Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob sie 19, 2017 7:38 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

Takiego title mecza jebnęli że trzeba założyć już teraz. Dyskusja wolna od ciszy spoilerowej, to chyba wiadomo.

Data: 21 Maj

Miejsce: Allstate Arena, Chicago

Brand: SD

Obrazek

Karta:

WWE Title Match: Randy Orton (c) vs Jinder Mahal

Obrazek

WWE Smackdown Tag Team Title Match: The Usos (c) vs Fandango & Tyler Breeze

Obrazek

WWE United States Championship Match: Kevin Owens (c) vs AJ Styles

Obrazek

Singles Match: Shinsuke Nakamura vs Dolph Ziggler

Obrazek

6 Woman Tag Team Match: Charlotte & Naomi & Becky Lynch vs Carmella & Natalya & Tamina

Obrazek

Singles Match: Erick Rowan vs Luke Harper

Obrazek

Singles Match: Baron Corbin vs Sami Zayn

Obrazek

Kickoff Match: Tye Dilllinger vs Aiden English

Obrazek

3x User Miesiąca: Wrzesień 2016, Grudzień 2016, Maj 2017

#1 Kamil Kampanowski fan

"luzuj majty kolego, każdy prawdziwy mężczyzna musi czasem rzucić tekstem o czyjejś starej" ~ Ramzes

Ostatnio zmieniony śr maja 17, 2017 1:52 pm przez Rainmaker, łącznie zmieniany 3 razy

Mid carder
Awatar użytkownika

Co do walki o pas WWE to w sumie, no kurwa, yyyyyy, ja pierdolę, błąd systemu czy co kurwa ? Wins grał w WWE 2K17, a później się okazało że to jednak nie WWE 2K17 ? WTF Nie mam pojęcia jak to skomentować, ale w tym roku już było kilka pojebanych pomysłów i z każdym miesiącem dochodzi nowy jeszcze gorszy od poprzedniego.

Obrazek

User Miesiąca: Marzec 2017

Low carder
Awatar użytkownika

Po przeczytaniu raportu RS'a, którego pozdrawiam trochę się zdziwiłem, że CT postawił na Mahal vs. Orton. Czy dla mnie to głupie zagranie? No nie do końca. Przez pół roku SmackDown było stagnacyjne, gdyż wszystko kręciło się wokół 4 - 5 osób, a to nie było dobre. Jeżeli nie zapomną o nim po Backlash to w sumie nie uznam tego za złe zagranie. Osobiście uważam, że mimo to JM nikt nie będzie brał na poważnie, gdyż przez większość czasu spędzonego w WWE był jobberem, który przegrywał z każdym. Do Mahala nic nie mam - jest niezły pod względem umiejętności ringowych, umie mówić, ale o ile dobrze pamiętam to dykcję ma fatalną. Sądzę, że ten pan dostał push, gdyż potrzebny jest anty - Amerykanin z uwagi na konflikt na linii Stany Zjednoczone - Korea Północna w celu "rozgrzania" patriotyzmu.

Star
Awatar użytkownika

A z czego ten raport był? :D Bo ze SmackDown przecież Sabinq robił. xD

Moderator od 26.04.2017

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Z jednej strony staram się zrozumieć decyzję, tacy zawodnicy jak Nakamura czy AJ Styles pewnie dostaną walkę o pas w okolicach lata i musieli w tak zwanym międzyczasie kogoś znaleźć, ale serio Mahal? Rozumiem wchodzą na rynek Indyjski, ale nie przesadzajmy. Sama walka to będzie straszny przeciętniak, bo z jednej strony Orton, czyli wiadomo w ringu magi nie będzie, a Mahala w dłuższej walce dawno nie widzieliśmy i zważając na jego posturę to obawiał bym się że po kilku minutach padnie.

Na tej gali najśmieszniejsze będzie to że walka o pas US będzie 10 razy ważniejsza niż ta o pas WWE, a w temacie samej walki o pas US to liczę że będzie to singlowa walka Owens vs. AJ, bo trochę boję się że chcą w to wrzucić Corbina, który powinien coś na tym PPV dostać, ale do tej walki po prostu nie pasuję.

1 miejsce w Typerze Evolve i PWG 2016
2 miejsce w Typerze CZW, NOAH i NJPW 2016
3 miejsce w Typerze ROH 2016

Legenda
Awatar użytkownika

Hubson pisze:
Z jednej strony staram się zrozumieć decyzję, tacy zawodnicy jak Nakamura czy AJ Styles pewnie dostaną walkę o pas w okolicach lata i musieli w tak zwanym międzyczasie kogoś znaleźć, ale serio Mahal? Rozumiem wchodzą na rynek Indyjski, ale nie przesadzajmy.

Jak znam WWE to oni by mogli - na okazję ekspansji na rynek indyjski - sprowadzić The Great Khaliego. To by dopiero były walki na 5 gwiazdek :D przez chwilę nawet o tym myślałem bo dla Hindusów taki Khali jest bardziej znany niż Mahal ale dali Jindera. Myślę że 15 minut z wejściówkami to max co dostaną więc będzie się dało przeżyć.

Walkę Owensa i Stylesa mogliby faktycznie dać na Backlash, tak samo jak walkę Zigglera i Nakamury. Minusem takiej walki o pas US jest to że Kevin ma 95% szans na wygraną. Skoro planują wielki feud Ortona i Stylesa to nie powinni wikłać AJ'a w pas US.

Superstar
Awatar użytkownika

Chris pisze:
Minusem takiej walki o pas US jest to że Kevin ma 95% szans na wygraną. Skoro planują wielki feud Ortona i Stylesa to nie powinni wikłać AJ'a w pas US.

Jak dla mnie wygrana Kevina byłaby dobrą decyzją. Styles jest już niemal twarzą SmackDown, więc Owens na takiej wygranej może zyskać sporo, jako że jego title run z pasem Universal go wywindował tylko na upper mid cardera (co jest trochę przykre patrząc na to, że trwał on pół roku prawie). A Styles? Dostanie na szybko do pokonania takiego Zigglera i może wracać do obrazka main eventerowego. No na pewno większe będzie miał przy tym momentum niż Jinder przy swojej wygranej xD Nadal nie rozumiem czemu mu chociaż kilku walk nie dali wygrać zanim dali mu tego pretendenta, bo imo jak to się nie skończy na RKO w 90 sekund to będę zdziwiony xD

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Legenda
Awatar użytkownika

Siwy pisze:
Chris pisze:
Minusem takiej walki o pas US jest to że Kevin ma 95% szans na wygraną. Skoro planują wielki feud Ortona i Stylesa to nie powinni wikłać AJ'a w pas US.

Jak dla mnie wygrana Kevina byłaby dobrą decyzją.

Nie chodzi o to że źle bo Kevin wygra, chodzi o to że zwycięzca tej walki jest zbyt pewny przez co odpada element zaskoczenia. Styles to zbyt ważny zapaśnik by go wikłać w pas US :D

Star
Awatar użytkownika

Generalnie to jak tak tylko powiem, polecam kolejny zajebisty rant Alvareza, kiedyś Petrosowi się spodobało to zalinkuje jeszcze raz.

A co do walki Big Keva ze Stylesem to przede wszystkim oczekuje że skradną show, bo takie zestawienie w title matchu na PPV i to w dodatku w Chicago po prostu nie może się nie udać. Kto już wygra to mnie mniej interesuje, tu oczekuje po prostu kozackiej walki

3x User Miesiąca: Wrzesień 2016, Grudzień 2016, Maj 2017

#1 Kamil Kampanowski fan

"luzuj majty kolego, każdy prawdziwy mężczyzna musi czasem rzucić tekstem o czyjejś starej" ~ Ramzes

Low carder
Awatar użytkownika

Ja myślę właśnie dobrze, że Styles będzie się bił o pas US, gdyż gdyby cały czas zajmowałby się pasem WWE to szybko by się fanom znudził. Bądź co bądź wszystko czasem trzeba trochę odświeżyć. Głupio to brzmi, gdyż główny pas ma Orton, ale tak czasem bywa. A poza tym A.J ma prawie tak samo wysoką pozycję jak np. taki Lesnar, więc bez wątpienia pas US ma prawo być zaszczycony, że to właśnie Amerykanin go wybrał.
Odnośnie Mahal vs. Orton to chyba na 100% każdy wie, że to Randy wygra. Jedyne pytanie jakie można postawić to takie, w ile minut lub nawet sekund "LK" odniesie zwycięstwo.

Mid carder
Awatar użytkownika

Nie no to nie potrwa kilka sekund. Stawiam na 10 - 15 minut choć jest to dziwne zważywszy że Mahal dopiero przegrał w 2 minuty z MOJO. Nie może to być squash bo jednak planują tą całą Bollywoodzką stajnię która pewnie będzie jobberską wersją League of Nation.
Show powinna skraść walka o pas Stanów Zjednoczonych która swoją drogą powinna zamknąć galę bo ten drugi WWE Title match to może by się nadał do Kickoff.

Obrazek

Legenda
Awatar użytkownika

Walka o pas WWE nie może być zbyt długa (bo się ludzie potną oglądając taki pojedynek) ale nie może być też zbyt krótka bo to jednak walka o główne złoto a na dodatek taki szybki pojedynek będzie oznaczał że push Mahala jest o kant dupy. Niby title shota zdobył fartem (interwencja tych dwóch typów z Bollywood coś tam) ale w walce z Ortonem powinien pokazać coś więcej.

Low carder
Awatar użytkownika

Ostatnio (czyli dzisiaj) myślałem sobie trochę o przyszłości mistrzostwa US, które właśnie od gali Backlash może w końcu być istotnym tytułem no bo w końcu będą się o niego bić czołowi wrestlerzy WWE, czyli Owens i Styles. Wynik jest jasny, ale te dwie osobowości stać na pojedynek w granicach + ****1/2*. Po wspomnianym PPV CT mógłby postawić na Owens vs. Nakamura. O ile dobrze pamiętam to panowie walczyli już ze sobą w ringu RoH i chyba dostali ocenę ***1/2* lub ***3/4*. Walki ich nie widziałem, ale sądzę, że wizualnie te zestawienie wygląda ciekawie.

Tak już może bardziej o samym Backlash ...
Pewnie dodadzą jeszcze do karty Ziggler vs. Nakamura.
No i muszę przyznać, iż ich potyczka jak ich feud może wyglądać nieźle, chociaż nic z tą rywalizacją długo nie robili. Jest to bez wątpienia coś nowego co mnie cieszy.

Mid carder
Awatar użytkownika

Na głównej piszą że pierwotnie Rusev miał walczy o pas WWE z Ortonem na Backlash, ale że nie zdążył wyleczyć kontuzji to na szybkiego wymieniono go na Mahala i przez to mamy taki "Main Event". Ogromna szkoda, Rusev ma potencjał być czołowym heel'em niebieskiej tygodniówki i mam nadzieję że tego nie zmarnują. Co do naszego Alibaby Mahala to oby po PPV szybko wrócił do jobberki gdzie jego miejsce.

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Spodziewam się, że ktoś z dwójki RuRu - Rutinoscorbin zgarnie walizkę MiTB a obaj prędzej czy później w main eventach wylądują. Właściwie Orton vs Rusev mogło być niezłe, ale no cóż - kontuzja to straszna rzecz i nie można pośpieszać powrotu do ringu.

A co do Mahala - nie będę rzucał niepotrzebnie negatywnych wyroków. Gość dostał szansę, która za często się nie zdarza - mało było przypadków gdy jobber trafił od razu do main eventu gali PPV i nie mam na myśli jakiegoś kurwa Rojal Rambl. I wydaje mi się, że Jinder będzie starał się z całych sił aby udowodnić, że niepotrzebnie zsyłali go do jobberki. No bo on cienki w ringu nie jest. Jak ma się wykazać skoro głównie walczył na Main Event z jakimiś Titusami czy innymi Curtisami. A gdy pojawiał się na Raw? Feud z chujowym Enzo i Cassem o dziesięciu chwytach. Albo squashe z Balonem czy Romanem. A pamiętam dobrze, że w walce z Rollinsem o pas NXT wyglądał on bardzo dobrze i takiego Mahala się spodziewam - strasznie zmotywowanego do walki i pokazania, że na rangę jobbera nie zasłużył. Można będzie przewidywać dopiero za parę tygodni gdy będziemy zaraz przed galą. Pojutrze obejrzymy SmackDown - Mahal na pewno będzie walczył albo chociaż przejmie mikrofon a z tym źle mu przecież ostatnio nie poszło.

Moderator od 26.04.2017

Obrazek

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna