Logowanie | Rejestracja


Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob kwie 04, 2020 12:29 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość

Offline
 Tytuł: MOTYC 2019
Post: śr sty 02, 2019 2:00 pm 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob gru 22, 2012 10:20 am
Posty: 4568
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Nowy rok, klasycznie nowe MOTYC, tak jak zawsze umieszczamy tu walki które oceniliśmy na *** i 3/4 * lub wyżej. Zeszły rok pod względem tego tematu był jednym z gorszych od dawna, więc w Tym trzeba się przyłożyć ;)



A zeszłoroczny temat będzie dostępny jeszcze tak jak w tamtym roku do końca stycznia. Także logicznie rzecz biorąc walki z tamtego roku wrzucamy jeszcze tam, a tegoroczne tutaj.

_________________
User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017 & 2019
5x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019, Styczeń 2020

Moderator 22.09.2017-03.04.2018


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2019
Post: śr sty 02, 2019 8:46 pm 
Legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn lut 20, 2012 2:22 am
Posty: 6096
*****
Cody vs. Dustin Rhodes - AEW Double or Nothing (25 maja)
Shingo Takagi vs. Will Ospreay - NJPW Best of the Super Junior XXVI - Dzień 15 (5 czerwca)


****3/4
Kenny Omega vs. Hiroshi Tanahashi - NJPW Wrestle Kingdom 13 (4 stycznia)
Ricochet vs. Johnny Gargano - WWE NXT Takeover: Phoenix (26 stycznia)
Tetsuya Naito vs. Kota Ibushi - G1 Supercard (6 kwietnia)
Johnny Gargano vs. Adam Cole - WWE NXT Takeover: XXV (1 czerwca)
Dragon Lee vs. Will Ospreay - NJPW Dominion 2019 (9 czerwca)
Kota Ibushi vs. Tetsuya Naito - NJPW Dominion 2019 (9 czerwca)
Bandido, Flamita i Rey Horus vs. Black Taurus, Laredo Kid i Puma King - PWG Sixteen (16 lipca)
Walter vs. Tyler Bate - WWE NXT UK Takeover: Cardiff (31 sierpnia)
El Phantasmo i Taiji Ishimori vs. Robbie Eagles i Will Ospreay - NJPW Destruction in Kagoshima (16 września)
Will Ospreay vs. El Phantasmo - NJPW King of Pro Wrestling (14 października)
Kaito Kiyomiya vs. Kenou - NOAH The Best 2019 (2 listopada)
Daisuke Sekimoto i Walter vs. Yuji Hino i Yuji Okabayashi - BJW Ryogokutan 2019 (4 listopada)


****1/2
Kento Miyahara vs. Kai - AJPW New Year Wars 2019 - Dzień 2 (3 stycznia)
Kota Ibushi vs. Will Ospreay - NJPW Wrestle Kingdom 13 (4 stycznia)
Chris Jericho vs. Tetsuya Naito - NJPW Wrestle Kingdom 13 (4 stycznia)
Kyle O'Reilly i Roderick Strong vs. Hanson i Rowe - WWE NXT Takeover: Phoenix (26 stycznia)
Adam Cole, Johnny Gargano i Tommaso Ciampa vs. Aleister Black, Ricochet i The Velveteen Dream - WWE Halftime Heat 2019 (3 lutego)
David Starr vs. Jonathan Gresham - PWG Two Hundred (1 marca)
Pete Dunne vs. Walter - WWE NXT Takeover: New York (5 kwietnia)
Adam Cole vs. Johnny Gargano - WWE NXT Takeover: New York (5 kwietnia)
Jay White vs. Kazuchika Okada - G1 Supercard (6 kwietnia)
Daniel Bryan vs. Kofi Kingston - WWE WrestleMania 35 (7 kwietnia)
Fenix i Pentagon vs. Ortiz i Santana - IW Rebellion 2019 (28 kwietnia)
Dragon Lee vs. Taiji Ishimori - NJPW Wrestling Dontaku 2019 - Dzień 1 (3 maja)
Evil vs. Tomohiro Ishii - NJPW Wrestling Dontaku 2019 - Dzień 2 (4 maja)
Masaya Takahashi vs. Isami Kodaka - BJW Endless Survivor 2019 (5 maja)
Big R Shimizu vs. Kzy vs. Naruki Doi vs. Shun Skywalker vs. Yamato Dragon Gate Dead or Alive 2019 (6 maja)
Matt Jackson i Nick Jackson vs. Pentagon i Rey Fenix - AEW Double or Nothing (25 maja)
Danny Burch i Oney Lorcan vs. Angelo Dawkins i Montez Ford vs. Steve Cutler i Wesley Blake vs. Bobby Fish i Kyle O'Reilly - WWE NXT Takeover: XXV (1 czerwca)
Hiroshi Tanahashi vs. Jay White - NJPW Best of the Super Junior XXVI - Dzień 15 (5 czerwca)
Brian Cage vs. Michael Elgin - IW Slammiversary XVII (7 lipca)
Cima vs. Kenny Omega - AEW Fight for the Fallen (13 lipca)
Dezmond Xavier i Zachary Wentz vs. Ortiz i Santana - PWG Sixteen (16 lipca)
Kazuchika Okada vs. Minoru Suzuki - NJPW Royal Quest (31 sierpnia)
Pentagon i Rey Fenix vs. Matt Jackson i Nick Jackson - AEW All Out (31 sierpnia)
Hirooki Goto vs. Shingo Takagi - NJPW Destruction in Kobe (22 września)
Adam Cole vs. Matt Riddle - WWE NXT #372 (2 października)
Michael Elgin vs. Naomichi Marufuji - IW Bound for Glory 2019 (20 października)
Adam Cole vs. Daniel Bryan - WWE Friday Night SmackDown #1054 (1 listopada)
Go Shiozaki i Katsuhiko Nakajima vs. Masa Kitamiya i Yoshiki Inamura - NOAH The Best 2019 (2 listopada)
Will Ospreay vs. Bushi - NJPW Power Struggle 2019 (3 listopada)
Kenta vs. Tomohiro Ishii - NJPW Power Struggle 2019 (3 listopada)
Jon Moxley vs. Kenny Omega - AEW Full Gear (9 listopada)
Candice LeRae, Dakota Kai, Rhea Ripley i Tegan Nox vs. Bianca Belair, Io Shirai, Kay Lee Ray i Shayna Baszler - WWE NXT Takeover: War Games III (23 listopada)
Dominik Dijakovic, Keith Lee, Kevin Owens i Tommaso Ciampa vs. Adam Cole, Bobby Fish, Kyle O'Reilly i Roderick Strong - WWE NXT Takeover: War Games III (23 listopada)
Tomohiro Ishii i Will Ospreay vs. Evil i Hiromu Takahashi - NJPW Road to Tokyo Dome - Dzień 3 (21 grudnia)


****1/4
Koji Iwamoto vs. Yusuke Okada - AJPW New Year Wars 2019 - Dzień 1 (2 stycznia)
James Drake i Zack Gibson vs. Trent Seven i Tyler Bate - WWE NXT UK Takeover: Blackpool (12 stycznia)
Daniel Bryan vs. AJ Styles vs. Jeff Hardy vs. Kofi Kingston vs. Randy Orton vs. Samoa Joe - WWE Elimination Chamber 2019 (17 lutego)
Jeff Cobb vs. Bandido - PWG Two Hundred (1 marca)
Jay Briscoe i Mark Briscoe vs. Brody King i PCO - RoH 17th Anniversary Show (15 marca)
Hanson i Rowe vs. Aleister Black i Ricochet - WWE NXT Takeover: New York (5 kwietnia)
Gail Kim vs. Tessa Blanchard - IW Rebellion 2019 (28 kwietnia)
Kazuchika Okada vs. Sanada - NJPW Wrestling Dontaku 2019 - Dzień 2 (4 maja)
Daisuke Sekimoto vs. Yuji Okabayashi - BJW Endless Survivor 2019 (5 maja)
Pac vs. Dragon Kid - Dragon Gate Dead or Alive 2019 (6 maja)
Darby Allin vs. Joey Janela - PWG Mystery Vortex VI (10 maja)
Matt Riddle vs. Roderick Strong - WWE NXT Takeover: XXV (1 czerwca)
Juice Robinson vs. Jon Moxley - NJPW Best of the Super Junior XXVI - Dzień 15 (5 czerwca)
Kenny Omega, Matt Jackson i Nick Jackson vs. Pentagon, Rey Fenix i Laredo Kid - AEW Fyter Fest (29 czerwca)
Joey Janela vs. Jon Moxley - AEW Fyter Fest (29 czerwca)
Lance Archer vs. Will Ospreay - NJPW G1 Climax 2019 - Dzień 1 (6 lipca)
Hiroshi Tanahashi vs. Kazuchika Okada - NJPW G1 Climax 2019 - Dzień 1 (6 lipca)
Sami Callihan vs. Tessa Blanchard - IW Slammiversary XVII (7 lipca)
Kenny Omega vs. Pac - AEW All Out (31 sierpnia)
Velveteen Dream vs. Roderick Strong - WWE NXT #370 (18 września)
Jushin Thunder Liger vs. Minoru Suzuki - NJPW King of Pro Wrestling (14 października)
Brian Cage vs. Sami Callihan - IW Bound for Glory 2019 (20 października)
Roderick Strong vs. Dominik Dijakovic vs. Keith Lee - WWE NXT #375 (23 października)
Michael Elgin vs. Takashi Sugiura - NOAH The Best 2019 (2 listopada)
Jay White vs. Hirooki Goto - NJPW Power Struggle 2019 (3 listopada)
Isami Kodaka vs. Yuko Miyamoto - BJW Ryogokutan 2019 (4 listopada)
Chris Jericho vs. Cody - AEW Full Gear (9 listopada)
Dash Wilder i Scott Dawson vs. Bobby Fish i Kyle O'Reilly - WWE NXT #379 (20 listopada)
Adam Cole vs. Pete Dunne - WWE Survivor Series (24 listopada)
Big E i Kofi Kingston vs. Dash Wilder i Scott Dawson - WWE TLC (15 grudnia)
Shayna Baszler vs. Rhea Ripley - WWE NXT #383 (18 grudnia)
Adam Cole vs. Finn Balor - WWE NXT #383 (18 grudnia)
Robbie Eagles i Will Ospreay vs. Bushi i Hiromu Takahashi - NJPW Road to Tokyo Dome - Dzień 1 (19 grudnia)
Aleister Black vs. Buddy Murphy - WWE Monday Night RAW #1388 (30 grudnia)


****
AJ Styles vs. Mustafa Ali vs. Randy Orton vs. Rey Mysterio vs. Samoa Joe - WWE SmackDown Live #1011 (1 stycznia)
Shuji Ishikawa i Suwama vs. Dylan James i Joe Doering - AJPW New Year Wars 2019 - Dzień 1 (2 stycznia)
Jay White vs. Kazuchika Okada - NJPW Wrestle Kingdom 13 (4 stycznia)
Pete Dunne vs. Joe Coffey - WWE NXT UK Takeover: Blackpool (12 stycznia)
Tommaso Ciampa vs. Aleister Black - WWE NXT Takeover: Phoenix (26 stycznia)
Asuka vs. Becky Lynch - WWE Royal Rumble 2019 (27 stycznia)
Ronda Rousey vs. Sasha Banks - WWE Royal Rumble 2019 (27 stycznia)
Brock Lesnar vs. Finn Balor - WWE Royal Rumble 2019 (27 stycznia)
Laredo Kid vs. Puma King - PWG Two Hundred (1 marca)
Brody King vs. Darby Allin - PWG Two Hundred (1 marca)
Jeff Cobb vs. Shane Taylor - RoH 17th Anniversary Show (15 marca)
Jeff Cobb vs. Will Ospreay - G1 Supercard (6 kwietnia)
Taiji Ishimori vs. Bandido vs. Dragon Lee - G1 Supercard (6 kwietnia)
Zack Sabre vs. Hiroshi Tanahashi - G1 Supercard (6 kwietnia)
Rich Swann vs. Sami Callihan - IW Rebellion 2019 (28 kwietnia)
Chris Jericho vs. Kenny Omega - AEW Double or Nothing (25 maja)
Taichi vs. Tomohiro Ishii - NJPW Dominion 2019 (9 czerwca)
Cody vs. Darby Allin - AEW Fyter Fest (29 czerwca)
Sanada vs. Zack Sabre - NJPW G1 Climax 2019 - Dzień 1 (6 lipca)
Taya Valkyrie vs. Havok vs. Rosemary vs. Su Yung - IW Slammiversary XVII (7 lipca)
Rich Swann vs. Johnny Impact - IW Slammiversary XVII (7 lipca)
Frankie Kazarian i Scorpio Sky vs. Pentagon i Rey Fenix - AEW Fight for the Fallen (13 lipca)
Christopher Daniels, Frankie Kazarian i Scorpio Sky vs. Jungle Boy, Luchasaurus i Marko Stunt - AEW All Out (31 sierpnia)
Zack Sabre vs. Hiroshi Tanahashi - NJPW Royal Quest (31 sierpnia)
Cesaro vs. Ilja Dragunov - WWE NXT UK Takeover: Cardiff (31 sierpnia)
Tetsuya Naito vs. Jay White - NJPW Destruction in Kobe (22 września)
Evil vs. Kota Ibushi - NJPW King of Pro Wrestling (14 października)
Kazuchika Okada vs. Sanada - NJPW King of Pro Wrestling (14 października)
Jake Crist vs. Ace Austin vs. Acey Romero vs. Daga vs. Tessa Blanchard - IW Bound for Glory 2019 (20 października)
Ryuji Ito i Takashi Sasaki vs. Jun Kasai i Toshiyuki Sakuda - BJW Ryogokutan 2019 (4 listopada)
Kohei Sato vs. Daichi Hashimoto - BJW Ryogokutan 2019 (4 listopada)
Ortiz i Santana vs. Matt Jackson i Nick Jackson - AEW Full Gear (9 listopada)
Lio Rush vs. Angel Garza - WWE NXT #378 (13 listopada)
Finn Balor vs. Matt Riddle - WWE NXT Takeover: War Games III (23 listopada)
Damian Priest, Keith Lee, Matt Riddle, Tommaso Ciampa i Walter vs. Drew McIntyre, Kevin Owens, Randy Orton, Ricochet i Seth Rollins vs. Braun Strowman, King Corbin, Mustafa Ali, Roman Reigns i Shorty G - WWE Survivor Series (24 listopada)
Lio Rush vs. Angel Garza - WWE NXT #382 (11 grudnia)
Finn Balor vs. Keith Lee vs. Tommaso Ciampa - WWE NXT #382 (11 grudnia)
Aleister Black vs. Buddy Murphy - WWE TLC (15 grudnia)
Cameron Grimes vs. Kushida - WWE NXT #383 (18 grudnia)
Roderick Strong vs. Austin Theory - WWE NXT #384 (25 grudnia)

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony sob sty 04, 2020 11:57 pm przez Chris, łącznie zmieniany 7 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2019
Post: czw sty 03, 2019 12:33 pm 
Low carder
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt kwie 02, 2010 7:58 pm
Posty: 256
1. WWE Smackdown 1 stycznia: Mustafa Ali vs Samoa Joe vs Randy Orton vs AJ Styles vs Rey Mysterio - ****
2. Impact Wrestling 3 stycznia: Willie Mack, Rich Swann & The Rascalz vs Ethan Page, Matt Sydal & OVE - ***3/4
3. NJPW Wrestle Kingdom 13: Will Ospreay vs Kota Ibushi - ****1/2
4. NJPW Wrestle Kingdom 13: Zack Sabre Jr vs Tomohiro Ishii - ****
5. NJPW Wrestle Kingdom 13: Taiji Ishimori vs KUSHIDA - ***3/4
6. NJPW Wrestle Kingdom 13: Kazuchika Okada vs Jay White - ****
7. NJPW Wrestle Kingdom 13: Tetsuya Naito vs Chris Jericho - ****1/4
8. NJPW Wrestle Kingdom 13: Hiroshi Tanahashi vs Kenny Omega - ****3/4
9. Impact Wrestling Homecoming: Ultimate X - ****
10. Impact Wrestling Homecoming: Moose vs Eddie Edwards - ****
11. Impact Wrestling Homecoming: Sami Callihan vs Willie Mack - ***3/4
12. Impact Wrestling Homecoming: Lucha Bros vs LAX - ****1/4
13. Impact Wrestling 11 stycznia: The Rascalz vs Lucha Bros - ***3/4
14. WWE Smackdown 15 stycznia: Andrade Almas vs Rey Mysterio - ****1/4
15. NXT TakeOver Phoenix: War Raiders vs Undisputed Era - ****
16. NXT TakeOver Phoenix: Johnny Gargano vs Ricochet - ****1/2
17. NXT Halftime Heat 3 lutego: Black, Dream, Ricochet vs Cole, Ciampa, Gargano - ****
18. Impact Wrestling 8 lutego: Lucha Bros vs LAX - ****1/4
19. NJPW New Beginning In Osaka: Ryusuke Taguchi vs Taiji Ishimori - ****
20. NJPW New Beginning In Osaka: Jay White vs Hiroshi Tanahashi - ****
21. WWE Smackdown 12 lutego: Gauntlet match - ****
22. Impact Wrestling 15 lutego: Tessa Blanchard vs Taya Valkyrie - ***3/4
23. WWE Elimination Chamber: Buddy Murphy vs Akira Tozawa - ***3/4
24. WWE Elimination Chamber: Men's Elimination Chamber - ****
25. NXT TV 20 lutego: Velveteen Dream vs Johnny Gargano - ****1/4
26. NJPW 47th Anniversary Show: Shingo & BUSHI vs Roppongi 3K - ****
27. NJPW 47th Anniversary Show: Jushin Liger vs Taiji Ishimori - ****
28. NJPW 47th Anniversary Show: Will Ospreay vs Jay White - ****1/4
29. NXT TV 6 marca: #DIY vs Undisputed Era - ****
30. NJPW NJ Cup Day 1: Yuji Nagata vs Tomohiro Ishii - ****
31. NJPW NJ Cup Day 2: Michael Elgin vs Kazuchika Okada - ****1/4
32. NJPW NJ Cup Day 3: Shota Umino vs Hiroshi Tanahashi - ****
33. NJPW NJ Cup Day 3: Zack Sabre Jr vs EVIL - ****
34. NJPW NJ Cup Day 3: Kota Ibushi vs Tetsuya Naito - ****1/2
35. WWE Fastlane: Kevin Owens vs Daniel Bryan vs Mustafa Ali - ****1/4
36. NJPW NJ Cup Day 4: Sanada vs Hirooki Goto - ****1/4
37. NJPW NJ Cup Day 5: Taichi vs Tomohiro Ishii - ****
38. NXT TV 31 marca: #DIY vs Ricochet & Aleister Black - ***3/4
39. NJPW NJ Cup Day 6: Lance Archer vs Will Ospreay - ****
40. NJPW NJ Cup Day 6: Mikey Nicholls vs Kazuchika Okada - ****1/4
41. ROH 17th Anniversary Show: Matt Taven vs Jay Lethal - ****1/4
42. ROH 17th Anniversary Show: Villain Enterprises vs Briscoes - ****
43. NJPW NJ Cup Day 7: Ryusuke Taguchi vs Hiroshi Tanahashi - ***3/4
44. NJPW NJ Cup Day 7: Zack Sabre Jr vs Kota Ibushi - ****1/4
45. NJPW NJ Cup Day 9: YOSHI-HASHI vs Tomohiro Ishii - ****
46. NJPW NJ Cup Day 9: Will Ospreay vs Kazuchika Okada - ****1/4
47. NXT TV 20 marca: Ricochet vs Velveteen Dream vs Adam Cole vs Aleister Black vs Matt Riddle - ****1/4
48. NJPW NJ Cup Day 10: Zack Sabre Jr vs Hiroshi Tanahashi - ****1/4
49. NJPW NJ Cup Day 11: Tomohiro Ishii vs Kazuchika Okada - ****1/2
50. NJPW NJ Cup Day 11: Sanada vs Hiroshi Tanahashi - ****1/4
51. NJPW NJ Cup Day Finals: Sanada vs Kazuchika Okada - ****3/4
52. Impact Wrestling United We Stand: Jimmy Havoc vs Sami Callihan - ***3/4
53. NXT Takeover New York: Ricochet & Aleister Black vs War Raiders - ****1/2
54. NXT Takeover New York: Matt Riddle vs Velveteen Dream - ***3/4
55. NXT Takeover New York: Walter vs Pete Dunne - ****1/4
56. NXT Takeover New York: Adam Cole vs Johnny Gargano - ****3/4
57. ROH/NJPW G1 Supercard: Will Ospreay vs Jeff Cobb - ***3/4
58. ROH/NJPW G1 Supercard: Hiroshi Tanahashi vs Zack Sabre Jr - ****
59. ROH/NJPW G1 Supercard: Kota Ibushi vs Tetsuya Naito - ****1/2
60. ROH/NJPW G1 Supercard: Kazuchika Okada vs Jay White - ****1/2
61. Wrestlemania 35: Kofi Kingston vs Daniel Bryan - ****1/4
62. Impact Wrestling Rebellion: Sami Callihan vs Rich Swann - ****
63. Impact Wrestling Rebellion: Tessa Blanchard vs Gail Kim - ****
64. Impact Wrestling Rebellion: LAX vs Lucha Bros - ****1/2
65. NJPW Wrestling Dontaku Day 1: Ishimori vs Dragon Lee - ****1/2
66. NJPW Wrestling Dontaku Day 2: Evil vs Tomochiro Ishii - ****1/2
67. NJPW Wrestling Dontaku Day 2: Sanada vs Kazuchika Okada - ****
68. ROH War of The Worlds Buffalo: EVIL & SANADA vs Mark Haskins & Tracy Williams - ***3/4
69. NXT TV 8 maja: Matt Riddle vs Adam Cole - ***3/4
70. Impact Wrestling 10 maja: oVe vs Rich Swann, Willie Mack, Fallah Bahh, Tommy Dreamer - ***3/4
71. Impact Wrestling 17 maja: Rich Swann vs Michael Elgin - ****
72. WWE Money in the Bank: AJ Styles vs Seth Rollins - ****1/4
73. WWE Money in the Bank: Men's MITB - ****
74. AEW Double Or Nothing: Dustin vs Cody - ****1/4
75. AEW Double Or Nothing: Young Bucks vs Lucha Bros - ****3/4
76. AEW Double Or Nothing: Chris Jericho vs Kenny Omega - ***3/4
77. Impact Wrestling 31 maja: Rich Swann & Willie Mack vs Johnny Impact & Michael Elgin - ***3/4
78. NXT Takeover XXV: Roderick Strong vs Matt Riddle - ****
79. NXT Takeover XXV: TT Ladder match: ****
80. NXT Takeover XXV: Adam Cole vs Johnny Gargano - ****1/2
81. WWE Stomping Grounds: Ricochet vs Samoa Joe - ***3/4
82. AEW Fyter Fest: Darby Allin vs Cody - ****
83. AEW Fyter Fest: Lucha Bros & Laredo Kid vs Elite - ****1/4
84. AEW Fyter Fest: Joey Janela vs Jon Moxley - ****
85. NJPW G1 29 Night 1: Lance Archer vs Will Ospreay - ****1/2
86. NJPW G1 29 Night 1: Sanada vs Zack Sabre Jr - ****
87. NJPW G1 29 Night 1: Hiroshi Tanahashi vs Kazuchika Okada - ****
88. Impact Wrestling Slammiversary: Johnny Impact vs Rich Swann - ****
89. Impact Wrestling Slammiversary: Michael Elgin vs Brian Cage - ****1/2
90. Impact Wrestling Slammiversary: Sami Callihan vs Tessa Blanchard - ****
91. NJPW G1 29 Night 2: Shingo vs Juice Robinson - ***3/4
92. NJPW G1 29 Night 2: Tomohiro Ishii vs Jeff Cobb - ****1/4
93. NJPW G1 29 Night 2: Hirooki Goto vs Jay White - ***3/4
94. AEW Fight For The Fallen: Dark Order vs Evans & Angelico vs Land of the Lost - ***3/4
95. AEW Fight For The Fallen: Cima vs Kenny Omega - ****
96. NJPW G1 29 Night 3: Sanada vs Will Ospreay - ****1/2
97. NJPW G1 29 Night 3: Zack Sabre Jr vs Kazuchika Okada - ***3/4
98. NJPW G1 29 Night 3: Evil vs Kota Ibushi - ****
99. NJPW G1 29 Night 3: Kenta vs Hiroshi Tanahashi - ****
100. WWE Extreme Rules: AJ Styles vs Ricochet - ***3/4
101. NJPW G1 29 Night 4: Jay White vs Tomohiro Ishii - ****
102. NJPW G1 29 Night 5: Evil vs Sanada - ****
103. NJPW G1 29 Night 5: Zack Sabre Jr vs Hiroshi Tanahazhi - ****
104. NJPW G1 29 Night 5: Will Ospreay vs Kota Ibushi - ****3/4
105. NJPW G1 29 Night 6: Tomohiro Ishii vs Jon Moxley - ****1/4
106. NJPW G1 29 Night 7: Will Ospreay vs Kazuchika Okada - ****1/2
107. NJPW G1 29 Night 8: Shingo vs Jon Moxley - ****
108. NJPW G1 29 Night 8: Tetsuya Naito vs Tomohiro Ishii - ****1/4
109. NJPW G1 29 Night 9: Lance Archer vs Kota Ibushi - ****
110. NJPW G1 29 Night 9: Kenta vs Kazuchika Okada - ****
111. NJPW G1 29 Night 10: Juice Robinson vs Tomohiro Ishii - ****1/4
112. NJPW G1 29 Night 10: Jon Moxley vs Tetsuya Naito - ****
113. NJPW G1 29 Night 11: Zack Sabre Jr vs Will Ospreay - ****
114. NJPW G1 29 Night 11: Evil vs Hiroshi Tanahashi - ****
115. NXT TV 31 lipca: Pete Dunne vs Roderick Strong - ***3/4
116. ROH TV 31 lipca: Briscoes vs Rush & Dragon Lee - ****
117. NJPW G1 29 Night 12: Shingo vs Jebb Cobb - ****
118. NJPW G1 29 Night 12: Hirooki Goto vs Tomohiro Ishii - ****
119. Impact Wrestling Unbreakable: Michael Elgin vs Eddie Edwards - ***3/4
120. Impact Wrestling Unbreakable: Sami Callihan vs Tessa Blanchard - ***3/4
121. NJPW G1 29 Night 13: Evil vs Will Ospreay - ****1/2
122. NJPW G1 29 Night 13: Kota Ibushi vs Hiroshi Tanahashi - ****1/4
123. NJPW G1 29 Night 13: Sanada vs Kazuchika Okada - ****1/4
124. Impact Wrestling 2 sierpnia: Rascalz vs North - ****
125. NJPW G1 29 Night 14: Shingo vs Tetsuya Naito - ****1/2
126. RAW 5 sierpnia: Andrade vs Rey Mysterio - ***3/4
127. ROH TV 5 sierpnia: Kenny King vs Jay Lethal vs Matt Taven - ****
128. NJPW G1 29 Night 15: Kenta vs Will Ospreay - ****
129. NJPW G1 29 Night 15: Zack Sabre Jr vs Kota Ibushi - ****
130. NJPW G1 29 Night 15: Evil vs Kazuchika Okada - ****
131. NJPW G1 29 Night 16: Shingo vs Tomohiro Ishii - ****1/4
132. ROH Summer Supercard: Guerrillas of Destiny vs Briscoes - ****
133. NJPW G1 29 Night 17: Zack Sabre Jr vs Kenta - ****
134. NJPW G1 29 Night 17: Will Ospreay vs Hiroshi Tanahashi - ****1/2
135. NJPW G1 29 Night 17: Kota Ibushi vs Kazuchika Okada - ****3/4
136. NXT Takeover Toronto: Undisputed Era vs Street Profits - ***3/4
137. NXT Takeover Toronto: Velveteen Dream vs Roderick Stron vs Pete Dunne - ****1/4
138. NXT Takeover Toronto: Johnny Gargano vs Adam Cole - ****1/2
139. WWE Summerslam: Seth Rollins vs Brock Lesnar - ***3/4
140. NJPW G1 29 Night 18: Taichi vs Tomohiro Ishii - ****
141. NJPW G1 29 Night 18: Shingo vs Hirooki Goto - ****
142. NJPW G1 29 Night Finals: Jay White vs Kota Ibushi - ****1/4
143. AEW All Out: Kenny Omega vs PAC - ****
144. AEW All Out: Darby Allin vs Jimmy Havoc vs Joey Janela - ****
145. AEW All Out: Lucha Bros vs Young Bucks - ****3/4
146. AEW All Out: Hangman Page vs Chris Jericho - ***3/4
147. NXT UK Takeover Cardiff: Gallus vs Andrews & Webster vs Grizzled Young Veterans - ****1/4
148. NXT UK Takeover Cardiff: Tyler Bate vs Walter - ****1/2
149. NJPW Super J Cup 2019 Day 1: YOH vs Dragon Lee - ****
150. NJPW Super J Cup 2019 Day 1: SHO vs Taiji Ishimori - ****
151. NJPW Super J Cup 2019 Day 1: Amazing Red vs Will Ospreay - ****1/2
152. NJPW Super J Cup 2019 Day 2: SHO vs Will Ospreay - ****1/4
153. NJPW Super J Cup 2019 Finals: El Phantasmo vs Dragon Lee - ****1/2
154. Impact Wrestling Victory Road: TJP vs Michael Elgin - ****
155. ROH Death Before Dishonor: Jonathan Gresham vs Jay Lethal - ****
156. ROH Death Before Dishonor:Lifeblood vs Briscoes - ****1/4
157. ROH Death Before Dishonor: Rush vs Matt Taven - ****
158. NXT TV 2 października: Matt Riddle vs Adam Cole - ****1/4
159. AEW Dynamite 9 października: Young Bucks vs Private Party - ****
160. ROH Glory By Honor: Jonathan Gresham vs Alex Shelley - ****
161. NJPW King of Pro Wrestling: Jushin Liger vs Minoru Suzuki - ****
162. NJPW King of Pro Wrestling: El Phantasmo vs Will Ospreay - ****
163. NJPW King of Pro Wrestling: Kota Ibushi vs Evil - ****
164. NJPW King of Pro Wrestling: Sanada vs Kazuchika Okada - ****1/4
165. AEW Dark 15 października: Joey Janela vs Kenny Omega - ****
166. AEW Dynamite 16 października: PAC & Moxley vs Page & Omega - ***3/4
167. Impact Wrestling Bound For Glory: Michael Elgin vs Naomichi Marufuji - ****
168. Impact Wrestling Bound For Glory: X Division Ladder Match - ****
169. Impact Wrestling Bound For Glory: Sami Callihan vs Brian Cage - ****1/4
170. NXT TV 23 października: Dominik Dijakovic vs Keith Lee vs Roderick Strong - ***3/4
171. AEW Dynamite 23 października: Private Party vs Lucha Bros - ****1/4
172. Impact Wrestling 29 października: Sami Callihan vs Brian Cage - ***3/4
173. WWE Smackdown 1 listopada: Adam Cole vs Daniel Bryan - ****
174. AEW Full Gear: Proud & Powerful vs Young Bucks - ***3/4
175. AEW Full Gear: Cody vs Chris Jericho - ****
176. AEW Full Gear: Kenny Omega vs Jon Moxley - ****1/2
177. Impact Wrestling 19 listopada: Gauntlet match - ****1/2
178. AEW Dynamite 20 listopada: Nick Jackson vs Rey Fenix - ****1/4
179. AEW Dynamite 20 listopada: Darby Allin vs Jon Moxley - ****
180. NXT TV 20 listopada: Revival vs Undisputed Era - ****
181. NXT Takeover WarGames: Damian Priest vs Killian Dain vs Pete Dunne - ****
182. NXT Takeover WarGames: Mens War Games: ****1/2
183. WWE Survivor Series: Pete Dunne vs Adam Cole - ****
184: AEW Dynamite 4 grudnia: Dusty Rhodes & Young Bucks vs Sammy Guevara, Santana, Ortiz - ****
185. Impact Wrestling No Surrender: Rich Swann vs Brian Cage - ****
186. NXT TV 11 grudnia: Lio Rush vs Angel Garza - ****
187. NXT TV 11 grudnia: Keith Lee vs Finn Balor vs Tomasso Ciampa - ****
188. WWE TLC: Buddy Murphy vs Aleister Black - ****
189. NXT TV 18 grudnia: Finn Balor vs Adam Cole - ****
190. AEW Dynamite 18 grudnia: Lucha Bros vs Kenny Omega & Adam Page - ***3/4


Ostatnio zmieniony czw gru 19, 2019 1:51 pm przez WCWfan, łącznie zmieniany 79 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2019
Post: czw sty 03, 2019 7:28 pm 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt lut 16, 2016 4:27 pm
Posty: 2161
Lokalizacja: Bydgoszcz
W tym roku zamierzam być aktywny w temacie najlepszych walk, pozdrawiam serdecznie.


*****


****3/4


****1/2

Ricochet vs Johnny Gargano (Takeover: Phoenix)
Pete Dunne vs WALTER (Takeover: New York)
Daniel Bryan vs Kofi Kingston (Wrestlemania 35)
Seth Rollins vs AJ Styles (Money in the Bank 2019)
Lucha Brothers vs Young Bucks (AEW Double or Nothing)
Adam Cole vs Johnny Gargano (Takeover XXV)
Brian Cage vs Michael Elgin (Slammiversary 2019)
Io Shirai vs Candice LeRae (TakeOver: Toronto)
Adam Cole vs Johnny Gargano (TakeOver: Toronto)
Becky Lynch vs Sasha Banks (HIAC 2019)

****1/4

LAX vs Lucha Bros (Impact Wrestling 08.02.2019)
Becky Lynch vs Asuka (Royal Rumble 2019)
Chris Jericho vs Tetsuya Naito (Wrestle Kingdom 13)
LAX vs Lucha Bros (IW Homecoming PPV)
Ultimate X Match - Rich Swann vs Ethan Page vs Trey Miguel vs Jake Crist (IW Homecoming PPV)
Andrade Almas vs Rey Mysterio (SmackDown 15.01.2019)
War Raiders vs Undisputed Era (Takeover: Phoenix)
Black vs Cole vs Dream vs Riddle vs Ricochet (NXT 20.03.2019)
War Raiders vs Ricochet & Black (Takeover: New York)
Lucha Bros vs LAX (Rebellion PPV)
Cody vs Dustin Rhodes (AEW Double or Nothing)
Matt Riddle vs Roderick Strong (Takeover XXV)
Velveteen Dream vs Pete Dunne vs Roderick Strong (TakeOver: Toronto)

****

AJ Styles vs Mustafa Ali vs Samoa Joe vs Randy Orton vs Rey Mysterio (SmackDown 01.01.2019)
Eddie Edwards vs Moose (IW Homecoming PPV)
Kevin Owens vs Mustafa Ali vs Daniel Bryan (Fastlane 2019)
Riddle vs Velveteen Dream (Takeover: New York)
Adam Cole vs Johnny Gargano (Takeover: New York)
Velveteen Dream vs Buddy Murphy (NXT 17.04.2019)
Gail Kim vs Tessa Blanchard (Rebellion PPV)
Rich Swann vs Sami Callihan (Rebellion PPV)
Matt Riddle vs Adam Cole (NXT 08.05.2019)
Michael Elgin vs Rich Swann (Impact Wrestling 17.05.2019)
Drew McIntyre vs Ricochet vs Baron Corbin vs Ali vs Andrade vs Randy Orton vs Finn Balor (Money in the Bank 2019)
Chris Jericho vs Kenny Omega (AEW Double or Nothing)
The Street Profits vs Undisputed Era vs Burch & Lorcan vs The Forgotten Sons (Takeover XXV)
Cody vs Darby Allin (AEW Fyter Fest)
Lucha Bros & Laredo Kid vs The Elite (AEW Fyter Fest)
Jon Moxley vs Joey Janela (AEW Fyter Fest)
Rich Swann vs Johnny Impact (Slammiversary 2019)
Daniel Bryan & Rowan vs Heavy Machinery vs The New Day (Extreme Rules 2019)
AJ Styles vs Ricochet (Extreme Rules 2019)
Pete Dunne vs Roderick Strong (NXT 31.05.2019)
Street Profits vs Undisputed Era (TakeOver: Toronto)
Kenny Omega vs CIMA (AEW Fight for the Fallen)
Brock Lesnar vs Seth Rollins (SummerSlam 2019)
Michael Elgin vs Naomichi Marufuji (BFG 2019)
Ace Austin vs Jake Crist vs Daga vs Ace Romero vs Tessa Blanchard (BFG 2019)
Brian Cage vs Sami Callihan (BFG 2019)

***3/4

Akira Tozawa vs Drew Gulak (205 Live 02.01.2019)
The Rascalz, Willie Mack & Rich Swann vs OVE, Ethan Page & Matt Sydal (Impact Wrestling 03.01.2019)
Sami Callihan vs Willie Mack (IW Homecoming PPV)
Andrade Almas vs Rey Mysterio (SmackDown 22.01.2019)
Finn Balor vs Baron Corbin vs Drew McIntyre vs John Cena (Raw 14.01.2019)
Sasha Banks vs Ronda Rousey (Royal Rumble 2019)
The Revival vs Gable & Roode (Raw 11.02.2019)
Taya Valkyrie vs Tessa Blanchard (Impact Wrestling 15.02.2019)
Belair vs Baszler vs Sane vs Shirai (Takeover: New York)
Shane McMahon vs The Miz (Wrestlemania 35)
Becky Lynch vs Ronda Rousey vs Charlotte (Wrestlemania 35)
OVE vs Mack, Swann, Bahh & Dreamer (Impact Wrestling 10.05.2019)
Kofi Kingston vs Kevin Owens (Money in the Bank 2019)
SCU vs Strong Hearts (AEW Double or Nothing)
Willie Mack & Rich Swann vs Johnny Impact & Michael Elgin (Impact Wrestling 31.05.2019)
New Day vs Kevin Owens & Sami Zayn (Stomping Grounds 2019)
Samoa Joe vs Ricochet (Stomping Grounds 2019)
Sami Callihan vs Tessa Blanchard (Slammiversary 2019)
Aleister Black vs Cesaro (Extreme Rules 2019)
Andrade vs Rey Mysterio (Raw 05.08.2019)
KUSHIDA vs Apollo Crews (NXT 17.07.2019)

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony ndz sie 11, 2019 3:30 pm przez RS, łącznie zmieniany 22 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2019
Post: pt sty 04, 2019 4:33 pm 
Star
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 24, 2015 11:27 am
Posty: 1685
Lokalizacja: Gdańsk
Chris, świetny pomysł z tym podziałem na oceny. Chyba się nie obrazisz jak od ciebie zgapię :)
Żeby było łatwiej ograniczę się do walk z 4 gwiazdkami.


*****




**** ¾

1. Hiroshi Tanahashi vs. Kenny Omega - NJPW Wrestle Kingdom 13


**** ½

1. Will Ospreay vs. Kota Ibushi - NJPW Wrestle Kingdom 13


**** ¼

1. Tetsuya Naito vs. Chris Jericho - NJPW Wrestle Kingdom 13


****

1. AJ Styles vs. Samoa Joe vs. Randy Orton vs. Rey Mysterio vs. Mustafa Ali - WWE SmackDown 02/01
2. Kazuchika Okada vs. Jay White - NJPW Wrestle Kingdom 13

_________________
Obrazek

Obrazek

4 miejsce w typerze WWE 2017
2 miejsce w typerze WWE 2018

Progres roku 2017
Best Post 2018
2x User Miesiąca: Marzec 2017, Październik 2017


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2019
Post: pt sty 04, 2019 9:18 pm 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob gru 22, 2012 10:20 am
Posty: 4568
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
1.NJPW Wrestle Kingdom 13: Kota Ibushi vs. Will Ospreay - **** i 1/2 *
2.NJPW Wrestle Kingdom 13: Tomohiro Ishii vs. Zack Sabre Jr. - ****
3.NJPW Wrestle Kingdom 13: Chris Jericho vs. Tetsuya Naito - **** i 1/4 *
4.NJPW Wrestle Kingdom 13: Kenny Omega vs. Hiroshi Tanahashi - **** i 3/4 *
5.NJPW Wrestle Kingdom 13: WWE SmackDown 08.01: Rey Mysterio & Mustafa Ali vs. Samoa Joe & Andrade Almas - *** i 3/4 *
6.NXT UK TakeOver Blackpool: Jordan Devlin vs. Finn Balor - *** i 3/4 *
7.NXT UK TakeOver Blackpool: Pete Dunne vs. Joe Coffey - ****
8.Impact Wrestling Homecoming: Rich Swann vs. Jake Crist vs. Trey Miguel vs. Ethan Page - ****
9.Impact Wrestling Homecoming: Moose vs. Eddie Edwards - *** i 3/4 *
10.Impact Wrestling Homecoming: LAX vs. Lucha Bros - ****
11.WWE SmackDown 22.01: Rey Mysterio vs. Andrade - *** i 3/4 *
12.NXT TakeOver Phoenix: Kyle O’Reilly & Roderick Strong vs. War Raiders – **** i 1/2 *
13.NXT TakeOver Phoenix: Ricochet vs. Johnny Gargano - **** i 3/4 *
14.NXT TakeOver Phoenix: Tommaso Ciampa vs. Aleister Black - ****
15.WWE Royal Rumble: Asuka vs. Becky Lynch - ****
16.WWE Royal Rumble: Daniel Bryan vs. AJ Styles - ****
17.WWE Worlds Collide: Adam Cole vs. Tyler Bate - *** i 3/4 *
18.WWE Worlds Collide: Tyler Bate vs. Velveteen Dream - ****
19.WWE Halftime Heat: Aleister Black, Ricochet & Velveteen Dream vs. Adam Cole, Johnny Gargano & Tommaso Ciampa - **** i 1/2 *
20.RevPro Live At The Cockpit 37: PAC vs. Zack Sabre Jr. - ****
21.WWE 205 Live 5.02: Cedric Alexander vs. Akira Tozawa vs. Lio Rush vs. Humberto Carrillo - *** i 3/4 *
22.NJPW New Beginning in Osaka: Hiroshi Tanahashi vs. Jay White - ****
23.WWE Elimination Chamber: WWE Championship Elimination Chamber Match - **** i 1/4 *
24.WWE 205 Live 12.02: Tony Nese vs. Noam Dar - *** i 3/4 *
25.Impact Wrestling 08.02: LAX vs. Lucha Bros - ****
26.WWE 205 Live 19.02: Cedric Alexander vs. Mike Kanellis - *** i 3/4 *
27.RevPro High Stakes: Team WhiteWolf vs. Besties In The World - *** i 3/4 *
28.RevPro High Stakes: El Phantasmo vs. Maxwell Jacob Friedman - *** i 3/4 *
29.RevPro High Stakes: PAC vs. Will Ospreay - **** i 1/2 *
30.NXT 06.03: Undisputed Era vs. DIY - ****
31.NJPW 47th Anniversary Show: Jay White vs. Will Ospreay - **** i 1/2 *
32.NJPW New Japan Cup Night 1: Tomohiro Ishii vs. Yuji Nagata - **** i 1/2 *
33.NJPW New Japan Cup Night 2: Kazuchika Okada vs. Michael Elgin - ****
34.NJPW New Japan Cup Night 3: Hiroshi Tanahashi vs. Shota Umino - *** i 3/4 *
35.NJPW New Japan Cup Night 3: Zack Sabre Jr. vs. defeats EVIL - ****
36.NJPW New Japan Cup Night 3: Kota Ibushi vs. Tetsuya Naito - **** i 1/2 *
37.NJPW New Japan Cup Night 4: SANADA vs. Hirooki Goto - *** i 3/4 *
38.NJPW New Japan Cup Night 5: Tomohiro Ishii vs. Taichi - ****
39.NJPW New Japan Cup Night 7: Zack Sabre Jr. vs. Kota Ibushi - **** i 1/4 *
40.NJPW New Japan Cup Night 8: SANADA vs. Minoru Suzuki - ****
41.NJPW New Japan Cup Night 9: Tomohiro Ishii vs. YOSHI-HASHI - *** i 3/4 *
42.NJPW New Japan Cup Night 9: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - **** i 1/4 *
43.NJPW New Japan Cup Night 10: Hiroshi Tanahashi vs. Zack Sabre Jr. - ****
44.NJPW New Japan Cup Night 11: Kazuchika Okada vs. Tomohiro Ishii - **** i 1/2 *
45.NJPW New Japan Cup Night 11: SANADA vs, Hiroshi Tanahashi - **** i 1/4 *
46.NJPW New Japan Cup Night 12: Kazuchika Okada vs. SANADA - **** i 1/4 *
47.NXT 20.03: Adam Cole vs. Ricochet vs. Velveteen Dream vs. Matt Riddle vs. Aleister Black - **** i 1/4 *
48.NXT TakeOver: New York: War Raiders vs. Aleister Black & Ricochet - ****
49.NXT TakeOver: New York: Pete Dunne vs. Walter – **** i 1/2 *
50.NXT TakeOver: New York: Shayna Baszler vs. Kairi Sane vs. Bianca Belair vs. Io Shirai – *** i 3/4 *
51.NXT TakeOver: New York: Johnny Gargano vs. Adam Cole – **** i 1/4 *
52.WWE WrestleMania: Daniel Bryan vs. Kofi Kingston - **** i 1/4 *
53.WWE 205 9.04: Tony Nese vs. Buddy Murphy - ****
54.NJPW & ROH G1 Supercard: Jeff Cobb vs. Will Ospreay - *** i 3/4 *
55.NJPW & ROH G1 Supercard: Taiji Ishimori vs. Bandido vs. Dragon Lee - ****
56.NJPW & ROH G1 Supercard: Zack Sabre Jr. vs. Hiroshi Tanahashi - ****
57.NJPW & ROH G1 Supercard: Tetsuya Naito vs. Kota Ibushi - **** i 1/2 *
58.NJPW & ROH G1 Supercard: Jay White vs. Kazuchika Okada - **** i 1/2 *
59.EVOLVE 121: Anthony Henry vs. Eddie Kingston - *** i 3/4 *
60.EVOLVE 121: Austin Theory vs. Darby Allin - ****
61.Evolve 122: Shane Strickland vs. AR Fox - **** i 1/4 *
62.Evolve 122: Austin Theory vs. Anthony Henry - *** i 3/4 *
63.Evolve 122: Adam Cole vs. Darby Allin - ****
64.PROGRESS Chapter 86: Angelico, El Phantasmo & Jordan Devlin vs. South Pacific Power Trip - *** i 3/4 *
65.NXT 17.04: Velveteen Dream vs. Buddy Murphy - ****
66.NJPW Wrestling Dontaku Night 1: Kazuchika Okada & Tomohiro Ishii vs. EVIL & SANADA - *** i 3/4 *
67.NJPW Wrestling Dontaku Night 1: Dragon Lee vs. Taiji Ishimori - **** i 1/4 *
68.NJPW Wrestling Dontaku Night 2: Tomohiro Ishii vs. EVIL - **** i 1/4 *
69.NJPW Wrestling Dontaku Night 2: Kazuchika Okada vs. SANADA - ****
70.PROGRESS Chapter 85: Jordan Devlin vs. Austin Theory - *** i 3/4 *
71.NXT 08.05: Matt Riddle vs. Adam Cole - **** i 1/4 *
72.NXT UK 01.05: Jordan Devlin vs. WALTER - ****
73.PWG Hand of Doom: LAX vs. Rey Horus & Laredo Kid - *** i 3/4 *
74.PWG Hand of Doom: Robbie Eagles vs. Jonathan Gresham - ****
75.PWG Hand of Doom: The Rascalz vs. Best Friends - *** i 3/4 *
76.PWG Hand of Doom: Bandido vs. ACH - ****
77.PWG Hand of Doom: Jeff Cobb vs. Trevor Lee - ****
78.Impact Wrestling Rebellion: Rich Swann vs. Sami Callihan - ****
79.Impact Wrestling Rebellion: Lucha Bros vs. LAX - **** i 1/4 *
80.PROGRESS CHAPTER 84: Travis Banks vs. Jordan Devlin - *** i 3/4 *
81.PROGRESS CHAPTER 84: Aussie Open vs. Swords Of Essex - ****
82.PROGRESS CHAPTER 84: Trent Seven vs. Timothy Thatcher - *** i 3/4 *
83.WWE Money in the Bank: Seth Rollins vs. AJ Styles - **** i 1/2 *
84.WWE Money in the Bank: Kofi Kingston vs. Kevin Owens - ****
85.WWE Money in the Bank: Man's Money in the Bank Ladder Match - ****
86.NJPW Best Of The Super Junior Night 1: Marty Scurll vs. Jonathan Gresham - *** i 3/4 *
87.NJPW Best Of The Super Junior Night 1: Shingo Takagi vs. SHO - **** i 1/2 *
88.NJPW Best Of The Super Junior Night 1: Taiji Ishimori vs. Dragon Lee vs. - ****
89.NJPW Best Of The Super Junior Night 2: Will Ospreay vs. Rocky Romero - ****
90.NJPW Best Of The Super Junior Night 3: Dragon Lee vs. SHO - **** i 1/2 *
91.NJPW Best Of The Super Junior Night 4: Ryusuke Taguchi vs. YOH - *** i 3/4 *
92.AEW Double or Nothing: Cody vs. Dustin Rhodes - *** i 3/4 *
93.AEW Double or Nothing: Young Bucks vs. Lucha Brothers - **** i 1/2 *
94.AEW Double or Nothing: Kenny Omega vs. Chris Jericho - *** i 3/4 *
95.OTT Homecoming 2: Jordan Devlin vs. David Starr - **** i 1/2 *
96.OTT Homecoming 2: Shigehiro Irie vs. Ilja Dragunov - ****
97.OTT Homecoming 2: PAC vs. WALTER - **** i 1/4 *
98.OTT Homecoming 2: Besties In The World vs. Scotty Davis & Will Ospreay - *** i 3/4 *
99.NJPW Best Of The Super Junior Night 6: Will Ospreay vs. YOH - ****
100.NJPW Best Of The Super Junior Night 7: Shingo Takagi vs. Marty Scurll - *** i 3/4 *
101.NJPW Best Of The Super Junior Night 7: El Phantasmo vs. Will Ospreay - **** i 1/2 *
102.NJPW Best Of The Super Junior Night 8: SHO vs. Marty Scurll - ****
103.NJPW Best Of The Super Junior Night 8: Will Ospreay vs. Bandido - **** i 3/4 *
104.NJPW Best Of The Super Junior Night 8: Shingo Takagi vs. Dragon Lee - *****
105.PROGRESS Chapter 88 Night 1: Chris Brookes vs. Ilja Dragunov - ****
106.PROGRESS Chapter 88 Night 1: Kyle O'Reilly vs. Chris Ridgeway - **** i 1/4 *
107.PROGRESS Chapter 88 Night 2: Jordan Devlin vs. Kyle Fletcher - **** i 1/4 *
108.PROGRESS Chapter 88 Night 2: WALTER vs. defeats Trent Seven - **** i 1/4 *
109.PROGRESS Chapter 88 Night 3: David Starr vs. Ilja Dragunov vs. Travis Banks - *** i 3/4 *
110.PROGRESS Chapter 88 Night 3: Jordan Devlin vs. Kyle O'Reilly - ****
111.PROGRESS Chapter 88 Night 3: Paul Robinson vs. Jimmy Havoc - **** i 1/2 *
112.PROGRESS Chapter 88 Night 3: Aussie Open vs. Aero Star & Daga - *** i 3/4 *
113.PROGRESS Chapter 88 Night 3: David Starr vs. Jordan Devlin - **** i 1/4
114.NXT TAKEOVER XXV: Roderick Strong vs. Matt Riddle - ****
115.NXT TAKEOVER XXV: The Street Profits vs. Danny Burch & Oney Lorcan vs. Undisputed Era vs. The Forgotten Sons - ****
116.NXT TAKEOVER XXV: Johnny Gargano vs. Adam Cole - **** i 1/2 *
117.NJPW Best Of The Super Junior Night 9: Will Ospreay vs. Ren Narita - ****
118.NJPW Best Of The Super Junior Night 9: Rocky Romero vs. El Phantasmo - **** i 1/4 *
119.NJPW Best Of The Super Junior Night 10: Robbie Eagles vs. Will Ospreay - ****
120.NJPW Best Of The Super Junior Night 10: Taiji Ishimori vs. SHO - *** i 3/4 *
121.NJPW Best Of The Super Junior Night 12: Will Ospreay vs. DOUKI - ****
122.NJPW Best Of The Super Junior Night 13: Dragon Lee vs. Marty Scurll - *** i 3/4 *
123.NJPW Best Of The Super Junior Night 13: Shingo Takagi vs. Taiji Ishimori - **** i 1/4 *
124.NJPW Best Of The Super Junior Night 14: Will Ospreay vs. Ryusuke Taguchi - **** i 1/4 *
125.NJPW Best Of The Super Junior Final: Jay White vs. Hiroshi Tanahashi - *** i 3/4 *
126.NJPW Best Of The Super Junior Final: Jon Moxley vs. Juice Robinson - ****
127.NJPW Best Of The Super Junior Final: Will Ospreay vs. Shingo Takagi - *****
128.NJPW Dominion 6.9: Will Ospreay vs. Dragon Lee - **** i 3/4 *
129.NJPW Dominion 6.9: Tetsuya Naito vs. Kota Ibushi - ****
130.RevPro Mayhem: Artemis Spencer vs. Shigehiro Irie - *** i 3/4 *
131.WWE Stomping Grounds: Kevin Owens & Sami Zayn vs. The New Day - *** i 3/4 *
132.OTT Live In Belfast: Banjaxed: Moustache Mountain vs. Besties In The World - **** i 1/4 *
133.AEW FYTER FEST: Cody vs. Darby Allin - *** i 3/4 *
134.AEW FYTER FEST: Kenny Omega & The Young Bucks vs The Lucha Bros & Laredo Kid - ****
135.AEW FYTER FEST: Joey Janela vs. Jon Moxley - ****
136.PWG Two Hundred: Jake Atlas vs. Jungle Boy vs. Trey Miguel - *** i 3/4 *
137.PWG Two Hundred: Aussie Open vs. Best Friends - ****
138.PWG Two Hundred: Brody King vs. Darby Allin *** i 3/4 *
139.PWG Two Hundred: David Starr vs. Jonathan Gresham ****
140.PWG Two Hundred: The Rascalz vs. Latin American Exchange vs. Lucha Brothers - ****
141.PWG Two Hundred: Jeff Cobb vs. Bandido ****
142.Impact Wrestling Slammiversary: Rich Swann vs. Johnny Impact - **** i 1/4 *
143.Impact Wrestling Slammiversary: Brian Cage vs. Michael Elgin - ****
144.Impact Wrestling Slammiversary: Sami Callihan vs. Tessa Blanchard - 3/4 *
145.NJPW G1 Climax Night 1: Lance Archer vs. Will Ospreay - ****
146.NJPW G1 Climax Night 1: Sanada vs. Zack Sabre Jr. - *** i 3/4 *
147.NJPW G1 Climax Night 1: Hiroshi Tanahashi vs. Kazuchika Okada - ****
148.WWE Extreme Rules: Aleister Black vs. Cesaro - *** i 3/4 *
149.WWE Extreme Rules: Daniel Bryan & Rowan vs. The New Day vs. Heavy Machinery - *** i 3/4 *
150.WWE Extreme Rules: Ricochet vs. AJ Styles - ****
151.AEW FIGHT FOR THE FALLEN: Dark Order vs. Jungle Boy & Luchasaurus vs. Angelico & Jack Evans - *** i 3/4 *
152.AEW FIGHT FOR THE FALLEN: Kenny Omega vs. CIMA - **** i 1/4 *
153.AEW FIGHT FOR THE FALLEN: The Young Bucks vs. The Brotherhood - ****
154.CZW Tournament Of Death 18: The REP vs. Murder By Kicks - *** i 3/4 *
155.NXT 17.07: KUSHIDA vs. Apollo Crews - *** i 3/4 *
156.NJPW Climax Night 2: Juice Robinson vs. Shingo Takagi - *** i 3/4 *
157.NJPW Climax Night 2: Tomohiro Ishii vs. Jeff Cobb - **** i 1/4 *
158.NJPW Climax Night 2: Hirooki Goto vs. Jay White - ****
159.NJPW Climax Night 3: Will Ospreay vs. SANADA - **** i 1/2 *
160.NJPW Climax Night 3: Zack Sabre Jr vs. Kazuchika Okada - ****
161.NJPW Climax Night 3: EVIL vs. Kota Ibushi - ****
162.NJPW Climax Night 3: KENTA vs. Hiroshi Tanahashi - **** i 1/4 *
163.NJPW Climax Night 4: Tomohiro Ishii vs. Jay White - ****
164.WWE 205 Live 23.07: Drew Gulak vs. Isaiah Scott - ****
165.NJPW Climax Night 5: EVIL vs. SANADA - ****
166.NJPW Climax Night 5: Hiroshi Tanahashi vs. Zack Sabre Jr. - ****
167.NJPW Climax Night 5: Kota Ibushi vs. Will Ospreay - **** i 3/4 *
168.NJPW Climax Night 6: Shingo Takagi vs. Taichi - *** i 3/4 *
169.NJPW Climax Night 6: Tetsuya Naito vs. Hirooki Goto - *** i 3/4 *
170.NJPW Climax Night 6: Jon Moxley vs. Tomohiro Ishii - **** i 1/4 *
171.NJPW Climax Night 7: KENTA vs. EVIL - *** i 3/4 *
172.NJPW Climax Night 7: Kota Ibushi vs. SANADA - **** i 1/4 *
173.NJPW Climax Night 7: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - **** i 3/4 *
174.NJPW Climax Night 8: Jon Moxley vs.Shingo Takagi - ****
175.NJPW Climax Night 8: Tetsuya Naito vs. Tomohiro Ishii - ****
176.NXT 31.07: Pete Dunne vs. Roderic Strong - ****
177.NJPW Climax Night 9: Hiroshi Tanahashi vs. SANADA - *** i 3/4 *
178.NJPW Climax Night 9: Kazuchika Okada vs. KENTA - **** i 1/4 *
179.NJPW Climax Night 10: Tomohiro Ishii vs. Juice Robinson - **** i 1/4 *
180.NJPW Climax Night 10: Jay White vs. Shingo Takagi - **** i 1/4 *
181.NJPW Climax Night 10: Jon Moxley vs. Tetsuya Naito - ****
182.PROGRESS Chapter 90: David Starr & The OJMO vs. Shigehiro Irie & WALTER - ****
183.PROGRESS Chapter 90: Aussie Open vs. South Pacific Power Trip - **** i 1/4 *
184.PROGRESS Chapter 91: Ilja Dragunov vs. Jordan Devlin - **** i 3/4 *
185.PROGRESS Chapter 92: Walter vs. Ilja Dragunov - **** i 1/4 *
186.NXT TakeOver Toronto: The Street Profits vs. The Undisputed ERA - *** i 3/4 *
187.NXT TakeOver Toronto: Candice LeRae vs. Io Shirai - **** i 1/4 *
188.NXT TakeOver Toronto: Velveteen Dream vs. Pete Dunne vs. Roderick Strong - **** i 1/4 *
189.NXT TakeOver Toronto: Adam Cole vs. Johnny Gargano - **** i 1/2 *
190.WWE Summerslam: Trish Stratus vs. Charlotte Flair - *** i 3/4 *
191.WWE Summerslam: Brock Lesnar vs. Seth Rollins - ****
192.NJPW Climax Night 11: Zack Sabre Jr. vs. Will Ospreay - **** i 1/2 *
193.NJPW Climax Night 11: Hiroshi Tanahashi vs. EVIL - ****
194.NJPW Climax Night 12: Jeff Cobb vs. Shingo Takagi - ****
195.NJPW Climax Night 12: Hirooki Goto vs. Tomohiro Ishii - ****
196.NJPW Climax Night 13: EVIL vs. Will Ospreay - ****
197.NJPW Climax Night 13: Kota Ibushi vs. Hiroshi Tanahashi - **** i 3/4 *
198.NJPW Climax Night 13: SANADA vs. Kazuchika Okada - *****
199.NJPW Climax Night 14: Tetsuya Naito vs. Shingo Takagi - **** i 1/4 *
200.NJPW Climax Night 15: Will Ospreay vs. KENTA - **** i 1/2 *
201.NJPW Climax Night 15: Kota Ibushi vs. Zack Sabre Jr. - **** i 1/4 *
202.NJPW Climax Night 15: Kazuchika Okada vs. EVIL - **** i 1/2 *
203.NJPW Climax Night 16: Jay White vs. Juice Robinson - *** i 3/4 *
204.NJPW Climax Night 16: Shingo Takagi vs. Tomohiro Ishii - *****
205.NJPW Climax Night 17: Zack Sabre Jr. vs. KENTA - **** i 1/4 *
206.NJPW Climax Night 17: Will Ospreay vs. Hiroshi Tanahashi - **** i 1/2 *
207.NJPW Climax Night 17: Kota Ibushi vs. Kazuchika Okada - *****
208.NJPW Climax Night 18: Taichi vs. Tomohiro Ishii - **** i 1/4 *
209.NJPW Climax Night 18: Juice Robinson vs. Jon Moxley - *** i 3/4 *
210.NJPW Climax Night 18: Shingo Takagi vs. Hirooki Goto - **** i 1/2 *
211.NJPW Climax Night 18: Jay White vs. Tetsuya Naito - ****
212.NJPW Climax Final: Minoru Suzuki & Zack Sabre Jr. vs. Hiroshi Tanahashi & Kazuchika Okada - ****
213.NJPW Climax Final: Kota Ibushi vs. Jay White - **** i 1/2 *
214.PROGRESS Chapter 93: The OJMO vs. Shigehiro Irie - *** i 3/4 *
215.PROGRESS Chapter 93: Grizzled Young Veterans vs. defeat Aussie Open - ****
216.EVOLVE 128: Josh Briggs vs. Kassius Ohno *** i 3/4 *
217.EVOLVE 129: Tyler Breeze vs. AR Fox - *** i 3/4 *
218.EVOLVE 129: Roderick Strong vs. Anthony Henry - **** i 1/4 *
219.EVOLVE 130: Roderick Strong vs. Austin Theory - **** i 1/4 *
220.NXT 28.08: Keith Lee vs. Dominik Dijakovic - *** i 3/4 *
221.OTT Contenders 15: Calum Black vs. Jordan Devlin - ****
222.AEW All Out: PAC vs. Kenny Omega - ****
223.AEW All Out: Darby Allin vs. Jimmy Havoc vs. Joey Janela - **** i 1/4 *
224.AEW All Out: Lucha Bros. vs. The Young Bucks - **** i 1/2 *
225.NXT UK TakeOver Cardiff: Cesaro vs. Ilja Dragunov - ****
226.NXT UK TakeOver Cardiff: Grizzled Young Veterans vs. Flash Morgan Webster & Mark Andrews vs. Mark Coffey & Wolfgang - **** i 1/4 *
227.NXT UK TakeOver Cardiff: WALTER vs. Tyler Bate - **** i 1/4 *
228.NJPW Royal Quest: El Phantasmo & Taiji Ishimori vs. Robbie Eagles & Will Ospreay - *** i 3/4 *
229.NJPW Royal Quest: Zack Sabre Jr. vs. Hiroshi Tanahashi - **** i 1/4 *
230.NJPW Royal Quest: Kazuchika Okada vs. Minoru Suzuki - *** i 3/4 *
231.RevPro Ungovernable: Shingo Takagi vs. Michael Oku - ****
232.RevPro Ungovernable: Josh Bodom & Sha Samuels vs. Aussie Open vs. BUSHI & EVIL vs. Team WhiteWolf - *** i 3/4 *
233.RevPro Ungovernable: Zack Sabre Jr. vs. SANADA - **** i 1/2 *
234.EVOLVE 131 - 10th Anniversary Show: AR Fox & Leon Ruff vs. Eddie Kingston & Joe Gacy - *** i 3/4 *
235.EVOLVE 131 - 10th Anniversary Show: Matt Riddle vs. Drew Gulak - ****
236.EVOLVE 131 - 10th Anniversary Show: Adam Cole vs. Akira Tozawa - *** i 3/4 *
237.NXT 18.09: Candice LeRae vs. Bianca Belair vs. Io Shirai vs. Mia Yim - *** i 3/4 *
238.NXT 18.09: Roderick Strong vs. Velveteen Dream - ****
239.PWG Mystery Vortex VI: Jeff Cobb vs. Jonathan Gresham - ****
240.PWG Mystery Vortex VI: Brody King vs. Trent? vs. Jake Atlas - *** i 3/4 *
241.PWG Mystery Vortex VI: The Rascalz vs. Rey Horus & Flamita - ****
242.PWG Mystery Vortex VI: Joey Janela vs. Darby Allin - **** i 1/4 *
243.NJPW Destruction In Beppu:Zack Sabre Jr. vs. Hiroshi Tanahashi - ****
244.NJPW Destruction In Kobe: Hirooki Goto vs. Shingo Takagi - **** i 1/2 *
245.NJPW Destruction In Kobe: Jay White vs. Tetsuya Naito - ****
246.NXT 25.09: Keith Lee vs. Dominik Dijakovic - *** i 3/4 *
247.WWE Hell in a Cell: Becky Lynch vs. Sasha Banks - **** i 1/4 *
248.WWE Hell in a Cell: Daniel Bryan & Roman Reigns vs. Erick Rowan & Luke Harper - *** i 3/4 *
249.EVOLVE 135: AR Fox, Leon Ruff & Liam Gray vs. Eddie Kingston, Joe Gacy & Mike Donovan - *** i 3/4 *
250.EVOLVE 135: WALTER vs. JD Drake - ****
251.EVOLVE 136: Curt Stallion vs. Anthony Greene - *** i 3/4 *
252.EVOLVE 136: Karam, Mike Donovan, Eddie Kingston, Joe Gacy & Sean Maluta vs. AR Fox, Flacko, Adrian Alanis, Leon Ruff & Liam Gray - ****
253.EVOLVE 136: WALTER vs. Kassius Ohno - **** i 1/4 *
254.NXT 2.10: Adam Cole vs. Matt Riddle - **** i 1/2 *
255.NXT 2.10: Kyle O'Reilly & Bobby Fish vs. Street Profits - ****
256.AEW Dynamite 11.10: Private Party vs. The Young Bucks - ****
257.NXT 9.10: Lio Rush vs. Drew Gulak - *** i 3/4 *
258.NXT 9.10: Roderick Strong vs. Isaiah Scott - *** i 3/4 *
259.NXT 9.10: WALTER vs. Kushida - **** i 1/4 *
260.PROGRESS Chapter 95: Jordan Devlin & Scotty Davis vs. Grizzled Young Veterans vs. Aussie Open - ****
261.PROGRESS Chapter 95: Pete Dunne vs. Cara Noir - ****
263.PROGRESS Chapter 95: Moustache Mountain vs. Keith Lee & Matt Riddle - *** i 3/4 *
263.PROGRESS Chapter 95: Eddie Dennis vs. WALTER vs. David Starr - ****
264.NXT 16.10: Dominik Dijakovic vs. Keith Lee - *** i 3/4 *
265.NXT 16.10: Damian Priest vs. Pete Dunne - *** i 3/4 *
266.AEW Dynamite 16.10: Adam Page & Kenny Omega vs. Jon Moxley & PAC - ****
267.NJPW King Of Pro Wrestling: Will Ospreay vs. El Phantasmo - ***** i 1/4 *
268.NJPW King Of Pro Wrestling: Kota Ibushi vs. EVIL - *** i 3/4 *
269.NJPW King Of Pro Wrestling: Kazuchika Okada vs. SANADA - ****
270.AWE Dynamite 23.10: Private Party vs. The Lucha Brothers ****
271.NXT 23.10: Cameron Grimes vs. Matt Riddle *** i 3/4 *
272.NXT 23.10: Roderick Strong vs. Dominik Dijakovic vs. Keith Lee **** i 1/2 *
273.EVOLVE 138: AR Fox & Leon Ruff vs. Anthony Greene & Austin Theory - *** i 3/4 *
274.EVOLVE 138: JD Drake vs. Anthony Henry - ****
275.RevPro Summer Sizzler: El Phantasmo vs. Michael Oku - ****
276.RevPro Summer Sizzler: Minoru Suzuki & Zack Sabre Jr. vs. Hiroshi Tanahashi & Kazuchika Okada - *** i 3/4 *
277.RevPro Summer Sizzler: Will Ospreay vs. David Starr - **** i 1/4 *
278.WWE SmackDown 11.01: Adam Cole vs. Daniel Bryan - **** i 1/4 *
279.AEW Dynamite 30.10: Lucha Brothers vs. SCU - *** i 3/4 *
280.NXT 30.10: Keith Lee & Matt Riddle vs. Bobby Fish & Kyle O'Reilly - *** i 3/4 *
281.WWE CROWN JEWEL: Cesaro vs. Mansoor - *** i 3/4 *
282.NJPW Power Struggle: KENTA vs. Tomohiro Ishii - *** i 3/4 *
283.NJPW Power Struggle: Will Ospreay vs. BUSHI - **** i 1/4 *
284.NJPW Power Struggle: Jay White vs. Hirooki Goto - *** i 3/4 *
285.AEW Dynamite 6.11: PAC vs. Trent - *** i 3/4 *
286.AEW Full Gear: Ortiz & Santana vs. The Young Bucks - ****
287.AEW Full Gear: Jon Moxley vs. Kenny Omega - **** i 1/4 *
288.NXT 6.11: Keith Lee, Matt Riddle & Tommaso Ciampa vs. The OC - *** i 3/4 *
289.NXT 13.11: Lio Rush vs. Angel Garza - *** i 3/4 *
290.NXT 13.11: Keith Lee vs. Roderick Strong - *** i 3/4 *
291.NXT 13.11: Io Shirai vs. Mia Yim - **** i 1/4 *
292.OTT Fifth Anniversary: Scotty Davis vs. LJ Clear - ****
293.OTT Fifth Anniversary: David Starr vs. Jordan Devlin - *****
294.NXT TAKEOVER: WAR GAMES III: Rhea Ripley, Tegan Nox, Dakota Kai & Candice LeRae vs. Shayna Baszler, Bianca Belair, Io Shirai & Kay Lee Ray - ****
295.NXT TAKEOVER: WAR GAMES III: Damian Priest vs. Pete Dunne vs. Killian Dain - *** i 3/4 *
296.NXT TAKEOVER: WAR GAMES III: Undisputed Era vs Tommaso Ciampa, Dominik Dijakovic, Keith Lee & Kevin Owens - **** i 1/4 *
297.WWE SURVIVOR SERIES: AJ Styles vs. Roderick Strong vs. Shinsuke Nakamura - **** i 1/4 *
298.WWE SURVIVOR SERIES: Adam Cole vs. Pete Dunne - **** i 1/4 *
299.WWE SURVIVOR SERIES: Survivor Series Man's Match - *** i 3/4 *
300.AEW Dynamite 27.11: Kenny Omega vs. PAC - *** i 3/4 *
301.NXT 04.12: Dominik Dijakovic, Keith Lee & Tommaso Ciampa vs.Adam Cole, Kyle O'Reilly & Roderick Strong - *** i 3/4 *
302.PWG Sixteen: Darby Allin vs. MJF - *** i 3/4 *
303.PWG Sixteen: Bandido, Flamita, and Rey Horus vs. Black Taurus, Laredo Kid, and Puma King - **** i 1/4 *
304.PWG Sixteen: The Rascalz vs. LAX - **** i 1/2 *
305.AEW Dynamite 11.12: The Young Bucks vs. Proud-N-Powerful - **** i 1/4 *
306.NJPW World Tag League Final: David Finlay & Juice Robinson vs. EVIL & SANADA - *** i 3/4 *
307.PROGRESS Chapter 99: Cara Noir vs. Ilja Dragunov - **** i 1/2 *
308.PROGRESS Chapter 99: Eddie Dennis vs. David Starr - *** i 3/4 *
309.PROGRESS Chapter 100: Ilja Dragunov vs. Kyle Fletcher - **** i 1/4 *
310.PROGRESS Chapter 100: Eddie Dennis vs. The OJMO - ****
312.PROGRESS Chapter 100: Jimmy Havoc vs. David Starr - ****

_________________
User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017 & 2019
5x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019, Styczeń 2020

Moderator 22.09.2017-03.04.2018


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2019
Post: pt sty 04, 2019 10:31 pm 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt lip 10, 2015 6:37 pm
Posty: 2034
Ibushi vs Ospreay: **** 1/2
Ishii vs ZSJ: ****
Kushida vs Ishimori: *** 3/4
Okada vs White: ****
Jericho vs Naito: **** 3/4
Omega vs Tanahashi: **** 3/4

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2019
Post: pt sty 04, 2019 10:53 pm 
Low carder
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw lis 24, 2016 5:40 pm
Posty: 418
Lokalizacja: Wrestling się skończył 5 marca 2017
Ibushi vs Ospreay: **** 1/4
Okada vs White: ****1/4
Jericho vs Naito: **** 3/4
Omega vs Tanahashi: *****

_________________
CHATOWICZ ROKU 2017

USER ROKU ZA PIERWSZE 3 MIESIĄCE 2017

#1 fan of AAW, Tetsuya Naito, Tomohiro Ishii

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2019
Post: pt sty 04, 2019 11:04 pm 
Mid carder
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob sty 14, 2017 5:57 am
Posty: 665
Lokalizacja: Warszawa
Wrestle Kingdom 13

Kota Ibushi vs. Will Ospreay - ****1/2*
Tomohiro Ishii vs. Zack Sabre Jr. - ****
KUSHIDA vs. Taiji Ishimori - ****
Kazuchika Okada vs. Jay White - ****1/4*
Chris Jericho vs. Tetsuya Naito - ****3/4
Kenny Omega vs. Hiroshi Tanahashi - ****3/4*


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2019
Post: sob sty 05, 2019 9:44 pm 
Legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn lut 20, 2012 2:22 am
Posty: 6096
Dissmaster pisze:
Chris, świetny pomysł z tym podziałem na oceny. Chyba się nie obrazisz jak od ciebie zgapię :)


Sam zgapiłem to od Randy więc spoko :D


NJPW Wrestle Kingdom 13:
Kota Ibushi vs. Will Ospreay - ****1/2
Jay White vs. Kazuchika Okada - ****
Chris Jericho vs. Tetsuya Naito - ****1/2
Kenny Omega vs. Hiroshi Tanahashi - ****3/4

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2019
Post: sob sty 05, 2019 11:40 pm 
Low carder
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 09, 2010 9:29 am
Posty: 499
MOTYC 2019

WWE :
Moustache Mountain vs Grizzled Young Veteranz - **** NXT UK TakeOver : Blackpool
Pete Dunne vs Joe Coffey - **** NXT UK TakeOver : Blackpool
Kyle O’Reilly & Roderick Strong vs. War Raiders – **** 1/4 NXT TakeOver: Phoenix
Ricochet vs Johnny Gargano - **** 1/2 NXT TakeOver: Phoenix
Tomasso Ciampa vs Aleister Black - **** NXT TakeOver: Phoenix
Aleister Black, Ricochet & Velveteen Dream vs. Adam Cole, Johnny Gargano & Tommaso Ciampa - **** 1/2
WWE Halftime Heat
WWE Championship Elimination Chamber Match - **** 1/4 Elimination Chamber 2019
Velveteen Dream vs Johnny Gargano - ****1/4 NXT TV 20.02.2019
Ricochet vs Velveteen Dream vs Adam Cole vs Aleister Black vs Matt Riddle - ****1/4
Ricochet & Aleister Black vs War Raiders - ****1/4 NXT Takeover New York:
Matt Riddle vs Velveteen Dream - ***3/4 NXT Takeover New York:
Walter vs Pete Dunne - ****1/4 NXT Takeover New York:
Adam Cole vs Johnny Gargano - ****3/4 NXT Takeover New York
Kofi Kingston vs Daniel Bryan - ****1/4 Wrestlemania 35
Roderick Strong vs Matt Riddle - **** 1/4 NXT Takeover XXV
Tag Team Ladder match: **** NXT Takeover XXV
Adam Cole vs Johnny Gargano - ****1/2 NXT Takeover XXV
Street Profits vs. The Undisputed ERA (Bobby Fish & Kyle O'Reilly) -**** NXT TakeOver: Toronto
Io Shirai vs Candice LeRae - **** 1/2 NXT TakeOver : Toronto
Velveteen Dream vs. Pete Dunne vs. Roderick Strong - **** 1/4 NXT TakeOver: Toronto
Adam Cole vs Johnny Gargano - **** 1/2 NXT TakeOver: Toronto
Cesaro vs. Ilja Dragunov - ***3/4 NXT UK TakeOver: Cardiff
Grizzled Young Veterans vs. Flash Morgan Webster & Mark Andrews vs. Gallus - **** NXT UK TakeOver: Cardiff
WALTER vs. Tyler Bate -****3/4 NXT UK TakeOver: Cardiff
Drew Gulak vs Isiah Scott - **** WWE 205 Live 23.07
Keith Lee vs. Dominik Dijakovic - **** NXT 28.08
Keith Lee vs. Dominik Dijakovic - *** 3/4 NXT 25.09
Matt Riddle vs Adam Cole - **** 1/4 NXT 02.10




NJPW :
Kota Ibushi vs Will Ospreay - **** 1/2 NJPW Wrestle Kingdom 13
Tomohiro Ishii vs Zack Sabre Jr - **** NJPW Wrestle Kingodm 13
Kazuchika Okada vs Jay White - **** NJPW Wrestle Kingdom 13
Chris Jericho vs Tetsuya Naito - **** 1/4 NJPW Wrestle Kingdom 13
Kenny Omega vs Hiroshi Tanahashi - **** 3/4 NJPW Wrestle Kingdom 13
KUSHIDA vs Hiroshi Tanahashi - **** NJPW Road to New Beginning 2019
Hiroshi Tanahashi vs Jay White - **** 1/4 NJPW New Beginning in Osaka 2019
Will Ospreay vs Jay White - **** 1/2 NJPW 47th Anniversary Show
Yuji Nagata vs Tomohiro Ishii - **** NJPW NJ Cup Day 1
Michael Elgin vs Kazuchika Okada - ****1/4 NJPW NJ Cup Day 2
Shota Umino vs Hiroshi Tanahashi - **** NJPW NJ Cup Day 3
Zack Sabre Jr vs EVIL - **** NJPW NJ Cup Day 3
Kota Ibushi vs Tetsuya Naito - ****1/2 NJPW NJ Cup Day 3
Sanada vs Hirooki Goto - **** NJPW NJ Cup Day 4
Taichi vs Tomohiro Ishii - **** NJPW NJ Cup Day 5
Lance Archer vs Will Ospreay - *** 3/4 NJPW NJ Cup Day 6
Zack Sabre Jr vs Kota Ibushi - ****1/4 NJPW NJ Cup Day 7
Will Ospreay vs Kazuchika Okada - ****1/4 NJPW NJ Cup Day 9
Zack Sabre Jr vs Hiroshi Tanahashi - ****1/4 NJPW NJ Cup Day 10
Tomohiro Ishii vs Kazuchika Okada - ****1/2 NJPW NJ Cup Day 11
Sanada vs Hiroshi Tanahashi - ****1/4 NJPW NJ Cup Day 11
Sanada vs Kazuchika Okada - ****1/2 NJPW NJ Cup Day final
Will Ospreay vs Jeff Cobb - ***3/4 ROH/NJPW G1 Supercard
Taji Ishimori vs Bandido vs Dragon Lee - *** 3/4 ROH/NJPW G1 Supercard
Hiroshi Tanahashi vs Zack Sabre Jr - **** ROH/NJPW G1 Supercard
Kota Ibushi vs Tetsuya Naito - ****1/2 ROH/NJPW G1 Supercard
Kazuchika Okada vs Jay White - ****1/4 ROH/NJPW G1 Supercard
Taij Ishimori vs Dragon Lee - ****1/2 NJPW Wrestling Dontaku Day 1
Evil vs Tomochiro Ishii - ****1/4 NJPW Wrestling Dotaku Day 2
Sanada vs Kazuchika Okada - **** NJPW Wrestling Dontaku Day 2
Marty Scurll vs. Jonathan Gresham - *** 3/4 NJPW Best Of The Super Junior Night 1
Shingo Takagi vs. SHO - **** 1/2 NJPW Best Of The Super Junior Night 1
Taiji Ishimori vs. Dragon Lee - **** 1/4 NJPW Best Of The Super Junior Night 1
Will Ospreay vs. Rocky Romero - **** NJPW Best Of The Super Junior Night 4
Dragon Lee vs. SHO - **** 1/2 NJPW Best Of The Super Junior Night 3
Will Ospreay vs. YOH - **** NJPW Best Of The Super Junior Night 6
Shingo Takagi vs. Marty Scurll - *** 3/4 NJPW Best Of The Super Junior Night 7
El Phantasmo vs. Will Ospreay - **** 1/2 NJPW Best Of The Super Junior Night 7
SHO vs. Marty Scurll - *** 3/4 NJPW Best Of The Super Junior Night 8
Will Ospreay vs. Bandido - **** 3/4 NJPW Best Of The Super Junior Night 8
Shingo Takagi vs. Dragon Lee - **** 3/4 NJPW Best Of The Super Junior Night 8
Rocky Romero vs. El Phantasmo - **** 1/4 NJPW Best Of The Super Junior Night 9
Robbie Eagles vs. Will Ospreay - **** NJPW Best Of The Super Junior Night 10
Shingo Takagi vs. Taiji Ishimori - **** 1/4 NJPW Best Of The Super Junior Night 13
Jon Moxley vs. Juice Robinson - **** 1/4 NJPW Best Of The Super Junior Final
Will Ospreay vs. Shingo Takagi - ***** NJPW Best Of The Super Junior Final
Will Ospreay vs. Dragon Lee - **** 3/4 NJPW Dominion 6.9
Lance Archer vs. Will Ospreay - **** 1/4 NJPW G1 Climax Night 1
Sanada vs. Zack Sabre Jr. - **** NJPW G1 Climax Night 1
Hiroshi Tanahashi vs. Kazuchika Okada - **** NJPW G1 Climax Night 1
Juice Robinson vs. Shingo Takagi - *** 3/4 NJPW Climax Night 2
Tomohiro Ishii vs. Jeff Cobb - **** 1/2 NJPW Climax Night 2
Hirooki Goto vs. Jay White - *** 3/4 NJPW Climax Night 2
Will Ospreay vs. SANADA - ****1/2 NJPW Climax Night 3
Zack Sabre Jr vs. Kazuchika Okada - ***3/4 NJPW Climax Night 3
EVIL vs. Kota Ibushi - **** NJPW Climax Night 3
KENTA vs. Hiroshi Tanahashi - **** NJPW Climax Night 3
Tomohiro Ishii vs. Jay White - **** NJPW Climax Night 4
EVIL vs. SANADA - **** NJPW Climax Night 5
Hiroshi Tanahashi vs. Zack Sabre Jr. - **** NJPW Climax Night 5
Kota Ibushi vs. Will Ospreay - **** 1/2 NJPW Climax Night 5
Shingo Takagi vs. Taichi - *** 3/4 NJPW Climax Night 6
Jon Moxley vs. Tomohiro Ishii - **** 1/2 NJPW Climax Night 6
Kota Ibushi vs. SANADA - **** NJPW Climax Night 7
Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - ***** NJPW Climax Night 7
Jon Moxley vs.Shingo Takagi - **** NJPW Climax Night 8
Tetsuya Naito vs. Tomohiro Ishii - **** NJPW Climax Night 8
Kota Ibushi vs Lance Archer - *** 3/4 NJPW Climax Night 9
SANADA vs Hiroshi Tanahashi - *** 3/4 NJPW Climax Night 9
Kazuchika Okada vs Kenta - **** 1/4 NJPW Climax Night 9
Tomohiro Ishii vs Juice Robinson - **** 1/4 NJPW Climax Night 10
Jay White vs Shingo Takagi - *** 3/4 NJPW Climax Night 10
Jon Moxley vs Tetsuya Naito - *** 3/4 NJPW Climax Night 10
Will Ospreay vs Zack Sabre Jr - **** 1/4 NJPW Climax Night 11
EVIL vs Hiroshi Tanahashi - **** 1/4 NJPW Climax Night 11
Jeff Cobb vs Shino Takagi - *** 3/4 NJPW Climax Night 12
Tetsuya Naito vs Jucie Robinson - *** 3/4 NJPW Climax Night 12
Hirooki Goto vs Tomohiro Ishii - **** 1/4 NJPW Climax Night 12
Evil vs Will Ospreay - **** 1/4 NJPW Climax Night 13
Hiroshi Tanahashi vs Kota Ibushi - **** 1/2 NJPW Climax Night 13
Kazuchika Okada vs SANADA - **** NJPW Climax Night 13
Jon Moxley vs Jay White - *** 3/4 NJPW Climax Night 14
Tetsuya Naito vs Shingo Takagi - **** 1/2 NJPW Climax Night 14
Kenta vs Will Ospreay - **** NJPW Climax Night 15
Zack Sabre Jr. vs Kota Ibushi - **** 1/4 NJPW Climax Night 15
Kazuchika Okada vs EVIL - **** 1/2 NJPW Climax Night 15
Jay White vs Juice Robinson - *** 3/4 NJPW Climax Night 16
Tomohiro Ishii vs Shingo Takagi - ***** NJPW Climax Night 16
Kenta vs Zack Sabre Jr. - **** NJPW Climax Night 17
Will Ospreay vs Hiroshi Tanahashi - **** 3/4 NJPW Climax Night 17
Kazuchika Okada vs Kota Ibushi - **** 3/4 NJPW Climax Night 17
Tomohiro Ishii vs Taichi - **** NJPW Climax Night 18
Jon Moxley vs Juice Robinson - *** 3/4 NJPW Climax Night 18
Shingo Takagi vs Hirooki Goto - **** 1/4 NJPW Climax Night 18
Kota Ibushi vs Jay White - **** 1/2 NJPW Climax Night Final
El Phantasmo & Taiji Ishimori vs. Robbie Eagles & Will Ospreay - **** NJPW Royal Quest
Zack Sabre Jr. vs. Hiroshi Tanahashi - **** NJPW Royal Quest
Kazuchika Okada vs. Minoru Suzuki - **** NJPW Royal Quest
El Phantasmo vs. Robbie Eagles -***3/4 NJPW SUPER J CUP 2019 - TAG 1
SHO vs. Taiji Ishimori -**** NJPW SUPER J CUP 2019 - TAG 1
Amazing Red vs. Will Ospreay -****3/4 NJPW SUPER J CUP 2019 - TAG 1
El Phantasmo vs. TJP -***3/4 NJPW SUPER J CUP 2019 - TAG 2
SHO vs. Will Ospreay -****1/4 NJPW SUPER J CUP 2019 - TAG 2
El Phantasmo vs. Will Ospreay- **** NJPW SUPER J CUP 2019 - TAG 3
Dragon Lee vs. El Phantasmo- ****1/4 NJPW SUPER J CUP 2019 - TAG 3
Hiroshi Tanahashi (c) vs. Zack Sabre Jr -**** 1/4 NJPW Destruction In Beppu
El Phantasmo & Taiji Ishimori vs. Robbie Eagles & Will Ospreay-****1/2 NJPW Destruction In Kagoshima





PROGRESS:
Ilja Dragunov vs Timothy Thatcher - **** Progress Chapter 83
Shigehiro Irie vs. Chris Ridgeway - *** 3/4 Progress Chapter 83
Sword of Essex vs CCK (Chris Brookes & Kid Lykos) - **** Progress Chapter 83
Chris Brookes vs. Ilja Dragunov - **** PROGRESS Chapter 88 Night 1
Kyle O'Reilly vs. Chris Ridgeway - **** 1/4 PROGRESS Chapter 88 Night 1
Jordan Devlin vs. Kyle Fletcher - **** 1/4 PROGRESS Chapter 88 Night 2
WALTER vs.Trent Seven - **** PROGRESS Chapter 88 Night 2
David Starr vs. Ilja Dragunov vs. Travis Banks - *** 3/4 PROGRESS Chapter 88 Night 3
Jordan Devlin vs. Kyle O'Reilly - **** 1/4 PROGRESS Chapter 88 Night 3
Paul Robinson vs. Jimmy Havoc - **** 1/2 PROGRESS Chapter 88 Night 3
David Starr vs. Jordan Devlin - **** 1/4 PROGRESS Chapter 88 Night 3

INNE :
Willie Mack, Rich Swann & The Rascalz vs Ethan Page, Matt Sydal & OVE - ***3/4 IW 3/1/2019
Ultimate X Match - Rich Swann vs Ethan Page vs Trey Miguel vs Jake Crist - **** IW Homecoming
Moose vs Eddie Edwards - *** 3/4 IW Homecoming
Sami Callihan vs Willie Mack - *** 3/4 IW Homecoming
LAX vs Lucha Bros - **** 1/4 IW Homecoming
Lucha Brothers vs LAX - **** IW 08.02.2019
PAC vs Zack Sabre Jr. - *** 3/4 RevPro Live At The Cockpit 37
PAC vs. Will Ospreay - **** 1/4 RevPro High Stakes
Cody vs Dustin Rhodes - **** AEW Double or Nothing
Young Bucks vs Lucha Brother - **** 1/4 AEW Double or Nothing
Cody vs Darby Allin - *** 3/4 AEW Fyter Fest
The Elite vs Lucha Brothers and Laredo Kid - **** 1/4 AEW Fyter Fest
Jon Moxley vs Joey Janela - **** AEW Fyter Fest
Kenny Omega vs CIMA - **** AEW Fight for Fallen
Young Bucks vs Cody and Dustin Rhodes - **** AEW Fight for Fallen
Robbie Eagles vs Jonathan Gresham - **** PWG Two Hundred
Jake Atlas vs Jungle Boy vs Trey Miguel - *** 3/4 PWG Hand of Doom
Brody King vs Darby Allin - *** 3/4 PWG Hand of Doom
David Starr vs Jonathan Gresham - **** PWG Hand of Doom
Rascalz vs Lucha Brothers vs LAX - **** PWG Hand of Doom
Jeff Cobb vs Bandido - *** 3/4 PWG Hand of Doom
Chuck Taylor vs. Orange Cassidy - ***3/4 PWG Mystery Vortex VI
Jeff Cobb vs. Jonathan Gresham - **** PWG Mystery Vortex VI
Brody King vs. Trent? vs. Jake Atlas - **** PWG Mystery Vortex VI
The Rascalz vs. Rey Horus & Flamita - **** PWG Mystery Vortex VI
Joey Janela vs Darby Allin - **** PWG Mystery Vortex VI

_________________
Obrazek



1 miejsce w typerze Progress 2018
2 miejsce w typerze Puroresu 2018
3 miejsce w typerze Indy 2018


Ostatnio zmieniony pt paź 04, 2019 7:34 pm przez enzuigiri, łącznie zmieniany 25 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Online
 Tytuł: Re: MOTYC 2019
Post: pn sty 07, 2019 7:30 pm 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz sty 06, 2013 1:30 pm
Posty: 4748
Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
Hiroshi Tanahashi vs. Kenny Omega - ****3/4* - Wrestle Kingdom 13
Kazuchika Okada vs. Tomohiro Ishii - ****3/4* - New Japan Cup Day 11

Kazuchika Okada vs. SANADA - ****1/2* - New Japan Cup Day 12
SANADA vs. Minoru Suzuki - ****1/2* - New Japan Cup Day 8
Tetsuya Naito vs. Chris Jericho - ****1/2* - Wrestle Kingdom 13
Will Ospreay vs. Kota Ibushi - ****1/2* - Wrestle Kingdom 13
Johnny Gargano vs. Ricochet - ****1/2* - NXT Takeover: Phoenix
Will Ospreay vs. Jay White - ****1/2* - NJPW 47th Anniversary Show
Hiroshi Tanahashi vs. SANADA - ****1/2* - New Japan Cup Day 11

Kazuchika Okada vs. Jay White - ****1/4* - Wrestle Kingdom 13
Aleister Black, Ricochet & Velveteen Dream vs. Adam Cole, Johnny Gargano & Tommaso Ciampa - ****1/4* - Halftime Heat
Kazuchika Okada vs. Michael Elgin - ****1/4* - New Japan Cup Day 2
Tomohiro Ishii vs. Yuji Nagata - ****1/4* - New Japan Cup Day 1
Joe Coffey vs. Pete Dunne - ****1/4* - NXT UK Takeover: Blackpool
Strong & O'Reilly vs. War Raiders - ****1/4* - NXT Takeover: Phoenix
Kota Ibushi vs. Tetsuya Naito - ****1/4* - New Japan Cup Day 3
Kota Ibushi vs. Zack Sabre Jr. - ****1/4* - New Japan Cup Day 7

Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - **** - New Japan Cup Day 9
Jay White vs. Hiroshi Tanahashi - **** - NJPW New Beginning in Osaka
#DIY vs. Kyle O'Reilly & Bobby Fish - **** - NXT TV 13/03
Adam Cole vs. Ricochet vs. Matt Riddle vs. Aleister Black vs. Velveteen Dream - **** - NXT TV 20/03
LAX vs. Lucha Bros - **** - IW Homecoming
Aleister Black vs. Tommaso Ciampa - **** - NXT Takeover: Phoenix
Hiroshi Tanahashi vs. Zack Sabre Jr. - **** - New Japan Cup Day 10
#DIY vs. Aleister Black & Ricochet - **** - NXT TV 06/03
El Desperado & Yoshinobu Kanemaru vs. BUSHI & Shingo Takagi - **** - NJPW New Beginning in Sapporo Day 2
Moustache Mountain vs. Grizzled Young Veterans - **** - NXT UK Takeover: Blackpool
Mark Haskins vs. Bandido - **** - ROH TV 31.01.2019
Cedric Alexander vs. Tony Nese - **** - WWE 205 Live 20/03

_________________
User Roku '15
Admin Roku x3: '17, '18, '19
Best Post '15
Newsman Roku '15
Progres Roku '15
UM x3: 09.2015, 04.2016, 01.2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2019
Post: czw sty 10, 2019 12:06 am 
Star
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 24, 2015 11:27 am
Posty: 1685
Lokalizacja: Gdańsk
*****




**** ¾

1. Hiroshi Tanahashi vs. Kenny Omega - NJPW Wrestle Kingdom 13


**** ½

1. Will Ospreay vs. Kota Ibushi - NJPW Wrestle Kingdom 13
2. Johnny Gargano vs. Ricochet - NXT TakeOver: Phoenix


**** ¼

1. Tetsuya Naito vs. Chris Jericho - NJPW Wrestle Kingdom 13
2. Latin American Xchange vs. The Lucha Brothers - IW Homecoming
3. Becky Lynch vs. Asuka - WWE Royal Rumble
4. Velveteen Dream vs. Tyler Bate - WWE Worlds Collide
5. Aleister Black, Ricochet i Velveteen Dream vs. Tommaso Ciampa, Johnny Gargano i Adam Cole - WWE Halftime Heat


****

1. AJ Styles vs. Samoa Joe vs. Randy Orton vs. Rey Mysterio vs. Mustafa Ali - WWE SmackDown 02/01
2. Kazuchika Okada vs. Jay White - NJPW Wrestle Kingdom 13
3. Eddie Edwards vs. Moose - IW Homecoming
4. Mustache Mountain vs. Grizzled Young Veterans - NXT UK TakeOver: BlackPool
5. Pete Dunne vs. Joe Coffey - NXT UK TakeOver: BlackPool
6. Rey Mysterio vs. Andrade "Cien" Almas - WWE SmackDown 22/01
7. The Undisputed Era vs. War Raiders - NXT TakeOver: Phoenix
8. Tommaso Ciampa vs. Aleister Black - NXT TakeOver: Phoenix
9. Minoru Suzuki vs. SANADA - NJPW The New Beginning in Sapporo Day 1
10. Hiroshi Tanahashi i Kazuchika Okada vs. Jay White i Bad Luck Fale - NJPW The New Beginning in Sapporo Day 1

_________________
Obrazek

Obrazek

4 miejsce w typerze WWE 2017
2 miejsce w typerze WWE 2018

Progres roku 2017
Best Post 2018
2x User Miesiąca: Marzec 2017, Październik 2017


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2019
Post: wt lut 05, 2019 1:13 pm 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob gru 22, 2012 10:20 am
Posty: 4568
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
WWE SmackDown 08.01:
Rey Mysterio & Mustafa Ali vs. Samoa Joe & Andrade Almas - *** i 3/4 *

NXT UK TakeOver Blackpool:
Jordan Devlin vs. Finn Balor - *** i 3/4 *
Pete Dunne vs. Joe Coffey - ****

Impact Wrestling Homecoming:
Rich Swann vs. Jake Crist vs. Trey Miguel vs. Ethan Page - ****
Moose vs. Eddie Edwards - *** i 3/4 *
LAX vs. Lucha Bros - ****

WWE SmackDown 22.01:
Rey Mysterio vs. Andrade - *** i 3/4 *

NXT TakeOver Phoenix:
Kyle O’Reilly & Roderick Strong vs. War Raiders – **** i 1/2 *
Ricochet vs. Johnny Gargano - **** i 3/4 *
Tommaso Ciampa vs. Aleister Black - ****

WWE Royal Rumble:
Asuka vs. Becky Lynch - ****
Daniel Bryan vs. AJ Styles - ****

WWE Worlds Collide:
Adam Cole vs. Tyler Bate - *** i 3/4 *
Tyler Bate vs. Velveteen Dream - ****

WWE Halftime Heat:
Aleister Black, Ricochet & Velveteen Dream vs. Adam Cole, Johnny Gargano & Tommaso Ciampa - **** i 1/2 *

_________________
User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017 & 2019
5x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019, Styczeń 2020

Moderator 22.09.2017-03.04.2018


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
 Tytuł: Re: MOTYC 2019
Post: śr lut 06, 2019 5:07 pm 
Star
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 24, 2015 11:27 am
Posty: 1685
Lokalizacja: Gdańsk
*****




**** ¾

1. Hiroshi Tanahashi vs. Kenny Omega - NJPW Wrestle Kingdom 13


**** ½

1. Will Ospreay vs. Kota Ibushi - NJPW Wrestle Kingdom 13
2. Johnny Gargano vs. Ricochet - NXT TakeOver: Phoenix


**** ¼

1. Tetsuya Naito vs. Chris Jericho - NJPW Wrestle Kingdom 13
2. Latin American Xchange vs. The Lucha Brothers - IW Homecoming
3. Becky Lynch vs. Asuka - WWE Royal Rumble
4. Velveteen Dream vs. Tyler Bate - WWE Worlds Collide
5. Aleister Black, Ricochet i Velveteen Dream vs. Tommaso Ciampa, Johnny Gargano i Adam Cole - WWE Halftime Heat


****

1. AJ Styles vs. Samoa Joe vs. Randy Orton vs. Rey Mysterio vs. Mustafa Ali - WWE SmackDown 02/01
2. Kazuchika Okada vs. Jay White - NJPW Wrestle Kingdom 13
3. Eddie Edwards vs. Moose - IW Homecoming
4. Mustache Mountain vs. Grizzled Young Veterans - NXT UK TakeOver: BlackPool
5. Pete Dunne vs. Joe Coffey - NXT UK TakeOver: BlackPool
6. Rey Mysterio vs. Andrade "Cien" Almas - WWE SmackDown 22/01
7. The Undisputed Era vs. War Raiders - NXT TakeOver: Phoenix
8. Tommaso Ciampa vs. Aleister Black - NXT TakeOver: Phoenix
9. Minoru Suzuki vs. SANADA - NJPW The New Beginning in Sapporo Day 1
10. Hiroshi Tanahashi i Kazuchika Okada vs. Jay White i Bad Luck Fale - NJPW The New Beginning in Sapporo Day 1
11. Shingo Takagi i BUSHI vs. El Desperado i Yoshinobu Kanemaru - NJPW The New Beginning in Sapporo Day 2
12. Cedric Alexander vs. Akira Tozawa vs. Lio Rush vs. Humberto Carrillo - WWE 205 Live #115 (05/02)

_________________
Obrazek

Obrazek

4 miejsce w typerze WWE 2017
2 miejsce w typerze WWE 2018

Progres roku 2017
Best Post 2018
2x User Miesiąca: Marzec 2017, Październik 2017


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB © 2007 phpBB Group