Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest wt maja 22, 2018 6:02 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Witam!
W tym temacie będę umieszczał moje prace, narazie zrobiłem dwie sygantury. Oto i one :
Obrazek
Obrazek

Piszcie jak wam się podobają, i czy mam robić dalej, ewentualnie z kim, podpowiadajcie ;)

sorry za jakość napisu Rocka, inne będą wyraźniejsze...

Star
Awatar użytkownika

Co mam Ci powiewieć, póki co jest słabo. Pierwsza sygnatura jest fatalna, nie będę jej nawet komentował. Natomiast druga jest niewiele lepsza. Przede wszystkim logo WWE tak jak i mniejszy render z marszu do wyrzucenia. Napis również słaby tak jak i ramka. Główny render The Rocka pasuje nawet do tego tła, ale kompletnie nie jest wtopiony. Pooglądaj trochę tutoriali, bo nie jest za dobrze.

Superstar
Awatar użytkownika

Spróbuje dziś zrobić może ze dwie sygantury, mam nadzieję, że o wiele lepsze. Dzięki za opinie, postaram sie poprawić.

O Boże dopiero teraz zobaczyłem w sygnaturze z Punkiem kompletnie nie wtopione kolory tła! OMG przepraszam, słonce swieciło w monitor...

Superstar
Awatar użytkownika

Nowa robota, długo nad nią siedziałem, oceniajcie... :)

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

To nadal nie jest dobre. na tej pracy nie ma kompletnie tła, ponieważ jest tylko wylany kolor. Symbole DX i HBK rzuciłeś tam gdzie było miejsce, a Shawn nie jest w ogóle wtopiony. Naprawdę poczytaj trochę tutoriali, które Ci pomogą - każdy od nich zaczyna. A tak w ogóle w jakim programie graficznym tworzysz?

Superstar
Awatar użytkownika

Do robienia tych sygantur używam tylko painta, photo filtre, czasem ewentualnie gimp.

Dlaczego uważasz ze Shawn nie jest wtopiony?

Star
Awatar użytkownika

Po pierwsze z marszu wyłącz Painta, to nie jest program na którym warto tworzyć. Używaj, albo Gimpa, albo Photoshopa, ja osobiście preferuje Gimpa. Shawn nie jest wtopiony, ponieważ jest po prostu wrzucony na zwykłe tło i nic więcej. Nie dodałeś żadnego C4D, a także nie użyłeś "rozmazania" to dwie rzeczy których najwięcej używa się do wtapiania renderów. Poczytaj trochę tutoriali - każdy od nich zaczyna, na nich nabierzesz podstaw.
Tutaj są tutoriale do Gimpa: http://www.gimpuj.info/index.php/board,14.0.html
Poprzeglądaj je i naucz się podstaw. Pamiętaj tylko, aby się z nich uczyć a nie powielać prace innych grafików. Proponuje również abyś przejrzał kilka galerii userów tego forum, ponieważ niektórzy naprawdę dają radę.

Star
Awatar użytkownika

Forlan pisze:
Do robienia tych sygantur używam tylko painta, photo filtre, czasem ewentualnie gimp.

Dlaczego uważasz ze Shawn nie jest wtopiony?

Painta? Hahahahahahaaha, nie no jebłem. Kolego po pierwsze jeśli chcesz sie zajmować grafiką to niżej niż Gimp nie powinieneś schodzić raczej. Ściągnij Photoshopa i różnorakie tutoriale. Poza tym chyba nie wiesz co to jest wtopienie.

Podam ci przykłady z prac wyżej już wymienionego Drivera.

Obrazek

Obrazek

Popatrz na swoje prace i na jego, może zrozumiesz. Co do twoich sygnatur to mam jednoznaczną opinię: chujowe, pozdrawiam.

3x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion

Superstar
Awatar użytkownika

Używam painta tylko do wycinania, zapisywania itp, tak to posługuję się Giimpem i Photo Filtrem.
Prace Drivera są kapitalne ale on długo uczył się i czytał tutoriale, ja dopiero zacząłem o d niedawna, więc prosił bym o takie komentarze jak Driver, czyli co robić aby sygantury były lepsze, co poprawić, co dodać, a nie takie jak ty Fiskus, abyś od razu wyśmiewał i obrażał...

Low carder
Awatar użytkownika

Prace nie powiem jakie bo to już zostało powiedziane. Pierwsza rzecz. Ściągasz Photoshopa. Z tego co się orientuje jest na forum do ściągnięcia CS4. Druga rzecz. NIGDY NIE UŻYWAMY PAINTA. Żadnego wycinania nic. Jeśli już sam coś własnoręcznie wycinasz to używasz do tego specjalnych narzędzi (Zaznaczasz tło narzędziem Szybkie zaznaczenie, Lasso Magnetyczne czy Pióro i po zaznaczeniu tła wciskasz delete). Do robienie praca używamy stocków (różnego rodzaju zdjęcia, i ogólnie całe obrazki) i renderów czyli pojedynczych elementów. Rendery na ogół ściągamy z psd-dreams.de ale obecnie trwają tam prace techniczne. A więc rendery możesz wziąść po prostu z google. Wpisujesz przykładowo coś takiego - http://bit.ly/Mx4XNA - i ZAPISUJESZ (ważne, nie kopiujesz tylko zapisujesz (kopiować to możesz stocki)) taki render. Otwierasz w PS'ie i masz pięknie wyciętą postać. No i jak masz już materiały i wszystko od razu bierzesz się za TUTORIALE. Rejestrujesz się np. tutaj - http://www.artifice.pl/ - i wchodzisz potem w dział tutoriale. Tam masz od groma poradników. I cały czas je przerabiasz.I dopiero kiedy zobaczysz że więcej już umiesz i poziom twoich prac się znacznie podniósł, zaczynasz robić z głowy! To tyle, mam nadzieję że pomogłem :wink:

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Forlan pisze:
a nie takie jak ty Fiskus, abyś od razu wyśmiewał i obrażał...

Oj, bo sie popłacze ;__; Ogarnij sie wreszcie, nikt ci nic na tacy nie będzie podawał. Wyśmiewam cie bo sobie na to zasłużyłeś tym Paintem, a obrażanie? W którym miejscu? Dlatego, że napisałem o twoich pracach jako chujowych bo rzeczywiście takie są? Poza tym skąd wiesz, że Driver długo sie uczył? Spójrz na pierwsze strony jego galerii, tam już miał bardzo dobre prace. Mam niską tolerancję na ludzką głupotę, którą wykazujesz się m.in. ty, zastosuj sie do rad moich i kolegów wyżej, a może coś ci to da, choć wątpię. Pozdrawiam :)

3x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion

Superstar
Awatar użytkownika

1

Obrazek

2

Obrazek

3

Obrazek

Ostatnio zmieniony śr sie 08, 2012 9:55 pm przez Forlan_atti[*], łącznie zmieniany 1 raz

Superstar
Awatar użytkownika

No cóż nadal Ci to wychodzi słabo ;)
Najlepsza chyba ostatnia praca z Kane'm ale reszta porażka.
Zmieniałeś coś wgl ze stocka w pracy z Jeffem i Edge'm ??
Te 2 prace nie najgorsze ale dalej słabo bo malo efektów.
Zdecydowanie najgorsza jak dla mnie jest praca z Christianem.
Poczytaj parę tutoriali to może będzie lepiej bo na razie jest tak pisałem słabo.;)

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Nie przejmuj sie stary, Adrix z początku tez był chujowy, a na koniec robił juz naprawde dobre pracki :)

Trenuj, pracuj, słuchaj dobrych rad kolegów a coś fajnego zrobisz. Powodzenia.

Todo mierda significa - Dzimi Golf.

Superstar
Awatar użytkownika

Dzięki za jakieś słowa "otuchy" Stig :) Wiem prace przeciętne, ale w każdej staram się dodawać coś nowego, własnie skończyłem czytać kilka tutoriali i mam nadzieję, że już niedługo lepiej ocenicie :wink:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna