Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt paź 19, 2018 8:26 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 245 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

Co ja tutaj się będę rozpisywał. Storm jest najlepszym grafikiem na forum i pokazuje to w każdej pracy. Nie będę oceniał poszczególnych aspektów bo się na tym nie znam. Mogę tylko ocenić czy mi się podobają czy nie. Tutaj nie mam wątpliwości, każda praca jest bardzo dobra i wydać, że nie robiona na "odwal się". W dodatku Storm często mi pomaga (ratuje mi dupę w kwestiach graficznych innymi słowy) i za to go uwielbiam :*

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Nie znam się za bardzo na grafice ale miałem skomentować więc komentuje :)
Generalnie Wszystkie prace są świetne bez wyjątku jednak ja mam swoje ulubione oraz te których nigdy nie wziąłbym do podpisu/avatara. Nie wiem dlaczego ale nie podobają mi się obie prace z Chrisem Jericho, prawdopodobnie chodzi mi o same kolory które nie zlewają się z resztą. Kolejna praca która mi nie przypadła do gustu to ta z Ronaldo, za bardzo zamazana.
Te które z chęcią wziąłbym dla siebie to Xabi oraz Lampard, obie świetne utrzymane w bardzo podobnym stylu natomiast genialna praca to ta z Punkiem. Propsu za nią.
Miałem sie ciebie zapytac czy mogę ją zabrać do avatara ale uprzedzili mnie najpierw Fiskus a potem Cesar więc zrezygnowałem. Powodzenia w dalszym tworzeniu :-D

Obrazek
Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Storm w formie ! :D obecny moj avek z Deanem Ambrołsem to jego zasługa :D jak widać jest bardzo dobry :D Sygny z Lampardem i Messim faktycznie Ci się bardzo udały :D Ciekawe tez z Rhodesem który wtedy nawet dawał rade jako psychol w masce ;D napewno gdbybym był fanem Kołdiego to miałbym ten zestaw w swoim profilu :D

Powodzenia przy dalszym tworzeniu :D

Todo mierda significa - Dzimi Golf.

Star
Awatar użytkownika

Mam nadzieję że się podoba :D
Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Słabe bo Czelsi xD A tak serio to nawet ciekawie się to prezentuje. Nie znam się na grafice, więc nie będę tutaj lał wody o jakichś renderach itp. tylko po prostu powiem, że fajna pracka :D Lamps niezły, ale nie jakiś zajebisty. Nie wiem czemu, ale po prostu jest dla mnie taki zwyczajny, a za Messiego props. Więcej takich pracek. Powodzenia w dalszym tworzeniu :D

PS: Karty na PPV mi zrób :D

Low carder
Awatar użytkownika

Ja też za dużo nie będę się rozpisywał - po prostu jesteś tutaj najlepszy, a
i na jakimś forum grafików też by Cię docenili. Najbardziej spodobał mi się avatar z Rhodesem i ten efekt rozbitego szkła wyszedł idealnie.

Ja jednak mam kilka podstawowych pytań do Ciebie, Stormie, bo chciałbym się sam wziąć za grafikę. Ale do rzeczy:
- W czym to wszystko robisz? Używasz tylko jednego programu?
- Czy w tym programie da się zrobić gif z fragmentu filmu?
- Ile zajmuje zrobienie jednej pracy? Na przykład właśnie ten av z Codym?
- Skąd pobierasz tutoriale? Opierasz się tylko na tych z yt?
Z góry dzięki za udzielenie pomocy. ;)

//Odpowiedzi od Storma xD :
1. Używam Photoshopa bo jest fajnie łatwy mimo tylu opinii że jest trudny, a dla mnie o wiele łatwiejszy niż GIMP. 2.Nie, gify robi się w programach przeznaczonych do tego. 3.Jak mam ''wene'' to krótko 4.Nie używam tutoriali

Ostatnio zmieniony sob cze 15, 2013 10:56 pm przez Carbon, łącznie zmieniany 1 raz

Adept
Awatar użytkownika

Wszystkie prace mi się bardzo podobają, a ta z Torresem jest świetna! Sygna z Messim również na bardzo dobrym poziomie, podobnie jak prace z Rhodes'em. Najgorsza z ostatnich prac to Jericho, ale i tak nie jest zła. Widać że masz wiele umiejętności i ustabilizowaną formę w robieniu prac. Mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej :D

Superstar
Awatar użytkownika

No w końcu trochę zmieniłeś styl i myślę, że wyszło na dobre. Nie wiem czy zacząłeś tą pracę od stocka czy to render ale ogólnie wyszło naprawdę nieźle, jedna z lepszych jak nie najlepsza praca ostatnio. Fajny motyw z tą koszulką CFC z tyłu. Pasujące teksturki nałożyłeś, ale brakuje tu napisu. Ostatnio ich nie robisz, a na napisy też są fajne tutoriale. Gdyby był jakiś ładny napis np. "Torres miss" to byłoby kompletnie ;) Bardzo dobra sygnatura.

Star
Awatar użytkownika

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Jakoś z tego co teraz wstawiłeś, nic nie powala na kolana. Pierwsza praca z AJ ma potencjał i jest niezła, ale czegoś jak dla mnie brakuje. Napis mógłby być...
Avatar z Deanem. Nie ma tu za bardzo nic do ocenienia. Tak samo zresztą jak i ta AJ i Axel, poprostu przyzwoite.
Ta sygnatura z Heymanem i Curtisem jest słaba. Za mocne światło, które psuje efekt. Twój avek najlepszy ze wszystkich. Jericho jakiś dziwny :P Nie podoba mi się ten motyw, jakiś dym... do mnie nie przemawia. No i avki z Ambrose'em i Litą są OK.

Adept
Awatar użytkownika

Wszystkie to tylko przerobione stocki, co prawda ładnie przerobione stocki, ale ja takich prac zbytnio nie lubię, nie trafia to do mnie. Na pochwałę zasługują kolory i światło w sygnie z AJ, która jest dobra, ładna i prosta. Curtis i Paul to praca słabiutka, słaby kadr , nic ciekawego w niej nie ma, światło też za mocne. Najbardziej podoba mi się sygna z Jericho, ten dym wyszedł całkiem fajnie, wszystko jest ok w tej pracy choć nie zachwyca. Nad avkami się nie rozpisuje bo się nie znam, jednak według mnie wszystkie trzymają w miarę równy, niezły poziom.

Superstar
Awatar użytkownika

Storm mógłbyś czasem styl zmienić, bo wszystkie twoje prace są podobne :D. Oczywiście są fajne, ale miło by było zobaczyć od czasu do czasu coś innego. Jeśli chodzi o najnowsze prace to podoba mi się sygna z Krzysiem Jericho i biorę ją do sygny. Avek i sygna z AJ również ciekawe. Sygna z Axelem i Heymanem dobra, ale już avek z Curtisem mi się nie podoba. Babka z twojego avka fajna, ale sama praca jest taka prosta. Najmniej podoba mi się avatar z Ambrosem.

Star
Awatar użytkownika

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Fajna pracka z Bray'em. Tło bardzo pasuje do postaci jaką jest Husky Harris. Jeszcze jest ten napis, który także wyszedł spoko. Co do wcześniejszych prac to także są spoko. Fajnie wykonałeś te prace mimo, że właściwie nic z nimi nie zrobiłeś. Po tych kilku pracach widać, że jesteś utalentowany i trochę w tym siedzisz. Poza tym też jesteś fanem Arsenalu, więc nie będę Cię hejtował.

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Star
Awatar użytkownika

Prawie półtorej roku...
Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 245 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna