Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest wt paź 16, 2018 11:35 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Szansa na sukces - kto może podbijć WWE - część 2 i ostatnia.

[ wstęp ] odsyłam do części 1 ;) http://wrestlefans.pl/forum/viewtopic.php?f=8&t=48524

Killian Dain
Obrazek

To już jest taki mój bardzo osobisty typ i aby doszło do jego 5 minut, to musiałoby zajść parę rzeczy. Mimo że nie ma co ukrywać, w całym SanitY jest on prawdopodobnie najjaśniejszym punktem, tak sama stajnia wydaje się mocno osadzona w NXT i nie widzę ich jakiegoś większego story w głównym rosterze, dlatego Dain musiałby zadebiutować tam sam, w jakimś innym gimmnicku. Gość ma wygląd, posturę może nie atlety ale duży = możliwy push i niezłe umiejętności w ringu. Jako że Vince zawsze lubi tych trochę większych to swoje 5 minut mógłby spokojnie dostać, choć zapewne drugim Braun'em by nie został.

Velveteen Dream
Obrazek

Zawodnik dość kontrowersyjny, a to wszystko ze względu na gimmnick. Jest to ten rodzaj postaci które albo się lubi, albo nie - ewentualnie może jakoś Cię kupić, tak jak on mnie, nie przepadam za takimi gimmnick'ami ale dobrze ją odgrywa i w ringu nie ssie. W WWE można powiedzieć że mieliśmy coś podobnego ( Fandango , Tyler Breeze ) którzy mimo dobrego wejścia to stoczyli się na najniższe rejony. Dream ma plecy, ponoć w postaci HBK, co zapewne daje jakiś props. W ringu udowodnił swoim feudem z Black'iem że nie jest do niczego i potrafi wplątać granie postaci z daniem dobrej walki. Dla niego postać jaką odgrywa może stać się zbawieniem albo kulą u nogi. Może mieć mocny start i jeżeli będzie taki jak w NXT to jakoś utrzymać na ten midcard, albo stoczyć się po chwili do jobberlandu. Jestem ciekaw tego zawodnika w głównym rosterze.

Johnny Gargano/ Tomasso Ciampa
Obrazek

Tą dwójkę uwzględniłem w jednym, ponieważ czuję że to ich wspólny feud wykreuje to jakimi mogą być gwiazdami. Obu lubię jeszcze ze sceny niezależnej, propsowałem ich Tag Team, teraz czekam na ich feud który się zbliża. Gargano to jeden z najlepszych ringowo w NXT/WWE , Ciampa może masterem nie jest, ale nie można nic mu odebrać. Od kontuzji Ciampy to Gargano urósł na mega face'a , publika NXT jadłaby mu z ręki - dla mnie? Ma monumentum Daniel'a Bryana podczas akcji z "Yes" i powinien zdominować na ten moment NXT co się nie stało. Ciampa za to przy tym feudzie ma zadadki na stanie się głównym złym charakterem rozwojówki. Ale właśnie, to co opisałem tyczy się NXT, ale nie skreślałbym ich od razu w głównym rosterze. Różne znaki wskazują że obaj tracią do 205live i mogą tam dać najlepszy feud jaki ten program widział, dobre walki i obaj mogą sięgnąć po główny pas. Osobiście wolałbym ich na Raw/Smackdown gdzie może nie byliby topowymi zawodnikami ale mocny uppermidcard, choć no właśnie - Gargano ma dla mnie zadadki na powtórzenie tego co zrobił Bryan, jeżeli rozkocha w sobie tamtą publikę, to ona może mu pomóc choć raz sięgnąć po szczyt.

Pete Dunne
Obrazek

Zawodnik niby UK, ale zaliczane też jest to pod NXT. Poznałem go z występów na scenie niezależnej i to był typ heel'a który z miejsca pokochałem. Gość ma 25, a sporo najlepszych parę najlepszych walk WWE w 2017 wykręcił on z Tyler'em Bate'm którego również lubię, ale którego nie widzę poza 205live w WWE. Dunne już w indysach stworzył sobie gimmnick "Bruiserweight", który odgrywa nieźle i czuć z niego tą charyzmę. Dla mnie to osoba która ma wszystko by wejść mocno w główny roster i patrząc na jego wiek - ustawić swoją pozycję na parę lat. Mówcą może nie jest z najwyższej półki, ale przy zachowaniu swojego gimmnicku będzie potrafił wygenerować emocję. Ringowo jest dobry, dla mnie ma jeden z najbardziej charakterystycznych stylów jakie widziałem. Przeczuwam że plecy ma u samego HHH. Może jeszcze powystępować w indy, powalczyć okazyjnie w NXT, ale to ktoś kto powinien trafić do WWE i nie do 205live, ale wprost na RAW, marzy mi się aby miał tak mocny debiut jak swego czasu Kevin Owens i żeby stał się takim topowym heel'em, aby był tym któremu Cena się podłoży a nie zniszczy jego monomentum. Liczę na Dunne bo gość ma wszystko aby tam zaistnieć, wszystko w rękach władzy i creative teamu.

1 miejsce w typerze Indy 2017
1 miejsce w typerze Evolve i CZW 2017
2 miejsce w typerze PWG i ROH 2017

Oglądam z tego tylko PWG XD.

Superstar
Awatar użytkownika

Największe szanse według Mnie z Nich ma Pete Dunne, gość ma charyzmę, za micem w Progressie też udowadniał że dużo potrafi do tego super ring skill, jak dla Mnie to mógłby być ktoś pokroju Owensa, tylko potrzebuje mocnego startu. Wiadomo w WWE nic nie jest pewne i może się okazać że mało osiągnie lub w ogóle tam nie pójdzie tylko dalej będzie walczył w UK.
Z Gargano może być bardzo różnie, jest to spokojnie materiał na drugiego Daniela Bryana, ale może też skończyć gorzej niż Zayn lub co gorsza wylądować w 205, z Ciampą trochę gorzej, mid card to Imo wszystko na co go stać.
Killian Dain to na pewno ciekawa postać i miałby duże szanse, tylko że już jest Strowman, z którym no niestety nie ma szans, Imo spoko opcja jakby wbił z Sanity i przy rozpadzie dostałby push po zniszczeniu Swoich partnerów ze stajni.
A Velveteen Dream .... no nie i przykro Mi to mówić, bo gość jest bardzo dobry, ale nie wierzę w nic więcej niż mocny push na początku i szybki spadek, a potem robienie jakiejś dennej komedii :/

Propsy za tekst, fajna byłaby taka wersja z indy, chyba Stochu kiedyś coś takiego robił, ale od Tego czasu już wiele się zmieniło.

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Low carder
Awatar użytkownika

Właśnie też myślę nad jeszcze jednym tekstem w klimatach indy, gdzie wybrałbym tak z 10 mocnych typów obecnego indy/puro i wyraził swoją ocenę na temat możliwości ich szans w federacji WWE, bądź NXT, a że jest choć jeden zainteresowany to na pewno coś się pojawi w tej tematyce :D.

1 miejsce w typerze Indy 2017
1 miejsce w typerze Evolve i CZW 2017
2 miejsce w typerze PWG i ROH 2017

Oglądam z tego tylko PWG XD.

Superstar
Awatar użytkownika

Daina coś nie widzę w tym main rosterze poza Sanity. Z nimi może osiągnąć niezły sukces, ale solowo jakoś tak nie chce mi się wierzyć żeby miał szanse liznąć więcej niż midcard. Po części dlatego, że tak jak wspomniał Hubson mamy Strowmana, którego już raczej nie uda mu się przebić, a przecież do tego mamy Samoa Joe. Do tego bym powiedział, że nie widzę w nim takiego superstar looku jak w Strowmanie, który jest kurwa gigantyczny w każdą stronę, czy Joe, który może jest okrągły niczym pączuś, ale nadrabia tym, że cały czas wygląda na wkurwionego.

Dream to niestety nie jest gimmick na main roster. Nie przyjął się taki Tyler Breeze zaraz po debiucie, mimo że w NXT był zajebisty. Nie przyjął się Adam Rose, który w NXT też zbierał okej reakcje. Tym bardziej nie wierzę w to, że Velveteen Dream się przyjmie, a szkoda, bo jest w nim potencjał na Goldusta XXI wieku.

Gargano i Ciampa mogą być gwiazdami, ale to jest akurat strasznie ciężko powiedzieć, bo wszystko mogą po drodze spierdolić niestety. Na ten moment większe szanse na sporą karierę dałbym Gargano, który może mieć podobną historię do tej Bryana. Ciampa bardziej może się martwić.

A Pete Dunne to do końca 2020 musi mieć jakieś osiągnięcia w main rosterze. Jak on nie osiągnie sukcesu, to nikt z Wielkiej Brytanii poza Sheamusem nic tam nie osiągnie.

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Siwy pisze:
Daina coś nie widzę w tym main rosterze poza Sanity. Z nimi może osiągnąć niezły sukces, ale solowo jakoś tak nie chce mi się wierzyć żeby miał szanse liznąć więcej niż midcard. Po części dlatego, że tak jak wspomniał Hubson mamy Strowmana, którego już raczej nie uda mu się przebić, a przecież do tego mamy Samoa Joe. Do tego bym powiedział, że nie widzę w nim takiego superstar looku jak w Strowmanie, który jest kurwa gigantyczny w każdą stronę, czy Joe, który może jest okrągły niczym pączuś, ale nadrabia tym, że cały czas wygląda na wkurwionego.

Dream to niestety nie jest gimmick na main roster. Nie przyjął się taki Tyler Breeze zaraz po debiucie, mimo że w NXT był zajebisty. Nie przyjął się Adam Rose, który w NXT też zbierał okej reakcje. Tym bardziej nie wierzę w to, że Velveteen Dream się przyjmie, a szkoda, bo jest w nim potencjał na Goldusta XXI wieku.

Gargano i Ciampa mogą być gwiazdami, ale to jest akurat strasznie ciężko powiedzieć, bo wszystko mogą po drodze spierdolić niestety. Na ten moment większe szanse na sporą karierę dałbym Gargano, który może mieć podobną historię do tej Bryana. Ciampa bardziej może się martwić.

A Pete Dunne to do końca 2020 musi mieć jakieś osiągnięcia w main rosterze. Jak on nie osiągnie sukcesu, to nikt z Wielkiej Brytanii poza Sheamusem nic tam nie osiągnie.

Oj, ja bym tak Velveteena nie skreślał od razu. Myślę że przy odpowiednim prowadzeniu będzie dobry na midcardera, może otrzeć się o pas US czy IC. Bez wielkiej kariery, ale może być przyjemnym dodatkiem do rosteru.

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Nie no Killian Dain nie ma żadnych szans w tej federacji. Ok najbardziej wyróżnia się z całego SAniTy, ale bądźmy szczerzy, chyba 3/4 roster u musiałaby zdechnąć by Wins go dostrzegł.
piszesz o posturze, ale On bardziej niż umięśniony jest po prostu gruby, a po drugie ma jednak wygląda typowego troglodyty - długie włosy, owłosione spasione cielsko. Ja lubię tego zawodnika, ale szansę na Main Event to on może by miał w czasach Yokozuny, gdzie by mu dali gimmick szamana i roczny feud z Undertakerem.

Velveteen Dream to jednak ciężki orzech do zgryzienia. Z jednej strony taki gimmick normalnie nie ma szans w WWE mimo że fani go kupują, a w ringu ma świetny styl. Jednak ponoć poręcza za niego sam Shawn Michaels i jeśli nie utraci tego poparcia, a jego kariera dalej będzie na fali to kto wie czy to nie przyszły WWE Champion choć szanse na to to jakieś 15%). Ja jestem za, lubię typa, nawet bardzo, jak dla mnie był chyba największym pozytywnym zaskoczeniem WWE w ubiegłym roku.

W idealnym świecie Gargano i Ciampa nigdy nie opuściliby NXT. Jednak wiadomo że tak nie będzie. Gargano to wielka nie wiadoma. Może pójść drogą Daniela Bryana, a może też skończyć jak Sami Zayn. Ciampa raczej nie powinien za wiele liczyć, dali mu świetny heel turn, ale nie jestem pewien czy później cały hype na jego osobę po opuszczeniu żółtej tygodniówki nie upadnie. Zależy jak będzie z jego charyzmą i bookingiem.

Pete Dunne jeśli nic nie odjebie to za parę lat będzie siedział na Raw z głównym pasem i toczył feudy z Romanami i Rollinsami. I tak będzie.

Obrazek

4 miejsce w typerze WWE 2017
-
6 miejsce w typerze ROH, NJPW 2017

Progres roku 2017
2x User Miesiąca: Marzec 2017, Październik 2017

Mid carder
Awatar użytkownika

Killain Dain - Powerhouse'owie w WWE mają coraz lepszy sposób prowadzenia, więc Dain może na tym skorzystać. Mniej ohydniejszy Bull Dempsey (no i bardziej utalentowany) w NXT prowadzony dość dziwnie, ale ostatnio dał wygraną swojej stajni w walce z TUE, więc jednak coś tam w nim widzą. Jeśli Sanity się utrzyma, to ma on szansę na cokolwiek. Jeśli dojdzie do rozpadu, to będzie w sumie mało wyróżniającym się (długie włosy i broda, to mało oryginalny wygląd) kartoflem.

Velveteen Dream - Największe zaskoczenie w zeszłym roku, bo mimo takiego gimmicku jest on w stanie wyciągnąć świetne walki (Black, Gargano). W Philadelphii motyw wyśmiania stiffu (tak to odebrałem) wyszedł fajnie, ale jednak Velveteen pokazał też, że za wielkiej siły to on nie ma. Mieliśmy już Breeze'a, który może gimmicku nie miał podobnego, to trochę jednak porównam go z Dreamem. Obaj młodzi, perspektywiczni zawodnicy, którzy w NXT dostają sporo zaufania, a w głównym rosterze niestety nie każdy będzie miał kariery Goldusta (na początku jego gimmicku) i Dreama czekałoby BROKEN DREAMS 8)
Jest on jednak na tyle młody, że jak ten gimmick się przeje, to może mieć inny. #Wierzę

Johnny Gargano - No tutaj krótko. Będzie Bryanem, albo Zaynem.

Tommaso Ciampa - No tutaj też krótko. Będzie fajnym psycho-heelem, albo też psycho-zjebem jak Ambrose.

Pete Dunne - No tutaj również krótko. Będzie zajebistym gostkiem, który będzie przy największych reslerach, lub zajebistym gostkiem, który będzie przy nie największych reslerach.

Czekam na dalsze części, bo spoko rzecz do czytania i dyskutowania.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ]