Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest ndz lip 22, 2018 8:21 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość

Nowy
Awatar użytkownika

Nie wiedziałam jak nazwać temat więc nazwa jest jaka jest. Ale nie o nazwie tutaj. Chodzi mi o zrobienie własnej gry WWE nalepiej w 2D/3D. Z własną historią i tak dalej, podzieloną na tryby. Tryb Kariery z fabułą, możliwością wybrania postaci, którą się chce grać oraz może stworzenia własnego wrestlera lub divy i Tryb Wolny gdzie są walki bez fabuły z Tag Teamami lub nie, można zdobyć jakieś osiągnięcia, pasy, Hall Of Fame, jakieś pierdoły do przebierania i tak dalej. Może tworzenie Tag Teamów[w sumie to nawet na pewno] w przypadku własnej gwiazdy rozwijanie umiejętności, ,,przeskakiwanie'' z NXT do Raw, nawiązywanie sojuszy, konfliktów, gadanie do mikrofonu, coś związanego z fanami, wybranie typu postaci co jest również obowiązkowe, zadania poboczne i może jakieś gagi. Myślałam o wyposażeniu gry w pare DLC[jakieś reality show, moce supernaturalne, życie prywatne] i aktualizacji.

Do rzeczy bo się rozpisałam bo cóż zawsze to robię.

Jak to może być ze zrobieniem tej gry. Nie chodzi mi o tutorial ale bardziej o moją ,,możliwość zrobienia tego''. Nie znam aż tak dogłębnie polityki WWE ale tak chodzi mi o Copyright Striki, jak coś jakieś kary bo WWE jest dużą korporacją i sądzę, że dość wpływową. Nie wiem w jakich przypadkach mogłabym śmiało zrobić taką grę i się nie martwić, że się na mnie wściekną i mnie pozwą czy każą zapłacić. Ze względu na to, że zawodnicy wrestlingu są twarzami WWE raczej zarabianie pieniędzy nie było by dobrym pomysłem[nawet jeśli są osobami publicznymi]więc grę zrobię darmową. Może nieco zmienić wizerunek zawodników jak wygląd, imiona, to samo z nazwą gry. Credit trzeba dać, że to nie moje. A może zdecydowanie lepszym pomysłem będzie zrobienie gry bazowanej na WWE i z moimi własnymi postaciami inspirowanymi realnymi wrestlerami? Nie wiem muszę się z nimi skontaktować jakoś w tej sprawie? Albo są jakieś artykuły na ten temat? Niestety nie wiem gdzie mogę o tym poczytać, nie wiem jak to znaleźć. Nie chciałabym płacić za coś na zasadzie licencji bo ja sama na pewno tyle hajsu mieć nie będę, problemy tez nie są mi potrzebne. Może ktoś coś bardziej ogarnia.

A i oczywiście chodzi mi też o Themy zawodników, czy trzeba będzie je zmodyfikować, kupić, czy miejsce publikacji gry też jest ważne, bądź silnik gry. I grę robię sama.

Mam nadzieję, że wybrałam dobrą kategorię.

Superstar
Awatar użytkownika

Jak gra będzie darmowa i będzie gdzieś że właścicielem tego i tego jest WWE to się najprawdopodobniej nie przywalą, bo to dla nich będzie darmowa reklama, na której nie zarabiasz. A mówię tu tylko o przypadku gdyby miała to być bardzo popularna gra.

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Nowy
Awatar użytkownika

A jeśli gra nie będzie popularna to się przywalą czy po prostu sprawę oleją?

Superstar
Awatar użytkownika

Jak łatwo można się domyślić, będą mieli całkiem wyjebane

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Nowy
Awatar użytkownika

Dobra dzięki za odpowiedź.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ]