Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest wt lis 21, 2017 12:36 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Wiadomix, spoilery z ostatnich Tapingów póki co

NXT TAKEOVER: HOUSTON

18.11.2017 - Houston Toyota Center

Plakat promujący też zawiera spoilery tbh więc dam schowam go tak

Spoiler:

A co do samej gali

Spoiler:

3x User Miesiąca: Wrzesień 2016, Grudzień 2016, Maj 2017

#1 Kamil Kampanowski fan

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Spoiler:

Moderator od 22.09.2017

1 miejsce w Typerze Evolve i PWG 2016
2 miejsce w Typerze CZW, NOAH i NJPW 2016
3 miejsce w Typerze ROH 2016

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Spoiler:

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Spoiler:

Star
Awatar użytkownika

Spoiler:

Moderator od 26.04.2017 do 19.09.2017

Obrazek

Legenda
Awatar użytkownika

Pete Dunne będzie bronił WWE United Kingdom Championship walcząc w Johnnym Gargano w pre show Takeover. Dobrze widzicie, ta bardzo dobrze zapowiadająca się walka trafiła do pre show i nawet nie wiem czy WWE się zdecyduje dać to na swój kanał na YT. Mogliby skoro dają taką fajną walkę na Takeover, mogli by też dać to do karty głównej bo myślę że sama duża gala NXT by na tym sporo zyskała no ale i bez tego karta jest bardzo dobra.

Star
Awatar użytkownika

Ja tak myślę że oni pokażą te starcie na pierwszym odcinku NXT po TakeOver. Tak było z poprzednimi galami TakeOver gdzie walki przed galą emitowali na tygodniówce. Co nie zmienia faktu że to starcie powinni dać na TakeOver skoro i tak mają w karcie tylko 4 starcia.

Obrazek

Obrazek

2x User Miesiąca: Marzec 2017, Październik 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Tylko że pewnie War Games zajmie baaardzo dużo czasu, a do tego pas NXT pewnie kolejne pół godzinki może wziąć i tu już mamy około połowę gali. Pewnie nie chcieli dawać na siłę tej walki, gdzie i tak wiadomo kto wygra (ciężko jest sobie wyobrazić, żeby jeden z pierwszych mistrzów UK był amerykaninem), marnując przy tym miejsce dla innych wrestlerów, którzy mają też jakieś storyline'y. Trochę chujnia, ale kto wie, może puszczą tą walkę za darmo na YouTube przynajmniej, a najgorszym wypadku poczekanie tygodnia nie jest złą opcją.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Superstar
Awatar użytkownika

No najlepszą opcją byłoby to dać na tygodniówkę po, wiadomo że One zawsze wychodzą dość przeciętnie, dlatego takie coś mogłoby ją urozmaicić, bo walka zapowiada się dobrze, znaczy Johny ta w ogóle nie pasuje, ale walić, bo wiadomo że i tak nie wygra.

Zgodzę się z tym co napisał Siwy, już pewnie do karty nic nie dodadzą, bo niby na pierwszy rzut oka jest bieda to walka o pas NXT to 25 minut minimum, do tego War Games które potrwa minimum jakieś 40 minut jak nie więcej, no i kobitki też nie skończą w 10 minut.

Moderator od 22.09.2017

1 miejsce w Typerze Evolve i PWG 2016
2 miejsce w Typerze CZW, NOAH i NJPW 2016
3 miejsce w Typerze ROH 2016

Legenda
Awatar użytkownika

Pisałem nawet z Hubsonem o tej pierwszej tygodniówce gdzie zawsze są jakieś pierdoły i mogliby tą walkę dać do tego odcinka + jakieś proma czy segmenty.

A War Games to myślę że całościowo (wejściówki i sama walka) 40 minut spokojnie zgarnie.

Rookie

To już dzisiaj, więc napiszę swoje typy i.t.p

1. Pete Dunne vs Johnny Gargano (***1/2) - Gdyby ta walka była w głównej karcie to byłby potencjał na ****1/2, ale, że jest w kick-offie (co się chyba pierwszy raz wydarzy w NXT) to pewnie dostaną niewiele czasu i walka nie dostanie takiej historii, ale i tak ringowo będzie zajebioza! Co do zwycięzcy to wygra Dunne, bo Gargano po pierwsze nie jest Anglikiem, więc nie zgarnie pasa UK, a po drugie w kickoffie raczej nie dojdzie do zmiany mistrza.
Typ : Pete Dunne

2. Kassius Ohno vs Lars Sullivan (***1/4) - Tak jak każdy czekam na wymiany Rzuty Larsa vs Łokcie Ohno. Walka do genialnych nie będzie należeć, bo Lars ma spore braki jeszcze w ringu, ale jak to poprawi to może być znakomitym powerhouse'm. Stawiam na Larsa, bo to on cały czas pnie się ku górze, a Ohno jest w słabym midcardzie w NXT jak narazie i albo zakończy karierę i będzie trenował młodych w PC, albo będzie odgrywał rolę takiego Tye'a Dillingera czy jeszcze niedawnego Andrade Almasa, czyli podkładanie się nowym nabytkom.
Typ : Lars Sullivan

3. Aleister Black vs Velveteen Dream (***1/2) - Patrick Clark, czyli Velveteen Dream zapowiada się ciekawie. Dostał ciekawy, intrygujący gimmick, a do tego ma dopiero 21-23 lata, czyli ma jeszcze kupę czasu na rozwój.. A już teraz jest solidny ringowo i ma zajebisty Elbow Drop jako finisher <3 Tak czy siak wolałbym, żeby Black tutaj wygrał, bo on już teraz ma potencjał na jedną z głównych gwiazd głównego rosteru i cały czas pnie się w górę. Jest obecnie jednym z moich ulubionych zawodników i jednym z punktów dla którego uwielbiam obecne NXT. Na Velveteen Dream przyjdzie jeszcze czas, a na tej porażce on nic nie straci, w przeciwieństwie do Aleistera. Walka będzie dobra.
Typ : Aleister Black

4. Drew McIntyre vs Andrade Almas (***3/4) - Jeszcze niedawno chłopak do podkładania się nowym nabytkom, a teraz szansa na główny pas NXT. Ostatnio bardzo przyjemnie się ogląda Almasa i dopiero w ostatnich tygodniach zacząłem uważać ,,Kurde, on jest naprawdę dobry''. Tak czy siak jest tylko rywalem na przeczekanie dla McIntyre'a, a Drew straci pas pewnie dopiero w okolicach Royal Rumble lub przed Wrestlemanią na rzecz Adama Cole'a. Walka podciągnieta przez Almasa będzie bardzo dobra.
Typ : Drew McIntyre

5. Ember Moon vs Peyton Royce vs Kairi Sane vs Nikki Cross (****) - Porównajmy sobie poziom walk kobiet w głównym rosterze, a w NXT. Niebo, a ziemia. Tutaj też spodziewam się zajebistej walki, bo Moon i Sane zadbają o technikę, Cross doda trochę jakichś spotów, czy ,,ekstremalności'', a Royce jest, bo jest, ale też zła w ringu nie jest. Wszystko wskazywałoby, że to Kairi Sane po zwycięstwie w turnieju kobiet zgarnie pas NXT, ale ja myślę, że po tylu nieudanych próbach Ember Moon, to w końcu ona dostanie szansę i zgarnie pas, a później dopiero to Kairi Sane odbierze tytuł i kto wie, czy nie powtórzy sukcesu Asuki. Jestem niemalże pewien, że to Peyton Royce zostanie przypięta, a walka będzie świetna.
Typ : Ember Moon

6. AOP & Roderick Strong vs Sanity vs Undisputed Era (****1/2) - WOW! 3 przezajebiste drużyny w powracającym po ponad 20 latach War Games Matchu :O 2 ringi w jednej ogromnej klatce. Gdyby to było w głównym rosterze to pewnie zostałoby to zjebane i wyglądałoby niczym Punjabi Prison Match, ale w NXT tego nie zepsują.. To może być kandydat do walki roku, już sobie wyobrażam te spoty i emocje :O Jako zwycięzcę typuję Undisputed Era, świeże nabytki z przeogromnym potencjałem i świetlaną przyszłością muszą to wygrać według mnie. A wkrótce Fish i O'Reilly pójdą na pasy Tag Team trzymane przez Sanity, a Adam Cole pójdzie na główny pas. This will be Era of the Undisputed Era!!
Typ : Undisputed Era

Na którą walkę czekam? Kuźwa, na wszystkie, na wszystkie!!! Jak zwykle gala TakeOver zje na śniadanie PPV od WWE, w tym przypadku Survivor Series. Choć SS szykuje się dobre to nie dorówna poziomem kolejnemu TakeOverowi. To po prostu trzeba zobaczyć :P Pozdrawiam.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Takie no przewidywanko :) Profesjonale jak Ja.

Lars Sullivan vs. Kassius ohNO
Uwielbiam obu reslerów, ale poczynania Larsa śledzę już od 2015 roku i tyle czekałem aż coś z nim zrobią, więc jednak nawet fakt, że Ohno po raz kolejny będzie służył jako promocja innych, to nie będę jakoś niesamowicie smutny. Liczę też na brutalne starcie, ponieważ Ohno akurat ten styl uwielbia, a Lars nie wygląda na takiego, kto boi się utracić na urodzie.
** - ***1/4*

Aleister Black vs. Velveteem Dream
Naprawdę świetny feud i mam nadzieję, że po nim czar Dreama nie pryśnie, ponieważ ten gimmick to złoto! Smutno trochę, że przegra, ale chociaż z Blackiem, a nie kimś innym. 
Może tutaj być świetnie pod względem psychologii ringowej o którą się aż prosi... Mogą nawet nie walczyć za wiele, ale chcę po prostu czegoś, co pamiętam za dobrych czasów Wyatta, czyli 3/4 walki, to opowiedzenie historii oraz owa psychologia, a reszta, to po prostu walka.
***1/2* - ****1/4*

WWE Women's Championship Match
Ember Moon vs. Kairi Sane vs. Nikki Cross vs. Peyton Royce

Tutaj po prostu musi dojść do wielkiego momentu pani z księżyca! Naprawdę tutaj ciężko powiedzieć mi, że inny rezultat mnie zasmuci, ale jednak wygrana Ember będzie najlepszą moim zdaniem decyzją. Dopiero co mieliśmy długie panowanie jednej Japonki, więc nie chcę tego ponownie, choć byłoby to zapewne świetne panowanie. Nikki Cross i Peyton Royce też mogłyby wygrać. Nikki nadała, by jeszcze większą siłę Sanity, które posiada już pasy Tag Team. Peyton za to jest świetną heelową wrestlerką i później moglibyśmy otrzymać masę dobrych feudów m.in. z Billie Kay.
**1/2* - ****1/4*

NXT Championship Match
Drew McIntyre vs Andrade 'Cien’ Almas

Lubię żyć marzeniami we wrestlingu, więc postawienie na byłego lidera Los Ingobernables nie jest czymś niesamowitym, a już w sierpniu również stawiałem na niego w walce z Gargano i był górą. Tutaj liczę na podobną sprawę, a Drew może już iść do głównego rosteru, ponieważ NXT nie jest mu w żaden sposób potrzebne.
W sumie, to przez walkę z Roode'em nie mogę jakoś wyrzucić myśli, że walka będzie tylko okej :/
*** - ****1/2*

WarGames Match
The Authors of Pain & Roderick Strong vs. Sanity bez krzyża vs. The Undisputed Era

Kocham WarGamesy, lecz wieść o tym, że nie będzie górnej części oraz wygrać można przez pin sprawiło, że nie jaram się już tak bardzo jak jeszcze kilka dni temu… Wygrana innej drużyny niż UE nie wchodzi tutaj w grę, a chodzą pogłoski, że Strong ma się odwrócić od AoP i pomóc w zwycięstwie drużynie Cole’a. Jak dla mnie lepszym wyjściem byłaby interwencja Dijaka i to on dołączyłby do tej stajni, a Strong dalej pozostałby Strongiem. Najlepiej jakby UE nie wygrało, ale jednak nie mogę patrzeć przez pryzmat Cole'a :p
Przez te jebane zmiany nie wiem jak to będzie, ale może w praniu wyjdzie lepiej niż sądzę.
**** - ****3/4*

Sama gala już wiem, że wysra Survivor Series, ponieważ nie ma tutaj żadnego głupiego zapychacza i ciężko uwierzyć, że coś pójdzie nie tak, ale mam to na uwadze oczywiście. DO BOJU ANDRADE!

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Lars Sullivan vs. Kassius Ohno
Liczyłem na dłuższy pojedynek, ale nie powiem, że ten wypadł słabo. Szybkie, mocne czyli tak jak chciałem i zwycięstwo Larsa! Nie ma co pisać, choć szkoda Ohno, ale jego pseudonim jest idealnym odzwierciedleniem jego poczynań OH NO!

Aleister Black vs. Velveteem Dream
Kurwa mać! Przecież to był najlepszy występ tej dwójki w NXT! Psychologii tutaj nawalono tyle, że po walce dalej ją wyczuwałem. Końcówka, to już w ogóle cudowna rzecz... Velveteen nie może być jobberem, nie może!
On jest po prostu świetny i w walce dla mnie, to on jest zwycięzca 8) Brawo Black, możesz iść na pas NXT.
****1/2*

WWE Women's Championship Match
Ember Moon vs. Kairi Sane vs. Nikki Cross vs. Peyton Royce

Kolejny raz czasu było mało, ale tutaj dali paniom tylko dziesięć minut... Ale lepszy taki rollercoaster niż kilka minut odpoczynku :p Ember tak jak przewidywałem, a moment po walce przepiękny! Dywizja kobiet coraz to bardziej ma szansę przebić czasy Four Horsewomen w mojej opinii.
***1/2*

NXT Championship Match
Drew McIntyre vs Andrade 'Cien’ Almas

El Idolo mistrzem, Almas mistrzem! Kto by na to postawił przed galą? W sumie chyba tylko Ja.
Walka najlepsza Drewa jeśli chodzi o żółty brand, a sam pojedynek był świetnie poprowadzony aż do końcówki i ddt z lin, który wypadł jak brainbuster, ale widzę w tym sporo winy Drewa, który oficjalnie rozwalił sobie bark.
Są opinie, że przez to były gwiazdor CMLL wygrał, ale to gówno prawda. Po prostu Szkot był beznadziejnym mistrzem, a Andrade razem z Seliną wyglądają mega i ich następny pretendent będzie świetnie odbierany przez publikę, która za Almasem nie przepada :D KOCHAM WRESTLING
***3/4*

WarGames Match
The Authors of Pain & Roderick Strong vs. Sanity bez krzyża vs. The Undisputed Era

Przed pisaniem jaka to walka fajna, to jednak na sam początek kilka "XD"
XD no.1 - Strój Stronga
XD no. 2 - Zawodnicy umieszczeni w jebanych klatkach przeciw rekinom XD Chyba kupili rok temu wszystkie takie i teraz korzystają.

Do klasycznego WarGamesa daleko, ale było to naprawdę świetnie starcie, a raczej bym nazwał to spotfestem takim wielkim. Podobało mi się strasznie, gdy Cole gadał swoje Bay Bay lub po prostu się cieszył i po chwili ktoś go atakował(AoP i Strong). Najważniejsze jednak było danie każdemu z dziewiątki szansę do pokazania się dobrze, a najlepiej to wykorzystał chyba Dain. Cały pojedynek sprawił, że Takeover ma szansę wygrać spokojnie w kategorii gala roku WWE, a jakbym miał porównywać z tymi poza WWE, to pierdolnąłbym im trzecie miejsce.
Szkoda strasznie, że dodali te pinfalle, ponieważ po tylu spotach wygrana przez KO byłaby lepsza.
Ogólnie końcówka strasznie słaba i dziwna, gdy tyle ekstremalnych rzeczy się wydarzyło, a Cole po prostu kopnął Younga w głupi łeb i sobie wygrał. ReDragon vs. AoP vs. Dain i Young - Tego chce przed Royal Rumble :)
****1/2*

Jak wyżej napisałem. Survivor Series ma taką poprzeczkę, że po prostu jej nie przeskoczy i tyle :v
Almas wygrywa, Dream vs. Black wypadło przecudownie jak Main Event, a przy okazji Ember w końcu wygrała, to co powinna mieć już dawno... Przy okazji jest pierwszą czarnoskórą mistrzynią Kobiet NXT!

8-/10

Star
Awatar użytkownika

Sullivan vs Ohno ***
Sullivan dostał typowo Lesnarowe rozpisanie walki. 5 minut bardzo mocnego, solidnego zapierdalania. Do promocji Larsa ok, ale na dłuższą metę będą musieli to zmienić. Było ok.

Aleister Black vs Velveteen Dream ****1/4+
Najlepsza walka gali w moim odczuciu. Jarałem się tym feudem (moim zdaniem zdecydowanie jeden z najlepszych non-title feudów w historii NXT) i była to walka, której oczekiwałem na równi z War Games, ponieważ w chuj kupiłem ten feud jak i całą postać Clarka. Walka była miodzio, a do tego opowiedzieli ponownie cały feud jeszcze raz w ringu. Do tego zajebista publika, podczas tej walki była ona najgłośniejsza w trakcie całej gali. Całkowicie zgadzam się z reakcją na Velveteena, on ma to coś i może osiągnąć bardzo dużo. A Aleister jest już gotowy na bycie mistrzem.

Fatal 4Way Kobiet ***1/4
Było nieźle, ale przy takim zestawieniu można było liczyć na dłuższą i nieco lepszą walkę. Coś tutaj nie do końca zagrało. Zwyciężczyni - każda oprócz Sane byłaby w tej chwili dobrym wyborem więc nie narzekam.

McIntyre vs Almas ****
Dobra walka, a wynik to dla mnie shocker. Albo to genialnie zagrali, albo tutaj jakiś botch wystąpił. W moich oczach Drew pod sam koniec sobie coś zrobił i wtedy na szybko zmienili zwycięzcę (chociaż zdaje sobie sprawę, że to raczej niemożliwe, nie przeszło by to, bo to zmieniałoby wszystkie plany na najbliższe miesiące). Zatem dodatkowy plus za zagranie całej końcówki. Drew jest gotowy na main roster, a Almas ma swoje chwile chwały. Następny w kolejce do pasa pewnie teraz będzie Aleister, a Cole dokończy porachunki ze Strongiem.

War Games ****
Moje pierwsze War Games. Walka wyglądała jak typowa wieloosobowa walka No DQ, takie coś raczej nie ma prawa się nie udać, jednak w tym przypadku, przy tej stypulacji powinna to być walka, która będzie inna niż wszystkie. Dostaliśmy bardzo konkretny rozpierdol, ale to samo dostalibyśmy i bez drugiego ringu i bez klatki.

Takeover War Games lepsze od poprzedniego (Brooklyn III). Wciąż jednak są jakieś szanse, że w końcu gala głównego rosteru dotrzyma mu kroku. bo karta Survivor Series wygląda mocarnie

Rozwojówka
Awatar użytkownika

W internecie się burzą, że dach zdjęli i pinfall dali, ale w sumie też się tym burzyłem i dalej uważam, że pinfall w takiej walce jest chujowym pomysłem. Brak dachu sprawił, że mieliśmy sporo fajnych spotów, ale jednak wolałbym tech dach i nakurwianie AoP innymi o sufit jak to Steve Williams robił :D

Najlepsza walka z przedmiotami, ale WarGamesem tego bym nie nazywał tak bardzo... Ale i tak chcę, by za rok ponownie było :D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna