Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr wrz 19, 2018 8:56 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Słuchajcie. W styczniu Taker powraca na 25-lecie RAW. Jak myślicie? Czy po wydarzeniach z WM Callaway powróci w swoim dawnym gimmicku motocyklisty czy jednak z powrotem do umarlaka? :* Jeśli to pierwsze to obstawiam taki scenariusz: Legendy schodzą się na ring, ktoś tam przemawia, a tu pojawia się gong tak 10x i nagle "YOU' RE GONNA PAY". Wyobraźcie jaki byłby pop na początku roku :lol:

Jeszcze jedno pytanie. Czy Callaway będzie jeszcze walczył? Czy dostanie choćby jedną solową walkę, np. z Ceną? Czy może jakaś rola telewizyjna? Generalny menadżer którejś tygodniówki? Czy po prostu będzie się pojawiał 1-2 razy do roku?

Superstar
Awatar użytkownika

Na twoje pytanie odpowiem tak - nikt nie wie. Można tylko przewidywać. Ja przewiduję, że Taker już nie zawalczy, a znając jego podejście do wrestlingu w telewizji nie będzie się pojawiał, bo taki Taker jako GM no nie pasuje, a jakby miał być jakimś GMem jako Mark Calloway, łamałby kayfabe, a jak na razie zrobił to tylko dwa razy w karierze.

Stawialbym że na tym Raw po prostu ogłosi koniec kariery

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Superstar
Awatar użytkownika

Kilka tygodni temu poświęciłem powrotowi Undertakera cały artykuł, więc jakbyś chciał przeczytać dłuższe rozważania na ten temat, zapraszam do działu Wrestling.

Przede wszystkim nie zgadzam się z Siwym, że na tym Raw Umarlak zakończy karierę. To będzie radosne święto WWE, nie sądzę, aby bombardowano nas takimi doniesieniami.
Szanse na jeszcze jedną walkę są w mojej ocenie spore. Calaway nie poddał się operacji, która wykluczyłaby go ostatecznie z akcji, zamiast tego przeszedł kilka drobnych zabiegów, pozostawiając sobie otwartą furtkę. Gimmick Deadmana po tegorocznej WrestleManii na dłuższą metę wydaje się być jednak skończony, przez co po raz pierwszy return Bad Assa nie jest rozpatrywany wyłącznie w kategoriach fantasy bookingu.

Mimo wszystko najbardziej prawdopodobna jest opcja pojedynczego występu, coś w stylu 1000. odcinka Raw. Taker i Kane kogoś poskładają, zbiorą doskonałą reakcję i tyle. Niewykluczone, że Mark co jakiś czas przy okazji większych wydarzeń będzie się pojawiał w takiej roli, formalnie nie kończąc kariery.

Przyszedł mi do głowy jeszcze jeden scenariusz, chyba całkiem realny. Mianowicie zostanie ogłoszone, iż Mark Calaway dołączy do Hall of Fame i z tego powodu zawodnik pojawi się na tej gali. Byłby to pewniak, gdyby nie kwestia operacji - ona sprawia, że teoretycznie wszystkie działania są możliwe.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ]