Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw paź 18, 2018 4:29 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość

Rookie
Awatar użytkownika

Czym jest DFW? - Jesteśmy federacją, która zrzesza obecnie kilkunastu zawodników z województwa Kujawsko-Pomorskiego. Siedzibą organizacji jest Toruń.

Gdzie będzie można zobaczyć DFW? - Pierwszą i oczywistą formą zobaczenia nas będą pokazy organizowane w Toruniu a nawet już niedługo w innych miejscach( głównie województwo Kujawsko-Pomorskie ). Drugą będzie możliwość oglądania skrótów i/lub całych walk na naszym kanale Youtube. Link do niego znajdziecie TUTAJ!

Skąd macie ring? - Szkielet i wypełnienie ringu zostały wykonane na zamówienie, my wykonywaliśmy we własnym zakresie wykończenia, które z kwestią czasu będą ulepszane.

Ilu zawodników obecnie u was występuje? - Tak jak wspomnieliśmy wyżej, jest nas kilkunastu, ale rekrutacja jest cały czas otwarta i zapraszamy wszystkie osoby, które chcą spróbować swoich sił. Kontakt do nas znajdziecie poniżej.

Skąd nazwa federacji? - To chyba najprostsze pytanie. Federacja przyjęła nazwę "Fabryki marzeń", ponieważ kilku zawodników z naszej federacji chciało rozpocząć swoją karierę w pro-wrestlingu. Ta federacja ma spełnić marzenia każdego, kto chce zasmakować udziału w tej rozrywce sportowej.

Jak można się z wami skontaktować? - Skontaktować się można z nami poprzez naszego Facebook'a , poprzez prywatne wiadomości na forum oraz przez prywatne wiadomości na naszym kanale Youtube. Jeżeli to jeszcze wam nie wystarczy pytania można także kierować na naszego mail'a DreamFactoryWrestling@gmail.com .

Czy jest możliwość zobaczenia jakiegoś filmu o federacji? - Tak. Na naszym kanale niedawno ukazał się film z naszego pierwszego pokazu. Oto link

Pozdrawiamy i zapraszamy do dyskusji.

Superstar
Awatar użytkownika

Na start powiem, że zły moment sobie wybraliście chyba na debiut. Może minęły już trzy tygodnie od zdarzenia z Akirą w MZW, ale jednak sprawa ciągle jest w pewien sposób aktualna.
Mam nadzieję, że macie jakichś porządnych trenerów, bo jednak po tym całym wydarzeniu o tym jednak trzeba mówić, aby nie było podobnego wypadku (nawet mniejszego w skutkach). Bo gdy się okaże, że nie macie żadnego trenera, który wie o co chodzi w wrestlingu, to jednak będzie, że tak powiem lipa.
No nic, pozostało mi życzyć Wam jak najlepiej. ;)

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Legenda
Awatar użytkownika

Po incydencie MZW może być ciężko o jakieś większe poparcie, tj. od osób innych niż marki oglądające wrestling od roku. Zwłaszcza że ciężko nazwać Dream Factory Wrestling inaczej niż Backyard, który swoją drogą na dużo sobie pozwala, skoro widzę w tym skrócie użycie Piledrivera.

Po końcówce main eventu uważam, że liny są za luźne ! Samo zakończenie main eventu trochę takie dupne.
Trochę też lipa, że nie wiadomo kto jest kto w tym video. Jak tu nawiązywać pierwsze nici utożsamiania się ? :J

Cóż, marzeń nikt nie zabroni ;) Życzę jak najlepiej, ale na razie daleki jestem od tego by ten produkt poprzeć, choć oczywiście nigdy nie mów nigdy.

P.S. Najbliższy proponowany wydatek - strój sędziowski.

Superstar
Awatar użytkownika

No, no, na dużo sobie pozwalacie. Akcje wyglądają w większości naprawdę bardzo dobrze, wiele z nich jest wykonanych niemal perfekcyjnie. Ciężko jednak rozpisywać się na temat ring skilla, jeśli w tle mamy tragedię Akiry. Napiszę krótko: uważajcie na siebie. Wiem, że przed Wami było wiele federacji backyardowych i profesjonalnych, wypadków większych do maja nie było, ale w grę wchodzi Wasz wiek. Jesteście raczej ludźmi dojrzewającymi i niech Wam w życiu nie przyjdzie do głowy robić czegokolwiek ponad siły. Pisałem o tym w temacie o MZW: dorastanie z wrestlingiem nie bardzo się łączy i w tym okresie trzeba być wyjątkowo ostrożnym.

Uważajcie na siebie i koniecznie niech trenuje Was osoba, która ma pojęcie o wrestlingu. Bezpieczeństwo, bezpieczeństwo i jeszcze raz bezpieczeństwo. To wszystko wygląda naprawdę nieźle, również od strony organizacyjnej (tylko te liny za luźne nieco, z drugiej strony nie napnijcie ich potem za mocno). Rozwijajcie się, ale nie stawiajcie wszystkiego na jedną kartę (kilka akcji trochę mnie zaskoczyło).

Powodzenia.

Low carder
Awatar użytkownika

Powiem tak, wygląda to kozacko. Wszystkie akcje naprawdę były dobrze przećwiczone na treningach. Oczywiście - zdarzały się botche, ale to jest do jasnej cholery backyard, tu jest miejsce na takie coś. I tak było ich mało. :)

Wiem, że to Wasz pierwszy występ. Po ostatnich ekscesach w MZW musicie mieć się na baczności. Liny ringowe albo do wymiany, albo musicie je jakoś lepiej przypinać, bo już w drugiej walce można było zauważyć ich rozluźnienie. Druga sprawa to strój sędziowski, na pewno nie trzeba profesjonalnego, można wyłapać jakieś tańsze gdzieś, jestem tego pewny. Trzecia, choć nie taka oczywista - ring wygląda spoko, podoba mi się to, że jest taki niski, ale zadbajcie maksymalnie o to, by był miękki, nie wiem jaki jest, od razu piszę. No i czwarta, cholernie ważne - nie popełniajcie błędów swoich poprzedników. Ratownicy na galach to obowiązek!

Dobrze rokuje ten skrót, nie jestem fanem backyardu, a tutaj ogląda się to wręcz z przyjemnością.
Dużo ćwiczcie, bądźcie bezpieczni, tyle Wam na razie życzę! :)

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Rzeczywiście jak na pierwszy debiutancki pokaz wygląda to wszystko świetnie.Poziom ringowy na wysokim poziomie,jak i same akcje bardzo dobrze sprzedane.Fajnie,że kolejny/-a federacja/backyard powstaje.Uważajcie na siebie i życzę wam powodzenia oraz kolejnych gal :)

Rookie
Awatar użytkownika

Witam wszystkich!
Z góry dziękuję za każdy komentarz i opinię - dzięki wam wiemy co robimy dobrze, a co źle.
Widzę, że głównie jest problem w linach i koszulce sędziowskiej - da się zrobić, zadbamy by na kolejnym pokazie było wszystko poprawione :)
Jeżeli macie jakieś pomysły, wychaczone błędy lub pozytywne opinie - piszcie! To dla nas ważne!
Pozdrawiam :)

Low carder
Awatar użytkownika

Ja mam problem z ringiem, jeżeli chcecie być profesjonalną federacją, to musicie mieć profesjonalny ring do pro wrestlingu.
http://www.monsterringsandcages.com/wre ... rings-c18/

WKSW zbiera pieniądze na ring przez jakąś stronę internetową

Superstar
Awatar użytkownika

lygrys pisze:
Ja mam problem z ringiem, jeżeli chcecie być profesjonalną federacją, to musicie mieć profesjonalny ring do pro wrestlingu.
http://www.monsterringsandcages.com/wre ... rings-c18/

WKSW zbiera pieniądze na ring przez jakąś stronę internetową

Tzn. zbiera na nowy ring w sensie? A co sie stalo ze starym? Komu zostal on sprzedany? Z gory dzieki za odpowiedz :)

WWE Typer 2010 - 3 Miejsce
Indys Typer 2015 - 3 Miejsce
1x User Miesiąca (Luty 15')
Byly moderator Wrestlefans

Legenda
Awatar użytkownika

TLK tamten ring został ponoć tylko pożyczony. Chudy kiedyś mówił, że taki prawdziwy kosztuje ok 20 - 40 tysięcy o ile dobrze pamiętam.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Superstar
Awatar użytkownika

Myslalem ze uzbierali na niego i dokonali " zakupu definitywnego :) " , poza tym myslalem wlasnie ze po to zakladali papiery na spolke sportowa. Coz , wypada mi tylko podziekowac ci za informacje.

Low carder
Awatar użytkownika

Kokeshi TLK pisze:
Myslalem ze uzbierali na niego i dokonali " zakupu definitywnego :) " , poza tym myslalem wlasnie ze po to zakladali papiery na spolke sportowa. Coz , wypada mi tylko podziekowac ci za informacje.

Z tego co pamiętam, Andrzej Supron im pożyczył i po pewnym czasie musieli ring zwrócić - nie wiem gdzie się teraz znajduje.

Chudy przemianował "federacje" na klub sportowy, bo tylko wtedy mógł zapewnić swoim wrestlerom bezpłatną opiekę medyczną z tego co pamięta.

Muszę przyznać, że zaimponował mi swoim odpowiedzialnym podejściem do sprawy.

Superstar
Awatar użytkownika

Chudego mozna kochac albo nienawidzic, trzeba przyznac ze wielu z tych co probuja cokolwiek wskorac w pro wrestlingu w polsce powinni brac od Chudego przyklad. Chlopak zabral sie za sprawe naprawde powaznie czego brakuje wielu ludziom zabierajacym sie za temat. Sam zreszta dzialam wedlug motta " jesli nie robisz czegos DOBRZE , po prostu tego nie rob!"

Low carder
Awatar użytkownika

Nigdy nie byłem fanem WKSW, ale trzeba przyznać że podchodzili do sprawy bardzo odpowiedzialnie.
Dlatego życzę im by udało im się zebrać kasę na ring i nadal mogli rozwijać swój produkt profesjonalnie.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

DFW,kiedy można spodziewać się kolejnego pokazu?Ewentualnie gdzie?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna