Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw paź 18, 2018 3:15 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Nie wiedziałem, że walka Renegade vs Kaszub była taka długa :shock: prawie 20 minut, limit filmu na kanale to 25 minut?

Fajnie, że proma się zmieściły.
Zaskoczyło mnie, że Piękny Kawaler nie mówi za GREG i LUXUSa - budujemy przyszłych mistrzów KPW Tag Team?

Damian Lambert dla mnie trochę za szybko mówi, no chyba, że ma mieć gimmick takiego wariata - z tego słyszałem to koleś ma podobno 18 lat, więc ma szanse się wyrobić.

Kamil coraz lepszy na mikrofonie, "Jak mówi to mu wierzę" #N!KO
Piękny Kawaler oczywiście najlepiej.

Na "galę" oczywiście Jadę, bo chcę zobaczyć walki i przybić piątkę ze znajomymi.

p.s. Moim znajomi nie interesujący się wrestlingiem po obejrzeniu pierwszego odcinku narzekali na grę aktorską, po obejrzeniu drugiego nadal narzekają, ale są ciekawi co będzie się działo w trzecim i kolejnych odcinkach.

MZW też mogłoby zrobić taką pseudotygodniówkę, żeby ludzie mogli poznać ich produkt lepiej.

E:

Postanowiłem, opisać swoje wrażenia po "gali" KPW Arena #1, może ktoś to przeczyta.

Pierwsze co się rzucało w oczy na samym wejściu to oprawa

[zdjęcia]
Spoiler:

Sponsor rzeczywiście sypnął kasą i była to najlepsza pod względem wizualnym gala Kombat Pro Wrestling jaką do tej pory zrobili - KPWvsTheWorld przy KPW Arena wypada blado.
Za oświetlenie i nagłośnie odpowiedzialna była firma http://audioline.pl/
Za opiekę medyczną, standardowo Meteor Med.

Walki opiszę tak z grubsza, bo nie jestem smartem.

Spoiler:

Gala wypadła całkiem nieźle, o dziwo publika przyłączała się do chantów rzucanych przez sektor Atti - co jest dziwne, bo na darmowych pokaz raczej ludzie nie chcą chantować.

Dzieciaki szybko przyswajały takie skomplikowane chanty jak

Facet W Gaciach, Clap, Clap, Clap-Clap-Clap
Robert Star, Clap, Clap, Clap-Clap-Clap
Kamil Aleksander, Clap, Clap, Clap-Clap-Clap

i ładnie je podbijały.
Na gali było dużo dzieci, ale KPW konsekwentnie się trzyma programu TV14 - coś w stylu TNA.
Gala była nagrywana, więc jest kolejny materiał, który można wykorzystać w KOMBAT TV.

Jednym dużym minusem gali była godzina rozpoczęcia.
Gala rozpoczęła się z opóźnieniem, chyba 18:10 i trwała chyba do 21:00.
Jak ktoś przyjechał PKSem, to całej gali nie mógł obejrzeć, bo ostatnio autobus z Trąbek Wielkich odjeżdża o 20:30.
Czyli jesteśmy skazani, tylko na publikę mieszkającą w okolicy i posiadającą własny środek transportu.

Tak czy inaczej czuje się mile zaskoczony i nie żałuje, że byłem na gali - Już dla samej walki Boski Ostrowski vs Victor Rosetti warto było przyjechać (wyjaśnienie macie w spoilerze).

Edit:

Kolejne materiały wideo od Kombat Pro Wrestling.
Tym razem głównie materiały z "gali" KPW Arena #2 w Trąbkach Wielkich

KPW Arena: Wejście Roberta Stara [2:15
Spoiler:

KPW Arena - Highlights [5:30]
Spoiler:

KPW Kombat TV: Odcinek #3 [32:25]
Spoiler:

Gala wizualnie wyglądała lepiej niż KPWvsTheWorld, szkoda że chanty się słabo zgrały - niestety to jest już standard na darmowych pokazach.

Low carder
Awatar użytkownika

Na dniach trzeci odcinek Kombat TV, natomiast dziś mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa na kolejną galę Kombat Pro Wrestling! 30 kwietnia, Gdańsk, KPW Arena 2!
Zapowiada się coś bardzo ciekawego. Więcej informacji wkrótce!
Spoiler:

Święta to nie tylko czas spędzony w doborowym towarzystwie, ale też czas prezentów.
W tym roku KPW ma dla Was prezent, który pozostanie w pamięci na zawsze i zapisze się w historii polskiego wrestlingu.
Na gali KPW Arena 2, 30 kwietnia w Gdańsku odbędzie się pierwszy w historii Polski LADDER MATCH! Żeby było jeszcze ciekawiej, wezmą w nim udział aż 4 osoby!
Więcej szczegółów w notce od Pana Prezesa przekazanej przez Biankę.
KPW Arena 2: Specjalna walka wieczoru [0:51]
Spoiler:

Wreszcie jakaś biletowana gala KPW w tym roku.

Legenda
Awatar użytkownika

Obrazek

Tak prezentuje się pas KPW.

Low carder
Awatar użytkownika

Liczyłem na coś w stylu WWE Championship, tylko duże logo KPW, ale może być.
Ważne, że nie jest plastikowy, a to czy będzie coś znaczył to zależy od tego jak będzie prowadzony.

Ja osobiście jestem zadowolony z gali KPW Godzina Zero, to według mnie najlepsza gala jaką KPW do tej pory zorganizowało w Trójmieście.

Na oficjalnym instagramie KPW
https://www.instagram.com/kpwrestlingpl/

Można zobaczyć fragmenty z KPW Godzina Zero, które były robione i wrzucane w trakcie gali - to już nie muszę KPW promować na instagramie.

Cieszy mnie też fakt, że KPW swoim wrestlerom załatwia walki z zagranicznymi wrestlerami (nie tylko z egierskiego HaCeWe, ale też z brytyjskiego IPW:UK oraz Kamikaze Pro i finladzkiego FCF), bo jeżeli mają podnosić swoje umiejętności to muszą walczyć z zagranicznymi wrestlerami - najlepiej zagranicą.

Na obozie KPW coraz więcej kobiet, na gali gadałem z 3 nowymi adeptkami, które powiedziały mi, ze będą trenować w KPW tak często jak się da, bo liczą na pas kobiet w KPW.

W KPW już walczą: Bianca, Mira, Kasandra, za rok debiutuje pewnie siostra Miry (od roku nie opuściła żadnego treningu KPW), 3 adeptki planują dalej trenować w KPW, do tego zawsze można skorzystał z pomocy zagranicznych wrestlerek - np. Audrey Bride czy Aurora Flame.
8 kobiet i można rozpisać turniej o pas.

Fanów fifraków i innych lotników, pewnie ucieszy wiadomość, że Mateusz Kowalski (pół roku pauzował po kontuzji, której nie złapał w ringu) powrócił na gali KPW Godzina Zero (chyba wykonał nawet Springboard Moonsault w ringu) i jest już gotowy by zadebiutować w KPW - Mateusz Kowalski jeszcze nie walczył na gali KPW.

Ja sobie kupiłem 3 koszulki (KPW i dwie Ron Corvusa, każda po 40zł. Koszulki Kamikaze Pro były po 50zł, ale nie kupiłem z bo miałem ograniczony budżet) i czekam na KPW Arena 4 w październiku.

Star
Awatar użytkownika

Pas wygląda zacnie. Nie ma żadnego porównania z poprzednim, który wyglądał jak zabawka dla dzieci. Tutaj mamy odpowiednie gabaryty, jak i stonowaną kolorystykę, pasującą do barw wojennych fedki. Postarali się, nie powiem.

Obrazek

1x time WFF Polish Champion
1x time WFF Champion (current)

INTERCONTINENTAL WRESTLING COMPANY

Low carder
Awatar użytkownika

Arek Pawłoski ogłosił, że już nie będzie ring announcer na galach KPW.

Jest też drugi aspekt, który czyni dla mnie z gali KPW Godzina Zero wydarzenie szczególne, aspekt prywatny. Była to bowiem ostatnia gala federacji, którą prowadziłem. Uwielbiałem każdą minutę, każdą sekundę spędzoną w ringu, każdą subtelną reakcję na moje zapowiedzi (i suchary :)) i oczywiście Wasze chanty, które napędzały mnie i dawały zapas energii do działania na kolejne miesiące pomiędzy galami. Jeśli jednak jest w życiu coś stałego, to zmiana - i właśnie na zmiany przyszedł czas.
KPW nadal będzie działać i dostarczać Wam rozrywkę na najwyższym poziomie, nie mam co do tego wątpliwości. Ja zaś nie wycofuję się z pro wrestlingu, będę działał zarówno w Polsce jak i poza jej granicami, ale o tym więcej w swoim czasie. W tym momencie chciałbym Wam jeszcze raz podziękować za wszystkie chwile spędzone razem i obiecać, że będą kolejne okazje na wspólne zdzieranie gardeł, bo pro wrestling to najdziwniejsza, ale i najpiękniejsza pasja, jaka może być.

Boski Ostrowski skomentował sytuacje:

W dniu dzisiejszym Arek Pawłowski zakończył współpracę z KPW. Jednych to pewnie ucieszy innych zasmuci, co by jednak o nim nie mówić, to zawsze w Arku podziwiałem to niesamowite samozaparcie do realizowania sie w swoich pasjach. Prywatnie też był on w stosunku do mnie osobą na którą spokojnie mogłem liczyć i za to chciałem mu po prostu podziękować i życzyć powodzenia :-)

Legenda
Awatar użytkownika

Lygrys, jakie przedmioty zostały użyte podczas Hardcore matchu kobiet ?

W ROH Lethal traci włosy, a niedługo potem w KPW to samo dzieje się z Dawidem Oliwą; ciekawy przypadek :P

Low carder
Awatar użytkownika

KL To był kuchenny hardcore match.
Została użyta aluminiowa forma do pieczenia sernika, drewniany wałek, drewniana stolnica (taka na której robi się pierogi), wódka Finlandia i mąka - z tego co pamiętam.
Walka dość krótka i głównie polegał na tym, że Bianca była obijana przez Aurore Flame (Jest kobiecym powerhousem, na na żywo wygląda potężniej niż na zdjęciach) i sprzedawała jej ciosy i uderzenia.
Aurora Flame robiła za heela, Bianca była face'm (chociaż właściwie jest tweenerką) - część publiki się nie skumała i chantowała Aurora, z drugiej strony to dobrze bo była bitwa na chanty.

KPW pewnie wzoruje się na ROH (prawdę mówić każda indy federacja powinna się wzorować na Ring Of Honor, bo to 1 liga indy wrestlingu pod względem organizacyjnym), skoro podkreślają, ze stawiają na realizm i realistyczne gimmicki.

Z drugiej strony, Kawalerowi przy wejściu do ringu towarzyszyli druidzi z pochodniami - wiadomo na kim się wzorował.

Kaszub z kolei miał na głowie łeb dzika i skórzaną pelerynę, wyglądał jak King Cuerno albo Prince Puma z Lucha Underground.

Więc można powiedzieć, że starają czerpać z dobrych wzorców.

KPW Kombat TV: Odcinek #7 [33:45]
Spoiler:

Cały odcinek to skrót z pokazu jaki KPW zrobiło na Stargardzkim OldTown Festival 2016, ten na który KL próbował się dostać.
Widzę, że publika dobrze się bawiła (piwo zrobiło swoje), chantowała, ale wątpię by wróciła na biletowane gale.

[edit]

KPW Kombat TV: Odcinek #8 "GODZINA ZERO" [1:03:42]
Spoiler:

odcinek tak długi, bo to skrót wszystkich walk jakie były na gali:

WYNIKI
MIKA THE POLISH PUNISHER def. VICTOR ROSETTI
Singles Match

KASZUB def. PETER PANNACHE & DAMIAN LAMBERT
Triple Threat Match

SAWICKI def. ELLIOTT JORDAN
Singles Match

RON CORVUS def. GRACJAN KORPO (/w k.zasada)
Singles Match

GREG & LUXUS def. DAVID OLIWA & BOSKI OSTROWSKI
Tag Team Match

JON RYAN def. ROBERT STAR
Singles Match

BIANCA def. AURORA FLAME
Hardcore Match

PIĘKNY KAWALER def. KAMIL ALEKSANDER
KPW Championship Match
Two-Out-Of-Three Falls Match

Na szczęście bez muzyki, więc słychać chanty i proma.

A w sobotę 26 listopada 2016 19:00 - 21:00 KPW Arena 4
https://www.facebook.com/events/352963185043728/

tym razem w nowym miejscu:
w Zespole Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku przy ulicy Podwale Staromiejskie 51 w Gdańsku - tam gdzie Polscy Pocztowcy bronili się przed nazistami.
https://goo.gl/maps/JHHc62Q7a5S2

Z tego co słyszałem, bym problem z wynajęciem sali, bo dużo szkół im odmówiło.
Akurat dobrze trafili, bo lokalizacja jest lepsza od poprzedniej - są bliżej Głównego Miasta (to taka Gdańska Starówka).
KPW najbardziej chciałoby zorganizować gale w klubie B90
https://www.facebook.com/B90klub/

, który mieści się w starej po stoczniowej hali, ale na to jeszcze za wcześnie.

i znowu podwyżka biletów:
-Normalny 25 zł
-Ulgowy 15 zł

o 5zł.
To ostatnia gala od KPW w tym roku.
KPW Arena 5 ma być dopiero w 3 albo 4 lutego 2017 w Gdańskim klubie B90 jako część SzlamFest.

[edit]

Damian Lambert nagrał promo w Dojo KAMIKAZE PRO (Birmingham, Anglia, Wielka Brytania)
Spoiler:

Dobry wybór szkółki, bo jest wstanie zapewnić mu walki w UK.

Low carder
Awatar użytkownika

KPW na razie kończy z galami w sali gimnastycznej.

Dziś już oficjalnie - zapraszamy na kolejną galę Kombat Pro Wrestling!
KPW Arena 5: Atlantic City
Pierwsza gala 2017 roku odbędzie się 14 stycznia w klubie Atlantic Gdynia, zlokalizowanym bardzo blisko dworca Gdynia Główna.
Liczymy na waszą obecność i jak zawsze fenomenalną atmosferę.
Zapowiada się niesamowite show!

[Plakat #KPWArena5 który mi się podoba, wiadomo z jakich powodów]
https://www.facebook.com/events/320616958337738/
Spoiler:

Klub Atlantic w Gdyni
https://goo.gl/maps/fCb4K6DrTg72
Spoiler:

Low carder
Awatar użytkownika

No ładnie ten szlamfest wyglądał. O ile się nie mylę ta gala była bez Storlajnów.

Corvus z Gregiem zawalczyli sztos walkę. Pineski, kij to wszystko fajnie wyglądało. Panowie mają niezłą chemię i obaj fajnie się sprawują w hardcore matchach. Wygrana Corvusa cieszy. Będzie z niego taki węgierski mocny Face.

Ważna rzecz to też podbudowa Petera. Chłopak fajnie się prezentuje, ma skilla i to "coś". Brakuje mu właściwie mic skilla i trochę charakterystyki. Ale tak czy inaczej. Gościu fajnie walczy i ma potencjał. Z ostatnich gal można wywnioskować że KPW na niego będzie stawiać podczas kontuzji Roberta.

A no właśnie, kontuzja Roberta. Nie za fajna sprawa. Trochę jeszcze go podbudować i nowy mistrz KPW. Trochę kontuzja to zablokuje. Życzę wszystkiego dobrego by wyzdrowiał. No zdrowiej :)

Tetsuya Naito #1 Fan

Chatowicz Roku 2017

Low carder
Awatar użytkownika

Tylko gala KPW @ SzlamFest nie jest storyline'owa.

KPW @ Szlamfest - Skrót gali [10:53]
Spoiler:

KPW @ Szlamfest: Wejście Kawalerii (KAWALBERG ENTRANCE) [02:09]
Spoiler:

KPW @ Szlamfest: Ron Corvus mówi po polsku [1:23]
Spoiler:

Chociaż gala KPW @ Gdynia Game Festival też nie była storyline'owa, a odnieśli się w Kombat TV do niektórych wydarzeń z tego pokazu.

Ron Corvus w KPW zawsze wygrywa, albo przegrywa kantem.
Robert Star do sierpnia, do KPW Godziny Zero 2 powinien być zdrowy.
Zanim Kawaler zrzuci pas KPW dobrze by było jakby go trochę po bronił w walce z wrestlerami zza granicy.
Przynajmniej do KPW Godziny Zero 3 nie powinien go zrzucać.

Legenda
Awatar użytkownika

Jak już mówiłem, teraz napiszę. Dla federacji w Polsce nie potrzeba teraz mocno storyline`owych gal, a gal, na coś na typy house showów WWE. Niby story są, ale takie nie na główne wydarzenie. Muszą być matche mocno over z publiką, aby typowym Januszom spodobał się produkt. Do tego potrzeba charyzmatycznych zawodników btw.

Były moderator, administrator, zdobywca nagród...LEGENDA.
#WrestleFansOpelFanbase
Obrazek
Obrazek

Legenda
Awatar użytkownika

Na tym skrócie pod koniec (10:28) widać że jeden gość po dyskusji z Kawalerem chciał wbić na ring, za co został skopany przez Kawalerię. Ciekawe czy jak wstał to coś jeszcze mówił, czy potulnie wrócił za barierki :P

Low carder
Awatar użytkownika

Stochu KPW swoje biletowane gale ma storyline'owe bo taką ma wizję swojej federacji, dlatego nadal kontynuuje swój "serial" Kombat TV. Ja wolę jak na galach są kontynuowane storyline, jak wrestlerzy przed walkę wygłaszają promo i tak dalej.

Ja bym chciał by gale były co miesiąc (co tydzień chyba moje gardło by nie wytrzymało), ale prawdę mówiąc popyt jest na jakieś 4 gale w roku.
W Trójmieście dokładnie widać, że lokalny fanbase chodzi na gale, ale niestety nie regularnie, bo nawet jak gale były co 2 miesiące, to okazało się, że nie każdy mógł się urwać z pracy czy studiów, albo po prostu mu się nie chce tak często oglądać polski wrestling.

Nie wspominając o tych co mają gale wrestlingu pod nosem, a nie przyjdą, bo wolą oglądać wrestling w internecie.

Dla typowego Janusza każdy polski wrestler którego widzieli na żywo jest charyzmatyczny.
Na serio, na SzlamFest wrestlerzy KPW byli traktowani przez publikę nie wrestlingową jak gwiazdy rocka.

Problem z Januszami jest taki, żeby ich przekonać do wrestlingu najpierw muszą wrestling zobaczyć sami na żywo.
Dlatego KPW stara się przebić do polskich konwentów fanów komiksów i gier wideo, gdzie znajdują się ich potencjalni fani, bo sami wrestlerzy KPW są w wiekszości bywalcami takich imprez.

KL ten pobity przez kawalerie koleś, to Łukasz Kowalczuk, autor komiksu "Tylko Wrestling Jest Prawdziwy" i jeden z współorganizatorów konwentu SzlamFest - akcja oczywiście ustalona z KPW.

Pobicie go przez Kawalerię chyba mu się podobała, bo już wiadomo, że za rok będzie KPW @ SzlamFest 2.

Po gali KPW odbył się koncert zespołu TESTER GIER i oni też zostali pobici przez wrestlerów na ich własne życzenie.

[wideo] od 04:30 Atak GREGa, Kawalera i Victora Rosetti na zaczepki TxGx
https://www.facebook.com/krzysztof.lige ... 8193563538

Jeżeli chodzi o organizatorów SzlamFest'u to są to fani WWF oraz WCW i jak będę mieli więcej kasy od sponsorów to jest szansa na sprowadzenie jakieś wrestlingowych emerytów popularnych w latach 80-tych i 90-tych.
Z tego co wiem Łukasz Kowalczuk jest bardzo za tym, nie tylko jako fan wrestlingu ale też pasowali by bardzo do profilu festiwalu, który ma zrzeszać miłośników popkultury z lat 80-tych i 90-tych.

Dlatego Kawaler nagrał swoją wejściówkę w stylu Goldberga.

Superstar
Awatar użytkownika

W końcu obejrzałem skrót z tej gali KPW i powiem że wywarł On na Mnie pozytywne wrażenia. Jakość nagrania była naprawdę dobra, montaż też Ok, tylko z 2 razy niektóre momenty były za szybko ucięte, ale jak na 10 minutowy skrót to za bardzo nie kuło w oczy. poziomu wrestlingu trudno oceniać po skrócie, plus za dużą ilość dość widowiskowych akcji które na żywo pewnie oglądało się jeszcze lepiej, do tego duże użycie przedmiotów w jednej walce wyglądało mocno. No i publika widać że momentami też fajnie reagował, co też jest plusem.

No i zgodzę się ze Stochem, story w Polskim Wrestlingu nie powinno być najważniejsze, Imo to powinno być tylko tło, a najważniejsza powinna być interakcja z publiką i poziom samego wrestlingu i tu nawet nie jakieś wybitne techniczne akcje, tylko dużo efektownych spotów żeby przyciągnąć nowego widza.

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna