Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest ndz lis 18, 2018 4:30 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Obrazek

Terryn Terrel była gosciem ZOO Magazine, gdzie udzieliła krótkiego wywiadu.

Jak trudno było wykazać się tobie jako zawodowej wrestlerce?

Terryn : To było bardzo trudne. Myślę, że kiedy kobieta przychodzi do tego biznesu ze świata modelingu to automatycznie uważasz ją za modelkę, a nie zapaśniczkę. Chcę dać ludziom powód, aby uwierzyli, że wrestling to moja najważniejsza zyciowa pasja.

Co sprawiło, że zmieniłaś branżę?

Terryn : Zawsze bardzo często uprawiałam sport. W szkole średniej brałam udział w trójboju, oraz należałam do grupy cheerleaderek. Nigdy nie myślałam, że zostanę modelką. To wyszło samo z siebie. Jednak moją przyszłość wiązałam z zapasami, bo tu się całkowicie odnajduję.

Co było kluczem do sukcesu w dywizji KO?

Terryn : U każdej z zapaśniczek w tej dywizji dużą rolę odgrywa tyłek [śmiech] Ale tak na poważnie, to każda z dziewczyn jest gotowa oddać wszystko, naszą pasją jest wrestling i TNA daje nam spore pole do popisu. Myślę, że to właśnie jest fajne w tej federacji.

Będziesz na styczniowej trasie TNA w Wielkiej Brytanii?

Terryn : Oczywiście! Zrobię wszystko żeby tam się znaleźć. Kocham Wielką Brytanię i ich fanów, nie wspominając już o zakupach w Anglii. Zawsze możemy oczekiwać tłumu kibiców, którzy nas nie zawiodą.

Jaki był twój najgorszy uraz jak do tej pory?

Terryn : Kiedyś w walce wrestlingowej złamałam rękę. Moja kość przedramienia pękła praktycznie na pół. To było chyba najgorsze. Na szczęście nic więcej mi się takiego nie przytrafiło. Zaledwie guzy i siniaki, resztę pozostawiam kaskaderom…

Dziękuje za krótki wywiad.

Superstar
Awatar użytkownika

Dzięki za kolejny wywiad ! :D
Tak na początku tu musze powiedzieć, że bardzo podoba mi się to zdjęcie. Szczerze to nie wiedziałem, że Taryn była modelką. :D Wywiad mimo, że krótki to dość fajny. Na pewno ciężko jest przejść z modelingu na wrsetling, ale uprawianie sportów i bycie cheerleaderką na pewno w tym pomaga. Nie wiedziałem również o tej kontuzji. Złamanie kości podczas walki... to musiało boleć.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Legenda
Awatar użytkownika

Dzięki za wywiad :D fotka bardzo fajna. Gdzieś czytałem że Terryn miała w przeszłości styczność z wyczynami kaskaderskimi i to ją w pewnym sensie przyzwyczaiło do bólu. O tej kontuzji nie miałem pojęcia i jak czytam co się stało to faktycznie nie było miło :P

Star
Awatar użytkownika

Dzięki za co prawda krótki ale całkiem spoko wywiad z Tarryn :D Na wstępie, super dobrana fotka, bardzo pasująca :D Z tej krótkiej rozmowy dowiedziałem się kilku ciekawych rzeczy o Tarryn, fajnie że była szczera i normalnie opowiadała o np. przejściu z modelingu na wrestling. O tej kontuzji także nie widziałem, no ale tutaj tym bardziej props dla niej, że dała rady z tego wyjść, szczególnie z tak bolesnego urazu jak złamanie kości, dodatkowo w czasie walki to już kompletna masakra :P Fajny też tekst o tyłku, ma w nim w sumie sporo racji ale widać, że jest to fajna dziewczyna z dobrym podejściem do sprawy.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ]