Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt lis 15, 2019 9:39 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 365 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

W tym temacie dyskutujemy o raperach(nie tylko polskich), nowych płytach, zapowiedziach, oczekiwaniach, nowych kawałkach itp.

Może zacznę dyskusję. Co sądzicie o duecie Pezet - Kamil Bednarek? Według mnie może wyjść z tego bardzo dobry kawałek i czekam na niego z niecierpliwością. A jakie jest wasze zdanie?

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Pezet feat. Kamil Bednarek, w sumie nie będe mówił czy to jest bez sensu, czy sie jaram, nie bede hejtował Bednaraka, bo... wszystko po przesłuchaniu kawałka. Czysty zabieg marketingowy, jakby mu zależało na dobrym kawału to by zaprosił kogoś innego, tego całego Grizzulaha, co był na Dziś w moim mieście. Bednarek swoje fanki ma, wiadomo, że nie kupią płyty dla jednego kawałka, ale przesłuchają na necie może im się spodoba i zawsze coś będzie. Pezet ma 250k fanów na fejsbuku, więc swoje mu się sprzeda, ale takim zagraniem zawsze coś pójdzie do przodu. Licze na dobry kawałek, bo uwielbiam pezeta.
Czekam na całą płytę.

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Ja myślę że oni jakoś by do siebie nie pasowali, może dlatego że nie jaram się aż tak muzyką typu hip-hop/reggae tylko wole taki ala czarny rap, coś w ten deseń, dlatego np. wole takiego Peje, Palucha, czy z oldshoolu PFK - jednak fakt trzeba poczekać i zobaczyć co z tego wyjdzie.

2x WFQ Tag Team Champion /w TLK

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Również wole taki oldschoolowy rap. A co powiecie o duecie Solar & Białas ? Według mnie są naprawde dobzi. Oto kilka ich przeróbek
http://www.youtube.com/watch?v=_Xc1c4XNcvE
http://www.youtube.com/watch?v=-NWXNMYiqCI
http://www.youtube.com/watch?v=-q5vfS1tuoM

Oczywiście oprócz takich przeróbek mają kilka własnych płyt.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

JA PIERDOLE :lol:
za pierwszy track props stąd do Los Angeles i z powrotem :D mimo, że rzygam już tym bitem White & Yellow to pomysł na wrzucenie eldoki na wolno uważam za zajebiste :D hahaha, a ja tego kiedys słuchałem i dopiero teraz skumalem, ze to przeróbka :) dzięki Tupak!

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

No, Solar/Białas się jaram, już mam kasę odłożoną na legal, który wyjdzie 1 września. Goscinnie pojawia sie: Tetris,Mielzky,Danny,Roka,Bonson,Orzeu a calosc oskreczuje DJ Ace, tym bardziej jest na co czekać.

Tytuł:
Mid carder

Co sądzicie o bitwach freestylowych? BEZ FREESTYLU NIE MA RAPU

Według mnie najlepszą bitwe jaka miałem okazję oglądać to TeTris vs Muflon zajebiste pancze z obu stron, z resztą Tetris na wolno jak i w dissch jest koxem, zapytajcie Diox'a albo ciacha :P Polecam rownież Tetis vs Pan duże Pe aczkolwiek nie lubie dużego pe bo drze ryja i macha rękami jakby ADHD miał oraz również Enosn ( imo iz ma wade wymowy na free kox ) vs 3-6

No i oczywiście kultowy FREE ELDO JAK COP ROBO OCZYSZCZAM MIASTO <SMARKNIĘCIE > Z PUSTA GLOWA

Obrazek

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Tetris to jest rozpierdalacz, nieważne czy chodzi o free, czy płyty bo to i to dobre :D W sumie tak mocno nie jestem zagłębiony, ale za najlepszego freestylowca uważam Eldokę, jego już legendarny fri u Reda jest chyba najlepszy jaki słyszałem, ta szybkość, te rytmiczne smarknięcia! och, moc..
Nie no oglądałem Bitwę o Mokotów 2011 na streamie, zaimponowało mi to a z tego co obejrzałem to najbardziej wpadł mi Muflon, Czeski i Bonez :) Dużo się też mówi o Ostrym jako tym najlepszym. Rzeczywiście - jest ciekawy, ale nie o to mi chodzi. Co sądzicie o Skrzypku?
Ja osobiście go od dłuższego czasu nie trawię jego płyt są w optymistycznej wersji średnie, a z każdej wyciągnął z 2, 3 fajne piosenki. Na dodatek wydaje płyty regularnie co rok, co płyta to słabsza i chłop skończył się z 3, 4 lata temu.

Tytuł:
Mid carder

dziwne, że skończył się 3-4 lata temu skoro właśnie sprzedasz jego płyt wzrosła TTD platyna ostatnie same złota, Ostry to jeden z moich ulubieńców ale nie chodzi mi tylko o rap ale także o reprezentowanie hip-hop'u, nie pcha sie do tv, gra mnóstwo koncertów, przy ostatniej płycie Jazz, dwa, trzy nie udzielił ani jednego wywiadu, a złoto w kilka dni, dla mnie krążek Tabasko ociera się o geniusz, sam mam Tabasko, TTD, J23, O.C.B, hollylódź, POE2, Ja tu tylko sprzątam i jazz w wolnych chwilach nie żałuję każdej :)

Polecam także free eldoki w Eldo, Klema, Seba, Ostry - Radio Szczecin

Obrazek

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

bitwy freestylowe staram się śledzić regularnie, ostatnią jaką oglądałem była Bitwa o Papier organizowana przez Popkillera. Na bitwę przyszło ze 30 osób, i to one decydowały o tym kto wygrywa. Najlepiej pokazali się Białas, Solar (finaliści) i Oset, którego pierwszy raz zobaczyłem na Bitwie o Mokotów 2011, i od razu go polubiłem. Freestylem zainteresowałem się na początku tego roku, najbardziej podoba mi się WBW 2009, oglądałem tą bitwę najczęściej. Co do ulubionych freestylowców to - Solar, Białas, Enson, Oset, Tetris.

Tytuł:
Adept
Awatar użytkownika

Najlepszy FreeStyle ma Smarki Smark, jak dla mnie ;d
Co do Bednarka i Pezeta, to szczerze to mi to jakoś strasznie nie przeszkadza. Widać tylko po tym jak Polski Rap się zmienił, jeszcze w latach 2000 było by to nie do pomyślenia. Ten Rok był dobry
1. Sokoł&Marysia
2. Slums Attack Reedukacja
3. PDG Gawrosz.
Proponuje jutro z rana wejść na kanał PROSTO na YT. Ukaże się tam Klip (ponoć zajebisty) do utworu Reset ^^ http://www.youtube.com/watch?v=lRtDhZrOjfk
Co do oczekiwań to na pewno Pezet, Śliwa, Paluch, wspólna płyta Pei i Jeru :)

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Nie do pomyślenia? Trzeba się rozwijać, nie będe słuchać co roku 15 płyt o tym samym, w tym samym stylu na podobnych bitach. Pezet odnalazł się jako zbuntowany ruchacz lasek na Rozrywkowej, odnalazł się na bitach Noona i odnajdzie się na najnowszej dubstepowej płycie. Leci w nowy w styl i powinieneś wiedzieć o co chodzi. Na ostatniej płycie mial kawałki z Grizzulahem.. Czemu nie może być Bednarek? W sumie na plus, bo fanki Kamila to przesłuchają, po prawej na yt mają inne tracki, też przesłuchaja - może kupią płytę? Promocja też jest, a jak Fokus nagrał kawałek z Dodą to takich hejtów nie było. Czekam i jak pisałem - jaram się.

Prezes Lukasiu pisze:
1. Sokoł&Marysia
2. Slums Attack Reedukacja
3. PDG Gawrosz.

Zupelnie się z tą opinią nie zgadzam, Sokół z Marysią nie będą u mnie nawet w pierwszej piątce, a o pozostałych płytach nie rozmawiam - bo nie sluchałem, a jakby były dobre to bym o tym wiedział. Moja pierwsza trójka na ten moment?

1. Zeus - Zeus, jak mogłeś - rozpierdol co Zeus zrobił i jak odnalazł się na takich bitach. Podoba mi się jego styl, jest inny niż taki old schoolowy rap, no ale nie lubię stać w miejscu. Fajne śpiewane refreny no i płyta chociaż częściowo - jest o czymś.
http://www.youtube.com/watch?v=9qK2gNghScM
http://www.youtube.com/watch?v=5qw4SoSF ... re=related

2. Hans z 52 Debięc - 8
3. Diox/Grubson

2.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Jeśli chodzi o freestyle to ja się tym zainteresowałem już jakieś 3 może 4 lata temu, także sporo walk już zobaczyłem. Jeżeli chodzi o punche to nie ma lepszego nad Muflona. Koleś jest przezajebisty. Dobrze też nawija 3-6. Tetris to według mnie freestylowiec idealny, koleś ma świetne punche i flow. Najbardziej mnie dziwi, że nie zdobył żadnego pasa :D Białas, Solar, Enson, Flint to również czołówka, każdy z nich jest dobry. Nie zapominajmy o Pogo, który jako jedyny pokonał 3 najlepszych ( Tetris, Duże Pe i Muflon ). Ostatnio bardzo duże postępy zrobił Sosen, a jego walka z Orzełem już chyba przeszła do historii.

http://www.youtube.com/watch?v=-kJF8vsH4tE Oto ta walka.
http://www.youtube.com/watch?v=rv9X2ZsluT0 Walka Sosena z Pogo również dobra.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Ostatnio zmieniony pn sie 01, 2011 8:38 pm przez Tupak, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł:
Mid carder

Cytuj:
Promocja też jest, a jak Fokus nagrał kawałek z Dodą to takich hejtów nie było

hah chyba nie wiesz o czym piszesz -.-

Lubie tetrisa bo koleś nie drze ryja nie robi przerw tylko wpada jakby w trans i fajnie macha palcami lewej ręki wtedy :D Tetris- Prawo do braga

Co do bednarków czy tego typu śpiewaków to mi ujdą ale nie trawię gwiazdeczek typu doda, farna i innych popowych spiewaczek

Obrazek

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Przemek Kruk pisze:

Promocja też jest, a jak Fokus nagrał kawałek z Dodą to takich hejtów nie było

hah chyba nie wiesz o czym piszesz -.-

może źle napisałem. były hejty, ale było też dużo przychylnych opinii na ten temat, a jak czytam cos na temat pezet/bednarek to hejty też są - czemu się dziwie - bo gdyby Bednarek nie wystąpił w MT to nikt nie miał by nic przeciwko. Jest jakaś wielka różnica między Jamalem, Raslutą czy Bednarkiem?

Przemek Kruk pisze:
ostatnie same złota

Reedukacja ma platynę, a dużo bardzo dobrych płyt - jej nie ma, więc słaby argument. Fani i tak kupią największe gówno, a fanów ma od cholery - tak jak zauważyłeś, nie mając żadnych wywiadów, itp. Dla mnie się kończy - która z jego ostatnich płyt jest dobra? c

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 365 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna