Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob lip 21, 2018 11:33 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Tytuł: Poema TV #2
Low carder
Awatar użytkownika

Jeżeli chcecie dowiedzieć się m.in...:
- co subskrybują autorzy Poemy
- w jakich warunkach i nastrojach powstają następne odcinki podcastu
- kto jest kozakiem w necie, a .... w świecie
- kim jest Czoko
- kto wrócił z zaświatów i jakie były na to reakcje
- komu należą się pozdrowienia, a komu nie

...koniecznie przesłuchajcie tego nagrania. Link dostępny poniżej!

https://www.youtube.com/watch?v=AaPJxnH ... tu.be&hd=1

1 x WFF Tag Team Champion
2 x WrestleOskar
1 x User Miesiąca
#1 Monika Fan

Obrazek

Tytuł: Re: Poema TV #2
Superstar
Awatar użytkownika

No o to mi chodziło! Było ostrzej. Pancze grube jak Chris Hero
Spoiler:

Poszczególnych części to mi się nie bardzo chce opisywać, ale tak na szybko.
- Zgadzam się z oceną komentarzy
- Tak No Chance to debil
- W porównaniu do 1 odcinka jest postęp w chuj. Props zdecydowanie.

PS: Chuj wbijam w Forlana.

Superstar
Awatar użytkownika

Podbijam Ramzesa, jest znacznie lepiej niż w pierwszym odcinku, jest dobrze w chej.

Ale proszę, niech osoba odpowiedzialna za dźwięk ustawi tak by było dobrze xD. O ile słucha się okej, o tyle ocena jest niższa za słaby dźwięk. Jeden nawija mi w jednej słuchawce, a dwóch w drugiej. I to jeszcze ten w lewej wciąga koke nosem co kilka minut xD. PS. I wyłączyć wszystko co się da. Zero profesjonalizmu xD #takbardzohejt

A ten pies to co tam robił? Ludzie tutaj karierę robią to wyczuł szanse xD.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Good job :))

:arrow: Co do No Chance jest zarówno genetycznym debilem jak i trollem jak i wszystkim innym, co opisuje jego nienormalność.

:arrow: Zgodzę się z Domiszum. Poprawcie w przyszłości jakość dźwięku.

:arrow: Wiecie, że łamiecie prawa autorskie ściągając wszystkie info z naszego forum? 8)

Superstar
Awatar użytkownika

Hahhaha, było trochę pikanterii i oto chodzi panowie i Carrik, którego nie pozdrawiam :*

Ja jako, że nie słucham tegoż niesamowitego tworu w słuchawkach, tylko normalnie, to nie mam problemu z rozpoznaniem głosu któregokolwiek z panów. Póki co PeDroDr "ciągnie" PoemeTV jak Christian, Ortona na SummerSlam w 2011 roku. Chociaż jak teraz patrzę to bardziej wskazane byłoby w tym wypadku słowo PROWADZI, ale to szczegół XD Propsy także dla Maćka za pancze, które mimo, że wymyśla w kilka sekund, to trzymają poziom :D No i Carrik, któremu fejmu dodaje pies XD Był Pat i kot, to teraz może Carrik i pies?! To byłoby ciekawe... XD

Całe show jak zwykle skradł No Chance, a raczej jego temat. Według mnie to jest bardziej:
Obrazek

aniżeli zwykły troll, no ale trzeba mu przyznać; działał na rzecz wrestlingu w Polsce :!: Otóż ten niezwykły user wykonał biografię Eve Torres i to w jakim stylu - KOPIUJ-WKLEJ. No no, propsy 8) W końcu nie każdy potrafi użyć kilku tagów(użył ich w ogóle? XD ) no i kolorów, a raczej koloru XD
Niemniej szkoda mi, że już go nie ma z nami [*]. Obawiam się, że ratingi SB(tutejszego CHATU) wkrótce spadną do poziomu TNA, czyli... sami sobie dopowiedzcie. Mam dla Was temat do następnego odcinka, czy NML lub No Chance są potrzebni dla tego biznesu zwanego forum WrestleFans :?: :!:

No i tak konkludując mogą chaotyczną(a jakżeby inaczej) wypowiedź: to ja go odkryłem :!: W końcu to ja jestem(byłem?) jego kolegą z ławki, który walił konia pod ławką, no i to moja skromna osoba przyczyniła się do pierwszego bana na jego forum 8)

Motyw z CB to tak wisienka na torcie :lol: Porównam to do spota JoMo z RR 2011 czy Kofiego Kingstona z przeróżnych PPV z Royal Rumble i Money in The Bank na czele XD

Prędzej WAO napiszę posta w temacie związanym z wrestlingiem, aniżeli Chris zacznie regularnie pisać na SB XD

Fajnie też, że wspomnieliście o dawnej legendzie tego forum - krytykug. O takich userach trzeba wspominać, gdyż w końcu miał on zadatki na Shady'ego roku, ale dzięki właśnie takim userom jak Carrik, którzy zapomnieli o jego istnieniu nie otrzymał tej prestiżowej statuetki :cry:

Było lepiej niż poprzednio, ale zawsze może być lepiej. Mierzcie wysoko, bo pamiętajcie stagnacja to automatyczny krok w tył, także czekam na kolejny epizodzik :faja: No i propsy panowie 8)

Obrazek

Obrazek

Mid carder
Awatar użytkownika

Ale zrobiliście ze mnie chuja, chuje. Zacytowaliście to co wam wygodne, a już pozytywów nie cytowaliście. Ja jednak wbiłem tutaj by ratować swoje dobre imię i stwierdzić, że nie chodziło mi tylko o spotlight w waszym programie. No może tylko w 80%... ;)

Dobra, teraz konkrety. Ustawcie sobie te mikrofony, bo mi tak skaczecie od ucha do ucha. No może oprócz ostatnich 7 minut, bo tam wam chyba wszystkim naraz mikrofony padły i cholera nic nie było słychać. :/ Albo wywalcie Maćka i zostaniecie tylko w prawym... Pedro nieco wgniata was w fotele mic skillem (za co dla niego propsy), ale też się wyrabiacie... czasami. Dość ciekawe tematy poruszyliście, było i o sołtysie i o No Chance, aż ciekawi mnie jak wam wyjdzie cały odcinek o Mańku za tydzień. Życzę wam powodzenia w pracy no i nie pozdrawiam.

Felietonista roku 2014

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ]