Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn paź 14, 2019 10:56 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 338 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 23  Następna
Autor Wiadomość

Legenda
Awatar użytkownika

https://www.facebook.com/projustinjoy/p ... 7512029256

Justin Joy zapowiada nowy początek, a przy tym fejsgłup wykazuje że post został wysłany z Irlandii.
Czyżbyśmy więc poznali powód opuszczenia MZW przez Justina Joy'a ? Przeniósł się on na wrestling w Wielkiej Brytanii ? :)

Low carder
Awatar użytkownika

KL pisze:
https://www.facebook.com/projustinjoy/posts/1147117512029256

Justin Joy zapowiada nowy początek, a przy tym fejsgłup wykazuje że post został wysłany z Irlandii.
Czyżbyśmy więc poznali powód opuszczenia MZW przez Justina Joy'a ? Przeniósł się on na wrestling w Wielkiej Brytanii ? :)

Już poprzedni post był wysłany z Irlandii, także pewnie coś w tym jest.
Cóż... Osobiście typowałem Wielką Brytanię, także jeśli okaże się to prawdą to będzie to wielki krok w przód w karierze Justina. Wszystko też jeszcze zależy oczywiście jaka to będzie federacja ;)

Low carder
Awatar użytkownika

Ambigram
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ambigram

Przed chwilą sobie przypomniałem jak się nazywa styl w jakim jest logo MZW.

Wracając do tematu Justin Joy'a.
Wiadomo już kiedy stoczy swoją pierwszą walkę w UK?

Legenda
Awatar użytkownika

Śledź go na fejsie, a zapewne poinformuje na swoim fanpage'u, gdy przyjdzie pora (lub gdy będzie już po walce) dla własnej promocji.

Superstar
Awatar użytkownika

KL pisze:
Śledź go na fejsie, a zapewne poinformuje na swoim fanpage'u, gdy przyjdzie pora (lub gdy będzie już po walce) dla własnej promocji.

Takiemu wytrawnemu jegomościowi na PSW chyba nie musisz o takich podstawach mówić :D

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Wiadomo już w jakiej brytyjskiej szkółce trenuje Justin Joy
http://mywrestling.com.pl/wywiad-z-pier ... or-series/

Wybrał Kamikaze Pro z Birmingham, w której pas Kamikaze Pro Live Championship broni polski pro wrestler Mika The Polish Punisher.
Kamikaze Pro to federacja, która znajduje się w Top 10 najlepszych federacji w Wielkiej Brytanii, bo organizuje gale 3 razy w miesiącu, na które przychodzi 400-500 osób.

Kolejną ciekawostką jest to, że na treningi do Dojo Kamikaze Pro z Justinem chodzi też Damian Lambert z Kombat Pro Wrestling - był zdziwiony skąd to wiem :D .
Damian Lambert na KPW Arena 4, powiedział mi, że aktualnie też mieszka w UK, jak Justin Joy i nie wie jak często będzie wracał na gale KPW.

Czyli jak dobrze pójdzie to będziemy mieli 3 polaków w federacji Kamikaze Pro.

Superstar
Awatar użytkownika

Ach byś już wspomniał Krzysiu coś czy można gdzieś to Kamikaze obejrzeć :D

Ale ogółem federacja wygląda dobrze, bo sprowadzają gwiazdy, od których można się czegoś nauczyć, między innymi ostatnio był MVP z tego co wyczytałem na ich FP. Zobaczymy, nie jest to federacja mała, więc można czekać na to co dalej z Justinem się tam będzie działo.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Low carder
Awatar użytkownika

Kamikaze Pro wydaje DVD ze swoimi walkami, które można kupić w ich sklepie
http://kamikazepro.bigcartel.com/category/dvd-s

Jay Lethal bronił pas ROH World Television Champion na ich gali
Kamikaze Pro Lethal Weapon
http://www.cagematch.net/?id=1&nr=112814

Niestety ich koszulek tam nie ma. Ja sobie nie kupiłem, bo Elliott Jordan zapomniał przywieść na KPW Arena 4.

Justin Joy i Damian Lambert są tam na razie adeptami, ale Kamikaze Pro wrestling jest im wstanie załatwić, że będę walczyć 3 razy w miesiącu, a to już jest dużo.
Prawdę mówiąc wątpię by mieli lepszą karierę niż Mika The Polish Punisher - któremu powiedziałem, na KPW Godzina Zero, że w jego gimmicku nie widzę pieniędzy.
Justin Joy na razie to polski Tyler Breeze, a takich w wrestlerów jest pełno.

Marty Scurll kiedyś był Party Marty, ale dopiero jak zmienił gimmick na The Villain odniósł sukces.
Damian Lambert na tle Justina Joy'a prezentuje się lepiej, bo nie wiem na kim jest bazowany jego gimmick - to już jest coś.
Mówi też lepsze proma w ringu od Justina Joy'a - bazuje na tym co słyszałem na youtube'owym kanale MZW.
Damian Lambert ma też ciekawszy moveset, bo skupia się głównie na robieniu różnych suplexów - taki polski Jeff Cobb aka Matanza.
Justin Joy ringowo jest chyba lepszy od Lamberta (chociaż on też jest dobry), ale Damian może się lepiej sprzedać brytyjskiej publice jako heel.
Tak czy inaczej obu kibicuje, i jak obaj będę walczył tak często jak Mika The Polish Punisher i jego tag team partner Elliott Jordan, to już będzie duży sukces.

Krypto z MZW Trenuje w szkółce Progress Wrestling
http://mywrestling.com.pl/artykul-polac ... restlingu/

Dobrze, ze wkońcy przeprowadził się z Niemiec do UK i tam trenuje.

Superstar
Awatar użytkownika

Kamikaze Pro to bardzo ciekawa federacja, z tego co przeglądałem ich ostatnie gale to występuję tam wiele bardzo dobrych zawodników takich jak: Eddie Edwards, El Ligero, Sami Callihan czy Pete Dunne, czyli Polska trójka ma od kogo się uczyć, a według mnie Brytyjski wrestling jest jednym z najlepiej się rozwijających, więc mają dużo szansę na dostanie się wyżej. Fajnie jakby Kamikaze dodawało jakieś skróty na You Tuba, bo zakup gali z wysyłką z UK w ciemno to duże ryzyko. Natomiast Progress to już wyższa liga i dlatego też duże gratulacje dla Krypto za dostanie się tam. Ich poziom nie tylko pokazują kapitalne galę, ale też to ilu ich przedstawicieli było w tym roku zaproszonych na PWG BOLA.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

O patrz, nawet bym nie pomyślał, że Kripto się dostał do Progress. A ja go uważałem za totalne beztalencie xD Kto wie, może niedługo IWC będzie się spuszczać nad tym jaki to on jest dobry w ringu xD

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Low carder
Awatar użytkownika

Hubson BITW pisze:
Natomiast Progress to już wyższa liga i dlatego też duże gratulacje dla Krypto za dostanie się tam.

Siwy pisze:
O patrz, nawet bym nie pomyślał, że Kripto się dostał do Progress.

On się tam nie dostał, tylko pojechał i wykupił sobie treningi w szkółce Progressu.
To tak jakby powiedzieć, że ktoś się dostał do MZW albo KPW bo przyjechał trenować do ich szkółki.
To nie jest akcja jak Polish Giant czy Sylwia Reichel, gdzie WWE musiało wyrazić zgodzę czy mogą wykupić sobie miejsce na Try Out'cie.

Oni są na razie Adeptami w szkółkach brytyjskich i trudno powiedzieć czy coś osiągnął.
Nie wiem jak to wygląda w Progressie, ale wydaje mi się, ze większe szanse na booking ma się Kamikaze Pro.
Progres to jedna z największych federacji w UK i trudniej chyba się w niej wybić, bo konkurencja jest pewnie ogromna.

Jeżeli chodzi o Pete Dunne'a, to nie wiem czy wiecie, ale on walczył w Polsce.
Na jednej z gal DDW
Klarys pokonał Pete Dunne w singlowym matchu.
http://www.cagematch.net/?id=1&nr=76760

Sam bym chętnie zobaczył kiedyś Pete Dunne'a w KPW.

Superstar
Awatar użytkownika

lygrys pisze:
Ale na gali MZW klubo pubie, będziecie się jeszcze lepiej bawić. Możesz mi wierzyć na słowo.

miejsce < ludzie

Low carder
Awatar użytkownika

Stochu pisze:
miejsce < ludzie

Dla mnie miejsce ma znaczenie, bo w klubo pubach jest lepszy klimat.
Poza tym chantujący ludzie w klubo pubach zawsze się będę lepiej bawić, niż chantujący ludzie w sali gimnastycznej czy konferencyjnej.

Jak na polskie gale mają przyjeżdżać coraz bardziej znani wrestlerzy, to miejsca gal muszą być organizowane w lepszych wizualnie miejscach.

Wątpię by Pastor William Eaver, były Progress World Champion z 2016 roku chciał przyjechać na gale KPW do Trójmiasta organizowaną w sali gimnastycznej, bo na takich galach to on sobie może w Wielkiej Brytanii spokojnie zabookować walki co tydzień.

Legenda
Awatar użytkownika

lygrys pisze:
Wątpię by Pastor William Eaver, były Progress World Champion z 2016 roku chciał przyjechać na gale KPW do Trójmiasta organizowaną w sali gimnastycznej, bo na takich galach to on sobie może w Wielkiej Brytanii spokojnie zabookować walki co tydzień.

Jak się kasa będzie zgadzać, to przyjedzie i pod namiot walczyć.
Zagraniczni wrestlerzy występujący na MZW we Wrocławiu byli zadowoleni właśnie z powodu chantujących widzów i dobrej dzięki temu atmosfery. W takich momentach nie myśli się o miejscu.

lygrys pisze:
Jak na polskie gale mają przyjeżdżać coraz bardziej znani wrestlerzy, to miejsca gal muszą być organizowane w lepszych wizualnie miejscach.

Po ostatniej gali we Wrocławiu sądzę że dla ludzi obecnych na gali będzie już fajnie, jakby na następną galę zapowiedzeni zostali Pose in Effect oraz Marcus Morene. Bo była z nimi fajna interakcja.
Coraz bardziej znani wrestlerzy - dla kogo ? Ilu nie-smartowych fanów może kojarzyć z wrestlingu coś więcej niż Hulk Hogan czy John Cena ?
Ważne jest że z tym co jest udało się dobrze zrobić show. Marcus Morene był dla nas kompletnie nieznaną postacią, a okazał się być jednym z fajniejszych gości na gali. Pierwszy krok zrobiony - teraz jakby został zapowiedziany znów, dla nas byłaby to fajna informacja i punkt do tego by pojawić się na gali znów. A kosztował na pewno wiele razy mniej niż taki Cody Rhodes.

Star
Awatar użytkownika

Egzakli - MZW z zagranicy powinno ściągać zawodników którzy się sprawdzili już na ich galach - oprócz polskich wrestlerów nikogo tam nie znałem, a Monere i Pose N Effect zrobili niesamowite wrażenie, a jeśli będą ściągać zawodników którzy potrafią kupić sobą fanów - jeszcze lepiej dla federacji, ale to oni powodują że atmosfera na gali jest świetna i przymknąć można oko na jakieś małe błędy.

Poza tym nie rozumiem Lygrys czemu się spinasz o tych zagranicznych wrestlerów. Jeśli puściliby np. na Pose In Effect jakiś adeptów którzy jeszcze nie potrafią jeszcze zebrać reakcji czy nie są gotowi walczyć z doświadczonymi zawodnikami to mogłoby to im jeszcze zaszkodzić i fani mogliby ich nie traktować poważnie.

Ogólnie wg. mnie na takich galach powinno bardziej się zwracać uwagę na atmosferę, walka musi stać na jakimś poziomie, ale atmosfera jak dla mnie jest ważniejsza. Jakieś story musi oczywiście też mieć miejsce, ale większość osób raczej nie śledzi KPW czy MZW na bieżąco.

Jeśli kolejne gale będą w dużym mieście - jestem pewniakiem do przyjazdu, na gale było łatwo dojechać, gorzej ze znalezieniem klubu xDD Myślę też że jednak więcej osób przyjedzie na gale do dużego miasta jeśli usłyszy że była świetna atmosfera i ktoś się świetnie bawił, niż dlatego że przyjedzie ktoś z wysp, kogo i tak widzi pierwszy raz - bo większość śledzi jednak amerykańską i japońską scenę, a tych zawodników jednak ściągnąć jest ciężej.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 338 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 23  Następna