Logowanie | Rejestracja


Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn lis 19, 2018 3:08 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość

Online
 Tytuł: MOTYC 2018
Post: śr sty 03, 2018 11:51 am 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob gru 22, 2012 10:20 am
Posty: 3661
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Cytując klasyka
"Kolejny rok, kolejny temat z najlepszymi walkami które tutaj będziemy umieszczać. "



A zeszłoroczny temat będzie dostępny jeszcze tak jak w tamtym roku do końca stycznia.

_________________
#WrestleFansOpelFanbase


User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2018
Post: pt sty 05, 2018 10:56 am 
Low carder
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt kwie 02, 2010 7:58 pm
Posty: 251
1. NJPW Wrestle Kingdom 12: Young Bucks vs Rapoongi 3K - ****
2. NJPW Wrestle Kingdom 12: Cody vs Kota Ibushi - ***3/4
3. NJPW Wrestle Kingdom 12: Minoru Suzuki vs Hirooki Goto - ****1/4
4. NJPW Wrestle Kingdom 12: Hiromu Takahashi vs Will Ospreay vs KUSHIDA vs Marty Scrull - ****1/2
5. NJPW Wrestle Kingdom 12: Jay White vs Hiroshi Tanahashi - ****
6. NJPW Wrestle Kingdom 12: Kenny Omega vs Chris Jericho - ****3/4
7. NJPW Wrestle Kingdom 12: Tetsuya Naito vs Kazuchika Okada - ****1/2
8. NJPW New Year Dash: Los Ingobernables de Japon vs CHAOS - ***3/4
9. Impact Wrestling 18 stycznia: oVe vs LAX - ****
10. NJPW New Beginning in Sapporo Day 1: Minoru Suzuki vs Hiroshi Tanahashi: ****1/2
11. NXT Takeover Philadelphia: Aleister Black vs Adam Cole - ****1/4
12. NXT Takeover Philadelphia: Johnny Gargano vs Andrade Almas - ****3/4
13. NJPW New Beginning in Sapporo Day 2: Roppongi 3K vs Young Bucks - ****1/4
14. NJPW New Beginning in Sapporo Day 2: Jay White vs Kenny Omega - ****1/2
15. ROH Honor Reigns Supreme: Jonathan Gresham vs Jay Lethal - ****
16. ROH Honor Reigns Supreme: Young Bucks vs Best Friends - ****1/4
17. NJPW New Beginning in Osaka: Tetsuya Naito vs YOSHI-HASHI - ***3/4
18. NJPW New Beginning in Osaka: Will Ospreay vs Hiromu Takahashi - ****1/2
19. NJPW New Beginning in Osaka: Kazuchika Okada vs Sanada - ****1/2
20. Impact Wrestling 15 lutego - Eli Drake vs Austin Aries - ***3/4
21. RAW 19 lutego: Gauntlet match - ****
22. NXT 21 lutego: Johnny Gargano vs Andrade Almas - ****
23. ROH/NJPW Honor Rising Day 1: Flip Gordon vs Hiromu Takahashi vs KUSHIDA - ***3/4
24. ROH/NJPW Honor Rising Day 2: Bullet Club vs Golden Lovers & Chase Stevens - ****1/4
25. Smackdown 27 lutego: John Cena vs AJ Styles - ****
26. Impact Wrestling Crossroads 8 marca: Johnny Impact vs Austin Aries - ****
27. ROH 16th Anniversary: Hung Bucks vs SoCal Uncensored - ****
28. ROH 16th Anniversary: Jay Lethal vs Dalton Castle - ****
29. WWE Fastlane: Six-Pack Challenge: ***3/4
30. NJPW Strong Style Evolved: Minoru Suzuki & Zack Sabre Jr. vs Tomohiro Ishii & Kazuchika Okada - ****1/4
31. NJPW Strong Style Evolved: Hangman Page vs Jay White - ****1/4
32. NJPW Strong Style Evolved: Young Bucks vs Golden Lovers - ****3/4
33. RAW 2 kwietnia: Finn Balor vs Seth Rollins - ****
34. Impact Wrestling vs Lucha Underground: Killshot & Mack vs LAX - ****
35. Impact Wrestling vs Lucha Underground: Eddie Edwards vs Jeremiah Crane - ***3/4
36. NXT Takeover New Orleans: Ladder match - ****1/2
37. NXT Takeover New Orleans: Aleister Black vs Andrade Almas - ****1/4
38. NXT Takeover New Orleans: Tommaso Ciampa vs Johnny Gargano - ****1/4
39. ROH Supercard of Honor XII: Adam Page vs Kota Ibushi - ***3/4
40. ROH Supercard of Honor XII: SoCal Uncensored vs Young Bucks & Flip Gordon - ****1/2
41. ROH Supercard of Honor XII: Cody vs Kenny Omega - ****1/4
42. WWE Wrestlemania 34: Seth Rollins vs Miz vs Finn Balor - ****
43. Impact Wrestling Redemption: 6-Way tornado rules match - ****
44. Impact Wrestling Redemption: Pentagon vs Fenix vs Austin Aries - ****1/4
45. Impact Wrestling 3 maja: Team Lucha vs Team Impact - ****
46. WWE Backlash: Miz vs Seth Rollins - ****
47. Impact Wrestling 31 maja: Austin Aries vs Pentagon Jr - ***3/4
48. NJPW Dominion: Young Bucks vs EVIL & Sanada - ****1/4
49. NJPW Dominion: Hiromu Takahashi vs Will Ospreay - ****1/2
50. NJPW Dominion: Chris Jericho vs Tetsuya Naito - ****
51. NJPW Dominion: Kenny Omega vs Kazuchika Okada - *****
52. ROH TV 13 czerwca: Roppongi 3K vs Briscoes - ***3/4
53. NXT TV 13 czerwca: Pete Dunne vs Kyle O’Reilly - ****
54. NXT Takeover Chicago: Oney Lorcan & Danny Burch vs Undisputed Era - ****
55. NXT Takeover Chicago: Velveteen Dream vs Ricochet - ****1/4
56. NXT Takeover Chicago: Johnny Gargano vs Tommaso Ciampa - *****
57. WWE Money in the Bank: Mens mitb - ***3/4
58. Smackdown 19 czerwca: Gauntlet match - ****
59. NJPW New Japan Cup Night 1: Juice Robinson vs Yujiro Takahashi - ***3/4
60. NJPW New Japan Cup Night 1: Michael Elgin vs Tomohiro Ishii - ****1/2
61. NJPW New Japan Cup Night 2: Taichi vs Hiroshi Tanahashi - ****
62. NJPW New Japan Cup Night 3: YOSHI-HASHI vs Kota Ibushi - ****1/2
63. NJPW New Japan Cup Night 3: Zack Sabre Jr vs Tetsuya Naito - ****1/2
64. NJPW New Japan Cup Night 6: Kota Ibushi vs Zack Sabre Jr - ****1/2
65. NJPW New Japan Cup Night 7: Juice Robinson vs Hiroshi Tanahashi - ****
66. NJPW New Japan Cup Night 8: SANADA vs Zack Sabre Jr - ***3/4
67. NJPW New Japan Cup Finals: Zack Sabre Jr vs Hiroshi Tanahashi - ****3/4
68. WWE RAW 25 czerwca: Seth Rollins vs Dolph Ziggler - ****
69. WWE UK Title Tournament Night One: British Strong Styles vs Undisputed Era - ****
70. WWE UK Title Tournament Night One: Travis Banks vs Zack Gibson - ****
71. WWE UK Title Tournament Night Two: Tyler Bate & Trent Seven vs Undisputed Era - ****
72. WWE UK Title Tournament Night Two: Zack Gibson vs Pete Dunne - ****1/4
73. ROH TV 27 czerwca: Young Bucks & Adam Page vs Briscoes & Punishment Martinez - ****1/4
74. NXT TV 27 czerwca: Undisputed Era vs Tyler Bate, Trent Seven, Ricochet - ****
75. Lucha Underground 27 czerwca: Jeremiah Crane vs Fenix vs Mil Muertes - ****
76. ROH Best in the world: KUSHIDA vs Jay Lethal - ****1/4
77. ROH Best in the world: Adam Page vs Punishment Martinez - ****
78. ROH Best in the world: Young Bucks vs Briscoes - ****1/4
79. WWE 205 Live 3 lipca: Mustafa Ali vs Buddy Murphy - ****1/2
80. Impact Wrestling 5 lipca: Fenix vs Rich Swann - ****
81. NJPW G1 Special in San Francisco: EVIL & Sanada vs Young Bucks - ****
82. NJPW G1 Special in San Francisco: Dragon Lee vs Hiromu Takahashi - ****1/4
83. NJPW G1 Special in San Francisco: Juice Robinson vs Jay White - ****1/4
84. NXT TV 11 lipca: Undisputed Era vs Moustache Mountain - ****1/4
85. Impact Wrestling 12 lipca: oVe vs Rich Swann, Fenix, Pentagon Jr - ****
86. NJPW G1 Climax 28 Night 1: Michael Elgin vs EVIL - ****
87. NJPW G1 Climax 28 Night 1: Minoru Suzuki vs Hiroshi Tanahashi - ****1/4
88. NJPW G1 Climax 28 Night 1: Jay White vs Kazuchika Okada - ****
89. NJPW G1 Climax 28 Night 2: Zack Sabre Jr vs Kota Ibushi - ****1/4
90. NJPW G1 Climax 28 Night 2: Tetsuya Naito vs Kenny Omega - ****3/4
91. WWE Extreme Rules: Rusev vs AJ Styles - ***3/4
92. WWE Raw 16 lipca: Finn Balor vs Drew McIntyre vs Roman Reigns - ****
93. NJPW G1 Climax 28 Night 3: Hangman Page vs Michael Elgin - ***3/4
94. NJPW G1 Climax 28 Night 4: Juice Robinson vs Kota Ibushi - ****
95. NJPW G1 Climax 28 Night 4: Tomohiro Ishii vs Tetsuya Naito - ****1/2
96. NJPW G1 Climax 28 Night 4: Hirooki Goto vs Kenny Omega - ****
97. NJPW G1 Climax 28 Night 5: Jay White vs Michael Elgin - ***3/4
98. NJPW G1 Climax 28 Night 5: Adam Page vs Kazuchika Okada - ****
99. NJPW G1 Climax 28 Night 6: SANADA vs Zack Sabre Jr - ***3/4
100. NJPW G1 Climax 28 Night 6: Juice Robinson vs Tetsuya Naito - ****1/2
101. NJPW G1 Climax 28 Night 6: Hirooki Goto vs Tomohiro Ishii - ****3/4
102. Impact Wrestling Slammiversary: Petey Williams vs Fenix vs Ishimori vs Johnny Impact - ****
103. Impact Wrestling Slammiversary: OGz vs LAX - ****
104. Impact Wrestling Slammiversary: Sami Callihan vs Pentagon Jr - ****1/4
105. Impact Wrestling Slammiversary: Moose vs Austin Aries - ****
106. NXT TV 25 lipca: Tommaso Ciampa vs Aleister Black - ****1/4
107. NJPW G1 Climax 28 Night 8: Zack Sabre Jr vs Tomohiro Ishii - ****
108. NJPW G1 Climax 28 Night 8: Juice Robinson vs Kenny Omega - ***3/4
109. NJPW G1 Climax 28 Night 8: SANADA vs Kota Ibushi - ****1/4
110. NJPW G1 Climax 28 Night 10: Tomohiro Ishii vs Kota Ibushi - ****3/4
111. NJPW G1 Climax 28 Night 10: SANADA vs Kenny Omega - ****
112. NJPW G1 Climax 28 Night 12: Zack Sabre Jr vs Kenny Omega - ****
113. NJPW G1 Climax 28 Night 12: Hirooki Goto vs Kota Ibushi - ****
114. NJPW G1 Climax 28 Night 13: Minoru Suzuki vs Kazuchika Okada - ****
115. NJPW G1 Climax 28 Night 14: Tomohiri Ishii vs Kenny Omega - ****3/4
116. NJPW G1 Climax 28 Night 14: Tetsuya Naito vs Kota Ibushi - ****1/4
117. NJPW G1 Climax 28 Night 15: Hiroshi Tanahashi vs Michael Elgin - ****
118. NJPW G1 Climax 28 Night 15: EVIL vs Kazuchika Okada - ****
119. WWE Smackdown 7 sierpnia: Bar vs New Day - ****
120. NJPW G1 Climax 28 Night 16: Juice Robinson vs Tomohiro Ishii - ****
121. NJPW G1 Climax 28 Night 16: Tetsuya Naito vs SANADA - ***3/4
122. NJPW G1 Climax 28 Night 17: Kazuchika Okada vs Hiroshi Tanahashi - ****3/4
123. NJPW G1 Climax 28 Night 17: SANADA vs Tomohiri Ishii - ****1/2
124. NJPW G1 Climax 28 Night 17: Tetsuya Naito vs Zack Sabre Jr - ****1/4
125. NJPW G1 Climax 28 Night 17: Kenny Omega vs Kota Ibushi - ****3/4
126. NJPW G1 Climax 28 Finals: Kota Ibushi vs Hiroshi Tanahashi - *****
127. Impact Wrestling 16 sierpnia: Sami Callihan vs Fenix - ***3/4
128. NXT Takeover Brooklyn: Moustache Mountain vs Undisputed Era - ****1/4
129. NXT Takeover Brooklyn: Ricochet vs Adam Cole - ****
130. NXT Takeover Brooklyn: Johnny Gargano vs Tommaso Ciampa - ****1/2
131. WWE Summerslam: Samoa Joe vs AJ Styles - ****
132. WWE Summerslam: The Miz vs Daniel Bryan - ****
133. RAW 20 sierpnia: Finn Balor vs Roman Reigns - ****
134. Lucha Underground 22 sierpnia: Brian Cage vs Pentagon Dark - ****
135. Impact Wrestling 23 sierpnia: Sami Callihan vs Pentagon Jr - ****
136. ROH Honor Re-United Edinburgh: Adam Brooks vs Jay Lethal - ***3/4
137. ROH Honor Re-United Edinburgh: Young Bucks & Marty Scurll vs Punishment Martinez & Briscoes - ***3/4
138. ROH Honor Re-United Doncaster: Young Bucks vs Jay Lethal & Jonathan Gresham - ****
139. ROH Honor Re-United Doncaster: Mark Hasking vs Adam Page - ****
140. ROH Honor Re-United London: Jimmy Havoc vs Punishment Martinez - ****
141. ROH Honor Re-United London: Jonny Storm & Jody Fleisch vs Young Bucks - ****
142. ROH Honor Re-United London: Mark Haskins vs Jay Lethal - ****1/4
143. RAW 27 sierpnia: Kevin Owens vs Seth Rollins - ****
144. Impact Wrestling Bad Intentions: Petey Williams vs Michael Elgin - ****
145. Impact Wrestling Bad Intentions: Josh Alexander vs Sami Callihan - ***3/4
146. Impact Wrestling vs UK: Jody Fleisch & Jonny Storm vs LAX - ****
147. Impact Wrestling vs UK: Jimmy Havoc vs Sami Callihan - ****
148. ROH TV 12 września: Jonathan Gresham vs Jay Lethal - ****1/2
149. WWE Hell in a Cell: Shield vs Ziggler & McIntyre - ****
150. NXT 19 września: Ricochet vs Pete Dunne - ****1/2
151. NJPW Destruction in Kobe: Hiroshi Tanahashi vs Kazuchika Okada - ****3/4
152. ROH Death Before Dishonor: Bullet Club vs CHAOS - ****
153. ROH Death Before Dishonor: Will Ospreay vs Jay Lethal - ****1/4
154. NJPW King of Pro Wrestling: KUSHIDA vs Marty Scurll - ****
155. NJPW King of Pro Wrestling: Jay White vs Hiroshi Tanahashi - ****
156. NJPW King of Pro Wrestling: Kota Ibushi vs Cody vs Keny Omega - ****1/4
157. NXT TV 10 października: Adam Cole vs Pete Dunne vs Ricochet - ****1/4
158. Lucha Underground 10 października: Fenix & Mil Muertes vs The Mack & Dragon Azteca Jr - ****
159. Lucha Underground 10 października: Reklusa vs Pentagon Dark - ****
160. Impact Wrestling Bound For Glory: oVe vs Lucha Bros & Cage - ****
161. Impact Wrestling Bound For Glory: Johnny Impact vs Austin Aries - ****1/4
162. Impact Wrestling 25 października: Fenix vs Johnny Impact - ****
163. WWE Smackdown 30 października: Daniel Bryan vs AJ Styles - ****
164. Lucha Underground Ultima Lucha Cuatro: Son of Havoc vs Killshot - ****
165. Impact Wrestling 1 listopada: Rich Swann vs Willie Mack - ***3/4
166. NJPW Power Struggle: Roppongi 3K vs Desperado & Kanemaru vs BUSHI & Shingo - ****
167. NJPW Power Struggle: Minoru Suzuki vs Tomohiro Ishii - ****1/2
168. NJPW Power Struggle: Tetsuya Naito vs Zack Sabre Jr - ****
169. NJPW Power Struggle: EVIL vs Chris Jericho - ***3/4
170. Lucha Underground Ultima Lucha Cuatro: Pentagon vs Marty Martinez - ****
171. NXT Takeover WarGames: Johnny Gargano vs Aleister Black - ****1/2
172. NXT Takeover WarGames: Velveteen Dream vs Tommaso Ciampa - ****1/4
173. NXT Takeover WarGames: War Games match - ***3/4
174. WWE Survivor Series: Mustafa Ali vs Buddy Murphy - ****


Ostatnio zmieniony pn lis 19, 2018 2:50 pm przez WCWfan, łącznie zmieniany 72 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2018
Post: pt sty 05, 2018 6:00 pm 
Mid carder
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob sty 14, 2017 5:57 am
Posty: 627
Lokalizacja: Warszawa
WWE Raw 1.1.18
Roman Reigns vs. Samoa Joe - ****1/4*

Wrestle Kingdom 12
The Young Bucks vs. Roppongi 3K - ****1/4*
Cody vs. Kota Ibushi - ****1/4*
Marty Scurll vs. Hiromu Takahashi vs. KUSHIDA vs. Will Ospreay - ****3/4*
Hiroshi Tanahashi vs. Jay White - ****
Chris Jericho vs. Kenny Omega - ****1/2*
Kazuchika Okada vs. Tetsuya Naito - ****1/4*

_________________
Obrazek Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2018
Post: sob sty 06, 2018 12:18 am 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz sty 06, 2013 1:30 pm
Posty: 4184
Lokalizacja: Gniezno
Wrestle Kingdom 12

The Young Bucks vs. Roppongi 3K - ****
Cody vs. Kota Ibushi - ****1/4*
Hiromu Takahashi vs. KUSHIDA vs. Will Ospreay vs. Marty Scurll - ****3/4*
Chris Jericho vs. Kenny Omega - ****1/2*
Tetsuya Naito vs. Kazuchika Okada - ****1/2*



NJPW New Year Dash !! 2018

Los Ingobernables de Japon vs. CHAOS - ****



Klasyfikacja roczna:

Hiromu Takahashi vs. KUSHIDA vs. Will Ospreay vs. Marty Scurll - ****3/4* - NJPW Wrestle Kingdom 12

Chris Jericho vs. Kenny Omega - ****1/2* - NJPW Wrestle Kingdom 12
Tetsuya Naito vs. Kazuchika Okada - ****1/2* - NJPW Wrestle Kingdom 12

Cody vs. Kota Ibushi - ****1/4* - NJPW Wrestle Kingdom 12

The Young Bucks vs. Roppongi 3K - **** - NJPW Wrestle Kingdom 12
Los Ingobernables de Japon vs. CHAOS - **** - NJPW New Year Dash !!

_________________
Admin Roku 2017
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
User Roku 2015
Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2018
Post: sob sty 06, 2018 2:05 pm 
Star
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 24, 2015 11:27 am
Posty: 1520
Lokalizacja: Gdańsk
Raw 01/01
Roman Reigns vs. Samoa Joe - ****

Wrestle Kingdom 12
The Young Bucks vs. Roppongi 3K - **** ¼
Kota Ibushi vs. Cody Rhodes - ****
Will Ospreay vs. Marty Scurll vs. KUSHIDA vs. Hiromu Takahashi - **** ½
Kenny Omega vs. Chris Jericho - **** ¾
Kazuchika Okada vs. Tetsuya Naito - **** ½

_________________
Obrazek

Obrazek

4 miejsce w typerze WWE 2017
-
6 miejsce w typerze ROH, NJPW 2017

Progres roku 2017
2x User Miesiąca: Marzec 2017, Październik 2017


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Online
 Tytuł: Re: MOTYC 2018
Post: sob sty 06, 2018 4:31 pm 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob gru 22, 2012 10:20 am
Posty: 3661
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
1.RAW 1.01.2017: Roman Reigns vs. Samoa Joe - *** i 3/4 *
2.NJPW Wrestle Kingdom 12: Roppongi 3K vs. Young Bucks - ****
3.NJPW Wrestle Kingdom 12: Minoru Suzuki vs. Hirooki Goto - *** i 3/4 *
4.NJPW Wrestle Kingdom 12: Marty Scurll vs. Hiromu Takahashi vs. KUSHIDA vs. Will Ospreay - **** i 1/2 *
5.NJPW Wrestle Kingdom 12: Kenny Omega vs. Chris Jericho - **** i 1/2 *
6.NJPW Wrestle Kingdom 12: Kazuchika Okada vs. Tetsuya Naito - **** i 1/2 *
7.Impact Wrestling 18.01: LAX vs. OVE - *** i 3/4 *
8.NJPW Presents CMLL Fantastica Mania 21.01: Volador Jr. vs. El Barbaro Cavernario - **** i 1/4 *
9.PROGRESS Chapter 61: Moustache Mountain vs. Grizzled Young Veterans - ****
10.PROGRESS Chapter 61: Joseph Conners vs. Pete Dunne - ****
11.PROGRESS Chapter 61: Adam Brooks vs. Will Ospreay - **** i 1/2 *
12.PROGRESS Chapter 61: Aussie Open vs. Jimmy Havoc & Mark Haskins - ****
13.PROGRESS Chapter 61: Chris Brookes vs. Travis Banks - **** i 1/4 *
14.WWE 205 Live 23.01: Cedric Alexander vs. Mustafa Ali - *** i 3/4 *
15.NXT TakeOver Philadelphia: Kyle O’Reilly & Bobby Fish vs. Authors of Pain - *** i 3/4 *
16.NXT TakeOver Philadelphia: Aleister Black vs. Adam Cole - ****
17.NXT TakeOver Philadelphia: Andrade Almas vs. Johnny Gargano - *****
18.WWE Royal Rumble: 30-Man Royal Rumble Match - **** i 1/2 *
19.NJPW The New Beginning in Sapporo Night 1: Minoru Suzuki vs. Hiroshi Tanahashi - ****
20.NJPW The New Beginning in Sapporo Night 2: Roppongi 3K vs. The Young Bucks - *** i 3/4 *
21.NJPW The New Beginning in Sapporo Night 2: Jay White vs. Kenny Omega - **** i 1/4 *
22.WWE 205 Live 30.01: TJ Perkins vs. Tyler Bate - *** i 3/4 *
23.EVOLVE 98: Zack Sabre Jr. vs. Darby Allin - **** i 1/4 *
24.EVOLVE 99: Matt Riddle vs. Jaka - *** i 3/4 *
25.EVOLVE 99: WALTER vs. Zack Sabre Jr - **** i 1/4 *
26.EVOLVE 99: Keith Lee vs. Chris Dickinson - *** i 3/4 *
27.WWN Style Battle S01E08: Matt Riddle vs. Joey Janela - *** i 3/4
28.Rev Pro High Stakes: Josh Bodom & Zack Gibson vs CCK - *** i 3/4 *
29.Rev Pro High Stakes: Adam Brooks vs Ryan Smile - **** i 1/4 *
30.Rev Pro High Stakes: Aussie Open vs. Evil & Sanada - *** i 3/4 *
31.Rev Pro High Stakes: Will Ospreay vs Mark Andrews - ****
32.Rev Pro High Stakes: Moustache Mountain vs. Minoru Suzuki & Zack Sabre Jr. - ****
33.WWE 205 Live 6.02: Kalisto vs. Lince Dorado - *** i 3/4 *
34.WWE 205 Live 6.02: Roderick Strong vs. Hideo Itami - *** i 3/4 *
35.NXT 7.02: SAniTy vs. The Undisputed Era - *** i 3/4 *
36.PROGRESS Chapter 62: Chris Brookes vs. Trent Seven vs. Zack Sabre Jr. - *** i 3/4 *
37.PROGRESS Chapter 62: Timothy Thatcher vs. WALTER - **** i 1/4 *
38.Evolve 100: James Drake vs. Matt Riddle - ****
39.Evolve 100: Keith Lee vs. AR Fox - **** i 1/4 *
40.NJPW The New Beginning in Osaka: Tetsuya Naito vs. YOSHI-HASHI - *** i 3/4 *
41.NJPW The New Beginning in Osaka: Will Ospreayvs. Hiromu Takahashi - **** i 1/4 *
42.NJPW The New Beginning in Osaka: Kazuchika Okada vs. SANADA - **** i 1/2 *
43.WWE 205 Live 13.02: Drew Gulak vs. Tony Nese - ****
44.NXT 14.02: Pete Dunne vs. Roderick Strong - *** i 3/4 *
45.WWE RAW 19.02: Roman Reigns vs. Seth Rollins - *** i 3/4 *
46.WWE RAW 19.02: Seth Rollins vs. John Cena - ****
47.NXT 21.02: Andrade „Cien” Almas vs. Johnny Gargano - ****
48.Elimination Chamber: Women's Elimination Chamber Match - *** i 3/4 *
49.Elimination Chamber: Men's Elimination Chamber Match - **** i 1/4 *
50.PROGRESS Chapter 63: Tyler Bate vs. Zack Sabre Jr. - **** i 1/4 *
51.PROGRESS Chapter 63: Trent Seven & Pete Dunne vs David Starr & Matt Riddle - ****
52.PROGRESS Chapter 63: Mark Davis vs. WALTER - *** i 3/4 *
53.PROGRESS Chapter 63: Travis Banks vs. Chris Brookes vs. TK Cooper - ****
54.CZW Greetings From Asbury Park: Dezmond Xavier vs. Jonathan Gresham - *** i 3/4 *
55.ROH/NJPW Honor Rising Night 1: Cody, Hangman Page & Marty Scurll vs Golden Lovers & Chase Owens - ****
56.ROH/NJPW Honor Rising Night 2: Kenny Omega & Kota Ibushi vs. Cody & Marty Scurll - ****
57.WWE Samckdown 27.02: AJ Styles vs. John Cena - ****
58.NJPW 46th Anniversary: SANADA vs. YOSHI-HASHI - ****
59.NJPW 46th Anniversary: Tetsuya Naito vs. Taichi - *** i 3/4 *
60.NJPW 46th Anniversary: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - **** i 1/2 *
61.ROH 16th Anniversary PPV: The Young Bucks & Hangman Page vs. SoCal Uncensored - ****
62.ROH 16th Anniversary PPV: Dalton Castle vs. Jay Lethal - ****
63.WWE Fastlane: AJ Styles vs. John Cena vs. Kevin Owens vs. Sami Zayn vs. Dolph Ziggler vs. Baron Corbin - ****
64.Impact Wrestling 8.03: Sydal vs Ishimori - *** i 3/4 *
65.WWE 205 live 13.03: Cedric Alexander vs. Roderick Strong - ****
66.WWE 205 live 20.03: Mustafa Ali vs. Drew Gulak - *** i 3/4 *
67.New Japan Cup Night 1: Michael Elgin vs. Tomohiro Ishii - **** i 1/4 *
68.New Japan Cup Night 3: Kota Ibushi vs. YOSHI-HASHI - **** i 1/4 *
69.New Japan Cup Night 3: Tetsuya Naito vs. Zack Sabre Jr. - **** i 1/2 *
70.New Japan Cup Night 4: SANADA vs. Chuckie T - *** i 3/4 *
71.New Japan Cup Night 5: Juice Robinson vs. Michael Elgin - ****
72.New Japan Cup Night 6: Kota Ibushi vs. Zack Sabre Jr. - **** i 1/2 *
73.New Japan Cup Night 7: Hiroshi Tanahashi vs. Juice Robinson - **** i 1/4 *
74.New Japan Cup Night 8: Zack Sabre Jr. vs. SANADA - **** i 1/4 *
75.New Japan Cup Night 9: Zack Sabre Jr. vs. Hiroshi Tanahashi - **** i 1/2 *
76.PROGRESS Chapter 64: Thunderbastard Match - ****
77.PROGRESS Chapter 64: Travis Banks vs. Matt Riddle - ****
78.NJPW Strong Style Evolved: Minoru Suzuki & Zack Sabre Jr. vs. Kazuchika Okada & Tomohiro Ishii - *** i 3/4 *
79.NJPW Strong Style Evolved: Golden Lovers vs. The Young Bucks - *****
80.WWE 205 Live 27.03: Buddy Murphy vs. Akira Tozawa vs. Kalisto vs. TJP - *** i 3/4 *
81.NJPW Sakura Genesis: Will Ospreay vs. Marty Scurll - **** i 3/4 *
82.NJPW Sakura Genesis: Kazuchika Okada vs. Zack Sabre Jr. - **** i 1/2 *
83.NXT 3.04: Buddy Murphy vs. Kalisto - ****
84.AAW The Art of War: ACH vs. PACO - ****
85.AAW The Art of War: Besties in the World vs. Keith Lee & Shane Strickland - *** i 3/4 *
86.NXT TakeOver New Orleans: Ladder Match for NXT North American Championship - **** i 1/4 *
87.NXT TakeOver New Orleans: Adam Cole & Kyle O'Reilly vs. The Authors of Pain vs. Roderick Strong & Pete Dunne - *** i 3/4 *
88.NXT TakeOver New Orleans: Andrade „Cien” Almas vs. Aleister Black - **** i 1/2 *
89.NXT TakeOver New Orleans: Johnny Gargano vs. Tommaso Ciampa - **** i 3/4 *
90.wXw 16 Carat Gold Night 1: Mike Bailey & WALTER vs. Bobby Gunns & John Klinger - ****
91.wXw 16 Carat Gold Night 2: Timothy Thatcher vs. Lucky Kid - *** i 3/4 *
92.wXw 16 Carat Gold Night 2: Bobby Gunns vs. Mike Bailey - ****
93.wXw 16 Carat Gold Night 2: Ilja Dragunov vs. John Klinger vs. WALTER - **** i 1/2 *
94.wXw 16 Carat Gold Night 3: David Starr vs. Keith Lee - ****
95.wXw 16 Carat Gold Night 3: Ilja Dragunov vs. Matt Riddle - **** i 3/4 *
96.wXw 16 Carat Gold Night 3: Chris Brookes & Travis Banks & Jonah Rock vs. Marius Al-Ani, Matt Sydal & Mike Bailey - ****
97.wXw 16 Carat Gold Night 3: Absolute Andy vs. David Starr - ****
98.Evolve 102: Matt Riddle vs. Zack Sabre Jr. - **** i 1/4 *
99.Evolve 102: AR Fox vs. Will Ospreay - ****
100.Evolve 103: Matt Riddle vs. Daisuke Sekimoto - ****
101.WWE Wresltmania 34: The Miz vs. Seth Rollins vs. Finn Balor - **** i 1/4 *
102.WWE Wresltmania 34: Charlotte Flair vs. Asuka - *** i 3/4 *
103.WWE Greatest Royal Rumble:Seth Rollins vs. Finn Balor vs. The Miz vs. Samoa Joe - *** i 3/4 *
104.CWF Mid-Atlantic Wrestling Ep. 148: Trevor Lee vs. Roy Wilkins - **** i 1/4 *
105.CZW Welcome To The Combat Zone: Will Ospreay vs. Dezmond Xavier - *** i 3/4 *
106.NJPW Road To Wrestling Dontaku: Jay White vs. David Finlay - ****
107.NJPW Road To Wrestling Dontaku: Hirooki Gotovs. Juice Robinson - **** i 1/2 *
108.WWE Backlash: Seth Rollins vs. The Miz - ****
109.WWE Backlash: AJ Styles vs. Shinsuke Nakamura - ****
110.WWE Backlash: Roman Reigns vs. Samoa Joe - *** i 3/4 *
111.Wrestling Dontaku Night 1: Kenny Omega vs. Hangman Page - *** i 3/4 *
112.Wrestling Dontaku Night 2: Will Ospreay vs. KUSHIDA - ****
113.Wrestling Dontaku Night 2: Kazuchika Okadavs. Hiroshi Tanahashi - **** i 1/4 *
114.WWE 205 8.05: Buddy Murphy vs. Mustafa Ali - ****
115.WWE 205 15.05: TJP vs. Tyler Bate vs. Kalisto vs. Kenny Williams - ****
116.Impact Wrestling Redemption PPV: OVE vs. Eddie Edwards, Moose & Tommy Dreamer - *** i 3/4 *
117.Impact Wrestling Redemption PPV: Austin Aries vs. Rey Fenix vs. Pentagon Jr - ****
118.PROGRESS Chapter 65: Chris Brookes vs. TK Cooper - ****
119.PROGRESS Chapter 65: WALTER vs. Rampage Brown - *** i 3/4 *
120.PROGRESS Chapter 65: Travis Banks vs. Morgan Webster - *** i 3/4 *
121.PROGRESS Chapter 66: Mark Haskins vs. Will Ospreay - ****
122.PROGRESS Chapter 66: Mark Andrews vs. Morgan Webster vs. Pete Dunne - ****
123.Progress Chapter 67: Chris Brookes vs. Rey Horus - ****
124.Progress Chapter 67: WALTER vs. Zack Sabre Jr. - **** i 1/2 *
125.PWG Mystery Vortex V: Rey Fenix vs. Sammy Guevara - *** i 3/4 *
126.PWG Mystery Vortex V: Keith Lee vs. Zack Sabre Jr.- ****
127.PWG Mystery Vortex V: The Chosen Bros vs. Ringkampf - *** i 3/4 *
128.ROH Supercard of Honor: Kota Ibushi vs. Adam Page - ****
129.ROH Supercard of Honor: So Cal Uncensored vs. Flip Gordon & The Young Bucks - **** i 1/4 *
130.NJPW Best of the Super Junior Night 1: ACH vs. Flip Gordon - ****
131.NJPW Best of the Super Junior Night 1: Will Ospreay vs. Taiji Ishimori - ****
132.NJPW Best of the Super Junior Night 2: Dragon Lee vs. SHO - **** i 1/4 *
133.NJPW Best of the Super Junior Night 2: Hiromu Takahashi vs. Marty Scurll - ****
134.NJPW Best of the Super Junior Night 3: ACH vs. Will Ospreay - ****
135.NJPW Best of the Super Junior Night 4: SHO vs. Chris Sabin - ****
136.NJPW Best of the Super Junior Night 4: Ryusuke Taguchi vs. Dragon Lee - *** i 3/4*
137.NJPW Best of the Super Junior Night 4: Marty Scurll vs. KUSHIDA - ****
138.NJPW Best of the Super Junior Night 4: El Desperado vs. Hiromu Takahashi - **** i 1/4 *
139.ROH Honor United London: The Kingdom vs. Hangman Page & Young Bucks vs. SoCal Uncensored - **** i 1/2 *
140.WWE 205 Live 29.05: Cedric Alexander vs. Buddy Murphy - ****
141.PROGRESS Chapter 68: Super Strong Style 16 Night 1: Chris Brookes vs. Kassius Ohno - *** i 3/4 *
142.PROGRESS Chapter 68: Super Strong Style 16 Night 2: Kassius Ohno vs. Tyler Bate - *** i 3/4 *
143.PROGRESS Chapter 68: Super Strong Style 16 Night 3: Keith Lee vs. Zack Sabre Jr. - ****
144.PROGRESS Chapter 68: Super Strong Style 16 Night 3: Kassius Ohno vs. Zack Sabre Jr. - ****
145.NJPW Best of the Super Junior Night 5: Will Ospreay vs. YOH - ****
146.NJPW Best of the Super Junior Night 6: Hiromu Takahashi vs. Dragon Lee - **** i 1/2 *
147.NJPW Best of the Super Junior Night 7: BUSHI vs. Will Ospreay - *** i 3/4 *
148.NJPW Best of the Super Junior Night 8: Chris Sabin vs. Dragon Lee - *** i 3/4 *
149.NJPW Best of the Super Junior Night 8: KUSHIDA vs. SHO - ****
150.CZW Best Of The Best: David Starr vs. Zachary Wentz - **** i 1/4 *
151.NJPW Best of the Super Junior Night 10: Marty Scurll vs. Dragon Lee - *** i 3/4 *
152.NJPW Best of the Super Junior Night 10: KUSHIDA vs. El Desperado - *** i 3/4 *
153.NJPW Best of the Super Junior Night 12: Hiromu Takahashi vs. Sho - ****
154.NJPW Best of the Super Junior Night 12: Dragon Lee vs. KUSHIDA - **** i 1/4 *
155.NJPW Best of the Super Junior Night 13: Flip Gordon vs. Will Ospreay - **** i 1/4 *
156.NJPW Best of the Super Junior Night 13: Taiji Ishimori vs. YOH - *** i 3/4 *
157.NJPW Best of the Super Junior Night 13: Marty Scurll vs. SHO - ****
158.NJPW Best of the Super Junior Night 13: Hiromu Takahashi vs. KUSHIDA - **** i 1/4 *
159.NJPW Best of the Super Junior Night 14: Kazuchika Okada & Will OspreayvsChase Owens & Kota Ibushi - ****
160.NJPW Best of the Super Junior Night 14: Hiromu Takahashi vs. Taiji Ishimori - **** i 1/2 *
161.NJPW Dominion 6.9: EVIL & SANADA vs. Young Bucks - *** i 3/4 *
162.NJPW Dominion 6.9: Will Ospreay vs. Hiromu Takahashi - **** i 1/2 *
163.NJPW Dominion 6.9: Tetsuya Naito vs. Chris Jericho - *** i 3/4 *
164.NJPW Dominion 6.9: Kazuchika Okada vs. Kenny Omega - *****+
165.NXT 13.06: Kyle O'Reilly vs. Pete Dunne - ****
166.PWG Time Is A Flat Circle: Dezmond Xavier & Zachary Wentz vs. Flamita & Bandido - *** i 3/4 *
167.PWG Time Is A Flat Circle: Will Ospreay vs. Adam Brooks - **** i 1/2 *
168.PWG Time Is A Flat Circle: Zack Sabre Jr. vs. Matt Riddle - ****
169.EVOLVE 104: Keith Lee vs. James Drake ****
170.EVOLVE 104: Matt Riddle vs. Shane Strickland - **** i 1/4 *
171.EVOLVE 105: Shane Stricklandvs. Darby Allin - ****
172.EVOLVE 105: Chris Dickinson & Jaka vs. Anthony Henry & James Drake - ****
173.EVOLVE 105: Matt Riddle vs. Keith Lee - **** i 1/2 *
174.NXT TakeOver Chicago: The Undisputed Era vs. Oney Lorcan & Danny Burch - ****
175.NXT TakeOver Chicago: Ricochet vs. Velveteen Dream - **** i 1/4 *
176.NXT TakeOver Chicago: Aleister Black vs. Lars Sullivan - ****
177.NXT TakeOver Chicago: Johnny Gargano vs. Tommaso Ciampa - *****
178.WWE Money In The Bank: Women’s Money In The Bank Ladder Match - *** i 3/4 *
179.WWE Money In The Bank: AJ Styles vs. Shinsuke Nakamura - ****
180.WWE Money In The Bank: Men’s Money In The Bank Ladder Match - ****
181.NJPW Kizuna Road Night 2: Hirooki Goto vs. Michael Elgin - ****
182.NJPW Kizuna Road Night 3:Hiromu Takahashi vs. El Desperado - ****
183.PWG Neon Knights: Flip Gordon vs. Zack Sabre - *** i 3/4 *
184.PWG Neon Knights: Keith Lee vs. Matthew Riddle - **** i 1/2 *
185.IPW:UK/CZW Extreme Measures: Mark Haskins vs. Joe Gacy - *** i 3/4 *
186.PROGRESS Chapter 69: Mark Andrews vs. Zack Sabre Jr.- *** i 3/4 *
187.PROGRESS Chapter 69: David Starr vs. WALTER - *** i 3/4 *
188.PROGRESS Chapter 70: Adam Brooks vs. Matt Cross - *** i 3/4 *189.
190.WWE UK Championship Tournament Night 1: Undisputed Era vs. British Strong Style - *** i 3/4 *
191.WWE UK Championship Tournament Night 1: Zack Gibson vs. Travis Banks - ****
192.WWE Raw 25.06: Dolph Ziggler vs Seth Rollins - ****
193.CZW Prelude To Violence: Alex Reynolds vs. John Silver vs. Wheeler Yuta vs. Zachary Wentz - *** i 3/4 *
194.Lucha Underground 27.06: Mil Muertes vs. Fenix vs. Jeremiah Crane - ****
195.WWE UK Championship Tournament Night 2: Kyle O’Reilly & Roderick Strong vs. Moustache Mountain - *** i 3/4 *
196.WWE UK Championship Tournament Night 2: Pete Dunne vs. Zack Gibson - ****
197.PWG All Star Weekend 14 Night 1: Bandido vs. Taiji Ishimori - *** i 3/4 *
198.PWG All Star Weekend 14 Night 1: Timothy Thatcher & Walter vs. Brody King & Tyler Bateman - *** i 3/4 *
199.PWG All Star Weekend 14 Night 1: Morgan Webster vs. Robbie Eagles vs. Sammy Guevara - *** i 3/4 *
200.PWG All Star Weekend 14 Night 1: The Chosen Bros vs. The Young Bucks vs. The Rascalzz - **** i 1/4 *
201.PWG All Star Weekend 14 Night 2: Dezmond Xavier & Zachary Wentz vs. Brody King & Tyler Bateman - ****
202.PWG All Star Weekend 14 Night 2: Bandido vs. Rey Horus - *** i 3/4 *
203.PWG All Star Weekend 14 Night 2: Matt Riddle vs. Timothy Thatcher - *** i 3/4 *
204.PWG All Star Weekend 14 Night 2: Keith Lee vs. Jonah Rock vs. Walter - ****
205.NXT 27.06: The Undisputed ERA vs. Ricochet & Mustache Mountain - *** i 3/4 *
206.ROH Best In The World: KUSHIDA vs. Jay Lethal - *** i 3/4 *
207.ROH Best In The World: The Young Bucks vs. The Briscoes - ****
208.RevPro Mayhem: Zack Sabre Jr. vs. Jordan Devlin - *** i 3/4 *
209.RevPro Mayhem: Cody vs. El Phantasmo - ****
210.WWE 205 3.07: Mustafa Ali vs. Buddy Murphy - ****
211.NXT 11.07: Moustache Mountain vs. Kyle O’Reilly & Roderick Strong - **** i 1/4 *
212.WWE Extreme Rules: AJ Styles vs. Rusev - *** i 3/4 *
213.WWE Extreme Rules: Dolph Ziggler vs. Seth Rollins - **** i 1/4 *
214.PROGRESS Chapter 71: Jack Sexsmith & WALTER vs. The South Pacific Power Trip - *** i 3/4 *
215.PROGRESS Chapter 71: Jinny vs. Dakota Kai - ****
216.NJPW G1 Special in San Francisco: The Young Bucks vs. EVIL & SANADA - ****
217.NJPW G1 Special in San Francisco: Hiromu Takahashi vs. Dragon Lee - **** i 1/4 *
218.NJPW G1 Special in San Francisco: Jay White vs. Juice Robinson - ****
219.Impact Wrestling 05.07: Rich Swann vs. Rey Fenix - *** i 3/4 *
220.WWE RAW 16.07: Roman Reigns vs. Drew McIntyre vs. Finn Balor - *** i 3/4 *
221.Evolve 106: Darby Allin vs. WALTER - ****
222.Evolve 106: Joey Janela vs. Austin Theory - ****
223.EVOLVE 107: Matt Riddle vs. AR Fox - ****
224.NJPW G1 Climax Night 1: EVIL vs. Michael Elgin - *** i 3/4 *
225.NJPW G1 Climax Night 1: Kazuchika Okada vs. Jay White - ****
226.NJPW G1 Climax Night 2: Hirooki Goto vs. SANADA - *** i 3/4 *
227.NJPW G1 Climax Night 2: Kota Ibushi vs. Zack Sabre Jr. - ****
228.NJPW G1 Climax Night 2: Tetsuya Naito vs. Kenny Omega - **** i 1/2 *
229.NJPW G1 Climax Night 3: Michael Elgin vs. Hangman Page - **** i 1/4 *
230.NJPW G1 Climax Night 4: Tetsuya Naito vs. Tomohiro Ishii - **** i 1/4 *
231.NJPW G1 Climax Night 4: Kota Ibushi vs. Juice Robinson - ****
232.NJPW G1 Climax Night 4: Kenny Omega vs. Hirooki Goto - **** i 1/4 *
233.NJPW G1 Climax Night 5: Jay White vs. Michael Elgin - ****
234.NJPW G1 Climax Night 5: Kazuchika Okada vs. Hangman Page - ****
235.NJPW G1 Climax Night 6: Zack Sabre Jr. vs. SANADA - ****
236.NJPW G1 Climax Night 6: Tetsuya Naito vs. Juice Robinson - ****
237.NJPW G1 Climax Night 6: Tomohiro Ishii vs. Hirooki Goto - **** i 3/4 *
238.IW Slammiversary: Johnny Impact vs. Rey Fenix vs. Taiji Ishimori vs. Petey Williams - ****
239.IW Slammiversary: The Latin American Xchange vs. The OGz - **** i 1/4 *
240.IW Slammiversary: Pentagon Jr. vs. Sami Callihan - ****
241.IW Slammiversary: Austin Aries vs. Moose - *** i 3/4 *
242.CZW Tournament Of Death: Jimmy Lloyd vs. Casanova Valentine vs. G-Raver vs. SHLAK vs. Stockade - *** i 3/4 *
243.CZW Tournament Of Death: Jimmy Lloyd vs. Rickey Shane Page - ****
244.NXT 25.07: Aleister Black vs. Tommaso Ciampa - **** i 1/2 *
245.PWG Bask In His Glory: Bandido vs. Robbie Eagles - ****
246.PWG Bask In His Glory: Adam Brooks vs. Keith Lee - *** i 3/4 *
247.PWG Bask In His Glory: David Starr vs. Matthew Riddle - ****
248.PWG Bask In His Glory: WALTER vs. Sammy Guevara - ****
249.NJPW G1 Climax Night 7: Michael Elgin vs. YOSHI-HASHI - *** i 3/4 *
250.NJPW G1 Climax Night 8: Tomohiro Ishii vs. Zack Sabre Jr. - **** i 1/4 *
251.NJPW G1 Climax Night 8: Kenny Omega vs. Juice Robinson - *** i 3/4 *
252.NJPW G1 Climax Night 8: Kota Ibushi vs. SANADA - ****
253.NJPW G1 Climax Night 10: Tomohiro Ishii vs. Kota Ibushi - **** i 1/4 *
254.NJPW G1 Climax Night 10: Tetsuya Naito vs. Hirooki Goto - *** i 3/4 *
255.NJPW G1 Climax Night 10: Kenny Omega vs. SANADA - ****
256.NJPW G1 Climax Night 11: Kazuchika Okada vs. Michael Elgin - **** i 1/2 *
257.NJPW G1 Climax Night 12: Juice Robinson vs. SANADA - *** i 3/4 *
258.NJPW G1 Climax Night 12: Kenny Omega vs. Zack Sabre Jr. - ****
259.NJPW G1 Climax Night 12: Kota Ibushi vs. Hirooki Goto - ****
260.WWE Smackdown 7.08: The New Day vs. The Bar - *** i 3/4 *
261.WWE 205 Live 7.08: Mustafa Ali vs. Hideo Itami - ****
262.NJPW G1 Climax Night 13: Kazuchika Okada vs. Minoru Suzuki - *** i 3/4 *
263.NJPW G1 Climax Night 14: Zack Sabre Jr. vs. Juice Robinson - *** i 3/4 *
264.NJPW G1 Climax Night 14: Tomohiro Ishii vs. Kenny Omega - *****
264.NJPW G1 Climax Night 14: Kota Ibushi vs. Tetsuya Naito - **** i 3/4 *
265.NJPW G1 Climax Night 15: Hiroshi Tanahashi vs. Michael Elgin - **** i 1/4 *
266.NJPW G1 Climax Night 15: Kazuchika Okada vs. EVIL - **** i 1/4 *
267.NJPW G1 Climax Night 16: Tomohiro Ishii vs. Juice Robinson - *** i 3/4 *
268.NJPW G1 Climax Night 16: Tetsuya Naito vs. SANADA - ****
269.NJPW G1 Climax Night 17: Hiroshi Tanahashi vs. Kazuchika Okada - **** i 3/4 *
270.NJPW G1 Climax Night 18: Tomohiro Ishii vs. SANADA - **** i 1/4 *
271.NJPW G1 Climax Night 18: Zack Sabre Jr. vs. Tetsuya Naito - **** i 1/4 *
272.NJPW G1 Climax Night 18: Kota Ibushi vs. Kenny Omega - **** i 3/4 *
273.NJPW G1 Climax Final: Hiroshi Tanahashi vs. Kota Ibushi - **** i 3/4 *
274.RevPro Strong Style Evolved UK Night 2: Kyle Fletcher vs. Jay White - ****
275.RevPro Strong Style Evolved UK Night 2: Zack Sabre Jr vs. Kazuchika Okada - **** i 1/4 *
276.RevPro Strong Style Evolved UK Night 2: Tomohiro Ishii vs. Minoru Suzuki - **** i 1/4 *
277.WWE SummerSlam: Dolph Ziggler vs. Seth Rollins - ****
278.WWE SummerSlam: Carmella vs. Charlotte Flair vs. Becky Lynch - *** i 3/4 *
279.WWE SummerSlam: AJ Styles vs. Samoa Joe - ****
280.CZW Business As Usual: The Office vs. Mance Warner & Mitch Vallen - *** i 3/4 *
281.NXT TakeOver: Brooklyn: Undisputed Era vs. Moustache Mountain - **** i 1/4 *
282.NXT TakeOver: Brooklyn: Adam Cole vs. Ricochet - ****
283.NXT TakeOver: Brooklyn: Shayna Baszler vs. Kairi Sane - *** i 3/4 *
284.NXT TakeOver: Brooklyn: Tommaso Ciampa vs. Johnny Gargano - **** i 3/4 *
285.EVOLVE 109: Chris Dickinson vs. Tracy Williams - ****
286.EVOLVE 109: Matt Riddle vs. Austin Theory - *** i 3/4 *
287.EVOLVE 109: Joey Janela vs. Darby Allin - **** i 1/4 *
288.All In: Hangman Page vs. Joey Janela - ****
289.All In: Kenny Omega vs. Penta El Zero M - **** i 1/4 *
290.All In: Kazuchika Okada vs. Marty Scurll - *** i 3/4 *
291.All In: Golden Elite vs. Rey Mysterio, Fenix & Bandido - ****
292.NOAH Naomichi Marufuji 20th Anniversary Show: Atsushi Aoki & Jun Akiyama vs. Daisuke Harada & Takashi Sugiura - ****
293.NOAH Naomichi Marufuji 20th Anniversary Show: Naomichi Marufuji vs. Hideo Itami - **** i 1/4 *
294.ROH Honor Re-United Edinburgh: Mark Haskins vs. Jonathan Gresham - *** i 3/4 *
295.ROH Honor Re-United Edinburgh: Jay Lethal vs. Adam Brooks - *** i 3/4 *
296.ROH Honor Re-United Edinburgh: The Young Bucks & Marty Scurll vs. Punishment Martinez & The Briscoes - ****
297.NXT 5.09: Johnny Gargano vs. The Velveteen Dream - ****
298.WWE 205 4.09: Cedric Alexander vs. TJP - *** i 3/4 *
299.Lucha Underground 22.08: Pentagon Dark vs. Cage - *** i 3/4 *
300.EVOLVE 110: DJZ vs. AR Fox - *** i 3/4 *
301.EVOLVE 110: WALTER vs. JD Drake - ****
302.EVOLVE 110: Darby Allin vs. Matt Riddle - **** i 1/4 *
303.EVOLVE 111: WALTER vs. Anthony Henry - *** i 3/4 *
304.EVOLVE 111: Matt Riddle vs. JD Drake - **** i 1/4 *
305.EVOLVE 111: Shane Strickland vs. DJZ - **** i 1/4 *
306.EVOLVE 111: AR Fox vs. Champion Joey Janela vs. Austin Theory vs. Darby Allin - ****
307.EVOLVE 111: Tracy Williams vs. Chris Dickinson & Stokely Hathaway - ****
308.WWE Hell In A Cell: Dolph Ziggler & Drew McIntyre vs. Dean Ambrose & Seth Rollins - **** i 1/4 *
309.NJPW Destruction In Hiroshima: Kenny Omega vs. Tomohiro Ishii - **** i 1/2 *
310.WWE 205 18.09: Cedric Alexander vs. Drew Gulak - *** i 3/4 *
311.NXT 19.09: Pete Dunne vs. Ricochet - **** i 1/4 *
312.PROGRESS Chapter 75: Tyler Bate vs. Mark Haskins - **** i 1/4 *
313.PROGRESS Chapter 75: Will Ospreay vs. Jimmy Havoc - **** i 1/2 *
314.NJPW Destruction in Kobe:Hiroshi Tanahashi vs. Kazuchika Okada - **** i 3/4 *
315.NXT 3.10: Johnny Gargano vs. Tony Nese - *** i 3/4 *
316.WWE 205 3.10: Kalisto vs Perkins - ****
317.ROH Death Before Dishonor: Kazuchika Okada, Beretta, Tomohiro Ishii, Rocky Romero & Chuckie T vs. Young Bucks, Cody, Marty Scurll & Hangman Page - *** i 3/4 *
318.ROH Death Before Dishonor: Jay Lethal vs. Will Ospreay - **** i 1/4 *
319.NJPW Fighting Spirit Unleashed:Will Ospreay vs. Marty Shurll - *** i 3/4 *
320.WWE Super Show-Down: AJ Styles vs. Samoa Joe - ****
321.WWE Super Show-Down: Cedric Alexander vs. Buddy Murphy - *** i 3/4 *
322.EVOLVE 112: Darby Allin vs. Anthony Henry - *** i 3/4 *
323.NXT 10.10: Ricochet vs. Pete Dunne vs. Adam Cole - **** i 1/2 *
324.NJPW King of Pro Wrestling: KUSHIDA vs. Marty Scurll - ****
325.NJPW King of Pro Wrestling: Hiroshi Tanahashi vs. Jay White - ****
326.NJPW King of Pro Wrestling: Kenny Omega vs. Kota Ibushi vs. Cody Rhodes - ****
327.WWE 205 9.10: Tony Nese vs. Cedric Alexander - **** i 1/4 *
328.IW Bound For Glory: OVE vs. Brian Cage, Pentagon Jr & Fenix - ****
329.IW Bound For Glory: Austin Aries vs. Johnny Impact - *** i 3/4 *
330.WWE 205 17.10: Cedric Alexander vs. Tony Nese vs. Gran Metalik vs. TJ Perkins vs. Lio Rush - **** i 1/4 *
331.WWE 205 24.10: Mustafa Ali vs. Hideo Itami - **** i 1/4 *
332.WWE Mae Young Classic 25.10: Toni Storm vs. Meiko Satomura - *** i 3/4 *
333.WWE Evolution: Kairi Sane vs. Shayna Baszler - *** i 3/4 *
334.WWE Evolution: Becky Lynch vs. Charlotte - **** i 1/2 *
335.WWE SmackDown 30.10: AJ Styles vs. Daniel Bryan - *** i 3/4 *
336.RevPro Summer Sizzler: Aussie Open vs. Chris Brookes & Jonathan Gresham - **** i 1/4 *
337.RevPro Summer Sizzler: Tomohiro Ishii vs. WALTER - **** i 1/4 *
338.Jericho Cruise: Jay Briscoe vs. Mark Briscoe -- *** i 3/4 *
339.Jericho Cruise: Flip Gordon vs. Jay Briscoe - *** i 3/4 *
340.Jericho Cruise: Cody, Kenny Omega & Marty Scurll vs. Chris Jericho & The Young Bucks - **** i 1/4 *
341.NXT UK 7.11: Pete Dunne vs. Danny Burch - ****
342.ROH Survival of the Fittest:Jeff Cobb & Jay Lethal vs. SCU - *** i 3/4 *
343.PROGRESS Chapter 76: PROGRESS Tag Team Championship Thunderbastard Match - ****
344.PROGRESS Chapter 76: WALTER vs. Tyler Bate - ****
345.Lucha Underground Ultima Lucha Cuatro Part 1: Son Of Havoc vs. Killshot - ****
346.Lucha Underground Ultima Lucha Cuatro Part 2: The Mack vs. Mil Muertes - *** i 3/4 *
347.Lucha Underground Ultima Lucha Cuatro Part 2: Pentagon Dark vs. Marty Martinez - ****
348.NJPW Power Struggle: Roppongi 3K vs. Suzuki-gun vs. BUSHI i Shingo Takagi - ****
349.NJPW Power Struggle: Tetsuya Naito vs. Zack Sabre Jr. - ****
350.NJPW Power Struggle: Chris Jericho vs. EVIL - *** i 3/4 *

_________________
#WrestleFansOpelFanbase


User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Online
 Tytuł: Re: MOTYC 2018
Post: sob sty 06, 2018 4:52 pm 
Mid carder
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt sty 22, 2016 10:35 pm
Posty: 588
NJPW
a)Wrestle Kingdom:
Okada vs Naito - ****½
Omega vs Jericho - ****½
Scurll vs Ospreay vs Takahashi vs KUSHIDA - ****¼

_________________
Obrazek


Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2018
Post: sob sty 06, 2018 5:03 pm 
Low carder
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 09, 2010 9:29 am
Posty: 377
WWE:

Andrade Almas vs Johnny Gargano - ***** WWE NXT TakeOver: Philadelphia
Aleister Black vs Adam Cole - **** 1/4 WWE NXT TakeOver: Philadelphia
TJ Perkins vs Tyler Bate - *** 3/4 205live 30.01
Roderick Strong vs Hideo Itami - *** 3/4 205live 6.02
Kalisto vs Lince Dorado - *** 3/4 205live 6.02
Drew Gulak vs Tony Nese - *** 3/4 205live 13.02
Pete Dunne vs Roderick Strong - *** 3/4 NXT 15.02
Cedric Alexander vs Roderick Strong - **** 205live 13.03

PWG:

Rey Fenix vs Sammy Guevara - *** 3/4 Mystery Vortex V
Keith Lee vs Zack Sabre Jr - *** 3/4 Mystery Vortex V
Chosen Bros vs Ringkampf - *** 3/4 Mystery Vortex V
Ricochet vs Chuck Taylor - *** 3/4 Mystery Vortex V


NJPW:

Kenny Omega vs Chris Jericho - **** 3/4 Wrestle Kingdom 12
Marty Scurll vs. Hiromu Takahashi vs. KUSHIDA vs. Will Ospreay - **** 1/2 Wrestle Kingdom 12
Kazuchika Okada vs Tetsuya Naito - ****1/2 Wrestle Kingdom 12
Ropponing 3K vs Young Bucks - **** Wrestle Kingdom 12
Cody vs Kota Ibushi - **** Wrestle Kingdom 12
Hiroshi Tanahashi vs Minoru Suzuki - **** 1/2 NJPW The New Beginning In Sapporo 2018 - Tag 1
Kenny Omega vs Jay White - **** NJPW The New Beginning In Sapporo 2018 - Tag 2
Young Bucks vs Ropponing 3K - **** NJPW The New Beginning In Sapporo 2018 - Tag 2
Will Ospreay vs Hiromu Takahashi - **** 1/2 NJPW The New Beginning In Osaka 2018
Kazuchika Okada vs Sanada - **** 1/4 NJPW The New Beginning In Osaka 2018
Kazuchika Okada vs Will Ospreay - ****1/4 NJPW 46th Anniversary

Progress:

Adam Brooks vs Will Ospreay - **** 1/2 Chapter 61: Don't Touch Me... Don't... Don't Touch Me
Travis Banks vs Chris Brookes - **** 1/4 Chapter 61: Don't Touch Me... Don't... Don't Touch Me
Pete Dunne vs Joseph Conners - **** 1/4 Chapter 61: Don't Touch Me... Don't... Don't Touch Me
Aussie Open vs Havoc & Haskins - **** Chapter 61: Don't Touch Me... Don't... Don't Touch Me
Moustache Mountain vs Grizzled Young Veterans *** 3/4 Chapter 61: Don't Touch Me... Don't... Don't Touch Me
WALTER vs Timothy Thatcher - **** 1/2 Chapter 62: Fear No More, Come to Dust
Tyler Bate vs Zack Sabre Jr. - **** 1/2 Chapter 63: Take Me Underground
Travis Banks vs Chris Brookes vs TK Cooper - **** 1/4 Chapter 63: Take Me Underground
Trent Seven & Pete Dunne vs David Starr & Matt Riddle - **** Chapter 63: Take Me Underground
WALTER vs Mark Davis - *** 3/4 Chapter 63: Take Me Underground
Travis Banks vs. Matt Riddle - **** Chapter 64: Thunderbastrad Are Go!
Chris Brookes vs. Eddie Dennis vs. Mark Andrews vs. Morgan Webster vs. Pete Dunne vs. TK Cooper vs. Trent Seven vs. Tyler Bate - *** 3/4 Chapter 64: Thunderbastrad Are Go !

Inne:

Moustache Mountain vs Minoru Suzuki & Zack Sabre Jr. - ****1/2 - RevPro High Stakes 2018
Will Ospreay vs Mark Andrews - **** 1/4 - RevPro High Stakes 2018
Adam Brooks vs Ryan Smile - **** 1/4 - RevPro High Stakes 2018
Aussie Open vs SANADA & Evil - **** - RevPro High Stakes 2018
Josh Bodom & Zack Gibson vs CCK ( Banks & Brookes ) - *** 3/4 - RevPro High Stakes 2018

_________________
Obrazek

1 miejsce w typerze Indy 2017
1 miejsce w typerze Evolve i CZW 2017
2 miejsce w typerze PWG i ROH 2017

Oglądam z tego tylko PWG XD.


Ostatnio zmieniony sob mar 31, 2018 9:38 pm przez enzuigiri, łącznie zmieniany 6 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2018
Post: pn sty 08, 2018 10:27 pm 
Low carder
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw lis 24, 2016 5:40 pm
Posty: 314
Lokalizacja: Wrestling się skończył 5 marca 2017
Marty Scurll vs. Hiromu Takahashi vs. KUSHIDA vs. Will Ospreay - **** 1/2 Wrestle Kingdom 12
Kazuchika Okada vs Tetsuya Naito - ****1/4
Young Bucks vs Roppongi 3K - ****
Kenny Omega vs Chris Jericho - ****3/4
Kota Ibushi vs Cody - ***3/4

PROGRESS Wrestling Chapter 60
Travis Banks vs Will Osprey - ****1/4
Pete Dunne vs Jack Gallagher - ****1/2

_________________
CHATOWICZ ROKU 2017


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2018
Post: pt sty 19, 2018 5:45 pm 
Star
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt lut 16, 2016 4:27 pm
Posty: 1733
Lokalizacja: Bydgoszcz
BARBED WIRE MASSACRE MATCH - LAX VS OVE - ****

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2018
Post: sob sty 20, 2018 2:44 am 
Rookie
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz wrz 28, 2008 11:59 pm
Posty: 43
Znalazłem dzisiaj chwilę, by machnąć rewatcha Omega vs. Jericho. W sumie, to oglądałem po raz pierwszy od czasu, gdy widziałem to na żywo i... dla mnie to prawdziwy 5 star.

Ogarnęli wiele pomysłowych spotów, a Y2J zdawał się nadążać za wszystkim (nie to, co jego walka z AJ Stylesem na WM32). Generalnie, to jestem zaszokowany Jericho! Gościu poszedł na całość i potargał się w kilku miejscach. Do tego upadek na stolik, FANTASTYCZNIE zgrany Codebreaker i końcowe One Winged Angel na stalowe krzesło.

Za prawdziwy once in a lifetime dream match feel, świetny build up i walkę, która przerosła oczekiwania. (*****)!

_________________


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2018
Post: pn sty 22, 2018 6:53 pm 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz sty 06, 2013 1:30 pm
Posty: 4184
Lokalizacja: Gniezno
PROGRESS Chapter 61: Don't Touch Me... Don't... Don't Touch Me

Moustache Mountain vs. Grizzled Young Veterans - ****
Joseph Conners vs. Pete Dunne - ****1/4*
Adam Brooks vs. Will Ospreay - ****1/2*
Aussie Open vs. Mark Haskins & Jimmy Havoc - ****
Chris Brookes vs. Travis Banks - ****1/4*



NJPW & CMLL Fantastica Mania Day 7

Barbaro Cavernario vs. Volador Jr. - ****1/4*



Klasyfikacja roczna (tak, będę to przeklejał wszędzie, tak pod koniec roku będzie to wkurwiało, zgadnijcie jak bardzo mnie to obchodzi):

Hiromu Takahashi vs. KUSHIDA vs. Will Ospreay vs. Marty Scurll - ****3/4* - NJPW Wrestle Kingdom 12
Johnny Gargano vs. Andrade 'Cien' Almas - ****3/4* - NXT Takeover: Philadelphia

Chris Jericho vs. Kenny Omega - ****1/2* - NJPW Wrestle Kingdom 12
Adam Brooks vs. Will Ospreay - ****1/2* - PROGRESS Chapter 61
Jay White vs. Kenny Omega - ****1/2* - NJPW New Beginning in Sapporo Day 2
Tetsuya Naito vs. Kazuchika Okada - ****1/2* - NJPW Wrestle Kingdom 12

Joseph Conners vs. Pete Dunne - ****1/4* - PROGRESS Chapter 61
Cody vs. Kota Ibushi - ****1/4* - NJPW Wrestle Kingdom 12
Minoru Suzuki vs. Hiroshi Tanahashi - ****1/4* - NJPW New Beginning in Sapporo Day 1
Aleister Black vs. Adam Cole - ****1/4* - NXT Takeover: Philadelphia
Barbaro Cavernario vs. Volador Jr. - ****1/4* - Fantastica Mania Day 7
Chris Brookes vs. Travis Banks - ****1/4* - PROGRESS Chapter 61

Moustache Mountain vs. Grizzled Young Veterans - **** - PROGRESS Chapter 61
Roppongi 3K vs. The Young Bucks - **** NJPW New Beginning in Sapporo Day 2
Aussie Open vs. Mark Haskins & Jimmy Havoc - **** - PROGRESS Chapter 61
The Young Bucks vs. Roppongi 3K - **** - NJPW Wrestle Kingdom 12
Los Ingobernables de Japon vs. CHAOS - **** - NJPW New Year Dash !!

_________________
Admin Roku 2017
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
User Roku 2015
Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2018
Post: ndz sty 28, 2018 1:17 pm 
Star
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt lip 10, 2015 6:37 pm
Posty: 1981
Okada vs Naito - **** 3/4
Omega vs Y2J - **** 1/2
Goto vs Suzuki - **** 1/4
Osprej vs Scurll vs Kushida vs Hiromu - **** 1/4
Cody vs Ibushi - ****
KES vs Iwil i Sanada - *** 3/4
Bucks vs Roppongi 3k - ****
tanahashi vs suzuki - **** 1/2
cole vs Black - *** 3/4
AOP vs redragon - *** 3/4
Big John vs Almas - *****, najlepza walka w WWE 17.7.11, bylaby najlepsza w historii tej federacyi gdyby wygral ten kto miał wygrać

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2018
Post: ndz sty 28, 2018 4:18 pm 
Star
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt lut 16, 2016 4:27 pm
Posty: 1733
Lokalizacja: Bydgoszcz
Takeover: Philadelphia

Adam Cole vs Aleister Black - ****1/4

Andrade Almas vs Johnny Gargano - *****

Impact Wrestling 25.01.2018

Eli Drake vs Johnny Impact vs Alberto El Patron - ***3/4

Royal Rumble 2018

Women's Royal Rumble Match - ****

Men's Royal Rumble Match - ****1/4

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony pn sty 29, 2018 6:17 pm przez RS, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2018
Post: ndz sty 28, 2018 10:14 pm 
Legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn lut 20, 2012 2:22 am
Posty: 5559
*****
Andrade Almas vs. Johnny Gargano - WWE NXT Takeover: Filadelfia (27 stycznia)
Kenny Omega i Kota Ibushi vs. Matt Jackson i Nick Jackson - NJPW Strong Style Evolved (25 marca)
Johnny Gargano vs. Tommaso Ciampa - WWE NXT Takeover: Nowy Orlean (7 kwietnia)
Kazuchika Okada vs. Kenny Omega - NJPW Dominion 6.9 in Osaka-Jo Hall (9 czerwca)
Johnny Gargano vs. Tommaso Ciampa - WWE NXT Takeover: Chicago II (16 czerwca)
Kenny Omega vs. Tomohiro Ishii - NJPW G1 Climax 2018 - Dzień 14 (4 sierpnia)


****3/4
Marty Scurll vs. Hiromu Takahashi vs. Kushida vs. Will Ospreay - NJPW Wrestle Kingdom 12 (4 stycznia)
Kenny Omega vs. Chris Jericho - NJPW Wrestle Kingdom 12 (4 stycznia)
Will Ospreay vs. Hiromu Takahashi - NJPW The New Beginning in Osaka 2018 (10 lutego)
Will Ospreay vs. Marty Scurll - NJPW Sakura Genesis 2018 (1 kwietnia)
Adam Cole vs. EC3 vs. Killian Dain vs. Lars Sullivan vs. Ricochet vs. The Velveteen Dream - WWE NXT Takeover: Nowy Orlean (7 kwietnia)
Will Ospreay vs. Hiromu Takahashi - NJPW Dominion 6.9 in Osaka-Jo Hall (9 czerwca)
Hirooki Goto vs. Tomohiro Ishii - NJPW G1 Climax 2018 - Dzień 6 (21 lipca)
Kota Ibushi vs. Tomohiro Ishii - NJPW G1 Climax 2018 - Dzień 10 (28 lipca)


****1/2
Kazuchika Okada vs. Tetsuya Naito - NJPW Wrestle Kingdom 12 (4 stycznia)
Adam Cole vs. Aleister Black - WWE NXT Takeover: Filadelfia (27 stycznia)
Hiroshi Tanahashi vs. Minoru Suzuki - NJPW The New Beginning in Sapporo 2018 - Dzień 1 (27 stycznia)
Matt Jackson i Nick Jackson vs. Sho i Yoh - NJPW The New Beginning in Sapporo 2018 - Dzień 2 (28 stycznia)
Kenny Omega vs. Jay White - NJPW The New Beginning in Sapporo 2018 - Dzień 2 (28 stycznia)
Kazuchika Okada vs. Sanada - NJPW The New Beginning in Osaka 2018 (10 lutego)
Keith Lee vs. Matthew Riddle - PWG Neon Knights (16 lutego)
Braun Strowman vs. Elias vs. Finn Balor vs. John Cena vs. Roman Reigns vs. Seth Rollins vs. The Miz - WWE Elimination Chamber 2018 (25 lutego)
Kenou vs. Takashi Sugiura - NOAH The Great Voyage 2018 in Yokohama (11 marca)
Matt Riddle vs. Zack Sabre - PWG Time is a Flat Circle (23 marca)
Kazuchika Okada vs. Zack Sabre - NJPW Sakura Genesis 2018 (1 kwietnia)
Christopher Daniels, Frankie Kazarian i Scorpio Sky vs. Flip Gordon, Matt Jackson i Nick Jackson - RoH Supercard of Honor XII (7 kwietnia)
Timothy Thatcher i Walter vs. Brody King i Tyler Bateman - PWG All Star Weekend 14 - Dzień 1 (20 kwietnia)
Jeff Cobb i Matt Riddle vs. Matt Jackson i Nick Jackson vs. Dezmond Xavier i Zachary Wentz - PWG All Star Weekend 14 - Dzień 1 (20 kwietnia)
Keith Lee vs. Jonah Rock vs. Walter - PWG All Star Weekend 14 - Dzień 2 (21 kwietnia)
Will Ospreay vs. Kushida - NJPW Wrestling Dontaku 2018 - Dzień 2 (4 maja)
Kazuchika Okada vs. Hiroshi Tanahashi - NJPW Wrestling Dontaku 2018 - Dzień 2 (4 maja)
Tetsuya Naito vs. Chris Jericho - NJPW Dominion 6.9 in Osaka-Jo Hall (9 czerwca)
Ricochet vs. The Velveteen Dream - WWE NXT Takeover: Chicago II (16 czerwca)
Jay Briscoe i Mark Briscoe vs. Matt Jackson i Nick Jackson - RoH Best in the World 2018 (29 czerwca)
Kenny Omega vs. Tetsuya Naito - NJPW G1 Climax 2018 - Dzień 2 (15 lipca)
Tetsuya Naito vs. Tomohiro Ishii - NJPW G1 Climax 2018 - Dzień 4 (19 lipca)
Tomohiro Ishii vs. Zack Sabre - NJPW G1 Climax 2018 - Dzień 8 (26 lipca)
Kenny Omega vs. Sanada - NJPW G1 Climax 2018 - Dzień 10 (28 lipca)
Kota Ibushi vs. Tetsuya Naito - NJPW G1 Climax 2018 - Dzień 14 (4 sierpnia)


****1/4
Ricochet vs. Chuck Taylor - PWG Mystery Vortex V (12 stycznia)
Adam Cole vs. Aiden English vs. Andrade Almas vs. Apollo Crews vs. Baron Corbin vs. Big E vs. Bray Wyatt vs. Cesaro vs. Dolph Ziggler vs. Elias vs. Finn Balor vs. Goldust vs. Heath Slater vs. Jinder Mahal vs. John Cena vs. Kofi Kingston vs. Matt Hardy vs. Randy Orton vs. Rey Mysterio vs. Rhyno vs. Roman Reigns vs. Rusev vs. Sami Zayn vs. Seth Rollins vs. Sheamus vs. Shinsuke Nakamura vs. The Hurricane vs. The Miz vs. Titus O'Neil vs. Xavier Woods - WWE Royal Rumble 2018 (28 stycznia)
Adam Page, Matt Jackson i Nick Jackson vs. Christopher Daniels, Frankie Kazarian i Scorpio Sky - RoH 16th Anniversary Show (9 marca)
Mohammed Yone i Quiet Storm vs. Katsuhiko Nakajima i Masa Kitamiya - NOAH The Great Voyage 2018 in Yokohama (11 marca)
Adam Brooks vs. Will Ospreay - PWG Time is a Flat Circle (23 marca)
Cody i Hangman Page vs. Kenny Omega i Kota Ibushi - NJPW Sakura Genesis 2018 (1 kwietnia)
Buddy Murphy vs. Kalisto - WWE 205 Live #71 (3 kwietnia)
Andrade Almas vs. Aleister Black - WWE NXT Takeover: Nowy Orlean (7 kwietnia)
Hangman Page vs. Kota Ibushi - RoH Supercard of Honor XII (7 kwietnia)
Cody vs. Kenny Omega - RoH Supercard of Honor XII (7 kwietnia)
The Miz vs. Finn Balor vs. Seth Rollins - WWE WrestleMania 34 (8 kwietnia)
Dezmond Xavier i Zachary Wentz vs. Brody King i Tyler Bateman - PWG All Star Weekend 14 - Dzień 2 (21 kwietnia)
Kyle O'Reilly i Roderick Strong vs. Danny Burch i Oney Lorcan - WWE NXT Takeover: Chicago II (16 czerwca)
Trent Seven i Tyler Bate vs. Kyle O'Reilly i Roderick Strong - WWE NXT #308 (11 lipca)
Jay White vs. Kazuchika Okada - NJPW G1 Climax 2018 - Dzień 1 (14 lipca)
Hirooki Goto vs. Kenny Omega - NJPW G1 Climax 2018 - Dzień 4 (19 lipca)
Sanada vs. Zack Sabre - NJPW G1 Climax 2018 - Dzień 6 (21 lipca)
Juice Robinson vs. Tetsuya Naito - NJPW G1 Climax 2018 - Dzień 6 (21 lipca)
Kota Ibushi vs. Sanada - NJPW G1 Climax 2018 - Dzień 8 (26 lipca)
Hirooki Goto vs. Tetsuya Naito - NJPW G1 Climax 2018 - Dzień 10 (28 lipca)
Hirooki Goto vs. Kota Ibushi - NJPW G1 Climax 2018 - Dzień 12 (1 sierpnia)
Hiroshi Tanahashi vs. Michael Elgin - NJPW G1 Climax 2018 - Dzień 15 (5 sierpnia)
Sanada vs. Tetsuya Naito - NJPW G1 Climax 2018 - Dzień 16 (8 sierpnia)


****
Sho i Yoh vs. Matt Jackson i Nick Jackson - NJPW Wrestle Kingdom 12 (4 stycznia)
Rey Fenix vs. Sammy Guevara - PWG Mystery Vortex V (12 stycznia)
Jeff Cobb i Matthew Riddle vs. Timothy Thatcher i Walter - PWG Mystery Vortex V (12 stycznia)
Tetsuya Naito vs. Yoshi-Hashi - NJPW The New Beginning in Osaka 2018 (10 lutego)
Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - NJPW 46th Anniversary Show (6 marca)
Dalton Castle vs. Jay Lethal - RoH 16th Anniversary Show (9 marca)
Daisuke Harada vs. Hayata NOAH The Great Voyage 2018 in Yokohama (11 marca)
Cedric Alexander vs. Roderick Strong - WWE 205 Live #68 (13 marca)
Drew Gulak vs. Mustafa Ali - WWE 205 Live #69 (20 marca)
Minoru Suzuki i Zack Sabre vs. Kazuchika Okada i Tomohiro Ishii - NJPW Strong Style Evolved (25 marca)
Jay White vs. Hangman Page - NJPW Strong Style Evolved (25 marca)
Akira Tozawa vs. Buddy Murphy vs. Kalisto vs. TJP - WWE 205 Live #70 (27 marca)
Adam Cole i Kyle O'Reilly vs. Pete Dunne i Roderick Strong vs. Akam i Rezar - WWE NXT Takeover: Nowy Orlean (7 kwietnia)
Charlotte Flair vs. Asuka - WWE WrestleMania 34 (8 kwietnia)
Bandido vs. Rey Horus - PWG All Star Weekend 14 - Dzień 2 (21 kwietnia)
Hangman Page vs. Kenny Omega - NJPW Wrestling Dontaku 2018 - Dzień 1 (3 maja)
Pete Dunne vs. Kyle O'Reilly - WWE NXT #304 (13 czerwca)
Aleister Black vs. Lars Sullivan - WWE NXT Takeover: Chicago II (16 czerwca)
Bobby Roode vs. Braun Strowman vs. Finn Balor vs. Kevin Owens vs. Kofi Kingston vs. Rusev vs. Samoa Joe vs. The Miz - WWE Money in the Bank 2018 (17 czerwca)
Trent Seven, Tyler Bate i Ricochet vs. Adam Cole, Kyle O'Reilly i Roderick Strong - WWE NXT #306 (27 czerwca)
Jay Lethal vs. Kushida - RoH Best in the World 2018 (29 czerwca)
Evil vs. Michael Elgin - NJPW G1 Climax 2018 - Dzień 1 (14 lipca)
Kota Ibushi vs. Zack Sabre - NJPW G1 Climax 2018 - Dzień 2 (15 lipca)
Juice Robinson vs. Kenny Omega - NJPW G1 Climax 2018 - Dzień 8 (26 lipca)
Kazuchika Okada vs. Yoshi-Hashi - NJPW G1 Climax 2018 - Dzień 9 (27 lipca)
Kenny Omega vs. Zack Sabre - NJPW G1 Climax 2018 - Dzień 12 (1 sierpnia)
Kazuchika Okada vs. Minoru Suzuki - NJPW G1 Climax 2018 - Dzień 13 (2 sierpnia)
Evil vs. Kazuchika Okada - NJPW G1 Climax 2018 - Dzień 15 (5 sierpnia)
Juice Robinson vs. Tomohiro Ishii - NJPW G1 Climax 2018 - Dzień 16 (8 sierpnia)

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony pn sie 13, 2018 8:26 am przez Chris, łącznie zmieniany 11 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB © 2007 phpBB Group