Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob cze 24, 2017 8:58 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość

Rookie
Awatar użytkownika

Dzień dobry, kochani. Z góry przepraszam, jeśli nie powinienem zakładać tego tematu, tylko zapytać w istniejącym już topicu dotyczącym SvR2011, ale tamten jest już dosyć stary, więc wolę założyć swój własny. ;)

Planuję zakup SvR2011 i mam pytanie dotyczące Kane'a. Googlowałem już i z tego, co wiem, to można odblokować jego strój z maską, ale chciałbym się upewnić w dwóch aspektach:

1. Czy to jest dokładnie ten strój, który używa w RtWM?
2. Jeśli odpowiedź na pierwsze pytanie brzmi tak, to czy można używać jego stroju w dowolnych starciach w WWE Universe Mode? Sprawdzałem na YT i jakieś tam pojedyncze mecze były nim grane, ale nie wiem, czy to była część właśnie RtWM albo może na jakichś kodach, albo postać stworzona przez gracza, a wybaczcie, ale się nie znam na takich rzeczach za bardzo :P

Dziękuję z góry za odpowiedzi i mam nadzieję, że nie naruszam porządku panującego w tym dziale :)
Pozdrawiam Tarver44.

Superstar
Awatar użytkownika

Sorry, że dopiero teraz odpowiadam, ale w gąszczu tematów dopiero teraz ten zauważyłem - może Ci się mój wpis jeszcze przyda. Przeszedłem SvR 2011 na PSP i strój Masked Kane'a we wszystkich trybach był taki sam. Z tego co wiem edycja na kieszonkową konsolę pod tym względem nie różni się od innych. Po odblokowaniu stroju pojawia się on automatycznie w Universe Mode i można go wybrać przed walką, także nie były to żadne kody czy CAWs :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ]