Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest wt lis 19, 2019 5:13 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość

Tytuł: WrestleMania 35
Star
Awatar użytkownika

Obrazek

Data: 7 kwietnia

Miejsce: East Rutherford, New Jersey

Arena: MetLife Stadium

Karta:

WWE Universal Championship Match

Brock Lesnar(c) vs. Seth Rollins

WWE Raw Women's Championship Triple Threat Match

Ronda Rousey(c) vs. Charlotte Flair vs. Becky Lynch

No Holds Barred Match

Triple H vs. Batista

WWE Championship Match

Daniel Bryan(c) vs. Kofi Kingston

Retirement Match

Kurt Angle vs. Baron Corbin

The Miz vs. Shane McMahon

AJ Styles vs. Randy Orton

WWE United States Championship Match

Samoa Joe(c) vs. Rey Mysterio

WWE SmackDown Tag Team Championship Fatal 4-Way Match

The Usos(c) vs. The Bar vs. Shinsuke Nakamura i Rusev vs. Ricochet i Aleister Black

WWE Raw Tag Team Championship Match

The Revival(c) vs. Zack Ryder i Curt Hawkins

Kickoff:

WWE Cruiserweight Championship Match

Buddy Murphy(c) vs. Tony Nese

André the Giant Memorial Battle Royal

Braun Strowman vs. Michael Che vs. Colin Jost vs. Andrade vs. Apollo Crews vs. Titus O'Neil vs. Tyler Breeze vs. Jinder Mahal vs. No Wa Jose vs. Bobby Roode vs. Chad Gable vs. Kalisto vs. Gran Metalik vs. Lince Dorado vs. Bo Dallas vs. Curtis Axel vs. Heath Slater vs. Rhyno vs. Viktor vs. Konnor vs. Mustafa Ali vs. Shelton Benjamin vs. Karl Anderson vs. Luke Gallows vs. Jeff Hardy vs. Matt Hardy vs. Otis vs. Tucker vs. EC3

Women's Battle Royal

Asuka vs. Carmella vs. Naomi vs. Lana vs. Mandy Rose vs. Sonya Deville vs. Nikki Cross vs. Dana Brooke vs. Mickie James vs. Ruby Riott vs. Liv Morgan vs. Sarah Logan vs. Zelina Vega

Obrazek

4 miejsce w typerze WWE 2017
2 miejsce w typerze WWE 2018

Progres roku 2017
Best Post 2018
2x User Miesiąca: Marzec 2017, Październik 2017

Rookie
Awatar użytkownika

Mam nadzieję, że nie dorzucą Szalotki do walki o pas kobiet RAW, bo Becky zasługuje na solowy pojedynek i załatwienie Ronda. Skoro chcą znowu pchać Flerównę do pasa, to niech sobie walczy z Japonką, a Lynch zostawi w spokoju. A jak nie podoba się pas kobiet SD, to wypad do jakiegoś Battle Royal.

Wydaje mi się też, że Bryan zachowa pas Dablju na EC i powalczy na WM-ce z Wyattem. Pasuje do tego powrót Rowana. Moim zdaniem dostaniemy coś w stylu Wyatt + Harper vs Bryan + Rowan i w końcu Erick przejdzie do Braya, dając nam kolejne odrodzenie Rodzinki. Przyszło mi to do głowy, bo skoro Daniel załatwi Stylesa, Ortona czy Joe na EC, to nie ma już żadnego sensownego kandydata na WM-kę. A nawet takiego mniej sensownego, jak np. Miz, który jest zajęty dywizją TT. Chyba że o kimś zapomniałem, ale nie sądzę. Bo w żaden debiut z NXT nie wierzę.

Superstar
Awatar użytkownika

No i to zrobili xD Ja serio nie rozumiem logiki jaką kieruje się ta federacja. Mamy opcję na dwie, bardzo duże walki kobiet - Becky vs. Ronda i Charlotte vs. Asuka II. Obie walki mogą stać na wysokim poziomie, obie walki mają bardzo dobry potencjał w podbudowie. Co zatem robimy? Jedną z opcji usuwamy, a do drugiej dodajemy Charlotte, sprawiając że jednocześnie walka traci na wartości w tym momencie xD I o ile spoko, star power w tym triple threacie będzie potężny jak na kobiety, tak jednak to i tak powinno być po prostu Becky vs. Ronda i nic więcej. No i ciekawe co zrobią z kobietami ze SmackDown, bo najciekawszą opcją na pas jest tam Mandy Rose, a więc xDDD

Swoją drogą, skoro utworzyli pasy tag team kobiet, to jestem ciekaw czy będą one bronione na WM. Bo w tym momencie na same kobiety pójdą jakoś cztery walki, a trzeba wliczać w to fakt, że faceci też z 9 walk dostaną, a więc szykuje się kolejny rok z rzędu siedzenie przy WM od 23 do 6 rano, co jest oczywiście jebanym żartem.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Superstar
Awatar użytkownika

Ta pum pum pum pum, chciałem ostatnio tu pisać że Becky ma taką pozycję że wygrana w singlowej walce pasa od Rondy mogłaby zamykać WMkę, a teraz to starcie traci prawie w każdym aspekcie. No dobra może czysto ringowo będzie lepiej, ale wiadomo że każdy liczy na pierwszą singlową porażkę obecnej mistrzyni, a nawet jak straci pas w 3 way'u to nie będzie to samo. No i tak jak Siwy pisze na SD bieda totalna i serio nie zdziwię się jak jakaś Naomi dostanie Swój WrestleMania moment.

A no i gdzieś czytałem o opcji że Becky wygrywa pas na RAW, Charlotte na SD, a Sasha i Bayley te tagi i obrazek z Four Horsewomen z pasami, Imo bardzo spoko WrestleMania moment.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

Ja pierdolę XD Rzadko jest tak, że czekam na walkę pań, ale zestawienie Becky-Ronda to nawet kandydat do main eventu WrestleManii. Wszystko wskazywało, że to będzie wielkie święto Lynch, ukoronowanie jej ciężkiej pracy. Najciekawsza postać w rosterze (chyba pierwszy raz w historii kobieta przyćmiła facetów) miała się zmierzyć 1 na 1 z największą gwiazdą na Największej ze Scen. Genialne posunięcie. Po co tu przereklamowana Flairówna? To już jest serio irytujące, od paru lat wszędzie ją wciskają. Ok, star power na tym nie traci, ale Becky niepotrzebnie musi się dzielić spotlightem z Szarlotką i całą historią z Lynch możemy się podetrzeć. W ogóle storyline z zawieszeniem to kandydat do WTF roku. Mają wrestlerkę, która pociągnęła za sobą tłumy bo jest autentyczna, to wymyślają najsztuczniejszy feud jaki tylko można było wymyślić XD Bilans? Becky na tym nie zyska, Charlotte zostanie znienawidzona jak Reigns, a Rousey będzie "tą trzecią" i w sumie zaczynam mieć wyjebane na ten pojedynek :)

Legenda
Awatar użytkownika

https://www.youtube.com/watch?v=M11ND5Jm6mg

Popatrzcie sobie na to ilu ludzi plusuje a ilu minusuje a przecież segment wisi na YT dopiero od kilku godzin :D

Kurwa, Vince mógł mieć dwie perfect walki na WMce, dać wygrać Charlotte i Becky i za rok pyknąć im walkę która jest lepsza ale chuj tam. Ale mam wrażenie że to całe zawieszenie Becky doprowadzi do tego że dojdzie do Thriple Threatu żeby Ronda mogła oddać tytuł bez konieczności jej poddania czy spinowania (niby chce mieć dziecko ale przecież jeszcze kiedyś sobie wróci).

Star
Awatar użytkownika

16 tysi-40 tysi :D oby tak dalej.

Czyli ziszcza się najgorszy scenariusz i teraz już tylko czekamy, aż ludzie zaczną mieć kompletnie wywalone na to starcie. WWE chce sobie zbudować Flair na mega heela? Bo wiedzą, jak ludzie się zachowają, a oni nadal w to idą i palą powoli Flair jako tą dobrą. Już to, iż wiele komentów na YT dotyka problemu kalki tego story z historią SCSA wiele mówi i już są głosy na NIE dla tego i takiej roli dla Becky-za dużo tego było, a WWE nadal to wałkuje.

I zostaje też ważna sprawa z Asuką- co z pasem na SD? Teraz nawet na Niebieskiej tygodniówce o tym zapomnieli i zepchnęli to w cień. Problem z pretendentką jest oczywisty i zapewne swój moment dostanie Rose, co w sumie nie jest mega złe jeśli zestawimy to z Naomi, która zrobi fajną walkę z Japonką, lecz potem da bezpłciowy run z pasem. Szkoda tutaj mocno Asuki, która w końcu zgarnęła pas i dostaje teraz wielkie nic. A tak by siadła jej potyczka z Charlotte :/

Na koniec widzę dla Raw tylko jedno rozwiązanie tego 3-Waya. Becky pinuje Ronde, a potem spuszcza jeszcze wpierdziel Flair. Tylko to uratuje sytuację :D

Superstar
Awatar użytkownika

Jak czytałem, że chcą dać 3 way tylko dlatego, że chcą dwie kobiety w walce, które zostają później w WWE to aż mi się odechciało. Jak fanem kobiecego wrestlingu nie jestem jednak zakończenie WMki przez walkę Lynch-Ronda jest dla mnie bardzo dobrym pomysłem mimo wszystko w tym momencie. Szkoda, że dalej pchają Charlotte w to całe zamieszanie ale jak napisano wyżej, Ronda straci pas i nie zostanie przypięta czy poddana, jednak kurwa...jak zbudowac autorytet nowej mistrzyni jak nie jej wygrana z dominującą zawodniczką.

Superstar
Awatar użytkownika

Śmiesznie to wygląda ze na miesiąc do WMki tak naprawdę nie ma karty, tak naprawdę te 2 walki które tu są potwierdzone mogą się nie odbyć w tych składach, bo potem się okaże że no w sumie to spoko byłoby wrzucić Romka do walki z Lesnarem (wiadomo sznas na to raczej nie ma, ale przez głowę przeszło XD ), bo czemu nie. O kobietach to już nie wspominam, bo obecna sytuacja to troche takie XD a nawet mocne.

I taki coś Mi wyszło jak zacząłem robić przypuszczenia co do walk o pasy.

WWE Universal Championship Match: Brock Lesnar(c) vs. Seth Rollins

WWE Raw Women's Championship Match: Ronda Rousey(c) vs. Charlotte Flair vs. Becky Lynch

WWE Intercontinental Championship: Finn Bálor (c) vs. Ricochet/Bobby Roode (a i w sumie wieloosobowy ladder match jest możliwy)

WWE Championship: Daniel Bryan (c) vs. Kevin Owens/Kofi Kingston/Bray Wyatt (w szansach 60/20/20)

WWE SmackDown Women's Championship: Asuka (c) vs. a czemu by tu nie dać Naomi

WWE United States Championship: Andrade Almas vs. Rey Mysterio

Do tego pewnie jedne tagi, pas fioletowych, ale to wiadomo zwycięzca turnieju. Poza tym Batista ostatnio nie męczył się na darmo, a Shane z Mizem to samo i jakąś śmieszną walkę z dupy o nic do tego wrzucą.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

1. Lesnar vs Rollins

2. Rousey vs Flair vs Lynch

3. HHH vs Batista

4. McMahon vs The Miz

5. Daniel Bryan vs Kofi Kingston (może jeszcze ktoś)

6. Walka o pas interkontynentalny

7. Walka o pas kobiet SmackDown

8. Walka o pas Cruiserweight

9. Sasha Banks & Bayley vs Nia Jax & Tamina vs Natalya & Beth Phoenix

10. Walka o pas United States

11. The Revival vs Black & Ricochet vs Roode & Gable

12. The Usos vs Hardy Boyz

13. Reigns vs McIntyre

14. ATGMBR

15. Kobiecy Battle Royal

16. Andrade vs Rey Mysterio

17. Kurt Angle vs ktoś

Mam nadzieję, że osiem godzin wrestlingu na żywo to nie za dużo.

Superstar
Awatar użytkownika

@up

Niech już serio zrobią od 36 coś takiego, że dzielimy WM na dwa dni, jeden w sobotę i drugi w niedzielę. Chyba serio im to wyjdzie na lepsze jeśli mają robić po 15-20 walk, co oznacza jakieś 8 godzin gali, co jest pierdolonym żartem.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Star
Awatar użytkownika

A naj jest to, że połowa tych walk będzie chujowa ringowo, lub bookingowo XD i wartych obejrzenia walk będzie może z 5,6. Powinni się zamienić z NJPW na te dni, bo znowu w Japonii to będzie na odwrót i też raczej zmiana na minus.

Przynajmniej szykują Drew-Roman, gdzie to będzie poezja dla moich oczu. Niech tylko Roman zawalczy z gołą klatą ;-*

Superstar
Awatar użytkownika

Karta jest już w zasadzie znana, może niektóre walki z tych, które wypisał RS, ostatecznie z niej wypadną, ale generalnie wiemy jak będzie wyglądać Największa ze Scen (chyba że McMahonowi znowu coś odpierdzieli i wywali wszystko do góry nogami).

Tylko dwie walki wydają się pewniakami do wysokiego poziomu i nie mam do nich większych zastrzeżeń. WWE Championship Match (szkoda chaosu z Kingstonem, ale ostatecznie powinno wyjść bardzo dobre starcie bez względu na skład) oraz US Championship Match (wieloosobowy Ladder Match i będzie show stealer).

Brock Lesnar vs Seth Rollins
Rok temu człowiek by się jarał, obecnie - wyjebka. Na razie zero podbudowy, Brock ma wszystkich w dupie, Seth się kuruje, a przecież WrestleMania jest po to, aby w epicki sposób kończyć rywalizacje. Nawet jeśli pójdą w schemat podobny do Lesnar vs Styles albo Lesnar vs Bryan z Survivor Series, nie wierzę, że uda im się wykręcić pojedynek godny WM'ki, po prostu brakuje feudu.

Ronda Rousey vs Charlotte Flair vs Becky Lynch
Niech zrobią ****+, a wciąż będzie to starcie, które mogłoby się odbyć na Evolution, Royal Rumble czy nawet TLC. Poziom ringowy to w przypadku WrestleManii nie wszystko, trzeba opowiedzieć historie, a tutaj ją zdewastowano. Szkoda, hype zerowy.

Cała reszta to albo emeryci w akcji (HHH vs Batista, McMahon vs Miz, Kurt Angle vs John Cena czy inny Undertaker), albo walki wzięte z dupy na ostatnią chwilę, które nie są godne WrestleManii (tag teamy, kobiety) albo starcia, które mało kogo interesują, ewentualnie Styles vs Orton i Reigns vs McIntyre, które niby na papierze wyglądają nieźle, ale w sumie nie jest to nic specjalnego. Jest jeszcze kilka tygodni aby ruszyć z promocją, ale według mnie tego się nie da uratować. Road to WrestleMania została zniszczona trzema rzeczami: Fastlane, Elimination Chamber (bardziej skupiono się na Road to Fastlane i Road to EC niż RtWM) oraz bezsensownym mieszaniem zawodników w różne storyline'y (podchodzą pod to także debiuty z NXT).

W rezultacie Największa ze Scen zamienia się w Jedną ze Scen. W tej chwili ciekawią mnie dwa matche, o których wspomniałem w drugim akapicie, i wiele wskazuje na to, iż będzie to pierwsza WrestleMania od lat (a może nawet od początku mojej przygody z wrestlingiem), której nie obejrzę, a jedynie zerknę na dwie-trzy walki. I to nie jest tak, że szukam na siłę minusów, ale chłodna ocena sytuacji. Na razie nie ma ani jednego powodu, dla którego warto by było tracić pół dnia na tę galę, nie mówiąc już o zarwaniu nocki.

Superstar
Awatar użytkownika

Baron Corbin. BARON CORBIN. BARON KURWA CORBIN.

Idealnie to zostało podsumowane już przez IWC.

1. Flair dostał Michaelsa, Michaels dostał Takera, Angle dostaje Corbina.
2. Kiedy każdy mówi, żeby Cena spierdalał - dają nam Cenę. Kiedy każdy, jednogłośnie chce ten jeden raz Cenę, oni nie dają nam Ceny xD

Nawet nie mówię, że tą walkę musiał dostać John, choć jest zdecydowanie najlepszą możliwą opcją na ostatniego rywala Kurta. Tak naprawdę to lista opcji, które są naprawdę spoko i mają duży sens jest cholernie długa. Lesnar (chyba największy rywal Kurta w jego czasie w WWE), Styles/Joe/EC3 (TNA, choć o tym by głośno nie mówili, to jednak miałoby to sens), Reigns (topowy zawodnik federacji), Bryan/Gable/Benjamin (podobne style), czy nawet takie opcje mające mniej sensu typu Owens czy Balor żeby po prostu Angle mógł komuś wyświadczyć przysługę i się podłożyć młodszemu zawodnikowi, któremu takie zwycięstwo by dużo dało. I choć teoretycznie Corbin się wpisuje w to ostatnie, no to c'mon, przecież ta walka bez większej podbudowy się na Raw odbywała, to teraz nagle ma to być wielka pożegnalna walka legendy biznesu? Jakby mieli zawalczyć na jakimś Raw przed WM to wtedy by nie było problemu, a tak to jednak mocny niesmak. A jeśli okaże się, że w ostatniej chwili wymienią Barona na Cenę czy coś, to też w sumie głupota, bo po chuja w pierwszej kolejności ogłaszali Corbina i robili swerve dla swerve'u?

Nie wiem jak WWE to robi, ale z tygodnia na tydzień coraz mniej interesuje mnie WMka i tak jak jeszcze w okolicach Royal Rumble twierdziłem, że obejrzę nawet na żywo, tak teraz się zastanawiam czy w ogóle chociaż coś z tej gali obejrzę.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Superstar
Awatar użytkownika

Siwy pisze:
Baron Corbin. BARON CORBIN. BARON KURWA CORBIN.

Idealnie to zostało podsumowane już przez IWC.

1. Flair dostał Michaelsa, Michaels dostał Takera, Angle dostaje Corbina.

O tym samym pomyślałem, jak rano przeczytałem, że Angle dostał Corbina xD Przecież ring name`u tego typa nikt nie będzie pamiętał 3 tygodnie po tym jako go w końcu wypierdolą z WWE xD Jeżeli ta walka się odbędzie, mamy WTF roku już z bańki xD

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna