Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw sie 16, 2018 10:27 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Bianca 11.03.2017 wystąpi w Berlinie na gali German Wrestling Federation

Spoiler:

A 04.03.2017 Damian Lambert zadebiutuje na gali Kamikaze Pro w Wielkiej Brytanii

Spoiler:

Justin Joy z MZW też zadebiutuje na tej gali w Kamikaze Pro.

Hubson Tylko, że laików nie kręcą spoty highflyingowe, tylko hardcorowe. Dlatego na SzlamFest Ron Corvus był najbardziej oblegany przez publikę na gali.

Żeby zobaczyć jak dobrzy są polscy wrestlerzy to trzeba by było zobaczyć jak sobie radzą w walce zza granicznymi wrestlerami.

Według mnie Robert Star dobrze wypadł walce z Jon Ryan'e, a Piękny Kawaler w walce z Pastorem William Eaver'em.
Ja osobiście wolę by KPW prezentowało taki wrestling jaki prezentuje i bookowało na swoich galach swoim wrestlerom walki z najlepszymi wrestlerami z UK i USA, niż by sobie latali i walczyli sami ze sobą - to po prosu nie ma sensu.

Ja jak widziałem walkę Pięknego Kawalera z Pastorem William Eaver'em to nie czułem się jakbym był na polskiej gali wrestlingu, tylko jak na gali Progress Wrestlingu w Polsce.

Zresztą od tej walki, nie chce już na polskich galach wrestlingu w main evencie oglądać walki polsko-polskiej.
Jak już jest mistrz, to nie broni pas tylko w walce z zagranicznymi wrestlerami, najlepiej z UK i USA.

Ostatnio zmieniony ndz lut 26, 2017 7:01 pm przez lygrys, łącznie zmieniany 1 raz

Legenda
Awatar użytkownika

Ej ligre najpierw piszesz, żeby polacy walczyli z polakami, cco by nasi rodacy na tym nie tracili, a teraz lecisz z tekstami, że walka polak vs zagraniczniak objawi umiejętności polaka. Zdecyduj sie bo jak na promotora KPW jestes mocno nieokreślony. Albo schabowe albo rosół.

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Stochu pisze:
Ej ligre najpierw piszesz, żeby polacy walczyli z polakami, cco by nasi rodacy na tym nie tracili, a teraz lecisz z tekstami, że walka polak vs zagraniczniak objawi umiejętności polaka. Zdecyduj sie bo jak na promotora KPW jestes mocno nieokreślony. Albo schabowe albo rosół.

Gdzie ja to napisałem?
Z tego co pamiętam napisałem, że walki zagraniczno-zagraniczne są kosztem polaków.
Miałem na myśli to, że Siwy zamiast walczyć w nic nie znaczącym battle royal powinien walczyć z zagranicznym wrestlerem.

W KPW jak przyjeżdżają zagraniczny wrestlerzy, to zawsze walczyli, walczą i będą walczyć z polskimi wrestlerami, bo KPW kładzie nacisk na rozwój swoich wrestlerów i żeby nie było takiej sytuacji, że jest kasa by zabookować Cody Rhodesa, a nie ma wystarczająco dobrego Polaka, który mógłby z nim zawalczy i trzeba mu ściągać wrestlera z zagranicy - tak jak to było z El Generico na gali DDW w Warszawie.

Zagraniczny wrestlerzy w KPW nie walczą z Polakami, po to by zrobić 5 stara, tylko po to by oni się od nich jak najwięcej nauczyli.

Nie wiem czy w KPW jest aktualnie wrestler z którym cody Rhodes by się zgodził walczyć, ale Kamil Aleksander, Piękny Kawaler, Robert Star i Bianca są na tyle dobrzy, że spokojnie mogą walczyć z gwiazdami brytyjskiej i amerykańskiej sceny niezależnej.

[edit]

W następnym odcinku KOMBAT TV prawdopodobnie będzie cała walka z gali KPW @ SzlamFest.

Legenda
Awatar użytkownika

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/w ... 25331.html

Fajna sprawa, bardzo dobra promocja aczkolwiek poziom śniadaniówki jak zwykle w swoim stylu, czyli na minus xD

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Takie są po prostu śniadaniówki.
Dla mnie najważniejsze, że Bianca dała radę i materiał z treningu wypadł całkiem fajnie.
Chociaż wątpię by to się przełożyło na zwiększenie wyświetleń, subów czy frekwencję na galach.

Taka po prostu reklama w stylu: Jesteśmy polską federacją pro wrestlingową i działamy w Trójmieście.

Jeżeli chodzi o nowe KOMBAT TV to ma się tam pojawić cała walka z gali KPW @ SzlamFest, a nie z KPW Arena 5.

Legenda
Awatar użytkownika

Całkiem spoko materiał. Fajnie, że dla uroku w studiu wisiały ubrania ringowe Bianci.
Widać było po komentarzach ludu z boku podczas rozmowy że przyjęli temat wrestlingu z akceptacją.
Podczas materiału na treningu najwięcej pomogło gdy Kamil Aleksander opowiadał i prezentował jak to w tym wrestlingu jest. Dzięki temu oddala to trochę stwierdzenie że "udawane".
Dobra robota.

Superstar
Awatar użytkownika

Naprawdę dobry wywiad, po pierwsze nie było stawiania wrestlingu jako czegoś gorszego, co często się zdarza w takich wywiadach, oczywiście dobra robota Bianki która umiała wybrnąć z każdego pytania.
Materiał też niezły, choć początkowo nie obyło się bez kilku stereotypów, ale potem było naprawdę dobrze, do tego ciekawe wstawki y ostatnich gal KPW.
Dobra promocja, na pewno lepsza niż mam talent :P

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Low carder
Awatar użytkownika

No faktycznie, dobrze to wyszło. Bianca potrafiła wyjść z każdego pytania. Fajna promocja, może jakiegoś człowieka to zainteresuje. Zawsze plus 1 do Jobberlandu :D

Tetsuya Naito #1 Fan

Chatowicz Roku 2017

Low carder
Awatar użytkownika

[ sob mar 04, 2017 12:30 pm]

Trening wrestlingu KPW: 18 i 19 marca! Gdynia
https://www.facebook.com/events/1354155024655180

Czyli datę kolejnej gali KPW Arena raczej poznamy po 19 marca (bo przeważnie po treningach KPW zapowiada galę), a jak zapowie po treningu, to pewnie odbędzie się w kwietniu - by było trochę czasu na pod promowanie gali.

Ja bym chciał by gale polskiego wrestlingu były co miesiąc, ale prawdę mówiąc w Polsce nie ma zapotrzebowania nawet na jedną taka gale w roku - bo gale na siebie zarabiają.

Cztery biletowanie samodzielnie organizowane gale w roku to i tak dużo jak na tak marny popyt, jaki jest w naszym kraju.

Fajnie by było jakby udało się zwiększyć ilość gościnnych gal z 2 do 4 w roku - by Polscy wrestlerzy walczyli częściej.

Na razie najwięcej polskich gal odbyło się w 2015, bo aż 14!

8 DDW/KPW + 6 MZW - w tym tylko 3 były biletowane.

[edit]

Dziś mamy przyjemność zaprosić wszystkich fanów na kolejną galę KPW, która odbędzie się 8 kwietnia, w gdyńskim klubie Atlantic. KPW Arena 6 – odliczanie rozpoczęte!
Spoiler:

https://www.facebook.com/events/1857915287822097

Ciekawe jakiego zagranicznego wrestlera sprowadzą dla Kawalera? - oby to był ktoś z Wielkiej Brytanii.

Czyli raczej KPW będzie robić 4 biletowane gale rocznie.
Jestem ciekaw jaka będzie tym razem frekwencja.
Z tego co zauważyłem, lokalni fani KPW to raczej osoby z Gdańska, a Gdańszczanom raczej się nie chce jeździć do Gdyni.

Rozumiem, że kibice Lechii Gdańsk i Arki Gdynia za sobą nie przepadają, że oba miasta ze sobą rywalizują zamiast współpracować, ale jak można woleć gale w sali gimnastycznej od gali w klubie imprezowo koncertowym?

Ja jestem z Gdańska i za dojazd do Gdyni Szybką Koleją Miejską płacę 5,20zł za bilet normalny w jedną stronę - według mnie to nie jest dużo.

Są dziewczyny, które dojeżdżają z Bydgoszczy i płacą za bilet 23zł w jedną stronę - podobno 1h 30m jadą.

Superstar
Awatar użytkownika

lygrys pisze:

Ciekawe jakiego zagranicznego wrestlera sprowadzą dla Kawalera? - oby to był ktoś z Wielkiej Brytanii.
A niby z jakiego innego kraju ? :P Znaczy wiadomo mogą ściągnąć kogoś z Niemiec, ale porównując USA( już nie mówiąc o takiej Japonii) i Wielką Brytanie to koszt ściągnięcia zawodnika z wysp jest dużo mniejszy, a do tego poziom wrestlingu na wyspach jest bardzo wysoki i rośnie, żeby nie powiedzieć progresuje XD

Ostatnia gala w styczniu, teraz początek kwietnia, jak dalej będą organizować galę z takimi przerwami i następna będzie w okolicach lipca/sierpnia to powinienem do Gdyni zawitać :D

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Low carder
Awatar użytkownika

[ndz mar 12, 2017 12:24 pm]

Hubson Mogą kogoś sprowadzić z Węgier, bo mają kontakt z HCW, albo mogą nikogo nie sprowadzić, bo mnie niepokoi ten 6 Way Match w Main Evencie, bo w walce wieczoru powinna być walka o pas KPW.

Chyba, że Kawaler będzie bronił pas w 6 wayu, w ramach kary za atak na sędziego w trakcie gali KPW Arena 5.

KPW Arena 5 - Skrót gali
Spoiler:

Sędzia Malinowski w klinice dr Łojka
Spoiler:

według storyline'u - bo nieoficjalnie może być tak, ze nie udało się zebrać kasy, na zabookowanie kogoś z UK.

Styczeń - KPW Arena 5
Luty - KPW @ SlamFest
Kwiecień - KPW Arena 6

jak będą robić tyle gal co rok temu, to następnę powinny być w takich terminach:

Czerwiec - KPW Arena 7
Lipiec - KPW @ OldTown Festival 2
Sierpień - KPW Godzina Zero 2
Listopad - KPW Arena 8

[edit]

KPW Kombat TV: Sezon 2 Odcinek #2
Spoiler:

wczoraj wjechało, a w nim oprócz segmentów storyline'owych jest też cała walka z gali KPW @ SzlamFest.

Legenda
Awatar użytkownika

Czy ja dobrze rozumiem ? Piękny Kawaler najpierw zostaje zawieszony, a mimo to 2 tygodnie później i tak sobie występuje w ringu ?
Wiem że to nie KPW Arena, że to bycie częścią innej imprezy, ale wciąż jednak event KPW.

Low carder
Awatar użytkownika

KL pisze:
Czy ja dobrze rozumiem ? Piękny Kawaler najpierw zostaje zawieszony, a mimo to 2 tygodnie później i tak sobie występuje w ringu ?
Wiem że to nie KPW Arena, że to bycie częścią innej imprezy, ale wciąż jednak event KPW.

On tego nie podpisał, więc chyba nie został zawieszony - przynajmniej ja tak to rozumiem.
Jak storyline'owo Kawaler szantażuje Biancę, to by to wyjaśniało dlaczego na KPW @ SzlamFest walczył, ale nie bronił pasa.
Heelowy mistrz z zasady chce trzymać pas jak najdłużej, często występować, ale w walka gdzie pas nie jest na szali - by hajs się zgadzał i pas nadal był w jego rekach.

Pewnie znowu prezes KPW w ramach kary, załatwi Kawalerowi walkę, którą z trudem wygra.

Jak to było na KPW Arena 2
Spoiler:

Tam walczył z Ron Corvusem, na KPW Arena 6 pewnie bedzie bronił pas w 6 way matchu.
I to mnie własnie martwi, bo to raczej wyklucza sprowadzenie bardziej znanego wrestlera niż Pastor William Eaver.

Chociaż z drugiem strony, nie ma się co dziwić, bo w Polsce nie ma popytu na jedną gale wrestlingu w roku - mówię o takiej gdzie na widowni będzie 400 - 500 osób by to się w miarę opłacało.

Legenda
Awatar użytkownika

lygrys pisze:
KL pisze:

On tego nie podpisał, więc chyba nie został zawieszony - przynajmniej ja tak to rozumiem.

Dziwnie to wygląda ^^ Wychodzi na to że to nie pan prezes (Krzysztof Liger) ma władzę w federacji, a każdy zawodnik który sam sobie decyduje czy zgadza się na zawieszenie czy nie :P

Być może ten segmencik Kawalera z Biancą to narastający konflikt prowadzący do tego, że finalnie Bianca zaingeruje w walce Kawalera, co sprawi że straci on pas. Idealnie pasowałby tu Robert Star, za którym fani się stęsknią przez tą jego kontuzję i będą mieli szał radości, gdy Robert powróci i przejmie pas.

Low carder
Awatar użytkownika

ndz mar 19, 2017 11:10 pm

Mnie to też zdziwiło, że osoba zawieszona musi wyrazić zgodę na zawieszenie - Bianca pracuje w biurze, więc może to tak wygląda.

Według mnie Kawaler powinien stracić pas czysto, by to coś znaczyło dla osoby przejmującej pas.
Najlepiej dopiero wtedy, kiedy nowy mistrz będzie gotowy by walczyć z zagranicznymi wrestlerami z UK.

Jutro nowy film od Bianci!

Ciekawa zapowiedź jutro :-)
Spoiler:

Mam nadzieje, że zaczną już powoli odkrywać kartę KPW Arena 6, bo mało czasu zostało do gali.
Na razie wiemy, że SAWICKI (Wrocław) aka polski Roman Reings wraca do Trójmiasta.

ndz kwie 02, 2017 1:09 pm

Proma promujące galę 8 Kwietnia w Gdyni

KPW Arena 6: Walka wieczoru [0:50]
Spoiler:

KPW Arena 6: David Oliwa [0:37]
Spoiler:

KPW Arena 6: Obrona pasa mistrzowskiego [1:03]
Spoiler:

KPW Arena 6: Peter Pannache [0:33]
Spoiler:

A jutro wieczorem premiera nowego odcinka Kombat TV w którym m.in. będzie cała walka Greg vs Ron Corvus Hardcore Match, która odbyła się na gali KPW @ Szlamfest w gdańskim klubie B90

Spoiler:

E:

KPW Kombat TV: Sezon 2 Odcinek #3 [20:31]
Spoiler:

W Odcinku cała walka "Hardcore Match: GREG vs Ron Corvus" z gali KPW @ Szlamfest, która się odbyła w gdańskim klubie B90.

KPW Arena 6: Boski Ostrowski [1:48]
Spoiler:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna