Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt lis 17, 2017 7:22 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

A ja wolę, żeby Roman i John walczyli sobie na No Mercy, bo po pierwsze: nie ma pewności, kto wygra, możliwy jest przecież heel turn któregoś z zawodników i przeciągnięcie tego feudu aż do Survivor Series, a po drugie gdyby panowie byli w walce wieczoru np. WrestleManii, to nie oszukujmy się, na 99% biliby się o pas, a chyba nikt z nas nie chce, żeby beton znowu kręcił się wokół mistrzostwa. Na No Mercy siłą rzeczy pojedynek Reignsa z Ceną będzie mniej ważny niż konfrontacja Lesnara i Strowmana - gdyby dream match czołowych babyface'ów odbywał się na innej gali, to wtedy starcie o Universal Championship straciłoby na prestiżu (no chyba, że Brock albo Braun walczyliby z kimś pokroju Goldberga). Poza tym nie bardzo było kogo dać Jaśkowi po kontuzji Joe, w końcu z Lesnarem lub Strowmanem walczyć się nie dało, pozostało tylko przyspieszenie feudu z Romkiem, zanim Terminator wróci na plan filmowy.

Gala zapowiada się świetnie za sprawą tych dwóch pojedynków, ciekaw jeszcze jestem co kreatywni przygotują dla The Hardy Boyz. Generalnie czuję, że po obejrzeniu No Mercy będziemy usatysfakcjonowani, niezależnie co się będzie działo gdzieś w dole karty.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Na tym filmiku gościu mówi, że Cena vs Reigns odbędzie się na No Mercy bo Cena nie będzie mógł być na Survivor Series gdzie miałoby dojść do tej walki, i też nie odbędzie się ona na Royal Rumble bo Cena podobno ma wrócić na SmackDown po feudzie z Reignsem gdzie po powrocie ma mieć walkę z Mahalem o pas WWE. (Cena po feudzie z Reignsem zniknie kręcić filmy i wróci prawdopodobnie na Royal Rumble)

Nie wiem czy to wiarygodne info, ale mnie się to nawet podoba.

Star
Awatar użytkownika

Aha że niby Maharadża ma być mistrzem do Royal Rumble. hmmmmmm

Obrazek

Obrazek

2x User Miesiąca: Marzec 2017, Październik 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Trochę Nam Raw pozmieniało kartę.

O pas kobiet miała być normalna walka Alexa Bliss vs. Sasha Banks, a tu wyszedł Fatal 4-Way Match do którego dorzucono Nię Jax i Emmę przez co walka może być ciekawsza, ale też trochę się boję że Jax wygra pas czego nie chciałbym, ogólnie według Mnie najlepszą opcją jest na razie utrzymanie Bliss z pasem, ale nie wiadomo co tam WWE planuje.

Z pasów to dostaniemy też rewanż z SummerSlam o pasy tag team, czyli pewnie ringowo dobrą walkę, ale bez większych emocji. Do tego kolejny rewanż z SummerSlam czyli Finn Bálor vs. Bray Wyatt, w przypadku którego bez dodania żadnego NO DQ będzie można się będzie spodziewać co najwyżej solidnego starcia.

No i Neville będzie bronił pas, ale tu trzeba poczekać do jutrzejszego 205, żeby poznać rywala, choć wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na Enzo Amore, co mogłoby sugerować jedną z najgorszych walk o ten pas.

Moderator od 22.09.2017

1 miejsce w Typerze Evolve i PWG 2016
2 miejsce w Typerze CZW, NOAH i NJPW 2016
3 miejsce w Typerze ROH 2016

Mid carder
Awatar użytkownika

Ciekawe co wymyślą na walke o pas kobiet. Bo w zwykłym singles matchu między Alexą a Sashą to pewniakiem byłaby obecna mistrzyni oczywiście. Ale w starciu czterech rywalek? Już od jakiegoś czasu mówie, że Nia Jax przejmie po Alexie tytuł i w tym momencie mamy otwartą drogę do takiego scenariusza. Mistrzyni tutaj wcale nie musi zostać przypięta, no a w starciu kilku rywalek poziom może nam sie nieco podnieść i mogą być dobre nearfalle. No ale jakoś nie widzi mi sie feud o pas Jax vs Bliss bo przecież Alexa jest bookowana gorzej niż Seth Rollins za czasu jego panowania. Serio ciekawi mnie to starcie i z chęcią go obejrze, bo strasznie interesuje mnie zakończenie. Na tę chwilę po walce o pas Universal i Romana z Johnem, właśnie na ten pojedynek czekam najbardziej

Legenda
Awatar użytkownika

Doszło kilka walk :D

Fatal Four Way o pas kobiet, dlaczego mam przeczucie że złoto zgarnie Nia Jax? Myślę że najlepszym wyjściem dla biznesu będzie jak wygra Alexa, kolejnej wymiany pomiędzy nią a Sashą już bym nie chciał.

2/3 The Shield będą walczyć z Sheamusem i Cesaro a Bray Wyatt znowu spotka się z Finnem Balorem. Ale co mnie najmocniej położyło? Enzo Amore i jego walka z Neville'em o Cruiserweight Championship. Ringowo spodziewam się słabej walki ale jest jeden plus. Amore dostanie wpierdol ale przy okazji walki lotników może zaczną kogoś obchodzić. Swoją drogą, taka kara dla Enzo (zesłanie do 205 to ponoć jeszcze jedna szansa po tych jego akcjach z maryśką) może mu się opłacić, jak udowodni że potrafi kręcić dobre walki to myślę że się Vince ulituje i da mu jeszcze jedną szansę.

Ale walki gali to i tak pojedynek o pas Universal i Cena/Regins. Nawet z tym że Jasiek jedzie Romana za mikrofonem jak tylko chce, teraz tylko brakuje mi żeby wkurwiony Roman zaczął demolować co RAW Johna. Bo serio, zły Roman to lepszy Roman.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

WWE do chuja chce żeby walkę wygrał Romek, jebać kurwa, znowu Cena będzie zeszmacony przez kolesia który nie nadaje się na twarz tej federacji ...

bez Kappy

Superstar
Awatar użytkownika

I cię to dziwi, ponieważ? Cena już w WWE jest tylko od tego, żeby się Reignsom, Strowmanom i innym o mniej więcej takiej pozycji podkładać. Za 2-3 lata go w ogóle w WWE nie będzie pewnie, więc teraz zaczyna promować innych. To, że tu John przegra jest absolutnie pewne, nawet nie trzeba żadnych plotek. No chyba, że planują jeszcze jedną walkę między tą dwójką, to może wtedy wygra. A jak to ma być jednorazowa walka, to Cena jobbnie.

Poza tym jest 2017, a ludzie dalej mają ból dupy o Romana, kiedy ten regularnie robi progres. Serio? Jeszcze to się ludziom nie znudziło?

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Siwy pisze:
Poza tym jest 2017, a ludzie dalej mają ból dupy o Romana, kiedy ten regularnie robi progres. Serio? Jeszcze to się ludziom nie znudziło?

Koleś nie ma charyzmy, nie ma tego CZEGOŚ żeby być twarzą, jak on się wysila przy mówieniu proma, popatrz sobie na takiego Cene który nie musi zastanawiać się co ma powiedzieć bo samoistnie to od niego płynie.

Ja będę się upierał, że z Romka chcą zrobić mega gwiazdę bo jest jebanym kuzynem Rock'a i tylko dlatego, chuj, że nie ma do tego "zaplecza" ale pompują go na siłę -.-

Superstar
Awatar użytkownika

Bo Roman musi trzymać się skryptu, który generalnie jest chujowy. Cena jest jedyną osobą obok Rocka na świecie, która może zwyzywać McMahona od najgorszych kurw, a i tak nie zostanie zwolniony, bo jest za dużą gwiazdą, więc John sobie olewa totalnie skrypt. Roman najwyraźniej jeszcze się obawia o swoją pozycję, że nie chce podpaść McMahonowi, szczególnie po tej wpadce z drugami. Dlatego robi to co każą mu wytyczne. A te w zasadzie nigdy nie dają mu się wykazać. No nie powiesz mi, że w feudzie z Johnem daje słabe proma, czyli teraz jak już dostaje bardziej wolną rękę.

To coś? Zawsze mnie zastanawiało czym jest to coś. Choć nie wiem, to na pewno musi być coś, bo inaczej nie miałoby takiego statusu.

Ach i Rock i Roman są kuzynami... Uwaga, to nie jest prawda! :O Znaczy, jest, ale i nie jest, w zasadzie bardzo ciężko to określić. Ich dziadkowie, z czego wzięła się ich rodzina nie byli spokrewnieni, ale są tzw. blood brothers. To takie jakby włączenie w rodzinę, co zrobiono z rodziną Maivia, z której pochodzi The Rock. Włączono ich w rodzinę Anoa'i z której pochodzi Roman. Więc to oznacza, że teoretycznie Reigns i The Rock są kuzynami, ale praktycznie nie. WWE trzyma się wersji teoretycznej. Prędzej możesz powiedzieć, że Reigns dostał się do WWE ze względu na swoje niepodważlne kuzynostwo w postaci Yokozuny, Rikishiego czy Umagi.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Adept
Awatar użytkownika

No mercy już za parę dni, więc pora omówić poszczególne walki i ich przebieg:

Finn Balor vs Bray Wyatt
Kiepski feud bez jakiejkolwiek podbudowy. Obejrzę, ale już nie będę tak zachwycony jeśli to Wyatt spinuje Balora. Chociaż ja stawiam na tego drugiego to coś mi się wydaje, że będzie count-out i przedłużenie feudu o kolejny miesiąc...

John Cena vs Roman Reigns
Prawdopodobnie po gali Cena ma znowu odejść na jakiś czas, więc nie widzę innego wyjścia jak wygrana Romka.

Ambrose, Rollins vs Sheamus, Cesaro
Tutaj na bank mistrzowie obronią pasy, a potem 8-man tag team tlc match na październikowej gali (chociaż trudno w to uwierzyć). Walka powinna być solidna i mam nadzieję, że wyrównana. Nie wiem jak wam, ale "brothers" już mi się znudzili i jakoś nie mam ochoty ich oglądać na tygodniówce.

Neville vs Enzo Amore
Tutaj powinna być wygrana Nevilla. Nie wyobrażam sobie Amora pinującego Anglika po takim finisherze.

Alexa Bliss vs Sasha Banks vs Bayley vs Nia Jax vs Emma
Zazwyczaj jak jest taka walka to trudno jest dobrze wytypować, bo jednak jest więcej przeciwników. Nie mniej jednak mam 3 faworytki. Mój głos idzie na Alexę.

The Miz vs Jason Jordan
Nie ma takiej opcji, aby wszyscy mistrzowie obronili swoje tytuły i na odwrót. Na NM na pewno będzie co najmniej jedna zmiana mistrza, a tym tytułem mistrzowskim będzie pas interkontynentalny. Co prawda, samo starcie będzie momentami wyglądało jak 1 na 3 i w pewnym stopniu jest to jakieś utrudnienie dla pretendenta, ale liczę, że wygra ta właściwa osoba i tak też na nią zagłosowałem.

Brock Lesnar vs Braun Strowman
Tutaj zapewne będzie DQ - oczywiście na korzyść Lesnara. Z jednej strony przez ostatnie tygodnie Braun jechał go jak szmatę i ciągle z kimś wygrywał, ale z drugiej strony według mnie jest jeszcze za wcześnie na przejęcie tytułu przez samego Strowmana. Dlatego trzymam się tego końcowego scenariusza z dyskwalifikacją. Co do samego starcia to powinno być ono wyrównane i na to też liczę.

Star
Awatar użytkownika

The Miz(c) vs. Jason Jordan - WWE Intercontinental Championship
Pojedynek dodany z ostatniej chwili i robiony na szybko z uwagi na brak lepszego rywala dla Mizanina. Ciężko mi powiedzieć kto tu wygra. Niby wiadomo że powinien to być The Miz, ale pewności nie ma. JJ ostatnio ciągle przegrywał, ale z topowymi gwiazdami i dzięki temu fani w końcu się nim zainteresowali. Na ostatnim Raw wygrał w ME i następnie dostał wpierdol od ekipy Miza co może zwiastować że WWE może przerzucić tytuł na Jasona bo nie mają i tak planów na Mike'a. Szansę są więc dość 50/50 co dodaje trochę emocji. Jeśli dostaną Oni jakieś 10 - 13 minut to może z tego wyjść niezły pojedynek na poziomie ** ½ - *** ¼

Alexa Bliss(c) vs. Sasha Banks vs. Bayley vs. Nia Jax vs. Emma - WWE Raw Women's Championship Fatal 5-Way match
Lubię wieloosobowe pojedynki, ale ostatnio WWE serwuje ich tyle że zaczęły mnie One nudzić. Nie odczuwam żadnych emocji przed tym starciem. Pewnie jakimś kantem Alexa obroni tytuł i myślę że to byłaby najlepsza opcja. Na drugim miejscu jest o zgrozo Nia Jax. Pisałem że Korwin nie robi żadnych postępów, ale On to i tak nic przy Jax która od debiutu udowadnia że najlepiej byłoby ją zwolnić. Na trzecim jest Sasha która mogłaby wygrać sposobem jak rok temu, czyli zdobywa pas by stracić go w pierwszej obronie. Bayley jest tam już w ogóle z dupy wzięta jakby w tej walce było jeszcze za mało kobiet. Emma raczej szans nie ma, ale WWE może dać jej wygrać w stylu Zacka Rydera na WrestleManii 32. Ringowo myślę że może być nieźle, ale bardziej obstawiam że będzie słabo. Na pewno będzie to mocno chaotyczne. Gdzieś na ** - *** ¼

Neville(c) vs. Enzo Amore - WWE Cruiserweight Championship
Jeśli chcą jakieś starcie wrzucić do Kickoffa to niech to będzie to. Tym bardziej że taki Tozawa walczył o tytuł w Pre Show, a Enzo Miłość dostanie główną galę. WWE w tym roku jest nieźle pojebane, ale jestem przekonany że mimo wszystko Neville obroni tytuł, a później dostanie feud z Cedriciem który był o krok od bycia pretendentem. Ringowo powinna być botchamania. Oby nie przekroczyło to 8 minut, a Neville wygrał przez submission. Po walce Enzo koniecznie powinien spaść w otchłań jobberlandu. Ringowo to będzie gdzieś na * - ** ¼

Finn Bálor vs. Bray Wyatt
Na głównej pisano że to z pewnością będzie gimmick match. Naiwni. Ten feud jest zupełnie nieciekawy jak każdy który w tym roku ma Husky Harris. Najlepiej jakby Finn to wygrał i ruszył w końcu na pas interkontynentalny, ale bardziej obstawiam na wygraną Wyatta któremu to zwycięstwo nie da zupełnie nic, a Finn znów zostanie spuszczony w sraczu. Pewnie dostaną 10 minut i będzie to solidne choć nikogo nieinteresujące starcie. Ringowo stawiam na ** ½ - *** ¼

Dean Ambrose i Seth Rollins(c) vs. Cesaro i Sheamus - WWE Raw Tag Team Championship
Walka na zasadzie rewanżu do odbębnienia, ale nie zdziwię się jak to będzie show stealer gali. Na SummerSlam obie ekipy udowodniły że w ringu mają dobrą chemię i mogą wykręcać świetne starcia. Na plus że WWE nie serwowało nam starć tych ekip na tygodniówce więc emocje mogą być jak na SummerSlam. Oczywiście mistrzowie obronią tytuły i potem dostaną feud z sam nie wiem kim. Możliwe że na TLC zrobią Fatal 4-Way Tag Team TLC match co byłoby dobre. Tymczasem Cesaro i Sheamus z ekipy złączonej na siłę stali się jednym z lepszych punktów czerwonej tygodniówki. Ringowo walka będzie na *** ½ - **** ¼

John Cena vs. Roman Reigns
Arcyciekawy pojedynek, w sumie chyba najciekawszy z całej gali, nawet bardziej od tego o Universal Title. W końcu wielu spodziewało się że to będzie kiedyś Main Event WrestleManii (ja stawiałem nawet na jubileuszową 35), a tu dostajemy to starcie już teraz. Niby wiadomo że Roman powinien to wygrać, ale jakieś tam małe szanse Jasiek ma. Myślę że walka z pewnością potrwa dłużej niż 20 minut bo to jednak duży kaliber. Roman wygra i później dostanie feud z Józefem, a Jasiek znów zrobi sobie dłuższą przerwę. Nie zdziwię się nawet jak to Oni zamkną galę. Ringowo starcie powinno być bardzo dobre, obydwoje w końcu mają tu dużo do udowodnienia. Stawiam na *** ¼ - **** ½

Brock Lesnar(c) vs. BRAUN Strowman - WWE Universal Championship
To jak wspaniale prowadzony jest ROOOOAAAARRRR wzbudza mój podziw. Skoro Brock znowu ma zniknąć z TV na parę miesięcy to aż się prosi by przerzucić tytuł na mordercę Enzo Miłości. No nie chce mi się wierzyć by Strowman miał to zupełnie czysto się podłożyć. Możliwe niestety że tak będzie, ale ja bardziej obstawiam jakieś DQ czy no contest i motyw z rozwaleniem ringu. Walka powinna potrwać z 13 minut i być kapitalnym brawlem jak ten na SummerSlam. Chcę zobaczyć jak BRAUN rzuca Lesnarem po ringu jak śmieciem. Walka będzie na *** - ****

Ta gala stoi trzema najważniejszymi starciami gali które powinny być świetne i sprawić że będzie to udane show. Jeszcze walka o pas interkontynentalny może być niezła bo obydwoje powinni zrobić solidne starcie, a szanse są jakieś 50/50 więc mogą być małe emocje. Reszta to już zupełnie nie jest ani trochę ciekawa. Nie mam po tych walkach żadnych oczekiwań i tylko mam nadzieję że Enzo znów zostanie upokorzony, a Jax nie zgarnie tytułu.

Obrazek

Obrazek

2x User Miesiąca: Marzec 2017, Październik 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Ktoś mi wyjaśni tak na szybko. Czy w rosterze nie ma mocnym upper mid carderow, którzy mogliby przejąc od Miza pas? Wiem, że to potencjalny zawodnik ale od 4 kwietnia 216 był mistrzem 3 razy już, program z Zigglerem wtedy był fajny ale raczej wiadome było że Mike rozjebie pule...tyle gwiazd sprowadzanych i czy nie wiem, wszystkie najlepsze od razu Main Event czy jaki chuj?

Former Admin/Former Mod/Śmieszek/5x User Miesiąca/4x WrestleOscary
Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Stochu pisze:
Ktoś mi wyjaśni tak na szybko. Czy w rosterze nie ma mocnym upper mid carderow, którzy mogliby przejąc od Miza pas? Wiem, że to potencjalny zawodnik ale od 4 kwietnia 216 był mistrzem 3 razy już, program z Zigglerem wtedy był fajny ale raczej wiadome było że Mike rozjebie pule...tyle gwiazd sprowadzanych i czy nie wiem, wszystkie najlepsze od razu Main Event czy jaki chuj?

Obecnie na RAW mamy ok. 6 zawodników w ME, potem Miz, Jordan, Tag Teamy i reszta jobberka. Z kolei na SD nie ma takiej wyraźnej granicy pomiędzy main eventem a midcardem, tam zawodnicy się mieszają, więc można powiedzieć, że cały upper midcard siedzi na niebieskiej tygodniówce

Poza tym jak dla mnie Miz mógłby trzymać ten pas do końca kariery, pasują do siebie idealnie i Mike zasługuje na zostanie najdłużej panującym mistrzem IC.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Takie moje trochę przewidywania, trochę oczekiwania.

Elias vs. Apollo 13
No super, pre-showu pewnie nie obejrzę, więc walkę pewnie pominę, chociaż Elias może coś zagra fajnego.

Finn Balor vs. Bray Wyatt
Powtórka z Summerslam i pewnie tym razem wygra Bray by kontynuować ich przezajebisty feud! Balor i Wyatt to takie postacie, które w tym roku po prostu są. prawieTaker miał swoje momentum, ale szybko podupadło przez walki z Ortonem. Takie **1/2* - ***1/4* może wyjść.

Jason Jordan vs. The Miz
W końcu dostajemy tę walkę i w sumie liczę, że Jordan pokaże się tak dobrze jak w walce z Johnem i Romanem. Oczywiście musi przegrać by jego postać dalej była prowadzona samymi porażkami aż się Kurt wkurwi i go wydziedziczy :D Przewiduję dobrą walkę, maks. ***3/4*

Neville vs. Enzo Amore
XDDDDDDDDD Enzo niech najlepiej przejebie w trzy minuty lub krócej.

Alexa Bliss vs. Sasha Banks vs. Bayley vs. Nia Jax vs. Emma
Będzie niezły chaos, który potrwa kilka minut, seria finisherów na Nai, a Alexa przypnie Emmę wyrzucając z ringu Bayley lub Sashę. Tak to widzę Ja.

Dean Rollins & Seth Ambrose vs. Shezaro & Ceamus
The Revival ni ma, Dobrzy bracia jakimś trafem nie zostali dodani do walki, a Jeff sobie kuku zrobił.
Na Summerslam było naprawdę dobrze, ale teraz emocje będą mniejsze i jedyne czego oczekuje, to obrona pasów. ***1/4* - ****

John Cena vs. Roman Reigns
Kocham jak WWE serwuje na drugorzędnych galach takie walki, a na WMce tak trochę nie za bardzo XD
Świetnie prowadzony feudzik i liczę, że się nie zakończy na jednej walce. Dwa terminatory to coś czego nie zobaczymy dłu... A no ta, walka wieczoru :D
Naprawdę liczę na świetny storytelling i najlepiej jakieś AA z drugiej liny i spear w chuj wie co.
***1/2* - ****1/2*

Braun Lesnar vs. Brock Strowman
Lesnar przywrócił prestiż, a raczej w ogóle zrobił, że Universal Championship ma prestiż, bo przy Owensie ten pasek był tym, czym jest obecnie pasek WWE. Jednak nie po to Strowman niszczy wszystko co napotka, by teraz sobie przegrać walkę. Wiadomo, że jakieś przełamanie Lesnara będzie, ale naprawdę chcę Bagniaka jako mistrza! WWE powinno nagradzać za postępy i takim człowiekiem jest właśnie były członek Wyatt Family.
Ważne też żeby walka trwała tak gdzieś 9-14 minut.
***1/4*-****1/2*

Gala zapowiada się pysznie i mam nadzieję, że również tak wyjdzie. Enzo i Nia niech tylko przegrają, a już gala zgarnie 10/10

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna