Logowanie | Rejestracja


Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn paź 14, 2019 10:55 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2019
Post: wt sie 06, 2019 9:38 pm 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob gru 22, 2012 10:20 am
Posty: 4283
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
WWE 205 Live 23.07:
Drew Gulak vs. Isaiah Scott - ****

NJPW Climax Night 5:
EVIL vs. SANADA - ****
Hiroshi Tanahashi vs. Zack Sabre Jr. - ****
Kota Ibushi vs. Will Ospreay - **** i 3/4 *

NJPW Climax Night 6:
Shingo Takagi vs. Taichi - *** i 3/4 *
Tetsuya Naito vs. Hirooki Goto - *** i 3/4 *
Jon Moxley vs. Tomohiro Ishii - **** i 1/4 *

NJPW Climax Night 7:
KENTA vs. EVIL - *** i 3/4 *
Kota Ibushi vs. SANADA - **** i 1/4 *
Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - **** i 3/4 *

NJPW Climax Night 8:
Jon Moxley vs.Shingo Takagi - ****
Tetsuya Naito vs. Tomohiro Ishii - ****

NXT 31.07:
Pete Dunne vs. Roderic Strong - ****

NJPW Climax Night 9:
Hiroshi Tanahashi vs. SANADA - *** i 3/4 *
Kazuchika Okada vs. KENTA - **** i 1/4 *

NJPW Climax Night 10:
Tomohiro Ishii vs. Juice Robinson - **** i 1/4 *
Jay White vs. Shingo Takagi - **** i 1/4 *
Jon Moxley vs. Tetsuya Naito - ****

_________________
Obrazek


#WrestleFansOpelFanbase


User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2019
Post: pt sie 16, 2019 4:50 pm 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob gru 22, 2012 10:20 am
Posty: 4283
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
PROGRESS Chapter 90:
David Starr & The OJMO vs. Shigehiro Irie & WALTER - ****
Aussie Open vs. South Pacific Power Trip - **** i 1/4 *

PROGRESS Chapter 91:
Ilja Dragunov vs. Jordan Devlin - **** i 3/4 *

PROGRESS Chapter 92:
Walter vs. Ilja Dragunov - **** i 1/4 *

NXT TakeOver Toronto:
The Street Profits vs. The Undisputed ERA - *** i 3/4 *
Candice LeRae vs. Io Shirai - **** i 1/4 *
Velveteen Dream vs. Pete Dunne vs. Roderick Strong - **** i 1/4 *
Adam Cole vs. Johnny Gargano - **** i 1/2 *

WWE Summerslam:
Trish Stratus vs. Charlotte Flair - *** i 3/4 *
Brock Lesnar vs. Seth Rollins - ****

NJPW Climax Night 11:
Zack Sabre Jr. vs. Will Ospreay - **** i 1/2 *
Hiroshi Tanahashi vs. EVIL - ****

NJPW Climax Night 12:
Jeff Cobb vs. Shingo Takagi - ****
Hirooki Goto vs. Tomohiro Ishii - ****

NJPW Climax Night 13:
EVIL vs. Will Ospreay - ****
Kota Ibushi vs. Hiroshi Tanahashi - **** i 3/4 *
SANADA vs. Kazuchika Okada - *****

NJPW Climax Night 14:
Tetsuya Naito vs. Shingo Takagi - **** i 1/4 *

_________________
Obrazek


#WrestleFansOpelFanbase


User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2019
Post: wt sie 20, 2019 2:09 pm 
Star
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 24, 2015 11:27 am
Posty: 1677
Lokalizacja: Gdańsk
*****

1. Kazuchika Okada vs. Tomohiro Ishii - NJPW New Japan Cup Semi-Final
2. Will Ospreay vs. Shingo Takagi - NJPW Best of the Super Junior XXVI Final
3. Will Ospreay vs. Hiroshi Tanahashi - NJPW G1 Climax 29 Day 17




**** ¾

1. Hiroshi Tanahashi vs. Kenny Omega - NJPW Wrestle Kingdom 13
2. Will Ospreay vs. El Phantasmo - NJPW Best of the Super Junior XXVI Day 7
3. Johnny Gargano vs. Adam Cole - NXT TakeOver XXV
4. Will Ospreay vs. Dragon Lee - NJPW Dominion 6.9
5. Tomohiro Ishii vs. Jon Moxley - NJPW G1 Climax 29 Day 6
6. Tetsuya Naito vs. Shingo Takagi - NJPW G1 Climax 29 Day 14
7. Kazuchika Okada vs. Kota Ibushi - NJPW G1 Climax 29 Day 17
8. Johnny Gargano vs. Adam Cole - NXT TakeOver: Toronto II


**** ½

1. Will Ospreay vs. Kota Ibushi - NJPW Wrestle Kingdom 13
2. Johnny Gargano vs. Ricochet - NXT TakeOver: Phoenix
3. Daniel Bryan vs. AJ Styles vs. Samoa Joe vs. Randy Orton vs. Kofi Kingston vs. Jeff Hardy - WWE Elimination Chamber
4. Will Ospreay vs. Jay White - NJPW 47th Anniversary
5. Hiroshi Tanahashi vs. Zack Sabre Jr. - NJPW New Japan Cup Day 10
6. Kazuchika Okada vs. SANADA - NJPW New Japan Cup Final
7. War Raiders vs. Aleister Black i Ricochet - NXT TakeOver: New York
8. Pete Dunne vs. WALTER - NXT TakeOver: New York
9. Johnny Gargano vs. Adam Cole - NXT TakeOver: New York
10. Daniel Bryan vs. Kofi Kingston - WrestleMania 35
11. Shingo Takagi vs. SHO - NJPW Best of the Super Junior XXVI Day 1
12. Shingo Takagi vs. Dragon Lee - NJPW Best of the Super Junior XXVI Day 8
13. Will Ospreay vs. Bandido - NJPW Best of the Super Junior XXVI Day 8
14. Jon Moxley vs. Juice Robinson - NJPW Best of the Super Junior XXVI Final
15. Tomohiro Ishii vs. EVIL - NJPW Wrestling Dontaku Day 2
16. Seth Rollins vs. AJ Styles - Money in the Bank
17. The Undisputed Era vs. Oney Lorcan i Danny Burch vs. Street Profits vs. The Forgotten Sons - NXT TakeOver XXV
18. Kota Ibushi vs. Tetsuya Naito - NJPW Dominion 6.9
19. Will Ospreay vs. Lance Archer - G1 Climax 29 Day 1
20. Hiroshi Tanahashi vs. KENTA - G1 Climax 29 Day 3
21. Will Ospreay vs. Kota Ibushi - G1 Climax 29 Day 5
22. Tomohiro Ishii vs. Tetsuya Naito - G1 Climax 29 Day 8
23. Kazuchika Okada vs. KENTA - G1 Climax 29 Day 9
24. Kazuchika Okada vs. SANADA - NJPW G1 Climax 29 Day 13
25. Tomohiro Ishii vs. Shingo Takagi - NJPW G1 Climax 29 Day 16
26. Tomohiro Ishii vs. Taichi - NJPW G1 Climax 29 Day 18
27. Kota Ibushi vs. Jay White - NJPW G1 Climax 29 Final


**** ¼

1. Tetsuya Naito vs. Chris Jericho - NJPW Wrestle Kingdom 13
2. Latin American Xchange vs. The Lucha Brothers - IW Homecoming
3. Becky Lynch vs. Asuka - WWE Royal Rumble
4. Velveteen Dream vs. Tyler Bate - WWE Worlds Collide
5. Aleister Black, Ricochet i Velveteen Dream vs. Tommaso Ciampa, Johnny Gargano i Adam Cole - WWE Halftime Heat
6. Jordan Devlin vs. Travis Banks - NXT UK (06/03)
7. Tomohiro Ishii vs. Yuji Nagata - NJPW New Japan Cup Day 1
8. Kazuchika Okada vs. Michael Elgin - NJPW New Japan Cup Day 2
9. Kota Ibushi vs. Tetsuya Naito - NJPW New Japan Cup Day 3
10. Daniel Bryan vs. Kevin Owens vs. Mustafa Ali - WWE Fastlane
11. Kota Ibushi vs. Zack Sabre Jr. - NJPW New Japan Cup Day 7
12. SANADA vs. Minoru Suzuki - NJPW New Japan Cup Day 8
13. Cedric Alexander vs. Tony Nese - 205 Live 19/03
14. Ricochet i Aleister Black vs. #DIY - NXT 13/03
15. SANADA vs. Hiroshi Tanahashi - NJPW New Japan Cup Semi-Final
16. Velveteen Dream vs. Matt Riddle - NXT TakeOver: New York
17. Kota Ibushi vs. Tetsuya Naito - NJPW/ROH G1 SuperCard
18. Will Ospreay vs. Rocky Romero - NJPW Best of the Super Junior XXVI Day 4
19. El Phantasmo vs. Rocky Romero - NJPW Best of the Super Junior XXVI Day 9
20. Shingo Takagi vs. Taiji Ishimori - NJPW Best of the Super Junior XXVI Day 13
21. Will Ospreay vs. Ryusuke Taguchi - NJPW Best of the Super Junior XXVI Day 14
22. Kota Ibushi vs. Zack Sabre Jr. - NJPW Sengoku Lord in Nagoya
23. Brock Lesnar vs. Ali vs. Andrade vs. Finn Balor vs. Drew McIntyre vs. Ricochet vs. Randy Orton vs. Baron Corbin - Money in the Bank
24. Matt Riddle vs. Roderick Strong - NXT TakeOver XXV
25. Tomohiro Ishii vs. Taichi - NJPW Dominion 6.9
26. SoCal Uncensored vs. Strong Hearts - AEW Double or Nothing
27. Cody Rhodes vs. Dustin Rhodes - AEW Double or Nothing
28. The Young Bucks vs. Lucha Brothers - AEW Double or Nothing
29. Kenny Omega vs. Chris Jericho - AEW Double or Nothing
30. Jon Moxley vs. Joey Janela - AEW Fyter Fest
31. Will Ospreay vs. Robbie Eagles - NJPW Southern Showdown In Melbourne
32. Michael Elgin vs. Brian Cage - IW Slammiversary XVII
33. Zack Sabre Jr. vs. SANADA - NJPW G1 Climax 29 Day 1
34. Kazuchika Okada vs. Hiroshi Tanahashi - NJPW G1 Climax 29 Day 1
35. Shingo Takagi vs. Juice Robinson - NJPW G1 Climax 29 Day 2
36. Tomohiro Ishii vs. Jeff Cobb - NJPW G1 Climax 29 Day 2
37. Will Ospreay vs. SANADA - NJPW G1 Climax 29 Day 3
38. Kazuchika Okada vs. Zack Sabre Jr. - NJPW G1 Climax 29 Day 3
39. Tomohiro Ishii vs. Jay White - NJPW G1 Climax 29 Day 4
40. EVIL vs. SANADA - NJPW G1 Climax 29 Day 5
41. Hiroshi Tanahashi vs. Zack Sabre Jr. - NJPW G1 Climax 29 Day 5
42. Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - NJPW G1 Climax 29 Day 7
43. Tetsuya Naito vs. Jon Moxley - NJPW G1 Climax 29 Day 10
44. Will Ospreay vs. EVIL - NJPW G1 Climax 29 Day 13
45. Hiroshi Tanahashi vs. Kota Ibushi - NJPW G1 Climax 29 Day 13
46. Will Ospreay vs. KENTA - G1 Climax 29 Day 15
47. Kazuchika Okada vs. EVIL - NJPW G1 Climax 29 Day 15
48. Shingo Takagi vs. Hirooki Goto - NJPW G1 Climax 29 Day 18
49. Tetsuya Naito vs. Jay White - NJPW G1 Climax 29 Day 18
50. Io Shirai vs. Candice LeRae - NXT TakeOver: Toronto II


****

1. AJ Styles vs. Samoa Joe vs. Randy Orton vs. Rey Mysterio vs. Mustafa Ali - WWE SmackDown 02/01
2. Kazuchika Okada vs. Jay White - NJPW Wrestle Kingdom 13
3. Eddie Edwards vs. Moose - IW Homecoming
4. Mustache Mountain vs. Grizzled Young Veterans - NXT UK TakeOver: BlackPool
5. Pete Dunne vs. Joe Coffey - NXT UK TakeOver: BlackPool
6. Rey Mysterio vs. Andrade "Cien" Almas - WWE SmackDown 22/01
7. The Undisputed Era vs. War Raiders - NXT TakeOver: Phoenix
8. Tommaso Ciampa vs. Aleister Black - NXT TakeOver: Phoenix
9. Minoru Suzuki vs. SANADA - NJPW The New Beginning in Sapporo Day 1
10. Hiroshi Tanahashi i Kazuchika Okada vs. Jay White i Bad Luck Fale - NJPW The New Beginning in Sapporo Day 1
11. Shingo Takagi i BUSHI vs. El Desperado i Yoshinobu Kanemaru - NJPW The New Beginning in Sapporo Day 2
12. Cedric Alexander vs. Akira Tozawa vs. Lio Rush vs. Humberto Carrillo - WWE 205 Live #115 (05/02)
13. Hiroshi Tanahashi vs. Jay White - NJPW The New Beginning in Osaka
14. Tony Nese vs. Noam Dar - WWE 205 Live #116 (12/02)
15. Cedric Alexander vs. Akira Tozawa - WWE 205 Live (05/03)
16. The Undisputed Era vs. #DIY - NXT (06/03)
17. Zack Sabre Jr. vs. EVIL - NJPW New Japan Cup Day 3
18. Samoa Joe vs. Rey Mysterio vs. Andrade vs. R-Truth - WWE Fastlane
19. The Shield vs. Baron Corbin, Drew McIntyre i Bobby Lashley - WWE Fastlane
20. Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - NJPW New Japan Cup Day 9
21. Ricochet vs. Aleister Black vs. Matt Riddle vs. Velveteen Dream vs. Adam Cole - NXT 20/03
22. Bandido vs. Rey Fenix - PWG Smokey and the Bandido
23. Jay Lethal vs. Marty Scurll vs. Matt Taven - NJPW/ROH G1 SuperCard
24. Kazuchika Okada vs. Jay White - NJPW/ROH G1 SuperCard
25. Dragon Lee vs. SHO - NJPW Best of the Super Junior XXVI Day 3
26. Dragon Lee vs. Titan - NJPW Best of the Super Junior XXVI Day 9
27. Will Ospreay vs. Robbie Eagles - NJPW Best of the Super Junior XXVI Day 10
28. Hiroshi Tanahashi vs. Jay White - NJPW Best of The Super Junio XXVI Final
29. Dragon Lee vs. Taiji Ishimori - NJPW Wrestling Dontaku Day 1
30. Kazuchika Okada vs. SANADA - NJPW Wrestling Dontaku Day 2
31. Tony Nese vs. Drew Gulak vs. Akira Tozawa - Stomping Grounds
32. SoCal Uncensored vs. Best Friends vs. Private Party - AEW Fyter Fest
33. The Elite vs. Lucha Brothers - AEW Fyter Fest
34. El Phantasmo vs. Rocky Romero - NJPW Southern Showdown In Melbourne
35. Rich Swann vs. Johnny Impact - IW Slammiversary XVII
36. Daniel Bryan i Rowan vs. Heavy Machinery vs. The New Day - Extreme Rules
37. AJ Styles vs. Ricochet - Extreme Rules
38. Hirooki Goto vs. Jay White - NJPW G1 Climax 29 Day 2
39. Kota Ibushi vs. EVIL - NJPW G1 Climax 29 Day 3
40. Hirooki Goto vs. Tetsuya Naito - NJPW G1 Climax 29 Day 6
41. Shingo Takagi vs. Jon Moxley - NJPW G1 Climax 29 Day 8
42. Kota Ibushi vs. Lance Archer - NJPW G1 Climax 29 Day 9
43. Zack Sabre Jr. vs. EVIL - NJPW G1 Climax 29 Day 9
44. Tomohiro Ishii vs. Juice Robinson - NJPW G1 Climax 29 Day 10
45. Zack Sabre Jr. vs. Will Ospreay - NJPW G1 Climax 29 Day 11
46. Hiroshi Tanahashi vs. EVIL - NJPW G1 Climax 29 Day 11
47. Tomohiro Ishii vs. Hirooki Goto - NJPW G1 Climax 29 Day 12
48. Zack Sabre Jr. vs. Kota Ibushi - NJPW G1 Climax 29 Day 15
49. Zack Sabre Jr. vs. KENTA - NJPW G1 Climax 29 Day 17
50. Jon Moxley vs. Juice Robinson - NJPW G1 Climax 29 Day 18
51. Street Profits vs. The Undisputed ERA - NXT TakeOver: Toronto II
52. Velveteen Dream vs. Pete Dunne vs. Roderick Strong - NXT TakeOver: Toronto II
53. Seth Rollins vs. Brock Lesnar - WWE SummerSlam

_________________
Obrazek

Obrazek

4 miejsce w typerze WWE 2017
2 miejsce w typerze WWE 2018

Progres roku 2017
Best Post 2018
2x User Miesiąca: Marzec 2017, Październik 2017


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2019
Post: czw sie 22, 2019 6:42 pm 
Star
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr cze 21, 2017 3:48 pm
Posty: 1167
Lokalizacja: Sosnowiec
G1 Climax 2019
EVIL-Kazuchika Okada ****1/2
Tomohiro Ishii-Shingo Takagi *****
Will Ospreay-Hiroshi Tanahashi ****1/2
Kota Ibushi-Kazuchika Okada ****3/4
Taichi-Tomohiro Ishii ****1/2
Hirooki Goto-Shingo Takagi ****1/4
Jay White-Kota Ibushi ****1/2

NXT TakeOver: Toronto
Johnny Gargano-Adam Cole ****1/2

ROH Summer Supercard 2019
The Briscoes-GOD ****1/4

_________________
Obrazek


UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2019
Post: wt sie 27, 2019 11:10 am 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob gru 22, 2012 10:20 am
Posty: 4283
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
NJPW Climax Night 15:
Will Ospreay vs. KENTA - **** i 1/2 *
Kota Ibushi vs. Zack Sabre Jr. - **** i 1/4 *
Kazuchika Okada vs. EVIL - **** i 1/2 *

NJPW Climax Night 16:
Jay White vs. Juice Robinson - *** i 3/4 *
Shingo Takagi vs. Tomohiro Ishii - *****

NJPW Climax Night 17:
Zack Sabre Jr. vs. KENTA - **** i 1/4 *
Will Ospreay vs. Hiroshi Tanahashi - **** i 1/2 *
Kota Ibushi vs. Kazuchika Okada - *****

NJPW Climax Night 18:
Taichi vs. Tomohiro Ishii - **** i 1/4 *
Juice Robinson vs. Jon Moxley - *** i 3/4 *
Shingo Takagi vs. Hirooki Goto - **** i 1/2 *
Jay White vs. Tetsuya Naito - ****

NJPW Climax Final:
Minoru Suzuki & Zack Sabre Jr. vs. Hiroshi Tanahashi & Kazuchika Okada - ****
Kota Ibushi vs. Jay White - **** i 1/2 *

PROGRESS Chapter 93:
The OJMO vs. Shigehiro Irie - *** i 3/4 *
Grizzled Young Veterans vs. defeat Aussie Open - ****

EVOLVE 128:
Josh Briggs vs. Kassius Ohno *** i 3/4 *

_________________
Obrazek


#WrestleFansOpelFanbase


User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2019
Post: czw wrz 12, 2019 11:46 am 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob gru 22, 2012 10:20 am
Posty: 4283
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
EVOLVE 129:
Tyler Breeze vs. AR Fox - *** i 3/4 *
Roderick Strong vs. Anthony Henry - **** i 1/4 *

EVOLVE 130:
Roderick Strong vs. Austin Theory - **** i 1/4 *

NXT 28.08:
Keith Lee vs. Dominik Dijakovic - *** i 3/4 *

OTT Contenders 15:
Calum Black vs. Jordan Devlin - ****

AEW All Out:
PAC vs. Kenny Omega - ****
Darby Allin vs. Jimmy Havoc vs. Joey Janela - **** i 1/4 *
Lucha Bros. vs. The Young Bucks - **** i 1/2 *

NXT UK TakeOver Cardiff:
Cesaro vs. Ilja Dragunov - ****
Grizzled Young Veterans vs. Flash Morgan Webster & Mark Andrews vs. Mark Coffey & Wolfgang - **** i 1/4 *
WALTER vs. Tyler Bate - **** i 1/4 *

NJPW Royal Quest:
El Phantasmo & Taiji Ishimori vs. Robbie Eagles & Will Ospreay - *** i 3/4 *
Zack Sabre Jr. vs. Hiroshi Tanahashi - **** i 1/4 *
Kazuchika Okada vs. Minoru Suzuki - *** i 3/4 *

RevPro Ungovernable:
Shingo Takagi vs. Michael Oku - ****
Josh Bodom & Sha Samuels vs. Aussie Open vs. BUSHI & EVIL vs. Team WhiteWolf - *** i 3/4 *
Zack Sabre Jr. vs. SANADA - **** i 1/2 *

_________________
Obrazek


#WrestleFansOpelFanbase


User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2019
Post: wt wrz 17, 2019 2:56 pm 
Star
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 24, 2015 11:27 am
Posty: 1677
Lokalizacja: Gdańsk
*****

1. Kazuchika Okada vs. Tomohiro Ishii - NJPW New Japan Cup Semi-Final
2. Will Ospreay vs. Shingo Takagi - NJPW Best of the Super Junior XXVI Final
3. Will Ospreay vs. Hiroshi Tanahashi - NJPW G1 Climax 29 Day 17
4. WALTER vs. Tyler Bate - NXT UK TakeOver: Cardiff




**** ¾

1. Hiroshi Tanahashi vs. Kenny Omega - NJPW Wrestle Kingdom 13
2. Will Ospreay vs. El Phantasmo - NJPW Best of the Super Junior XXVI Day 7
3. Johnny Gargano vs. Adam Cole - NXT TakeOver XXV
4. Will Ospreay vs. Dragon Lee - NJPW Dominion 6.9
5. Tomohiro Ishii vs. Jon Moxley - NJPW G1 Climax 29 Day 6
6. Tetsuya Naito vs. Shingo Takagi - NJPW G1 Climax 29 Day 14
7. Kazuchika Okada vs. Kota Ibushi - NJPW G1 Climax 29 Day 17
8. Johnny Gargano vs. Adam Cole - NXT TakeOver: Toronto II


**** ½

1. Will Ospreay vs. Kota Ibushi - NJPW Wrestle Kingdom 13
2. Johnny Gargano vs. Ricochet - NXT TakeOver: Phoenix
3. Daniel Bryan vs. AJ Styles vs. Samoa Joe vs. Randy Orton vs. Kofi Kingston vs. Jeff Hardy - WWE Elimination Chamber
4. Will Ospreay vs. Jay White - NJPW 47th Anniversary
5. Hiroshi Tanahashi vs. Zack Sabre Jr. - NJPW New Japan Cup Day 10
6. Kazuchika Okada vs. SANADA - NJPW New Japan Cup Final
7. War Raiders vs. Aleister Black i Ricochet - NXT TakeOver: New York
8. Pete Dunne vs. WALTER - NXT TakeOver: New York
9. Johnny Gargano vs. Adam Cole - NXT TakeOver: New York
10. Daniel Bryan vs. Kofi Kingston - WrestleMania 35
11. Shingo Takagi vs. SHO - NJPW Best of the Super Junior XXVI Day 1
12. Shingo Takagi vs. Dragon Lee - NJPW Best of the Super Junior XXVI Day 8
13. Will Ospreay vs. Bandido - NJPW Best of the Super Junior XXVI Day 8
14. Jon Moxley vs. Juice Robinson - NJPW Best of the Super Junior XXVI Final
15. Tomohiro Ishii vs. EVIL - NJPW Wrestling Dontaku Day 2
16. Seth Rollins vs. AJ Styles - Money in the Bank
17. The Undisputed Era vs. Oney Lorcan i Danny Burch vs. Street Profits vs. The Forgotten Sons - NXT TakeOver XXV
18. Kota Ibushi vs. Tetsuya Naito - NJPW Dominion 6.9
19. Will Ospreay vs. Lance Archer - G1 Climax 29 Day 1
20. Hiroshi Tanahashi vs. KENTA - G1 Climax 29 Day 3
21. Will Ospreay vs. Kota Ibushi - G1 Climax 29 Day 5
22. Tomohiro Ishii vs. Tetsuya Naito - G1 Climax 29 Day 8
23. Kazuchika Okada vs. KENTA - G1 Climax 29 Day 9
24. Kazuchika Okada vs. SANADA - NJPW G1 Climax 29 Day 13
25. Tomohiro Ishii vs. Shingo Takagi - NJPW G1 Climax 29 Day 16
26. Tomohiro Ishii vs. Taichi - NJPW G1 Climax 29 Day 18
27. Kota Ibushi vs. Jay White - NJPW G1 Climax 29 Final


**** ¼

1. Tetsuya Naito vs. Chris Jericho - NJPW Wrestle Kingdom 13
2. Latin American Xchange vs. The Lucha Brothers - IW Homecoming
3. Becky Lynch vs. Asuka - WWE Royal Rumble
4. Velveteen Dream vs. Tyler Bate - WWE Worlds Collide
5. Aleister Black, Ricochet i Velveteen Dream vs. Tommaso Ciampa, Johnny Gargano i Adam Cole - WWE Halftime Heat
6. Jordan Devlin vs. Travis Banks - NXT UK (06/03)
7. Tomohiro Ishii vs. Yuji Nagata - NJPW New Japan Cup Day 1
8. Kazuchika Okada vs. Michael Elgin - NJPW New Japan Cup Day 2
9. Kota Ibushi vs. Tetsuya Naito - NJPW New Japan Cup Day 3
10. Daniel Bryan vs. Kevin Owens vs. Mustafa Ali - WWE Fastlane
11. Kota Ibushi vs. Zack Sabre Jr. - NJPW New Japan Cup Day 7
12. SANADA vs. Minoru Suzuki - NJPW New Japan Cup Day 8
13. Cedric Alexander vs. Tony Nese - 205 Live 19/03
14. Ricochet i Aleister Black vs. #DIY - NXT 13/03
15. SANADA vs. Hiroshi Tanahashi - NJPW New Japan Cup Semi-Final
16. Velveteen Dream vs. Matt Riddle - NXT TakeOver: New York
17. Kota Ibushi vs. Tetsuya Naito - NJPW/ROH G1 SuperCard
18. Will Ospreay vs. Rocky Romero - NJPW Best of the Super Junior XXVI Day 4
19. El Phantasmo vs. Rocky Romero - NJPW Best of the Super Junior XXVI Day 9
20. Shingo Takagi vs. Taiji Ishimori - NJPW Best of the Super Junior XXVI Day 13
21. Will Ospreay vs. Ryusuke Taguchi - NJPW Best of the Super Junior XXVI Day 14
22. Kota Ibushi vs. Zack Sabre Jr. - NJPW Sengoku Lord in Nagoya
23. Brock Lesnar vs. Ali vs. Andrade vs. Finn Balor vs. Drew McIntyre vs. Ricochet vs. Randy Orton vs. Baron Corbin - Money in the Bank
24. Matt Riddle vs. Roderick Strong - NXT TakeOver XXV
25. Tomohiro Ishii vs. Taichi - NJPW Dominion 6.9
26. SoCal Uncensored vs. Strong Hearts - AEW Double or Nothing
27. Cody Rhodes vs. Dustin Rhodes - AEW Double or Nothing
28. The Young Bucks vs. Lucha Brothers - AEW Double or Nothing
29. Kenny Omega vs. Chris Jericho - AEW Double or Nothing
30. Jon Moxley vs. Joey Janela - AEW Fyter Fest
31. Will Ospreay vs. Robbie Eagles - NJPW Southern Showdown In Melbourne
32. Michael Elgin vs. Brian Cage - IW Slammiversary XVII
33. Zack Sabre Jr. vs. SANADA - NJPW G1 Climax 29 Day 1
34. Kazuchika Okada vs. Hiroshi Tanahashi - NJPW G1 Climax 29 Day 1
35. Shingo Takagi vs. Juice Robinson - NJPW G1 Climax 29 Day 2
36. Tomohiro Ishii vs. Jeff Cobb - NJPW G1 Climax 29 Day 2
37. Will Ospreay vs. SANADA - NJPW G1 Climax 29 Day 3
38. Kazuchika Okada vs. Zack Sabre Jr. - NJPW G1 Climax 29 Day 3
39. Tomohiro Ishii vs. Jay White - NJPW G1 Climax 29 Day 4
40. EVIL vs. SANADA - NJPW G1 Climax 29 Day 5
41. Hiroshi Tanahashi vs. Zack Sabre Jr. - NJPW G1 Climax 29 Day 5
42. Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - NJPW G1 Climax 29 Day 7
43. Tetsuya Naito vs. Jon Moxley - NJPW G1 Climax 29 Day 10
44. Will Ospreay vs. EVIL - NJPW G1 Climax 29 Day 13
45. Hiroshi Tanahashi vs. Kota Ibushi - NJPW G1 Climax 29 Day 13
46. Will Ospreay vs. KENTA - G1 Climax 29 Day 15
47. Kazuchika Okada vs. EVIL - NJPW G1 Climax 29 Day 15
48. Shingo Takagi vs. Hirooki Goto - NJPW G1 Climax 29 Day 18
49. Tetsuya Naito vs. Jay White - NJPW G1 Climax 29 Day 18
50. Io Shirai vs. Candice LeRae - NXT TakeOver: Toronto II
51. Mark Andrews i Flash Morgan Webster vs. The Grizzled Young Veterans vs. Gallus - NXT UK TakeOver: Cardiff


****

1. AJ Styles vs. Samoa Joe vs. Randy Orton vs. Rey Mysterio vs. Mustafa Ali - WWE SmackDown 02/01
2. Kazuchika Okada vs. Jay White - NJPW Wrestle Kingdom 13
3. Eddie Edwards vs. Moose - IW Homecoming
4. Mustache Mountain vs. Grizzled Young Veterans - NXT UK TakeOver: BlackPool
5. Pete Dunne vs. Joe Coffey - NXT UK TakeOver: BlackPool
6. Rey Mysterio vs. Andrade "Cien" Almas - WWE SmackDown 22/01
7. The Undisputed Era vs. War Raiders - NXT TakeOver: Phoenix
8. Tommaso Ciampa vs. Aleister Black - NXT TakeOver: Phoenix
9. Minoru Suzuki vs. SANADA - NJPW The New Beginning in Sapporo Day 1
10. Hiroshi Tanahashi i Kazuchika Okada vs. Jay White i Bad Luck Fale - NJPW The New Beginning in Sapporo Day 1
11. Shingo Takagi i BUSHI vs. El Desperado i Yoshinobu Kanemaru - NJPW The New Beginning in Sapporo Day 2
12. Cedric Alexander vs. Akira Tozawa vs. Lio Rush vs. Humberto Carrillo - WWE 205 Live #115 (05/02)
13. Hiroshi Tanahashi vs. Jay White - NJPW The New Beginning in Osaka
14. Tony Nese vs. Noam Dar - WWE 205 Live #116 (12/02)
15. Cedric Alexander vs. Akira Tozawa - WWE 205 Live (05/03)
16. The Undisputed Era vs. #DIY - NXT (06/03)
17. Zack Sabre Jr. vs. EVIL - NJPW New Japan Cup Day 3
18. Samoa Joe vs. Rey Mysterio vs. Andrade vs. R-Truth - WWE Fastlane
19. The Shield vs. Baron Corbin, Drew McIntyre i Bobby Lashley - WWE Fastlane
20. Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - NJPW New Japan Cup Day 9
21. Ricochet vs. Aleister Black vs. Matt Riddle vs. Velveteen Dream vs. Adam Cole - NXT 20/03
22. Bandido vs. Rey Fenix - PWG Smokey and the Bandido
23. Jay Lethal vs. Marty Scurll vs. Matt Taven - NJPW/ROH G1 SuperCard
24. Kazuchika Okada vs. Jay White - NJPW/ROH G1 SuperCard
25. Dragon Lee vs. SHO - NJPW Best of the Super Junior XXVI Day 3
26. Dragon Lee vs. Titan - NJPW Best of the Super Junior XXVI Day 9
27. Will Ospreay vs. Robbie Eagles - NJPW Best of the Super Junior XXVI Day 10
28. Hiroshi Tanahashi vs. Jay White - NJPW Best of The Super Junio XXVI Final
29. Dragon Lee vs. Taiji Ishimori - NJPW Wrestling Dontaku Day 1
30. Kazuchika Okada vs. SANADA - NJPW Wrestling Dontaku Day 2
31. Tony Nese vs. Drew Gulak vs. Akira Tozawa - Stomping Grounds
32. SoCal Uncensored vs. Best Friends vs. Private Party - AEW Fyter Fest
33. The Elite vs. Lucha Brothers - AEW Fyter Fest
34. El Phantasmo vs. Rocky Romero - NJPW Southern Showdown In Melbourne
35. Rich Swann vs. Johnny Impact - IW Slammiversary XVII
36. Daniel Bryan i Rowan vs. Heavy Machinery vs. The New Day - Extreme Rules
37. AJ Styles vs. Ricochet - Extreme Rules
38. Hirooki Goto vs. Jay White - NJPW G1 Climax 29 Day 2
39. Kota Ibushi vs. EVIL - NJPW G1 Climax 29 Day 3
40. Hirooki Goto vs. Tetsuya Naito - NJPW G1 Climax 29 Day 6
41. Shingo Takagi vs. Jon Moxley - NJPW G1 Climax 29 Day 8
42. Kota Ibushi vs. Lance Archer - NJPW G1 Climax 29 Day 9
43. Zack Sabre Jr. vs. EVIL - NJPW G1 Climax 29 Day 9
44. Tomohiro Ishii vs. Juice Robinson - NJPW G1 Climax 29 Day 10
45. Zack Sabre Jr. vs. Will Ospreay - NJPW G1 Climax 29 Day 11
46. Hiroshi Tanahashi vs. EVIL - NJPW G1 Climax 29 Day 11
47. Tomohiro Ishii vs. Hirooki Goto - NJPW G1 Climax 29 Day 12
48. Zack Sabre Jr. vs. Kota Ibushi - NJPW G1 Climax 29 Day 15
49. Zack Sabre Jr. vs. KENTA - NJPW G1 Climax 29 Day 17
50. Jon Moxley vs. Juice Robinson - NJPW G1 Climax 29 Day 18
51. Street Profits vs. The Undisputed ERA - NXT TakeOver: Toronto II
52. Velveteen Dream vs. Pete Dunne vs. Roderick Strong - NXT TakeOver: Toronto II
53. Seth Rollins vs. Brock Lesnar - WWE SummerSlam
54. Cesaro vs. Ilja Dragunov - NXT UK TakeOver: Cardiff

_________________
Obrazek

Obrazek

4 miejsce w typerze WWE 2017
2 miejsce w typerze WWE 2018

Progres roku 2017
Best Post 2018
2x User Miesiąca: Marzec 2017, Październik 2017


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2019
Post: śr paź 02, 2019 2:53 pm 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob gru 22, 2012 10:20 am
Posty: 4283
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
EVOLVE 131 - 10th Anniversary Show:
AR Fox & Leon Ruff vs. Eddie Kingston & Joe Gacy - *** i 3/4 *
Matt Riddle vs. Drew Gulak - ****
Adam Cole vs. Akira Tozawa - *** i 3/4 *

NXT 18.09:
Candice LeRae vs. Bianca Belair vs. Io Shirai vs. Mia Yim - *** i 3/4 *
Roderick Strong vs. Velveteen Dream - ****

PWG Mystery Vortex VI:
Jeff Cobb vs. Jonathan Gresham - ****
Brody King vs. Trent? vs. Jake Atlas - *** i 3/4 *
The Rascalz vs. Rey Horus & Flamita - ****
Joey Janela vs. Darby Allin - **** i 1/4 *

NJPW Destruction In Beppu:
Zack Sabre Jr. vs. Hiroshi Tanahashi - ****

NJPW Destruction In Kobe:
Hirooki Goto vs. Shingo Takagi - **** i 1/2 *
Jay White vs. Tetsuya Naito - ****

NXT 25.09:
Keith Lee vs. Dominik Dijakovic - *** i 3/4 *

_________________
Obrazek


#WrestleFansOpelFanbase


User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2019
Post: czw paź 03, 2019 7:21 pm 
Star
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr cze 21, 2017 3:48 pm
Posty: 1167
Lokalizacja: Sosnowiec
wXw Toronto
WALTER-Daisuke Sekimoto ****1/4

NXT UK TakeOver: Cardiff
GYV-Gallus-Webster/Andrews ****1/4
WALTER-Bate ****3/4

NJPW Royal Quest
Zack Sabre Jr.-Hiroshi Tanahashi ****1/4
Minoru Suzuki-Kazuchika Okada ****1/4

AEW ALL OUT
Lucha Bros-Young Bucks ****1/4

NJPW Super J cup
Amazing Red-Will Ospreay ****1/2
SHO-Will Ospreay ****1/4
Dragon Lee-El Phantasmo ****1/4

NJPW Destruction in Beppu
Zack Sabre Jr.-Hiroshi Tanahashi ****1/4

NJPW Destruction in Kagoshima
El Phantasmo/Taiji Ishimori-Robbie Eagles/Will Ospreay ****1/2

NJPW Destruction in Kobe
Hirooki Goto-Shingo Takagi ****1/4

NXT 02.10
Matt Riddle-Adam Cole ****1/2

_________________
Obrazek


UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB © 2007 phpBB Group