Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt gru 06, 2019 11:32 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość

Rookie
Awatar użytkownika

No dobrze temat miał założyć nasz mistrz Matt2Hot jednak tego nie zrobił....Tak więc ja zakładam ten temat. Otóż jak już wiecie wielkimi krokami bo już w najbliższą Niedziele a dokładniej 22 Sierpnia tego roku odbędzie się nasze RR na które oczywiście zapraszamy , bo będzie się dużo działo , póki co myślę że nagrane zostanie samo RR , tak więc pytanie kto je wygra i któż tam będzie ? Ja osobiście odpowiem na to drugie , ale też nie dokładniej no ale o to wstępna lista uczestników RR:

1.Matt2Hot
2.Dr. Death
3.Ultimate Mike
4.Tom Lionheart
5.Nathan Flame
6.El Hijo del Matt2Hot - Człowiek Widmo

Goście Specjalni:
1.SinMaker
2.GreenRot

Ich nie będzie :P Rot nie ma kasy a Sin ma ważny powod xD Arek

Tak więc w tym temacie możecie wypowiadać się na temat naszego RR i myślę że to by było wszystko tak więc zapraszam do dyskusji na temat RR......

Ostatnio zmieniony sob sie 21, 2010 3:49 pm przez Ultimate Mike, łącznie zmieniany 5 razy

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Ultimate Mike, nie mów hop :P możliwe że się zjawię i chętnie wezmę udział o ile noga pozwoli :D albo wezmę udział np przy czyims zwycięztwie :D mógłby z tego fajny storyline wyjsć :D

my name is Miguel Flavio Hose De Maria Sin Rodriguez De Silva Montevideo Cardioso hernandez Juan Pedro Aveiro Dos Santos[/center]

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

Na 90% Wpadnę tez Ja czyli AreKjoł! wiec szykujcie sie :P Jak cos to mamy telefony do siebie to sie ugadamy :)

Obrazek

Tytuł:
Rozwojówka

Najbliższa niedziela jest 22 sierpnia.Mike.A 28 sierpnia jest sobota.Eh.
Więc kiedy to będzie?Możesz napisać dokładny termin patrząc wcześniej na kalendarz?
Może napiszesz co ile będziecie wychodzić i w ogóle?

Tytuł:
Rookie
Awatar użytkownika

Dobra data poprawiona , przepraszam za pomyłkę , tak więc RR jest 22 Sierpnia , no dobrze Arka dopisałem , a co do ciebie Chudinho to już ci odpowiadam będziemy wchodzili , uwaga , uwaga co 2 minuty !!! Tak , co dwie minuty w zeszłym roku wchodziliśmy jakoś co 90 sekund ale to za szybko dlatego też wydłużamy do 120 sekund , a no i jak zwykle zapraszamy

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

To ja może jako pierwszy na te pytania co na początku odpowiem. A przynajmniej spróbuje xD No to moim skromnym zdaniem nasz nowy mod Ultimake Mike wygra wyrzucając na koniec Sin Makera, bo ten jak zawsze musi coś spiepszyć tak samo na quizach jak pojawił się fałszywy "SinMaker" to nawet imienia swojego nie potrafi bronić tylko ja to muszę robić za niego. :crazy: Zapowiada się ciekawie i czekam na filmik. A pozatym jak Arek zajobbuje to was nie kocham :P

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

myślałem że Jeri wam przekazał, no ale nie zrobił tego, mój udział odpada, naderwałem ścięgno achillesa i prawdoodobnie jaki kolwiek wysiłek i chodzenie na conajmniej miesiąc mam z głowy :/

my name is Miguel Flavio Hose De Maria Sin Rodriguez De Silva Montevideo Cardioso hernandez Juan Pedro Aveiro Dos Santos[/center]

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

SinMaker, przekazałem w sferach gg. Więc tak jak Ci już wcześniej pisałem. Zdrowiej i czekamy na Ciebie na następnym PPV :mrgreen:

Tytuł:
Nowy

Czekam na wasze RR...Dajcie wycisk Natanowi:D

Wycisk to mogę dać tobie.....3 zdania !!!! a przynajmniej napisz chociaż 2 linijki bo twój post wygląda jak typowy SPAM , warna nie dam ale uważaj

[ Dodano: Pią Sie 27, 2010 11:29 pm ]
Mike spokojnie...:D sory nie wiedziałem że jest tu minimalna długość posta,tak więc zróbcie najlepsze RR w wsw i pokażcie klase jak zwykle

Ostatnio zmieniony czw sie 26, 2010 12:03 am przez Melon, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

|I co z tym RR ? miało być w okolicach grudnia ? Pomysł zdech czy mikołaj nie przyszedł ?

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

Ivolus, co Twój post wnosi do tematu ? jak na moje oko tylko prowokujesz do cudownej kłótni. Skoro chłopaki z WSW nie wstawili RR to znaczy, że mieli jakiś powód, że stało się tak a nie inaczej ...

Tytuł:
Rozwojówka

Jerichoholic pisze:
Ivolus, co Twój post wnosi do tematu ? jak na moje oko tylko prowokujesz do cudownej kłótni. Skoro chłopaki z WSW nie wstawili RR to znaczy, że mieli jakiś powód, że stało się tak a nie inaczej ...

A co wnosi Twój post? W ogóle po co jest ten śmieszny temat otwarty?

Założony 20 sierpnia 2010 roku a dzisiaj mamy 6 stycznia 2011 roku.

Tak długo to chyba nie trwa i ktoś z WSW mógłby napisać co się stało że nie ma RR?

Poza tym Jeri. To Ty zaczynasz prowokować. Ivo zapytał tylko co z galą.

Ja też osobiście na to czekam ale od sierpnia cisza.Więc wiesz.

"tak więc RR jest 22 Sierpnia"
"będziemy wchodzili , uwaga , uwaga co 2 minuty"

O tak! Napisali i nic nie ma. Więc co się dziwi ktoś. Dziwne żeby od sierpnia nie znaleść czasu na nagranie tej gali albo wrzucenie. Ale cóż.Jak kto woli.

Dla mnie to jeden wielki syf

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

chudinhoRKO pisze:
Dla mnie to jeden wielki syf

Za to zrobienie ludzi w konia, ze komuś życie zagraża to naprawdę ogar na maxa. Czekamy jeszcze jak zadzwonicie na policje, ze ktoś zadźgał Chudincho, really awesome.

Ogólnie temat do zamknięcia, nie nikt nic tutaj madrego do powiedzenia, a panowie z Wolowa niech mysla nad kolejnym genialnym pomyslem na Storylajn

Tytuł:
Star

Skoro temat otwarty to dodam swoje 2.5 grosza ;]

Sam czekałem na RR bo byłem ciekaw jak to wszystko wyjdzie.Skoro WSW odwołało "galę" mogło napisać to na swojej stronie która jest u nas na głównej forum czy też napisać tutaj temat że nie mają wystarczająco osób na taki projekt. Tak czy inaczej liczę jeszcze na tą galę bo chcę zobaczyć coś ciekawego i innego niż dotychczas widziałem.

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ]