Logowanie | Rejestracja


Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw maja 26, 2022 10:04 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna
Autor Wiadomość

Offline
 Tytuł: MOTYC 2017
Post: pt gru 30, 2016 1:28 pm 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz sie 05, 2012 10:44 am
Posty: 3744
tylko ja moge zakladac ten temat, pod nieobecność Mańka [*]

tutaj link do 2016 - viewtopic.php?f=8&t=45172


A walką roku 2016 zostało oczywiście Final Deletion.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2017
Post: ndz sty 01, 2017 1:03 pm 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt lip 10, 2015 6:37 pm
Posty: 2060
WRESTLEFANS RUMBLE (*****)


Tak się otwiera rok, brawo Ramzi, masz mój głos w UM'ie.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2017
Post: śr sty 04, 2017 2:43 pm 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt lip 10, 2015 6:37 pm
Posty: 2060
Panie Forlan, zamykaj pan temat, Okada i Omega pozamiatali

1. Mayu Iwatani vs Io Shirai - STARDOM End Year Climax: **** 1/2
2. Roppongi Vice vs Young Bucks - NJPW Wrestle Kingdom: *** 3/4
3. Hiromu Takahashi vs KUSHIDA - NJPW Wrestle Kingdom: **** 1/2
4. Hirooki Goto vs Katsuyori Shibata - NJPW Wrestle Kingdom: **** 3/4
5. Hiroshi Tanahashi vs Tetsuya Naito - NJPW Wrestle Kingdom: **** 3/4
6. Kenny Omega vs Kazuchika Okada - NJPW Wrestle Kingdom: +*****
7. Davey Richards vs Lashley - TNA ONO: Live (*** 3/4)
8. Moose vs Mike Bennett - TNA ONO: Live (*** 3/4)
9. Ricochet vs Will Ospreay - OTT: Dream Before Christmas (**** 1/4)
10. DIY vs Revival - WWE NXT 11.1 (*** 3/4)
11. Strong BJ vs Twin Towers - BJW 2.1 (**** 1/2)
12. Mark Andrews vs Pete Dunne - WWE UKCT 15.1 (****)
13. Tyler Bate vs Pete Dunne - WWE UKCT 15.1 (**** 1/2)
14. HARASHIMA vs Shigehiro Irie - DDT Never Mind (**** 1/4)
15. LIJ vs TaZ (Tanahashi and Ziomki) - NJPW/CMLL Fantasticamania 20.1 (*** 3/4)
16. Kazuchika Okada & Euforia & Ultimo Guerrero vs Juice Robinson & Mistico & Volador Jr.- NJPW/CMLL Fantasticamania 20.1 (*** 3/4)
17. Hiromu Takahashi vs Titan - NJPW/CMLL Fantasticamania 20.1 (*** 3/4)
18. Dragon Lee vs Barbaro Cavernario - NJPW/CMLL Fantasticamania 20.1 (*** 3/4)
19. Euforia & Ultimo Guerrero vs Volador Jr. & Mistico - NJPW/CMLL Fantasticamania 21.1 (****)
20. Mistico vs Euforia - NJPW/CMLL Fantasticamania 22.1 (****)
21. Volador Jr. vs Ultimo Guerrero - NJPW/CMLL Fantasticamania 22.1 (**** 1/4)
22. YOSHI-HASHI vs Pete Dunne - RPW High Stakes (*** 3/4)
23. Katsuyori Shibata vs Matt Riddle - RPW High Stakes (**** 1/4)
24. Zack Sabre Jr. vs Marty Scurll - RPW High Stakes (**** 1/2)
25. Sami Zayn vs Seth Rollins - WWE Raw 23.1 (*** 3/4)
26. HARASHIMA vs Mike Bailey - DDT New Year Lottery Special (*** 3/4)
27. Tomohiro Ishii & Toru Yano & Hirooki Goto & Will Ospreay vs Katsuyori Shibata & Togi Makabe & Tomoaki Honma & Juice Robinson - NJPW Road To New Beginning 27.1 (*** 3/4)
28. Authors Of Pain vs DIY - NXT Takeover: San Antonio (*** 3/4)
29. Roderick Strong vs Andrade Almas - NXT Takeover: San Antonio (*** 3/4)
30. Bobby Roode vs Shinsuke Nakamura - NXT Takeover: San Antonio (*** 3/4)
31. Roman Reigns vs Kevin Owens - WWE Royal Rumble (****)
32. AJ Styles vs John Cena - WWE Royal Rumble (**** 3/4)
33. Dean Ambrose vs AJ Styles - WWE SDL 31.1 (****)
34. Dragon Lee vs Will Ospreay vs KUSHIDA - ROH TV 21.01 (*** 3/4)
35. Matt Riddle vs ACH - EVOLVE 76 (*** 3/4)
36. DUSTIN vs Matt Riddle - EVOLVE 77 (**** 1/4)
37. Chris Hero vs Zack Sabre. Jr - EVOLVE 77 (**** 1/2)
38. CIMA & Eita & Dragon Kid vs Masaaki Mochizuki & Kzy & Yosuke Santa Maria - Dragon Gate Truth Gate 2.2 (*** 3/4)
39. VerserK (Shingo Takagi & El Lindaman & Cyber Kong & T-Hawk) vs Over Generation (Naruki Doi & Takehiro Yamamura & Big R Shimizu & Ben-K) - Dragon Gate Truth Gate 2.2 (**** 1/4)
40. Big R Shimizu vs Takehiro Yamamura - Dragon Gate Truth Gate 2.2 (**** 1/2)
41. BxB Hulk vs YAMATO - Dragon Gate Truth Gate 2.2 (**** 1/4)
42. Maybach Taniguchi & Go Shiozaki vs Atsushi Kotoge & Naomichi Marufuji - NOAH THE REBORN 7.1 (****)
43. Taiji Ishimori vs Hajime Ohara - NOAH THE REBORN 7.1 (****)
44. Katsuhiko Nakajima vs Takashi Sugiura - NOAH THE REBORN 7.1 (****)
45. Katsuhiko Nakajima vs Kenou - NOAH THE REBORN 9.1 (*** 3/4)
46. Hajime Ohara vs Daisuke Harada - NOAH THE REBORN 21.1 (*** 3/4)
47. Go Shiozaki & Maybach Taniguchi vs Kenou & Masa Kitamiya - NOAH THE REBORN 21.1(**** 1/2)
48. Hirooki Goto vs Juice Robinson - NJPW New Beginning In Sapporo (*** 3/4)
49. Kazuchika Okada vs Minoru Suzuki - NJPW New Beginning In Sapporo (**** 1/2)
50. LIJ vs Team Tanahashi - NJPW Road To New Beginning 7.2 (*** 3/4)
51. CHAOS vs Suzuki Gun - NJPW Road To New Beginning 7.2 (*** 3/4)
52. Marty Scurll, Pete Dunne & Travis Banks vs. Ryan Smile, Shane Strickland & Will Ospreay - RPW Live At The Cockpit 12 (****)
53. Kento Miyahara vs Takao Omori - AJPW super Power Series16.1 (****)
54. Hideyoshi Kamitani & Konosuke Takeshita vs. Kazusada Higuchi & Yoshihisa Uto - AJPW/DDT/BJW/W-1/K-DOJO Tournament 1.1 (****)
55. Katsuyori Shibata vs Will Ospreay - NJPW New Beginning In Osaka (**** 1/4)
56. Dragon Lee vs Hiromu Takahashi - NJPW New Beginning In Osaka (**** 3/4)
57. Tetsuya Naito vs Michael Elgin - NJPW New Beginning In Osaka(*****)
58. Elimination Chamber Match - WWE Elimination Chamber (**** 1/4)
59. Charlotte vs Bayley - WWE Raw 13.2 (****)
60. John Cena vs AJ Styles vs Bray Wyatt - WWE SDL 14.2 (*** 3/4)
61. Togi Makabe & Tomoaki Honma vs Tomohiro Ishii & Toru Yano - NJPW 45th Anniversary (*** 3/4)
62. Pete Dunne vs Mark Andrews - WWE NXT 22.02 (*** 3/4)
63. Desmond Xavier vs Fenix vs Shane Strickland - Wrestle Circus: Taking Center Stage iPPV (**** 1/4)
64. Barbaro Cavernario & Volador Jr. vs Ultimo Guerrero & Valiente - CMLL on Claro Sports 24.02 (**** 1/2)
65. Young Bucks vs War Machine - NJPW/ROH Honor Rising Day 1 (*** 3/4)
66. Briscoe Brothers & Will Ospreay & Kazuchika Okada vs The Elite & Cody Rhodes - NJPW/ROH Honor Rising Day 2 (****)
67. Keisuke Ishii vs Minoru Tanaka (****)
68. Big Guns (Bodyguard & Zeus) vs NEXTREAM (Kento Miyahara & Jake Lee) - AJPW Excite Series 17.2 (****)
69. Kento Miyahara vs Bodyguard - AJPW Junior Battle Of Glory Finals (**** 1/4)
70. Evolution (Joe Doering & Suwama) vs NEXTREAM (Jake Lee & Naoya Nomura) - AJPW Junior Battle Of Glory Finals (*** 3/4)
71. Ricochet vs Will Ospreay - WCPW True Destiny (*** 3/4)
72. Masaaki Mochizuki vs Takehiro Yamamura - Dragon Gate Truth Gate 12.2 (****)
73. Over Generation (CIMA & Dragon Kid) vs Tribe Vanguard (Yosuke Santa Maria & Kzy) - Dragon Gate Truth Gate 12.2 (*** 3/4)
74.BxB Hulk & YAMATO vs Jimmy Susumu & Jimmy Kagetora - Dragon Gate Truth Gate 12.2 (*** 3/4)
75. Ben-K & Naruki Doi & Eita & Big R Shimizu vs VerserK - Dragon Gate Truth Gate 12.2 (****)
76. TenCozy vs Tomohiro Ishii & Toru Yano - NJPW 45th Anniversary I (*** 3/4)
77. Hiromu Takahashi vs Ryusuke Taguchi - NJPW 45th Anniversary I (**** 1/4)
78. Kazuchika Okada vs Tiger Mask W/Kota Ibushi - NJPW 45th Anniversary I (**** 1/2)
79. Hiromu Takahashi & EVIL vs Hiroshi Tanahashi & KUSHIDA - NJPW 45th Anniversary II (*** 3/4)
80. SANADA & BUSHI & Tetsuya Naito vs Kazuchika Okada & YOSHI-HASHI & Rocky Romero - NJPW 45th Anniversary II (****)
81. Tiger Mask W & Tiger Mask IV vs Gedo & Kazuchika Okada - NJPW Road To Anniversary 1.03 (****)
82. Darby Allin vs Ethan Page - EVOLVE 79 (****)
83. Matt Riddle vs Drew Galloway - EVOLVE 79 (****)
84. Jaka vs Jeff Cobb - EVOLVE 79 (*** 3/4)
85. Keith Lee vs Tracy Williams - EVOLVE 79 (*** 3/4)
86. Timothy Thatcher vs Zack Sabre Jr. - EVOLVE 79 (**** 1/4)
87. Young Bucks vs RPG Vice vs Hardy Boyz - ROH 15th Anniversary: *** ¼)
88. Adam Cole vs Chris Daniels - ROH 15th Anniversary: *** ¾
89. Jay Lethal vs Bobby Fish - ROH 15th Anniversary: ****
90. Marty Scurll vs Lio Rush - ROH 15th Anniversary: ****
91. Kenny Omega vs Tomohiro Ishii - NJPW New Japan Cup: **** ¾
92. EVIL vs Hiroshi Tanahashi - NJPW New Japan Cup: *** ¾
93. EVIL vs Yuji Nagata - NJPW New Japan Cup : *** ¾
94. Tomohiro Ishii vs SANADA - NJPW New Japan Cup : ****
95. Tomohiro Ishii vs Katsuyori Shibata - NJPW New Japan Cup: **** ½
96. Bad Luck Fale vs Katsuyori Shibata - NJPW New Japan Cup : *** ¾
97. Ringkampf vs South Pacific Power Trip - PROGRESS Chapter 43: Tropic Thunderbastard : **** ¼
98. Jimmy Havoc vs Pete Dunne - PROGRESS Chapter 43: Tropic Thunderbastard : *** ¾
99. Kzy & Flamita vs Ryo Saito & Jimmy Susumu - Dragon Gate: Glorious Gate 8.3 iPPV: *** ¾
100. YAMATO & BxB Hulk vs Big R Shimizu & Masaaki Mochizuki - Dragon Gate: Glorious Gate 8.3 iPPV : *** ¾
101. VerserK vs CIMA & Eita & Dragon Kid & Takehiro Yamamura & Naruki Doi - DG: Glorious Gate iPPV: **** ½
102. Shigehiro Irie vs Speedball Mike Bailey - DDT Judgement : *** ¾
103. Dick Togo & Yoshihiro Takayama vs KUDO & Shogo Oyama - DDT Judgement : *** ¾
104. Daisuke Sasaki vs Jun Kasai - DDT Judgement: *** ¾
105. Daisuke Sekimoto & Jun Akiyama & Kota Ibushi vs Isami Kodaka & Kejii Mutoh & Sanshiro Takagi - DDT Judgement: *** ¾
106. Masakatsu Funaki & Yukio Sakaguchi vs Shuji Ishikawa & Tetsuya Endo - DDT Judgement : ****
107.HARASHIMA vs Konosuke Takeshita- DDT Judgement: **** ½
108. Draztik Boy & Naruki Doi vs YAMATO & Flamita - Dragon Gate: Champion Gate in Osaka 4.3 & 5.3 : *** ¾
109. Eita vs El Lindaman - Dragon Gate: Champion Gate in Osaka 4.3 & 5.3 : *** ¾
110. YAMATO vs Cyber Kong - Dragon Gate: Champion Gate in Osaka 4.3 & 5.3 : ****1
111. CIMA & Dragon Kid vs BxB Hulk & Kzy - Dragon Gate: Champion Gate in Osaka 4.3 & 5.3: ****
112. Hideki Suzuki vs Daisuke Sekimoto - BJW Ikkitousen 6.03: **** ¼
113. Ilja Dragunov vs Walter - WxW 16 Carat Gold Tournament Final: **** ¾
114. Ladder Match - WWE Wrestlemania 33 : *** ¾
115. Kevin Owens vs Chris Jericho - WWE Wrestlemania 33 : *** ¾
116. Shane Mcmahon vs AJ Styles - WWE Wrestlemania 33: *** ¾
117. Ember Moon vs Asuka - NXT Takeover: Orlando: ****
118. DIY vs Authors Of Pain vs Revival - NXT Takeover: Orlando: **** ¼
119. Drew Galloway vs Matt Riddle - EVOLVE 80: *** ¾
120. Keith Lee vs Ricochet - EVOLVE 80: **** ¼
121. Zack Sabre Jr. vs ACH - EVOLVE 80 : **** ¼
122. Adam Cole vs Marty Scurll - ROH Supercard Of Honor : *** ¾
123. Volador Jr. & Will Ospreay vs Jay White & Dragon Lee - ROH Supercard Of Honor : ****
124. Young Bucks vs Hardy Boyz - ROH Supercard Of Honor : **** ¼
125. Keith Lee vs Donovan Dijak - EVOLVE 81: **** ¼
126. Fred Yehi vs Matt Riddle - EVOLVE 81: ****
127. Darby Allin vs Ethan Page - EVOLVE 81 : ****
128. Los Ingobernables de Japon vs Team Tanahashi - NJPW Sakura Genesis: *** ¾
129. War Machine vs TenKoji - NJPW Sakura Genesis : *** ¾
130. Hirooki Goto vs Zack Sabre Jr. - NJPW Sakura Genesis: *** ¾
131. Kazuchika Okada vs Katsuyori Shibata - NJPW Sakura Genesis: *****
132. T-Hawk vs Takehiro Yamamura - Dragon Gate: Gate Of Passion iPPV: ****
133. Ben-K & Naruki Doi & Big R Shimizu vs Jimmy Susumu & Genki Horiguchi & Ryo Jimmy Saito - Dragon Gate: Gate Of Passion iPPV: ****

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony pt kwie 14, 2017 2:36 pm przez Rainmaker, łącznie zmieniany 8 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2017
Post: śr sty 04, 2017 2:45 pm 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob gru 25, 2010 3:13 pm
Posty: 2257
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
NJPW WrestleKingdom 11

Young Bucks (c) vs. Roppongi Vice - ***3/4
Guerrillas Of Destiny (Tama Tonga & Tanga Loa) (c) vs. CHAOS (Tomohiro Ishii & Toru Yano) vs. Great Bash Heel (Togi Makabe & Tomoaki Honma) - ****1/4
KUSHIDA (c) vs. Hiromu Takahashi - ****1/4
Katsuyori Shibata (c) vs. Hirooki Goto - ****1/2
Tetsuya Naito (c) vs. Hiroshi Tanahashi - ****1/2
Kazuchika Okada (c) vs. Kenny Omega - ******

Rainmaker pisze:
Panie Forlan, zamykaj pan temat, Okada i Omega pozamiatali

Lepszej walki chyba nie będzie faktycznie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2017
Post: śr sty 04, 2017 4:53 pm 
Low carder
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt kwie 02, 2010 7:58 pm
Posty: 267
1. NJPW Wrestle Kingdom 11: RPG Vice vs Young Bucks - ***3/4
2. NJPW Wrestle Kingdom 11: KUSHIDA vs Hiromu Takahashi - ****1/4
3. NJPW Wrestle Kingdom 11: Hirooki Goto vs Katsuyori Shibata - ****1/2
4. NJPW Wrestle Kingdom 11: Hiroshi Tanahashi vs Tetsuya Naito - ****1/2
5. NJPW Wrestle Kingdom 11: Kenny Omega vs Kazuchika Okada - *****
6. TNA Impact Wrestling 5 stycznia: EC3 vs Lashley vs Eddie Edwards - ***3/4
7. TNA One Night Only Live: Moose vs Mike Bennett - ****1/4
8. TNA One Night Only Live: Lashley vs Davey Richards - ***3/4
9. TNA Impact Wrestling 12 stycznia: Wolves vs Broken Hardys - ****
10. WWE RAW 23 stycznia: Seth Rollins vs Sami Zayn - ***3/4
11. ROH TV 24 stycznia: Dragon Lee vs Kushida vs Will Ospreay - ***3/4
12. TNA Impact Wrestling 26 stycznia: Lashley vs Eddie Edwards - ****1/4
13. WWE Royal Rumble: Roman Reigns vs Kevin Owens - ****
14. WWE Royal Rumble: John Cena vs AJ Styles - ****1/4
15. WWE Elimination Chember: Elimination Chamber Match - ****1/4
16. WWE Smackdown 14 lutego: John Cena vs AJ Styles vs Bray Wyatt - ****
17. TNA Impact Wrestling 2 marca: Moose vs Drew Galloway - ****
18. ROH/NJPW Honor Rising Japan Night 1: War Machine vs Young Bucks - ***3/4
19. ROH/NJPW Honor Rising Japan Night 2: Bullet Club vs Briscoes, Okada, Ospreay - ****
20. WWE RAW 6 marca: Rich Swann vs Neville - ***3/4
21. ROH 15th Anniversary: Bobby Fish vs Jay Lethal - ****
22. ROH 15th Anniversary: Lio Rush vs Marty Scurll - ****1/4
23. ROH 15th Anniversary: Young Bucks vs Roppongi Vice vs Broken Hardys - ****1/4
24. ROH 15th Anniversary: Christopher Daniels vs Adam Cole - ****
25. NXT Takeover Orlando: Revival vs DIY vs Authors of Pain - ****1/2
26. ROH Supercard Of Honor: Adam Cole vs Marty Scurll - ****
27. ROH Supercard Of Honor: Jay Lethal vs Cody - ***3/4
28. ROH Supercard Of Honor: Volador Jr & Will Ospreay vs Dragon Lee & Jay White - ****1/4
29. ROH Supercard Of Honor: Young Bucks vs Hardys - ****3/4
30. WWE Wrestlemania 33: Shane McMahon vs AJ Styles - ***3/4
31. ROH Manhattan Mayhem: Dragon Lee vs Will Ospreay - ****
32. TNA Impact Wrestling 6 kwietnia: Davey Richards vs Eddie Edwards - ****
33. TNA Impact Wrestling 20 kwietnia: 6-Way X Division Championship - ****
34. WWE RAW 1 maja: Finn Balor vs The Miz vs Seth Rollins - ****
35. NJPW/ROH War of the Worlds - Jay White vs Will Ospreay - ****1/4
36. NJPW/ROH War of the Worlds - Tetsuya Naito & Bushi vs Young Bucks - ****
37. TNA Impact Wrestling 18 maja: Ultimate X - ****
38. NXT Takeover Chicago: Pete Dunne vs Tyler Bate - ****1/4
39. NXT Takeover Chicago: #DIY vs Authors of Pain - ****
40. WWE Backlash: AJ Styles vs Kevin Owens - ****
41. TNA Impact Wrestling 25 maja: Magnus vs EC3 vs James Storm - ***3/4
42. Lucha Underground 31 maja: Mack vs Johnny Mundo - ****1/2
43. WWE Extreme Rules: Fatal 5-Way - ****
44. Lucha Underground 7 czerwca: Mil Muertes vs Prince Puma - ***3/4
45. ROH TV 11 czerwca: Bullet Club vs RPG Vice & Chuck Taylor - ***3/4
46. WWE Money in the Bank - MiTB match - ***3/4
47. ROH Best in the World - War Machine vs Young Bucks vs Best Friends - ***3/4
48. Lucha Underground 28 czerwca: Killshot vs Jeremiah Crane - ****
49. TNA Slammiversary: 4 Teams Championship - ****1/4
50. TNA Slammiversary: Low Ki vs Sonjay Dutt - ****
51. Lucha Underground 19 lipca: PJ Black vs Prince Puma - ****
52. Lucha Underground 2 sierpnia: Dante Fox vs Prince Puma - ****
53. Lucha Underground 9 sierpnia: Jeremiah Crane vs Mil Muertes - ***3/4
54. Lucha Underground 16 sierpnia: Fenix vs Prince Puma - ****1/2
55. NXT Takeover Brooklyn: Drew McIntyre vs Bobby Roode - ***3/4
56. WWE Summerslam: Kevin Owens vs AJ Styles - ***3/4
57. WWE Summerslam: Strowman vs Joe vs Reigns vs Lesnar - ****1/4
58. WWE Summerslam: Usos vs New Day - ****
59. NJPW Climax Day 18: Kenny Omega vs Kazuchika Okada - *****
60. Lucha Underground 23 sierpnia: Rey Mysterio vs Johnny Mundo - ****
61. Lucha Underground 23 sierpnia: Prince Puma vs Pentagon Dark - ***3/4
62. WWE No Mercy: Sheamus & Cesaro vs Seth Ambrose & Dean Rollins - ****
63. ROH Death Before Dishonor XV: Kenny King vs KUSHUDA - ****
64. ROH Death Before Dishonor XV: MCMG vs Young Bucks - ***3/4
65. ROH Death Before Dishonor XV: Silas Young vs Jay Lethal - ****
66. Lucha Underground 27 września: Killshot vs Dante Fox - ****1/2
67. Lucha Underground 4 października: Fenix vs Marty Martinez - ****
68. WWE Hell in a Cell: Usos vs New Day - ****1/4
69. Lucha Underground 18 października: Jeremiah Crane vs Cage vs Mil Muertes - ****
70. Lucha Underground 18 października: Prince Puma vs Johnny Mundo - ***3/4
71. WWE TLC: AJ Styles vs Finn Balor - ****
72. TNA Bound For Glory: LAX vs oVe - ****1/4
73. TNA Bound For Glory: Johnny Impact vs Eli Drake - ****
74. NXT Takeover WarGames: Andrade Almas vs Drew McIntyre - ****
75. NXT Takeover WarGames: Wargames match - ****1/4
76. WWE Survivor Series: New Day vs Shield - ****
77. WWE Survivor Series: AJ Styles vs Brock Lesnar - ***3/4
78. ROH Final Battle: Marty Scurll vs Jay Lethal - ****
79. NXT 20 grudnia: Tyler Bate vs Pete Dunne - ****1/4


Ostatnio zmieniony pt gru 22, 2017 10:06 am przez WCWfan, łącznie zmieniany 46 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2017
Post: śr sty 04, 2017 5:28 pm 
Legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob gru 22, 2012 10:20 am
Posty: 5019
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
1.NJPW Wrestle Kingdom XI: Young Bucks vs. Rocky Romero i Barreta - *** i 3/4 *
2.NJPW Wrestle Kingdom XI: Kushida vs. Hiromu Takahashi - ****
3.NJPW Wrestle Kingdom XI: Katsuyori Shibata vs. Hirooki Goto - **** i 1/4 *
4.NJPW Wrestle Kingdom XI: Tetsuya Naito vs. Hiroshi Tanahashi - *****
5.NJPW Wrestle Kingdom XI: Kazuchika Okada vs. Kenny Omega - *****+

6.NXT 4.01: #DIY vs. TM61 - *** i 3/4 *
7.TNA One Night Only Live 2017: Moose vs. Mike Bennett - ****
8.NXT 11.01: #DIY vs. The Revival - **** i 1/4 *
9.WCPW KirbyMania: Cody Rhodes vs. Zack Sabre Jr. - *** i 3/4 *
10.WWE UK Championship Tournament Night 2: Mark Andrews vs. Pete Dunne - ****
11.WWE UK Championship Tournament Night 2: Tyler Bate vs. Pete Dunne - **** i 1/4 *
12.WWN Style Battle #01.01: Dezmond Xavier vs. Sammy Guevara - *** i 3/4 *
13.WWN Style Battle #01.01: Anthony Henry vs. Fred Yehi - ****
14.WCPW Lights Out: Travis Banks vs. Zack Sabre Jr. - ****
15.RevPro Live At The Cockpit 12: Zack Sabre Jr. vs. RJ Singh - *** i 3/4 *
16.RevPro Live At The Cockpit 12: Marty Scurll, Pete Dunne & Travis Banks vs. Shane Strickland, Ryan Smile & Will Ospreay - **** i 1/4 *
17.CZW Awakening: Dave Crist vs. Sami Callihan - *** i 3/4 *
18.CZW Awakening: Joe Gacy vs. Rickey Shane Page - *** i 3/4 *
19.PROGRESS Chapter 42: Jimmy Havoc vs. Tommy End - *** i 3/4 *
20.RevPro High Stakes: YOSHI-HASHI vs. Pete Dunne - *** i 3/4 *
21.RevPro High Stakes: Zack Sabre Jr. vs. Marty Scurll - **** i 1/2 *
22.RevPro High Stakes: Katsuyori Shibata vs. Matt Riddle - **** i 1/4 *
23.ROH 21.01: Will Ospreay vs. Dragon Lee vs. KUSHIDA - ****
24.Impact Wrestling 26.01: Eddie Edwards vs. Lashley - *** i 3/4 *
25.NJPW/CMLL Fantasticamania 20.01: Kazuchika Okada & Euforia & Ultimo Guerrero vs. Juice Robinson & Mistico & Volador Jr. - *** i 3/4 *
26.NJPW/CMLL Fantasticamania 20.01: Dragon Lee vs. Barbaro Cavernario - ****
27.NJPW/CMLL Fantasticamania 21.01: Kazuchika Okada & Will Ospreay & Barbaro Cavernario vs. KUSHIDA & Ryusuke Taguchi & Soberano Jr. - ****
28.NJPW/CMLL Fantasticamania 21.01: Euforia & Ultimo Guerrero vs. Volador Jr. & Mistico - ****
29.NXT Takeover: San Antonio: Roderick Strong vs. Andrade "Cien" Almas - ****
30.WWE Royal Rumble: Kevin Owens vs. Roman Reigns - ****
31.WWE Royal Rumble: John Cena vs. AJ Styles - **** i 1/4 *
32.SmackDown 31.01: Dean Ambrose vs. AJ Styles - *** i 3/4 *
33.EVOLVE 76: Matt Riddle vs. ACH - *** i 3/4 *
34.EVOLVE 76: Chris Hero vs. Keith Lee - *** i 3/4 *
35.EVOLVE 77: ACH vs. Fred Yehi - *** i 3/4 *
36.EVOLVE 77: Zack Sabre Jr. vs. Chris Hero - **** i 1/2 *
37.NJPW The New Beginning In Sapporo: Hirooki Goto vs. Juice Robinson - *** i 3/4 *
38.NJPW The New Beginning In Sapporo: Tomohiro Ishii & Toru Yano vs. G.B.H. vs. Killer Elite Squad - *** i 3/4 *
39.NJPW New Beginning in Osaka: Katsuyori Shibata vs. Will Ospreay - **** i 1/4 *
40.NJPW New Beginning in Osaka: Hiromu Takahashi vs. Dragon Lee - **** i 3/4 *
41.NJPW New Beginning in Osaka: Tetsuya Naito vs. Michael Elgin - *****
42.WWE 205 Live 7.02: Jack Gallagher vs. Noam Dar vs. Cedric Alexander vs. Mustafa Ali vs. TJ Perkins - ****
43.PROGRESS Chapter 43: Thunderbastard Match - *** i 3/4 *
44.NOAH The First Navigation Night 9: Katsuhiko Nakajima vs. Atsushi Kotoge - *** i 3/4 *
45.NOAH The First Navigation Night 9: Hajime Ohara vs. Daisuke Harada - ****
46.NOAH The First Navigation Night 9: Kenou & Masa Kitamiya vs. Go Shiozaki & Maybach Taniguchi - **** i 1/2 *
47.AAW Don't Stop Believing: Matt Sydal vs. Davey Richards - *** i 3/4 *
48.AAW Don't Stop Believing: ACH & Rey Fenix vs. Brian Cage & Michael Elgin - ****
49.WWE Elimination Chamber: EC Match - **** i 1/4 *
50.RevPro Live At The Cockpit 13: Mike Bailey vs. Zack Sabre Jr. - **** i 1/4 *
51.WWE SmackDown 14.02: AJ Styles vs. Bray Wyatt vs. John Cena - ****
52.WCPW True Destiny: Ricochet vs. Will Ospreay - **** i 1/2 *
53.MZW Beatdown II: Jędruś Bułecka vs. Skullevila - ****
54.CZW Eighteen: David Starr vs. Matt Riddle - *** i 3/4 *
55.CZW Eighteen: Devon Moore & Drew Blood vs. The Nation Of Intoxication - *** i 3/4 *
56.NXT 22.02: Pete Dunne vs. Mark Andrews - *** i 3/4 *
57.ROH TV 18.02: Jay Briscoe vs. Christopher Daniels - *** i 3/4 *
58.ROH The Experience: The Young Bucks vs. War Machine - **** i 1/4 *
59.ROH The Experience: Lio Rush vs. Marty Scurll - *** i 3/4 *
60.WrestleCircus Taking Center Stage: Dezmond Xavier vs. Rey Fenix vs. Shane Strickland - ****
61.WrestleCircus Taking Center Stage: Ricochet vs. Sammy Guevara - *** i 3/4 *
62.EVOLVE 78: ACH vs. Tracy Williams - *** i 3/4 *
63.EVOLVE 79: Keith Lee vs. Tracy Williams - *** i 3/4 *
64.EVOLVE 79: Matt Riddle vs. Drew Galloway - **** i 1/4 *
65.EVOLVE 79: Zack Sabre Jr. vs. Timothy Thatcher - ****
66.ROH/NJPW Honor Rising Japan Night 1: War Machine vs. Young Bucks - ****
67.ROH/NJPW Honor Rising Japan Night 1: Adam Cole & Kenny Omega vs. Jay Briscoe & Mark Briscoe - *** i 3/4 *
68.ROH/NJPW Honor Rising Japan Night 2: Adam Cole vs. YOSHI-HASHI - *** i 3/4 *
69.ROH/NJPW Honor Rising Japan Night 2: Cody, Kenny Omega, Yong Bucks vs. Kazuchika Okada & Will Ospreay & Briscoe Brothers - ****
70.WWE Fastlane: Neville vs. Jack Gallagher - *** i 3/4 *
71.AAW Tradition Continues: Rey Fenix vs. Michael Elgin - ****
72.AAW Tradition Continues: Sami Callihan vs. John Morrison - *** i 3/4 *
73.AAW End Of Innocence: ACH vs. Trevor Lee - *** i 3/4 *
74.AAW End Of Innocence: Pentagon Jr. vs. AR Fox - ****
75.CMLL on Claro Sports 24.02: Barbaro Cavernario & Volador Jr. vs. Ultimo Guerrero & Valiente - ****
76.RevPro Live In Portsmouth: Pentagon Jr. vs. Pete Dunne - *** i 3/4 *
77.NJPW 45th Anniversary: Taichi & Yoshinobu Kanemaru vs. Roppongi Vice - *** i 3/4 *
78.NJPW 45th Anniversary: Zack Sabre Jr. vs. Katsuyori Shibata - ****
79.NJPW 45th Anniversary: Hiromu Takahashi vs. Ryusuke Taguchi - **** i 1/4 *
80.NJPW 45th Anniversary: Kazuchika Okada vs. Tiger Mask W - **** i 1/2 *
81.NXT 8.03: TJ Perkins vs. Shinsuke Nakamura - *** i 3/4 *
82.WWE SmackDown 7.03: Randy Orton vs. AJ Styles - *** i 3/4 *
83.ROH 15th Anniversary: 6-Man Mayhem for #1 Contendership for ROH TV Championship - *** i 3/4 *
84.ROH 15th Anniversary: Bobby Fish vs. Jay Lethal - ****
85.ROH 15th Anniversary: Marty Scurll vs. Lio Rush - **** i 1/4 *
86.ROH 15th Anniversary: The Hardys vs. The Young Bucks vs. Roppongi Vice - **** i 1/4 *
87.ROH 15th Anniversary: Adam Cole vs. Christopher Daniels - *** i 3/4 *
88.PROGRESS Chapter 44: Mark Andrews vs. Shane Strickland - ****
89.PROGRESS Chapter 44: Jimmy Havoc, Mark Haskins & Morgan Webster vs. Pete Dunne, Trent Seven & Tyler Bate - ****
90.NJPW New Japan Cup Night 1: EVIL vs. Hiroshi Tanahashi - *** i 3/4 *
91.NJPW New Japan Cup Night 2: SANADA vs. YOSHI-HASHI - ****
92.NJPW New Japan Cup Night 2: Katsuyori Shibata vs. Minoru Suzuki - **** i 1/4 *
93.NJPW New Japan Cup Night 2: Tomohiro Ishii vs. Kenny Omega - **** i 3/4 *
94.NJPW New Japan Cup 18.03: Tomohiro Ishii vs. Sanada - **** i 1/4 *
95.WWE 205 Live 14.03: Austin Aries vs. Akira Tozawa vs. The Brian Kendrick vs. Tony Nese vs. TJ Perkins - *** i 3/4 *
96.ROH Manhattan Mayhem: Cody, Frankie Kazarian & Hangman Page vs. Jay Lethal & The Briscoes - *** i 3/4 *
97.wXw 16 Carat Gold 2017 Night 1: Mike Bailey vs. ACH - *** i 3/4 *
98.wXw 16 Carat Gold 2017 Night 1: WALTER vs. David Starr - ****
99.wXw 16 Carat Gold 2017 Night 2: John Klinger vs. Cody Rhodes - *** i 3/4 *
100.wXw 16 Carat Gold 2017 Night 2: David Starr vs. Absolute Andy vs. ACH vs. Paul London - ****
101.wXw 16 Carat Gold 2017 Night 3: ACH & Mike Bailey vs. Donovan Dijak & JT Dunn - *** i 3/4 *
102.wXw 16 Carat Gold 2017 Night 3: Ilja Dragunov vs. WALTER - ****
103.New Japan Cup 19.03: Katsuyori Shibata vs. Tomohiro Ishii - **** i 1/4 *
104.NOAH The Second Navigation Night 9: Naomichi Marufuji vs. Atsushi Kotoge - ****
105.NOAH The Second Navigation Night 9: Go Shiozaki & Hitoshi Kumano vs. Hajime Ohara & Katsuhiko Nakajima - ****
106.WWE 205 Live 21.03: Neville vs. Mustafa Ali - ****
107.ROH TV 4.03: The Briscoes, Bobby Fish & Jay Lethal vs. Adam Cole, Cody & Young Bucks - *** i 3/4 *
108.CZW Proving Grounds: Matt Tremont & Stockade vs. Jeff Cannonball & Joey Janela - *** i 3/4 *
109.WCPW Chain Reaction: El Ligero vs. Penta El Zero M - *** i 3/4 *
110.WCPW Chain Reaction: Cody Rhodes vs. Matt Riddle - *** i 3/4 *
111.WCPW Bulletproof: The Swords Of Essex vs. Liam Slater & Matt Riddle vs. Prospect vs. The Young Bucks - ****
112.WCPW Bulletproof: Christopher Daniels vs. Adam Cole vs. Zack Sabre Jr. - ****
113.WCPW Pro Wrestling World Cup - English Qualifying Round: Marty Scurll vs. Zack Sabre Jr. - *** i 3/4 *
114.WCPW Pro Wrestling World Cup - English Qualifying Round: Drew Galloway vs. Ricochet - ****
115.NOAH The Great Voyage: Hajime Ohara vs. Hitoshi Kumano - *** i 3/4 *
116.NOAH The Great Voyage: Atsushi Kotoge vs. Eddie Edwards - *** i 3/4 *
117.NOAH The Great Voyage: Takashi Sugiura & Kenoh vs. Muhammad Yone & Masa Kitamiya - ****
118.NOAH The Great Voyage: Katsuhiko Nakajima vs. Go Shiozaki - **** i 1/4 *
119.DDT Judgement: Mike Bailey vs. Shigehiro Irie - *** i 3/4 *
120.DDT Judgement: Masakatsu Funaki & Yukio Sakaguchi vs. DAMNATION - *** i 3/4 *
121.DDT Judgement: Daisuke Sekimoto, Jun Akiyama & Kota Ibushi vs. Isami Kodaka, Keiji Muto & Sanshiro Takagi - ****
122.DDT Judgement: Daisuke Sasaki vs. Jun Kasai - ****
123.DDT Judgement: Konosuke Takeshita vs. HARASHIMA - **** i 1/2 *
124.PROGRESS Chapter 45: Moustache Mountain vs. South Pacific Power Trip - *** i 3/4 *
125.PROGRESS Chapter 45: Ringkampf vs. The Hunter Brothers - *** i 3/4 *
126.PROGRESS Chapter 45: Pete Dunne vs. Jimmy Havoc - **** i 1/2 *
127.NXT TakeOver Orlando: The Authors Of Pain vs. #DIY vs. The Revival - **** i 1/4 *
128.NXT TakeOver Orlando: Asuka vs. Ember Moon - *** i 3/4 *
129.WWE WrestleMania: Neville vs. Austin Aries - *** i 3/4 *
130.WWE WrestleMania: AJ Styles vs. Shane McMahon - ****
131.WWE WrestleMania: Chris Jericho vs. Kevin Owens - *** i 3/4 *
132.WWE WrestleMania: The Hardy Boyz vs. Big Cass & Enzo Amore vs. Cesaro & Sheamus vs. The Club - *** i 3/4 *
133.AAW The Chaos Theory: AR Fox vs. JT Dunn - ****
134.WWE 205 Live 4.04: Austin Aries vs. Jack Gallagher vs. TJ Perkins vs. Mustafa Ali - *** i 3/4 *
135.Evolve 80: Ricochet vs. Keith Lee - **** i 1/4 *
136.Evolve 80: Fred Yehi & Tracy Williams vs. Donovan Dijak & Michael Elgin - *** i 3/4 *
137.Evolve 80: Zack Sabre Jr. vs. ACH - ****
138.Evolve 81: Zack Sabre Jr. vs. Elgin - *** i 3/4 *
139.Evolve 81: Darby Allin vs. Ethan Page - **** i 1/4 *
140.ROH Supercard Of Honor XI: Marty Scurll vs. Adam Cole - ****
141.ROH Supercard Of Honor XI: Jay Lethal vs. Cody - *** i 3/4 *
142.ROH Supercard Of Honor XI: Volador Jr. & Will Ospreay vs. Dragon Lee & Jay White - ****
143.ROH Supercard Of Honor XI: The Young Bucks vs. The Hardys - **** i 1/2 *
144.Impact Wrestlin 6.04: Davey Richards vs. Eddie Edwards - *** i 3/4 *
145.CZW Best Of The Best 16: AR Fox vs. David Starr vs. Ricochet vs. Jason Cade - ****
146.CZW Best Of The Best 16: Matt Tremont vs. Penta El Zero M - ****
147.NJPW Sakura Genesis: War Machine vs. TenKoji - *** i 3/4 *
148.NJPW Sakura Genesis: Hirooki Goto vs. Zack Sabre Jr. - *** i 3/4 *
149.NJPW Sakura Genesis: Kazuchika Okada vs. Katsuyori Shibata - **** i 3/4 *
150.WWE SmackDown 11.04: AJ Styles vs. Sami Zayn vs. Baron Corbin - *** i 3/4 *
151.WrestleCon SuperShow: AR Fox, Dezmond Xavier, Jason Cade, Ricochet & Sami Callihan vs. Drew Galloway, Lio Rush, Marty Scurll, Ryan Smile & Will Ospreay - ****
152.WWNLive SuperShow - Mercury Rising: Pete Dunne vs. ACH - *** i 3/4 *
153.WWNLive SuperShow - Mercury Rising: Zack Sabre Jr. vs. Mark Haskins - ****
154.WWNLive SuperShow - Mercury Rising: WWN Title Six Way Elimination Match - **** i 1/2 *
155.Progress Chapter 46: Mark Haskins vs. Alex Dieter jr. - *** i 3/4 *
156.Progress Chapter 46: Jimmy Havoc vs. Will Ospreay - **** i 1/2 *
157.Progress Chapter 46: Moustache Mountain vs. The Hunter Brothers - ****
158.Progress Chapter 46: Matt Riddle vs. WALTER - ****
159.Progress Chapter 46: Pete Dunne vs. Mark Andrews - **** i 1/4 *
160.RevPro WrestleCon: Marty Scurll vs. Ricochet - **** i 1/4 *
161.RevPro WrestleCon: Will Ospreay vs. Rey Fenix - *** i 3/4 *
162.RevPro WrestleCon: Zack Sabre Jr. vs. Penta El Zero M - *** i 3/4 *
163.ROH TV 18.03: Jay Briscoe vs. Jay White - *** i 3/4 *
164.PROGRESS Orlando: The South Pacific Power Trip vs. Sami Callihan & Shane Strickland - *** i 3/4 *
165.PROGRESS Orlando: Tyler Bate vs. Mark Andrews - *** i 3/4 *
166.PROGRESS Orlando: Pete Dunne vs. Mark Haskins - ****
167.CZW Decisions: Matt Tremont vs. Jeff Cannonball - *** i 3/4 *
168.CZW Decisions: Scarlet And Graves vs. EYFBO vs.The Dub Boys vs. Kyle The Beast & Monsta Mack - ****
169. WCPW Pro Wrestling World Cup - Scottish Qualifying Round: Marty Scurll vs. Matt Riddle vs. Will Ospreay - ****
170.Impact Wresling 20.04: X-Division Title Match - ****
171.GCW Joey Janela's Spring Break: Lio Rush vs. Keith Lee - *** i 3/4 *
172.PWR Pancakes & Piledrivers: Ricochet vs. Shane Strickland - **** i 1/4 *
173.PWR Pancakes & Piledrivers: Penta El Zero M & Rey Fenix vs. Brian Cage & Sami Callihan - ****
174.PWR Pancakes & Piledrivers: PWR Scramble Title AR Fox Invitational Match - ****
175.RevPro Epic Encounter: Hiromu Takahashi vs. Marty Scurll - ****
176.RevPro Epic Encounter: Will Ospreay vs. Josh Bodom - *** i 3/4 *
177.RevPro Epic Encounter: Zack Sabre Jr. vs. KUSHIDA - **** i 1/2 *
178.RevPro Epic Encounter: Kenny Omega & The Young Bucks vs. Lio Rush, Ryan Smile & Shane Strickland - **** i 1/4 *
179.Evolve 82: Kyle O'Reilly vs. Keith Lee - **** i 1/4 *
180.Evolve 82: Chris Dickinson & Jaka vs. Fred Yehi & Tracy Williams - ****
181.EVOLVE 83: Jaka vs. ACH - *** i 3/4 *
182.EVOLVE 83: Kyle O'Reilly vs. Fred Yehi - ****
183.EVOLVE 83: Zack Sabre Jr. vs. Lio Rush - ****
184.WWE Payback: Seth Rollins vs. Samoa Joe - *** i 3/4 *
185.NJPW Wrestling Toyonokuni: Hiromu Takahashi vs. Ricochet - **** i 1/4 *
186.NJPW Wrestling Toyonokuni: EVIL vs. Hiroshi Tanahashi - *** i 3/4 *
187.NJPW Wrestling Toyonokuni: Tetsuya Naito vs. Juice Robinson - **** i 1/4 *
188.PWG Only Kings Understand Each Other: Rey Fenix vs. Trent - ****
189.PWG Only Kings Understand Each Other: Jeff Cobb & Matthew Riddle vs. Brian Cage & Michael Elgin - ****
190.PWG Only Kings Understand Each Other: Lio Rush vs. Ricochet - **** i 1/4 *
191.PWG Only Kings Understand Each Other: Dave Crist, Jake Crist & Sami Callihan vs. Adam Cole, Matt Jackson & Nick Jackson - **** i 1/2 *
192.PWG Only Kings Understand Each Other: Zack Sabre Jr. vs. Chuck Taylor - ****
193.ROH 25.03: The Hardys vs. The Briscoes - *** i 3/4 *
194.CWF Mid-Atlantic Kernodle Brothers Tag Team Tournament Night 2: Trevor Lee vs. Chip Day - **** i 1/4 *
195.BJW Ikkitousen Death Match Survivor 2017 - Night 1: Daisuke Sekimoto vs. Hideki Suzuki - **** i 1/4 *
196.RAW 01.05: Finn Balor vs. Seth Rollins vs. The Miz - **** i 1/4 *
197.NJPW Wrestling Dontaku: Kenny Omega vs. Tomohiro Ishii - **** i 3/4 *
198.NJPW Wrestling Dontaku: Kazuchika Okada vs. Bad Luck Fale - ****
199.PROGRESS Chapter 47: The London Riots vs. The South Pacific Power Trip - ****
200.PROGRESS Chapter 47: Pete Dunne, Trent Seven & Tyler Bate vs. Axel Dieter Jr., Timothy Thatcher & WALTER - **** i 1/2 *
201.OTT ScrapperMania 3: Marty Scurll vs. Jay White - *** i 3/4 *
202.OTT ScrapperMania 3: Kenny Omega, Matt Jackson & Nick Jackson vs. Lio Rush, Ryan Smile & Will Ospreay - ****
203.IPW:UK Supershow: Jimmy Havoc & Zack Sabre Jr. vs. The Lucha Brothers - *** i 3/4 *
204.Dragon Gate The Gate Of Passion Night 12: CIMA & Dragon Kid vs. Jimmy K-ness JKS & Jimmy Kanda - ****
205.Dragon Gate The Gate Of Passion Night 12: BxB Hulk & Naruki Doi vs. VerserK - **** i 1/4 *
206.Dragon Gate Dead Or Alive: Jimmy Kagetora vs. Takehiro Yamamura - ****
207.Dragon Gate Dead Or Alive: CIMA & Dragon Kid vs. El Lindaman & T-Hawk - **** i 1/4 *
208.Dragon Gate Dead Or Alive: YAMATO vs. BxB Hulk vs. Cyber Kong vs. Naruki Doi vs Shingo Takagi - ****
209.ROH/NJPW War Of The Worlds In Toronto: Kenny Omega, Matt Jackson & Nick Jackson vs. Hiroshi Tanahashi & The Addiction - *** i 3/4 *
210.ROH/NJPW War Of The Worlds In New York: Jay White vs. Will Ospreay - **** i 1/4 *
211.ROH/NJPW War Of The Worlds In New York: Young Bucks vs. Bushi i Tetsuya Naito - ****
212.ROH/NJPW War Of The Worlds In New York: Adam Cole vs. Hiroshi Tanahashi - *** i 3/4 *
213.WWE UK Championship Special 19.05: Tyler Bate vs. Mark Andrews - ****
214.NJPW Best Of The Super Junior Night 1: Marty Scurll vs. Will Ospreay - *** i 3/4 *
215.NJPW Best Of The Super Junior Night 1: Dragon Lee vs. Hiromu Takahashi - **** i 1/2 *
216.NJPW Best of the Super Juniors Night 2: Hiromu Takahashi vs. Jushin Thunder Liger - *** i 3/4 *
217.NJPW Best of the Super Juniors Night 2: Will Ospreay vs. Ricochet - **** i 3/4 *
218.RevPro Live At The Cockpit 16: Donovan Dijak vs. Josh Bodom - *** i 3/4 *
219.RevPro Live At The Cockpit 16: Marty Scurll vs. Kyle O'Reilly - ****
220.Impac Wrestling 18.05: Low Ki vs. Trevor Lee vs. Andrew Everett - *** i 3/4 *
221.CZW Sacrifices: Joe Gacy vs. Lio Rush - *** i 3/4 *
222.CZW Sacrifices: Joey Janela vs. Matthew Tremont - ****
223.NXT Takeover Chicago: Roderick Strong vs. Eric Young - *** i 3/4 *
224.NXT Takeover Chicago: Tyler Bate vs. Pete Dunne - **** i 3/4 *
225.NXT Takeover Chicago: Bobby Roode vs. Hideo Itami - *** i 3/4 *
226.NXT Takeover Chicago: #DIY vs. The Authors Of Pain - ****
227.WWE Backlash: Kevin Owens vs. AJ Styles - **** i 1/4 *
228.NJPW Best of the Super Juniors Night 4: Ricochet vs. Hiromu Takahashi - *** i 3/4 *
229.NJPW Best of the Super Juniors Night 5: KUSHIDA vs. BUSHI - ****
230.NJPW Best of the Super Juniors Night 6: Dragon Lee vs. Ricochet - ****
231.PWG Nice Boys (Don't Play Rock N'Roll): Brian Cage vs. Keith Lee vs. Sami Callihan - **** i 1/4 *
232.PWG Nice Boys (Don't Play Rock N'Roll): The Chosen Bros vs. OI4K - ****
233.PWG Nice Boys (Don't Play Rock N'Roll): Lio Rush vs. Trevor Lee - *** i 3/4 *
234.PWG Nice Boys (Don't Play Rock N'Roll): Shane Strickland vs. Dezmond Xavier - *** i 3/4 *
235.PWG Nice Boys (Don't Play Rock N'Roll): Best Friends vs. The Leaders Of The New School - **** i 1/4 *
236.PWG Nice Boys (Don't Play Rock N'Roll): The Young Bucks vs. Rey Fenix & Penta el 0M vs. Ricochet & Matt Sydal - **** 1/2 *
237.AAW Homecoming: Drew Galloway vs. DJ Z - ****
238.AAW Homecoming: AR Fox vs. Shane Strickland - ****
239.AAW Homecoming: Rey Fenix vs. Trevor Lee - *** i 3/4 *
240.AAW Homecoming: Zack Sabre Jr. vs. Kyle O'Reilly - **** i 1/4 *
241.AAW Homecoming: Sami Callihan vs. Low Ki - ****
242.AAW EPIC 2017: The 13th Anniversary Show: Michael Elgin vs. Matt Riddle - ****
243.AAW Path Of Redemption: Michael Elgin vs. Daga - **** i 1/4 *
244.AAW Path Of Redemption: OI4K vs. AR Fox & Rey Fenix - **** i 1/2 *
245.AAW Take No Prisoners: Michael Elgin vs. Zack Sabre Jr. - **** i 1/2 *
246.AAW Take No Prisoners: AR Fox & Rey Fenix vs Jake Crist & Sami Callihan - ****
247.WC Battle At The Big Top: Sammy Guevara vs. Matt Sydal - ****
248.WC Battle At The Big Top: Dezmond Xavier, Lio Rush & Shane Strickland vs. Dave Crist, Jake Crist & Sami Callihan - ****
249.GCW The New Face Of WAR: Joey Janela vs. Travis Gordon - *** i 3/4 *
250.GCW The New Face Of WAR: Markus Crane vs. SHLAK - ****
251.EVOLVE 84: Donovan Dijak vs. Keith Lee - ****
252.EVOLVE 84: Zack Sabre Jr. vs. Ethan Page - *** i 3/4 *
253.EVOLVE 84: Matt Riddle vs. Kyle O'Reilly - **** i 1/2 *
254.EVOLVE 85: Kyle O'Reilly vs. Tracy Williams - *** i 3/4 *
255.EVOLVE 85: Fred Yehi vs. Keith Lee - **** i 1/4 *
256.EVOLVE 85: Matt Riddle vs. Jeff Cobb - ****
257.EVOLVE 85: Zack Sabre Jr. vs. Lio Rush - **** i 1/4 *
258.RAW 29.05: Roman Reigns vs. Seth Rollins - *** i 3/4 *
259.NJPW Best of the Super Juniors Night 7: ACH vs. KUSHIDA - *** i 3/4 *
260.NJPW Best of the Super Junior Night 8: Will Ospreay vs. Dragon Lee - ****
261.NJPW Best of the Super Junior Night 9: BUSHI vs. Volador Jr. - ****
262.NJPW Best of the Super Junior Night 9: KUSHIDA vs. Yoshinobu Kanemaru - *** i 3/4 *
263.NJPW Best of the Super Junior Night 10: Hiromu Takahashi vs. Marty Scurll - *** i 3/4 *
264.NJPW Best of the Super Junior Night 11: Volador Jr. vs. ACH - *** i 3/4 *
265.NJPW Best of the Super Junior Night 11: KUSHIDA vs. Ryusuke Taguchi - **** i 1/2 *
266.NJPW Best of the Super Junior Night 12: Jushin Thunder Liger vs. Taichi - ****
267.NJPW Best of the Super Junior Night 12: Marty Scurll vs. Ricochet - **** i 1/4 *
268.NJPW Best of the Super Junior Night 12: Will Ospreay vs. Hiromu Takahashi - **** i 1/4 *
269.NJPW Best of the Super Junior Night 13: KUSHIDA vs. Volador Jr. - ****
270.NJPW Best of the Super Junior Final: KUSHIDA vs. Will Ospreay - **** i 3/4 *
271.WWE Extreme Rules: Neville vs. Austin Aries - *** i 3/4 *
272.WWE Extreme Rules: Roman Reigns vs. Seth Rollins vs. Samoa Joe vs. Finn Balor vs. Bray Wyatt - ****
273.wXw Superstars Of Wrestling: Emil Sitoci vs. Angelico vs. Penta El Zero M vs. Rey Fenix - ****
274.PROGRESS Chapter 48: Trent Seven vs. Travis Banks - *** i 3/4 *
275.PROGRESS Chapter 48: Matt Riddle vs. Tyler Bate - ****
276.PROGRESS Chapter 48: Pete Dunne vs. Mark Andrews vs. Mark Haskins - **** i 1/4 *
277.Lucha Underground 6.07: Prince Puma vs. Mil Muertes - *** i 3/4 *
278.NJPW Dominion 6.11: Roppongi Vice vs. The Young Bucks - ****
279.NJPW Dominion 6.11: War Machine vs. Guerrillas of Destiny - *** i 3/4 *
280.NJPW Dominion 6.11: Hiromu Takahashi vs. KUSHIDA - **** i 1/4 *
281.NJPW Dominion 6.11: Minoru Suzuki vs. Hirooki Goto - *** i 3/4 *
282.NJPW Dominion 6.11: Tetsuya Naito vs. Hiroshi Tanahashi - **** i 1/4 *
283.NJPW Dominion 6.11: Kazuchika Okada vs. Kenny Omega - *****
284.CZW Tournament Of Death 16: Jimmy Havoc vs. John Wayne Murdoch vs. Rickey Shane Page - ****
285.CZW Tournament Of Death 16: Jimmy Havoc vs. Conor Claxton - *** i 3/4 *
286.Impact Wrestling 15.06: Low-Ki vs Sonjay Dutt - *** i 3/4 *
287.ROH 10.06: The Young Bucks & Hangman Page vs. Roppongi Vice & Chuck Taylor - *** i 3/4 *
288.WWE Money In The Bank: Money in the Bank Ladder Match - **** i 1/4 *
289.WCPW Pro Wrestling World Cup - Canadian Qualifying Round: Mike Bailey vs. Brent Banks - *** i 3/4 *
290.WCPW Pro Wrestling World Cup - Canadian Qualifying Round: Kyle O'Reilly vs. Tyson Dux - ****
291.WCPW Pro Wrestling World Cup - Canadian Qualifying Round: Mike Bailey vs. Kyle O'Reilly - **** i 1/4 *
292.PROGRESS Chapter 49: Super Strong Style 16 Night 2: Mark Haskins vs. Tyler Bate - ****
293.PROGRESS Chapter 49: Super Strong Style 16 Night 2: Jeff Cobb vs. Matt Riddle - **** i 1/2 *
294.PROGRESS Chapter 49: Super Strong Style 16 Night 2: Flamita vs. Travis Banks - ****
295.PROGRESS Chapter 49: Super Strong Style 16 Night 2: Jinny vs. Laura Di Matteo vs. Toni Storm - **** i 1/4 *
296.PROGRESS Chapter 49: Super Strong Style 16 Night 3: Matt Riddle vs. Tyler Bate - ****
297.PROGRESS Chapter 49: Super Strong Style 16 Night 3: Travis Banks vs. Tyler Bate - **** i 1/2 *
298.ROH Best In The World: The Young Bucks vs. War Machine vs. Best Friends - *** i 3/4 *
299.NXT 28.06: Asuka vs. Nikki Cross - *** i 3/4
300.NJPW G1 Special In USA Night 1: Tetsuya Naito vs. Tomohiro Ishii - ****
301.NJPW G1 Special In USA Night 1: Kenny Omega vs. Michael Elgin - **** i 3/4 *
302.NJPW G1 Special In USA Night 1: Kazuchika Okada vs. Cody - *** i 3/4 *
303.NJPW G1 Special In USA Night 2: Jay Lethal vs. Kenny Omega - ****
304.NJPW G1 Special In USA Night 2: Tomohiro Ishii vs. Zack Sabre Jr. - **** i 1/4 *
305.NJPW G1 Special In USA Night 2: The Young Bucks vs. Roppongi Vice - **** i 1/4 *
306.NJPW G1 Special In USA Night 2: Kenny Omega vs. Tomohiro Ishii - **** i 1/2 *
307.GFW Slammiversary: LAX vs. Drago & El Hijo del Fantasma vs. Garza Jr. & Laredo Kid vs. Naomichi Marufuji & Taiji Ishimori - *** i 3/4 *
308.PWG Game Over, Man: Lio Rush vs. Rey Fenix - ****
309.PWG Game Over, Man: Matthew Riddle vs. Adam Cole - *** i 3/4 *
310.PWG Game Over, Man: The Young Bucks vs. War Machine - *** i 3/4 *
311.PWG Game Over, Man: Chuck Taylor vs. Marty Scurll - ****
312.PWG Head Like A Cole: ReDragon vs The Chosen Bros - ****
313.PWG Head Like A Cole: Adam Cole vs Sami Callihan - *** i 3/4 *
314.PWG Head Like A Cole: Lio Rush vs Mark Haskins - *** i 3/4 *
315.PWG Head Like A Cole: Lucha Brothers vs. The Young Bucks - ****
316.PWG Head Like A Cole: Zack Sabre Jr. vs Trent? - ****
317.NXT 05.07: Bobby Roode vs. Roderick Strong - *** i 3/4 *
318.PROGRESS Chapter 50: Toni Storm vs. Kay Lee Ray - *** i 3/4 *
319.PROGRESS Chapter 50: British Strong Style vs. #CCK - ****
320.AAW Thursday Night Special: Joey Janela vs. Jake Crist vs. Laredo Kid vs. Myron Reed - *** i 3/4 *
321.AAW Thursday Night Special: Donovan Dijak vs. Keith Lee - ****
322.AAW Thursday Night Special: AR Fox & Rey Fenix vs. Lio Rush & Shane Strickland - *** i 3/4 *
323.Lucha Forever All Rise: Travis Banks vs. Mark Haskins vs. Shane Strickland - ****
324.RevPro British J Cup: KUSHIDA vs. Kyle O’Reilly - **** i 1/4 *
325.RevPro British J Cup: Matt Riddle vs. Tomohiro Ishii - ****
326.RevPro British J Cup: Jushin Thunder Liger vs. KUSHIDA vs. Marty Scurll vs. Will Ospreay - *** i 3/4 *
327.WWE Battleground: The New Day vs. The Usos - ****
328.EVOLVE 86: Tracy Williams vs. Jason Kincaid - *** i 3/4 *
329.EVOLVE 86: Zack Sabre Jr vs. Matt Riddle - *** i 3/4 *
330.EVOLVE 87: Tracy Williams vs. ACH - *** i 3/4 *
331.EVOLVE 87: Fred Yehi vs. Chris Dickinson - *** i 3/4 *
332.EVOLVE 87: Zack Sabre Jr. vs. Jaka - ****
333.EVOLVE 87: Matt Riddle vs. Keith Lee - **** i 1/2 *
334.NJPW G1 Climax Night 1: YOSHI-HASHI vs. Yuji Nagata - ****
335.NJPW G1 Climax Night 1: Hirooki Goto vs. Tomohiro Ishii - **** i 1/4 *
336.NJPW G1 Climax Night 1: Hiroshi Tanahashi vs. Zack Sabre Jr. - ****
337.NJPW G1 Climax Night 1: Kota Ibushi vs. Tetsuya Naito - **** i 3/4 *
338.NJPW G1 Climax Night 2: Juice Robinson vs. Satoshi Kojima - *** i 3/4 *
339.NJPW G1 Climax Night 2: EVIL vs. SANADA - ****
340.NJPW G1 Climax Night 2: Kenny Omega vs. Minoru Suzuki - **** i 1/4 *
341.Lucha Underground 19.07: Prince Puma vs PJ Black - ****
342.WWE SmackDown 25.07: Kevin Owens vs. Chris Jericho vs. AJ Styles - *** i 3/4 *
343.Evolve 88: Anthony Henry & James Drake vs. Champions Chris Dickinson & Jaka - ****
344.Evolve 88: Zack Sabre Jr. vs. Timothy Thatcher - ****
345.NJPW G1 Climax Night 3: Hirooki Goto vs. Yuji Nagata - ****
346.NJPW G1 Climax Night 4: Juice Robinson vs. EVIL *** i 3/4 *
347.NJPW G1 Climax Night 4: Michael Elgin vs Kazuchika Okada - **** i 1/2 *
348.NJPW G1 Climax Night 5: Hiroshi Tanahashi vs. Yuji Nagata - **** i 1/4 *
349.NJPW G1 Climax Night 5: Kota Ibushi vs Tomohiro Ishii - ****
350.NJPW G1 Climax Night 6: Michael Elgin vs. Satoshi Kojima - *** i 3/4 *
351.NJPW G1 Climax Night 6: Kazuchika Okada vs. Sanada - **** i 1/2 *
352.NJPW G1 Climax Night 7: Tomohiro Ishii vs. YOSHI-HASHI - *** i 3/4 *
353.NJPW G1 Climax Night 7: TETSUYA NAITO vs. YUJI NAGATA - ****
354.DRAGON GATE KOBE WORLD PRO WRESTLING FESTIVAL: Jimmy Kagetora vs. Flamita - *** i 3/4 *
355.DRAGON GATE KOBE WORLD PRO WRESTLING FESTIVAL: Verserk vs. Jimmyz – ****
356.DRAGON GATE KOBE WORLD PRO WRESTLING FESTIVAL: CIMA & Dragon Kid vs. Masato Yoshino & Naruki Doi - **** i 3/4 *
357.DRAGON GATE KOBE WORLD PRO WRESTLING FESTIVAL: YAMATO vs T-Hawk – **** i 1/4 *
358.NJPW G1 Climax Night 8: Kazuchika Okada vs. Satoshi Kojima - *** i 3/4 *
359.NJPW G1 Climax Night 8: Michael Elgin vs. Kenny Omega - **** i 3/4 *
360.NJPW G1 Climax Night 9: Hiroshi Tanahashi vs. YOSHI-HASHI - *** i 3/4 *
361.NJPW G1 Climax Night 9: Tomohiro Ishii vs. Tetsuya Naito - **** i 1/2 *
362.NJPW G1 Climax Night 10: Kenny Omega vs. Satoshi Kojima - *** i 3/4 *
363.NJPW G1 Climax Night 10: Juice Robinson vs. Kazuchika Okada - **** i 1/4 *
364.NJPW G1 Climax Night 11: Tomohiro Ishii vs. Yuji Nagata - **** i 1/4 *
365.NJPW G1 Climax Night 11: Hirooki Goto vs. Tetsuya Naito - ****
366.NJPW G1 Climax Night 11: Hiroshi Tanahashi vs. Kota Ibushi - **** i 1/2 *
367.NJPW G1 Climax Night 12: Juice Robinson vs. SANADA - *** i 3/4 *
368.NJPW G1 Climax Night 12: EVIL vs. Kenny Omega - **** i 1/2 *
369.NJPW G1 Climax Night 13: Kota Ibushi vs. Yuji Nagata - **** i 1/4 *
370.NJPW G1 Climax Night 13: Hirooki Goto vs. YOSHI-HASHI - *** i 3/4 *
371.NJPW G1 Climax Night 13: Zack Sabre Jr. vs. Tetsuya Naito - ****
372.NJPW G1 Climax Night 14: SANADA vs. Satoshi Kojima - ****
373.NJPW G1 Climax Night 14: JUICE ROBINSON vs. Kenny Omega - ****
374.NJPW G1 Climax Night 14: Kazuchika Okada vs. EVIL - **** i 1/4 *
375.NJPW G1 Climax Night 15: Zack Sabre Jr. vs. Yuji Nagata - ****
376.NJPW G1 Climax Night 15: Hiroshi Tanahashi vs. Tomohiro Ishii - **** i 1/4 *
377.NJPW G1 Climax Night 16: Michael Elgin vs. EVIL - *** i 3/4 *
378.NJPW G1 Climax Night 16: Kenny Omega vs. SANADA - *** i 3/4 *
379.NJPW G1 Climax Night 16: Minoru Suzuki vs. Kazuchika Okada - **** i 1/2 *
380.NJPW G1 Climax Night 17: Bad Luck Fale vs. Yuji Nagata - *** i 3/4 *
381.NJPW G1 Climax Night 17: Zack Sabre Jr. vs. Tomohiro Ishii - **** i 1/2 *
382.NJPW G1 Climax Night 17: Tetsuya Naito vs. Hiroshi Tanahashi - *****
383.NJPW G1 Climax Night 18: Juice Robinson vs. Michael Elgin - *** i 3/4 *
384.NJPW G1 Climax Night 18: EVIL vs. Satoshi Kojima - *** i 3/4 *
385.NJPW G1 Climax Night 18: Kazuchika Okada vs. Kenny Omega - *****
386.NJPW G1 Climax Night 19: Ricochet & Ryusuke Taguchi vs. Young Bucks - ****
387.NJPW G1 Climax Night 19: War Machine vs. Cody & Hangman Page - *** i 3/4 *
388.NJPW G1 Climax Night 19: Tetsuya Naito vs. Kenny Omega - *****
389.NXT 2.08: Aleister Black vs. Kyle O’Reilly - *** i 3/4 *
390.Lucha Underground 2.08: Prince Puma vs. Dante Fox - **** i 1/4 *
391.PWG Man On The Silver Mountain: Keith Lee vs Lio Rush - *** i 3/4 *
392.PWG Man On The Silver Mountain: The Leaders Of The New School vs. reDRagon - *** i 3/4 *
393.CZW Once In A Lifetime: Joey Janela vs. Lio Rush - **** i 1/2 *
394.CZW Once In A Lifetime: Atsushi Onita vs. Matthew Tremont - *** i 3/4 *
395.WCPW Stacked: Hiromu Takahashi vs. Mike Bailey - ****
396.WCPW Stacked: KUSHIDA vs. Travis Banks - *** i 3/4 *
397.NXT TakeOver: Brooklyn III: Johnny Gargano vs. Andrade "Cien" Almas - *** i 3/4 *
398.NXT TakeOver: Brooklyn III: Aleister Black vs. Hideo Itami - ****
399.NXT TakeOver: Brooklyn III: Asuka vs. Ember Mooon - ****
400.WWE SummerSlam: The New Day vs. The Usos - ****
401.WWE SummerSlam: Cesaro & Sheamus vs. Seth Rollins & Dean Ambrose - ****
402.WWE SummerSlam: Brock Lesnar vs. Roman Reigns vs. Samoa Joe vs. Braun Strowman - **** i 1/2 *
403.WCPW Loaded 4.08: Marty Scurll vs. Kyle O'Reilly - *** i 3/4 *
404.WCPW Loaded 18.08: Marty Scurll vs. Ricochet - *** i 3/4 *
405.RevPro Summer Sizzler: Jay White vs. Travis Banks - *** i 3/4 *
406.RevPro Summer Sizzler: Zack Sabre Jr. vs. Chris Brookes - ****
407.Lucha Underground 23.08: Prince Puma vs. Pentagón Dark - ****
408.Progress Chapter 51: War Machine vs. London Riots - **** i 1/4 *
409.Progress Chapter 51: Walter vs. Matt Riddle - **** i 1/4 *
410.Progress Chapter 51: British Strong Style vs. CCK - **** i 1/2 *
411.Progress Chapter 52: Toni Storm vs. Laura Di Matteo - *** i 3/4 *
412.Progress Chapter 52: Matt Riddle vs. Travis Banks - **** i 1/2 *
413.Progress Chapter 52: British Strong Style vs. War Machine - ****
414.Progress Chapter 53: James Davis vs. Rob Lynch - ****
415.Progress Chapter 53: Jack Sexsmith vs. Pete Dunne - *** i 3/4 *
416.Progress Chapter 53: Toni Storm vs. Candice LeRae - *** i 3/4 *
417.Progress Chapter 53: Keith Lee vs. Travis Banks - *** i 3/4 *
418.PWG Pushin Forward Back: Sammy Guevara vs Rey Horus - *** i 3/4 *
419.PWG Pushin Forward Back: Zack Sabre Jr vs. Chuck Taylor - ****
420.AAW United We Stand: ACH vs. Myron Reed - ****
421.AAW United We Stand: OI4K vs. War Machine - **** i 1/4 *
422.AAW United We Stand: Shane Strickl & Penta El Zero M vs. Trevor Lee & Garza Jr - ****
423.AAW United We Stand: Matt Riddle vs. Mat Fitchett - **** i 1/4 *
424.ROH WAR OF THE WORLDS UK Night 1: Los Ingobernables de Japon vs. BULLET CLUB - *** i 3/4 *
425.ROH WAR OF THE WORLDS UK Night 2: Kenny King vs. Hangman Page - *** i 3/4 *
426.ROH WAR OF THE WORLDS UK Night 2: Jay Lethal vs. Josh Bodom - *** i 3/4 *
427.ROH WAR OF THE WORLDS UK Night 2: Mark Haskins vs. Silas Young - *** i 3/4 *
428.ROH WAR OF THE WORLDS UK Night 2: The Young Bucks vs. The Addiction - *** i 3/4 *
429.ROH WAR OF THE WORLDS UK Night 3: Cody & Marty Scurll vs. The Addiction - *** i 3/4 *
430.WWE 205 Live 05.09: Fatal 5-Way Elimination Match - ****
431.WCPW Pro Wrestling World Cup - Japanese Qualifying Round: KUSHIDA vs. BUSHI - *** i 3/4 *
432.WCPW Pro Wrestling World Cup - Rest Of The World Qualifying Round: Travis Banks vs. Jurn Simmons - *** i 3/4 *
433.WCPW Pro Wrestling World Cup - USA Qualifying Round: Ricochet vs. Matt Sydal - *** i 3/4 *
434.WCPW Pro Wrestling World Cup - USA Qualifying Round: Jay Lethal vs. David Starr - *** i 3/4 *
435.WCPW Pro Wrestling World Cup - USA Qualifying Round: Ricochet vs. Keith Lee - ****
436.Evolve 89: Austin Theory vs. Trent Beretta - *** i 3/4 *
437.Evolve 89: Zack Sabre Jr. vs. Fred Yehi - *** i 3/4 *
438.Evolve 90: WALTER vs. Fred Yehi - *** i 3/4 *
439.Evolve 91: Anthony Henry & James Drake vs. Fred Yehi & Jason Kincaid - *** i 3/4 *
440.Evolve 91: Matt Riddle vs. Tracy Williams vs. Keith Lee vs. Walter - ****
441.WWE Mae Young Classic Night 8: Kairi Sane vs. Toni Storm - *** i 3/4 *
442.WCPW Pro Wrestling World Cup Finals Night 1: Mike Bailey vs. Travis Banks - *** i 3/4 *
443.WCPW Pro Wrestling World Cup Finals Night 1: Zack Sabre Jr. vs. Jay Lethal - *** i 3/4 *
444.WCPW Pro Wrestling World Cup Finals Night 1: Will Ospreay vs. Rey Mysterio - ****
445.WCPW Pro Wrestling World Cup Finals Night 2: Penta El Zero M vs. Ricochet - *** i 3/4 *
446.WCPW Pro Wrestling World Cup Finals Night 2: Mike Bailey vs. Will Ospreay - ****
447.WCPW Pro Wrestling World Cup Finals Night 2: KUSHIDA vs. Zack Sabre Jr. - *** i 3/4 *
448.WCPW Pro Wrestling World Cup Finals Night 3: Joseph Conners vs. KUSHIDA - *** i 3/4 *
449.WCPW Pro Wrestling World Cup Finals Night 3: Ricochet vs. Will Ospreay - **** i 1/4 *
450.WCPW Pro Wrestling World Cup Finals Night 3: Mike Bailey vs. Penta El Zero M - **** i 1/4 *
451.WCPW Pro Wrestling World Cup Finals Night 3: KUSHIDA vs. Will Ospreay - ****
452.Destruction in Hiroshima: Hiroshi Tanahashi vs. Zack Sabre Jr. - ****
453.PROGRESS New York City: Jack Gallagher vs. Zack Gibson - *** i 3/4 *
454.PROGRESS New York City: Jimmy Havoc vs. Joey Janela - ****
455.PROGRESS New York City: Mark Haskins vs. Austin Theory vs. Keith Lee vs. Mark Andrews - ****
456.PROGRESS New York City: Matt Riddle vs. WALTER - **** i 1/4 *
457.PROGRESS Chapter 55: Marty Scurll vs. Zack Sabre Jr. - *** i 3/4 *
458.PROGRESS Chapter 55: Jimmy Havoc vs. Mark Haskins - ****
459.PROGRESS Chapter 55: Matt Riddle vs. Timothy Thatcher vs. Walter - **** i 1/2 *
460.PROGRESS Chapter 55: Pete Dunne vs. Travis Banks - ****
461.WWE No Mercy: Dean Ambrose & Seth Rollins vs. Sheamus & Cesaro - ****
462.RevPro Live At The Cockpit 18: Matt Riddle vs. Keith Lee - ****
463.RevPro Live At The Cockpit 18: CCK vs. Josh Wall & Kurtis Chapman - *** i 3/4 *
464.RevPro Live At The Cockpit 19: CCK vs. War Machine - *** i 3/4 *
465.NJPW Destruction In Kobe: Kenny Omega vs. Juice Robinson - ****
466.RevPro Live In Portsmouth 9: Will Ospreay vs. Zack Sabre Jr. - **** i 1/4 *
467.Lucha Underground 27.09: Killshot vs. Dante Fox - **** i 1/4 *
468.NOAH Summer Navigation Night 8: Eddie Edwards vs Katsuhiko Nakajima - ****
469.CZW Down With The Sickness: Alex Colon vs. Danny Havoc - ****
470.AJPW 45th Anniversary: Strong BJ vs. KAI & Naoya Nomura - ****
471.AJPW 45th Anniversary: Kento Miyahara vs. Shuji Ishikawa - **** i 1/4 *
472.EVOLVE 93: Darby Allin vs. DJ Z - ****
473.EVOLVE 93: Zack Sabre Jr. vs. Keith Lee - ****
474.EVOLVE 93: Matt Riddle vs. Tracy Williams - **** i 1/4 *
475.WWE Hell In A Cell: New Day vs. Usos - **** i 1/4 *
476.NJPW King of Pro Wrestling: Ricochet & Ryusuke Taguchi vs. Roppongi 3K - *** i 3/4 *
477.NJPW King of Pro Wrestling: KUSHIDA vs. Will Ospreay - **** i 1/2 *
478.NJPW King of Pro Wrestling: Tetsuya Naito vs. Tomohiro Ishii - **** i 1/2 *
479.NJPW King of Pro Wrestling: Kazuchika Okada vs. EVIL - *** i 3/4 *
480.NXT 11.10: Johnny Gargano vs. Andrade Almas - *** i 3/4 *
481.ROH Death Before Dishonor: KUSHIDA vs. Kenny King - *** i 3/4 *
482.ROH Death Before Dishonor: The Young Bucks vs. The Motor City Machine Guns - ****
483.Lucha Forever: Ultimo Battle: Naomichi Marufuji vs. Pete Dunne - ****
484.Lucha Forever: Ultimo Battle: Mark Haskins vs. Chris Ridgeway - *** i 3/4 *
485.Lucha Forever: Ultimo Battle: LDRS 1000 vs. CCK & Jimmy Havok - ****
486.Ultima Lucha Tres Part 3: Pentagón Dark vs. Son of Havoc - ****
487.Ultima Lucha Tres Part 4: Prince Puma vs. Johnny Mundo - *** i 3/4 *
488.Global Wars: Chicago: Cody, Hangman Page, Matt Jackson & Nick Jackson vs. Alex Shelley, Chris Sabin, Jay White & Jonathan Gresham - ****
489.Global Wars: Chicago: Will Ospreay vs. Flip Gordon - **** i 1/4 *
490.Global Wars: Chicago: Kenny Omega vs. YOSHI-HASHI - *** i 3/4 *
491.EVOLVE 94: Jaka vs. Zack Sabre Jr. - *** i 3/4 *
492.EVOLVE 94: Keith Lee vs. Matt Riddle - ****
493.EVOLVE 95: Fred Yehi vs. Matt Riddle - ****
494.EVOLVE 95: Zack Sabre Jr. vs. Tracy Williams - **** i 1/4 *
495.WWE TLC: Kurt Angle & The Shield vs. The Miz, Braun Strowman, Kane, Cesaro & Sheamus - ****
496.WWE TLC: Finn Bálor vs. AJ Styles - ****
497.NJPW Road To Power Struggle Night 5: BUSHI & Hiromu Takahashi vs. Dragon Lee & Titan - **** i 1/4 *
498.Wrestle Circus Dive Hard With A Vengeance: Shane Strickland vs. Dezmond Xavier vs. Lio Rush vs. Mr. 450 - ****
499.Wrestle Circus Dive Hard With A Vengeance: Matt Sydal vs. Zachary Wentz - *** i 3/4 *
500.Wrestle Circus Dive Hard With A Vengeance: Shane Strickland vs. Brian Cage vs. Sammy Guevara - *** i 3/4 *
501.RevPro Live At The Cockpit 21: Chris Brookes & Travis Bank vs. Aussie Open - *** i 3/4 *
502.Global Wars: Columbus: Jay Lethal vs. Hiromu Takahashi - *** i 3/4 *
503.PWG Battle of Los Angeles Night 1: Rey Fenix vs. Rey Horus - *** i 3/4 *
504.PWG Battle of Los Angeles Night 1: Matt Riddle & Jeff Cobb vs. Keith Lee & Donovan Dijak - *** i 3/4 *
505.PWG Battle of Los Angeles Night 1: Penta El Zero M vs. Matt Sydal - ****
506.PWG Battle of Los Angeles Night 1: Ricochet vs. Flamita - **** i 1/4 *
507.PWG Battle of Los Angeles Night 2: Donovan Dijak vs. Trevor Lee - *** i 3/4 *
508.PWG Battle of Los Angeles Night 2: Sammy Guevara vs. Joey Janela - **** i 1/2 *
509.PWG Battle of Los Angeles Night 2: Zack Sabre Jr. i Marty Scurll vs. Ricochet i Matt Sydal - ****
510.PWG Battle of Los Angeles Night 2: Matt Riddle vs. Michael Elgin - **** i 1/4 *
511.PWG Battle of Los Angeles Night 2: The Elite vs. Penta El Zero M, Flamita & Rey Fenix - **** i 1/4 *
512.PWG Battle of Los Angeles Night 3: Donovan Dijak vs. Keith Lee - *****
513.PWG Battle of Los Angeles Night 3: Rey Fenix vs. Zack Sabre Jr. - ****
514.PWG Battle of Los Angeles Night 3: Matthew Riddle vs. Penta El Zero M - ****
515.PWG Battle of Los Angeles Night 3: Jeff Cobb vs. Keith Lee vs. Ricochet - ****
516.RevPro/NJPW Global Wars Night 1: El Desperado vs. Matt Riddle - *** i 3/4 *
517.RevPro/NJPW Global Wars Night 1: Marty Scurll vs. Tetsuya Naito - *** i 3/4 *
518.RevPro/NJPW Global Wars Night 1: Keith Lee vs. Tomohiro Ishii - ****
519.AAW Jawbreaker: AR Fox, Juventud Guerrera & Rey Fenix vs. The Killer Kult - ****
520.NXT TakeOver: WarGames: Aleister Black vs. The Velveteen Dream - ****
521.NXT TakeOver: WarGames: Drew McIntyre vs. Andrade „Cien” Almas - ****
522.NXT TakeOver: WarGames: WarGames Match - **** i 1/4 *
523.RevPro/NJPW Global Wars Night 2: Zack Sabre Jr. vs. Will Ospreay - **** i 3/4 *
524.WWE Survivor Series: The Shield vs. The New Day - ****
525.WWE Survivor Series: Brock Lesnar vs. AJ Styles - *** i 3/4 *
526.PROGRESS Chapter 57: CCK vs. Ringkampf - ****
527.PROGRESS Chapter 57: Keith Lee vs. Morgan Webster - ****
527.PROGRESS Chapter 57: Travis Banks vs. Mark Andrews - *** i 3/4 *
528.CZW Night Of Infamy: Jimmy Lloyd vs. Brandon Kirk - ****
529.AAW Defining Moment: Jeff Cobb vs. Joey Janela - *** i 3/4 *
530.AAW Defining Moment: Matt Riddle vs. Shane Strickland - ****
531.AAW Defining Moment: Keith Lee vs. AR Fox vs. Trevor Lee - *** i 3/4 *
532.AAW Defining Moment: Rey Fenix vs. Sami Callihan - ****
533.WWE RAW 14.12: Sheamus & Cesaro vs. Seth Rollins & Dean Ambrose - *** i 3/4 *
534.NJPW World Tag League Final:EVIL & SANADA vs. Tama Tonga & Tanga Loa – ****
535.WWE RAW 11.12: Roman Reigns vs. Cesaro - *** i 3/4 *
536.WWE Clash Of Champions: The Usos vs. The New Day vs. Shelton Benjamin & Chad Gable vs. Rusev & Aiden English - *** i 3/4 *
537.EVOLVE 96: Zack Sabre Jr. vs. DJ Z - **** i 1/4 *
538.EVOLVE 96: AR Fox vs. Jason Kincaid - *** i 3/4 *
539.EVOLVE 96: Keith Lee vs. WALTER - ****
540.EVOLVE 97: AR Fox vs. DJ Z - *** i 3/4 *
541.EVOLVE 97: Darby Allin vs. Keith Lee vs. Tracy Williams - ****
542.EVOLVE 97: Austin Theory vs. Fred Yehi - - ****
543.EVOLVE 97: Matt Riddle vs. WALTER - *** i 3/4 *
544.Progress Chapter 58: Travis Banks vs. Matt Riddle - ****
545.ROH Final Battle: Jay Lethal vs. Marty Scurll – ****
546.ROH Final Battle: Young Bucks & Hangman Page vs. Titan, Dragon Lee & Flip Gordon – *** i 3/4 *
547.NXT 20.12: Pete Dunne vs. Tyler Bate - **** i 1/2 *
548.NXT 27.12: Killian Dain vs. Aleister Black vs. Johnny Gargano vs. Lars Sullivan – *** i 3/4 *
549.CZW CAGE OF DEATH 19: Rickey Shane Page vs. Joe Gacy vs. Shane Strickland - ****
550.Jim Lynam Memorial Tournament Night 1: Rey Fenix vs. Trevor Lee - ****
551.Jim Lynam Memorial Tournament Night 1: Keith Lee & Shane Strickland vs. Matt Riddle & Zack Sabre Jr. - **** i 1/4 *
552.Jim Lynam Memorial Tournament Night 2: Scarlet & Graves vs. Rey Fenix & Penta El Zero M - *** i 3/4 *
553.AAW Hell Hath No Fury: Michael Elgin vs. Shane Strickland - **** i 1/4 *
554.Progress Chapter 59: Grizzled Young Veterans vs Aussie Open - *** i 3/4 *
555.Progress Chapter 60: Clint Margera & Drew Parker vs. Jimmy Havoc & Mark Haskins - *** i 3/4 *
556.Progress Chapter 60: Travis Banks vs. Will Ospreay - **** i 1/4 *
557.Progress Chapter 60: Pete Dunne vs. Jack Gallagher - ****
558.PWG ALL STAR WEEKEND 13 Night 1: Adam Brooks vs. Mark Haskins - *** i 3/4 *
559.PWG ALL STAR WEEKEND 13 Night 1: Flamita vs. Rey Horus vs. Sammy Guevara - ****
560.PWG ALL STAR WEEKEND 13 Night 1: Ricochet vs. WALTER - **** i 1/4 *
561.PWG ALL STAR WEEKEND 13 Night 2: Mark Haskins & Morgan Webster vs. The Young Bucks - **** i 1/4 *
562.PWG ALL STAR WEEKEND 13 Night 2: WALTER vs. Zack Sabre Jr. - **** i 3/4 *
563.PWG ALL STAR WEEKEND 13 Night 2: Matt Sydal vs. Rey Horus vs. Trent - *** i 3/4 *
564.AAW Rise Of The Dragon: AR Fox vs. Austin Theory - *** i 3/4 *
565.AAW Rise Of The Dragon: Michael Elgin & Rey Fenix vs. Sami Callihan & Ultimo Dragon - ****
566.AAW Legacy: ACH vs. Matt Riddle - *** i 3/4 *
567.AAW Legacy: Davey Vega & Mat Fitchett vs. Keith Lee & Shane Strickland - ****

_________________
2 x User Roku 2017 & 2020
Kolorowy Roku 2020
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017 & 2019
6x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019, Styczeń 2020, Październik 2020


Ostatnio zmieniony sob wrz 16, 2017 12:03 pm przez Hubson, łącznie zmieniany 37 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2017
Post: śr sty 04, 2017 10:56 pm 
Legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz sty 06, 2013 1:30 pm
Posty: 5000
Lokalizacja: W Twojej Starej
Dobra, dodam tylko swoje oceny i zamykam temat, bo nie po co już ciągnąć.

WWE

NXT 11.01.2017

The Revival vs. #DIY - ****

UK Championship Tournament Day 2

Mark Andrews vs. Pete Dunne - ****
Tyler Bate vs. Pete Dunne - ****1/4*

NXT Takover: San Antonio

Authors of Pain vs. #DIY - ****

TNA

One Night Only: Live

Mike Bennett vs. Moose - ****

NJPW

Wrestle Kingdom 11

Roppongi Vice vs. The Young Bucks - ****
Great Bash Heel vs. CHAOS vs. G.O.D. - ***3/4*
Hiromu Takahashi vs. KUSHIDA - ****
Hirooki Goto vs. Katsuyori Shibata - ****1/2*
Hiroshi Tanahashi vs. Tetsuya Naito - ****1/2*
Kenny Omega vs. Kazuchika Okada - *****

NJPW/CMLL FantasticaMania Day 5

Titan vs. Hiromu Takahashi - ***3/4*
El Barbaro Cavenario vs. Dragon Lee - ****

Inne

WCPW Lights Out

Ricochet vs. Cody - ****




Ranking walk:

Kenny Omega vs. Kazuchika Okada - ***** - NJPW WK11

Hiroshi Tanahashi vs. Tetsuya Naito - ****1/2* - NJPW WK11
Hirooki Goto vs. Katsuyori Shibata - ****1/2* - NJPW WK11

Tyler Bate vs. Pete Dunne - ****1/4* - WWE UK Championship Tournament Day 2

Hiromu Takahashi vs. KUSHIDA - **** - NJPW WK11
The Revival vs. #DIY - **** - NXT 11.01.2017
Authors of Pain vs. #DIY - **** - NXT Takover: San Antonio
Roppongi Vice vs. The Young Bucks - **** - NJPW WK11
Ricochet vs. Cody - **** - WCPW Lights Out
El Barbaro Cavenario vs. Dragon Lee - **** - NJPW/CMLL FantasticaMania Day 5
Mike Bennett vs. Moose - **** - TNA ONO: Live
Mark Andrews vs. Pete Dunne - **** - WWE UK Championship Tournament Day 2

Great Bash Heel vs. CHAOS vs. G.O.D. - ***3/4* - NJPW WK11
Titan vs. Hiromu Takahashi - ***3/4* - NJPW/CMLL FantasticaMania Day 5

_________________
User Roku 2015
Admin Roku x3: 2017, 2018, 2019
Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-18.03.21


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2017
Post: śr sty 04, 2017 11:35 pm 
Mid carder
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 09, 2010 9:29 am
Posty: 503
Aktualizacja na dzień 27 maja :D.
NJPW:

Kazuchika Okada vs Kenny Omega - ***** - Wrestle Kingdom11
Tetsuya Naito vs Hiroshi Tanahashi - ***** - Wrestle Kingdom11

Katsuyori Shibata vs Hirooki Goto - ****1/4 - Wrestle Kingdom11
Kushida vs Hiromu Takahashi - **** 1/4 - Wrestle Kingdom11
Young Bucks vs RPG Vice - *** 3/4 - Wrestle Kingdom11
Tetsuya Naito vs Michael Elgin - **** 3/4- New Beginning in Osaka
Hiromu Takahashi vs Dragon Lee- **** 3/4- New Beginning in Osaka
Katsuyori Shibata vs. Will Ospreay - **** 1/4- New Beginning in Osaka
Kazuchika Okada, Will Ospreay, Briscoe Brothers vs Bullet Club - **** 1/4- Roh/NJPW Honor Rising N2
Adam Cole vs Yoshi Hashi - *** 3/4- Roh/NJPW Honor Rising N2
Kazuchika Okada vs Tiger Mask W - **** 1/2- 45th Anniversary
Hiromu Takahashi vs Ryusuke Taguchi - **** 1/4 - 45th Anniversary
Katsuyori Shibata vs Zack Sabre Jr. - **** - 45th Anniversary
Kenny Omega vs Tomohiro Ishii - ***** - New Japan Cup 2017 D2
Minoru Suzuki vs Katsuyori Shibata - **** - New Japan Cup 2017 D2
Sanada vs Yoshi Hashi - *** 3/4- New Japan Cup 2017 D2
Kazuchika Okada vs Katsuyori Shibata- ****3/4- Sakura Genesis
Hirooki Goto vs Zack Sabre Jr. - ***3/4- Sakura Genesis
TenKoji vs War Machine - *** 3/4- Sakura Genesis
Hiromu Takahashi vs Ricochet - ****1/2 – NJPW Wrestling Toyonuki
Tatsuya Naito vs Juice Robinson - **** - Wrestling Toyonuki
Kenny Omega vs Tomohiro Ishii - ****3/4 – Wresting Dontaku


WWE:

#DIY vs The Revival - **** - NXT 11.01
Mark Andrews vs Pete Dunne - **** - UK Tournament Night 2
Tyler Bate vs Pete Dunne - **** - UK Tournament Night 2
Roderick Strong vs Andrade Almas - *** 3/4- NXT Takeover: San Antonio
Elimination Chamber Match – **** 1/4-EC2017
The Authors of Painvs DIY vs The Revival - **** 1/4- NXT Takeover : Orlando
Asuka vs Ember Moon - *** 3/4- NXT Takeover: Orlando

PWG:

Ricochet vs Lio Rush - ****1/2- Only Kings Understand Each Other
The Superkliq vs OI4K - ****1/2 - Only Kings Understand Each Other
The Chosen Bros vs The Unbreakable F’N Machines - ****1/4- Only Kings Understand Each Other
Trent? vs Fenix - **** - Only Kings Understand Each Other
Zack Sabre Jr(c) vs Chuck Taylor - ***3/4 - Only Kings Understand Each Other
Young Bucks (c) vs Lucha Brothers vs Ricochet and Matt Sydal - ****3/4 – Nice Boys ( Don’t Play
Rock’n’Roll)
Best Friends vs The Leaders of The New School - ****1/2 - Nice Boys ( Don’t Play Rock’n’Roll)
Brian Cage vs Sami Callihan vs Keith Lee - **** - Nice Boys ( Don’t Play Rock’n’Roll)
OI4K vs The Chosen Bros - **** - Nice Boys ( Don’t Play Rock’n’Roll)
Lio Rush vs Trevor Lee - ***3/4 - Nice Boys ( Don’t Play Rock’n’Roll)
Shane Strickland vs Dezmond Xavier - ***1/2- Nice Boys ( Don’t Play Rock’n’Roll)

Progress:

British Strong Style vs Jimmy Havoc , Mark Haskins and Morgan Webster - **** - Progress Chapter 44
Shane Strickland vs Mark Andrews - ***3/4 – Progress Chapter 44
Pete Dunne(c) vs Jimmy Havoc - ****1/2- Progress Chapter 45
Trent Seven and Tyler Bate vs SPPT ( TK Copper and Travis Banks ) - ***3/4 – Progress Chapter 45
Mark Andrews vs Will Ospreay - ***3/4 – Progress Chapter 45
Jimmy Havoc vs Will Ospreay - ****3/4- Progress Chapter 46
Matt Riddle (c) vs WALTER - ****1/4 – Progress Chapter 46
Moustache Mountain (c) vs Hunter Brothers - **** - Progress Chapter 46
Pete Dunne (c) vs Mark Andrews - **** - Progress Chapter 46
Mark Haskins vs Alex Dieter Jr. - ***3/4- Progress Chapter 46
Pete Dunne (c) vs Mark Haskins - ***3/4 – Progress Orlando
SPPT vs Sami Callihan and Shane Strickland - ***3/4 – Progress Orlando
Tyler Bate(c) vs Mark Andrews - ***3/4- Progress Orlando
British Strong Style ( Seven, Bate, Dunne ) vs WALTER , Alex Dieter Jr. , Timothy Thachter - ****1/2
The London Riots vs SPPT - **** - Progress Chapter 47

INDY:

Zack Sabre Jr. vs Marty Scrull - **** 1/2- RevPro High Stakes 2017
Katsuyori Shibata (c) vs Matt Riddle - **** 1/4- RevPro High Stakes 2017
Pete Dunne vs Yoshi-Hashi - *** 3/4- RevPro High Stakes 2017
Marty Scurll, Pete Dunne & Travis Banks vs. Shane Strickland, Ryan Smile & Will Ospreay - **** 1/4-
RevPro Live in Cockpit 12
Zack Sabre Jr. vs Mike Bailey - **** - RevPro Live in Cockpit 13
Brian Cage and Michael Elgin vs ACH and Rey Fenix - **** 1/4- AAW Don’t stop believing
Ricochet vs Will Ospreay - **** - WCPW True Destiny
Dezmond Xavier vs Rey Fenix vs Shane Strickland - **** - WrestleCircus Taking Centre Stage
Rey Fenix vs Michael Elgin - **** 1/4- AAW Tradition Continues
AR Fox (c) vs Penta El 0M - **** - AAW End of Innocence
ACH vs Trevor Lee - *** 3/4- AAW End of Innocence
The Sword of Essex © vs Ashley Dunn and Kelly Sixx - **** - WCPW Chain Reaction
Cody Rhodes © vs Matt Riddle - ***3/4 – WCPW Chain Reaction
Zack Sabre Jr(c) vs ACH - **** - EVOLVE 80
Keith Lee vs Ricochet - **** - Evolve 80
Penta El 0 M vs Matt Tremont - **** - CZW Best of the Best 16
Ricochet vs AR Fox vs Davis Starr vs Jason Cade - **** - CZW Best of the Best 16
Michael Elgin vs Scorpion Sky vs Anthony Henry vs Zachary Wnetz - *** 3/4- CZW Best of the Best 16
AR Fox, Dezmond Xavier, Jason Cade, Ricochet & Sami Callihan vs. Drew Galloway, Lio Rush, Marty Scurll,
Ryan Smile & Will Ospreay - ****- WrestleCon Supershow
WWN Title Six Way Elimination Match - **** 1/4- WWNLive Supershow
Catch Point ( Chris Dickinson and Jaka ) vs South Pacific Power Trip - **** - WWNLive Supershow
Pete Dunne (c) vs ACH - ***3/4- WWNLive Supershow
Marty Scurll vs Ricochet - ****1/4 – RevPro WrestleCon
Will Ospreay vs Rey Fenix - **** - RevPro WrestleCon
Zack Sabre Jr. vs Penta El 0M - ***3/4- RevPro WrestleCon
Marty Scrull vs Will Ospreay vs Matt Riddle -****- WCPW Scottish Qualifying Round
Ricochet vs Shane Strickland - **** - PWR Pancakes and Piledrivers
Fenix and Penta El Zero M vs Sami Callihan and Brian Cage - **** - PWR Pancakes and Piledrivers
PWR Scramble Title AR Fox Invitational Match - ****- PWR Pancakes and Piledrivers

_________________
Obrazek



1 miejsce w typerze Progress 2018
2 miejsce w typerze Puroresu 2018
3 miejsce w typerze Indy 2018


Ostatnio zmieniony sob maja 27, 2017 4:39 pm przez enzuigiri, łącznie zmieniany 6 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2017
Post: czw sty 05, 2017 12:30 pm 
Low carder
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw sty 01, 2015 9:13 pm
Posty: 287
Samo to że wygenerowali we mnie jakieś emocje sprawia że to tu napiszę, a jako że się nie znam na wrestlingu, zasugeruję się Panami powyżej:

Kazuchika Okada (c) vs Kenny Omega - ***** - Wrestle Kingdom11

_________________
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2017
Post: czw sty 05, 2017 6:24 pm 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt lut 16, 2016 4:27 pm
Posty: 2382
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wrestle Kingdom 11

Roppongi Vice vs Young Bucks - ***3/4

Hiromu Takahashi vs KUSHIDA - ****1/4

Katsuyori Shibata vs Hirooki Goto - ****1/2

Hiroshi Tanahashi vs Tetsuya Naito - ****

Kenny Omega vs Kazuchika Okada - *****

Wrestlefans Rumble

Wrestlefans Royal Rumble Match - *****

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2017
Post: czw sty 05, 2017 11:30 pm 
Star
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 24, 2015 11:27 am
Posty: 1720
Lokalizacja: Gdańsk
Wrestle Kingdom 11:
The Young Bucks vs. Roppongi Vice - ***3/4
Hiromu Takahashi vs. KUSHIDA - ****1/4
Katsuyori Shibata vs. Hirooki Goto - ****1/2
Tetsuya Naito vs. Hiroshi Tanahashi - ****3/4
Kazuchika Okada vs. Kenny Omega - *****(+)

Wiem że już jest masa komentarzy o tych walkach ale jestem pod takim wrażeniem że musiałem napisać.
Omega i Okada pozamiatali.

_________________
Obrazek

Obrazek

4 miejsce w typerze WWE 2017
2 miejsce w typerze WWE 2018

Progres roku 2017
Best Post 2018
2x User Miesiąca: Marzec 2017, Październik 2017


Ostatnio zmieniony pn sty 09, 2017 6:56 pm przez Dissmaster, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2017
Post: sob sty 07, 2017 6:25 pm 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt lut 16, 2016 4:27 pm
Posty: 2382
Lokalizacja: Bydgoszcz
A MOTYC to nie są walki powyżej ***3/4? Bo jakiś czas temu Hubson o tym pisał a jest on dla mnie autorytetem.

TNA One Night Only: Live 2017

Lashley vs Davey Richards - ***3/4

No Holds Barred Match - Moose vs Mike Bennett - ****1/2

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2017
Post: ndz sty 08, 2017 9:53 pm 
Legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn lut 20, 2012 2:22 am
Posty: 6212
*****
Tetsuya Naito (c) vs. Hiroshi Tanahashi (NJPW Wrestle Kingdom 11)
Kazuchika Okada (c) vs. Kenny Omega (NJPW Wrestle Kingdom 11)
Kazuchika Okada (c) vs. Katsuyori Shibata (NJPW Sakura Genesis 2017)
Kushida vs. Will Ospreay (NJPW Best of the Super Junior XXIV - Dzień 14)
Kazuchika Okada (c) vs. Kenny Omega (NJPW Dominion 6.11)
Kenny Omega vs. Tomohiro Ishii (NJPW G1 Special in USA - Dzień 2)
Kota Ibushi vs. Tetsuya Naito (NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 1)
Kazuchika Okada vs. Michael Elgin (NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 4)
Hiroshi Tanahashi vs. Tomohiro Ishii (NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 15)
Hiroshi Tanahashi vs. Tetsuya Naito (NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 17)
Kazuchika Okada vs. Kenny Omega (NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 18)
Kenny Omega vs. Tetsuya Naito (NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 19)
Genki Horiguchi HAGeeMee, Jimmy K-ness JKS, Jimmy Kanda, Jimmy Susumu i Ryo Jimmy Saito vs. El Lindaman, Punch Tominaga, Shingo Takagi, T-Hawk i Takashi Yoshida (Dragon Gate Dangerous Gate 2017)
Kento Miyahara (c) vs. Suwama (AJPW Raising An Army Memorial Series 2017 - Dzień 4)
Donovan Dijak vs. Keith Lee (PWG Battle of Los Angeles 2017 - Dzień 3)


****3/4
Katsuyori Shibata (c) vs. Hirooki Goto (NJPW Wrestle Kingdom 11)
Yamato (c) vs. BxB Hulk (Dragon Gate Truth Gate 2017 - Dzień 2)
Hiromu Takahashi (c) vs. Dragon Lee (NJPW The New Beginning in Osaka)
Tetsuya Naito (c) vs. Michael Elgin (NJPW The New Beginning in Osaka)
Kenny Omega vs. Tomohiro Ishii (NJPW New Japan Cup 2017 - Dzień 2)
Kenny Omega vs. Tomohiro Ishii (NJPW Wrestling Dontaku 2017)
Daisuke Sekimoto vs. Kento Miyahara (AJPW Champion Carnival 2017 - Dzień 7)
Ricochet vs. Will Ospreay (NJPW Best Of The Super Junior 2017 - Dzień 2)
Tyler Bate (c) vs. Pete Dunne (NXT Takeover: Chicago)
Matt Riddle (c) vs. Kyle O'Reilly (EVOLVE 84)
Matt Jackson i Nick Jackson (c) vs. Matt Sydal i Ricochet vs. Penta el 0M i Rey Fenix (PWG Nice Boys (Don't Play Rock N' Roll))
Hiromu Takahashi (c) vs. Kushida (NJPW Dominion 6.11)
Tetsuya Naito (c) vs. Hiroshi Tanahashi (NJPW Dominion 6.11)
Kenny Omega vs. Michael Elgin (NJPW G1 Special in USA - Dzień 1)
Kota Ibushi vs. Tomohiro Ishii ((NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 5)
Daisuke Sekimoto i Yuji Okabayashi (c) vs. Abdullah Kobayashi i Ryuji Ito (BJW Ryogokutan 2017)
Kenny Omega vs. Michael Elgin (NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 8)
Brock Lesnar (c) vs. Braun Strowman vs. Roman Reigns vs. Samoa Joe (WWE SummerSlam 2017)
Matt Riddle (c) vs. Timothy Thatcher vs. Walter (PROGRESS Chapter 55)
Kazuchika Okada vs. Minoru Suzuki (NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 16)
Matt Riddle (c) vs. Timothy Thatcher vs. Walter (PROGRESS Chapter 55)
Daisuke Sekimoto i Kohei Sato vs. Shingo Takagi i Yuji Okabayashi (BJW Saikyo Tag League 2017 - Dzień 2)
Katsuhiko Nakajima (c) vs. Brian Cage (NOAH Summer Navigation 2017)
Shuji Ishikawa (c) vs. Kento Miyahara (AJPW 45th Anniversary)
Kushida (c) vs Will Ospreay (NJPW King of Pro Wrestling 2017)
Jeff Cobb vs. Keith Lee vs. Ricochet (PWG Battle of Los Angeles 2017 - Dzień 3)


****1/2
Mike Bennett vs. Moose (TNA One Night Only: Live 2017)
Kushida (c) vs. Hiromu Takahashi (NJPW Wrestle Kingdom 11)
Kohei Sato i Shuji Ishikawa (c) vs. Daisuke Sekimoto i Yuji Okabayashi (BJW)
Katsuhiko Nakajima (c) vs. Takashi Sugiura (NOAH The First Navigation 2017 - Dzień 1)
Marty Scurll vs. Zack Sabre Jr. (RevPro High Stakes 2017)
Katsuyori Shibata (c) vs. Matt Riddle (RevPro High Stakes 2017)
Eddie Edwards (c) vs. Lashley (Impact Wrestling #654 - Genesis 2017)
AJ Styles (c) vs. AJ Styles (WWE Royal Rumble 2017)
Chris Hero vs. Zack Sabre Jr. (EVOLVE #77)
Kazuchika Okada (c) vs. Minoru Suzuki (NJPW The New Beginning in Sapporo)
Katsuyori Shibata vs. Will Ospreay (NJPW The New Beginning in Osaka)
John Cena (c) vs. AJ Styles vs. Baron Corbin vs. Bray Wyatt vs. Dean Ambrose vs. The Miz (WWE Elimination Chamber 2017)
Matt Jackson i Nick Jackson (c) vs. Jay Briscoe i Mark Briscoe (RoH Honor Reigns Supreme)
Cody, Kenny Omega, Matt Jackson i Nick Jackson vs. Kazuchika Okada, Will Ospreay, Jay Briscoe i Mark Briscoe (NJPW/RoH Honor Rising 2017 - Dzień 2)
Hiromu Takahashi (c) vs. Ryusuke Taguchi (NJPW 45th Anniversary)
Bobby Fish vs. Jay Lethal (RoH 15th Anniversary Show)
Marty Scurll (c) vs. Lio Rush (RoH 15th Anniversary Show)
Adam Cole (c) vs. Christopher Daniels (RoH 15th Anniversary Show)
Katsuhiko Nakajima (c) vs. Go Shiozaki (NOAH Great Voyage in Yokohama 2017)
Jeff Hardy i Matt Hardy (c) vs. Matt Jackson i Nick Jackson (RoH Supercard of Honor XI)
Akam i Rezar (c) vs. Johnny Gargano i Tommaso Ciampa vs. Dash Wilder i Scott Dawson (NXT Takeover: Orlando)
Daisuke Sekimoto (c) vs. Hideki Suzuki (BJW Ikkitousen Death Match Survivor 2017 - Dzień 1)
Keith Lee vs. Ricochet (EVOLVE 80)
Fred Yehi vs. Matt Riddle (EVOLVE 81)
Katsuyori Shibata vs. Minoru Suzuki (NJPW New Japan Cup 2017 - Dzień 2)
Katsuyori Shibata vs. Tomohiro Ishii (NJPW New Japan Cup 2017 - Dzień 7)
Hiromu Takahashi (c) vs. Ricochet (NJPW Wrestling Toyonokuni 2017)
Dave Crist, Jake Crist i Sami Callihan vs. Adam Cole, Matt Jackson i Nick Jackson (PWG Only Kings Understand Each Other)
Jay White vs. Will Ospreay (RoH/NJPW War of the World PPV)
Jimmy Kagetora (c) vs. Takehiro Yamamura (Dragon Gate Dead or Alive 2017)
Doi vs. BxB Hulk (Dragon Gate Dead or Alive 2017)
Shuji Ishikawa vs. Suwama (AJPW Champion Carnival 2017 - Dzień 1)
Kai vs. Kento Miyahara (AJPW Champion Carnival 2017 - Dzień 6)
Dragon Lee vs. Hiromu Takahashi (NJPW Best Of The Super Junior 2017 - Dzień 1)
Chuck Taylor i Trent vs. Marty Scurll i Zack Sabre Jr. (PWG Nice Boys (Don't Play Rock N' Roll))
Fred Yehi vs. Keith Lee (EVOLVE 85)
Zack Sabre Jr. (c) vs. Lio Rush (EVOLVE 85)
Will Ospreay vs. Dragon Lee (NJPW Best of the Super Junior XXIV - Dzień 8)
Kushida vs. Ryusuke Taguchi (NJPW Best of the Super Junior XXIV - Dzień 11)
Marty Scurll vs. Ricochet (NJPW Best of the Super Junior XXIV - Dzień 11)
Hiromu Takahashi vs. Will Ospreay (NJPW Best of the Super Junior XXIV - Dzień 11)
Kushida vs. Volador Jr (NJPW Best of the Super Junior XXIV - Dzień 13)
Matt Jackson i Nick Jackson vs. Hanson i Ray Rowe (PWG Game Over, Man)
Matt Jackson i Nick Jackson (c) vs. Chuckie T i Trent vs. Hanson i Ray Rowe (RoH Best in the World 2017)
Tetsuya Naito vs. Tomohiro Ishii (NJPW G1 Special in USA - Dzień 1)
Kazuchika Okada (c) vs. Cody (NJPW G1 Special in USA - Dzień 1)
Matt Jackson i Nick Jackson (c) vs. Beretta i Rocky Romero (NJPW G1 Special in USA - Dzień 2)
Hirooki Goto vs. Tomohiro Ishii (NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 1)
Kenny Omega vs. Minoru Suzuki (NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 2)
Kota Ibushi vs. Zack Sabre Jr. (NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 3)
Kazuchika Okada vs. Sanada (NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 6)
Cima i Dragon Kid (c) vs. Masato Yoshino i Naruki Doi (Dragon Gate Kobe Pro-Wrestling Festival 2017)
Kazuchika Okada vs. Satoshi Kojima (NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 8)
Tetsuya Naito vs. Tomohiro Ishii (NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 9)
Juice Robinson vs. Kazuchika Okada (NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 10)
Aleister Black vs. Hideo Itami (NXT Takeover: Brooklyn III)
Pete Dunne (c) vs. Travis Banks (PROGRESS Chapter 55)
Kota Ibushi vs. Hiroshi Tanahashi (NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 11)
Kenny Omega vs. Evil (NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 12)
Evil vs. Kazuchika Okada (NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 14)
Tomohiro Ishii vs. Zack Sabre (NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 17)
Hirooki Goto vs. Kota Ibushi (NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 17)
Matt Jackson i Nick Jackson (c) vs. Ricochet i Ryusuke Taguchi (NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 19)
Joey Janela vs. Lio Rush (CZW Once in a Lifetime)
Alex Colon vs. Danny Havoc (CZW Down with the Sickness)
Pete Dunne (c) vs. Travis Banks (PROGRESS Chapter 55)
Matt Jackson i Nick Jackson (c) vs. Alex Shelley i Chris Sabin (RoH Death Before Dishonor XV)
Yamato (c) vs. Masaaki Mochizuki (Dragon Gate Dangerous Gate 2017)
Hiroshi Tanahashi (c) vs. Zack Sabre (NJPW Destruction in Hiroshima)
Kenny Omega (c) vs. Juice Robinson (NJPW Destruction in Kobe)
Big E i Xavier Woods (c) vs. Jey Uso i Jimmy Uso (WWE Hell in a Cell 2017)
AJ Styles vs. Finn Balor (WWE TLC 2017)
Tetsuya Naito vs Tomohiro Ishii (NJPW King of Pro Wrestling 2017)
Bushi i Hiromu Takahashi vs. Dragon Lee i Titan (NJPW Road to Power Struggle 2017 - Dzień 5)
Flip Gordon vs. Will Ospreay (RoH/NJPW Global Wars 2017)
Flamita vs. Ricochet (PWG Battle of Los Angeles 2017 - Dzień 1)
Joey Janela vs. Sammy Guevara (PWG Battle of Los Angeles 2017 - Dzień 2)
Matt Sydal i Ricochet vs. Marty Scurll i Zack Sabre (PWG Battle of Los Angeles 2017 - Dzień 2)
Flamita, Penta El Zero M i Rey Fenix vs. Kenny Omega, Matt Jackson i Nick Jackson (PWG Battle of Los Angeles 2017 - Dzień 2)
Chuck Taylor, Flamita, Joey Janela, Mark Haskins i Morgan Webster vs. Brian Cage, Jonah Rock, Sami Callihan, Trevor Lee i Walter (PWG Battle of Los Angeles 2017 - Dzień 3)


****1/4
Pete Dunne vs. Tyler Bate (WWE United Kingdom Championship Tournament)
Marty Scurll, Pete Dunne i Travis Banks vs. Shane Strickland, Ryan Smile i Will Ospreay (RevPro Live At The Cockpit 12)
AJ Styles vs. Dean Ambrose (WWE SmackDown Live #911)
Dustin vs. Matt Riddle (EVOLVE #77)
Ben-K, Big R Shimizu, Naruki Doi i Takehiro Yamamura vs. Cyber Kong, El Lindaman, Shingo Takagi i T-Hawk (Dragon Gate Truth Gate 2017 - Dzień 2)
Dragon Lee, Hiroshi Tanahashi, Manabu Nakanishi, Michael Elgin i Ryusuke Taguchi vs. Bushi, Evil, Hiromu Takahashi, Sanada i Tetsuya Naito (NJPW Road to The New Beginning 2017 - Dzień 6)
Bray Wyatt (c) vs. AJ Styles vs. John Cena (WWE SmackDown Live #913)
Matt Jackson i Nick Jackson vs. Hanson i Ray Rowe (RoH The Experience)
Jay Briscoe i Mark Briscoe vs. Adam Cole i Kenny Omega (NJPW/RoH Honor Rising 2017 - Dzień 1)
Timothy Thatcher (c) vs. Zack Sabre Jr. (EVOLVE 79)
Katsuyori Shibata (c) vs. Zack Sabre Jr. (NJPW 45th Anniversary)
Kazuchika Okada vs. Tiger Mask W (NJPW 45th Anniversary)
Brother Nero i Matt Hardy (c) vs. Beretta i Rocky Romero vs. Matt Jackson i Nick Jackson (RoH 15th Anniversary Show)
Takashi Sugiura i Kenoh vs. Muhammad Yone i Masa Kitamiya (NOAH Great Voyage in Yokohama 2017)
Dragon Lee i Jay White vs. Volador Jr. i Will Ospreay (RoH Supercard of Honor XI)
Eddie Edwards vs. Go Shiozaki (NOAH Spring Navigation 2017 - Dzień 7)
Daisuke Sekimoto (c) vs. Hideki Suzuki (BJW Ikkitousen Death Match Survivor 2017 - Dzień 7)
Keith Lee vs. Kyle O'Reilly (EVOLVE 82)
Fred Yehi vs. Kyle O'Reilly (EVOLVE 83)
Zack Sabre Jr. (c) vs. Lio Rush (EVOLVE 83)
Hiroyoshi Tenzan i Satoshi Kojima (c) vs. Raymond Rowe i Hanson (NJPW Sakura Genesis 2017)
Dezmond Xavier i Zachary Wentz (c) vs. Angel Ortiz i Mike Draztik vs. Kyle The Beast i Monsta Mack vs. Dave McCall i Nate Carter (CZW Decisions 2017)
Davey Richards vs. Eddie Edwards (Impact Wrestling #664)
Finn Balor vs. The Miz vs. Seth Rollins (WWE Monday Night RAW #1249)
Lio Rush vs. Ricochet (PWG Only Kings Understand Each Other)
Dragon Lee vs. Marty Scurll (NJPW Best Of The Super Junior 2017 - Dzień 2)
Bushi vs. Kushida (NJPW Best Of The Super Junior 2017 - Dzień 5)
Dragon Lee vs. Ricochet (NJPW Best Of The Super Junior 2017 - Dzień 6)
Akam i Rezar (c) vs. Johnny Gargano i Tommaso Ciampa (NXT Takeover: Chicago)
Donovan Dijak vs. Keith Lee (EVOLVE 84)
Joey Janela vs. Matthew Tremont (CZW Sacrifices 2017)
Beretta i Rocky Romero (c) vs. Matt Jackson i Nick Jackson (NJPW Dominion 6.11)
Lio Rush vs. Rey Fenix (PWG Game Over, Man)
Penta el 0M i Rey Fenix (c) vs. Matt Jackson i Nick Jackson (PWG Head Like A Cole)
Hiroshi Tanahashi vs. Zack Sabre Jr. (NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 1)
Hiroshi Tanahashi vs. Yuji Nagata (NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 5)
Bobby Fish i Kyle O'Reilly vs. Marty Scurll i Zack Sabre Jr. (PWG Man on the Silver Mountain)
Big E i Xavier Woods (c) vs. Jey Uso i Jimmy Uso (WWE SummerSlam 2017)
Jimmy Havoc vs. Mark Haskins (PROGRESS Chapter 55)
Tomohiro Ishii vs. Yuji Nagata (NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 11)
Jimmy Havoc vs. Mark Haskins (PROGRESS Chapter 55)
Dean Ambrose i Seth Rollins (c) vs. Cesaro i Sheamus (WWE No Mercy 2017)
Katsuhiko Nakajima (c) vs. Eddie Edwards (NOAH Summer Navigation 2017)
Kai i Naoya Nomura vs. Daisuke Sekimoto i Yuji Okabayashi (AJPW 45th Anniversary)
Eddie Edwards (c) vs. Naomichi Marufuji (NOAH The Great Voyage in Yokohama 2017)
Alex Shelley i Chris Sabin (c) vs. TK O'Ryan i Vinny Marseglia vs. Matt Jackson i Nick Jackson (ROH/NJPW Global Wars 2017)
Kazuchika Okada (c) vs Evil (NJPW King of Pro Wrestling 2017)
Jeff Cobb i Matthew Riddle vs. Donovan Dijak i Keith Lee (PWG Battle of Los Angeles 2017 - Dzień 1)
Matt Sydal vs. Penta El Zero M (PWG Battle of Los Angeles 2017 - Dzień 1)
Matthew Riddle vs. Michael Elgin (PWG Battle of Los Angeles 2017 - Dzień 2)
Joe Doering vs. Shuji Ishikawa (AJPW Raising An Army Memorial Series 2017 - Dzień 4)
Jun Akiyama i Takao Omori vs. Daisuke Sekimoto i Ryuji Ito (AJPW Raising An Army Memorial Series 2017 - Dzień 8)
Jeff Cobb vs. Sammy Guevara (PWG Battle of Los Angeles 2017 - Dzień 3)
Ricochet vs. Travis Banks (PWG Battle of Los Angeles 2017 - Dzień 3)


****
Davey Richards vs. Lashley (TNA One Night Only: Live 2017)
Johnny Gargano i Tommaso Ciampa) (c) vs. Dash Wilder i Scott Dawson (WWE NXT #230)
Hirooki Goto, Kazuchika Okada, Tomohiro Ishii, Toru Yano i Will Ospreay vs. Togi Makabe, Tomoaki Honma, Juice Robinson, Katsuyori Shibata i Yuji Nagata (NJPW New Year Dash)
Brother Nero i Matt Hardy (c) vs. Davey Richards i Eddie Edwards (Impact Wrestling #652)
Taji Ishimori vs. Hajime Ohara (NOAH The First Navigation 2017 - Dzień 1)
Atsushi Kotoge vs. Go Shiozaki (NOAH The First Navigation 2017 - Dzień 3)
Cedric Alexander vs. Neville (WWE 205 Live #9)
Dragon Lee vs. Kushida vs. Will Ospreay (RoH on SBG #279)
Shinsuke Nakamura (c) vs. Bobby Roode (NXT Takeover: San Antonio)
Kevin Owens (c) vs. Roman Reigns (WWE Royal Rumble 2017)
Hirooki Goto, Tomohiro Ishii, Toru Yano i Will Ospreay vs. Togi Makabe, Tomoaki Honma, Juice Robinson i Katsuyori Shibata (NJPW Road to The New Beginning 2017 - Dzień 1)
ACH vs. Matt Riddle (EVOLVE #76)
Big R Shimizu vs. Takehiro Yamamura (Dragon Gate Truth Gate 2017 - Dzień 2)
Hirooki Goto (c) vs. Juice Robinson (NJPW The New Beginning in Sapporo)
Beretta, Kazuchika Okada, Rocky Romero, Tomohiro Ishii i Toru Yano vs. Davey Boy Smith Jr., Lance Archer, Minoru Suzuki, Taichi i Yoshinobu Kanemaru (NJPW Road to The New Beginning 2017 - Dzień 6)
Luke Harper vs. Randy Orton (WWE Elimination Chamber 2017)
Cedric Alexander vs. Jack Gallagher vs. Mustafa Ali vs. Noam Dar vs. TJ Perkins (WWE 205 Live #11)
Mark Andrews vs. Pete Dunne (WWE NXT #236)
Christopher Daniels vs. Jay Briscoe (RoH on SBG #283)
Adam Cole, Hangman Page, Matt Jackson i Nick Jacksoni vs. Jay White, Lio Rush, Alex Shelley i Chris Sabin (RoH Undisputed Legacy)
Lio Rush vs. Marty Scurll (RoH The Experience)
Hanson i Raymond Rowe) vs. Matt Jackson i Nick Jackson (NJPW/RoH Honor Rising 2017 - Dzień 1)
Adam Cole (c) vs. Yoshi-Hashi ((NJPW/RoH Honor Rising 2017 - Dzień 2)
Keith Lee vs. Tracy Williams (EVOLVE 79)
Drew Galloway vs. Matt Riddle (EVOLVE 79)
David Starr (c) vs. Matt Riddle (c) (CZW Eighteen)
Hajime Ohara (c) vs. Hitoshi Kumano (NOAH Great Voyage in Yokohama 2017)
Marty Scurll (c) vs. Adam Cole (RoH Supercard of Honor XI)
Asuka (c) vs. Ember Moon (NXT Takeover: Orlando)
Neville (c) vs. Austin Aries (WWE WrestleMania 33)
AJ Styles vs. Shane McMahon (WWE WrestleMania 33)
Maybach Taniguchi i Naomichi Marufuji vs. Kaito Kiyomiya i Takashi Sugiura (NOAH Spring Navigation 2017 - Dzień 7)
Daisuke Harada, Hayata, Tadasuke i Yo-Hey vs. Hi69, Taiji Ishimori, Hajime Ohara i Hitoshi Kumano (NOAH Spring Navigation 2017 - Dzień 7)
Kenou vs. Masa Kitamiya (NOAH Spring Navigation 2017 - Dzień 7)
Fred Yehi i Tracy Williams (c) vs. Donovan Dijak i Michael Elgin (EVOLVE 80)
Donovan Dijak vs. Keith Lee (EVOLVE 81)
Fred Yehi i Tracy Williams (c) vs. Chris Dickinson i Jaka (EVOLVE 82)
Matt Riddle (c) vs. Drew Galloway (EVOLVE 83)
Evil vs. Hiroshi Tanahashi (NJPW New Japan Cup 2017 - Dzień 1)
Sanada vs. Yoshi-Hashi (NJPW New Japan Cup 2017 - Dzień 2)
Bad Luck Fale vs. Katsuyori Shibata (NJPW New Japan Cup 2017 - Dzień 8)
Hirooki Goto (c) vs. Zack Sabre Jr. (NJPW Sakura Genesis 2017)
AR Fox vs. David Starr vs. Jason Cade vs. Ricochet (CZW Best Of The Best 16)
Trevor Lee (c) vs. Andrew Everett vs. Dezmond Xavier vs. Low Ki vs. Sonjay Dutt vs. Suicide (Impact Wrestling #666)
Tetsuya Naito (c) vs. Juice Robinson (NJPW Wrestling Toyonokuni 2017)
Matt Jackson i Nick Jackson (c) vs. Bushi i Tetsuya Naito (RoH/NJPW War of the World PPV)
Adam Cole vs. Hiroshi Tanahashi (RoH/NJPW War of the World PPV)
Jake Lee vs. Kento Miyahara (AJPW Champion Carnival 2017 - Dzień 1)
Daisuke Sekimoto vs. Joe Doering (AJPW Champion Carnival 2017 - Dzień 1)
Marty Scurll vs. Will Ospreay (NJPW Best Of The Super Junior 2017 - Dzień 1)
El Desperado vs. Ryusuke Taguchi (NJPW Best of the Super Junior 2017 - Dzień 5)
Zack Sabre Jr. (c) vs. Ethan Page (EVOLVE 84)
Brian Cage vs. Keith Lee vs. Sami Callihan (PWG Nice Boys (Don't Play Rock N' Roll))
Matt Riddle (c) vs. Jeff Cobb (EVOLVE 85)
Joe Gacy (c) vs. Lio Rush (CZW Sacrifices 2017)
ACH vs. Kushida (NJPW Best of the Super Junior XXIV - Dzień 7)
ACH vs. Volador Jr. (NJPW Best of the Super Junior XXIV - Dzień 11)
Adam Cole vs. Matthew Riddle (PWG Game Over, Man)
Chuck Taylor vs. Marty Scurll (PWG Game Over, Man)
Bobby Fish i Kyle O'Reilly vs. Jeff Cobb i Matthew Riddle (PWG Head Like A Cole)
Adam Cole vs. Sami Callihan (PWG Head Like A Cole)
Lio Rush vs. Mark Haskins (PWG Head Like A Cole)
Zack Sabre Jr. (c) vs. Trent (PWG Head Like A Cole)
Ortiz i Santana (c) vs. Drago i El Hijo del Fantasma vs. Garza Jr. i Laredo Kid vs. Naomichi Marufuji i Taiji Ishimori (GFW Slammiversary XV)
Sonjay Dutt (c) vs. Low Ki (GFW Slammiversary XV)
Tomohiro Ishii vs. Zack Sabre Jr. (NJPW G1 Special in USA - Dzień 2)
Yoshi-Hashi vs. Yuji Nagata (NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 1)
Evil vs. Sanada (NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 2)
Tetsuya Naito vs. Yoshi-Hashi (NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 3)
Jey Uso i Jimmy Uso (c) vs. Kofi Kingston i Xavier Woods (WWE Battleground 2017)
Tetsuya Naito vs. Yuji Nagata (NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 7)
Hirooki Goto vs. Hiroshi Tanahashi (NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 7)
Hiroshi Tanahashi vs. Yoshi-Hashi (NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 9)
Kenny Omega vs. Satoshi Kojima (NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 10)
Keith Lee vs. Lio Rush (PWG Man on the Silver Mountain)
Cesaro i Sheamus (c) vs. Dean Ambrose i Seth Rollins (WWE SummerSlam 2017)
AJ Styles (c) vs. Kevin Owens (WWE SummerSlam 2017)
Asuka (c) vs. Ember Moon (NXT Takeover: Brooklyn III)
Marty Scurll vs. Zack Sabre Jr. (PROGRESS Chapter 55)
Kota Ibushi vs. Yuji Nagata (NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 13)
Tetsuya Naito vs. Zack Sabre (NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 13)
Bad Luck Fale vs. Yuji Nagata (NJPW G1 Climax 2017 - Dzień 17)
Marty Scurll vs. Zack Sabre (PROGRESS Chapter 55)
Cima i Dragon Kid (c) vs. Big R Shimizu i Kotoka (Dragon Gate Dangerous Gate 2017)
Ricochet i Ryusuke Taguchi (c) vs. Taichi i Yoshinobu Kanemaru (NJPW Destruction in Hiroshima)
Kushida (c) vs. El Desperado (NJPW Destruction in Hiroshima)
Kevin Owens vs. Shane McMahon (WWE Hell in a Cell 2017)
Braun Strowman, Cesaro, Kane, Sheamus i The Miz vs. Kurt Angle, Dean Ambrose i Seth Rollins (WWE TLC 2017)
Ryusuke Taguchi i Ricochet (c) vs Sho i Yoh (NJPW King of Pro Wrestling 2017)
Jay Lethal vs. Jay White (ROH/NJPW Global Wars 2017)
Cody, Hangman Page, Matt Jackson i Nick Jackson vs. Alex Shelley, Chris Sabin, Jay White i Jonathan Gresham (ROH/NJPW Global Wars 2017)
Rey Fenix vs. Rey Horus (PWG Battle of Los Angeles 2017 - Dzień 1)
Naoya Nomura i Yuma Aoyagi (c) vs. Atsushi Aoki i Hikaru Sato (AJPW Raising An Army Memorial Series 2017 - Dzień 8)
Suwama (c) vs. Joe Doering (AJPW Raising An Army Memorial Series 2017 - Dzień 8)
Marty Scurll vs. Travis Banks (PWG Battle of Los Angeles 2017 - Dzień 3)
Rey Fenix vs. Zack Sabre (PWG Battle of Los Angeles 2017 - Dzień 3)
Matthew Riddle vs. Penta El Zero M (PWG Battle of Los Angeles 2017 - Dzień 3)

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony pn lis 20, 2017 8:17 pm przez Chris, łącznie zmieniany 15 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2017
Post: ndz sty 08, 2017 10:19 pm 
Legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz sty 06, 2013 1:30 pm
Posty: 5000
Lokalizacja: W Twojej Starej
TNA One Night Only:

Mike Bennett vs. Moose - ****

_________________
User Roku 2015
Admin Roku x3: 2017, 2018, 2019
Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-18.03.21


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2017
Post: pn sty 09, 2017 6:22 pm 
Star
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 24, 2015 11:27 am
Posty: 1720
Lokalizacja: Gdańsk
TNA One Night Only:
Davey Richards vs. Lashley - ***3/4
Moose vs. Mike Bennet - ***3/4

_________________
Obrazek

Obrazek

4 miejsce w typerze WWE 2017
2 miejsce w typerze WWE 2018

Progres roku 2017
Best Post 2018
2x User Miesiąca: Marzec 2017, Październik 2017


Ostatnio zmieniony pn sty 09, 2017 6:56 pm przez Dissmaster, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB © 2007 phpBB Group