Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob wrz 23, 2017 6:31 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

Rainmaker pisze:
TEŻ PROWADZĘ TYPERA BTW, a rok szkolny nie zaczyna się 1 września tylko 4, wiec co to za wprowadzanie wrestlefanow w błąd

Ale dziwne te nominacje, np. Ramzi robi pierwszy wywiad na forum od pół roku, który btw wzbudza na forum największą dyskusję, a nie ma go na liście, aha spk

xD

Wywiad spoko, ale zastanawiam się czy piszesz na poważne i czy na pewno wiesz o co chodzi w userze miesiąca. Pełna zgoda z Kabrallem.

A tak btw. to gdy wygrywali Maciek czy teraz Fighter to ich aktywność była rozłożona na wiele czynników, a nie jeden wywiad. Doceniam to, że Ramzes się za to zabrał, ale według mnie jak i panelu nominacja się nie należała. I pisanie o TNA Xplosion to też sporo chyba, że wolisz ograniczać się do wkurzania userów w SB.

Moderator od 26.04.2017 do 19.09.2017,
bo mnie Siwy usunął, a chciałem poczytać w panelu jak będziecie za mną tęsknić

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

No tak, bo przecież Maćko który wygrał nie tak dawno czy właśnie Fighter specjalizują się na forum w tym że piszą o wrestlingu XD Nie, jeden robił WBU, fedke od Haxa i wiele tego typu inicjatyw, a drugi super ciekawostki + pisze bardzo dużo w dziale sport. Obaj bez dwóch zdań wygrywają UM'a. Forum to nie tylko wrestling i tak, wiem na czym polega UM, głosuje się na tych, którzy zrobili w danym miesiącu najwięcej dla forum, a nie na tych którzy najwięcej napisali o Smackdown czy TNA Explosion, pdw obu dobrych wrestlefanów Janusza Króla oraz fana Marco Asensio.

Nie mówię że Ramzes powinien w tym miesiącu wygrać broń Boże, tylko imo nominacja za wywiad mu się należała, ale to juz pierdola wiec nie ma sensu z tego jakiejs wiekszej dyskusji robic

3x User Miesiąca: Wrzesień 2016, Grudzień 2016, Maj 2017

#1 Kamil Kampanowski fan

"luzuj majty kolego, każdy prawdziwy mężczyzna musi czasem rzucić tekstem o czyjejś starej" ~ Ramzes

Superstar
Awatar użytkownika

>kłótnia o nominowanie kolesia do UMa
>Rozum i godność człowieka

Wybierz jedno.

Ramzes nie został nominowany bo poza wywiadem, w dodatku tylko jednym, nie wyróżnił się niczym na forum, w porównaniu do reszty, którzy może nie dawali jakiś wielu artykułów itp. na forum ale przynajmniej byli aktywni co jest bardziej godne odnotowania niż jeden wywiad i długo nic.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Superstar
Awatar użytkownika

Hubson - kolejny bardzo dobry miesiąc w jego wykonaniu i aż szkoda by było, gdyby znów nie dostał ani jednego głosu po napisaniu niespełna 130 postów w miechu, dobrych jakościowo warto dodać :)

RS - w dalszym ciągu prezentuje stabilny wysoki poziom. Raporty, ciągnięcie dyskusji, a i pewnie, co widać po uzasadnieniach dobra robota w centerze - to wszystko jest jego domeną. Passo trwaj :D #12

Dzięki za wszystkie głosy, które poleciały na moje konto, miło! :)

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Fajt i Mr Crusher (niech chłop ma za świetne diary)

Obrazek

1x time WFF Polish Champion
1x time WFF Champion (current)

INTERCONTINENTAL WRESTLING COMPANY

Star
Awatar użytkownika

A więc uwaga - wyniki prezentują się następująco:

1. Fighter - 13 głosów

2. Jessy Volan - 8 głosów

3. KlawyKabrall - 6 głosów

4. Hubson - 1 głos
Mr. Crusher - 1 głos
RS - 1 głos

Składam najszczersze gratulacje użytkownikowi Fighter za podkreślenie swojej dominacji w miesiącu sierpniu. To w Twoich rękach ląduje nagroda Fightera - tak właśnie nazywać się będzie nagroda za usera miesiąca w sierpniu, nie ważne którego roku. Życzę udanych przedsięwzięć oraz wszystkiego dobrego!

Moderator od 26.04.2017 do 19.09.2017,
bo mnie Siwy usunął, a chciałem poczytać w panelu jak będziecie za mną tęsknić

Obrazek

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2