Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw gru 05, 2019 8:17 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

Obrazek

Data: 18 listopada

Miejsce: Los Angeles, Kalifornia

Arena: Staples Center

Karta:

Champion vs. Champion Match

Brock Lesnar vs. Daniel Bryan

Ronda Rousey vs. Charlotte Flair

Champion vs. Champion Match

Seth Rollins vs. Shinsuke Nakamura

Champions vs. Champions Match

The Authors of Pain vs. The Bar

5 on 5 Men's Traditional Survivor Series Elimination Match

Team Raw(Braun Strowman,Dolph Ziggler,Drew McIntyre,Finn Balor i Bobby Lashley) vs. Team SmackDown(The Miz,Shane McMahon,Rey Mysterio,Samoa Joe i Jeff Hardy)

5 on 5 Women's Traditional Survivor Series Elimination Match

Team Raw(Nia Jax,Tamina,Natalya,Ruby Riott i Mickie James) vs. Team SmackDown(Charlotte Flair,Asuka,Carmella,Naomi i Sonya Deville)

5 on 5 Tag Team Survivor Series Elimination Match

Team Raw(Bobby Roode i Chad Gable,The Revival,The B-Team,Lucha House Party i The Ascension) vs. Team SmackDown(The Usos,The New Day,SAniTy,Karl Anderson i Luke Gallows i The Colóns)

WWE Cruiserweight Championship Match

Buddy Murphy(c) vs. Mustafa Ali

Obrazek

4 miejsce w typerze WWE 2017
2 miejsce w typerze WWE 2018

Progres roku 2017
Best Post 2018
2x User Miesiąca: Marzec 2017, Październik 2017

Ostatnio zmieniony śr lis 14, 2018 3:55 pm przez Dissmaster, łącznie zmieniany 8 razy

Low carder
Awatar użytkownika

Czy tylko mnie zastanawia dlaczego od powrotu podziału na brandy w 2016 5vs5 matche na SS są tworzone w taki sam sposób, tzn w conanmniej jednej drużynie są wrestlerzy którzy się nie lubią i dąży to do rozpadu teamu, w tym roku będzie tak samo. Ale ogólnie i tak dobrze się to ogląda, nie żebym narzekał.

Star
Awatar użytkownika

TripleCena3:16 pisze:
Czy tylko mnie zastanawia dlaczego od powrotu podziału na brandy w 2016 5vs5 matche na SS są tworzone w taki sam sposób, tzn w conanmniej jednej drużynie są wrestlerzy którzy się nie lubią i dąży to do rozpadu teamu, w tym roku będzie tak samo. Ale ogólnie i tak dobrze się to ogląda, nie żebym narzekał.

No bo mamy rywalizację SmackDown vs. Raw gdzie do ekip wybierani są topowi zawodnicy rosteru którzy naturalnie że toczą ze sobą feudy. Wcześniej tego problemu nie było bo walczyli heelowie przeciw face'om.

Żeby tego problemu nie było trzeba by dawać do ekip jobberów którzy nie pojawiają się na tygodniówkach więc nie mają feudów lub topowych gości, ale wtedy nie mogą się na tygodniówkach toczyć żadne rywalizacje.

Obrazek

4 miejsce w typerze WWE 2017
2 miejsce w typerze WWE 2018

Progres roku 2017
Best Post 2018
2x User Miesiąca: Marzec 2017, Październik 2017

Superstar
Awatar użytkownika

To co wyżej napisał Dissmaster, ale też to, że jednak samo w sobie byłoby dziwnie zestawić samych heeli z Raw przeciwko face'om ze SmackDown. Kwestia też tego, że cięzko by zestawić to tak żeby byli topowi zawodnicy Raw i SD, którzy nie prowadzą ze sobą feudu żadnego. No i do tego dochodzi też to, że takie zestawienia dają WWE możliwość najbardziej nieprzewidywalnych double crossów w historii gdzie zawodnik SmackDown specjalnie kosztuje swoją drużynę wygranej, bo nie lubi innego zawodnika ze swojej drużyny i to sprawi, że Michael Cole krzyknie "OOOOH MY GOD! WHAT THE HELL IS <zdrajca swojego brandu> DOING?!"

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Superstar
Awatar użytkownika

Walki międzybrandowe to moim zdaniem bardzo dobry pomysł, ponieważ są powiewem świeżości. Ostatnio WWE uwielbia się powtarzać i chyba większość fanów jest zmęczona ciągłymi zestawieniami Ziggler vs Rollins, Styles vs Joe albo Lynch vs Charlotte. Nawet jeśli fundują ciekawe starcia, to miło będzie obejrzeć Rollinsa z Nakamurą albo AJ'a z Brockiem (niby powtórka z zeszłego roku, ale tym razem to Styles powinien wyjść z tego zwycięsko). Oby tylko nie dodawali zbyt dużo pojedynków, nie widzę tutaj innych interesujących składów, co najwyżej Miz vs Lashley czy coś w tym stylu.

Low carder
Awatar użytkownika

Też tak sądzę, nie wiem jak ludzie mogą narzekać na tą galę skoro będzie niesamowita. 5vs5 zawsze są dobre i nie sądzę aby teraz było inaczej, oprócz tego AJ vs Lesnar też pewnie powyżej 4 star luźno jak poprzednia walka, AoP vs The Bar też ma potencjał, nawet tego Nakamure może będzie dało się oglądać bo z Rollinsem jeszcze nie walczył

Superstar
Awatar użytkownika

Cała idea Survivor Series to w sumie to co napisał Crusher, głównym argumentem własnie jest to że mamy tu odmianę i chociaż chwilowe oderwanie się od ciągle przedłużanych feudów. Co do karty wygląda to naprawdę spoko. Walki mistrz kontra mistrz mogą wyjść naprawdę ciekawie i tak walka głównych mistrzów to powtórka z przed roku, ale wtedy wyszło to naprawdę dobrze i wiadomo jak teraz bookuje się Brocka, ale tu mam nadzieje na niezłe starcie.

Nakamura vs Rollins to tak jak chyba Crasher na SB pisał starcie w którym w końcu ten pierwszy może się pokazać i jest w Tym dużo sensu, bo i mniejsza presja niż z AJem i rywal świetny, jedynie boję się że wbije tam Ambrose i po prostu będzie zakończenie przez głupią interwencję czego by raczej prawie nikt nie chciał. Dzięki temu że Becky jest na fali walka kobiet zapowiada się nawet nieźle, ale i tak pewnie Rounda wygra. Walka tagów to będzie coś w rodzaju sprawdzianu dla AoP w głównym rozsterze, osobiście liczę na Ich wygraną żeby umocnić Ich pozycję, a że w NXT pokazali kilka razy pod koniec że z lepszymi tagami potrafią robić niezłe walki to o poziom się nie martwię.

Walki 5 na 5 też powinny wyjść dobrze, coś czuję że walkę panów może wygrać RAW żeby jeszcze bardziej wypromować Drew McIntyre'a, a u kobiet odwrotnie i będzie to odbudowywanie postaci Charlotte po porażkach z Becky. Jeżeli się nie mylę to do tego tagi będą i oby to koniec karty żeby te starcia dostały odpowiednio dużo czasu i nie trwało to 6 godzin XD

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

No to ładnie się pozmieniało na parę dni przed Survivor Series, nie ma co. W każdym razie i tak chętnie obejrzę tę galę, bo to miła odmiana od wszelakiego gówna, które widzimy na Raw. Wychodzi na to, że zgadzam się z pozostałymi.

Brock Lesnar vs Daniel Bryan - no nieźle, jak Styles był jeszcze mistrzem to zaryzykowałbym stwierdzenie, że AJ ma szansę to ugrać. Na SmackDown polecieli jednak jak z Mahalem i zaskakuje mnie to dlaczego akurat teraz doszło do zmiany czempiona. Nie mogli poczekać do kolejnego SmackDown? W każdym razie dostaniemy walkę, na którą wielu czekało. W końcu często mówiło się o tym, że Bryan dostanie Lesnara (co było ciekawe, bo Daniel chyba miał już wtedy problemy z karkiem). I najciekawsze jest to, że heel walczy z teoretycznym heelem, w końcu Brock raczej tym dobrym nie jest. Jaki rezultat? Raczej smutny dla nowego mistrza WWE, Lesnar wygra, ale wydaje mi się, że DB uciekać jak pizda nie będzie i do końca będzie miał szanse na sukces. Może z tego być fajny kandydat do naprawdę dobrej walki, może też być gówno trwające pięć minut. Wierzę w wersję numer jeden.

Ronda Rousey vs Charlotte - i kolejna zmiana, ale jestem strasznie smutny. Tak czekałem na Becky vs Rousey i ostatecznie tego nie dostanę. WWE jakoś wybrnęło, mogli niby dać Asukę, jej pojedynek z Rondą też byłby spoko, ale już teraz ofiarowali nam Rousey vs Flair. To jest dobre zestawienie, chyba najlepsze i też mocne. O poziom się nie obawiam, panie na pewno dadzą radę i jest szansa na to, że Becky dostanie wielką walkę z Rousey na Wrestlemanii. Też czekam, ale nie tak bardzo jak na wcześniejsze zestawienie.

Rollins vs Nakamura - i kolejny kandydat na walkę wieczoru. Seth i Shinsuke mogą się postarać, na to zestawienie czekałem i myślę, że dostaną oni kilkanaście minut, żeby nas wkręcić w możliwy dream match. Rollins jest niby zajęty Ambrose'm i jestem przekonany, że Dean mu przeszkodzi i to doprowadzi do wygranej Shinsuke, który ostatnio w ogóle się nie pokazuje, a mógłby wygrać coś sensownego. **** jak nic z tego będą, obym się nie mylił.

Authors of Pain vs The Bar - no spoko w sumie, wygląda nieźle na papierze, w ringu też powinno być ok. Obstawiam wygraną AoP, ale Cesaro z Sheamusem mają Big Showa do pomocy i kto wie, kto wie.

Buddy Murphy vs Mustafa Ali - każda szanująca się walka o pas Cruiserweight trafia do kick-offa, brawo. Z drugiej strony w głównej karcie to mogliby oni dostać pięć minut, w kick-offie dostaną dziesięć. Za wcześnie na zmianę mistrza, aczkolwiek szkoda, że Mustafa ma swoje momentum akurat wtedy gdy ma je też ktoś inny. Najpierw Cedric, teraz Buddy, którego porażka na SS byłaby dość przykra.

Walki eliminacyjne - walkę drużyn SmackDown i Raw sobie odpuszczę, bo dobrze wiem, że to będzie orgia finisherów i szybkich eliminacji. Na papierze SmackDown ma lepsze drużyny, bo mają Usosów, New Day, Andersona z Gallowsem i Sanity. Niby dwie z czterech ekip to jobberzy, ale całkiem nieźli jobberzy. No i Primo z Epico, oni to pewnie szybko wylecą. Na Raw za to mamy kogo? Roode'a i Gable'a? Revival? To tacy sami jobberzy jak G&A i Sanity. Potem dorzucamy Lucha House Party, którzy niby są tam przydatni, ale pewnie gówno zrobią, Dallasa i Curtisa oraz The Ascension, Viktor i Konnor jeszcze nigdy nie mieli tylu występów od czasu debiutu! SmackDown wygląda lepiej.

Kobiety to trochę porażka, bo Raw wygląda strasznie średnio na tle SmackDown. Niby zbudowano drużynę według aktualnej pozycji pań, ale kurwa serio, Tamina i Jax? Jedna jest cieniem samej siebie sprzed kilku lat, a drugiej skończył się okres ochronny i kontuzjowanie Becky jej w niczym nie pomoże. Potem mamy Ruby, która może być, Nattie, która na sto procent wpierdoli Riott i się wyeliminuje i jedyną kobietę, która tam może być - Mickie James. Można było wrzucić Sashę, Ember, ale nie, po co. SmackDown ma lepiej - Asuka może znowu pogonić, Naomi się nadaje, Carmella też, fajnie, że Deville dostała szansę. Pytaniem jest to, która z pań zajmie brakujące miejsce. Pewnie Mandy Rose, ale obawiam się, że zostanie szybko wyeliminowana. Znowu typuję wygraną SD.

W przypadku ostatniej walki typuję drużynę Raw. Już samo to, że jebany Shane McMahon znowu jest w drużynie SD mnie obraża, to jeszcze dodajmy do tego, że są tam Samoa Joebber i Jeff nie taki już Hardy. W ogóle to o chuj chodzi, czemu tam nie ma Ortona? Cały czas byłem przekonany, że jest, ale z drugiej strony po co miałby wykonywać RKO co tydzień na uczestnikach? Mysterio tam pasuje, Miz też, ale na Raw są McIntyre, który mógłby wyeliminować z trzech gości, Strowman i chociażby Lashley. Ziggler zgarnie szybką eliminację, a Balor jest tam chyba przypadkiem, ale mnie to nie przeszkadza.

Superstar
Awatar użytkownika

Brock Lesnar vs Daniel Bryan
Dużo bardziej wolałem konfrontację Lesnara ze Stylesem. Nie chodzi o tło związane z bezsensownym przejęciem tytułu, ale między Brockiem i AJ'em mamy już pewną historię i według mnie WWE Champion miał spore szanse na udany rewanż za zeszłoroczną porażkę. Zmieniając skład pięć dni przed galą zabito emocje, nie ma szans żebym uwierzył w zwycięstwo Daniela, chyba że rozpiszą go jako dirty heela sięgającego po low blow i inne tego typu zagrywki. Nie martwię się jednak o poziom, na SmackDown Heyman mocno podkreślał że Bryan jest fantastyczny, byłoby skrajnym debilizmem rozpisanie tego tak, jakby Lesnar walczył z jakimś Hawkinsem.

Seth Rollins vs Shinsuke Nakamura
Starcie pozostające w cieniu pozostałych i przez to łudzę się, że Nakamura w końcu się przełamie. W main evencie dał ciała, teraz nikt na niego nie liczy i jeśli z Rollinsem nie wykręci pojedynku na poziomie ****, to kompletnie w niego zwątpię i wrzucę do szufladki z napisem "do wypieprzenia najszybciej jak to możliwe". Wszystko wskazuje na wygraną Nakamury po interwencji Ambrose'a, ale czy WWE pójdzie w tak banalny scenariusz? Nie wiem czemu, ale wydaje mi się że Dean w jakiś sposób pomoże byłemu kumplowi w odniesieniu zwycięstwa i zaatakuje go dopiero po walce. Jak świr.

Ronda Rousey vs Charlotte Flair
Średnio mnie obchodzi czy panie zmierzą się ze sobą na WrestleManii czy Survivor Series. O ile Charlotte uważam za jedną z najlepszych zawodniczek w rosterze, tak Ronda od momentu debiutu jest dla mnie wyłącznie nazwiskiem generującym zainteresowanie zachodnich mediów produktem Vince'a. Pewnie górą będzie Ronda, całe szczęście że genialna w ostatnich tygodniach Becky uniknie porażki (a kto wie, czy nie pokona Rousey na wspomnianej WM'ce).

The Bar vs The Authors of Pain
Nieźle to wygląda, AoP nie są rozpisywani na destroyerów, więc chyba możemy liczyć na całkiem wyrównany pojedynek. Obie drużyny stać na dobre widowisko, zobaczymy jak będą się dogadywać. Typuję zwycięstwo przedstawicieli Raw.

Buddy Murphy vs Mustafa Ali
Znowu Kickoff? 205 Live to obecnie prawdopodobnie najlepszy brand WWE (piszę prawdopodobnie, bo nie wiem co słychać w NXT), panowie co tydzień dają walki godne main eventu dowolnej gali PPV, a ostatecznie lądują jako przystawka? Może chociaż na TLC dostaną miejsce w głównej karcie.

Elimination Match drużyn
Potężna dysproporcja między tag teamami. Co prawda na SD większość z nich jobbuje, ale jeśli zestawimy ich z Ascension, B-Team i szmaconymi Revival... Pojedynek trafił do Kickoffu, więc obstawiam komediowe zakończenie i zwycięstwo Raw dzięki Dallasowi czy innemu Konnorowi. Hah, śmieszne!

Elimination Match pań
Próbuję znaleźć jakiś inny powód odbywania się tego matchu, ale jedyne co mi przychodzi do głowy to równouprawnienie. Ewentualnie zapchanie gali. Serio, co się tutaj może wydarzyć? Tamina odwróci się od swojego teamu? Naomi odpadnie przez roll-up? Nia Jax złamie komuś rękę? Wyczuwam ostre przewijanie i wygraną SmackDown ze względu na obecność Asuki, która jeśli zostanie wyeliminowana przez jakąś Natalię, powinna jak najszybciej wracać do Japonii.

Elimination Match panów
Typuję Raw. Przez ostatnie dwa tygodnie sugerowano, że jest tam wiele konfliktów. Strowman-Corbin, nie wiadomo czy Ziggler nie pokłóci się z McIntyrem, Balor i Lashley też chyba mieli na pieńku, ale niewykluczone że Elias wtrąci swoje trzy grosze. Na SD względny spokój, coś Orton odwalał, ale poza tym cisza. Aż się prosi żeby ostatecznie drużyna Raw okazała się bardziej poukładana, a u czerwonych np. McMahon przeszedł heel turn. Oczywiście coś takiego mnie nie jara, ale wydaje się sensowne. Ostatni pin powinien należeć do Strowmana, zwłaszcza jeśli ma się wziąć za Corbina a później Lesnara.

W walkach eliminacyjnych wychodzi mi zwycięstwo Raw 2-1, ogólnie 6-1 dla nich, więc albo grubo się mylę, albo Vince będzie chciał podkreślić dominację czerwonych przed wskoczeniem niebieskich na Fox :D Czekam na dwa starcia które opisałem jako pierwsze, ale bardziej z ciekawości czy uda im się zaprezentować coś ponadprzeciętnego. Poza tym niezbyt interesuje mnie ta gala.

Superstar
Awatar użytkownika

Dwie duże zmiany w karcie i obie jak dla Mnie na minus, szczególnie u kobiet, bo Becky to ostatnio jeden z jaśniejszych punktów ogólnie w WWE i ogląda się ją po prostu świetnie i w sumie rozumiem że jak Charlotte tu wygra to mamy od razu program na WMkę, lub nawet jakby przegrała, ale jakoś tak minimalnie, ale to nie zmienia faktu że walka z Becky w obecnej sytuacji byłaby zdecydowanie ciekawsza.

Walka panów to teraz jedna wielka niewiadoma, bo z jednej strony nie wyobrażam Sobie Daniela jako heela w konfrontacji z Lesnarem, po cichu liczę że zaskoczą, ale z AJem mieliśmy pewnik dobrej walki, choć teraz w kontekście Lesnara niczego nie można być pewny XD

Na plus pas Cruiserweight, a nie bo idzie do kick offu... Liczę na 10 minutowy sprint i tyle i dla Niego odpalę kick off.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Star
Awatar użytkownika

TakeOver zje tę galę żywcem...

Ali-Murphy dadzą albo świetny sprint, albo świetną, długą walkę :D chłop Bliss to obroni. W ogóle Buddy to idealny twór WWE-gość piękny,umięśniony, dobry w ringu, charyzmatyczny, spoko za majkiem (przynajmniej tak mi się wydaje :P ). #ILoveBuddy

Survivor tagów: who cares? Wygra Smack, bo Usos :-D

Survivor babek: who cares? Wygra Smack, bo Asuka :-D

Tag Champów: powinni dać mocny, fizyczny pojedynek. 50%-50% w szansach, ale przez doświadczenie wygrają Szajbus i Sezaro.

IC vs US: nooo, potencjał jest spory. First time ever, taki mokry sen fanów ROH pewnie :lol: ale wiadomo, jak to wyszło z AJ'em, także podejdę do tej walki bez jakiś oczekiwań. Nakamura niestety przepadł strasznie w głównym i to powinien być sygnał dla Japończyków, żeby albo się angielskiego szybko uczyli, albo tylko szli do NXT, a potem spierdzielali do siebie :) po drugiej stronie Seth, czyli jedna z twarzy fedki, gość niezawodny. Na niego postawie, bo nawet z Lunatykującą Lodówką, która na 100% wpadnie podczas walki, wygrana z Królem Stylu to powinna być formalność. A i rozwiązanie z interwencją na niekorzyść Setha, to będzie zwykły nudny trick. Bardziej nastawiałbym się tu na rzeczywistego wariata Deana, który pomoże Sethowi, a potem dopiero mu dowali po walce. Głos na SR.

Ronda-Charlotte: dziwne zestawienie, bo to kandydat na jakiś pre-ME WrestleManii, a tu dają to już teraz. Rozumiem, że kontuzja Becky i w ogóle, ale dać tu Asuke, która mogłaby na porażce sporo zyskać i nie tracić walki mega kalibru...dziwne. Chyba, że teraz to Irlandka będzie kobitą nr.1 na Smacku i do WM zbudują ją na mega koksa- wtedy ok. Szanse niby na równo bym rozkładał, ale że teraz ta walka jest, to stawiam na Ronde. Gdyby to była WM-wygrywa Flair, bo to Flair :)) a tak nadal będzie dominacja Rondy i dopiero na WM jej pierwsza porażka. A i nie wykluczam wbicia Becky, bo jakoś ten uścisk na Smacku ostatnio mnie mocno zdziwił, ale przy ataku na Charlotte teraz, to idealnie by spasowało do sukowatej Lynch :wink:

Daniel-Brock: ciężko mi uwierzyć, że Laser to przerżnie i że się postara zrobić dobrą walkę. I że zawalczy na 100% mocy, bo byłaby spora szansa na śmierć Daniela w ringu. A taki Lesnar jest najlepszy i w sumie tylko taki Lesnar jest ok. Zrobią walkę podobną jak rok temu, z tym, że to Daniel będzie przeważał poprzez "brudną" robotę, a potem Lesnar się wkurzy i kill Daniel.mp3 a i wbicie AJ'a może tu namieszać, chociaż jakoś wierzę w to mniej, niż we wbicie Becky u pań. Lesnar win

Survivor Series panów: na razie 3-3 i to walka panów da nam rozstrzygnięcie. Walka będzie dobra, choć skład jakiś taki nie do końca, jaki bym chciał. Razi mnie obecność O'Maca i Jeffa u niebieskich, a u czerwonych Balora, który wygrał raptem jedną walkę i ma miejsce w ekipie kosztem Eliasa. Ale ok, to niewiele zmienia. Wygrywa Raw, bo Braun i Drew i tyle :jupi: a i może będzie turn Shane'a i jakaś koalicja heelowa z Danielkiem? Pa licho z tym-ważne, że piękny Drew to wygra :* ostatni ocaleni to właśnie dwójka Braun z Drew.

Końcowo Raw wygra 4-3. Pewnie odwalą jakieś nielogiczne 7-0 dla Smacka w realu, bo przeniesienia do jakiejś tam TV i takie tam, ale ja tak to widzę. Jak będzie-zobaczymy. Ważne, żeby gali nie zjebali, bo ma papiery na
dobre show.

Ale i tak: TakeOver zje tę galę żywcem...

Star
Awatar użytkownika

Przede wszystkim strasznie słabo ta gala jest wypromowana. Ba! Za wyjątkiem walk pań (!), to de facto nie ma tu jakiejkolwiek promocji. Nic, zupełnie nic, a mówimy tu o jednej z najważniejszych gal roku. Ale jeśli główne siły wkładamy w house show dla wahabitów, to jak może być inaczej... To jest zresztą oznaka czasów, że najciekawszą walką była Becky vs Rounda, ale z wiadomych przyczyn do niej nie dojdzie. Choć umówmy się: zestawienie Charlotte vs Rounda też wygląda snadnie. Nie było JAKIEJKOLWIEK konfrontacji między drużynami, choćby słownej. Tylko u pań do niej doszło (!). Panowie? Pełna wyjebka. Pojedynki mistrzów? Pełna wyjebka. Cała podbudowa to jedna wielka wyjebka, lecz cóż - hajs od Arabów musi się zgadzać, więc tam rzucono cokolwiek, a tu nic. Tak nędznie wypromowanego Survivor Series nie pamiętam.

Obrazek

Low carder

Obstawiam wygraną 4:3 dla Raw, ale wiadomo, że do Main Eventu musi być remis. Jak więc moim zdaniem rozłożą się punkty?

Lesnar-Bryan - nie popieram przede wszystkim zmiany mistrza na ostatnim SD, nie miałbym nic przeciwko powtórce walki Lesnar-Styles, która to w zeszłym roku była jedną z najlepszych walk Lesnara. Czy z Bryanem da się to powtórzyć? Może i tak, ale nie sądzę, że tak się stanie. Oby tylko Lesnar go nie zabił. Nie dawali Bryana do walk z drabinami, żeby go nie narażać, ale myślę, że solówa z Brockiem może być dla niego dużo groźniejsza. W najlepszym razie przegra w dwie minuty, żeby więcej nie musieć znosić. Typ to oczywiście Lesnar a potencjał walki to **-*** i 1/2*. Duży rozstrzał, ale wszystko zależy od tego jak to zabookują i czy Daniel przetrwa walkę.

Rollins-Nakamura - jedyną szansą dla Nakamury jest interwencja Ambrose'a, ale nie powinno jej być, ewentualnie po walce. Normalnie Seth powinien gładko to wygrać w jakieś 10 minut i liczę, że tak będzie. Typ: Rollins. Potencjał - ***. Z Nakamurą nie ma co na więcej liczyć, co udowodnił od początku swojego pobytu w WWE.

Rousey-Flair - Charlotte jest tu w zastępstwie, więc nie sądzę, że wygra, ale walka może być niezła, choć ostatnio Flair obniżyła loty. Rousey powinna to wygrać, a jej pogromczynią powinna być Becky. Nie wykluczam nawet, że sama Becky interweniuje, żeby przeszkodzić Charlotte. Z motywem takim, że to ona powinna pokonać Rousey. Podkreśliłoby to sukowaty charakter Lynch. Potencjał ** i 1/2*-***.

AoP-The Bar - walka ma spory potencjał, ale sądzę, że dostaną mało czasu. Nie wierzą ponoć w AoP, a poza tym jacyś mistrzowie SD też muszą wygrać i dlatego stawiam na The Bar. Potencjał ***-*** i 1/2*

SS mężczyzn - na pewno najlepiej zapowiadająca się walka i zdecydowanie stawiam na zespół Raw, żeby Braun mógł odebrać swoją nagrodę za wygraną. Poza tym jest tu też mocno promowany Drew. A ekipa SD wygląda dosyć ubogo w porównaniu z Raw. Non-wrestler Shane, coraz gorzej ruszający się Hardy, czy Joe, który nie potrafi wygrać żadnej ważnej walki to nie jest zespół będący w stanie pokonać Strowmana i McIntyre'a. Potencjał *** i 1/2*-**** i 1/2*

SS kobiet - poziom nie będzie tu wybitny, składy nie powalają. Team Raw złożony tak by przegrać (nie ma Banks, Bayley czy Moon), na SD jest tajemnicze piąte miejsce, które pewnie szału nie zrobi, ale jest za to Asuka, która znów może przyterminatorzyć jak za starych, niezbyt dobrych czasów. Stawiam na SD, a potencjał walki to **-** i 1/2*

SS tag teamów - w pre-show powinni dostać trochę czasu, będzie chaotycznie na pewno, ale powinno być efektownie i szybko. Oczywiście powinni wygrać niebiescy, bo Usos i New Day są kilka klas wyżej od wszystkich zespołów z Raw. Potencjał ***-*** i 1/2*

Cruiserweight Title - dziwne, że nie wylecieli z głównej karty, ale cieszy mnie to. Może Vince po sukcesie ich walki w Australii uznał, że mogą być cennym dodatkiem do PPV. Oby dostali jakiś kwadrans i odwdzięczą się świetną walką. Buddy powinien obronić tytuł. Potencjał ****-**** i 1/2*

Superstar
Awatar użytkownika

Taka sobie gala, oczywiście lepiej niż w Arabii, ale mocno bym się zastanawiał czy Super Show-Down w Australii zostało przebite.

Elimination Match kobiet
O kurwa XD W ringu zostają Asuka i Nia Jax, myślę sobie "spoko, japońska destroyerka na luzie ojedzie to drewno które prawie zabiło pół rosteru", ale nie, oni wciąż pushują Jax XD Jedynym plusem tego starcia były zbliżenia kamery na pupę Mandy Rose, no, docenię jeszcze Asukę i Banks, kiedy były razem w ringu, całkiem przyjemnie się to oglądało. Reakcja na Nię potężna, publiczność jej nienawidzi, nie zdziwię się jeśli Vince to wykorzysta i jeszcze się pomęczymy z tym beztalenciem.

Shinsuke Nakamura vs Seth Rollins
Najlepszy pojedynek Japończyka w main rosterze, takie *** 1/2*, ale lepsze *** 1/2* niż kiedyś ze Stylesem. Oczywiście większa część walki to typowe dla Shinsuke przetrzymywania rywala i pojedyncze kopnięcia, ale ostatnie minuty mi się podobały. Co prawda ostatecznie przekonałem się, że Nakamury nie stać na wybitne starcia w WWE, co najwyżej solidne, ale tym razem obyło się bez rozczarowania - możliwe że ze względu na brak jakichkolwiek oczekiwań.

Authors of Pain vs The Bar
Nie wierzę co oni zrobili z Maverickiem, w ciągu jednego tygodnia widziałem świdrujące pośladki Lashleya i sikającego ze strachu ulizanego blondynka. Mocny kandydat do WTF roku.

Buddy Murphy vs Mustafa Ali - *** 3/4*
Bardzo przyjemne starcie, jedyne które z całego serca polecam. Cieszę się że udało im się zaprezentować w głównej karcie, myślę że sporo zyskali dla całej dywizji cruiserów, mam nadzieję że Vince zwróci na nich uwagę i będziemy częściej oglądać tak efektowne matche na PPV.

Elimination Match mężczyzn
Joe wylatuje na samym początku, wiadomo jakiś uraz, tylko po kiego cheja go tu w ogóle wrzucali? Rozumiem Strowman niszczyciel, ale mogli dać tu Almasa, dużo by na tym zyskali. W ogóle się nie wkręciłem w ten pojedynek, fajnie było gdy swoje 5 minut miał Mysterio, poza tym bez szału. Końcówka posłużyła tylko temu żeby wypromować Brauna przed rywalizacjami z Corbinem i Lesnarem, przez co zabrakło emocji.

Charlotte Flair vs Ronda Rousey
Nie ukrywam, że po minucie byłem mocno zdziwiony, początek energiczny i naprawdę obiecujący. Później wszystko siadło i oglądaliśmy takie nie wiadomo co aż do finału. Flairówna zaskoczyła, a jednak szykuje się ich kolejny pojedynek prawdopodobnie na WrestleManii... Wściekła i nieobliczalna Charlotte wypadła doskonale, ale strasznie szkoda mi Becky. Wygląda na to, że ominie ją duża walka na WM'ce tak jak ominęła teraz na Survivor Series. Thank you Nia, nie chciałbym nikomu życzyć kontuzji, ale ona załatwiła już tyle osób, że byłoby dobrze aby jej durny push został przerwany.

Brock Lesnar vs Daniel Bryan
I po co zrzucali pas ze Stylesa? W zeszłym roku zaprezentował się z Lesnarem dużo lepiej niż dzisiaj Bryan. Kiepski main event, nie wiem co tu mam docenić, fakt że wreszcie, po wielu miesiącach, Brock nikogo nie zesquashował? Wow, ale ekstra, Daniel nie został zeszmacony, macie **** 1/2* za zajebisty booking. No nie, oczywiście fajnie że nie był to jednostronny pojedynek, ale i tak zabrakło dramaturgii i przekonania mnie, że Yes Man może to wygrać. Nijakie zakończenie nijakiej gali.

Przepowiedziałem wynik 6-1 dla Raw i tak się stało, choć oficjalnie licząc tylko główną kartę mamy nawet wynik 6-0. Niebiescy zostali rozjechani, Vince pokazał kto tu rządzi zanim SD przejdzie na Fox. Do obejrzenia tylko cruiserzy, reszta albo przeciętna albo słaba.

Superstar
Awatar użytkownika

WWE ma jakąś dziwną obsesję na punkcie dawania pushu zawodnikom, którzy w głupi sposób kontuzjowali innych. Jinder rok temu za to, że prawie znokautował Balora dostał pas WWE na pół roku. Teraz Nia Jax, za brak umiejętności wyprowadzenia zwykłego puncha wygrywa dla swojej drużyny walkę kobiet xD I co zabawniejsze, pewnie na Royal Rumble najpóźniej planują rematch Jax z Rousey, więc xDDD

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna