Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt lis 15, 2019 9:23 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

Kickoff:
1. Drew Gulak(c) vs. Humberto Carrillo vs. Lince Dorado (WWE Cruiserweight Championship) - ***1/4
2. AJ Styles(c) vs. Cedric Alexander (WWE United States Championship) - **3/4
A ja obstawiałem, że to może być walka gali XD WWE jak zwykle pięknie zjebało i jeb się krótka promocjo Cedrica.

Bayley vs. Charlotte Flair (WWE SmackDown Women's Championship) - XDDDDDDDDDDD Kocham, że ta fedka może jeszcze dostarczyć takiej beki. (*1/4)

Seth Rollins i Braun Strowman(c) vs. Dolph Ziggler i Robert Roode (WWE Raw Tag Team Championship) - TV match, ale niezłej jakości, bo ciągle coś się działo. Pretendenci to frajerzy więc bardziej obstawiałem, że przejebią, ale w sumie dobrze, że wygrali, bo jest tu nawet potencjał na solidną drużynę. (9:35) (***)

The New Day(c) vs. The Revival (WWE SmackDown Tag Team Championship) - Niezłe starcie, czyli sprawdziły się moje przewidywania, że wykręcą maksymalnie solidną walkę. Niestety to nie NXT. Revival mają teraz na koncie pasy Tag Team NXT, Raw i SD. Fajnie, ale zbyt wiele świetnych walk to nie ujrzeliśmy. (10:02) (***1/4)

Alexa Bliss i Nikki Cross(c) vs. The IIconics (WWE Women's Tag Team Championship) - **

Shinsuke Nakamura(c) vs. The Miz (WWE Intercontinental Championship) - Myślałem, że jak Sami będzie tak cały czas gadać to nic z tej walki nie będzie, a tu szok. Naprawdę solidne starcie w szybkim tempie. Japończyk w mid cardzie odżył i wypada w takich niedługich walkach naprawdę dobrze. (9:33) (***1/4)

Becky Lynch(c) vs. Sasha Banks (WWE Raw Women's Championship) - Najlepsza walka gali, a przecież nawet nie miała zakończenia XD Panie ładnie pracowały w ringu i jako teaser ich walki w klatce wypadło to naprawdę dobrze, że nawet jakiś hype jest i mam nadzieję, że będzie lepiej od Banks/Charlotte. (20:00) (***1/2)

Kofi Kingston(c) vs. Randy Orton (WWE Championship) - Osobisty feud gdzie obaj się wzajemnie nakręcali by stoczyć ostry brawl. Nie no żart. Wiadomo, że najlepszą zemstą są headlocki i inne dźwignie XD Typowa formuła Randalla i pozostaje się cieszyć, że to możliwe, że koniec tej rywalizacji. Błagam, zdejmijcie pas z Kofiego. #MakeDanielsonGreatAgain (20:47) (**1/2)

Roman Reigns vs. Erick Rowan (No Disqualifiction match) - Druga najlepsza walka gali, a kompletnie się tego tu nie spodziewałem. Rowan w ringu wyrobił się mocno i teraz niezły z niego brawler. Do tego powrót Harpera. No lepiej być nie może. Szkoda w tym wszystkim, że Danielson przepadł. Mam nadzieję, że nie przejdzie teraz face turnu. Fajny, dość ostry brawl, choć też odrobinę za długi. (17:54) (***1/2)

Seth Rollins(c) vs. Braun Strowman (WWE Universal Championship) - Rozpisali to trochę jak walki Rollinsa z Lesnarem i dobrze bo obawiam się, że Braun nie zrobiłby innej dobrej walki. Niemniej w końcówce tempo mocno spadło co nie powinno mieć miejsca bo jednak to 11 minutowe starcie. Seth gładko wygrał za co plus, ale i tak najciekawszym momentem było wbicie Fienda. Ciekawie to się prezentuje. (10:53) (***1/4)

Ani jednego starcia, które w jakikolwiek sposób by się wybiło. Zmarnowali potencjał walki o pas USA, czy Bayley/Charlotte. Kolejna nieudana walka o pas WWE. PPV, którego jedynym celem było przedłużenie podbudowy Hell in a Cell. Poziom tygodniówki, ale dna nie tknęli. Pozytywnie zaskoczyła walka o pas IC, Roman/Rowan, Becky i Sasha nie zawiodły, Tagi SD solidne, Main Event tygodniówkowy, ale na zjadliwym poziomie. Do tego powrót Harpera i mocne wbicie Fienda.

Obrazek

4 miejsce w typerze WWE 2017
2 miejsce w typerze WWE 2018

Progres roku 2017
Best Post 2018
2x User Miesiąca: Marzec 2017, Październik 2017

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2