Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt gru 06, 2019 12:04 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

Obrazek

Data: 16 grudnia

Miejsce: San Jose, Kalifornia

Arena: SAP Center

Karta:

WWE Championship Match

Daniel Bryan(c) vs. AJ Styles

WWE Smackdown Women's Championship Tables, Ladders and Chairs Match

Becky Lynch(c) vs. Charlotte Flair vs. Asuka

WWE Intercontinental Championship Match

Seth Rollins(c) vs. Dean Ambrose

WWE Raw Women's Championship Match

Ronda Rousey(c) vs. Nia Jax

Tables, Ladders and Chairs Match XDDDD

*jeśli Strowman wygra to dostanie walkę o WWE Universal Championship na Royal Rumble

*jeśli Corbin wygra to zostanie generalnym menadżerem Raw

Braun Strowman vs. Baron Corbin

Mixed Match Challenge Final

*zwycięzcy dostaną nr.30 w Royal Rumble match

Fabulous Truth vs. Mahalicia

WWE SmackDown Tag Team Championship Triple Threat Match

The Bar(c) vs. The New Day vs. The Usos

WWE Cruiserweight Championship Match

Buddy Murphy(c) vs. Cedric Alexander

Finn Balor vs. Drew McIntyre

Ladder Match XDDDDDD

Elias vs. Bobby Lashley

Tables Match

Natalya vs. Ruby Riott

Chairs Match

Rey Mysterio vs. Randy Orton

Obrazek

4 miejsce w typerze WWE 2017
2 miejsce w typerze WWE 2018

Progres roku 2017
Best Post 2018
2x User Miesiąca: Marzec 2017, Październik 2017

Ostatnio zmieniony śr gru 12, 2018 5:28 pm przez Dissmaster, łącznie zmieniany 6 razy

Low carder
Awatar użytkownika

Jak już jesteśmy przy plakatach - to to jest jedyny słuszny plakat TLC. No dla mnie absolutnie genialny, kocham do dziś.

Obrazek

Aaaa i tak btw, jestem ciekaw kto wpadł na tak popierdolony pomysł, aby zwycięzcy MMC dostali 30 numerki w Royal Rumble? XD Przecież w tym oczekiwaniu kto będzie tym ostatnim była cała magia tej walki, a tak to, jak mawiał jeden z bohaterów Kapitana Bomby - czar prysł jak sraczka. Durny pomysł. Nie wiem, co głupsze - ta nagroda dla wygranych MMC, czy TLC Match dla kontuzjowanego Strowmana i drewnianego Corbina.

Moderatorek od 01.11.2019

***POSTĘP ROKU 2018***

***UM: WRZESIEŃ 2019***

***WBU 5 CHAMPION***

Superstar
Awatar użytkownika

W pewnym momencie chciałem napisać że zapowiada się naprawdę fajna gala, ale oczywiście WWE musiało dowalić po Swojemu.

Walka o pas WWE to powinien być TLC Match, szczególnie po okolicznościach w jakich Daniel wygrał pas, wiadomo singlowe starcie jeżeli dostaną trochę czasu też powinno być świetne, ale po tym co dostaje TLC Match .... w sensie rozumiem dodanie przedmiotów do walki Strowmana z Corbinem to jedyny sposób na jej uratowanie, bo tu singlowo nie zapowiadało się nic ciekawego, ale na logikę to potencjalnie najciekawsze zestawienie powinno dostawać ten najciekawszy gimmick match, a nie coś co trzeba ratować. NO i nie widzę opcji żeby Strowman to mógł przegrać, a Jego walka z Lesnarem teraz brzmi po prostu śmiesznie.

Seth Rollins vs. Dean Ambrose to materiał na WMkę i trochę szkoda że już teraz w to poszli, bo jak to dociągną do WMki to już będzie Ich któraś walka z kolei i już emocje będą Mniejsze, tak czy inaczej starcie zapowiada się świetnie jak do tej dorzucą jakieś drabiny to już w ogóle bomba jak to mówił Domiuszum.

Co do finału Mixed Match Challenge to spoko niech se będzie,a el zabierają całe emocje tego kto wejdzie podczas RRM z ostatnim numerem i jest to po prostu słabe, niczym promocja Jax.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Mam nadzieję, że dorzucą chociaż jakiś table match, bo w przeciwnym razie gala (a dokładniej jej nazwa) nie będzie miała żadnego sensu to me...

Superstar
Awatar użytkownika

TLC, teoretycznie najciekawsza gala w roku, zostaje na wstępie zabita ogłoszeniem, że Corbin i Strowman zmierzą się w TLC Matchu XD Nie dość, że to samo w sobie jest głupie, to na dodatek Braun jest kontuzjowany i pewnie skończy się kilkuminutowym squashem. WWE chce żeby olbrzym zmasakrował Barona, spodziewam się szybkiej rozwałki, Corbin wyląduje na wszystkim co się da, ale jednak jest to zniszczony potencjał gali.

WWE Championship Match na papierze wygląda świetnie, dać im Ladder Match i mamy murowanego kandydata do najlepszej walki 2018. Raczej wygra Daniel po nieczystym zagraniu, przydałoby się aby później AJ wygrał Royal Rumble Match i zakończył sprawę na WrestleManii przejmując tytuł. Po raz dziesiąty napiszę, że wolałbym aby role się odwróciły i to Bryan wygrał RRM chwilę później przechodząc heel turn...

Rollins vs Ambrose też wygląda solidnie, w idealnym scenariuszu AJ i Daniel dostaliby TLC, a Tarczownicy Ladder. A w jeszcze bardziej idealnym Dean i Seth zmierzyliby się ze sobą po raz pierwszy dopiero na Największej ze Scen. Feud musi zostać przedłużony, więc typuję w tym starciu Deana.

Low carder
Awatar użytkownika

XDDDDDDDDDDD

To jest kurwa kpienie z ludzi, a nie gówniany CT

Kto daje najważniejszą i najciekawszą stypulację walki Strowmanowi i Corbinowi, tylko po to by Brauna podpromować. Ehhh. Przecież Daniel vs AJ to byłby murowany ****+ z TLC stypulacją. Ale nie, wyjebane w ludzi.

Zabili całą frajdę z RR, przecież każdy zawsze czekał tam na jakiś powrót czy debiut (pomijając fakt, że WWE gdzieś w okolicach 30 numeru potrafiło wstawić Enzo Amore XD). No nic, walkę Daniela z Stylesem z pewnością obejrzę, ale reszta pewnie będzie fatalnie zbookowana (chociaż pewnie AJ i Daniel dostaną 13 minut)

USER ROKU ZA PIERWSZE 3 MIESIĄCE 2017

#1 fan of AAW, Tetsuya Naito, Tomohiro Ishii

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Tutej obecny plakat TLC od WWE

Obrazek

Ogólnie szykuje się 6 Man w Main Evento: Braun,Balor, Elias-Drew,Corbin, Bobby. Nie wierzę,że dadzą tu 3 solówki, ale w sumie....to WWE :) wszystko mogą tu dać. Ale taka zamiana byłaby w sumie spoko, bo i ringowo mogliby dać dobrą walkę, gdzie i Braun może tylko wbić na koniec, zabić Corbina, a się nie przemęczyć.

Dla Rollins-Ambrose widzę Chairs Match. Fajne nawiązanie do zdrady Setha i ostatniego promo Ambrose'a, który będzie miał teraz problemy z siedzeniem :P

Babki w TLC to dziwny pomysł, ale ok. Jeszcze Aśka tam lekko zbędna, bo sama solówka by siadła do gimmick matchu.

Tagi ze Smacka=Ladder Match. Tyle.

Reszta mi nie podchodzi do żadnego gimmick match. AJ-Daniel powinni dostać zwykłą walkę solową, a Nia-Rousey zlewam. Choć jeszcze zostaje Tables Match, gdzie bardziej bym widział panie (ringowo +10).

Superstar
Awatar użytkownika

Jeśli w karcie naniesione zostaną poprawki to będę zadowolony. Chyba nikt nie chce oglądać walki Eliasa z Lashleyem i nie będę zaskoczony jak ostatecznie dojdzie do zmiany na sześcioosobową walkę TLC. Mają McIntyre'a i Balora, a Braun pewnie będzie nie domagał, to trzeba go jakoś odciążyć. Albo zrobią trzy walki solowe, Strowman rzuci Corbina na dwa stoły i elo, koniec.

Asuka vs Charlotte vs Becky to dla mnie coś pięknego i jestem pewien, że to będzie show stealer. Trzy utalentowane panie w TLC Matchu? Jestem za. I ciężko teraz nie uwierzyć w wygraną Japonki, no szansa jest ogromna. Lynch musi stracić pas bez typowej porażki i może ona to sobie odbić w każdym momencie. Mam nadzieję, że zmierzy się ona z Rondą na Wrestlemanii o pas kobiet Raw, a Charlotte mogłaby powalczyć na Royal Rumble z Rousey. Dzięki temu Ronda miałaby na koncie wygraną z Flair, a potem mogłaby przegrać z Becky. :D Skopiowałem to od Dissmastera, bo to genialne i pewnie WWE tego nie zrobi.

Do walki o pasy SmackDown dorzucić Ladder Match i będzie ekstra. Nie wiem jak ze starciem Rollins vs Ambrose, niby mogliby dostać gimmick match, ale z drugiej strony to ich pierwsza walka. No i szkoda byłoby ich ograniczać zwykłym Chairs Matchem, to jak dla mnie lepiej dać normalny pojedynek. Najchętniej to zobaczyłbym TLC w ich wydaniu. Kto wie.

Low carder
Awatar użytkownika

Karta jest już bardziej rozbudowana więc można to jakoś skomentować.
Ogólnie gala taka mieszana bo jest tu dużo fajnych walk i też kilka nudnych, jednak ogólnie czuje, że wyjdzie dobrze.

WWE Title match wygląda dobrze, walka na pewno ringowo będzie dobra i jeśli heelowemu Bryanowi nie ograniczą move setu to będzie to pewnie najlepsza walka pomiędzy nimi bo zawsze lepiej ogląda się face vs heel niż face vs face

TLC match kobiet będzie świetny, mimo że Asuka jest tam dodana tak z nikąd i myślę, że nie jest ona niezbędna by match był bardzo dobry aczkolwiek wierzę, że tego nie zepsują i wyjdzie tak jak się zapowiada

IC title match też będzie dobry, dziwi mnie brak jakiejś sypulacji ale to pewnie oznacza, że feud się szybko nie zakończy. Liczę tutaj na rozwój wydarzeń, i że walka ta tylko rozkręci feud na dobre bo póki co to wygląda jakby dopiero się rozkręcało coś większego. Mam nadzieje, że się nie mylę

Ronda vs Nia już samym składem mnie wkurwia dlatego nie będe kontynuował tego tematu

Corbin vs Strowman ma potencjał, walce tej towarzyszy ciekawa historia. Operacja Strowmana przechodzi pomyślnie więc licze na jakiś dłuższy match i ciekawe rozwiązania

Mixed Match Challenge Final to moim zdaniem pomyłka, bo spoileruje nam to nr30 w RR matchu. Z drugiej strony jest to coś nowego, ale jednak wolałem tą niepewność, którą teraz w sumie mogą zastosować przy numerze 29, ale jak dla mnie to nie to samo

SD Tag Team title zapowiada się również bardzo dobrze ringowo, a Usos i New Day mają długą historię w której pokazali, że potrafią spokojnie robić walki na poziomie 4 star na galach. Dorzucając tu również świetnych ringowo The Bar może wyjść bardzo dobre starcie o ile dostaną dużo czasu co w tag team matchach jest ważne

Finn Balor vs. Drew McIntyre, ta walka również zapowiada się dobrze. Finn jest trochę nijaki, chociaż na tle RAW wypada nawet spoko. McIntyre to kozak i liczę, że łatwo pokona Balora, mimo to powinni dać tu trochę czasu gdyż wrestlerzy w tym starciu są dobrzy ringowo i mogą stworzyć ciekawe starcie

Elias vs. Bobby Lashley, ta walka mi się nie podoba, Elias jest świetny, chociaż w ringu potrzebuje kogoś bardzo dobrego by walka wyszła dobrze a Lashley nie jest taką osobą, sytuacje może uratować jakiś chair match i totalna demolka w tym starciu

Ogólnie gala powinna wyjść dobrze, jest tu zdecydowanie więcej plusów niż minusów jak się tak bliżej przyjrzeć co na początku może nie być takie oczywiste

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Z racji tego, że to mój przedostatni post to pozwolę sobie skomentować nadchodzącą galę oraz moje skromne oczekiwania. Lecimy...

1. Mixed Match Final Match

Jeżeli to gówno znajdzie się w karcie głównej - nie będę tego oglądał, nawet jak będę oglądał highlights od Wrestling Reality to po prostu przewinę. A jeśli dadzą to do kick-offu to tym bardziej - no chyba że walka o Cruiserweight znajdzie się w kick-offie (czego ja jestem przeciwnikiem), ale wtedy tę gównianą walkę z Mahaliszą na czele również przewinę.

Jeśli WWE nie przeniesie tej walki do preshow, a w zamian zrobi to z lotnikami, to będzie to zwykła HAŃBA ze strony WWE dla fanów wrestlingu.

2. Seth Rollins vs Dean Ambrose - Intercontinental Championship Match

Oczekuję tej walki. W pewnym sensie liczę nawet na dobrą, a nawet bardzo dobrą walkę z ich strony. Zwycięzca? Postawię na Ambrosa. Moim zdaniem panowie spotkają się jeszcze raz na Royal Rumble w jakimś last man albo nawet asylum matchu. Typ: Dean Ambrose

3. Braun Strowman vs Baron Corbin

Szczerze to sam nie wiem. Plusem tej walki na pewno jest to, że tak naprawdę nie wiadomo do końca kto tu zwycięży. Stawiam 50/50. Chociaż bardziej jestem skłonny dać na Strowmana, a później jego title match z Lesnarem. Typ: Braun Strowman

4. Ronda Rousey vs Nia Jax - RAW Women's Championship Match

Typ: Ronda Rousey. I to bez dwóch zdań. Dobrze, że to zwykła walka. Nie chciałbym widzieć tej drugiej wchodzącej po drabinie :lol2:

5. Daniel Bryan vs AJ Styles - WWE Championship Rematch

Jak widać po nazwie. Jest to rematch, także dobrze, że tu nie ma żadnej dodatkowej stypulacji. Co do wyniku, to z jednej strony mamy heelowego Bryana, który zawsze może użyć low blow na przeciwniku. Z drugiej jednak strony, jeśli Styles ma znowu zakończyć ten rok jako WWE Champion, to postawię na niego. Typ: AJ Styles.

6. Triple Threat TLC Match for the Smackdown Women's Championship.

Nie podoba mi się to, że jest to gala TLC, a walki tytułowe dostają prawie same babki :lol: Zwykły tables match przecież by starczył... Typ: Charlotte

7. Finn Balor vs Drew McIntyre

Zapychacz. Typ: McIntyre

8. Elias vs Bobby Lashley

Już nie wspomnę o stypulacji :lol2: Ale ja to rozumuję w ten sposób: Ten menadżer ściągnie gitarę, Lashley przypierdoli Eliasowi i go przypnie. Koniec. Typ: Lashley.

Tak swoją drogą. Dlaczego nie złączyli dwóch ostatnich walk z walką nr 3? Przecież to zwykłe zapychacze są.

9. Triple Threat Tag Team Match for the Smackdown Tag Team Championships

Jedna z lepszych walk. Przynajmniej na taką się zapowiada. Nie muszę pisać, że te drużyny już ze sobą walczyły i nie jedną dobrą walkę wywalczyły (choćby na Smacku). Boli trochę to, że nie dostali żadnej stypulacji, a ladder match by tu wręcz idealnie pasował. Typ: Postawię na Usos.

10. Natalya vs Ruby Riot

Kolejny zapychacz. Mimo że, ich ostatni segment na RAW się spodobał, to ja nie chcę tej walki w karcie głównej. Typ: Natalya

11. Buddy Murphy vs Cedric Alexander - Cruiserweight Championship

Walka na pewno będzie dobra, o ile publiczność się zainteresuje. Jw chciałbym, aby ten pojedynek znalazł się w karcie głównej. Typ: Cedric Alexander

12. Rey Mysterio vs Randy Orton

Chairs match na plus. Typ: Orton

Podsumowując: Nie jest tak źle. Trochę za dużo walk, ale wygląda to x razy lepiej niż zeszłoroczna edycja. Czekam z niecierpliwością ;)

Superstar
Awatar użytkownika

Smackdown Women's Championship Match
Rzadko czekam na jakieś pojedynki, ale w tym wypadku przyznaję, że spodziewam się przynajmniej poziomu ****, a w sumie nawet jeśli zejdą poniżej **** 1/2*, to prawdopodobnie będę czuł niedosyt. Kurde, przecież za chwilę zmierzą się ze sobą trzy najlepsze zawodniczki w WWE. W dodatku dostały najlepszy gimmick jaki istnieje. Nie wiem co tu może nie zagrać, tylko botch fest może to zepsuć. Z pewnością jest to materiał na najlepszą walkę w tym roku w main rosterze, panie mają możliwość pokazania fucka hejterom i osobom twierdzącym że Women's Revolution to niewypał. Ten jeden raz w życiu bardzo, bardzo liczę że zostanie mi pokazany środkowy palec. Ciężko wskazać zwyciężczynię, postawię na Charlotte, ale bez przekonania.

Daniel Bryan vs AJ Styles
Ladder Match, Ladder Match, Ladder Match. Nie obchodzi mnie że to rematch, jesteśmy na TLC, tutaj muszą iść w ruch przedmioty, zwłaszcza jeśli mają z nich korzystać najbardziej utalentowani zawodnicy w tym biznesie. Ok, pewnie i tak nie zawiodą, ale jednak dawanie Eliasowi i Lashleyowi drabin, a skąpienie na WWE Championship Matchu uważam za debilne. Wygra Bryan, swoją drogą szkoda że nawalili tak dużo tych walk, znając życie panowie nie dostaną więcej niż 15 minut.

Seth Rollins vs Dean Ambrose
Kolejny świetny kandydat do gimmicku, zwłaszcza mając na uwagę przebieg ich feudu, to nie, niech Strowman i Corbin dostaną TLC, a RUBY RIOTT I NATALKA ( XDDDDDDDDDD ) Tables. Dean przez ostatnie tygodnie za bardzo kozaczył żeby zdobyć tytuł, Rollins natomiast jest zbyt genialny żeby go stracić, jeśli zaś chodzi o gwiazdki - nie wierzę w nic powyżej *** 1/2*.

Buddy Murphy vs Cedric Alexander
Podbijam Huntera, ten pojedynek musi się znaleźć w głównej karcie. Wystarczy im 10 minut żeby skraść show, chociaż oczywiście chciałoby się oglądać ich przez minimum kwadrans. Nie wiem kto może wygrać, niby oglądam 205 Live, ale nie skupiam się na tym za bardzo. Niech będzie Murphy.

Randy Orton vs Rey Mysterio
Pasuje do nich Chairs Match, a konkretnie do Ortona. Ponarzekam sobie jednak, a co. Kreatywni powinni dać ten gimmick Sethowi i Deanowi, a Randy'ego i Reya zostawić z niczym. Pewnie Orton będzie górą po RKO na krzesło czy coś w tym stylu.

SmackDown Tag Team Championship Match
Cholera, doskonały skład i znowu bez gimmicku XD Przecież wystarczyło dać im cokolwiek i mamy show stealera, kandydata do walki roku. A idź pan, lecimy dalej...

Albo nie, nie lecimy, bo pozostałe walki to jakieś gówno XD SpangeBoy miał super pomysł żeby połączyć trzy matche i zafundować 6-Mana, ale nie, lepiej zapchać ciekawe PPV syfiastym badziewiem :D Rousey vs Jax nie ma prawa trwać więcej niż 2 minuty, a Riott z Natalką :lol2:

Jedno idealne starcie, kilka dobrych, ale ze zniszczonym potencjałem. Tak zapowiada się ta gala. Szkoda że nie wyciśnięto 100% z możliwości karty, dało się rozpisać galę, która zostałaby z pewnością okrzyknięta najlepszą w tym roku. Chociaż w sumie wciąż jest na to szansa patrząc na to jak chujowy mamy rok XD

Mid carder
Awatar użytkownika

Hunter. pisze:
Z racji tego, że to mój przedostatni post to pozwolę sobie skomentować nadchodzącą galę oraz moje skromne oczekiwania. Lecimy...

:(

Był krótki moment, że tegoroczne TLC wyglądało nawet fajnie. Ale potem okazało się, że lepiej dać gimmick match Ruby Riott i Natalii/Natalyi/Natali niż AJowi i Bryanowi, czy też Deanowi i Sethowi. 12-walk w karcie to duża przesada. Osobiście pięć bym wyjebał, bo do niczego nie są potrzebne. Obstawiam, że będzie to idealne podsumowanie roku - gala na 3/10. Czekam osobiście na cztery walki. AJ vs Daniel to uśmiech przez łzy, bo dostaną pewnie slot jako opener drugiej części show czy coś, chciałbym, żeby to była walka wieczoru, ale chciałbym też, żeby mi jakaś zajebista blondyna wprost z wybiegu smarowała swoim wielkim cyckiem kanapki nutellą, a tak się chyba nie stanie. Fajnie będzie, jak dostaną te 20 minut, co jest straszne, że muszę się o takie rzeczy martwić. Wygrywa - oby - czysto Danielowaty, potem idzie na niego Miz może, a na Stylesa Orton chyba, bo nie ma kogo na prędce budować. Dalej panie i drabiny. Na papierze wygląda to fajnie, o poziom się nie martwię, ale dajcie im zrobić jakieś spoty. Bo obstawiam, że drabiny będą pełniły funkcję dekoracyjną, bo "po co kontuzje przed WM". Obstawiam, że to będzie kończyło galę, ale jakoś zły nie jestem. Jak już coś ma się tam znaleźć, to tylko fajne rzeczy. A wiecie co nie jest fajne? Lashley vs. Samson, Riott vs. Natalya, Drew vs. Finn, Mysterio vs. Randy i ta walka o ostanie miejsce w Royal Rumble. Tragiczny pomysł i oby się rozmyślili i tak będzie, skład to żart i tak to potraktują, więc po kiego w ogóle to udziwniali.. A te wcześniejsze walki to poziom tygodniówkowy - ale czemu tam tego nie rozwiążą, jakaś walką 20+ minut by trochę ratingów podbić, ni wiadomo. Walka o pasy drużyn SD zapowiada się ok, tak jak starcie Cruiserów. Rousey vs. Nia wisi mi kompletnie. Tak jak Rolek vs. Deano, nie jarali mnie w swoim feudowym peaku, nie jarają teraz, ale mogli dać im chociaż jakieś stoły. Największe "XD" gali to Corbin vs. Strowman. Modlę się jednak, by to Baron wygrał. I tylko dlatego nie spuszczam tego w kiblu całkowicie. Oby wygrał.

Star
Awatar użytkownika

Beka w luj, że oni serio nie złączyli tych walk, żeby wyszedł 6-Man TLC :lol2: byłem pewien, że to zrobią na jakimś Raw i już. A oni dają na PPV walki, które na Raw by średnio pasowały :crazy: ale co się dziwić, skoro praca w CT WWE jest taka ciężka i w ogóle...

Połowa karty jest do wywalenia, bo to poziom tygodniówek, niż PPV. Dawanie Riott i Natce stołów, RKO i 619 krzeseł, a Sethowi i Deanowi niczego, to jakieś nieporozumienie i smutna rzeczywistość w WWE.

Stricte najlepiej wygląda walka pań ze Smacka, bo ringowo będzie ok, gimmick match, emocje i dobry program. Dla mnie ME TLC. Reszta od niezłe do bardzo dobre na papierze. Niech dadzą 15 minut tagom Smacka i lotnikom. AJ-Daniel na propsie, a to za sprawą DB, który ciągnie ładnie ich story. Icka szkoda, bo robi za tło, Braun niech zabije i bd ok. Na papierze gala wygląda nieźle, a wyjdzie pewnie słabo.

Superstar
Awatar użytkownika

Po pierwsze dzieki Sloth, nWo i Diss za obejrzenie w miłej atmosferze, poza kick offem całoś live, a sam początek na końcu

WWE Cruiserweight Championship Match: Buddy Murphy vs. Cedric Alexander - *** i 1/2 *
Mamy jakieś Mixed Matche, czy jakieś Natalya vs. Ruby Riott, a tu potencjalny show stealer ląduje w kick offie. o do samego starcia to jest mały niedosyt, nie powiem bardzo fajny sprint, ale w porównaniu do Ich ostatnich starć lub tego co było ostatnio na 205, gdzie obaj wygrali to było trochę słabiej.

Ladder Match: Elias vs. Bobby Lashley - *
W walkach zapisanych wyżej oczywiście zapomniałem o tym, po pierwsze danie tu ladder matchu, bo hehe, ale fajnie że gitara wisi, zamiast dać możliwości zrobienie z walki o pas IC czy WWE klasyku to prawdziwy dramat. Sama walka to nie dość że zakopywanie Lashley'a (nie że bym płakał, ale jednak), poziom ringowy niziutki, a zakończenie po prostu durne.

Mixed Match Challenge Final: R-Truth & Carmella vs. Jinder Mahal & Alicia Fox - NR
Połowę widziałem i nie, IT'S TIME TO STOP jakby to H3H3 powiedział i level żenady wywalony w kosmos, no chyba że ta druga połowa była spoko, to ok.

WWE SmackDown Tag Team Championship Triple Threat Match: Cesaro & Sheamus vs. Big E, Kofi Kingston vs. Xavier Woods vs. Jey Uso & Jimmy Uso - *** i 1/4 *
Nie chce pisać ze mehh, ale jak się zna te teamy to wie się że Ich stać na dużo, dużo więcej, aż szkoda że nie było tu drabin. Szkoda że ani emocji tu nie było, a poziom ringowy to tak jak pisałem na IRCu niezły ME z tygodniówki.

TLC Match: Braun Strowman vs. Baron Corbin - NR
Najpierw byłem zły że jakieś Ruskie Mi dupę truły, a potem jak się dowiedziałem co tu się stało to Ich nawet zacząłem szanować. Jedno z największych zmarnować gimmick matchów ever.

Tables Match: Natalya vs. Ruby Riott - **
Po pierwsze, ale łanie Morgan poleciała na ten stół, mieliśmy już TLC i Ladder Match, a tu babki robią spot gali (na ten moment). Poza tym do bólu przeciętny wrestling i ogólnie nic ciekawego się tam nie wydarzyło.

Finn Bálor vs. Drew McIntyre - *** i 1/4 *
Dobra walka z tygodniówki i w sumie tyle, nie będę narzekał, bo tyle się spodziewałem, ale też mogli się postarać na wymyślenie czegoś lepszego. Chciałbym się pocieszyć wygraną Balora, ale i tak za tydzień/dwa przegra.

Chairs Match: Rey Mysterio vs. Randy Orton - *** i 1/4 *
To samo co wyżej, kilka fajnych akcji z użyciem krzeseł, przebili Ladder, Tables i TLC Matche razem wzięte, ale z drugeij strony nie było to też nic nadzwyczajnego, no i samo zakończenie było kompletnie z dupy. I daleko Mi od pisanie że Ortona oglądało Mi się dobrze, ale chociaż jest jakiś, a ta porażka może go mocno przyhamować.

WWE RAW Women's Championship Match: Ronda Rousey vs. Nia Jax
Sposób promowania Jax to jedna z największych porażek jakie widziałem ever, choć makijaż Roundy jest srogą konkurencją. Sama walka nudna, Rounda miała kilka przebłysków, ale ogólnie nic ciekawego, a od Jax to oczekiwać żadnych nie mam, no może że w końcu kontuzjuje Sama Siebeie.

WWE Championship Match: Daniel Bryan vs. AJ Styles - **** i 1/4 *
Na takie coś liczyłem, spokojny początek, ale z minuty na minute się rozkręcali, aż weszli na naprawdę bardzo fajny poziom i końcówka była świetna, poza samym zakończeniem, tak wiem nie mogło się to skończyć czysto, ale nawet taka przypadkowa dyskwalifikacja AJa byłaby lepsza. Klasycznie poszli po najmniejszej linii oporu co nie zmienia faktu że samo starcie było świetne i tylko przedłuża Ich feud.

WWE Intercontinental Championship Match: Seth Rollins vs. Dean Ambrose - *** i 1/2 *
Tu też zaczęli wolniej i skupili się na powolnym budowaniu historii, tylko w przeciwieństwie do poprzedniej walki strasznie ślamazarnie się rozwijało i szczerze powiedziawszy jako całość Mi nie siadło i nie wiem może godzina, może niewyspanie, ale strasznie Mi się to nużyło.

WWE SmackDown Women's Championship Triple Threat TLC Match: Becky Lynch vs. Charlotte Flair vs. Asuka - **** i 1/2 *
Tu ze Slothem byliśmy zgodni walka gali i to zdecydowanie, działo się wiele i Panie przebiły chyba Last Women Standing Match który też był świetny, spoty to po prostu kozaczek, a mimo wszystko tempo nie było złe i cały czas się coś działo, a nie spot, przerwa, spot, przerwa i tak w kółko. Jedyne czego można się czepić to zakończenie i tak wiem że pasowało tu, ale znowu jestem przekonany że jest to pójście po najmniejszej linni oporu i tak bardzo spoko że szykuje się nam 3 way na WMce, ale co z SD, bo nie widzę na ten moment rywalki na Asuki. No chyba że ta hipoteza z 3 wayem w ogóle nie wypali.

Paczy początek i środek gali to trudna przeprawa, były ok walki, ale większość jednak dobijała i dopiero starcie o pas WWE trzymało poziom, ocena może nawet zawyżona, bo po takiej masie badziewia zobaczyć coś fajnego to jak inna fedka XD Me to też must see i tyle. Gala całościowo za długa, z źle rozdanymi gimmick matchami, ale z 2 walkami które na pewno warto zobaczyć.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

Przeciętna gala, było więcej beznadziejnych momentów niż bardzo dobrych, reszta natomiast - nijaka lub z cyklu "z nudów można zerknąć".

Buddy Murphy vs Cedric Alexander
Poniżej oczekiwań, na 205 Live zrobiliby to dużo lepiej. Zamiast pisać o tym starciu zachęcam Was do obejrzenia ostatniej tygodniówki cruiserów, odbyły się na niej dwa pojedynki z udziałem Murphy'ego oraz Alexandra i oba były na dużo wyższym poziomie niż to, co oglądaliśmy na TLC.

Mixed Match Challenge Final
XDDDDDDD Pierwsze gówniane wydarzenie, i co, oni mają zamykać Royal Rumble Match? Carmella to jeszcze rozumiem, ciężko u pań o zaskoczenie ostatnim numerem, ale jeśli u mężczyzn ktoś nie wypieprzy Trutha z numeru 30. to na start będziemy mieć mocnego kandydata do WTF roku XD Świetny opener, nie ma co, rozgrzali mnie do czerwoności...

SmackDown Tag Team Championship Match
Łeee to już w Arabii Saudyjskiej coś takiego robili. Dać im drabiny i mamy show stealera, tylko po co skoro można wrzucić ich do koszyka z napisem "do zapomnienia". Pozostaje zgodzić się z Hubsonem, może nie main event, ale walka na tygodniówkę jak znalazł.

Braun Strowman vs Baron Corbin
A idź pan w chuj, skoro wiedzieli od paru tygodni że Strowman nie może walczyć, to mogli to rozegrać na Raw. Kompletna strata czasu, zwłaszcza że przeciw Baronowi stanęły tak znaczące postacie jak Apollo Crews czy Heath Slater XD Strowman zgarnął solidną reakcję, ale co z tego, jeśli nic tutaj nie ugrał? Po prostu wyszedł na kontuzjowanego typka który miał tego samego wroga co kilku jobberów z rosteru, na plus pojawienie się Angle'a (nie sądziłem że kiedykolwiek to napiszę).

Ruby Riott vs Natalya
Przepraszam, ale ciągle ciśnie mi się na klawiaturę ta jedna emotka: XD Niepotrzebny zapychacz, choć spot ze stołem rzeczywiście ładny.

Drew McIntyre vs Finn Balor
Drugie starcie tego wieczoru, które ciężko skrytykować, ale jednocześnie nadaje się nawet na live event. Przedziwna decyzja ze zwycięstwem Balora, zwłaszcza teraz, gdy Drew jest w gazie i powinien rozwalać rywali jak leci.

Rey Mysterio vs Randy Orton
Powtórka z rozrywki, czyli niby nieźle, ale wciąż tylko nieźle. Podobał mi się ślizg Mysterio z krzesłem zakończony splashem, poza tym nie było nic wyróżniającego się. Spodziewałem się wygranej Randalla, ale widocznie WWE coś szykuje dla Reya na RtWM i to zwycięstwo było mu potrzebne.

Ronda Rousey vs Nia Jax
Rousey wyglądała tu na wirtuoza sztuki ringowej, niesamowite jak jeden feud może wpłynąć na ocenę zawodnika (również jeden moment, który przydarzył się na koniec gali, wpłynął na odbiór tej postaci). Poziom określiłbym jako dno, jednak doceniam starania Rondy, widać że nie chce po prostu zbierać łatwych pieniędzy na wrestlingu, ale zależy jej na progresie.

Daniel Bryan vs AJ Styles - *** 3/4*
Bardzo dobry pojedynek, chociaż niestety odniosłem wrażenie, że kiedy wreszcie wskoczyli na odpowiedni poziom, to zbyt szybko musieli kończyć. Do tego bardzo nie podoba mi się końcówka, ok, chrońmy Stylesa, ale nie za wszelką cenę. To chyba nie wstyd przegrać z Danielem Bryanem, prawda? Za to duży minus i odbija się na ocenie, może gdyby finał był normalny, to dałbym im 4*. Nie chcę przedłużać ich feudu, w tym roku na SmackDown jest zbyt wiele storyline'ów o WWE Championship ciągnących się miesiącami (Styles vs Nakamura, Styles vs Joe), przydałoby się aby teraz, przed RtWM, swoją szansę otrzymał np. Almas.

Seth Rollins vs Dean Ambrose
Hasło "This is boring" idealnie określa tę konfrontację, panowie wylądowali w karcie zdecydowanie za wysoko. Było to dość bezpłciowe zakończenie programu, który powinien być bardziej brutalny i z jajami. Fajnie się rozkręcali, ale w pewnym momencie wszystko siadło i perspektywa ich ewentualnej rywalizacji w przyszłości nie napawa mnie optymizmem. Niech Rollins jak najszybciej bije się o Universal Championship, w sumie chętnie dodałbym go do zestawienia Lesnar-Strowman na Royal Rumble.

Becky Lynch vs Charlotte Flair vs Asuka - **** 1/4*
Świetny pojedynek, było kilka widowiskowych akcji, zwłaszcza skoki Lynch oraz Charlotte (ten drugi mocno asekuracyjny, ale jednak brawo). Najbardziej podobało mi się jednak do końca trzymanie nas w niepewności, co niestety zostało zwieńczone pojawieniem się Rondy. Ma to oczywiście ręce i nogi, ale kreatywni wybrali najbanalniejszy scenariusz. Dissmaster podsunął fantastyczny pomysł żeby teraz wygrała Flairówna, a na Royal Rumble zobaczylibyśmy zestawienie champion vs champion. Niestety obie ponadprzeciętne walki zostały zakończone w kiepskim stylu, ale cóż... W każdym razie gratulacje dla pań, jeden z lepszych pojedynków w tym roku (ale Last Man Standing podobał mi się chyba trochę bardziej, aż go niedługo znów obejrzę żeby móc rzetelnie porównać).

Właśnie, dwie najlepsze walki i dwa głupie finały... Szkoda. Całą resztę należy albo spuścić w kiblu, albo ustawić zaraz przy kiblu w gotowości do spuszczenia. Chociaż było i tak lepiej niż na większości PPV w tym roku, więc jest się z czego cieszyć.

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna