Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr sty 24, 2018 1:21 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość

Adept
Awatar użytkownika

Do karty doszło starcie The Usos vs Gable & Benjamin o pasy TT w 2 out of 3 falls matchu. Pojedynek znajdzie się pewnie w kick-off.

Co do RRM to w tym roku zwycięzcą na 99% będzie ktoś z rosteru Smackdown. Ja osobiście stawiam na duet Orton/Nakamura. Któryś z tej dwójki. Według mnie rozpiszą to tak jak w zeszłym roku (w sensie Wyatt jako tag team partner Randego).

Balor raczej na pewno nie wygra, a jak ma zacząć feud ze Stylesem to najwcześniej po brand-splicie, czyli Wrestlemanii.

Cena też nie. Ma podobno rywalizować z Samoańskim Joe.

Roman? Jeśli CT znowu niczego nie odwali to może nawet wystąpić w tym Royal Rumble. Byleby nie wygrał. Chociaż ma Ic'ka to jego drugie zwycięstwo jest kompletnie niepotrzebne :lol: Dlatego wydaje mi się, że na PPV będzie bronił mistrzostwa interkontynentalnego w starciu z The Mizem (albo będzie próbował zdobyć za drugim razem).

Odniosę się jeszcze do triple threat matchu o UV. Moim zdaniem będzie to wyglądało tak: Lesnar rzeczywiście straci pas na rzecz któregoś z dwójki, żeby zaraz na EC go odzyskać (już w solowym starciu), a Romek wygrywa Elimination Chamber Match i zostaje pretendentem do mistrzostwa Universal na Wrestlemanii. Brzmi to całkiem logicznie i spójnie.

Superstar
Awatar użytkownika

Za dużo walk jak na moje. Poszli na ilośc i nie podoba mi sie to. Walka o pasy Raw Tag team poleci do kick offu zapewne, ale już o pasy SD pewnie nie bo to gimmick match. Reszta walk jest ważna dla wydarzeń w WWE, wiec wszystkie zostają. 5 pojedynków jednak wiadomka, że nie wszystkie dostana dużo czasu. Najgorzej, że mamy jeden kurewski zapychacz czasu czyli walka babek w 30 osobowej formie RR matchu. Kompletnie bez sensu. Ta walka mogłaby isc do kick offu i byłoby najlepiej. Chce sobie zrobic przyjemnosc i obejrzec live, jednak zastanawiam sie czy to dobry pomysł biorąc pod uwage właśnie laski w ringu w dłuugim starciu.

Problem jest też taki, że one botchuja wyjebywanie sie za górną line, wiec to bedzie naprawde ciekawe :lol2:

Former Admin/Former Mod/5x User Miesiąca/4x WrestleOscary
Obrazek
Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Ja takiego problemu z ideą Rambla kobiet nie mam. Stało się to, do czego federacja kilka zmierzała, mieliśmy sporo czasu, bo blisko 3 lata na oswojenie się z czymś takim. Zwłaszcza jak już powiedzieli, że będzie kobiecy MITB, to już w ogóle to był pewniak jak nie w tym to w przyszłym roku. Tylko właśnie - nie mam problemu z ideą, z zasadami już tak xD

Jakby to miało być 15, nawet te 20 kobitek to bym machnął ręką i stwierdził, że okej, dali im ten RR, niech sobie to mają i chuj, max 30 minut zleci, to człowiek się wysrać pójdzie najwyżej albo sobie coś zrobi w tym czasie. Ale kurwa 30 babek to jest dramat, godzina zejdzie z gali, a można przecież dać bardziej pożyteczne rzeczy zamiast tego. I drugi minus 30, nie 15 to fakt, że na 15 by ogarnęli te najlepsze, plus może 2-3 powroty i call upy z NXT i dałoby się to jeszcze oglądać. A teraz mamy mieć 30 osób z czego jakaś połowa to połowa będzie takimi gwiazdami jak Lana, Mandy Rose, Sonya Decośtam i te z Riott Squadu xD

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Superstar
Awatar użytkownika

Jestem w 100% przekonany, że to bedzie najbardziej zbochowany pojedynek w WWE w historii. To bedzie gorsze niż Goldberg i Lesnar z WM XX. Czuje, że bede zażenowany oglądając to xD

Obrazek
Obrazek

Adept
Awatar użytkownika

Miejmy chociaż nadzieję, że będzie to pierwszy i ostatni Royal Rumble kobiet :)

Low carder
Awatar użytkownika

Na gali nie odbędzie się jednak finał turnieju o pas US, co jednak dziwi. Może Ziggler wróci na ostatnim SD przed RR i ogłosi, że walczy z nowym mistrzem?

Co sądzicie?

Ja tak bardziej serio uważam, że po prostu walk o pasy IC i US nie będzie w karcie, bo czasu wchuj mało dostaną, a do kick offu wlecą pasy tag teamowe.

Superstar
Awatar użytkownika

JuiceRobinson69 pisze:
Na gali nie odbędzie się jednak finał turnieju o pas US, co jednak dziwi. Może Ziggler wróci na ostatnim SD przed RR i ogłosi, że walczy z nowym mistrzem?

Co sądzicie?
Coś było że Dolph jest jednym z kandydatów do wygranej w RRM, ale w to bym nie wierzył. Opcja z powrotem jest nawet możliwa, trochę na tym traci Roode który miał mocny debiut, a teraz jest w cenii sytuacji z Dolphem został zepchnięty na boczny tor.

Jak dla Mnie tylko jedne tagi trafią do kick offu polecą oba starcia o pasy tag team i tyle.

Moderator od 22.09.2017

1 miejsce w Typerze Evolve i PWG 2016
2 miejsce w Typerze CZW, NOAH i NJPW 2016
3 miejsce w Typerze ROH 2016

Superstar
Awatar użytkownika

Po tej akcji Zigglera, kiedy zostawił US Championship, przyszedł mi do głowy scenariusz, że może wrócić i wygrać Royal Rumble Match, ale rozum mi podpowiada, iż to kompletny fantasy booking. Jeszcze kilka lat temu uznałbym takie story za całkiem prawdopodobme, ale postać Dolpha jest wciąż spuszczana w kiblu, więc nie chce mi się wierzyć, że nagle Vince coś w nim zauważył i da mu szansę na WWE Championship. Lubię Zigglera, jakby zwyciężył, to byłbym bardzo zadowolony, ale nie oszukujmy się, szanse na jego sukces są niewielkie (i właśnie dlatego jego wygrana byłaby doskonałym posunięciem).

Superstar
Awatar użytkownika

Ziggler nie wygra Royal Rumble. Jedna kwestia wyjaśniona.

Ziggler nie wróci żeby zawalczyć o pas który porzucił, bo scenariusz "zostawiam was, nara elo, weźcie se ten pas, bo mi niepotrzebny... a jednak kurwa dawajcie mi go znowu" jest głupi. To też mamy wyjaśnione.

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Star
Awatar użytkownika

No jest głupi więc może się odbyć.

Z tego co wiadomo finał walki o pas USA jednak nie odbędzie się na Royal Rumble tylko na którymś SmackDown przed tym PPV. Dla mnie to dobra wiadomość bo karta i tak jest mocno zapełniona, a kolejna singlowa walka Mahala (a on dojdzie do finału) i na takiej gali to już kurwa żart.

Obrazek

4 miejsce w typerze WWE 2017
-
6 miejsce w typerze ROH, NJPW 2017

Progres roku 2017
2x User Miesiąca: Marzec 2017, Październik 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Dissmaster ma rację, niby głupi scenariusz, ale i tak może się ziścić, w końcu to WWE. A odnosząc się jeszcze do finału turnieju - spójrzcie na kartę. Strowman, Lesnar, Rollins, Styles, Owens... Oni wszyscy prawdopodobnie nie wystąpią w RRM, ponieważ mają już zaplanowane walki, a dublowanie ról następuje rzadko. W ostatnich dniach kreatywni rozpisywali RRM i wyszło im, że brakuje kilku miejsc do obsadzenia. Wywalili US Championship Match i już mamy dwa kolejne nazwiska, w dodatku lepsze niż jakiś Slater czy Hawkins. Tyle, nie doszukiwałbym się tu drugiego dna.

Superstar
Awatar użytkownika

Tutaj przeniosę temat, żeby w zatrudnieniach i zwolnieniach spamu nie robić

Cytuj:
Boli trochę to, że Asuka miałaby przegrać, ale no solowy streak byłby dalej :p

Jak dla mnie nie ma tego złego, bo każdy wie, że Ronda zawalczy z Charlotte, nie zdziwię się też jak dostaną miejsce serio wysoko w karcie. A Asuka w tym czasie na Raw będzie dalej rozpierdalała i na WM wygra pas i tak. No i ogólnie to czekam na Survivor Series, bo wtedy pewnie ogarną Asuka vs Rousey, a to w ogóle pewnie by tak wypromowalo, że gdyby nie Team Raw vs Team Smackdown to by mogło zamykać galę.

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Superstar
Awatar użytkownika

Jey Uso zatrzymane za jazde po pijaku. Oznacza to, że na pewno nie wygra royal rumble matchu.

Obrazek
Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

No to większa szansa na wytypowanie zwycięzcy.

Nie zdziwię się, jak konsekwencje tego czynu poniesie też Jimmy przez co stracą tytuły na rzecz American nie Alpha.

Superstar
Awatar użytkownika

Najwiekszy plus tego bedzie taki, że ich walka zostanie zepchnieta do kick offu. Znaczy, mam taką nadzieje, bo po co pokazywac kryminaliste na głównej gali w TV? Walka Cruiserów tez do kick offu, walka o pasy tag team Raw także powinna trafic do kick offu. Wtedy laski dostałyby wiecej czasu może, to akurat minus, jednak czas w RR matchu panów oraz walce o pas WWE jest bardzo potrzebny, o ile RR match panów czas miał bedzie, tak mam nadzieje, ze walka o pas WWE dostanie czasu sporo, żeby była fajnie stopniowo budowana. Oczywiscie jest tez walka o pas Universal i w zasadzie ona mogłaby byc nawet 5 minutowa. Serio, chujowa sprawa. Lesnar jako mistrz - oczywiscie chujoza, jest Kane który nadal nie wiem co tam robi i Strowman, którego fenomenu nie rozumiem.

Obrazek
Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna