Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn paź 14, 2019 11:15 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Pierwsze PPV TNA w tym roku, zobaczymy jak wypadnie, karta jest nienajgorsza, ale napewno gorsza od tej co była na Final Resolution.
Pierwsza walka- TNA KNOCKOUTS CHAMPIONSHIP, Mickie James vs. Madison Rayne ©
Wreszcie Mickie James dostała Title Shota na pas, ciekaw jestem czy ją wykorzysta, z jednej strony Madison ma już trochę pas, ale z drugiej strony może pomóc jej obronić pas Tara. Walka może być na dobrym poziomie jeśli Rayne będzie nadążała za Mickie, która da z siebie zapewne wszystko. W typerze postawiłem na James, bo widać, że solidnie ją pushują, a na Madison Rayne chyba się troche przejechali. Zresztą chyba nie ma innego wyjścia, jeśli Mickie wygra najprawdopodobniej wracamy do feudu z Tarą, za to jeśli wygra Rayne, to nie będzie miała z kim feudować.
Mój typ: Mickie James
Druga walka- FORMER TAG TEAM PARTNERS BATTLE, Bully Ray vs. Brother Devon
Nie sądzę, aby był to dobry pojedynek. Jedyne co mogło tą walkę uratować to stypulacja, jednak takowej nie dostaliśmy. Nie wiem co ta walka da jednemu i drugiemu, jeśli któryś z nich wygra to i tak żadnego indywidualnego pasa nie zdobędzie. Obaj nie istnieją w singlach i taka prawda, nie wiem po co ich rozłączali, ale pretensje można mieć do Creative Teamu TNA. Obstawiłem zwycięstwo Bully'ego Raya, nie wiem czemu, takie strzelanie, bo nie mam zielonego pojęcia który z nich wygra.
Mój typ: Bully Ray
Trzecia walka- MIXED MARTIAL ARTS (MMA) MATCH, The return of Kurt Angle vs. Jeff Jarrett
No i Kurt powrócił, od razu za cel wybrał sobie Jeffa Jarreta, o ile do niedawna miałem pewność, że wygra Angle, to teraz nie mam zielonego pojęcia kto wyjdzie z tej walki zwycięsko. Jeśli wygra Kurt Angle to Jarrett spadnie w hierarchii i wyląduje na szarym końcu Immortals, za to jeśli JJ wygra jakimś kantem to Angle nic na tym nie straci, a Jarrett nadal nie będzie słabiakiem. Jednak w typerze postawiłem, że zwycięsko wyjdzie z tej walki Olympic Gold Medalist, w końcu ma bronić TNA przed Immortals. Chyba, że powróci Sting i pomoże wygrać MMA Masterowi, bo były pogłoski, że obaj panowie mają rozpocząć feud na początku roku, więc sytuacja wydaje się idealna, jednak stawiam na Kurta Angle'a.
Mój typ: Kurt Angle
Czwarta walka- TNA X DIVISION CHAMPIONSHIP, Kazarian vs. Jay Lethal ©
Walka może wyjść bardzo dobra, bo Kazarian i Lethal składali już świetne walki, feud dobrze prowadzony, szczególnie wtedy, gdy przeważał Kazarian. Walkę wygra na 100% Kazarian, bo po prostu tak musi być, z Immortals na pewno go nie wyrzucą, a na Lethala i tak pomysłu nie mają. Zapewne wygra kantem, na Against All Odds będzie rewanż i również wygra go członek Immortals. Oby ta walka skutkowała pushem dla Kazariana, bo facet na to najzwyczajniej zasługuje, szczególnie w tym gimmicku.
Mój typ: Kazarian
Piąta walka- TNA TELEVISION CHAMPIONSHIP, AJ Styles vs. Douglas Williams ©
Ten pojedynek będzie decydował o przyszłości Stylesa w Fourtune/Immortals. Walka nie ma co mówić, będzie świetna o ile dostaną +/- 15 minut, bo obaj to świetni wrestlerzy, a Douglas Williams odkąd przeszedł faceturn jakby lepiej mi się go zaczęło oglądać (pomiliłem się, że dla Williamsa ten turn będzie krokiem wstecz). AJ nawet jako heel również roxxuje. W tym pojedynku postawiłem na Douga, Williams ma jeszcze za krótko pas żeby go stracić. Styles niech przejdzie ten faceturn i wojuje z Immortals/Fourtune, bo teraz tylko na to czekam.
Mój typ: Douglas Williams
Szósta walka- TNA TAG TEAM TITLE MATCH, The Motor City Machineguns © vs. Beer Money
No i nareszcie przechodzimy do niewątpliwie najlepszej walki na styczniowym Genesis. Oba tag teamy w tym roku już ze sobą feudowały, ale walki robili świetne, więc dla mnie nie będzie to odgrzewany kotlet. Myślę, że pasy zgarną Beer Money, a Motor City Machine Guns zostaną z niczym, tylko niech CT nie wpadnie na pomysł rozłączenia ich! Piwosze wygrają, bo Immortals muszą pokazać dominację i pewnie ,,Bogaci'' wygrają kantem i zgarną tytuł. Niech tylko dadzą im 15-20 minut i walka spokojnie może kandydować do walki roku w Main Streamie/TNA.
Mój typ: Beer Money
Siódma walka- CHALLENGE MATCH, Rob Van Dam vs. Immortal's Mystery Opponent
Mystery Opponentem w tej walce będzie Gregory Helms, albo sam Jeff, chociaż w newsach na Atti pisało, że szanse pojawienia się Matta na Genesis są bardzo duże. Chciałbym, aby walkę wygrał członek Immortals, tylko niech nie wpadną na pomysł żeby dać Terry'ego albo Abyssa, bo to będzie żałosne :/. Przynajmniej znowu odciągną Roba od pasa, a teraz tylko tego chcę, bo dla mnie to on na mistrza się nie nadaje. Po newsach jakie otrzymaliśmy na Attitude co raz więcej szans daje starszemu Hardy'emu, który pomoże braciszkowi oderwać się od Roba Van Dama.
Mój typ: Immortal's Mystery Opponent
Ósma walka- #1 CONTENDERS MATCH: TNA WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP "The Blueprint" Matt Morgan vs. Mr. Anderson
Ta walka będzie pewnie Main Eventem Genesis, liczę na jakiś niespodziewany zwrot akcji/atak. Walka może wyjść całkiem niezła, o ile obaj dadzą z siebie 100%. Teoretycznie zwycięzcą powinien być Anderson, bo Morgan już 2 PPV z rzędu był pretendentem do TNA Heavyweight Title (Turning Point, Final Resolution). Chciałbym bardzo heelturnu Asshole'a, ale to jest niemożliwe, bo niedawno turnował i stał się facem. Chcę, aby w tą walkę w jakiś sposób włączył się Hardy, bo wątpię żeby go nie było na PPV, chyba, że pójdzie do więzienia. Podsumowując, w tej walce widzę spory potencjał, o ile Creative Team nic nie zrąbie.
Mój typ: Mr.Anderson

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Przed nami pierwsza gala w tym roku z pod znaku tna. Oprócz walki rvd z niezapowiedzianym jeszcze przeciwnikiem, karta jest dość mocno wypromowana nawet mimo braku póki co na niej Jeffa Hardego.

A pierwsza walka, o której się wypowiem to właśnie najgorzej (w mojej opinii) wyprowana walka czyli rvd vs przeciwnik którego wybierze Jeff. Ostatnio w mediach jeden z potencjalnnych przeciwników Roba, czyli Matt Hardy poniformował, że jest możliwe, aby to on był przeciwnikem byłego mistrza świata, gdyż wwe zwoliniło go 2 tygodnie wcześniej niż oficjalnie powiedziało wwe. Niestety znając życie ct da tu Roba Terrego, który przez to, że jest koksem ma zapewniony push. Osobiście teraz poza Hardysami i Terrym nie widzę osoby, która mogłaby się zmierzyć z panem co sekundę robię taunt (Helms odpada, bo na ostatnim Impactie jobbnął Jarretowi). Wynik raczej wiadomy czyli zwycięstwo po 5 star frog splash, ponieważ nie sądzę, a by mr. thursday night chciał zajobbować, co by było ogromnym plusem. A walka póki co porywająco się nie zapowiada.

Potem mamy pojedynek, który może i mocno jest wypromowany, ale również porywająco się nie zapowiada, a mowa tu o Bully Ray vs Brother Devon. Cóż za wiele oczekiwać od nich nie można, z jednej strony to nawet dobrze, że się chwilowo rozpadli, bo singlowo za dużo nie namieszają, a w tagu to pewnie znowu by się zaczęli dobierać do pasów tag team'owych (nie ważne czy tna, aaa czy też iwgp). Feud pewnie potrwa do dx, max do lockdown, po czym ,,niespodziewanie" powrócąi znowu będą walczyć o pasy tt. Wynik? Szczerze? Mam go gdzieś, choć osobiście obstawiam Ray'a, który pewnie będzie się przechwalał przez następne impacty, jaki to on jest pro, po czym na aao wygra devon, a na dx ostateczne starcie i heel turn devona lub face turn raya i powrót 3d.

Następnie walka o pas knockouts madison rayne vs mickie james. Po efektownych jak na knockouts straciach, mickie ma title shota. Nie sądzę, by madison miała za duże szanse w tym starciu. Mickie pokazała na co ją stać w ostatnich miesiącach i wypadła przy tym bardzo dobrze. Teraz czas by zdobyła tytuł i trochę z nim pochodziła, bo osobiście innej opcjii nie widzę.

What's next? Starcie o pas x. Kazarian vs Lethal. Tutaj jednej rzeczy możemy być pewni, a jest nią nowy mistrz x dywizjii. Jay od 4 już chyba miesięcy się kręci koło i co miesiąc go traci i zdobywa. Ciężko powiedzieć czy to cieszy, zwłaszcza gdy ten pas w międzyczasie zdobywają tacy zawodnicy jak Robbie E, co w mojej jest kompletną porażką. Kaz od heel turn super jakiś nie jest, ale napewno umocni go to jako heela.

Na kracie znajduje się też pojedynek kandydujący do najlpeszej walki gali A.J. Styles vs Doug Williams o pas tv. O poziom jej możemy być spokojni. Obydwoje mają talent i wiele potrafią, lecz jak wiemy na szali znajduje się też członkostwo AJ'a w immortals i fortune. Jako, ze doug stosunkowo niedawno zdobył ten tytuł obstawiam jego jako zwycięzce, a Styles niexh teraz przejdzie face turn i zacznie feud'ować z Immortals. Bo innej roli dla niego nie widzę.

Innym starciem kandydującym do walki najlepszej walki gali jest starcie o pasy tt pomiędzy Motorcity machine guns, a Beer money. O poziom tu również powinniśmy być spokojni, patrząc na ostatnie walki tych dwóch tag team'ów. Jedyna rzecz jakiej pewny nie jestem to wynik. Guns'om naprawdę niewiele brakuje by pobić rekord aj'a i tomko (chyba 2 dni od genesis), lecz jak już ktoś wspomniał jeśli uda się im obronić pas to po ink inc zabraknie im pretendentów, a bm już dość długo tymi mistrzami nie byli, a przecież w ciągu ostatniego roku tyle roboty odwalili (występy i jobbnięcie w walkach o pasy tt na triplemanii, wrestlekingdom, członkostwo w fortune, feud z mmg i ev 2.0), czym napewno na pasy tt tna zasłużyli, ale mimo wszystko lepiej by mistzrowie swoje pasy utrzymali, gdyż póki co są oni naprawdę najlpeszym team'em w rosterze.

Potem mamy ,,niesamowity" Double J Double M A Exhibition. Jako, że jest to mma exhibition, i bierze w niej udział Jarrett, niespodziewam się by będzie dało się ją ocenić chociaż na 0,5 stara (choćby nie wiem jak Kurt się starał). Wynik też raczej oczywisty wygrana Angela po ankle locku, no bo ja tu innej możliwości nie widzę.

No i czas na prawdopodobne ME tej gali czyli Matt Morgan vs Mr. Anderson o pretendenta do pasa tna. No cóż najbardziej promowana walka ostatnich tygodni pomiędzy tymi dwoma panami, którzy o dziwo nigdy nie byli mistrzami świata. Bycie pretendentem niby ma to jakkolwiek ułatwić, w końcu wiadomo walka na ppv, lecz wszyscy dobrze wiemy, jaka jest obecna sytuacja jeffa, więc kto wie, być może w ostatniej chwili ogłoszą, że może być to nawet walka o pas. Pojedynek powinien stać na dość dobrym poziomie lub może być też kompletną klapą, a jeśli chodzi o wynik, to dla mnie zwycięzca jest tylko jeden, a jest nim przyszły mistrz świata mr. anderson. A co do matta, to on już miał swoją szansę przeciwko jeff'owi o pas i nie tylko dwa razy przegrał, ale też dwa razy zrobił przeciętną, wręcz kiepską walkę.

Ogólnie karta jest dość mocna wypromowana, co jest napewno plusem, lecz póki co wielkie widowisko się nie zapowiada. Wręcz przeciwnie, i jeśli ct nas nie zaskoczy prawdopodobnie takie ujrzymy.

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Kolejne PPV z pod szyldu TNA - pierwsze w tym roku więc mam w pewnym stopniu jakieś tam oczekiwania co do tej gali ponieważ patrząc na kartę - może to być całkiem niezłe widowisko , które może okazać się czymś genialnym ale też nie ma co się za bardzo rajcować bo wiadomo jakie to jest TNA i federacja już nie raz zaskakiała nas pod wzgledem negatywnym - czas pokaże - niedługo bo już dzisiejszej nocy przekonamy się , kto jest przeciwnikiem RVD , czy Matt Hardy zadebiutuje w TNA ? Te odpowiedzi będą znane już jutro wczesnym rankiem a teraz przejdę do konkretów - czyli postaram się opisać każdą walkę , która się odbędzie na tej o to gali a więc zaczynamy ! Let's go Bejbi :mrgreen:
* TNA TELLEVISION CHAMPIONSHIP - AJ Styles vs. Douglas Williams ˆ a więc patrząc na nazwiska są to naprawdę dwaj bardzo dobrzy zawodnicy - technika to coś na co liczymy i wiemy , że Ci panowie potrafią technicznie bardzo dobrze się pokazać - bardzo się cieszę , że Williams jest posiadaczem pasa - ring skill i mic skill ma nienajgorszy - miło się ogląda go w ringu , jednak z drugiej strony chodzą słuchy , że to Immortals obrali sobie za cel aby zdobyć wszytskie pasy federacji Total Non-Stop Action więc to jest bardzo możliwe , że Styles odbierze pas brytyjczykowi. Tak czy inczej mam bardzo duże wymagania co do tej walki i sądzę , że będzie to dobry techniczny pojedynek. Warto dodać , że ta walka ma taką "podstypulacje" Jeśli AJ przegra automatycznie odchodzi z Immortals - czyżby facetourn byłego TV Championa ? Zobaczymy btw TUTAJ jest ta informacja o tej stypulacji w razie czego. Dalej mamy pojedynek dwóch genialnych Tag Teamów czyli - * TNA TAG TEAM TITLE MATCH The Motor City Machineguns ˆ vs. Beer Money czyli kolejna walka obu teamów o pasy - wiemy , że Ci panowie moga wykręcić genialne widowisko , napewno temperamentna walka , która może dostarczyć nam wielu wrażeń - sadzę , że tutaj może być sytuacja jak powyżej - Beer Money chcą zgarnąć pasy ponieważ są w immortals więc jest to bardzo możliwe - regin MMG z pasami był całkiem niezły więc zwycięstwo obojętnie której ekipy będzie pozytywne - jedno jest pewne walka na pewno będzie dobra bo widzieliśmy już tych panów nieraz w ringu więc nie ma co się za dużo zastanawiać - jeden z faworytów jutrzejszej gali. Generlanie cieszyłbym się gdyby to Gunsi obronili pasy i dalej ciągneli swoją dość sporą skalę zwycięstw. Nastepną walką będzie * TNA X DIVISION CHAMPIONSHIP Kazarian vs. Jay Lethal ˆ - kontynuacja feudu - ostatnio sporo zawodników się obiło o pas X Dywizji m.in. Roobie E a teraz kolejna walka Jay'a - generlanie wolałbym aby całkiem kto innym walczył o ten pas - o pas Dywizji która nie istnieje T_T Niestety - tutaj jestem za Kaz'em ponieważ nie chce mi się już oglądać bezpłciowego Lethala , który jest strasznie nudnym mistrzem. Kaz po heel tournie też jest "inny" - jako heel sądzę , że jest dużo gorszy niż jako face - więc wolałbym go po dobrej stronie. Walka jak dla mnie średnia i nie mam większych nadziei na to aby coś wycisnąć z tego pojedynku. Kolejny "pojedynek" :lol2: nie wiem czy to nazwać kabaretem czy co jest * MIXED MARTIAL ARTS (MMA) MATCH The return of Kurt Angle vs. Jeff Jarrett - Jarrett już pewien okres czasu prezentuje tą szopke... niby gimmick ma dobry bo nikt go nie ma lubić ale te całe oklepywanie kibiców strasznie mnie irytowało i sądzę , że Kurt pokaże mu szkołe - jeśli to tak można nazwać - sam pojedynek bez większych emocji - ta walka niestety ale nie może wypaść dobrze przy takim obrocie spraw jaki ostatnio mogliśmy oglądać - a szkoda bo w normalnym meczu panowie nie raz pokazali co to jest dobry wrestling [patrz BfG 2008]. Następnie walka dwóch byłych partnerów Tag Teamowych czyli Team 3D * FORMER TAG TEAM PARTNERS BATTLE Brother Ray vs. Brother Devon Jako single match to może być poprostu kicha - ale jeśli do tej walki dodali by jakiś smaczek w postaci hardcoru - stół , krzesła i inne omoce to mógłby wyjść naprawdę fajny pojedynek - aczkolwiek nie liczę za bardzo na tę walkę - obaj panowie zdecydowanie lepiej prezentowali się jako Tag Team a w Singlowej karierze nie wróżę im jakichkolwiek sukcesów - zapewne powtórzy się sytuacja z przeszłości i za pare miesięcy panowie z powrotem będą występować jako Bracia Ray i Devon jako Team 3D. Zobaczymy wszytsko zależne od stypulacji. * CHALLENGE MATCH Rob Van Dam vs. Immortal's Mystery Opponent i teraz wiele spekulacji zostanie rozwianych kim jest tajemniczy przeciwnik RVD - czy to będzie Matt Hardy jak twierdzi część userów , czy to jednak ktoś z Immortals - Abyss , Rob Terry - czy może jeszcze ktoś inny np. Zorro - wiele jest pomysłów na to kim będzie przeciwnik Roba - jeśli by się ogarnął z tautowaniem co jedną akcję i wziął się za walkę już na maxa to możemy zobaczyć coś ciekawego - wszytsko zależne od partnera - kim on będzie zobaczymy - nie mam wiekszych oczekiwań. Następnie pojedynek pań <3 * TNA KNOCKOUTS CHAMPIONSHIP Mickie James vs. Madison Rayne ˆ - coś czuje zdobycie pasa przez Mickie James i kiszenie go długi czas - co do walki to wiadomo nie będzie co oczekiwać szału - Mickie ma grubą dupe nie ma na co patrzeć Madison już o wiele lepsza xD Tak jak już wspomniałem Czuję wygraną Mickie. I ostatnia walka - zapewne Main Eventowa #1 CONTENDERS MATCH: TNA WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP "The Blueprint" Matt Morgan vs. Mr. Anderson Morgan dwa razy z rzędu walczy o pas - to mi się podoba - ogólnie morgan jako face wydaje mi się , że bardziej jest roxujący - lecz wolałbym aby ten pojedynek wygrał Mr.Anderson król mikrofonu - walka zapowiada się dość ciekawie , napewno walka będzie wyrównana. Bardzo chciałbym aby Mr.Anderson zgarną pas TNA WHC - jest najbardziej charyzmatyczną postacią w federacji - miną równy rok od jego debiutu w federacji Dixie więc bardzo fajnie byłoby oglądąć A*hole'a jako WHC [który jest w posiadaniu Younga xD]
Podsumowując - gala zapowiada się dość dobrze - mam nadzieje , że faworyci nie zawiodą i będziemy mogli choć po części oglądąć świetne walki na tej gali jaką jest Genesis - i mam nadzieje , że owa gala rozpocznie dobry rok dla TNA !

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

No więc nie ma co gadać, a przejdę do tematu. Karta na dzisiejsze Genesis jest dosyć dobra, nie powiedziałbym, że strasznie rewelacyjna, ale ujdzie. Zacznę od walki Bully Ray z Devonem. Build Up pod tą walkę dobry, niemal na każdym iMPACT kontynuowano ten wątek pomiędzy byłymi braćmi. Gimnick Raya w obecnej chwili jest bardzo dobry i nie sądzę, aby za parę miesięcy bracia z powrotem się zjednoczyli. Sądzę, że wygra Devon, który zazwyczaj prócz tag team matchu przegrywał rywalizację z Rayem, a z reguły ten, kto przegrywa na tygodniówkach, wygrywa na PPV. Szkoda, że to nie Table Match, bo obaj przecież z tego słyną. Walka nie będzie najlepsza z powodu formy i wieku obu wrestlerów. Mój typ: Devon. Kolejną walką jest pojedynek o Knockouts Championship Mickie James z Madison Rayne. Mickie prowadzi bardziej feud z Tarą niż z Rayne, ale to nie szkodzi, bo gdyby Knockouts Title nie było bronione, to ranga tego pasa znacznie by zmalała. Feud prowadzony dosyć dobrze, rywalizacja z lekkim wskazaniem na Madison. Mickie nie przyszła do TNA po to, aby jobbować Madison albo innym Knockout, więc stawiam, że teraz zdobędzie pas, niewykluczone, że z udziałem Angeliny albo Sky. Następna walka to pojedynek o X Division Title pomiędzy Kazem, którego lubię, a Lethalem, który już szczerze mi się przejadł jako X Division Champion. Nie bardzo jest kto, aby walczyć o ten pas, więc wybrano najodpowiedniejszy wariat, który mi bardzo pasuje, czyli Kazariana. Trochę krótki byłby ten reign Lethala w przypadku przegranej, ale w TNA X Title jest teraz traktowane po niszowemu. Wygra Kazarian, który zapoczątkuje zdobycie wszystkich pasów przez członków Immortal poza Hardy'm, który jak wiadomo, ma WHC. Liczę na ok 15 minutową walkę, lecz niewiele od niej się spodziewam. Wygra Kaz. Kolejne starcie to AJ Styles vs Douglas Williams. Co do tej walki, to mam wobec niej najwięcej wymagań, bo obaj to przecież wrestlerzy nietuzinkowi i nieraz udowodnili o tym. Stawką jest pas Williamsa oraz członkowstwo Stylesa w Fourtune, co tylko podgrzewa atmosferę przed tym bojem. Na face turn AJ'a jest jeszcze za wcześnie, sądzę, że nastąpi to około Destination X i już na Lockdown wystąpi w teamie TNA przeciw Fourtune. Pas aka Global kojarzy się zazwyczaj z długimi reignami, a na face turn AJ'a jest za wcześnie, więc obstawiam No Contest. Niech dadzą tej walce z 20 minut, a będę w pełni usatysfakcjonowany. Kurt Angle vs Jeff Jarrett MMA Exhibition. Walka MMA Fajtera Jarretta z mistrzem techniki Angle'm nie będzie pewnie zbyt długa, wygra na pewno Kurt, który zapewne znów rozpocznie marsz po World Title i pokaże przeciętność Jarretta, jeśli chodzi o submissiony i o to, kto ma lepszy Ankle Lock ;) Bezdyskusyjne zwycięstwo Angle'a. Następnie walka MCMG vs Beer Money o pasy Tag Teamów. Tutaj muszę z bólem przyznać, że Gunsi nie pobiją reignu Stylesa i Tomko, zabraknie im raptem 4 dni. Immortal idą po wszystkie pasy TNA i nie mogą sobie pozwolić na potknięcie, więc obstawiam także zwycięstwo Beer Money. Walka, jak wszystkie inne tych obu tagów, powinna być nietuzinkowa i na bardzo wysokim poziomie, jednak Piwosze wygrają :(. Walka RVD z Mystery Opponentem nie została podpromowana jak należy. Głównie Jeff obijał RVD przed tym starciem, więc należy przypuszczać, że Van Dam wygra w tej walce. Rywalem będzie albo Terry albo Abyss, którego na PPV nie może raczej zabraknąć ;). Chciałbym aby to był Shane Helms, ale szanse na to są raczej małe. Matt Hardy odpada, bo ma występ na eventach WWC w trakcie tapingów iMPACTA po Genesis więc on odpada. Wygra RVD, a walka nie powinna być zbyt dobra, jeśli Rob nie ograniczy tauntów :>. Main Eventem gali może być zapewne pojedynek Anderson vs Morgan i tutaj widzę tylko Andersona jako zwycięzcę, bo Morgan walczyłby już 3 raz o pas na 4 PPV :crazy:. Ken będzie chciał zrewanżować się na Jeffie za kontuzję głowy, więc on wygra. Nie przekreślałbym jednak szans na jego heel turn i posiadanie title shota będąc w Immortal, ale wtedy zapewne by go nie wykorzystał. Liczę na prawdziwość spekulacji, że Sting i Nash wracają do TNA, ale wolałbym, aby nie wstępowali do Immortal, tylko walczyli z tym jak najzażarciej, jak za czasów WCW. Wygra Anderson.
Ogólnie karta nie jest najgorsza, nie liczę na dużo dobrych walk, a jak już, to na genialne (AJ vs Doug). Miłego oglądania gali.

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2