Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn wrz 16, 2019 10:37 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 355 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna
Autor Wiadomość

Legenda
Awatar użytkownika

Kombat Pro Wrestling to nowa federacja wrestlingowa w naszym kraju.
Będą ją tworzyć głównie wrestlerzy występujący dotychczas w Do or Die Wrestling.

Informacja o KPW:

Kombat Pro Wrestling to nowa, profesjonalna federacja, skupiająca najlepszych polskich zawodników oraz szkoła pro wrestlingu. Naszym głównym celem jest krzewienie oraz popularyzacja w Polsce tej odmiany rozrywki sportowej. Organizujemy profesjonalne gale i pokazy na terenie całej Polski, w ramach których dostarczamy widzom zróżnicowaną rozrywkę na najwyższym poziomie. Dodatkowo Szkoła Wrestlingu KPW szkoli nowych adeptów pro wrestlingowego rzemiosła.

Treningi odbywają się regularnie w Trójmieście, a za ich prowadzenie odpowiadają ludzie, którzy tworzyli polski pro wrestling – Kamil Aleksander, Piękny Kawaler i Arkadiusz "Pan" Pawłowski.

Kombat Pro Wrestling znajdziecie na:
+ Stronie internetowej: http://kpwrestling.pl/
+ Facebooku: https://www.facebook.com/kpwrestling
+ Youtubie: https://www.youtube.com/channel/UCcOCNM ... AvYQvWT8Eg

Low carder
Awatar użytkownika

Początkowo miałem zastrzeżenie do nazwy i myślałem, ze zrobili mega botch, ale okazało się ze rozmawiali z prawnikami i spokojnie mogą jej używać - prędzej oni mogliby pozwać federacje z Francji i Ohio niż oni ich.

Ja się bardziej bałem pozwu od KSW, bo KPW jest za bardzo zbliżone.
Co ciekawe, DDW nadal istnieje jako firma.

Jak już zrobili takie promo, to czas zapowiedzieć jakaś galę i przygotować nowy pas - KPW Champion.

Superstar
Awatar użytkownika

Ja jestem ciekaw jak się zachowają ludzie z KPW. Jest to niby "nowa" federacja ( jak dla mnie jest to dalej DDW tylko pod inną nazwą z małym wyjątkiem - pozbyli się Don Dona na stałe, na co i tak się zanosiło od przenosin do Gdańska ), więc ciekawe czy otworzą się na inne strony. I ogólnie jak to będzie wyglądać, czy będą udostępniać jakieś walki na swoim kanale YT czy może całe gale i przede wszystkim czy będą zamknięci w swojej grupce tak samo jak we wcześniejszych latach. Jak będzie jakiś pokaz udostępniony to pewnie zobaczę jak to wszystko wygląda.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Low carder
Awatar użytkownika

17 i 18 października pierwsze treningi w Gdańsku
https://www.facebook.com/events/1522190968071847/

Tupak pisze:
Ja jestem ciekaw jak się zachowają ludzie z KPW. Jest to niby "nowa" federacja ( jak dla mnie jest to dalej DDW tylko pod inną nazwą z małym wyjątkiem - pozbyli się Don Dona na stałe, na co i tak się zanosiło od przenosin do Gdańska ), więc ciekawe czy otworzą się na inne strony.

Roster i sponsor MZW to też osoby z DDW, które założyły własną federację, bo mieli inną wizję wrestlingu. Osoby z KPW mają inną wizję wrestlingu niż DDW i MZW - ich produkt jest skierowany głównie do osób dorosłych.
od Grudnia 2014 roku, po przeprowadzce do Gdańska, DDW praktycznie w 99% prowadził Kamil Aleksander. Kamil w przeciwieństwie do Dona ogląda każdą złotówkę i zależy mu na promocji szkoły i federacji, którą prowadzi - Don po All Or Nothing II w wywiadzie dla Attitude Mówi, nawet wspominał, że nie ma czasu prowadzić federacji, bo ma inne obowiązki.

Tupak pisze:
I ogólnie jak to będzie wyglądać, czy będą udostępniać jakieś walki na swoim kanale YT czy może całe gale i przede wszystkim czy będą zamknięci w swojej grupce tak samo jak we wcześniejszych latach. Jak będzie jakiś pokaz udostępniony to pewnie zobaczę jak to wszystko wygląda.

Ja liczę, że głównie skupią się na promowaniu szkoły i federacji w 3mieście, bo to głównie lokalne publika będzie przychodzić na ich biletowane gale.
Przyjezdni będą, tylko kiedy im karta podpasuje - powiedźmy to sobie szczerze.

Grafik gal/pokazów w 2016 według mnie powinien tak się rozkładać:

Styczeń - Pokaz dla WOŚP poza 3miastem, ale w Woj. Pomorskim.
Marzec - Biletowane 2 godzinne House Show (w miejscu gdzie trenują)
Maj - Biletowane 2 godzinne House Show (w miejscu gdzie trenują)
Lipiec - Pokaz na sopockim konwencie fantastyki i mangii BALTIKON
Sierpień - Obóz Letni + Duża Gala za kasę sponsorów

i pod koniec roku dwa biletowane House Showy, albo jeden i druga duża gala (jak sponsorzy dadzą kasę)

Legenda
Awatar użytkownika

lygrys pisze:

5 godzin treningu w sobotę, a potem 4 w niedzielę ? Nieźle ich tam cisną.
Ciężko mi sobie wyobrazić, by ludzki organizm miał to wytrzymać. Nie widziałem nigdy treningu DDW, więc mogę być w błędzie, lecz zgaduję, iż trochę tego czasu na treningu się przesiedzi i czeka na swoją kolej przy danej czynności.
W takim układzie gdybym był zainteresowany trenowaniem, to korzystniej by dla mnie wyglądała oferta MZW: mniejsze koszta, bez przesadnego zapierdolu/mniej czekania (niepotrzebne skreślić), a też się podstaw nauczę.

Low carder
Awatar użytkownika

KL pisze:
lygrys pisze:

5 godzin treningu w sobotę, a potem 4 w niedzielę ? Nieźle ich tam cisną.
Ciężko mi sobie wyobrazić, by ludzki organizm miał to wytrzymać. Nie widziałem nigdy treningu DDW, więc mogę być w błędzie, lecz zgaduję, iż trochę tego czasu na treningu się przesiedzi i czeka na swoją kolej przy danej czynności.
W takim układzie gdybym był zainteresowany trenowaniem, to korzystniej by dla mnie wyglądała oferta MZW: mniejsze koszta, bez przesadnego zapierdolu/mniej czekania (niepotrzebne skreślić), a też się podstaw nauczę.

powstały dwa filmiki pokazujące jak się trenuje w Gdańsku

Vttitude #37 - Relacja z pierwszego treningu DDW w Gdańsku (18.01.15).
https://www.youtube.com/watch?v=GWLUXuKh4vU

Szkoła Wrestlingu DDW w Gdańsku
https://www.youtube.com/watch?v=1oOjM-JnN_Q

Wydaje mi się, że ćwiczą też proma, bo tym się zajmuje Arek Pawłowski - Kamil i Kawaler tylko sprawami wrestlingowymi.
Adepci KPW to głównie osoby z Pomorskiego, więc wątpię by im się chciało jechać do Głuchołazów.

MZW ma niższe ceny, ale lokalizacja może zniechęcić przyjezdnych do trenowania u nich - najlepszą frekwencję mieli by we Wrocławiu, wątpię by Wałbrzych coś zmienił, bo to miasto mniejsze od Rzeszowa z tego co pamiętam.

MZW powinno teraz wyjść na ulice Głuchołazów i starać się zachęcić lokalnych mieszkańców by zapisali się do nich chociaż na jeden trening - tym bardziej, że mają ceny przystępne.

Próbowałem przekonać pewnego 200cm 18-latka z Opolskiego by spróbował swoich sił w szkółce MZW, ale powiedział tylko, że "się zastanowi".

Wszystkie potrzebne informacje mu dałem. więc może zdecyduje - najważniejsze, że dowiedział się o MZW.

Legenda
Awatar użytkownika

Low carder
Awatar użytkownika

Z tego co widzę nagrali materiał w sierpniu podczas obozu letniego DDW 2015. Z tego co wiem, Kasandry i Klarysa nie było (pretendent do pasa DDW, ale po utworzeniu nowej federacji plastikowy pas poszedł do kosza) na wakacyjnych treningach. Od sierpnia w ich szkółce trenuje krewna(?) Miry (to same nazwisko), więc nadal są trzy kobiety na treningach. Fajnie, że wrestlerki też trenują divy
Spoiler:

- na galach w Trójmieście, przez liny skaczą 4 osoby: Kaszub, Piękny Kawaler, Kamil Aleksander i Mateusz Kowalski - ten ostatni skacząc zahaczył jedną nogą trzecią linę i upadł tak, ze wszyscy myśleli że się połamał :D (na szczęście nic mu się nie stało i medycy nie musieli odpalać karetki).

Pierwszy oficjalny trening KPW już trwa, zaczęli o 15:00.

p.s. ostatnio dla innego portalu o wrestlingu Arek Pawłowski udzielił wywiadu w sprawie KPW, ale nic nowego tam nie powiedział. Rzeczy typu "nie wykluczamy gali w innymi miejscu niż w Trójmieście" albo "nie wykluczamy współpracy z wrestlerami zza granicy".

Jak dostaną na to kasę od sponsorów i wyjdą na zero, to czemu nie.

Legenda
Awatar użytkownika

14 Listopada pierwsza gala KPW i coś na wzór Bragging Rights razem z Węgierskim HCW.
Niezły początek, choć przyznam że od razu przychodzi mi na myśl że będzie podobnie, jak przy turnieju na DDW All or Nothing 2 - część walk skończy się szybko i nagle. Czy tak będzie, to się okaże. Zapewne opowie nam o tym po gali Krzysiu Liger ;)

Low carder
Awatar użytkownika

Jestem ciekawe frekwencji, bo w niecały miesiąc trudno jest dobrze wypromować taką galę.
Trzeba liczyć na to, że plakaty na mieście i przystępne ceny skuszą lokalnych laików - Liczę na minimum 100 osób.

Tak czy inaczej jestem ciekaw jak organizacyjnie będzie to wyglądać - Kamil w maju na DDW House Show 2 mówił mi, że mają już odłożone pieniądze na dużą promowaną plakatami na mieście.

KL postaram się więcej nakręcić niż na DDWxBatlinon, ale całych walk nie będę kręcił, bo chce sobie po chantować i poklaskać :wink:

Superstar
Awatar użytkownika

Pomysł na galę jest jak najbardziej interesujący, zobaczymy co z tego wyjdzie. I oczywiście naprawdę fajnie by to wyglądało gdyby za jakiś czas to naprawdę była KPW vs. World i zrobienie z tego czegoś bardziej w stylu World Tag Series jak w AAA bodajże. Na razie można przynajmniej na Krzysia Ligera liczyć i na to, że coś nagra :P

Tak btw. Bianca fajnie spisuje się w swojej roli, ale jakoś mi nie pasuje na taką sekretareczkę :/

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Low carder
Awatar użytkownika

Siwy Ja liczę, że na #KPWvsTheWorld zaczną się storyliny. Może jakaś wojna KPW vs HCW? Dziwne, że tego nie było w DDW.
W sumie po resecie, taki turniej ma sens, bo wyłonienie pierwszego mistrza KPW, powinno mieć miejsce na lepiej wypromowanej gali - żeby to było duże wydarzenie i pas coś znaczył.

Całych walk raczej nie nakręcę, raczej segmenty mówione i spoty np. Divy, ale postaram się namówić inne osoby, które będą na gali by też kręcili filmy i wrzucali je na yt czy inne portale społecznościowe.

KPW na pewno będzie kręcić całą galę i mam nadzieje, że wrzuci całą na youtube jak to było z DDW All Or Nothing 2.
Według mnie lepiej to wrzucić do sieci, na youtube albo na jakieś VOD, ustawić reklamy lub płatność SMSem, niż wydać na DVD.
DVD opłaca się wydać tylko w limitowanym nakładzie, fani może to kupią, a reszta i tak zobaczy piracki rip.

Przy VOD pewnie też by latały pirackie linki, ale ja bym wolał zapłacić SMSem niż kupić DVD.
Kupić to sobie mogę koszulkę.

Według mnie Bianca pasuje jako GM KPW, idealnie to się łączy z jej gimmickiem.
Najpierw była z Arkiem Pawłoskim, potem w stajni Pięknego Kawalera, by na koniec ich wszystkim wyrolować i stać się prawą ręką nowego prezesa.
Heelowa diva podążająca za władzą.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Świetną sprawą jest to,że powstała nowa federacja pro wrestlingu w Polsce.Już po samych odliczaniach poprzedzających ogłoszenie otwarcia KPW widać,że jest to konkretny projekt.Pierwsza gala zapowiedziana tak szybko pokazuje,że będzie to coś dobrego.Bardzo podoba mi się też to w jaki sposób prowadzone są konta KPW na YT i FB oraz ich strona internetowa.Wierzę,że są to właściwi ludzie,na właściwym miejscu i życzę im wszystkiego dobrego i mam nadzieje,że KPW odniesie ogromny sukces.

Superstar
Awatar użytkownika

lygrys pisze:
Siwy Ja liczę, że na #KPWvsTheWorld zaczną się storyliny. Może jakaś wojna KPW vs HCW? Dziwne, że tego nie było w DDW.

Coś z tego mogłoby wyjść, ale z drugiej strony nie wolno oczekiwać od federacji, że od razu zaczną jakieś "inwazje" i tego typu sprawy. Nie jest to zły pomysł, ale na ten moment nie jest też to pomysł dobry. Już po jakimś wprowadzeniu w federację, z pewnością taki storyline miałby bardzo duże szanse bytu.

Cytuj:
KPW na pewno będzie kręcić całą galę i mam nadzieje, że wrzuci całą na youtube jak to było z DDW All Or Nothing 2.
Według mnie lepiej to wrzucić do sieci, na youtube albo na jakieś VOD, ustawić reklamy lub płatność SMSem, niż wydać na DVD.
DVD opłaca się wydać tylko w limitowanym nakładzie, fani może to kupią, a reszta i tak zobaczy piracki rip.

Na YouTube jest opcja płatnego oglądania filmów, więc spokojnie można by wrzucić pełną galę za kilka złoty oraz coś co robi WWE, czyli wrzucanie fragmentów walk, aby zachęcić do obejrzenia całości. A piraci jeszcze przez długi czas się nie pojawią, po co im piracenie gali od małej federacji w skali światowej? No chyba że KPW naprawdę stanie się europejskim New Japan Pro Wrestling.

Cytuj:
Według mnie Bianca pasuje jako GM KPW, idealnie to się łączy z jej gimmickiem.
Najpierw była z Arkiem Pawłoskim, potem w stajni Pięknego Kawalera, by na koniec ich wszystkim wyrolować i stać się prawą ręką nowego prezesa.
Heelowa diva podążająca za władzą.

Osobiście nic do niej nie mam, po prostu jakoś tak dziwacznie mi się ogląda Biancę jako w zasadzie sekretarkę. Sprawuje się w tej roli dobrze, ale po prostu... No, nawet nie jestem w stanie wyrazić tego słowami. Coś mi tak dziwnie nie pasuje i tyle, choć narzekać na to nie mam zamiaru.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Low carder
Awatar użytkownika

W trakcie gali #KPWvsTheWorld będą kolejne treningi:

Trening odbędzie się w gimnazjum nr 8 na ulicy Żabi Kruk 5 w Gdańsku Głównym, w niewielkiej odległości od dworca. Termin to weekend 14-15 listopada w godzinach 14.00 - 18.00 (sobota) oraz 10.00 -14.00 (niedziela).

Wygląda na to, że tam też będzie gala, bo raczej nie zdążą przewieść ringu w inne miejsce - pewnie znalezienie wolnego miejsca w jakiś trójmiejskim klubie nie wypaliło.

Tam się odbywały DDW House Show 1 & 2
Spoiler:

To jest też ich stałe miejsce treningowe po przeprowadzce do Gdańska
Google Street View
https://goo.gl/maps/YQ2U5rL6nbt

Na moje oko spokojnie tam się zmieści 100 (50 po jednej i drugiej stornie ringu) miejsc siedzących.
Na galę zapowiedzianą tak późno (niecały miesiąc na promocję) spokojnie wystarczy - wynajęcie klubu kosztuje,a Węgrom trzeba zapłacić i załatwić nocleg.

Jak są wrestlerzy z HCW, to adepci KPW raczej nie wystąpią w Battle Royal, ale dostaną jakiś tam bonus

Wszyscy adepci otrzymują darmowe wejście na odbywającą się w ten sam weekend galę KPW vs The World, natomiast dla nowych adeptów, którzy pojawią się na treningu po raz pierwszy, specjalna oferta - darmowe wejście na galę + 2 bilety wstępu dla rodziny lub znajomych!

ewentualnie wystąpią w BRAWLu
Spoiler:

Edit:

Zostały już podane ceny biletów, miejsce gali i wstępna karta:

Odliczanie zakończone oficjalnym startem federacji Kombat Pro Wrestling przyniosło wiele emocji zarówno osobom zaangażowanym w świat pro wrestlingu, jak i fanom tej nietuzinkowej rozrywki sportowej. Wszyscy czekali na informację o pierwszej gali i ta chwila nadeszła - już 14 listopada w Gdańsku odbędzie się debiutancka gala KPW vs. THE WORLD: HUNG(A)RY FOR KOMBAT

Główną atrakcją i motywem przewodnim gali będzie międzynarodowy turniej pomiędzy zawodnikami KPW a reprezentantami węgierskiej federacji HCW. Najlepsi zawodnicy z obu krajów, już niebawem staną naprzeciw siebie do zaciętej walki o Puchar Narodów.

W turnieju wystąpią:

Po stronie Polski:
Bianca
Kaszub
Robert Star
Piękny Kawaler
Kamil Aleksander

Po stronie Węgier:
Audrey Bride
Nitro
Dover
Ron Corvus
Renegade

KARTA GALI:

Tag Team Match:
GREG i Luxus vs. Boski Ostrowski i Victor Rosetti

Kasandra vs. Mira - wrestling

Pojedynek turniejowy:
Bianca the wrestler vs. Audrey Bride

oraz cztery inne pojedynki turniejowe, które zostaną ogłoszone już niedługo!

Galę poprowadzi Arkadiusz Pan Pawłowski.

Zapowiadają się wielkie emocje i zacięta rywalizacja na najwyższym poziomie. Zawodnicy walczą o honor, szacunek, a także jedyny w swoim rodzaju Puchar Narodów, który wzniesie zwycięska ekipa.

Za opiekę medyczną na gali będzie odpowiadać firma METEOR.

Dodatkowo na gali nie zabraknie atrakcji związanych z innymi sportami walki - pojawią się przedstawiciele grupy Abada Capoeira z widowiskowym pokazem Capoeiry, odbędzie się też pokaz judo prowadzony przez pochodzącego z Trójmiasta judokę - Filipa Puzyra.

Miejsce: Sala gimnastyczna, ul. Żabi Kruk 5, Gdańsk.
Data: 14.11.2015
Czas: 19:00
Bilety: 40 zł (pierwszy rząd), 30 zł (normalny), 15 zł (ulgowy - uczniowie, studenci)

Pokazali też puchar

Puchar Narodów czeka już na zwycięzców!
Spoiler:

Z polskich for internetowych o wrestlingu oprócz mnie ma być Maxi4, Miss April & Wąglik, Schoop i jeszcze dwie osoby, ale nie napisze kto dokładnie, bo to nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzone.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 355 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna