Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest ndz maja 27, 2018 1:37 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna
Autor Wiadomość

Legenda
Awatar użytkownika

Podejrzewam, że podejdą do tego jak do live eventu - jasne, wystąpi Kamil, wystąpi Kawaler, itp. ale bardziej skupią się na tym, by swoją szansę dostali nowi oraz ci, którzy wciąż są na etapie gromadzenia doświadczenia. Tak jak bym to przynajmniej widział.

Low carder
Awatar użytkownika

Ja KPW Arena #1 (?) traktuje jako pokaz, bo wstęp będzie darmowy.
Na pewno mieszkańcy Trąbek Wielkich (koło Gdańska) się ucieszą, że będę mieli okazję zobaczyć wrestling na żywo, Chociaż wątpię by to zwiększyło frekwencję na treningach czy biletowanych galach.
Z drugiej strony jak cię zapraszają i pokrywają wszystkie koszta to głupotą by było z tego nie skorzystań.
Może ci sponsorzy w przyszłości dołożą się też do biletowanych gal.

Kolejny dzień, kolejne dobre wiadomości! Dzisiaj mamy zaszczyt zapowiedzieć premierę programu Kombat TV, który będzie się pojawiał na naszym kanale YouTube.
Znajdziecie w nim proma, zapowiedzi gal, urywki, winiety, wywiady z zawodnikami, publicystykę dotyczącą polskiego pro wrestlingu oraz PEŁNE walki z gal KPW!
Nie czekajcie ani minuty dłużej i zasubskrybujcie kanał Kombat Pro Wrestling na YouTube, bo zapowiada się prawdziwa uczta dla każdego fana pro wrestlingu!
Spoiler:

Legenda
Awatar użytkownika

Czyli coś na wzór dawnego Unchained. Oby teraz dbali o to bardziej, zwłaszcza że mają ku temu większe możliwości.
Niektórzy pewnie już zaczęli się zastanawiać w którym odcinku i co przebije segment z psią karmą :D

Low carder
Awatar użytkownika

Jak kanał ma zwiększyć liczbę subskrypcji to wypadałoby wrzucać jakiś nowy materiał przynajmniej raz w tygodniu.

Ja się cieszę, że zamiast całych gal (widocznie komentarz Schoopa nagrany na żywo nie nadaje się do montażu), będą wrzucać pojedynczo całe walki, bo nie będę musiał przewijać gdy będę chciał wrócić do konkretnych pojedynków.

Przy okazji dowiemy się którzy wrestlerzy KPW generują najwięcej wyświetleń.

Dlatego wolałby, żeby to nie było coś w stylu Unchained, albo żeby nie było tam walk.
Wolałbym, by było to coś w stylu tego co można zobaczyć na youtubowym kanale ROH - Pełna walki, proma, inside ROH.

Legenda
Awatar użytkownika

Na "raz w tygodniu" bym się nie napalał. Oczekiwałbym raczej 1-2 razy w miesiącu, aby źródełko w postaci urywek i walk szybko nie wyschło.

Zauważyłem teraz z tej zapowiedzi "publicystykę dotyczącą polskiego pro wrestlingu". Hmmmm :J

Low carder
Awatar użytkownika

KPW już trochę walk ma nagranych.

7 walk z KPWvsTheWorld (14/11/2015)
9 (miało być 10) na Gdynia Game Festival (11-13/12/2015)

27 lutego na KPW Arena pewnie nagrają 5 walk, jak to ma być "gala" w stylu DDW House Show.
Pewnie w Maju będzie kolejna KPW Arena, w Lipcu zrobią pokaz na sopockim Baltikonie (ciekawe czy tym razem będzie 3 dniowy?), więc mają praktycznie co wrzucać raz w tygodniu, z czego montować Inside KPW :wink: , promo zawsze można dograć (np. na co miesięcznych treningach).
Kwestia tego czy im starczy chęci.

Wywiady i jakieś gadki o polskim wrestlingu na kanale KPW, w ogóle mnie nie interesują, bo nic nowego się z nich nie dowiem i wiadomo jak będę wyglądać.

Chyba, ze były by to wywiady storyline'owe, takie z zaplecza jakie są w NXT czy TNA.
KPW już taki nagrało

Kamil Aleksander po gali KPW vs. THE WORLD [1:12]
Spoiler:

E:

Drodzy fani! Z przyjemnością informujemy, że premierowy odcinek naszego nowego programu Kombat TV, pojawi się na naszym kanale Youtube już jutro o godz. 20!
Spoiler:

Wygląda trochę jak TNA

E:

Jest już cały odcinek do obejrzenia:

KPW Kombat TV: Odcinek #1 [25:00]
Spoiler:

Star
Awatar użytkownika

Tak z czystej ciekawości rzuciłem okiem na ten odcinek i wrażenia mam następujące (w zasadzie dwa):

- śliczna prowadząca, ale zbyt monotonnie mówiła (lecz to nie zmienia faktu, że jest bardzo ładna <3)
- dobry, zgrabny montaż i jak zauważył przedmówca - spore podobieństwo do TNA, co akurat dobrym prognostykiem nie jest, zważywszy na postępującą degrengoladę owej "federacji"

Generalnie materiał na plus, lepszy w moim odczuciu od nieszczęsnego Unchained, które kojarzyć się może z psią karmą.

Obrazek

1x time WFF Polish Champion
1x time WFF Champion (current)

INTERCONTINENTAL WRESTLING COMPANY

Legenda
Awatar użytkownika

Na pewno lepiej się to prezentuje od Unchained, chociażby wizualnie, lecz tego należało się spodziewać. Ogólnie robi to dobre wrażenie i jak na ten pierwszy krok, jest przyzwoicie.
Robert Star w początkowym promo powinien mieć na sobie chociaż okulary. Nie było widać, że to Robert Star; to mógł być byle kto: Jan Kowalki czy Adam Nowak.
Ten doktor pod koniec :F :F :F Wywalić to czym prędzej :!: Poza tym, zamiast jego opinii, ludzie raczej woleliby usłyszeć słowo od Kawalera, ewentualnie od Kamila.

Superstar
Awatar użytkownika

Ten doktor naprawdę mi całość zepsuł. Wyjebać go. Reszta generalnie w porządku, nie mam większych zastrzeżeń. Całość wygląda po prostu dobrze. Walkę co dali była okej, ale nie była też jakaś zajebista czy coś. Jednak materiał na pewno można jeszcze dopracować, tak aby lepiej się to oglądało. Na przykład pani prowadząca, która powinna się jeszcze poprawić, ale to z czasem przyjdzie, więc o to się nie martwię.

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Low carder
Awatar użytkownika

Trochę przewijałem, bo część materiałów już widziałem.
Chociaż jestem stanie zrozumieć, że znowu zostały wykorzystane by nowym widzom zareklamować szkołę pro wrestlingu i przypomnieć część wydarzeń z KPWvsTheWorld.

Kombat TV jest lepiej zrobione niż DDW Unchained - takie trochę inside ROH z mniejszym budżetem.
W Prezenterce trochę mnie razi to, że trzyma mikrofon.
Jest sama w pomieszczeniu i spokojnie mogłaby mówić bez mikrofonu jak Mandy Leon.
Mikrofon powinna trzymać jak byłą by w plenerze albo z kimś rozmawiała.

Proma spoko, najlepiej chyba wypadł Boski Ostrowski.
Cudów nie oczekiwałem, bo to amatorzy, a nie profesjonalni aktorzy.

Fajnie, że udało się wykorzystać komentarz Schoopa (był nagrywany na żywo podczas gali), który momentami zagłuszył chanty publiki - będzie trzeba się głośnie drzeć.

Publika reagowała dobrze i mam nadzieje, że na następnych biletowanych galach będzie lepiej.
Na KPW Arena wstęp jest darmowy, więc będzie lipa z chantami.

Chyba wolę oglądać takie Kombat TV niż Całą galę, bo chce mi się do tego wracać.
Oglądanie całych polskich gal na youtube jest dla mnie strasznie nudne, bo nie oddaje klimatu jaki był na żywo.
Ten hardcore match na żywo wyglądał bardziej brutalnie niż na YT.

Spoiler:

Kilgor pisze:
- dobry, zgrabny montaż i jak zauważył przedmówca - spore podobieństwo do TNA, co akurat dobrym prognostykiem nie jest, zważywszy na postępującą degrengoladę owej "federacji"

Porównałem do TNA, bo kolorystycznie mi się skojarzyło.
Podobny kolor tła i plazma.

KL pisze:
Robert Star w początkowym promo powinien mieć na sobie chociaż okulary. Nie było widać, że to Robert Star; to mógł być byle kto: Jan Kowalki czy Adam Nowak.

Robert w DDW był Heel'em
Spoiler:

i w tej roli radził sobie dużo lepiej.
W KPW od początku fejsuje i tak naprawdę nie wiadomo dlaczego - może dlatego, że dopingowały go kobiety z publiki, albo brakowało im facetów?

Jakby ktoś nie wiedział, to roster KPW wygląda tak:

1) HEELS

* Ludzie Prezesa
- Bianca (GM KPW)
- Viktor Rosetti (ma walczyć z Boskim Ostrowskim na KPW Arena #1)
- Gracjan Korpo (ma walczyć z Figo Fago David Oliwa na KPW Arena #1)

*Stajnia Kawalera
- Piękny Kawaler
- Luxus
- GREG

Damian Lambert (debiutował na Gdynia Game Festival w Grudniu 2015)
Kasandra

2) FACES

Mira
Kamil Aleksander
Kaszub (ma walczyć z Damianem Lambertem na KPW Arena #1)
Robert Star
Boski Ostrowski
Figo Fago David Oliwa ( pierwszy raz walczył na Gdynia Game Festival)

3) Nie wiadomo, bo nie walczą

Mateusz Kowalski
Klarys

KL pisze:
Ten doktor pod koniec :F :F :F Wywalić to czym prędzej :!:

Z tego co wiem trenuje w KPW i jak z nim gadałem to zauważyłem, że jest wyższy ode mnie - ma chyba ponad 190cm.
Pytanie co KPW chce z nim zrobić?
Czy ma być tylko osobą z zaplecza czy może kiedyś zawalczy.

KL pisze:
Poza tym, zamiast jego opinii, ludzie raczej woleliby usłyszeć słowo od Kawalera, ewentualnie od Kamila.

Według mnie dobrze, że nie ma Kawalera, bo by przyćmił resztę.
Kamil w sumie mógłby coś powiedzieć o tym ataku Kawalera.

Cały czas mnie intryguje ten Doktor, ten poprzedni segment z jego udziałem też był trochę dziwny

Kamil Aleksander po gali KPW vs. THE WORLD [1:12]
Spoiler:

Siwy pisze:
Walkę co dali była okej, ale nie była też jakaś zajebista czy coś.

Spoiler:

Takie są przeważnie hardcore matche, ale to i tak najbardziej brutalny do tej pory hardcore match w polskim wrestling - na DDW All Or Nothing 2 był użyty, tylko kendo stick i stół [podobno Corvus był po jakiś hardcore matchu w HCW i nie był stanie zrobić kolejne takiej walki)

Hardcore match Robert Star (wtedy jescze heel) def. GREG (wtedy jeszcze face, po walce stajnia kawalera zgoliła mu brodę i przyjęła pod swoje strzechy) na DDW House Show 2 (maj 2015) był lepszy, ale mniej brutalny.

Ja liczę, że w odcinku 2 i 3 wrzucą całe walki

PIĘKNY KAWALER vs. NITRO
Pojedynek turniejowy - Falls Count Anywhere Match [najlepsza walka na gali, niecały miesiąc potem Nitro został HaCeWe Championem]

RENEGADE def. KASZUB
Pojedynek turniejowy

E:

Szczegóły "gali" (dla mnie to pokaz na zasadach DDW house show - 2 godziny, wstęp wolny) KPW Arena.

[wirtualny plakat]
Spoiler:

KARTA GALI:

1. Boski Ostrowski (z Mira - wrestling) vs. Victor Rosetti (z Bianca the wrestler)

2. Gracjan Korpo vs. David Oliwa - wrestler

3. Kaszub vs. Damian Lambert

4. Handicap Match (2 vs.1)
Robert Star vs. GREG i Luxus

oraz wielce wyczekiwana walka wieczoru, która zostanie ogłoszona niebawem!

Galę poprowadzi Arkadiusz Pan Pawłowski.

Za opiekę medyczną na gali będzie odpowiadać firma METEOR.

Na gali będzie można zakupić koszulki i plakaty Kombat Pro Wrestling.

Miejsce: Hala Sportowa, ul. Sportowa 2, Trąbki Wielkie
Data: 27.02.2016
Czas: 18:00
WSTĘP WOLNY!

Pokaz darmowy, więc publika będzie ssała - znaczy się nie chantowała albo słabo, sporadycznie, głównie ksywki fejsów.

Na szczęście pokaz jest w pełni sponsorowany, nie dokładają do nie, a wręcz jest szansa na zasilenie budżetu gdańskiej szkółki i federacji - według postów KPW.

Z tego co wiem, treningi i największe gale Kombat Pro Wrestling nadal mają się odbywać w Gdańsku.

Jak będę miał czas (aktualnie załatwiam sobie pracę), to pewnie pojadę do tych Trąbek Wielkich PKSem czy czym tam się jedzie.

E:

Walka wieczoru KPW Arena #1
Spoiler:

Nic więcej nie piszę, by nie spoilerować. Obejrzycie sobie.

Legenda
Awatar użytkownika

Fucktycznie wyszedł im ten wybór walki wieczoru ciekawe. Na pewno wszyscy (lub większość) spodziewali się, że Kamil i Kawaler będą walczyć bezpośrednio o pas, nie dopiero o pozycję pretendenta.
Kogo więc mogliby umieścić jako drugiego pretendenta, żeby był wiarygodnym rywalem dla Kamila ? ^^

Low carder
Awatar użytkownika

Jak Kamil Aleksander będzie pierwszym pretendentem, to drugiego widział bym Klarysa.

Klarys był ostatnim pretendentem o pas DDW, miał o ten tytuł walczyć z Kamilem w walce 2 out of 3 falls na najbliżej dużej gali DDW w Trójmieście latem 2015.
Do walki nie doszło, bo w między czasie Kamil zrzekł się pasa i przeszedł do KPW.

Klarys nadal nie jest oficjalnie w rosterze KPW i nie wiadomo kiedy się pojawi.
Tak na marginesie moim zdaniem to idealna osoba, która mogłaby zostać głównym trenerem potencjalnej trzeciej federacji np. w Lublinie.

Jak jednak wygra Kawaler, to według mnie Robert Star idealnie pasuje by zawalczyć w Pięknym Kurduplem o pas.
Robert dłużej feuduje z Chłopami Kawalera, niż Kamil z Pięknym - pewnie to kwestia kontuzji Aleksandra.

Jeżeli Kamil jeszcze nie wyleczył kontuzji, to szanse Kawalera wzrastają.

Legenda
Awatar użytkownika

Rzuciłem okiem na KPW Kombat TV, co prawda nie oglądałem w całości, bo nie miałem czasu tylko tak na urywki.
Podobnie jak Kilgor uważam, że pani, która to prowadzi jest bardzo ładna. :D
Walka Roberta Stara mi się podobała, a w dodatku fajnie było zobaczyć polski wrestling z komentarzem. Coś takiego zrobiło kiedyś bodajże WKSW, ale nie było to na żywo, a tutaj pełna profeska. Bardzo dobry pomysł i mam nadzieje, że na innych galach, które będziecie chcieli udostępnić też będzie komentarz na żywo.
Następnie duży plus za stronę techniczną tego programu.

Druga sprawa. Historia polskiego pro wrestlingu. Kto z was to oglądał? Ja czuje duży niedosyt i mam nadzieje, że kolejne odcinki będą lepsze i czegoś dowiemy się o tej historii polskiego wrestlingu, a nie tylko DDW.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Low carder
Awatar użytkownika

Tupak pisze:
Walka Roberta Stara mi się podobała,

Były lepsze walki na KPWvsTheWorld.
Najlepsza była

PIĘKNY KAWALER def. NITRO
[Pojedynek turniejowy - Falls Count Anywhere Match]

Mam nadzieje, że kiedyś ją zobaczymy.
Dobra też była
RENEGADE def. KASZUB
Pojedynek turniejowy

i

KAMIL ALEKSANDER def. DOVER
Pojedynek turniejowy

Tupak pisze:
a w dodatku fajnie było zobaczyć polski wrestling z komentarzem. Coś takiego zrobiło kiedyś bodajże WKSW, ale nie było to na żywo, a tutaj pełna profeska. Bardzo dobry pomysł i mam nadzieje, że na innych galach, które będziecie chcieli udostępnić też będzie komentarz na żywo.

W 2014 Schoop dograł komentarz do zmontowanej gali

DDW ALL OR NOTHING II
Spoiler:

Schoop na KPWvsTheWorld komentował przy ringu i podobno cały komentarz nie nagrał się dobrze.
Mam nadzieje, ze nie tylko podczas hardcore matchu jest słyszalny.
Z tego co wiem, Schoop będzie nagrywał komentarz na żywo, tylko na największych galach KPW - czyli chyba raz w roku.

Ten drugi, który komentował z Schoopem jest Adeptem KPW od obozu letniego 2015 i trenuje też akrobatykę.
Z tego co słyszałem ring w KPW (który Don Roid kupił na http://www.monsterringsandcages.com/ , podobnego podobno używa niemiecka federacja wXw) nie nadaje się do high flyingu, bo ma stalowe liny - podobno w federacjach Lucha Libre są zrobione z bardziej elastycznych materiałów.

Liczę na to, że sponsorzy kiedyś sypną kasą, by KPW wreszcie mogło zmienić barwy ringu z czerwono białych na niebiesko białe.

Tupak pisze:
Druga sprawa. Historia polskiego pro wrestlingu. Kto z was to oglądał? Ja czuje duży niedosyt i mam nadzieje, że kolejne odcinki będą lepsze i czegoś dowiemy się o tej historii polskiego wrestlingu, a nie tylko DDW.

Nie dowiemy się, bo to historia polskiego wrestlingu wg KPW na kanale YT KPW.
Według mnie niepotrzebne wideo, takie rzeczy powinny nagrywać najbardziej obiektywne portale wrestlingowe w Polsce.
Najlepiej, taki jaki ma patronat z KPW i MZW.

E:

Można już obejrzeć

KPW Kombat TV: Odcinek #2 [23:13]
Spoiler:

Legenda
Awatar użytkownika

Proma, jakie były w tym odcinku nie były złe, ale mają jeden wspólny problem - nie idzie w nie uwierzyć. Nie czułem, że mówi to wrestler, tylko że stoi przed kamera gość i odgrywa aktorstwo z lepszym lub gorszym rezultatem.
Jest to aspekt, nad którym musi pracować i KPW, i MZW.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna