Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn gru 09, 2019 3:45 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Witajcie. Od dawna na naszym forum brakowało dyskusji na temat gier. Schemat tematu taki jak ten o filmach czyli opinie na temat gier w które ostatnio się grało oraz dyskusje na temat premier które nadchodzą lub gier które dopiero co wyszły. Więc z niewielką zmianą cytując "Po prostu, osoby interesujące się grami niech piszą w tym temacie, a osoby, którym wszystko się nie podoba, niech się nie udzielają."

Zacznę od dyskusji na temat nadchodzących premier w tym roku. Ja osobiście najbardziej czekam na Mafie 3. Gra wychodzi już na początku października i jest kolejną częścią gry studia 2K. Po 6 latch od 2 części gra zmienia nieco charakter na sandboxa, idącego w kierunku GTA. Kolejną ciekawą produkcją jest Dishonored 2 sequel świetnej gry z 2012, który zapowiada się jeszcze lepiej niż pierwsza część.

A wy na jakie produkcje w tym roku najbardziej czekacie?

Zapraszam do dyskusji.

Pozwolenie od KLa :)

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

Ja w sumie czekam tylko na WWE 2K17 oraz Battlefielda 1.

Dlaczego czekam na WWE? Bo 2K16 już mi się nudzi więc chętnie zapłacę za aktualizację rosteru i usunięcie 50 % zawartości na PS3. Co to 200 zł dla studenta? Gdybym miał PS4 czy tam mocnego PC to poleciałbym o 6 rano po WWE - dobre zmiany na aktualnej generacji się szykują i spodziewam się bardzo dobrej gry o wrestlingu. Ale nie mam i jakoś mi się nie śpieszy do tego także będę zadowolony z okrojonej wersji na PS3. Gdyby tylko jakieś screenshoty dali czy napisali czy cokolwiek tam dodadzą.

No i czekam na BF'a, bo interesuje mnie jak poradzi sobie BF o tematyce pierwszej wojny z kolejnym gównem od Call of Duty. Zawsze byłem fanboyem CoD'a a w MW3 (multi) mam przegrane ponad 8 dni. Dodajmy do tego multi w BO, MW2, WoW, Ghosts, BO2 więc wyjdzie ciekawa liczba. Ale w tym roku już jestem wkurzony po kolejnym Titanfallu od Activision czy co tam jeszcze robi tego CoD'a. Nie upokorzę się i nie kupię tego badziewia i nawet kurczę nie będę musiał, bo na PS3 nie wyjdzie. xD
BF zapowiada się niesamowicie ze względu na klimat, doskonałe multi i całą otoczkę historyczną. Beta była naprawdę dobra i kto wie czy teraz monopolu na strzelanki nie zdobędzie EA.

No i klasycznie - dorzucę do tego kiedyś nową FIFĘ z dość problematycznymi stałymi fragmentami (demo ograne). Już nie czekam na gry tak jak kiedyś i wystarczy mi do szczęścia Fallout New Vegas, WWE 2K, Fifa i jakiś dobry CoD.

Superstar
Awatar użytkownika

To ja coś o demku Fify, które wyszło chyba we wtorek. W skrócie - polecam pograć, bo rozgrywka jest serio przyjemna. O ile, tak samo jak prawie co roku jest szybki atak w drużynie.
W ogóle Fifa 17 jest przełomowa tak jak ta sprzed trzech lat. Jest zmiana silnika na nowy, co jest w zasadzie najważniejsze, bo reszta jest niejako z tym powiązana. Chociaż ta wersja jest o wiele ważniejsza niż wspomniana Fifa 14, bo do tego wszystkiego dochodzi ulepszony tryb kariery, oczywiście murzynem, żeby nie było, że rasizm.
Szykuje się naprawdę fajna Fifka, przy której można będzie sporo czasu spędzić.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Superstar
Awatar użytkownika

Ja w ostatnich latach gram, a w zasadzie już grałem w jedną serię gier. Mowa tu oczywiście o Fifie, którą od 13 kupowałem oryginalną. Wydawało się te 150 złotych, ale było warto - Ultimate Team i te sprawy. Kontynuacji jednak nie będzie, bo znów nie wiem po jakiego grzyba w tak krótkim czasie wprowadzają nowy silnik także na PC. Dla mnie to jest jakieś nieporozumienie, przecież to miało miejsce ledwie dwie odsłony wcześniej. Mój lapek takiej zmiany już nie uciągnie, a zmieniać go nie zamierzam, a i na PS4 się nie zanosi, także sajonara na jakiś czas z gierkami.

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Rozumiem Twój ból Fighter... Dlatego właśnie jestem konsolowcem :P

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Legenda
Awatar użytkownika

Najnowsza gra na moim sprzęcie to Call of Duty: Modern Warfare więc z nowszych produkcji zbytnio czasu nie spędzałem :D

Nie myślcie jednak że gram tylko w starsze gry (mimo że nawet teraz potrafią dać sporo zabawy a argument o grafice to najgorsze gówno jakie słyszałem). Grałem ostatnio u kumpla w naszego swojskiego Wieśka 3 i muszę przyznać - z bólem i łzami - że tak szybko w niego u siebie nie zagram bo sprzęt i sama gra swoje kosztują a zawsze są w domu pilniejsze wydatki :( na szczęście mam tego mojego ukochanego CoDa (jeszcze mam CoD 2, polecam ludziom zainteresowanym 2WŚ) i nieśmiertelne GTA San Andreas :D

A Wy towarzysze jak stoicie z serią GTA i Call of Duty? :P

Superstar
Awatar użytkownika

Chris Benoit pisze:
A Wy towarzysze jak stoicie z serią GTA i Call of Duty? :P

Mam tylko Modern Warfare 3, to wszystko :P.

Co do GTA to posiadałem swego czasu prawie wszystkie odsłony, z czego każda kolejna część dawała coraz więcej funu od poprzedniej. Do GTA III posiadam wszystko razem z dodatkami. Dupereli w stylu Liberty City Stories/Vice City Stories nigdy nie miałem i nie grałem. Samo Vice City - najbardziej wkurzająca odsłona (mały samolocik? Nic trudnego...). San Andreas zajebiste, ale dalej jak do szkoły latania nie doszedłem w tej grze. Tak zjebane jest sterowanie, że to dramat jakiś...
GTA IV to znów świetna gierka, w dodatki też kiedyś grałem i je miałem, ale co z nimi stało, to nie wiem.
No i GTA V. Absolutnie fenomenalna odsłona. Trochę mało misji fabularnych (w 4 była ich ponad setka, tutaj ledwo 60 kilka chyba), ale za to naprawdę ciekawe. Postacie zajebiste. Trevor i Michael propsy na zawsze. Jedynie ten murzyn był dla mnie taki bez osobowości. Może i bym grał cały czas, nawet w Online, ale grę posiadam na PS3, więc dupa blada jeśli o to chodzi :D. Teraz po wymianie kompa to i pewnie na PC by poszło.

Superstar
Awatar użytkownika

W CoDach ograne części do Advanced Warfare. Jak już wspomniałem wcześniej - w multi mam niezliczoną ilość godzin na PS3. Nie będę się przechwalał, ale szło mi całkiem nieźle. xD Jednak od kilku miesięcy mam przerwę także kto wie czy to co umiałem nie poszło w niepamięć. BO3 już sobie odpuściłem, bo dawanie 170 zł za samo multi i tryb zombie raczej mnie nie cieszyło.

A co do GTA - najlepsza seria ever. Ukończone wszystko. A nie - nie ukończyłem nigdy San Andreas i w sumie nie wiem dlaczego. Zawsze się zatnę i nie chce mi się dalej. :D Powróciłem do czwórki, która wciąż prezentuje się nieźle na PS3 i pewnie po jej ukończeniu przejdę po raz szósty piątkę, która wciąż siedzi na moim dysku. Ale zwykle najlepiej mi się grało w Vice City, które miało niesamowity klimat i doskonały soundtrack - według mnie najlepszy z całej serii GTA.

Low carder
Awatar użytkownika

Sam wielkim fanem gier nie jestem, można powiedzieć, że amatorem FPS'ów bo mam kilka części CoDa w które gram, a raczej kiedyś grałem regularnie przez kilka lat a dziś nie mam na to ochoty, bo w ostatnim czasie gry mnie odtrącają, sam nie wiem dlaczego. Najlepsze wspomnienia mam z CoDa MW:2 w którego mam na Steamie koło 800 godzin, MW 1 też był zajebisty, ale już miałem taką wprawę, że jak trafiłem na serwer bez cheaterów to było dla mnie za łatwe, więc odpuściłem (nie chwaląc się xd). Do tego grałem jeszcze kiedyś w MW:3 i od jakichś 2 lat mam Black Opsa, też świetna gra, ale nie tak kultowa jak MW 2. Jeśli chodzi o FIFY - jestem na nie za głupi, kompletnie nie ogarniam sterowania i sobie podarowałem. Mam PESA 10 i to od paru lat mi wystarcza żeby pograć sobie raz na miesiąc. Z gier o tematyce wrestlingu to kupiłem sobie WWE 2K15, ale okazało się, że mój sprzęt to 32 - bity i nie pociagnie. W sumie żadna strata, zgarnąłem za dychę. W GTA to grałem jedynie w III, SA i VC. Najwyżej jeśli chodzi o rozgrywkę single player stawiam VC, a multi SA.

Superstar
Awatar użytkownika

Siwy pisze:
To ja coś o demku Fify, które wyszło chyba we wtorek. W skrócie - polecam pograć, bo rozgrywka jest serio przyjemna.

Też trochę pograłem sobie w demko i wypada ono naprawdę spoko i pokazuje to co nowe w tej fifie czyli tryb fabularny, który jest bardzo podobny do tego z NBA 2k16 ( które od jakiś 2 miesięcy ogrywam i naprawdę polecam jako osoba która nie jest fanem koszykówki). I nie mówię że to źle, bo w NBA ten tryb wypada dość spoko, a jeżeli tu przerobią to na klimat piłki nożnej, do tego premier league to może wypaść jeszcze lepiej.

Temat CoDów i battlefieldów, bym normalnie pominął, bo jakoś nie byłem fanem tych gier to umiejscowienie BFa w realiach 1 wojny światowej sprawia że pewnie trochę pogram w ten tytuł, bardziej z nastawieniem jaką fabułę przedstawią w singlu niż multi.

A co do GTA, to ostatnio skończyłem 5 i teraz bawię się sporadycznie w online, choć fanem serii nigdy nie byłem, bo zacząłem w nią grać od 4 i zawszę ciągło mnie bardziej do mojej ukochanej mafii, wiec mam nadziej że jak ostatnio Mafia 2 > GTA 4 to i teraz Mafia 3 > GTA 5 choć o to będzie bardzo trudno.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Legenda
Awatar użytkownika

Domiszum pisze:
Samo Vice City - najbardziej wkurzająca odsłona (mały samolocik? Nic trudnego...). San Andreas zajebiste, ale dalej jak do szkoły latania nie doszedłem w tej grze. Tak zjebane jest sterowanie, że to dramat jakiś...

W Vice City najbardziej wkurzała ta misja z małymi helikopterkami gdzie musiałeś wyburzyć budynek. To i ta misja dla Haitańczyków z tymi samolotami to dwie najgorsze misje z jakimi się spotkałem w całej serii GTA (a więc z GTA 3, VC, SA i z GTA 4). A szkoła latania w SA - czy ogólnie szkoły w tej części - to kwestia wprawy. Za pierwszym razem (jakoś w roku 2010) szkołę latania przechodziłem 3 tygodnie a i tak nie dałem rady. Teraz to kwestia 10-15 minut. A inne szkoły są fajne, teraz gram tak żeby robić jak najwięcej rzeczy (mam przegrane ponad 30 godzin a jestem z fabułą dopiero na początku w Las Venturas) i szkoła dla łodzi to najłatwiejsza misja z jaką miałem styczność w San Andreas.

Domiszum pisze:
No i GTA V. Absolutnie fenomenalna odsłona. Trochę mało misji fabularnych (w 4 była ich ponad setka, tutaj ledwo 60 kilka chyba), ale za to naprawdę ciekawe.

Pamiętasz motyw z diamentami z GTA 4? Tylko o tym było sporo misji. GTA 4 uchodzi za długie ale mnie to nie przeszkadza bo o ile misje są czasem zbyt podobne do siebie tak do samej gry nie mam się co czepić. No może prócz wymagań ale miałem to szczęście grać na średnich i nie cieło mi.

RS pisze:
Ale zwykle najlepiej mi się grało w Vice City, które miało niesamowity klimat i doskonały soundtrack - według mnie najlepszy z całej serii GTA.

V-Rock to moja ulubiona stacja w całej serii i zgadzam się że Vice City ma najlepiej dobrany soundtrack. Co prawda w GTA 5 jeszcze nie grałem ale skoro świetne San Andreas nie pobiło muzyką soundtracku z VC to wątpię by piątka to zrobiła. Ale pożyjemy zobaczymy.

Z Call of Duty grałem tylko w CoD 2 i pierwszą część Modern Warfare a zawsze chciałem postrzelać do cywili na tym lotnisku w MW2. Ponoć po podserii MW cała gra mocno spadła w dół ale że nie grałem to nie potwierdzę.

Superstar
Awatar użytkownika

Chris Benoit pisze:
Domiszum pisze:
Samo Vice City - najbardziej wkurzająca odsłona (mały samolocik? Nic trudnego...). San Andreas zajebiste, ale dalej jak do szkoły latania nie doszedłem w tej grze. Tak zjebane jest sterowanie, że to dramat jakiś...

W Vice City najbardziej wkurzała ta misja z małymi helikopterkami gdzie musiałeś wyburzyć budynek. To i ta misja dla Haitańczyków z tymi samolotami to dwie najgorsze misje z jakimi się spotkałem w całej serii GTA (a więc z GTA 3, VC, SA i z GTA 4). A szkoła latania w SA - czy ogólnie szkoły w tej części - to kwestia wprawy. Za pierwszym razem (jakoś w roku 2010) szkołę latania przechodziłem 3 tygodnie a i tak nie dałem rady. Teraz to kwestia 10-15 minut. A inne szkoły są fajne, teraz gram tak żeby robić jak najwięcej rzeczy (mam przegrane ponad 30 godzin a jestem z fabułą dopiero na początku w Las Venturas) i szkoła dla łodzi to najłatwiejsza misja z jaką miałem styczność w San Andreas.

No właśnie o tym pisałem. Vice City nigdy nie było dla mnie prostą grą i do misji z tym helikopterkami dochodziłem bez problemu, ale kiedy już miałem nimi latać... Bez komentarza :D. Co do szkół latania, może to dlatego, że też od wielu lat w SA nie grałem? Zawsze jak próbowałem miałem z tym problemy, ale kiedy pojawiła się czwórka, a potem piątka.... Jakoś nie grałem potem w SA.

Chris Benoit pisze:
Domiszum pisze:
No i GTA V. Absolutnie fenomenalna odsłona. Trochę mało misji fabularnych (w 4 była ich ponad setka, tutaj ledwo 60 kilka chyba), ale za to naprawdę ciekawe.

Pamiętasz motyw z diamentami z GTA 4? Tylko o tym było sporo misji. GTA 4 uchodzi za długie ale mnie to nie przeszkadza bo o ile misje są czasem zbyt podobne do siebie tak do samej gry nie mam się co czepić. No może prócz wymagań ale miałem to szczęście grać na średnich i nie cieło mi.

Diamenty w czwórce to już w pierwszej cut-scence się pojawiały jak je mieszał z jakimś ciastem czy inną masą na statku jakiś gościu :D. Piątka może miała dużo mniej tych misji, ale każda była rozbudowana. Mniej lub bardziej, ale prawie każda. Czwórka miała to do siebie, że były misje(!) w stylu udaj się do kawiarenki internetowej i umów się na spotkanie (z gejem, albo prezesem tej korporacji), a potem czekaj na odpowiedź i ten dokładnie dzień tygodnia na tą dokładnie godzinę. Nawet fajny motyw to był :D.

Chris Benoit pisze:
RS pisze:
Ale zwykle najlepiej mi się grało w Vice City, które miało niesamowity klimat i doskonały soundtrack - według mnie najlepszy z całej serii GTA.

V-Rock to moja ulubiona stacja w całej serii i zgadzam się że Vice City ma najlepiej dobrany soundtrack. Co prawda w GTA 5 jeszcze nie grałem ale skoro świetne San Andreas nie pobiło muzyką soundtracku z VC to wątpię by piątka to zrobiła. Ale pożyjemy zobaczymy.

Piątka też ma bardzo dobry soundtrack. Są stacje lepsze i gorsze, ale soundtrack też jest bardzo dobry.

Superstar
Awatar użytkownika

Domiszum pisze:

Piątka też ma bardzo dobry soundtrack. Są stacje lepsze i gorsze, ale soundtrack też jest bardzo dobry.

Soundtrack jest świetny, a radia są tak zrobione żeby podpasować każdemu, a ja słuchałem 3 na zmianę. Co najważniejsze to te radia nie były mocno zapętlone i przy 2 godzinnej sesji nie natrafiłem na 2 takie same piosenki, do tego stacje pasowały do klimatu gry więc radio wypadało dla mnie na zdecydowany plus.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Problemem tej zjebanej misji w Vice City było chujowe sterowanie z tego co pamiętam, przez co była ona tak w pizdu ciężka. Do przejścia, ale naprawdę trudna.

Skoro mowa o ciężkich misjach w GTA to chyba nie można zapomnieć, o jednej z najbardziej znanych kwestii w historii branży "All you had to do, was to follow the damn train CJ". Jak dla mnie to była śmieszna misja bardziej niż trudna, bo to co Ty musiałeś zrobić było mega łatwe do opanowania. Tyle, że ten gruby chuj strzelał w pociąg cały czas xD Mi bardziej szkoła latania przeszkadzała, nienawidziłem tej misji. No i ten samolocik u tego nerda, chyba Zero się nazywał, nigdy tej misji nie przeszedłem.

W GTA V tak naprawdę nie przypominam sobie takiej naprawdę trudnej, nie do wykonania na pierwszy rzut oka misji. Chociaż to może kwestia tego, że przeszedłem tą gre już półtora roku temu.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Superstar
Awatar użytkownika

Siwy pisze:

W GTA V tak naprawdę nie przypominam sobie takiej naprawdę trudnej, nie do wykonania na pierwszy rzut oka misji. Chociaż to może kwestia tego, że przeszedłem tą gre już półtora roku temu.

Misje lotnicze w online były dość kłopotliwe szczególnie jak chciało się je zrobić na złoto. Jednak w trybie fabularnym nie było misji którą powtarzało by się wiele razy.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna