Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn lis 19, 2018 1:01 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Witam i zapraszam wszystkich na kolejny odcinek mojego projektu! W dzisiejszym odcinku udowodnie, że są wrestlerzy stworzeni do mainstreamu. Świetnym przykładem takiego zawodnika jest Mike Bennett.Zaczynajmy kolejny odcinek!

Przedstawienie
Mike Bennett pochodzi z Carver w stanie Massachusetts.Zaczął przygodę z wrestlingiem w 2002 roku.Występuje obecnie w federacji Ring of Honor i warto dodać, że w życiu prywatnym jest zaręczony z Marią .Preferuje on styl amerykański a jego akcje rozpoznawcze to Box Office Smash oraz Photo Finish.Jako ciekawostkę dodam że, PWI oznaczyło Mike'a na 78 miejscu na swojej liście PWI 500 w 2012 roku.

Obrazek

Czemu mainstream?
Mike Bennett z pewnością nie jest typowym wrestlerem walczącym w indys. Czemu? Ponieważ ma przeciętne umiejętności ringowe i naprawdę niezłe umiejętności "mikrofonowe".Poza tym jest wrestlerem ,który posiada gimmick a często się zdarza, że wrestlerzy występujący na scenie niezależnej są go pozbawieni.Kolejną rzeczą wyróżniającą Bennett'a spośród wrestlerów walczących w ROH jest jego piękna partnerka Maria.Sądzę, że taki duet w MS dobrze by się sprzedał.Co ważne potencjalni pracodawcy mogliby zarobić na tej parze całkiem niezłą kasę.Głównie za sprawą Marii Kanellis, która swoją twarzą na koszulkach mogłaby się przyczynić do wielu sprzedanych koszulek.Wracając jeszcze do samej postaci Mike'a, przypomina mi trochę sposobem ubierania Dolpha Ziggler'a, niestety do jego umiejętności ringowych mu dużo brakuje.

Którą drogę wybrać?
Gdzie Mike Bennett zrobiłby większą karierę w WWE czy TNA? Żeby odpowiedzieć na to pytanie muszę zrobić wizualizację!
WWE-Pewnie karierę zaczynałby jak większość nowych gwiazd czyli od NXT ale co potem? No cóż, ja mu wielkiej kariery
w federacji McMachona nie wróżę. Sądzę, że może liczyć wyłącznie na jeden z pasów midcarderowych.Jednak trzeba zauważyć, że WWE próbuję zakontraktować tego zawodnika w rzeczywistości więc może znajdą jakiś konkretny pomysł dla tego wrestlera?Kto wie ? Może powtórzy się sytuacja z Punkiem czyli przez kilka lat będzie niedoceniany ale wreszcie przyjdzie jego moment i stanie się jedną z głównych gwiazd federacji? Jeśli chodzi o Marie widziałbym ją jako menadżera Mike'a
TNA-Nie mam pomysłu jakby mogły wyglądać początki Bennett'a w TNA ale wiem, że powinien dostać pas TV.Według mnie "The Prodigy" bardzo dobrze pasuje na mistrza telewizyjnego: ma charyzmę,gimmick oraz bardzo solidny mic skill. Jeśli dobrze sprawdził by się jako mistrz TV może w przyszłości dostałby jakiś tittle shot na pas WHC.
Podsumowując: Mike Bennett bardziej pasuje do WWE i sądzę, że tam jest jego przyszłość.

bonus- http://www.youtube.com/watch?v=QyKFRmFg3O8

viewtopic.php?f=8&t=33380

Star
Awatar użytkownika

Na początek chcę Cię pochwalić za to, że posłuchałeś naszych rad i zdecydowanie poprawiłeś estetykę tekstu i jego ułożenie, teraz naprawdę czytanie sprawa dużą przyjemność i jest po prostu ciekawy. Mógłby być trochę dłuższy, ale to tylko taka pierdółka ;) Tekst naprawdę fajny, jakoś za wielu rzeczy niby się o Bennett`cie nie dowiedziałem ale to nic. Z tego co sam widziałem(i też po tym bonusie) stwierdzam, że Mike naprawdę jest wręcz stworzony do Mainstreamu. Ma wystarczającą charyzmę i nie jest bezpłciowy jak duża część zawodników w indysach co na starcie daje mu większe szanse na "awans" do WWE bądź TNA. Jeśli dotarłby do WWE to moim zdaniem jego losy mogły by się potoczyć podobnie do tych Antonio Cesaro. Bardzo ciekawie wyszłoby, jeśli przeszedłby do WWE lub TNA właśnie z Marią(<3), w jakiś sposób urozmaiciłoby to jego postać. Pasuje mi on do mainstreamu tylko żeby coś osiągnąć w WWE bądź TNA też potrzeba fury szczęścia i tego mu życzę. Dzięki za dobry artykuł masterRock ;)

btw za bonus masz propsa jak stąd do Chicago <3

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ]