Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw sie 16, 2018 10:28 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Następna
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

[pt maja 12, 2017 1:10 am]

Stochu pisze:
Ktoś z forumowiczów KPW 10 czerwca odwiedza? Ja raczej pewniaczkiem wbije do Gdynii, na jeden dzień tylko, ale na gali będę.

Z WF?

Ja i pewnie Yohokaru, bo jest też z Gdańska.
Poza tym będzie Trójmiejski oddział forum Atti (Miss April, Wąglik, Ada Lobotaker, Hrabia Zuo) - Maxi 4 nie wiadomo czy będzie, a Johnny Ryper podobno chodzi, tylko incognito, bo się nam nie przedstawił.
Ma być też Tygrysic, który dla MyWrestling napisze recenzje gali i parę lokalnych fanów z różnych polskich grup wrestlingowych na facebooku.

Main Eventem gali KPW Arena 7 x Klub Atlantic Gdynia
będzie walka "Piękny Kawaler (c) vs Boski Ostrowski [KPW Championship]", bo Bianca w którym z materiałów wideo powiedziała, że na gali KPW Arena 6 odbędzie się walka 6 Way Match, której zwycięzca zmierzy się na następnej gali z Kawalerem w walce o pas KPW - czyli na KPW Arena 7.

Gdyński Klub Atlantic znajduje się tam
https://goo.gl/maps/EUkVMj1BM5Q2

Jakby ktoś nie wiedział.

Kombat Pro Wrestling Oficjalnie potwierdziło, że ich tego roczny obóz letni będzie trwał od poniedziałku 31 lipca 2017 do niedzieli 13 sierpnia 2017

Spoiler:

Nadszedł dzień, w którym mamy wielką przyjemność ogłosić jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu Kombat Pro Wrestling. Letni obóz wrestlingowy KPW 2017! Gdynia, 31 lipca – 13 sierpnia. Dwa tygodnie intensywnych treningów i świetnej zabawy nad morzem w doborowym towarzystwie. Jest to nie tylko najlepszy czas na rozpoczęcie swojej przygody z wrestlingiem, ale również fenomenalny sposób na najlepsze wakacje życia. Tegoroczny obóz zapowiada się jeszcze większy i lepszy niż w poprzednich latach. My już nie możemy się doczekać! Oby pogoda dopisała. Do zobaczenia!

Szczegółowe informacje:
http://www.kpwrestling.pl/obozletni

Tak było na obozie w 2015

Wrestlingowy obóz letni KPW [3:56]
Spoiler:

Kiedy DDW umierało i rodziło się KPW.

W Sobotę 12 sierpnia 2017 odbędzie się KPW Godzina Zero 2, bo KPW (tak samo jak DDW) robiło galę zawsze w ostatnią sobotę trwania ich obozu.

Prawdopodobnie gala będzie w gdańskim klubie B90 (tam gdzie odbyła się gala KPW @ SzlamFest), bo klub Atlantic jest za mały - ma za małe zaplecze (backstage jest za ciasny na galę, która ma trwać minimum 3 godziny i mieć 8 walk w karcie) i zawodne mikrofony.

Z tego co mi mówili wrestlerzy KPW, klub B90 byłby idealny do tego właściciele B90 byli zadowoleni z gali KPW @ SzlamFest, więc powinni się dogadać.
Klub B90 jest większy, nieźle wygląda, ma lepsze mikrofony i oświetlenie, niestety nie ma miejsc siedzących więc, będzie trzeba przyjeść krzesła - przecież widownia nie będzie stała 3 godziny, poza tym barierek nie będzie.

Tak czy inaczej klub B90 jest raczej pewną lokalizacją KPW Godziny Zero 2, bo zbyt bardzo im się podoba.

Jeżeli chodzi o wrestlerów zza granicy, to powinni ściągnąć 4 wrestlerów i 1 wrestlerkę.
Trudno przewidzieć, kogo dokładnie i z jakich federacji, ale możemy być pewni, że wszyscy zawalczą w single matchach z Polakami z rosteru KPW, bo tylko w tym celu KPW ich ściąga do Polski.

Po KPW Godzina Zero 2, w Listopadzie powinna być KPW Arena 8 x Klub Atlantic Gdynia.
Bilans gal KPW w tym roku będzie wygląda tak: 5 gal biletowanych organizowanych samodzielnie (KPW Arena 5,6,7,8 i KPW Godzina Zero 2) i 2 (KPW @ Szlamfest i KPW @ OldTown Festival) albo 3 (jeżeli zrobią KPW @ Trąbki Wielkie) gale gościnne.

Myślę, że to będzie już max jaki KPW może osiągnąć na polskim rynku.
Raczej jest mało prawdopodobne by w najbliższym czasie zwiększyli ilość gal biletowanych, organizowanych samodzielnie w roku do 6.

[edit]

W tą w sobotę, 10 czerwca 2017 o godzinie 18:00 W Gdyńskim Klubie Atlantic odbędzie się kolejna gala Kombat Pro Wrestling o nazwie "KPW Arena 7: Wysoka Stawka".

Plakat prezentuje się tak:
Spoiler:

Znana jest też już pełna karta gali:

PIĘKNY KAWALER (c) vs BOSKI OTROWSKI
[KPW Championship Match]

Spoiler:

KASZUB & GREG vs DAVID OLIWA & PETER PANNACHE
[Tag Team Match]

Spoiler:

Na razie ta walka jest tylko promowana promami

KPW Arena 7: KASZUB [0:39]
Spoiler:

KPW Arena 7: DAVID OLIWA [1:12]
Spoiler:

KPW Arena 7: GREG (KAWALERIA) [1:50]
Spoiler:

ROBERT STAR vs VICTOR ROSETTI
Spoiler:

Ręka Roberta w 100% zdrowa (naderwał ścięgno ramienia na KPW @ Szlamfest)

MATEUSZ KOWALSKI vs GRACJAN KORPO
Spoiler:

KAMIL ALEKSANDER vs ADAM BRAVO
Spoiler:

Jeszcze w tym tygodniu, przed galą KPW Arena 7 ma się pojawić nowy odcinek Kombat TV, a w nim prawdopodobnie cała walka:

BOSKI OSTROWSKI -vs- GREG -vs- PETER PANNACHE -vs- KASZUB -vs- DAVID OLIWA -vs- LEŚNY
[6-Man Elimination Match
KPW Championship #1 Contender Match]

Z poprzedniej gali "KPW Arena 6: Selekcja".
To znaczy wypadało ją pokazać, bo to była najbardziej efektowna walka na tej gali i jest to zawsze jakieś pod promowanie main eventu następnej gali - nawet jak to jest spóźniona promocja.

Więcej informacji na stornach:
http://youtube.com/kombatprowrestling
http://instagram.com/kpwrestlingpl
http://facebook.com/kpwrestling
http://kpwrestling.pl

Legenda
Awatar użytkownika

Fajny plakat gali.
Ciekawe że main eventu nie promują; Kawaler w promach radzi sobie dobrze. Może traktują tą galę jako 'coś mniejszego' (wiem, że Godzina Zero jest najważniejszym eventem).
Mateusz Kowalski na zdjęciu wygląda blado jak Sheamus :P

Low carder
Awatar użytkownika

Właśnie wjechało promo Boskiego

Boski Ostrowski - Pretendent do pasa KPW [3:16]
Spoiler:

Jest pokazane jak butują kolesia który chciał ukraść pas KPW na KPW Arena 6(?)

Ja się boje, że Boski może pokonać Kawalera i na KPW Godzine Zero 2 dostaniemy,

Boski Ostrowski (c) vs Piękny Kawaler [KPW Championship Rematch].

Nie chcę takiego main eventu na największej gali KPW w roku.
Za wcześnie na to by pas zmieniał właściciela, za wcześnie by Boski był mistrzem KPW.
Przecież On nie zrobił ani jednej walki z zagranicznym wrestlerem w KPW, do tego Robert Star zbiera większą reakcję na galach KPW, nawet David Oliwa zbiera lepszą.
Na Boskiego publika najlepiej reaguje głównie przy wejściówce.

Legenda
Awatar użytkownika

Jak na zawołanie, jest promo :P Całkiem spoko promo.

A czy sądzisz, że fucktycznie Boski mógłby wygrać ? Bo moim zdaniem Kawaler spokojnie obroni pas.
Kiedy mówił o tym że w KPW są osoby którym ufa, na których może liczyć, to od razu przychodzi mi na myśl że może zostać zdradzony lub przegra w wyniku niefortunnej interwencji przyjaciela, który przypadkowo trafi właśnie Boskiego i zaprowadzi to do feudu między tą dwójką.
Jeżeli da się takie coś zorganizować. Nie jestem aż na tyle zorientowany w KPW.

Low carder
Awatar użytkownika

wt cze 06, 2017 8:30 am

Wiesz "To jest polski wrestling, tu wszystko jest możliwe"
:twisted:

Dlatego całą walkę będę oglądał w napięciu.

Jeżeli ktoś miałby się odwrócić od Boskiego, to obstawiam że Kamil Aleksander, bo na ostatniej gali w walce z Mateuszem Kowalskim przyjął role heela.

Mam nadzieje, że po KPW Arena 7 poznamy main event KPW Godziny Zero 2 i oficjalną datę gali, bo rok temu zapowiedzieli ją dopiero 9 lipca - czyli dopiero miesiąc przed.

Rozumiem, to że nie chcą podać konkretów jak nie jest wszystko zaklepane, by nie wyszło jak z galą DDW w Stodole.
Wiem, że 5 lipca dopiero się dowiedzą ile kasy mają z obozu letniego, ale jak ma być więcej niż 103 osoby (tyle naliczyłem na materiałach wideo z pierwszej KPW Godziny Zero), to wypadałoby podać konkretną datę i miejsce oraz zapowiedzieć jakąś gwiazdę przynajmniej 2 miesiące wcześniej.

Może wtedy ich lokalny fanbase nie pojechałby w sierpniu na wakacje.

Z moich wyliczeń wynika, że na 99% KPW Godzina Zero 2 odbędzie się w sobotę 12 sierpnia 2017 na terenie Trójmiasta.
Inna data się nie opłaca KPW, bo to by były większe koszta i chaos organizacyjny.

[edit]

Spoiler:

Przygotowaliśmy dla Was jeszcze jedną niespodziankę przed galą Gala Wrestlingu: KPW Arena 7: Wysoka stawka. Czwarty odcinek drugiego sezonu Kombat TV jutro na naszym kanale Youtube:
http://www.youtube.com/KombatProWrestling
Uwaga! Na specjalne życzenie jednego z zawodników KPW, w tym odcinku walkę Sawicki vs. Adam Bravo, skomentuje gościnnie dwóch zupełnie nowych komentatorów - obecnych członków federacji. Takiego egzotycznego duetu chyba nikt z Was się nie spodziewa :)

Czyli jednak nie 6 way match.

Na KPW Arena 7 będzie nowy gadżet do kupienia.

Spoiler:

To nie koniec niespodzianek :) Na gali KPW Arena 7, w naszym sklepie dostępne będą na sprzedaż karty z zawodnikami Kombat Pro Wrestling. Cena wynosi 8 zł za sztukę.
Dostępne karty:
Bianca the wrestler
Piękny Kawaler
Kamil Aleksander
Robert Star
GREG
David Oliwa - wrestler
Peter Pannache

Można już obejrzeć nowy odcinek Kombat TV

KPW Kombat TV: Sezon 2 Odcinek #4 [15:00]
Spoiler:

Legenda
Awatar użytkownika

Cytuj:
Kiedy mówił o tym że w KPW są osoby którym ufa, na których może liczyć, to od razu przychodzi mi na myśl że może zostać zdradzony

Tak pisałem i czytałem w wynikach, że tak właśnie było. Ostrowski zdradzony przez siostrę Miry.
Zatem na Godzina zero siostrzany pojedynek ?

Low carder
Awatar użytkownika

Relacja z Tygrysicem: KPW Arena 7: Wysoka Stawka
http://mywrestling.com.pl/relacja-tygry ... ka-stawka/

Polecam przeczytać recenzję Tygrysica, bo według mnie jest obiektywna.
Zgadzam się z plusami i minusami jakie tam poruszył, jedyne co mogę sprostować, to że ta gala nie była oznaczona na FB, gala przyjazna dzieciom.
KPW Arena 6 była tak oznaczona, ale po zdarzających się wulgaryzmach ze strony publiki, pojawiła się taka informacja:

"Ze względu na prezentowane treści, widzowie poniżej 14 roku życia mogą wziąć udział w gali, w towarzystwie osoby pełnoletniej."

Tak czy inaczej ja Brata z jego dziećmi nigdy bym nie zaprosił na gale wrestlingu, tym bardziej jak jest na niej sprzedawane piwo - chociaż na gale w sali gimnastycznej też bym nie zabrał, bo fani KPW i Kawaler nie się są PG. Na szczęście większość rodziców myśli podobnie. Jak już się pojawiają dzieci na galach KPW, to jest to przeważnie rodzina MIRY, więc jest konkretna kontrola rodzicielska. Jeżeli chodzi o zachowanie publiki na KPW Arena 7, to trochę za dużo było, żenujących, wulgarnych i po prostu nie śmiesznych odzywek publiki do heelowych wrestlerów - jestem ciekaw ile z tego KPW pokaże w skrócie. Mnie to trochę raziło, bo esencją gal wrestlingowych powinny być kreatywne i zabawne chanty, a nie jakieś żałosne pyskówki pojedynczych fanów. Smarci muszę się bardziej przyłożyć do chantów na galach KPW.

KL pisze:
Cytuj:
Kiedy mówił o tym że w KPW są osoby którym ufa, na których może liczyć, to od razu przychodzi mi na myśl że może zostać zdradzony

Tak pisałem i czytałem w wynikach, że tak właśnie było. Ostrowski zdradzony przez siostrę Miry.
Zatem na Godzina zero siostrzany pojedynek ?

dobrze, że się tak stało bo Boski na przegranej nic nie stracił - to jeden z najlepiej pod promowanych wrestlerów w KPW.
Chociaż był moment, w którym myślałem, że już wygra - jak Boski wykonał canadian destroyer, na szczęście GREG odwrócił uwagę sędziego.

Dee Goes Geeky z narzeczonym
https://www.facebook.com/DEEgoesGEEKY/

Obstawiali debiut, bo Mira przed galą na swoim instagramie zdradziła, ze jej siostra jest już pełnoletnia
https://www.instagram.com/p/BUmbjaeA2oT/

ale nie przypuszczali, że to będzie taki debiut.
Dla siostry Miry mocny debiut i trzymający się storyline'u

Spoiler:

ale czułem się strasznie nie komfortowo jak oglądałem inicjację siotry Miry i każdy z Kawalerii wykonywał na niej powerbomby.
Kawaler na tej gali jechał jeszcze bardziej po bandzie niż zwykle, w walce kopną w brzuch Mirę.

Można zobaczyć to na moim facebookowym fanpage'u
https://www.facebook.com/ligerpromo/vid ... 952728815/

Jest tam też 5 innych jednominutowych filmów jakie nagrałem na KPW Arena 7.

Mistrz jest też coraz bardziej obsceniczny w słowach i gestach.
Niby pasuje to do gimmicku i szokuje publikę (czyli generuje emocje jak by powiedział N!KO), ale według mnie trochę przesadza.

Na gali swój mikrofonowy (na szczęście działały) debiut miał David Oliwa i wypadł całkiem nieźle, na pewno lepiej niż w promach wideo, gdzie ludzi mu zarzucali sztywność.
Peter Pannache też wygłosił promo (tak jak to robi praktycznie przed każdą walkę) i muszę przyznać, że aktualnie jest najlepszy fejsem na mikrofonie w KPW - mówi emocjonalne proma w stylu Sami Zayn'a.

Na http://kpwrestling.pl/obozletni jest napisane:

"Ukoronowaniem 2 tygodni spędzonych nad morzem będzie niesamowita gala KPW Godzina Zero 2017", więc data sobota 12 sierpnia 2017 jest w 100% pewna - Kawaler mi powiedział "przecież jak napisane jest, gala zakończy obóz letni, to będzie 12 sierpnia 2017".

Kamil Akelsander obiecał mi, że tym razem KPW Godzinę Zero zapowiedzą wcześniej niż rok temu - czyli powinni w tym miesiącu to zrobić.

Jakie potencjalne walki na KPW Godzina Zero 2?:

Mira vs Siostra Miry? Bardzo prawdopodobne
Gracjan Korpo vs Krzysztof Zasada? Jeszcze bardziej prawdopodobne, bo Zasada się zwolnił wykonując Standing dropkick na Korpo - ciekawe jaki styl będzie prezentował.

Ktoś mi na FB przypomniał, ze Peter Pannache vs Kaszub też jest bardzo prawdopodobna, bo ich feud się zaczął na KPW Godzina Zero (2016) i trwa dość długo.

To już mamy 3 potencjalne walki, a przecież jeszcze trzeba zrobić walki polsko zagraniczne - na KPW Godzina Zero było 5 takich walk, bo trzyjechało 4 wrestlerów i jedna wrestlerka z zagranicy.

Na pewno Bianca i Kawaler z kimś z zagranicy zawalczą na KPW Godzina Zero 2.

A na KPW Godzina Zero powinna być też walka tag teamowa i jakaś wieloosobowa - przecież nie mogą byś same single matche.

W sumie można by było zrobić jakiś mix tag team match:

Boski Ostrowski & Mira vs Greg i Siostra Miry
albo
Mira & Boski Ostrowski & Dawid Oliwa vs Siostra Miry i Kawaleria.

To by było dobre rozwiązanie, bo nie rzuciłoby Siostry Miry od razu na głęboką wodę - a wiadomo jak polscy fani wrestlingu podchodzą do walk kobiecych.

Ja powiedziałem Kawalerowi, że będę zadowolony jak KPW Godzina Zero będzie w miejscu, gdzie można legalnie kupić piwo i jak będzie ktoś większy niż Pastor William Eaver. Powiedział "Będzie... tamten adept, który robił dzisiaj za ochroniarza".

17 lipca–23 lipca 2017 KPW znowu wystąpi na konwencie OldTown Festival w Stargardzie,
https://www.facebook.com/events/326810421051350/

Ale to impreza raczej zamknięta, bo cena wstępu (wykup akredytacji) jest dość zaporowa.
Warto się tam wybrać jak ktoś się lubi bawić w MAD MAXa.

[pn cze 12, 2017 11:40 am]

Nowy materiał wideo od KPW:

KPW Arena 7 - Skrót gali [12:53]
Spoiler:

Oficjany profil Krzysztofa Zasady
https://www.facebook.com/ZASADA.chris/

Ex asystent Gracjana Korpo, który na KPW Arena 7 Standing Dropkickiem zwolnił się z pracy.

KOMBAT PRO WRESTLING oficjalnie potwierdził, że wystąpi na OLDTOWN FESTIVAL (po za drugi) 2017 w Stargardzie i zdradził, że niebawem wprowadzi nowy pas w KPW.

Kombat Pro Wrestling
20 czerwca o 21:40 ·

Kombat Pro Wrestling powraca na OldTown!
22 lipca nasi zawodnicy ponownie wystąpią na gali KPW zorganizowanej podczas siedmiodniowego postapokaliptycznego konwentu OldTown Festival 2017. Będzie to gala zamknięta, jedynie dla uczestników imprezy, jednak gwarantujemy, że będzie się działo i na pewno nagramy dla Was interesujące materiały. A już niebawem bardzo ciekawe informacje dotyczące… nowego pasa mistrzowskiego w federacji :)

Edit:

KPW wreszcie udało się zaklepać miejsce na ich największa gale w roku i przed chwilą podali oficjalnie datę i miejsce.

daje info jakby ktoś był zainteresowany:
Gala Wrestlingu: KPW Godzina Zero 2017

https://www.facebook.com/events/130827730847337/
12 sierpnia w godzinach 20:00 - 23:00
Gdyńskie Centrum Sportu
ul. Olimpijska 5/9, 81-538 Gdynia

hala mieści się koło stadionu Arki Gdynia
https://goo.gl/maps/M4ioRCesBVD2
700m od stacji Gdynia Redłowo Szybka Kolej Miejska
https://goo.gl/maps/vnuonVpgQMJ2

więc tragedii nie ma z dojściem.
Co prawda jest to krok w tył w porównaniu z klubem Atlantic, ale hala na pewno wyglada lepiej niż sala gimnastyczna i nie wygląda aż tak tragicznie na materiałach wideo.
Piękny Kawaler - KPW Godzina Zero wejście
Spoiler:

oficjalna zapowiedz na facebookowym fanpage'u KPW
Cytuj:
KPW Godzina Zero 2017 - Odliczanie rozpoczęte!
Najważniejsze wrestlingowe wydarzenie roku zbliża się wielkimi krokami! Międzynarodowa gala na której pojawią się najlepsi polscy wrestlerzy, mistrzowie federacji KPW oraz zawodnicy z Anglii, Niemiec, Węgier i Walii. 12 sierpnia spotkają się w Gdyni, aby zapewnić fanom show, które zapamiętają do końca życia! Publiczność zebrana w hali GOSIR obejrzy 9 walk, w tym 2 pojedynki o pasy mistrzowskie oraz 2 walki z udziałem kobiet. Flagowa gala federacji Kombat Pro Wrestling – Godzina Zero stanowić będzie wielki finał, spektakularne zwieńczenie drugiego sezonu działalności KPW. Nie może Cię tam zabraknąć!
KARTA GALI:
??? vs ???
??? vs ???
??? vs ???
??? vs ???
??? vs ???
??? vs ???
??? vs ??? vs. ??? vs ??? vs. ??? vs ??? vs. ???
??? vs ???
??? vs ???
Walki z karty KPW Godzina Zero będą odkrywane stopniowo. Pierwsza już niebawem. Zapowiada się niezapomniany wieczór dla każdego fana wrestlingu i nie tylko!
Galę poprowadzi Arkadiusz „Pan” Pawłowski.
Ze względu na prezentowane treści, widzowie poniżej 14 roku życia mogą wziąć udział w gali, w towarzystwie osoby pełnoletniej.
Gala odbędzie się 12 sierpnia, w Hali Gier Gdyńskiego Centrum Sportu, przy ulicy Olimpijskiej 5/9 w Gdyni, o godzinie 20:00. Wstęp od godz. 19:45.
Ceny biletów:
- Normalny 35 zł 
- Ulgowy 25 zł
Ulga obejmuje dzieci, uczniów oraz studentów. Osoby, które zakupią bilety ulgowe, proszone są o posiadanie przy sobie dokumentu potwierdzającego, że przysługuje im ulga. W przypadku braku takiego dokumentu, konieczna będzie dopłata do biletu normalnego.
Bilety będzie można zakupić przed wejściem lub dokonać wcześniejszej rezerwacji przez internet.
UWAGA - osoby które zakupią bilety przez internet zostaną wpuszczone jako pierwsze, poza kolejką, celem wyboru najdogodniejszego miejsca.
Aby dokonać rezerwacji online prosimy przelać odpowiednią kwotę na konto:
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wrestlingowe
ul.Perkuna 11
81-523 Gdynia
Bank Spółdzielczy 
35 8342 0009 0007 2993 2000 0001
Oraz poinformować nas o wpłacie poprzez prywatną wiadomość na fanpage KPW, lub na adres e-mailowy kpwrestlingpl@gmail.com.
W tytule przelewu prosimy o podanie imienia i nazwiska osoby/osób, na które ma zostać dokonana rezerwacja.

wydaje mi się, że jutro powinniśmy poznać main event gali

Low carder
Awatar użytkownika

Kombat Pro Wrestling podał listę zagranicznych wrestlerów, którzy wystąpią na KPW Godzina Zero 2017.

Spoiler:

Nie są to jakieś powalające nazwiska, ale to i tak jest lepsza karta niż KPW Godziny Zero 2016.
Największą "gwiazdą" na gali będzie, "Wild Boar" Mike Hitchman aktualny mistrz ICW tag team (wraz z Mike Bird'em tworzy drużynę The Marauders).

Polo Promotions lose the ICW Tag Team Titles to The Marauders. [1:30]
Spoiler:

Szkocka federacja Insane Championship Wrestling jest największą federacja pro wrestlingową w Europie jakby ktoś nie wiedział, Progress, WCPW i RevPro są w tyle pod względem frekwencji, mają też chyba tygodniówkę w TV.

ATTACK! Pro Wrestling [FREE MATCH] FSU vs Pete Dunne/Wild Boar [26:52]
Spoiler:

Wild Boar oprócz występowania w ICW, występuje też w innej brytyjskiej federacji, ATTACK! Pro Wrestling. Kat Von Kaige i Joey Ozbourne to wrestlerzy związani z brytyjską federacją HOPE Wrestling, która chyba jest z tej samej półki co Kamikaze Pro - gdzie wystąpuje Mika The Polish Punisher, Damian Rothschild (ex Lambert exKPW) czy Justin Joy, Kat Von Kaige też tam zresztą walczy.

Joey Ozbourne vs Joe E Legend [25:47]
Spoiler:

Najbardziej kuje w oczy Niemiec FYNN FREYHART z dość słabym CV (trenuje w wXw), ale słyszałem, że jest Polakiem, więc w sumie rozumiem dlaczego KPW go zabookowało - zawsze miło jak nasz rodak przyjeżdża walczyć do rodzinnego kraju. Tak czy inaczej, tragedii niema i wreszcie w rosterze KPW oprócz gościa z Progressu będzie też ktoś z ICW.

Legenda
Awatar użytkownika

Całkiem spoko plakat wygląda.
Greg został umieszczony tak, że wygląda to jakby miał być triple threat match :D

Low carder
Awatar użytkownika

TRENT? (ex WWE, NJPW, ROH, PWG) tweetnął o KPW
https://twitter.com/trentylocks/status/ ... 4295811074

Po prostu nie mieli gdzie go upchać na plakacie :)

W karcie jest zapowiedziany 7 way match i wydaje mi się, że to będzie kolejna walka o miane pretendenta do pasa KPW, który zmierzy się z Kawalerem na listopadowej gali KPW Arena 8.

Sprawdzałem sobie CV innych zagranicznych wrestlerów, którzy będą na KPW Godzina Zero 2018 i okazuje się, że Joey Ozbourne w 2016 walczył w USA na gali Ring Of Honor:

ROH Road To Final Battle 2016 - Night 2
Oct 22nd 2016

Joseph A'Gau & Josh Woods & Victor Andrews
Def.
Brandon Groom & Chuckles The Clown & Joey Ozbourne
Dark 6-Person Tag

Spoiler:

A Niemiec Fynn Freyhart jest Polakiem.
Czyli w Polsce zawalczy kolejny wrestler polskiego pochodzenia.

Edit:

Odsłanianie karty gali KPW Godzina Zero 2017, rozpoczniemy od dania głównego. Walką wieczoru będzie pojedynek o pas mistrzowski Kombat Pro Wrestling. Broniący tytułu polski mistrz Piękny Kawaler stanie przed nie lada wyzwaniem. Jego przeciwnikiem na najważniejszej gali roku, będzie obecny mistrz tag teamów największej europejskiej federacji Insane Championship Wrestling oraz trener główny Dragon Pro Wrestling Academy – walijski wrestler Wild Boar. Obaj zawodnicy znani są z dynamicznego i brutalnego stylu walki. Obaj zrobią wszystko aby zakończyć ten wieczór z pasem mistrzowskim na swoim ramieniu. Zapowiada się wielkie widowisko!

Wild Boar -vs- Piękny Kawaler (c) [KPW CHAMPIONSHIP MATCH]
Spoiler:

Podobno z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. W tej rodzinie wszystko układało się pięknie, przynajmniej z pozoru. Od kilku miesięcy Alisa, siostra Miry utrzymywała telefoniczny kontakt z – jak się później okazało – Mistrzem KPW Pięknym Kawalerem, który stopniowo przeciągał ją na swoją stronę. Tego co stało się na gali KPW Arena 7 nie spodziewał się nikt. Alisa w kluczowym momencie zaatakowała Ostrowskiego ciosem poniżej pasa, pomagając tym samym Kawalerowi i odwracając się od swojej siostry i przyjaciół. Na gali KPW Godzina Zero 2017 siostry staną naprzeciw siebie w ringu i z całą pewnością będą miały sobie wiele do wyjaśnienia.

Mira vs. Alisa
Spoiler:

KPW Godzina Zero 2017: Alisa [1:27]
Spoiler:

Nadszedł moment, aby ogłosić trzecią walkę gali Gala Wrestlingu: KPW Godzina Zero 2017. Będzie to nietypowe starcie wieloosobowe, któremu nadaliśmy nazwę „Siedmiu Wspaniałych”. Nad ringiem zawiśnie kontrakt mistrzowski, umożliwiający walkę o dowolny pas mistrzowski w dowolnym momencie gali, przez rok od jego wywalczenia. Dodatkowo zawodnicy będą mogli eliminować przeciwników z walki poprzez odliczenie lub poddanie. Dyskwalifikacja nie obowiązuje! Zatem Siedmiu Wspaniałych będzie nietuzinkowym połączeniem Ladder Matchu, Elimination Matchu i NO DQ Matchu. Zapowiada się niezwykle emocjonujący wieczór. Pierwszym z uczestników tej prestiżowej walki jest Sawicki, który ma za sobą niezwykle udany rok.

Siedmiu Wspaniałych: Sawicki vs ? vs ? vs ? vs ? vs ? vs ?
Spoiler:

Legenda
Awatar użytkownika

Siedmiu Wspaniałych to całkiem sprytne zagranie. Okazja wypromowania kogoś nowego do głównego tytułu oraz sposób na odebranie Pięknemu Kawalerowi pasa.
"Dowolny pas mistrzowski" - czy pas MZW w posiadaniu Asmunda też się liczy ? :P

Superstar
Awatar użytkownika

Zgodzę się z KLem, Siedmiu Wspaniałych to fajny koncept, bo z jednej strony promocja kogoś, pewnie takiego wrestlera co normalnie pasa nie wygrałby, a z drugiej sama walka może wyjść dobrze.

A i tak w ogóle to podczas gali KPW będę na mazurkach, także Mój dystans do KPW zmniejsza się o połowę, takzę nie wykluczam pojawienia się na gali XD Stochu będzie przeprowadzał się do trójmiasta także też pewnie zaszczyci gale KPW Swoją obecnością :D

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

Jak już mowa o KPW Godzina Zero, to zobaczę jak to u mnie z planami będzie wyglądać, czy jakiś obiadek u cioci czy jakieś inne cosie mi nie wyskoczą, to także pewnie wpadnę.

A Siedmiu Wspaniałych mi przypomina Money in the Bank bookowane przez Vince'a Russo :P Brakuje jeszcze tylko tego żeby osoba przypięta mogła wrócić do walki przypinając inną osobę, która już w walce jest xD Jeśli chodzi o to jak to wyjdzie to widzę takie 50/50. Albo to będzie po prostu bardzo fajne do oglądania, albo to będzie taki chaos, że wyjdzie to najzwyczajniej kiepsko. Ale nastawiam się pozytywnie.

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Low carder
Awatar użytkownika

Na KPW Godzinę Zero 2018 na razie 119 osób zdeklarowało się jako obecnych na gali
https://www.facebook.com/events/130827730847337/

czyli mniej więcej tyle ile oznaczyło się na KPW Arena 6 i 7 - na obu galach było 140-150 osób, więc tyle powinno być w KPW Godzina Zero 2018.
Z tego co pamiętam, jest tylko 180 miejsc siedzących (3 trybuny, 3 rzędowe, 3X20 miejsc) ale jest możliwość dostawienia mniejszych trybun.

KL Nie ma tak dobrze, kontrakt się ogranicza do pasów z KPW Universe.

Siwy Nie widziałem tego money in the bank bookowanego przez Russo. To jest po prostu połączenie ladder matchu o kontrakt, z walką eliminacyjną i bez dyskwalifikacji.
Pewnie tak przekombinowane, by potem nie mieli ewentualnych problemów prawnych.

Myślę, że to będzie lepiej wyglądało niż Feast or Fired match w TNA(teraz GFW) i Money In the bank match w Shimmerze, gdzie zwyciężczyni w zwykłym 5 czy 6 way matchu, po poprostu do ręki dostawała walizkę.

Pierwszy ladder match w KPW wyszedł całkiem nieźle

KPW Kombat TV: Odcinek #5: Robert Star vs Greg vs Luxus vs Kaszub [ladder match] KPW Arena 2
Spoiler:

Wtedy najwięcej napracował się Kaszub.
Potem musiał odpuścić sobie KPW Arenę 3 robią 2 miesiące później, bo w alce zostały użyte drabiny kupione ze sklepu, a nie specjalne zrobione na zamówienie.

Po KPW Godzina Zero 2017, następna gala KPW Arena 8 będzie dopiero w listopadzie, więc jest szansa, ze nie będą się zbytnio oszczędzać, bo będą mieli 3 miesiące na odpoczynek.

Kaszub chyba nie będzie walczył w walce Siedmiu Wspaniałych, bo jutro na Oldtown Festival w Stargadzie robi z Ron Corvusem hardcore match i raczej to będzie brutalne starcie - rok temu pod hardcore matchu założono mu 20 szwów, a Damianowi Lambertowi (exKPW, teraz Damian Rothschild w Kamikaze Pro UK) 30.

Jutro też poznamy nowe mistrza midcardowego pasa KPW Oldtown Championship.

Tak wygląda drabinka turniejowa, pas KPW OldTown Championship i reszta karty KPW @ Oldtown Festival 2018.
Spoiler:

[pt lip 21, 2017 8:07 pm]

Drugim uczestnikiem walki "Siedmiu Wspaniałych" podczas gali Gala Wrestlingu: KPW Godzina Zero 2017 będzie jeden z lepiej zapowiadających się zawodników KPW - Adam Bravo!
Spoiler:

Adam Bravo trenował w szkółce KPW 2 lata (zaczął w wieku 16-lat, podobnie jak ALISA, siostra Miry) i od kwietniowego debiutu, będzie to jego 4 walka w KPW - jutro stoczy trzecią.
Sawicki (tu 20kg większy niż na zdjęciu) vs debiutujący ADAMem Bravo na kwietniowej gali KPW Arena 6:

KPW Kombat TV: Sezon 2 Odcinek #4
Spoiler:

[edit]

Mimo deszczu mitrz KPW Oldtown zostal wyłoniony

Spoiler:

Za nami gala KPW OldTown 2. Wieczór pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji zarówno w ringu jak i poza nim. Podczas gali poznaliśmy pierwszego mistrza KPW OldTown, ale nie obyło się bez przygód. Sobotni poranek przywitał nas piękną pogodą i nic nie zapowiadało tego co nastąpiło na około 1,5 godziny przed planowanym rozpoczęciem gali. Gdy zawodnicy zaczynali się już powoli rozgrzewać nastąpiło totalne załamanie pogody. Przez ponad cztery godziny byliśmy raczeni ulewnym deszczem, a jako że gala miała mieć miejsce na świeżym powietrzu wszystko stanęło pod znakiem zapytania. Dzięki ciężkiej pracy włożonej przez połączone siły KPW i ekipy OldTownu udało się zminimalizować efekty deszczu na ring i doprowadzić galę do skutku ku uciesze obu stron. Po zmianach wynikających z ograniczeń czasowych i niesprzyjających warunków, zgromadzona publiczność miała okazję zobaczyć cztery walki. Zanim to jednak nastąpiło na ring wyszedł Arkadiusz Pan Pawłowski , który rozgrzał żądną mocnych wrażeń publikę i zapowiedział mistrza KPW, Pięknego Kawalera, który w charakterystycznym dla siebie niewybrednym stylu ogłosił, że brzydzi się OldTownem i wszystkim z nim związanym, a co za tym idzie nie będzie walczył na tej gali. Jak się okazało później - zdanie zmienił.

Poniżej wyniki gali:

Peter Pannache i GREG wygrali Battle Royal i wywalczyli szansę na zdobycie pasa KPW OldTown w walce wieczoru

Ron Corvus pokonał Kaszuba w Hardcore Matchu

Piękny Kawaler pokonał Adam Bravo

GREG pokonał Petera Pannache i został pierwszym w historii mistrzem KPW OldTown

Gala przyniosła nam nie tylko nowego mistrza, ale i wiele niezapomnianych wrażeń. Kaszub ponownie opuszczał OldTown cały we krwi po spektakularnym Powerbombie na stół z jarzeniówkami, który wymierzył mu Corvus. GREG zaś udowodnił, że lekcje udzielane mu przez Pięknego Kawalera przynoszą wymierny skutek.

OldTown już za nami, teraz wszystkie zegary zaczynają odliczanie do gali Gala Wrestlingu: KPW Godzina Zero 2017. Do zobaczenia w Gdyni 12 sierpnia!

Dawniej najlepsi przyjaciele, dziś wielcy wrogowie. Minął już niemal rok od kiedy Kaszub odwrócił się od Petera i dołączył do Kawalerii. Przez cały ten czas Pannache podejmował daremne próby odzyskania swojego przyjaciela. Jego cierpliwość w końcu dobiegła końca.

Kaszub vs. Peter Pannache
12 sierpnia, Gdynia, Gdyńskie Centrum Sportu

Spoiler:

KPW Godzina Zero 2017: Peter Pannache [1:36]
Spoiler:

Nadszedł czas ogłosić kolejną z walk gali KPW Godzina Zero 2017. Jeden z najlepszych wrestlerów w Polsce - Robert Star, zmierzy się z angielskim zawodnikiem Joey'em Ozbourne. Szykuję się nam mocne starcie dwóch osiłków.
Robert Star vs. Joey Ozbourne
Spoiler:

KPW Godzina Zero 2017: Joey Ozbourne [1:34]
Spoiler:

Płeć piękna. To określenie pasuje tu jak znalazł. Drugą z walk kobiet, jaka odbędzie się na gali KPW Godzina Zero 2017 będzie starcie pierwszej damy polskiego wrestlingu Bianki, z utalentowaną i arogancką zawodniczką pochodzącą z Walii – Kat Von Kaige. Męska część widowni zapewne zapamięta tę walkę na długo ;)

Bianca the wrestler vs. Kat Von Kaige
Spoiler:

Superstar
Awatar użytkownika

Spoiler:

Sam filmik wygląda hehe bardzo ciekawie, trochę z serii nie umiesz przyciągnąć dobrym wrestlingiem to przyciągasz czym innym XD Ale nie powiem na zdjęcia czekam, a ta całą historia z Pięknym Kawalerem jak na standardy PSW wygląda ciekawie.
Oglądałem też resztę prom związanych z godziną zero i powiem że nic nie wyróżnia się na plus i w żadnym nie ma tragedii, no po prostu są OK.

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Następna