Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest wt lis 12, 2019 9:37 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość

Tytuł: Fastlane 2019
Star
Awatar użytkownika

Obrazek

Data: 10 marca

Miejsce: Cleveland, Ohio

Arena: Quicken Loans Arena

Karta:

WWE Championship Match

Daniel Bryan(c) vs. Kevin Owens

*jeśli Becky wygra to zostanie dodana do walki o WWE Raw Women's Championship na WrestleManii

Becky Lynch vs. Charlotte Flair

Six-Man Tag Team Match

The Shield vs. Baron Corbin, Bobby Lashley i Drew McIntyre

WWE SmackDown Women's Championship Match

Asuka(c) vs. Mandy Rose

WWE SmackDown Tag Team Championship Match

The Usos(c) vs. The Miz i Shane McMahon

WWE Raw Tag Team Championship Triple Threat Match

The Revival(c) vs. Bobby Roode i Chad Gable vs. Ricochet i Aleister Black

WWE Women's Tag Team Championship Match

The Boss 'N' Hug Connection(c) vs. Nia Jax i Tamina

Kickoff:

Rey Mysterio vs. Andrade

Obrazek

4 miejsce w typerze WWE 2017
2 miejsce w typerze WWE 2018

Progres roku 2017
Best Post 2018
2x User Miesiąca: Marzec 2017, Październik 2017

Star
Awatar użytkownika

2 tygodnie do PPV, a na razie mamy dwie zapowiedziane walki XD fajna ta droga do WrestleManii-taka nie za bardzo przemyślana.

Mają dorzucić Revival-DIY o pasy na Raw, Asuka-Mandy o pas kobiet na SD, Balor-Lashley o ICKA i zapewne Flair-Becky o miano pretendentki XD na WM. Także wybitnie to raczej nie będzie wyglądać.

Superstar
Awatar użytkownika

Daniel Bryan vs. Kevin Owens to materiał na WMkę i liczę że tu skończy sie jakoś nieczysto i to po prostu przeciągną. Ringowo powinno być przyjemnie, ciekawe jak KO trzyma się po kontuzji, ale myślę że **** spokojnie powinno być.

No i.. reszta walk to jest dramat, rewanż o tagi, czyli kolejna radocha z oglądania Shane'a w ringu jeee. Pas kobiet SD co pewnie bedzie czymś w rodzaju przeciągniętego squasha, no i tgi Pań, tkóe są chyba tylko po to żeby przypomnieć że są taki pasy i tyle.

Z plotek, Revival-DIY może być spoko, ale po ostatnich wydarzeniach średnio w to wierzę, Balor pokonuje Lashley'a żeby na WMkę zacząć ciekawszy program, no i ewentualnie Panie, ale średnio to widzę.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Star
Awatar użytkownika

Andrade-Rey w Kick-Offie Fastlane....chyba jedyny plus to szansa na długą walkę. No, ale nadal trochę słabo. Andrade chyba za wiele na razie nie zawojuje w WWE. Potem napiszę więcej o całej karcie i jakiś przewidywaniach.

Star
Awatar użytkownika

Karta Fastlane PPV wygląda mega średnio i oprócz dwóch,trzech walk panuje bida z nędzą.

Jey i Jimmy Uso (c) vs. The Miz i Shane McMahon: obrona pasów i turn McMahona. Walka do odbębnienia, bo tu tylko będziemy czekać na zdradę w teamie byłych champów. Liczę na atak na starego Miza.

Daniel Bryan (c) vs. Kevin Owens: jedna z niewielu walk, na które można czekać. Ringowo powinno być dobrze, nawet bardzo, lecz sama podbudowa...ciężko uwierzyć w win KO. Już nawet nie chodzi o to, że to ostatnia gala przed WrestleManią i zmiana mistrza byłaby nie ok-chodzi o sam program wyłonienia pretendenta. Za późno to zrobili i kompletnie z pupy. Dwie tygodniówki na podbudowę? Samo to mówi za siebie. Obejrzę, ale raczej emocji to we mnie nie wywrze. Retain i Kofi na WM. A Owens...nie wiem, co z nim.

Bayley i Sasha Banks (c) vs. Nia Jax i Tamina: Boże :cry: retain.

Asuka (c) vs. Mandy Rose: ehhh :| może coś Asuka z Mandy zrobi zjadliwego, ale nadal to nie ten moment. Chociaż nadal to lepsze, niż Evans na WM XD

Dean Ambrose, Roman Reigns i Seth Rollins vs. Baron Corbin, Drew McIntyre i Bobby Lashley: SHIELD IS BACK-łiiiiiii :jupi: znowu reanimują Tarczę, a mnie to nie kręci. Powinno być ok ringowo i tyle raczej. Niech to będzie pożegnanie i ostatni występ panów razem. Ostatni win i pa pa.

Charlotte Flair vs. Becky Lynch: o programie już pisałem, więc tu tylko o walce. Dobrze się panie znają i nie powinno być tutaj słabego widowiska. Po heroicznej batalii wygrywa Becky i idzie na WM, gdzie zdobywa pas. Nom, i tyle :? smutne.

Dash Wilder i Scott Dawson (c) vs. Aleister Black i Ricochet vs. Chad Gable i Bobby Roode: jeśli teraz zabiorą pasy Revival to XD może wyjść dobre starcie i po nieczystej końcówce mistrzowie bronią tytułów. Do WM odwalić Gable i Roode, a w Kick-Offie dać ponad 10 minut i pasy panom z NXT. Nie jest to szczyt marzeń, ale lepsze to, niż nic. Chociaż w sumie...jest szansa na pasy tu i w NXT, jeśli panowie wygrają na TakeOver. Podwójni mistrzowie? Ale zanim WM, to tutaj Revival.

Rey Mysterio vs. Andrade: jeśli dadzą im dużo czasu, to decyzja z Pre-Show będzie ok. Niby story jest słabe, lecz taki potencjał na taką galę, w takim miejscu? Hmmm...wygra Rey, aby na WM wygrał Andrade. Bo chyba im dadzą tam spot, prawda?

Nom i tyle. Szału nie ma, ale może coś będzie z tego zjadliwego. Emocji raczej niewiele, bo i ostatnie PPV przed WM, to i nie zrobią jakiś szokujących story turnów. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Rookie
Awatar użytkownika

Dzisiaj Fast Lane, gala zapowiada się całkiem dobrze jak na przystankowe PPV przed WrestleManią.
W sumie uważam że za dużo tych gal PPV przed WrestleManią i wystarczyłaby tylko jedna " Elimination Chamber " bo to w końcu jakaś tradycja, ale niech im będzie, przynajmniej zawodnicy i zawodniczki mają co robić.

WWE Championship Match
Mam nadzieje że to starcie będzie Main Eventem gali.
Mimo że Owens wrócił 2 tygodnie temu, to cieszę się że dostał z automatu walkę o pas, co jak co zasługiwał na to, do tego przeszedł Face Turn i szczerze mówiąc odświeżenie postaci było mu bardzo potrzebne, może nie są to jakieś wielkie zmiany w gmmicku, ale czuć świeżość i w końcu Kevin coś wygrywa bo tak to moczył przed wszystkie walki i ogólnie irytował, teraz jest nie co inaczej.
Czy ma jakieś szanse na zdobycie tytułu? Uważam że nie, może w przyszłości, wydaje mi się że jest tylko takim przestojem przed WrestleManią, walka z pewnością może stać na dobrym poziomie bo obaj ringową są świetni i zobaczymy jak w solowej walce Owens i Bryan się dogadają.
Tutaj pewnie będzie wiele interwencji, wydaje mi się że zainterweniuje tutaj Mustafa Ali i Kofi Kingston, jednakże może powstać chaos i Bryan obroni tytuł kantem, możliwe że Oficjale zaryzykują i dadzą nam Fatal 4 Way Match na WrestleManii, choć wydaje mi się że jednak swoją szansę dostanie Kofi Kingston.
Obecnie Kofi jest na topie, więc Vince może dać mu szansę, publika kupiła jego postać na Elimination Chamber i do tej pory zbierał mocną reakcje więc z pewnością zakręci się w tytułowym obrazku na WrestleManii.
Co do Daniela Bryana świetnie jest prowadzony jako Heel, jak na razie jest jednym z topowych Heeli w WWE, fajnie się go ogląda w obecnej roli eko świra, mam nadzieje że szybko nie odejdzie z tytułowego obrazka.

Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Jak to WWE, potrafią zrobić z byle dupy taką walkę, w ogóle jaki był sens zwycięstwa Becky w Royal Rumble Matchu? Jak teraz musi walczyć o dodanie do Matchu w którym była, totalny bezsens.
WWE potrafi spierniczyć dobrze zapowiadający się program, nie można było zrobić to inaczej? Po prostu ją dodać do tego Matchu z powrotem, już bym wolał wojnę z Vince'em i zmuszeniem go żeby przywrócił Becky do Matchu z powrotem niż kolejną jej walkę z Charlotte.
Tutaj z pewnością wygra Becky po interwencji Rondy, pewnie będzie wielkie zamieszanie, Ronda przeszła Heel Turn więc z pewnością się pojawi w tej walce i da osobie znać, a więc walka tylko na przeczekanie.
Co do walki nie mam jakiś wymagania co do niej, wiem że obie potrafią stworzyć dobry pojedynek i mam nadzieje że Becky nie będzie już sprzedawać tej fake'owej kontuzji, bo tak to będzie pewnie zamułka a znając WWE lubią sprzedawać takie śmieszne Historyjki dotyczące kontuzji.
Obecnie Becky jest prowadzona jak kiedyś Rollins przed walkę z Triple H'em który sprzedawał kontuzje do samej WrestleManii, teraz jest identyczna sprawa, nie lubię takich Historyjek bo spowalniają one programy danych zawodników i wtedy jest totalna zamułka na tygodniówkach, lub oklepany schematy.

Typ: Becky Lynch

The Shield vs. Baron Corbin, Bobby Lashley i Drew McIntyre
Vince musiał z organizować taki match bo lekko się obsrał pewnie jak dowiedział się że jeden z braci chce odejść z WWE.
Tutaj też jest pewna Historia bo do końca nie wiadomo jak to będzie z Dean'em czy on zostanie, czy odejdzie? W sumie ja obstawiam pół na pół, ogólnie wydaje mi się że może odejść bo jego postać jest prowadzona po prostu na odpierniczy i się nie dziwię że chce odejść, z drugiej strony mogą mu zaserwować dość dobry kontrakt i spory programik na Lato 2019, możliwe że trafi z powrotem na Smackdown i po czasie zgarnie tytuł, ewentualnie będziemy go oglądać w tytułowym obrazku na RAW, choć ja obstawiam że jednak odejdzie dlatego jest ten Match, więc pewnie dziadzio z organizował tą walkę bo wie że Ambrose po prostu odejdzie z federacji.
Znając życie Shield pojawi się jeszcze kilkukrotnie i nie zdziwię się jeśli będą dodatkiem w programie Lesnar/Rollins, nawet się nie zdziwię jak pojawią się we walce o pas UV na WrestleManii i możliwe że to dzięki nim Rollins zgarnie tytuł na WrestleManii, po czym na RAW Ambrose odejdzie i tyle z tego będzie.
Co do tej walki, jest ona zlepkiem na szybko Corbin jest dosyć dobrze prowadzony ale bądźmy szczerzy nigdy tytułu mistrzowskiego nie powącha ani go nie zgarnie, zrobił progres więc pozostaje mu tylko obijanie się w mało ważnych walkach.
Niby promocja McIntyre miała być mocarna a obijaj on się w jakieś mało znaczącej walce i stoi w miejscu, trochę to śmieszy bo na WrestleManii pewnie skończy w podobnej walce, ewentualnie wieloosobowej o pas IC.
Bobby Lashley to drewno, nie trawię tego murzynka i nie cieszy mnie to jaki zbiera on push, mam nadzieje że nie wpadną na wspaniały pomysł żeby Lesnar obronił pas na Wm a później nie z organizują jego walki własnie z Lashley'm, murzynek zbiera dobry push i siedzi w cieniu, Vince może wpaść na wspaniały pomysł i popchać go wyżej obym się mylił.
Jeśli chodzi o tą walkę zwycięsko wyjdzie Shield i tyle w tym temacie, walka na przeczekanie żeby tarczownicy mieli co robić.

Typ: The Shield

Asuka(c) vs. Mandy Rose
Sam nie wiem co myśleć o tym starciu, moim zdaniem zestawienie dobre, ale mam jakieś dziwne przeczucie że możemy dostać element zaskoczenia i Mandy zgarnie tytuł.
W sensie nie tak dawno były jakieś przesłanki że Mandy ma mocne plecy u szefa i ten jest jej fanem, więc wydaje mi się że może dostać szanse i zgarnąć ten tytuł, możliwe że nawet z organizują jej walkę ze Sonya Deville na WrestleManii, oczywiście może być tak że Mandy jest po prostu predentką na chwilę i mistrzostwo pozostanie w rękach Asuki i to wejdzie na WrestleManii z mistrzostwem.
Co do walki będzie ona pewnie zwykła, nie liczę tutaj na jakieś wielkie fajerwerki ze strony tej dwójki.

Typ: Mandy Rose

The Usos(c) vs. The Miz i Shane McMahon
Tutaj walka będzie pewnie tylko po to żeby Usosi obronili mistrzostwo i tylko tyle.
Dziś z pewnością dojdzie do rozpadu tag teamu Miza i Shane'a, tylko który przejdzie Heel Turn? Znając życie pewnie przejdzie go Miz, a szkoda ... Bo tutaj właśnie zrobiłbym z McMahona Heela, brakuje takiego Sukinsyna jakim był Shane, każdy pamięta czasy Corporation kiedy to był wspaniałym Heelem, a więc przydałoby się to na Smackdown, miejmy nadzieje że dadzą moment zaskoczenia i Shane jednak przejdzie ten Turn.
Walka będzie dobra, panowie pokazali że potrafią dobrze współpracować więc z pewnością nie będzie to nudne starcie.

Typ: The Usos

The Revival(c) vs. Bobby Roode i Chad Gable vs. Ricochet i Aleister Black
Nie no jestem lekko zdziwiony że ktoś taki jak Aleister Black musi się obijać w Tag Team'ach, choć mam cichą nadzieje że panowie zgarną dziś tytuły, przydałby się taki tytuł Blackowi bo w to że zajdzie do pasa WWE czy UV jest bardzo wątpliwe, pewnie czeka go podobny los co Finna Balora a szkoda, uwielbiam tego zawodnika i mógłbym być z niego niesamowity mistrz ale znając WWE to tego pewnie nie widzą, a szkoda.
Walka będzie stała na niezłym poziomie dzięki Ricochetowi i Blackowi, z pewnością rozruszają to starcie i miejmy nadzieje że to oni dziś wyjdą z tytułami Tag Team'owymi i ożywią lekko dywizje TT na RAW, bo co jak co ta dywizja tego potrzebuje, Revival nie są jacyś wiargodni niestety, ich booking w ostatnich miesiącach był tragiczny i co jak co nie są tym samym tag team'em co w NXT, panowie się nie odnajdują w głównym rosterzem, po za tym są beznadziejnie rozpisywani.
Co do Gabela i Roode, mam tylko cichą nadzieje że za jakiś czas Roode przywoła swojego starego kumpla z TNA i to właśnie z nim stworzy Tag Team, mam nadzieje że to będzie tuż po WrestleManii.

Typ: Ricochet i Aleister Black

The Boss 'N' Hug Connection(c) vs. Nia Jax i Tamina
Obecne mistrzynie nie są złe, wole ich niż Jax i Taminę, skąd ja wiedziałem że kreaytwni wpadną na ten genialny pomysł i pierwszym starciem o te pasy, będą właśnie wyglądać tak.
Nie wiem jakie Jax ma notowanie w WWE, słyszałem że nie za dobre ale dalej utrzymuje się na szczycie musi mieć mocne plecy wśród pracowników WWE, jednakże nie chce widzieć ją i Tamine z pasami, po prostu tego nie kupuje, mam nadzieje że Riot Squad za jakiś czas zgarnie te pasy bo na to zasługują Sonya i Mandy również, faktycznie to one powinny walczyć o ten tytuł a nie jakieś zlepki typu Jax i Tamina.
Co do walki nie będzie ona jakaś wyśmienita, ale zapychacz idealny na odbębnienie PPV.

Typ: The Boss 'N' Hug Connection

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Od tego momentu zacząłem live, jakoś wcześniejsze starcie Mnie nie przekonują na nadrabiania.

The Bar vs. Kofi Kingston - DUD
Nie wiem jaki był tego sens, widać że z WWE nie jestem na bierząco, bo tu wpada nagle Ruru z Nakamurą jak tag, a Ja myślałem że oni o US walczą XD Tak czy inaczej samo "starcie" straszne z jednym wielkim cyrkiem na koniec.

The Revival vs. Chad Gable & Bobby Roode vs. Ricochet & Aleister Black - *** i 1/4 *
Tak jak koncept walki Mi strasznie nie siadał, tak samo to że że Rico i Black to tag team, tak samo starcie wypadła bardzo fajnie, głównie za sprawą dwójki z NXT. Samo zakończenie było jeszcze ok, ale to co po walce niepotrzebne, wskazuje to że zawalczą Oni o pasy na WM co średnio Mi się widzi, szczególnie że Rico jak już to powinien na IC iść, no ale chociaż bedzie gwarant jednego przyjemnego starcia.

Samoa Joe vs. R-Truth vs. Andrade vs. Rey Mysterio - *** i 1/4 *
Tu już liczyłem na więcej i to idealnie pokazuje ze jak w poprzedniej walce oczekiwałem badziewia i były te *** i 1/4 tofajnie, ale tu oczekiwałem więcej. Nie powiem walka miała kilka fajnych momentów, ale nie było to nic wybitnego i nie była to myślę nawet połowa tego co Oni mogli tu zrobić. Na WM ladder Match z Ruru i Nakamura i kimś jeszcze?

Daniel Bryan vs. Kevin Owens vs. Mustafa Ali - ****
Na babkach były do zrobienia ciekawsze rzeczy, jak faktury. Samo starcie Mi się naprawdę spodobało, tak miał kilka słabszych momentów, ale spełniło dwa najważniejsze wymogi, KO nie wygrał, ale może domagać się walki o pas na WM, a i ringowo było bardzo dobrze. Zostaje Ali który powinien iść na pas US, więc albo wygrywa ladder match, albo niech robią singla z Joe.

Charlotte Flair vs. Becky Lynch – ** i 1/2 *
nie wiem jak to ocenić, sama akcja była niezła, ale tak jak pisaliśmy ze Slothem to nie kwestia "czy tylko "kiedy" Ronda wbije i zrobili to w najbardziej leniwy sposób jaki się dało.

The Shield vs. Bobby Lashley, Drew McIntyre & Baron Corbin - ****
jakbym nie mówił zę to było festyniarstwo, jak to była tania zagrywka, a pewnie się okaże że Dean zostanie/wróci i będzie kolejna reaktywacja to kurde w ringu to było naprawdę bardzo dobre. Nie wiem co przygotowali dla Romana na WM, ale serio cykam sie że tu jescze coś grubego odwalą.

Ringowo w sumie nie było tragedi, dwa starcia nawet do obejrzenia, ale jeżeli chodzi o booking to była padaka i jeszcze wierzę że karta WMki moze zostać jakoś fajnie sklecona to myślę że nawet jakby była dobra to finalnie sama gala już taka moze nie być.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Rozwojówka

Jakiś czas temu pisałem, że brzydko Rondzie w gołych nogach.

Wczoraj dużo razy lepiej wyglądała.

Star
Awatar użytkownika

Nie będę się jakoś rozpisywał, bo mi się nie chce.

The Usos-Shane McMahon & The Miz: ładnie siadło to Coast to Coast, które trafiło Uso w powietrzu. Dobrze wyszedł ten turn Shane'a i tyle chyba.

Asuka-Mandy Rose: meh...

The Bar-Kofi Kingston: XD ale się chociaż Bar pojawili na gali.

The Revival-Aleister Black & Ricochet-Bobby Roode & Chad Gable: ok walka, ale nic poza tym.

Samoa Joe-Andrade-R-Truth-Rey Mysterio: uboższa wersja ich walki ze Smacka. Ale nadal mocny punkt gali.

The Boss 'N' Hug Connection-Nia Jax & Tamina: meh....jeszcze ten atak po walce....

Daniel Bryan-Kevin Owens-Mustafa Ali: bardzo dobre starcie. Głupio dodany Ali, który z początku został chłodno przywitany, ale potem się ładnie odkuł i było już cacy wszystko. Śliczne końcowe Knee na Alim. ****1/4

Becky Lynch-Charlotte Flair: obejrzałem walkę pań pierwszy raz od dłuuuugiego czasu i trochę mi szkoda, że akurat na to padło. Ładnie sprzedana historia, lecz jednak to był mocny squash na Becky+chujoza z DQ Rondy, które zrobili w najgorszy sposób. Totalnie mi to nie siadło i wyszło na to, że dzięki Rondzie Becky idzie na WM. Słabo.

The Shield-Baron Corbin, Bobby Lashley & Drew McIntyre: typowa wieloosobówka Shieldów, czyli dobre starcie. Bez historii to było raczej, ale na poziomie dobrym, więc wybaczam :D no i jednak koniec najsilniejszej ekipy w obecnych czasach w WWE, więc to też ważny aspekt. ****

Gala ogólnie średnia, gdzie jednak mocno poziom falował. No i brak większych emocji, bo ostatnie PPV przed WM i nie zmienią nagle mistrzów. Jeszcze ten booking w pewnych momentach XD

5/10

Star
Awatar użytkownika

Ostatnio straciłem jakoś chęć do oglądania wrestlingu. Jak widać po liczbie komentarzy nie tylko ja.

The New Day vs. Shinsuke Nakamura i Rusev - *** ½

The Usos(c) vs. The Miz i Shane McMahon - WWE SmackDown Tag Team Championship
Podeszli do tego trochę inaczej niż za pierwszym razem. Udało się choć myślę że gdyby nie publika odbiór tej walki byłby gorszy bo pierwsza połowa średnio porywała. W drugiej już za to było super, szczególnie dropkick w powietrzu. Szacun że się to udało bo raczej jest to nawet dla nich ciężkie. Rezultat jedyny słuszny, McMahon przechodzi jak każdy wiedział heel turn. Wyszło to nawet dobrze mimo że każdy się tego spodziewał. (14:08) (*** ¼)

Asuka(c) vs. Mandy Rose - WWE SmackDown Women's Championship
WTF O co chodziło z tym zakończeniem ??? XDDD Co gorsza widać że to było zaplanowane XD Sama walka może ringowo nie była jakaś zła, ale to w 100% poziom tygodniówki, a nie PPV. Widać że z uwagi na ME WrestleManii kompletnie mają wyjebane na panie z SmackDown i nie ma teraz pomysłów. A można było zrobić te Asuka/Charlotte III, a jak już się uparli na 3-Way to na Royal Rumble mogła zadebiutować Kairi Sane i powalczyć z drugą Japonką na "największej ze scen". (6:42) (**)

Kofi Kingston vs. The Bar - Handicap match
Starają się za wszelką cenę powtórzyć schemat z Bryanem w 2014 tyle że sklejają to na szybko i nie ma w tym żadnego sensu bo ok, Vincent nie chce Kingstona walczącego o pas, ale dlaczego musi mu jeszcze dopierdalać na każdym kroku takim czymś XD Sama walka to dłuższy squash i nie dziwię się że publika skandowała "boring". Jeszcze jest to śmieszniejsze że Cesaro również siedzi w tej federacji kilka lat i zasługuje na taką szansę jak Kofi, a tu dostał heat XD Przynajmniej The Bar sobie wygrało na PPV. Zawsze jakiś plus. (5:09) (*)

The Revival(c) vs. Bobby Roode i Chad Gable vs. Ricochet i Aleister Black - WWE Raw Tag Team Championship
Jak an tygodniówkę - świetny spotfest. Jak na PPV - Dobry spotfest. Bo czułem tu jakbym oglądał jakieś Monday Night Raw mimo wysokiego poziomu ringowego. Cały czas coś się działo choć myślę że nie weszli na pełne obroty. Największe pochwały dla Panów z NXT którzy byli najjaśniejszym z punktów starcia. Wygrana Revival to słuszna decyzja i przynajmniej do WrestleManii powinni potrzymać tytuły gdzie najpewniej powalczą z Rico i Blackiem co sugeruje ten niepotrzebny brawl po starciu. (10:47) (*** ½)

Samoa Joe(c) vs. R-Truth vs. Rey Mysterio vs. Andrade - WWE United States Championship Fatal 4-Way match
Świetny pomysł z tym starciem nawet jeśli jakieś 5 dni temu oglądaliśmy identyczne przez co nie dziwię się że wielu miało skojarzenia z tamtym SmackDown. Jak dla mnie było minimalnie lepiej niż tam mimo że łatwo było przewidzieć kto wygra. Spot poganiał spot, a największą gwiazdą - po raz kolejny - był tu Mysterio który mógłby powalczyć o ten tytuł na WrestleManii jeśli niestety WWE rozmyśliło się ze starcia Józefa i Jaśka. Starcie na miarę PWG. (10:49) (****)

The Boss 'n' Hug Connection(c) vs. Nia Jax i Tamina - WWE Women's Tag Team Championship
Co prawda było to dużo lepsze od tego co spodziewałem się że dostaniemy, ale i tak ciężko znaleźć mi powód dla którego mielibyśmy chcieć je oglądać. Rezultat oczywisty, ale już sposób wygranej nie taki fajny bo wskazuje na kontynuację. Segment po starciu za długi, a z dupy wejście Beth nie budziło żadnych emocji. Ringowo walka zła nie była bo zamiast typowego zamulania Nii ciągle coś się działo. MVP pojedynku była Bayley. (7:00) (** ¾)

Daniel Bryan(c) vs. Kevin Owens vs. Mustafa Ali - WWE Championship
Trochę szkoda że Ali wbił tak z dupy i bez żadnej zapowiedzi. Reakcja publiki na niego też żałosna. Ja wiem że nagle wszyscy lubią Kofiego, ale jakby Cruiser nie doznał kontuzji to w ogóle nikt by teraz o Kingstonie nie myślał. Walka oczywiście świetna. Idealne tempo, Ali zadbał o spoty, a Daniel o technikę i psychologię. Zakończenie rozpisane mistrzowsko bo Ali wyszedł na underdoga, a Daniel zaliczył kolejny skurwysyński występ. MVP był dla mnie oczywiście Daniel który pomijając już poziom ringowy spisuje się genialnie w swojej roli i jest obecnie najlepszym mistrzem WWE od dawna. (18:40) (**** ¼)

Becky Lynch vs. Charlotte Flair - jeśli Becky wygra to dołączy do walki o WWE Raw Women's Championship na WrestleManii
Co to miało być ??? Kumam że chcieli zrobić to tak by żadna z nich nie odniosła porażki przed WrestleManią, ale na serio takie coś wtf. Druga sprawa że ringowo też było przeciętnie. Jak już walczyły 8 minut to można było to rozpisać na coś szybkiego, a nie samo obijanie nogi Becky. Tragedia. (8:50) (* ½)

The Shield vs. Baron Corbin, Drew McIntyre i Bobby Lashley
Typowa dla od Tarczowników, ale patrząc na okoliczności jej powstania w pełni zrozumiałe jest takie rozpisanie. Tym bardziej plus że udało się to tak dobrze rozpisać mimo obecności w ringu Korwina i Lashley'a. Sporo zrobiła też publika która mocno wczuła się w starcie i skandowała cały czas. Shield zaliczy najpewniej ostatnią swoją walkę chociaż znając życie kiedyś jeszcze ujrzymy ich ponownie razem. Pochwalić można też Romana który mimo przerwy wypadł w ringu bardzo dobrze. (24:49) (****)

Fastlane wypadło DUŻO powyżej oczekiwań. Na papierze było przeciętnie, a tymczasem dostaliśmy bardzo dobry i jednak ważny Main Event, świetną walkę o pas WWE, jeden świetny i jeden dobry spotfest. No i całkiem przyjemny Kickoff i opener z heel turnem McMahona. Było oczywiście trochę badziewia. Przede wszystkim to jak rozpisano kobiety to jest kpina. Handicap match też zbędny i głupi. Ogólnie dobra gala.

7/10

A dla zainteresowanych ocenki Meltzera:

0. The New Day vs. Shinsuke Nakamura i Rusev - 2.75 stars
1. The Usos vs. The Miz i Shane McMahon - 3.25 stars
2. Asuka vs. Mandy Rose - 1.25 stars
3. Kofi Kingston vs. The Bar - DUD
4. The Revival vs. Bobby Roode i Chad Gable vs. Ricochet i Aleister Black - 3.5 stars
5. Samoa Joe vs. R-Truth vs. Rey Mysterio vs. Andrade - 3.75 stars
6. The Boss 'n' Hug Connection vs. Nia Jax i Tamina - 1.25 stars
7. Daniel Bryan vs. Kevin Owens vs. Mustafa Ali - 4.25 stars
8. Becky Lynch vs. Charlotte Flair - 2 stars
9. The Shield vs. Team Corbin - 4.5 stars

Obrazek

4 miejsce w typerze WWE 2017
2 miejsce w typerze WWE 2018

Progres roku 2017
Best Post 2018
2x User Miesiąca: Marzec 2017, Październik 2017

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ]