Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn paź 21, 2019 11:38 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

KTO MA WYGRAĆ!
Moj ludek 20%  20%  [ 1 ]
Y2J 40%  40%  [ 2 ]
HHH 0%  0%  [ 0 ]
Cactus 0%  0%  [ 0 ]
Undi 40%  40%  [ 2 ]
Liczba głosów : 5
Autor Wiadomość

Mid carder
Awatar użytkownika

Elo zipy, jak niektorzy z was mogą wiedziec gram sobie w 2k16 w Universe Mode, zajebista zabawa itd, ale w końcu, po chyba z 10 latach w grze nie wiem co zrobić! Czekam na wasze podpowiedzi!

Zarys sytuacji jest taki: Za 4 tygodnie Royal Rumble. Mistrzem jest face HBK, ma pas od Over The Edge (które jest u mnie przed Summerslamem). Bronił pasa przeciwko heelowemu mojemu ludzikowi (2 razy), heel Jericho, potem w triple threat z moim ludkiem i Jericho i potem znowu przeciwko Jericho. Na RR chcę zrobić nowego champa ale na WM będzie kolejna zmiana (będzie debiutował nowy wygląd pasa), ale nie wiem kto ma wygrać na RR! Opcje są takie:

1.Mój ludek, Stas Sullivan - kayfabowy kuzyn Kevina Sullivana, były szef Four Horsemanow, 3 krotny mistrz a takze poprzedni mistrz bo to on przegrał z Michaelsem z Over the Edge

2. Y2J Chris Jericho - dostał maineventowy pusz przed Summerslamem, obecnie feuduje z HBK i moim ludkiem, jeszcze nie wygrał pasa u mnie. Jeżeli wygra pas to przejdzie faceturn.

3. Triple H - wczesniej go nie uzywalem, zadebiutował na RAW is WAR po Summerslamie jako heel, na Vengeance (ppv po Summerslamie) wygrał fatal 4 way i został nowym enforcerem dla The Corporation (zajął miejsce zwolnionego Stinga ktory nadużył zaufania Vinniego po tym jak po raz 3 nie był w stanie pokonac mojego ludka o pas), obecnie dostaje pusz od Vinca, ostatnio dzięki oszukaństwu wygrał walkę z mega gwiazdą czyli moim ludkiem.

4. Cactus Jack - face, jest u mnie od początku, chociaż juz trzy razy zmieniał gimmick (debiut jako Mankind, potem po ostrym wpierdolu od nieżyjącego już Takera - o tym za raz - został Dude Lovem a potem Cactusem), jest takim moim zapasowym kolesiem, feuduje z typami ktorzy nie maja z kim itd. 2 razy był championem juz, obecnie jest po feudzie z Roddym Piperem.

5. SENSACYJNY POWRÓT! Undertaker, który kejfejbowo nie żyje po tym jak Kane go zdradził w hell in a cell tag team matchu przeciwko Stingowi i Big Bossmanowi. Wrocilby jako ten taki Takerowy face. Streak juz mu zjebałem, obcenie wynosi 25-7 xD Ale jakby wrocil to na pełnej kurwie i by dostał mega pusz

Reszta planow jest taka ze na RR matchu jako 30 wbija Stone Cold Steve Austin (nie widziany w moim universe od konca pierwszego roku więc juz w chuj czasu) wygrywa RRM i na WM pokonuje tego kto będzie miał pas.
pomagajcie ziomki spieszcie sie pomagac w universe mode zanim zrobie cos glupiego i big show dostanie pas

Superstar
Awatar użytkownika

Ja bym dał wygrać jakiejś nowej twarzy, weź dodaj do rosteru jakiegoś nowego gościa i daj mu wygrać, żeby był element zaskoczenia.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Mid carder
Awatar użytkownika

Siwy pisze:
Ja bym dał wygrać jakiejś nowej twarzy, weź dodaj do rosteru jakiegoś nowego gościa i daj mu wygrać, żeby był element zaskoczenia.

jest przygotowany do debiutu Danielson xD ale to po WM dopiero będzie

Superstar
Awatar użytkownika

Hmm, to niech wygra Jericho, ale na WM zrób Fatal 4-Way o pas między nim, twoim ludkiem, Michaelsem i tym co pas wygra na RR.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ]