Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr paź 23, 2019 8:18 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Maniacy! Już w najbliższą sobotę, mamy dla Was coś EKSTRA! Pierwszy taki pokaz w Polsce! Zapraszamy do Inowrocławia na Meksykański Festiwal Smaku! Wstęp wolny!!!
Obrazek

Legenda
Awatar użytkownika

Zapewne będzie to triple threat match pomiędzy zawodnikami przedstawionymi na plakacie, co akurat pasuje w klimat meksykański. Może pas na szali, co by publika wiedziała że o coś się toczy ten bój.

Low carder
Awatar użytkownika

Ciekawa propozycja ;)
Tylko pytanie... Na ile będzie to lucha libre? :D O ile o takich zawodników jak Shadow, czy Red Thunder mogę być spokojny, tak pozostali nie wiem czy będą w stanie 'fikać' po ringu jak luchadorzy ;)

No bo lucha to nie tylko maski...

Triple Threat Matchu z udziałem Jędrka, Shadowa i Thundera raczej bym się nie spodziewał, gdyż z zaufanego źródła wiem, że nie będzie to jedna walka, więc trochę kiepsko byłoby trzech zawodników z rosteru wrzucać do jednego pojedynku.

Postaram się być, bo do Inowrocławia nie mam aż tak daleko.. Na co liczę? Na dobre show... w stylu lucha :)

Superstar
Awatar użytkownika

Fajna idea, pasująca do festiwalu w Inowrocławiu. Mam tam całe 45 minut drogi pociągiem, więc o ile nic mi nie wyskoczy pojawię się aby promować wrestling

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Legenda
Awatar użytkownika

CenBoyz pisze:
Ciekawa propozycja ;)

Triple Threat Matchu z udziałem Jędrka, Shadowa i Thundera raczej bym się nie spodziewał, gdyż z zaufanego źródła wiem, że nie będzie to jedna walka, więc trochę kiepsko byłoby trzech zawodników z rosteru wrzucać do jednego pojedynku.

No ok, więc pewnie pół godziny i w tym czasie coś koło trzech walk. Jeżeli faktycznie tak, to całkiem OK rozwiązanie.
Co ważne, ruszą się wreszcie z Głuchołaz :]

Nowy

Inowrocław, czyli dość niedaleko od KPW. Ciekawe czy Kamil Aleksander tam pojedzie by szpiegować i może podkraść jakiegoś zawodnika :D

Low carder
Awatar użytkownika

Trzeba przyznać, ze MZW idealnie się strzelił w klimat imprezy.

hochlik pisze:
Inowrocław, czyli dość niedaleko od KPW. Ciekawe czy Kamil Aleksander tam pojedzie by szpiegować i może podkraść jakiegoś zawodnika :D

Z Gdańska do Wrocławia jest ponad 200km ;) Za to DFW ma blisko i może cześć z nich wreszcie się zdecyduje, pójść na trening MZW - tym bardziej, że mają podobną wizję wrestlingu.
KPW jest aktualnie na wakacjach.
Patryk Gołąb (nie wiem jak się nazywa w MZW, nie ma go jeszcze w rosterze), ten co walczył z Asmundem w Opawie, w 2015 trenował w DDW
Spoiler:

(nawet zrobił fajną Hurricanranę w DDW Battle Royal adeptów na DDW House Show 2)
Spoiler:

i KPW po czym rozczarowany (z tego co słyszałem nalegał na oficjalni debiut w ringu, ale trenerzy uważali, że nie jest jeszcze gotowy), wrócił do domu, zawalczył na jakieś gali DFW, A teraz jest w MZW.
Kiedy był jeszcze w DFW i mi ubliżał na Typowym WWE, nawet mu napisałem, żeby nie tracił czasu na backyard tylko pojechał do MZW.
Według mnie Patryk Gołąb i cały roster MZW nie pasuje do wizji wrestlingu KPW - głównie skupia się na psychologi ringowej i sellingu, dlatego Kawaler przyciął sobie latanie.
Po za tym dla KPW lepiej jest jak większość wrestlerów z ich rosteru pochodzi z Trójmiasta, bo wtedy częściej będę na treningach i galach swojej federacji.
Wątpię by Klarys i Kasandra odpuścili sobie wrestling, gdyby gale i treningi były w ich mieście.

Superstar
Awatar użytkownika

Nom, bardzo fajne kombo. Do tego miasto już dosyć potężne w porównaniu do Głuchołazów, więc może i frekwencja dopisze. Jest to jednak niesprawdzony obszar, przynajmniej dla MZW, także też cudów nie ma co się spodziewać. Lygrys daleko nie ma, więc może się wybierze? ;p

Ja z kolei jak się pojawi jakieś video, to chętnie obejrzę, bo walki z pewnością będą efektowne. O wybraniu się na pokaz w moim przypadku nie może być mowy, bo jest to dla mnie drugi koniec polski ^^

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Fighter pisze:
Nom, bardzo fajne combo. Do tego miasto już dosyć potężne w porównaniu do Głuchołazów, więc może i frekwencja dopisze.

Inowrocław 74 803 mieszkańców, ale to nie ma znaczenia bo to jest pokaz darmowy i do tego gościny - jedyny plus ze MZW nic do tego nie dopłaciło i ma szanse pokazać się przed nową publiką.

KPW robiło pokaz w Gdyni Arena (gdzie jest ponad 4 000 miejsc) i z tych osób, które ich oglądało, wróciło na biletowane gale z 3 osoby? A to teoretycznie byli ich potencjalni fani.
Wątpię też by fani meksykańskiego żarcia walili tłumami do Głuchołazów na biletowaną gale MZW.
By przyciągnąć polską publikę na gale polskiego wrestlingu trzeba by było organizować gale z samymi hardcore matchami.
Na laikach wrażenia nie robią divy, na nich wrażenie robi jak jeden wrestler uderzy drugiego jarzeniówką.
High Flying podoba się tylko polskim fanom wrestlingu, którzy nie są zbyt mobilni, bo przeważnie są uczniami albo studentami uzależnionymi finansowo od rodziców. A jak już zarabiają, to przeważnie zbyt mało, by przyjazd na polską gale wrestlingową nie był odczuwalny dla ich kieszeni.
Ja tam wole by wrestling pod względem frekwencji stał w miejscu, niżbyśmy w Polsce mieli same federacje typu CZW.

Fighter pisze:
Lygrys daleko nie ma, więc może się wybierze? ;p

Nie stać mnie, za mało zarabiam.
Prawdę mówiąc, nawet nie stać mnie by chodzić co 2 tygodnie na biletowane gale KPW.
Może, w przyszłym roku, moja sytuacja materialna się poprawi.

Low carder
Awatar użytkownika

No to tak na szybko...

- Polish Hammer vs Red Thunder
Może będę okrutny, ale nie chcę tego więcej oglądać. Pomiędzy nimi nie czuć wrestlingowej chemii, to wszystko się niestety nie klei tak jak powinno. Jędruś próbował narzucić trochę szybsze tempo, ale z marnym skutkiem i odnoszę wrażenie, że im więcej oglądam Jędrusia w ringu tym idzie mu coraz gorzej. Nie wiem czym jest to związane, być może po prostu wiek gra już tu dużą rolę... Pamiętam event w Smolcu, gdzie Jędruś walczył z Justinem i hej, ta walka była naprawdę dobra. Ta z Thunderem w Inowrocławiu niestety... bardzo przeciętna.

- Asmund vs Pan w Masce
Obaj występowali w maskach i mieli inne ring name'y, ale jakoś nie mogłem ich zapamiętać. Wiem tylko, że zaczynały się na "El", więc jak na Meksykański Festiwal Smaku przystało :D
Walka lepsza niż pierwsza, aczkolwiek w moim odczuciu mogło być troszeczkę lepiej. Na plus przeciwnik Asmunda...
A.. no i jeszcze... Tańczący Asmund z maską to nie jest to co chcę widzieć XD

- Shadow vs Adept MZW Patryk (wybaczcie, ale znów zapomniałem ring name'u... Coś chyba z Victorem było)
W porównaniu do pokazu w Opawie, Patryk miał założoną maskę... No ale w przypadku Lucha Show to nic dziwnego, wszyscy mieli maski. Pierwszy raz widziałem go w akcji (tzn. oglądałem wcześniej jego udziały w backyardzie) i naprawdę zrobił na mnie ogromne wrażenie. Szczerze mówiąc spodziewałem się, że tak właśnie będzie, to Patryk to bardzo utalentowany młody zawodnik, który na polskiej scenie pewnie jeszcze dużo pokaże. Przed walką wziął mikrofon i naobrażał Inowrocław. Podczas walki też można było usłyszeć z jego ust heelowe docinki, typu "zamknij się". Poziom ringowy? Bardzo dobry. Naprawdę walka ta stała na wysokim poziomie... Były efektowne akcje jak na lucha przystało, akcja poza ringiem... itp itd. Wszystko to sprawiło, że pojedynek oglądało się naprawdę przyjemnie.

Jeśli miałbym ocenić jak wypadło show po dwóch pierwszych walkach to raczej nie miałbym za bardzo o czym pisać... Main Event zrobił swoje. No i publika się trochę ożywiła.

A, skoro o publice mowa to w Parku było naprawdę dużo ludzi, dużo też przyglądało się walkom.
Warto też wspomnieć o odstępach czasowych pomiędzy walkami... Pierwsza rozpoczęła się jakoś 17:30, kolejna 18:20 i trzecia koło 19:00. Wyglądało to mniej więcej tak - koncert "meksykańskiej" kapeli, walka, koncert, walka, koncert, walka. Ale przynajmniej w tym czasie można było gdzieś pochodzić, np. zobaczyć tężnie :D

Cała impreza wyglądała naprawdę profesjonalnie. Wielka scena na której występowali artyści, niedaleko jej ring, a co ciekawe całość była nagrywana i zrzut (także z walk) można było oglądać na dużym telebimie. Muszę przyznać, że oglądanie MZW na tak dużym ekranie robi wrażenie :D

Na koniec jeszcze wspomnę, że byli też fani wrestlingu w tym ekipa DFW, która bardzo pomogła przy organizacji pokazu. Jeden był sędzią, drugi konferansjerem, a trzeci uderzał w gong. Nawet ja miałem mały udział, bo przyjąłem pas mistrzowski z rąk sędziego tuż przed gongiem main eventu... Chyba powinni mi za to zapłacić xD

Generalnie bardzo przyjazna atmosfera, rzekłbym rodzinna :D

Czy warto było jechać ok. 150 km? Myślę, że tak.

Low carder
Awatar użytkownika

Znalazłem parę zdjęć z MZW Lucha Show

Spoiler:

Spoiler:

Balik na swoim oficjalnym fanpage'u napisał, że był i skręcił parę walk.
o 21:00 ma wrzucić do sieci
https://www.facebook.com/TypowyBalik/po ... 6875738043

Low carder
Awatar użytkownika

A, ja jeszcze znalazłem takie (widać publikę z dwóch stron, scenę, telebim):

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

wiadomo ile osób kupiło koszulki MZW?
Chłopaki z MZW i Balik kupili?
To zawsze jest jakieś realne wsparcie dla federacji.

Superstar
Awatar użytkownika

lygrys pisze:
Balik na swoim oficjalnym fanpage'u napisał, że był i skręcił parę walk.
o 21:00 ma wrzucić do sieci
https://www.facebook.com/TypowyBalik/po ... 6875738043

Jak zawsze jesteś doskonale poinformowany, ale dobrze, że napisałeś - z chęcią ogarnę to co skleił. Szczególnie walkę Cienia z tym adeptem Patrykiem, bo według recenzji CenBoyza, to jest najbardziej warte uwagi.

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Skrót walki Shadowa z Prince Victorem od Balika: https://www.youtube.com/watch?v=e27piADJybw

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna