłuższy skrót, taki walka po walce, bo ten wiadomo ładnie i efektownie wygląda, ale przydało by się coś więcej, szczególnie że trochę ważnych rzeczy się tu wydarzyło.

Plakat/wideo promujące obóz letni wygląda dobrze. Sam filmik promuje obóz bardziej jako miejsce gdzie nauczysz się czegoś o Swojej pasji w fajnej atmosferze, co Imo może przynieść spoko rezultaty.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Low carder
Awatar użytkownika

Hubson pisze:
Mam nadzieje że jeszcze wyjdzie dłuższy skrót, taki walka po walce, bo ten wiadomo ładnie i efektownie wygląda, ale przydało by się coś więcej, szczególnie że trochę ważnych rzeczy się tu wydarzyło.

Raczej wątpię, bo już Kombat TV sobie odpuścili - chyba, że jakieś walki z KPW Godzina Zero 2018 pokarzą przed KPW Areną 11, która prawdopodobnie będzie w listopadzie.

Na pewno pokarzą:
- komentarze publiki, która była na gali
- Jak Ron Corvus zdobył pas KPW Championship
- jakieś storyline'owe segmenty z gali (np. zakończenie historii szantażu Bianci przez Kawalera)
- Jakieś 20 filmów promujących galę.

Możliwe, że jeszcze pokażą skrót z gali KPW @ Oldtown Festival (3) 2018 (odbędzie się prawdopodobnie w sobotę 14 lipca) jak się wyrobią - tym razem to nagrają bo nad ringiem ma być zadaszenie.

Nowy
Awatar użytkownika

W KombatTV dawali zwykle pojedyncze walki z komentarzem. Do gali Godzina Zero 2017 (dla której dali 20min wycinków) skróty trwały po 10-12 minut. Ostatnie wycinki z Arena X ma coś 1,5min a trzeba było czekać na nie podobnie do Godziny Zero. Szkoda, bo lubię sobie pooglądać KPW. Mam nadzieję że chociaż na najbliższą galę uda mi się dotrzeć.

Low carder
Awatar użytkownika

Nie wiem dlaczego ostatnio skróty z gal są takie krótkie, ale większość znanych federacji też robi krótkie skróty albo w ogóle - głównie są to proma lub materiały wideo związane ze storyline'ami.

Trzeba czekać aż frekwencja na galach KPW urośnie na tyle, by mogli ruszyć w Polskę z galami, albo live streamami na YouTube.
Gdybym w to nie wierzył, to bym nie chodził na ich wszystkie gale i nie kupował ich merch.

KPW Arena X: Ron Corvus zostaje Mistrzem KPW [2:14]

Kawaler napisał oświadczenie w sprawie swojej utraty pasa KPW Championship na gali KPW Arena X

Piękny Kawaler pisze:
Minął miesiąc od tragedii która wydarzyła się na gali KPW Arena X, kiedy to zostałem w bestialski sposób okradziony z pasa mistrzowskiego KPW. Okradziony to jest najlepsze określenie, ponieważ nie przegrałem swojej walki. Wiele osób stawiało na zwycięstwo Roberta w walce wieczoru, ale po raz kolejny udowodniłem kto jest numerem 1 i pokonałem go po raz trzeci.

Wtedy na sali pojawił się Corvus ze swoim bandyckim kontraktem. Kontraktem, który umożliwia świeżemu zawodnikowi walkę o pas z mistrzem, który jest tuż po swojej walce. Mimo ciężkiego pojedynku z Robertem, byłem o włos od upieczenia drugiej kaczki na tym samym rożnie.
Niestety. W kluczowym momencie omsknęła mi się noga na linach. Od dawna narzekałem na te liny i na nagraniu dokładnie widać dlaczego. Gdyby nie ześlizgnęła mi się noga, to Corvus byłby tym który poleciał na stół.

To był najgorszy dzień w dziejach Kawalerii. Kradzież pasa, zdrada Adama Bravo, przejście Alisy na jego stronę. A potem po gali słyszę jeszcze że Moloch i te jego lolitki odchodzą z Kawalerii. Mówi do mnie jedna z tych dup, że oni tu przyszli walczyć po stronie mistrza, a nie przegranych. Niczego te gnojki nie szanują. Wygrywasz wszystko przez tyle lat, a tu raz się noga podwinęła, jeden przekręt i wszystko w pizdu.

Czy to koniec Kawalerii? Tak pytają. Nie, to nie koniec. Wciąż jest nas 5. I to 5 najlepszych. Kawaler, Greg, Sawicki, Rosetti, Robert Star. Odzyskamy to co nasze i dokończymy dzieła. Domagam się rewanżu z Corvusem na KPW Godzina Zero. I obiecuje, że zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby ten śmieć, ten kret Adam Bravo pił wodę ze sracza.

To to będziemy mieli pierwszy rewanż o pas w naszym kraju.
W DDW nie było bo pierwszy mistrz zwakował pas, a MZW nigdy nie zrobiło rewanżów o pas MZW Championship jak i o pasy MZW Tag Team.

Obrazek

Nowy

Dobra strona chłopaki
Załącznik:
1.png

Załącznik:
2.png

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Superstar
Awatar użytkownika

Star wejściówka podjebana AJ`owi, widac od razu :/

Low carder
Awatar użytkownika

MrMrInTheBank tak to wygląda, bo jedna osoba to robi. Mnie się pełen roster nie ładuje. Część tekstu też jest nie czytelna, dlatego wolałem starą stronę.

Stochu To Jest Ron Corvus. AJ Styles bo wchodzi w kapturze na głowie? Corvus zawsze wchodził w kapturze na głowie. To już Mateusz Kakareko (ex Kowalski) teraz bardziej przypomina strojem AJ'a.

KPW Godzina Zero 2018: Walka wieczoru [1:33]

Jeżeli to prawda to mam mieszane odczucia.

Superstar
Awatar użytkownika

Pierwsza myśl to Sami Callihan (proszę oby nie), druga to Mark Andrews (proszę oby tak), ale pewnie się skończy na jakimś ziomku, o którym każdy już zdążył zapomnieć. Tak czy inaczej szacun za ogarnięcie gościa, którym będzie można jakoś galę reklamować samym stwierdzeniem "były zawodnik NXT"

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Low carder
Awatar użytkownika

Sami Callihuna bym chętnie zobaczył na KPW Godzina Zero 2018. Mark Andrews nie pasuje do Corvusa, źle by przy nim wyglądał. To musi być koleś równie potężny.

Bram by pasował świetnie, ale obawiam się, że to może być Sylvester Lefort, który walczy sobie w Niemczech z tego co widziałem.

Superstar
Awatar użytkownika

Nie musi być "równie potężny", PROGRESS regularnie stawia na takich zawodników jak Flash Morgan Webster, Mark Andrews czy Zack Sabre Jr. przeciwko gościom typu Keith Lee czy WALTER, którzy ważą po 150 kilo. Często to nawet ci mniejsi są uznawani za heelów w tych walkach, więc bez przesady. Jak sprzedadzą Andrewsa jako świetnego high flyera, co trudne nie jest, bo Andrews jest świetnym high flyerem, to nie ma problemu. A Sami Callihan jeszcze Ronowi oko wybije i KPW nie będzie miało mistrza :/

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Low carder
Awatar użytkownika

Według mnie Corvus lepszą walkę zrobił by z Sami Callihunem niż Andrewsem, bo hardcore matche to jego żywioł. Mnie się ciężko jego zwykłe walki ogląda.

Pewnie Corvus zawalczy z Syvestrem Lefordem/Tom LaRuffa a ja nie wytrzymam i chyba w tym czasie pójdę siku.
Corvus jest spoko gościem. Rozumiem, że jest lojalny wobec KPW, ale nie widzę go jako mistrza KPW.
Jak Kawaleria niczego nie wymyśli, to będzie nudnym mistrzem.

Legenda
Awatar użytkownika

Spoglądałem w dyskusję i widzę że dużo się stawia na Tom LaRuffa/Sylvester Lefort.
Podobnież z tym panem Corvus się zna; walczyli ze sobą. Może to być poważny argument.

Pewności stuprocentowej oczywiście nie ma, dlatego można rzec że KPW tym jednym videłkiem całkiem nieźle wytworzyło zainteresowanie. A co się okaże finalnie, to się zobaczy ;)

Low carder
Awatar użytkownika

Na razie film ma słabe wyświetlenia i mało osób zdecydowanych podskoczyło na stronie wydarzenia gali KPW Godzina Zero 2018, więc trudno tu mówić o jakimś dużym zainteresowaniu. Pewnie przeciętny fan KPW nie wie co to jest NXT czy TNA.

Jeżeli Kawaler nie zostanie dodany do karty w main evencie, to jest on dla mnie kandydatem do zwycięstwa walko 7 wspaniałych o kontrakt (w stylu Money In The Bank).

Superstar
Awatar użytkownika

Też bym nie chciał Callihana, bo w ringu będzie to co najwyżej ok, a i w sumie to niebezpieczeństwo dla Corusa :P Andrews Imo spoko opcja, ale raczej mało prawdopodobna.
Sylvester'a Leforta kompletnie nie kojarzę i z tego co Sobie popatrzyłem to nie ma się czym zachwycać.

Samo wideo spoko, samym wspomnieniem o TNA i NXT pewnie chcieli wzbudzić zainteresowanie, szkoda ze tak mało osób do tego dotarło.

lygrys pisze:
Pewnie przeciętny fan KPW nie wie co to jest NXT czy TNA.
Uważasz że przeciętny fan KPW mieszka w jaskini?

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 24  Następna