Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest wt lis 19, 2019 2:52 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

kurono1992 pisze:
Bryan z Rowanem nie stracili pasów bo nie były ostatecznie na szali ;)

To musiałem nie usłyszeć, dzięki ;) Tym bardziej głupie to jako placeholder.

Obrazek

...chociaż mówię, że przeszkadza wszystko

Rookie
Awatar użytkownika

Co za cyrki.
W dzisiejszym dniu Vince napluł wszystkim w mordę i to tak konkretnie.
Ja od zawsze wiedziałem że McMahon ma coś z głową ale nie myślałem że aż tak.
Co on dziś odwalił z tą walizką dla Lesnara, masakra dla mnie to PPV mogą już usunąć za rok, nie jest już do niczego potrzebne, pogrzebali tą stypulację teraz byle kto może zdobyć walizkę.
A niby miała ona służyć do promocji zawodników, taa jasne...
Pogrzebali Extreme Rules Match, TLC Match, RR Match, Hell in a Cell Match to i pora na MITB przyszła.
Ja mam tylko nadzieje że AEW szykuje jakieś mocne pierdolnięcie za przeproszeniem i mam nadzieje że ten wielki debiut to nikt inny jak CM Punk, taki totalny liść z jego strony w kierunku do WWE.
Ale znając zycie finalnie się okaże że to Jon Moxley.

Po takich failach AEW będzie miało grubą okazje się popisać, im to będzie na rękę z takich decyzji które podejmuje Vince.

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Tak sobie przeglądam Youtubek na dobranoc i patrzę, że Foley wprowadza jakiś pas. Odpalam, patrzę, pas wyglada szkaradnie, jego nazwa jest spierdolina jak 150 itd. Łorewa. Ale wchodzę na główną zobaczyć przy okazji co tam nowego we wrestlingu.

VINCE TY JESTES JAKIS POPIERDOLONY xD autentyk zero kurwa szacunku do fanów. Jak powracał X lat temu i składał Cenę myślałem "A jebac go" i podtrzymuje.

Superstar
Awatar użytkownika

Seth Rollins vs AJ Styles - **** 1/2*
Fantastyczne starcie, najlepszy pojedynek AJ'a od dawna i oczywiście najlepszy pojedynek w main rosterze w tym roku. Wszystko tutaj zagrało, panowie praktycznie w ogóle nie zwalniali, dużo near falli oraz świetnych kontr, po prostu 20 minut wrestlingu na najwyższym poziomie. Może nawet dobrze się stało że panowie spotkali się już na Money in the Bank oraz znaleźli się gdzieś w środku karty, Vince ostatnio ma takie wizje, że gdyby to był main event SummerSlam albo Survivor Series, kto wie czy nie zabookowałby tam interwencji Lesnara czy coś w tym stylu XD

A propos Lesnara, bardzo pobieżnie obejrzałem MitB Ladder Match. Kilka efektownych spotów, zdaje się że to porządna walka, ale i tak wszyscy będą pamiętać tylko wejście Brocka i idiotyczne zachowanie Aliego, który zamiast zdjąć walizkę czekał aż Bestia go przepędzi XD Debilizm w najczystszej postaci.

Poza tym nic nie oglądałem i raczej wiele nie straciłem, chociaż WWE Championship Match po ocenach wydaje się niezły. Tak czy siak jeszcze raz gratki dla AJ' i Setha, murowany kandydat do match of the year w głównym rosterze.

Star
Awatar użytkownika

Kickoff: Daniel Bryan i Rowan vs. The Usos - ***

Women's Money in the Bank Ladder match
Ogólnie to nie był zły pojedynek, lepszy od tego sprzed dwóch lat, gorszy od tego z zeszłego roku. Niemniej chyba nigdy nie miałem w takim starciu mocnego WHO CARES ? Wygrać to mogła tylko Bayley, ewentualnie Ember, więc jestem zaskoczony że wygrała bo logiką WWE byłoby dać wygrać jakiejś Mandy Deville. (13:50) (*** ¼)

Samoa Joe(c) vs. Rey Mysterio (WWE United States Championship) - Zaakceptuję to na plus jeśli tylko na Extreme Rules dostaną drabiny.

The Miz vs. Shane McMahon - Steel Cage match
Starali się i nie zwolnili tempa ani na moment, ale jakiekolwiek emocje związane z tym feudem wyparowały w okolicach WrestleManii i teraz WWE ciągnie tylko to bez jakiegokolwiek powodu tym bardziej że Shane ma już feud z Romanem. Widocznie robią wszystko by jakoś odciągnąć McMahona od Romana do czasu SummerSlam. Zakończenie to typowy booking tej federacji. (13:12) (***)

Tony Nese(c) vs. Daivari - WWE Cruiserweight Championship
Kolejny przykład magii bookingu WWE: Mistrzem jest Buddy i toczy świetne walki z Tozawą, Alexandrem czy kimś tam jeszcze. Lecicie do Kickoffa. Title shota dostaje jakiś Daivari - witamy w głównej karcie. Walka tylko by Nese zaliczył obronę tytułu, ale w ringu źle nie było. (9:22) (***)

Becky Lynch(c) vs. Lacey Evans (WWE Raw Women's Championship) - ** ¼

Becky Lynch(c) vs. Charlotte Flair (WWE SmackDown Women's Championship) - **

Cash in Bayley wypadł całkiem spoko choć można było się go spodziewać i zrobili właściwie powtórkę z zeszłego roku. Dobrze że odciążyli Becky choć wciąż uważam że zmarnowali okazję na unifikację tytułu. Jednak rozpisali to dość inteligentnie: teraz można się skupić na konkretnych feudach Lynch/Evans na Raw i Flair/Bayley na SD.

Roman Reigns vs. Elias - Prawidłowo.

Seth Rollins(c) vs. AJ Styles - WWE Universal Championship
Zbieram szczękę z podłogi po tym jak okazało się że AJ jest jeszcze w stanie zrobić 20 minutową walkę w której nie ma żadnego zamulania. Mój Dream Match sprzed dwóch lat się spełnił i nie zawiódł, a napiszę nawet ze było to jeszcze lepsze niż Styles/Bryan z TLC. Fajnie że nie przesadzili w zakończeniu i podkreślili Rollins > Styles kiedy Seth odkopał po Styles Clash, a AJ nie dał rady po Curb Stomp. Piękne starcie i obok Bryan/Kingston z WM kandydat do walki roku głównego rosteru. Najlepsza walka o pas Universal od samego początku istnienia tego tytułu. (19:50) (**** ½)

Kofi Kingston(c) vs. Kevin Owens - WWE Championship
WWE typowo dla siebie zjebało po całości dając ich wyżej od pasa Universal przez to emocje publiki zostały już wyczerpane, a wiadomo że tutaj nie mogły być tak duże jak tam skoro star power jest znacznie mniejszy, a każdy wie że Owens nie miał szans przez ten zbliżający się tour do Afryki. Szkoda bo walka była jak najbardziej zacna. Kevin porzucił w końcu swoje chujowe headlocki i od razu wygląda to lepiej. Może nie będzie to jakaś pamiętliwa walka o ten tytuł, ale podtrzymuje passę udanych dobrych walk o ten pas. (15:00) (*** ¾)

Man's Money in the Bank Ladder match
Co tu Ali i Andrade odjebali to ja nawet nie mam pytania. Kozackie starcie z masą mocnych spotów. Nawet Baron nieźle tu wypadł że nie mam co narzekać. Każdy dostał swoje pięć minut i pokazał to co potrafi najbardziej. Dalej uważam że walka o pas Universal powinna zamknąć show, ale było lepiej niż ostatnio. Na plus końcówka na której mocno śmiechłem. Lesnar, that's my boy. (18:55) (**** ¼)

Według mnie za dużo upchali na tę galę. Cruiserów można było spokojnie wyrzucić. Mizanina dodać do MitB i też wywalić ten Steel Cage. Trzy ostatnie walki + cash in Bayley robią całość. Opener niezły, ale raczej to będzie pierwsza w historii walka MitB którą od razu zapomnimy. Segment kobiet uratowała Bayley. Męśki MitB wyborny, dobra walka o pas WWE i wspaniała o pas Universal. Gala ok.

Obrazek

4 miejsce w typerze WWE 2017
2 miejsce w typerze WWE 2018

Progres roku 2017
Best Post 2018
2x User Miesiąca: Marzec 2017, Październik 2017

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2