Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn wrz 16, 2019 10:28 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 219 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Po pierwsze to mocno polecam dwójkę, może graficznie nie porywa, ale gra jest po prostu świetna, a co do nieszczęsnej trójki, pamiętam jak grałem w nią u znajomego na PC i dzięki temu że gra jest taka krótka na jedno posiedzenie przeszliśmy ją do połowy XD i w sumie nie pamiętam większych błędów, co najwyżej jakieś dziwne rzeczy działy się z przeciwnikami których już zabiliśmy, ale nic co przeszkadza w normalnym graniu, więc to może wersja konsolowa jest jakach pechowa i lewa XD
A trzeciego snajpera samemu też zawsze chciałem kupić, ale patrząc że przejście gry zajmuję średnio 8 godzin, a Ja juz połowę mam za sobą, to średnio opłaca Mi się ten biznes XD

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

Trochę ostatnio pojawiło się ciekawych newsów także

Red Dead Redemption 2 będzie miał premierę na wiosnę przyszłego roku, dodatkowo prawdopodobnie będzie też wersja na PC :D co akurat dla Mnie jest świetna opcja. Od razu przypomnia Mi się sytuacja z Wiedźminem 3 który też był opóźniony, ale przez to wyszedł kapitalnie, także tu też liczę na dużo.

Zapowiedziano kontynuacje LIFE IS STRANGE, no jaram się mocno, LIS to jedna z najlepszych gier w jaką ostatnio grałem z chyba najlepszą fabuła. Liczę że nie będziemy musieli długo czekać, bo o poziom także się nie martwię i polecam ciekawy materiał Rocka o producencie tej gry:
https://www.youtube.com/watch?v=a_-08fjN-pA

A no i zapowiedziano taż Far Cry 5, jakoś nigdy fanem marki nie byłem, ale pewnie sprawi to że przecenia trójkę i czwórkę i pewnie kiedyś je ogram XD

No i polecam jeszcze ostatnią paczkę Humble Bundle gdzie za 10$ można dostać Borderlands: The Pre-Sequel które ostatnio polecałem, a za 1$ Worms Clan Wars które normalnie kosztuję 22 euro także chyba warto XD

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

A ja w międzyczasie rozegrałem sobie trzeci i czwarty epizod TWD: New Frontier. Pierwsza część posta nie zdradza fabuły (jedynie dotykam motywu zombie poruszonego w tej grze, o ile dla kogoś to będzie jakiś duży spoiler), druga to wypowiedź o wyborach, ale poza jednym z przykładów, nie ma niczego, a sam przykład schowany.

Generalnie, to jest to taki mocno statyczny sezon, chyba taki, w którym jest najmniej suspensu, w którym ciśnienie skacze i dzieje się coś wykurwistego. W każdym epizodzie sezonu pierwszego był jeden czy drugi taki moment, w sezonie drugim też. A tu, owszem dowalą raz na epizod mocniejszym momentem, ale to tyle. Przez pozostałą część odcinka nie dzieje się (poza ważniejszymi wyborami) absolutnie nic ciekawszego, choć trochę wartego uwagi. Są ku temu dwa powody: po pierwsze - epizody są króciutkie. Na razie te cztery epizody zajęły mi, cztery godziny? Może 4 i pół na wyrost. W sezonie pierwszym sam drugi albo trzeci epizod, już nie pamiętam który trwał połowę tego. Nie ma dużo do zagrania, to i nie ma też nie wiadomo ile akcji. Po drugie - Telltale mocno odeszło od motywu zombie. W zasadzie, gra nie powinna nazywać się The Walking Dead: A New Frontier, a A New Frontier: The Walking Dead. W sezonie pierwszym zombie było kluczowym motywem, choć z wyjątkami. To samo z drugim sezonem. Może protagoniści mieli swoje problemy z innymi ludźmi, ale nadal wszystko opierało się na tym aby przeżyć mimo bycia otoczonym przez nieumarłych. Tutaj natomiast jest inaczej. Na początku pierwszego epizodu rzeczywiście, ucieczka przed hordą była ważna. W kolejnych było to tylko wspominane, a nie jestem pewien, czy w trzecim epizodzie w ogóle cokolwiek było o tytułowej chodzącej śmierci xD Teraz wszystko opiera się na New Frontier, w zasadzie zombiaki tam są, bo muszą być i dopiero w piątym epizodzie zaczną coś znaczyć xD

Mimo to wybory stoją na najlepszym poziomie ze wszystkich sezonów. W pierwszym na dobrą sprawę wyborów nie było poza tym ostatnim na końcu piątego epizodu ze śmiercią Lee i tym pod koniec czwartego, gdzie Lee idzie szukać Clementine sam/z ekipą. Wystarczyło rozegrać sezon drugi raz z innymi wyborami aby przekonać się, że chuja by to zmieniło. W drugim było już trochę wyborów, które można było rozegrać na więcej sposóbów, a linii fabularnych było trochę, mimo tego, że wszystko nadal sprowadzało się do jednego. W trzecim sezonie jest podobnie jak w drugim, tylko o wiele ciężej niektóre wybory podejmować.
Spoiler:
Wybór pod koniec czwartego epizodu, a tymbardziej jego skutek w ogóle rozpierdolił. Są też pozornie mniej ważne wybory, które mogą przerodzić się w coś naprawdę istotnego. Mimo to tak jak w poprzednich sezonach - wybory nie zmieniają całkiem fabuły, a tak jak w sezonie drugim, daje nam kilka opcji rozegrania gry nieco inaczej (bo w pierwszym to żadnej różnicy w sumie nie było, czy podejmiesz wybór x czy y xD).

O ostatnim epizodzie napiszę jeszcze jeden osobny post i mam nadzieję, że tam zrobią coś ciekawszego, bo na razie sezon trzeci, mimo bycia najlepszym pod względem wyborów, nadal jest najgorszym ze wszystkim sezonów TWD. Paradoksalnie nadal najlepszym sezonem jest ten, w którym chuja mieliśmy do gadania (pierwszy) xD

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Superstar
Awatar użytkownika

Resident Evil 4 Ultimate HD Edition

W normalną wersje grałem jakieś 5-6 lat temu i powiem że dużych różnic nie widzę, także tak jak w przypadku bioshocka ocena ogólna gry, a nie tylko remastera. Tu trzeba zaznaczyć na starcie że gra się dość mocno postarzała, system walki jest już można powiedziec nie dzisiejszy i potrzeba kilku godzin żeby się przyzwyczaić, jednak ten system dodaje tej grze niesamowitego klimatu, jest to survival horror pełną gębą z masą przerażających rywali (iron maiden ciągle śni mi się po nocach), aspekt survivalowy też jest dobrze zrobiony, bo cały czas trzeba uważać z amunicją której jest wiecznie za mało oraz z punktami życia bo ziółek też zawsze brakuję. Na plus też duża różnorodność rywali i bośów na finały rozdziałów, broni nie ma już tak dużo, ale w jakiś sposób wpisuję sie to w rozgrywkę. Fabuła jakoś nie porywa, motyw z ratowaniem córki prezydenta i doprowadzeniem jej do bezpiecznego miejsca przy okazji wybijając masy wrogów jest dość oklepany, na szczęście misji eskortoywych nie ma za dużo.Podsumowując czwórka zwana ostatnim dobrym residentem jest przyjemną produkcją.

7/10

Separate Ways
Bardzo przyjemny dodatek w którym wcielamy się w Ade która przez całego Residenta pomagała nam że tak powiem z cienia, a tu widzieliśmy jej perspektywę. Plus za dodanie kilku nowych broni, ogółem jak na darmowy dodatek wypadło to dobrze i zajęło Mi jakieś 3 godzinki co jest dobrym wynikiem (płatne DLC do Mafi 3 przechodzi się w 2 godziny także wynik niezły XD )

Assignment Ada
Tu już tak fajnie nie było, po pierwsze dodatek nic nie wnosił, nawet mapa była z podstawki, fabuła żadna, trzeba było zebrać 5 fiolek i iść do punktu i tu był cały problem, bo jak ten debil zaglądałem w każdy kąt w ich poszukiwaniu, a okazało się że fiolki były dalej do tego zaznaczone na mapie.. DO tego oczywiście kolejna walka z Krauserem, już 4 chyba, no i w sumie tyle taki tam zapychacz na godzinę którego mocno nie polecam.

Był jeszcze jakiś jeden dodatek z Leonem, ale dałem sobie spokój :P

Z góry zaznaczam że niedługo E3 i nadchodzi mocny spam :P

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Low carder
Awatar użytkownika

jak ktos sobie jeszcze nie wie to bede tak mily i poinformuje - na steamie jest payday 2 za darmo, do 21 czerwca albo do wyczerpania zapasow, tj. 5 milionow kopii gry. Ja jak na prawdziwego Polaka i patriote przystalo juz dodalem do biblioteki i mam zamiar sobie pograc

Superstar
Awatar użytkownika

Czy tylko Ja jestem takim nerdem że oglądam live konferencje z E3? :P

W sumie live tylko obejrzałem EA i to by było na tyle, bo na resztę czasu nie starczy, to tylko kilka słów o Niej. Pamiętam konferencje z tamtego roku i powiem ze ta była po prostu w huuu nudna, skupili się na początku na grach sportowych i ogólnie e-sporcie, niby spoko, ale tak na prawdę jest to co roku, a osoby opowiadające o tym strasznie nużyły. Battlefield 1 i need for speed spoko, ale jakoś nie porwały, ale na szczęście dostaliśmy "A Way Out", czyli z tego co zrozumiałem grę nastawioną mocno na kooperacje, z jednej strony spoko, ale niestety nie każdy pogra, zapowiada się to dobrze, wiadomo na razie że gra zaczyna się w więzieniu i po trailerze mocno Mi przypomina Mafie 3 i oby uniknęli błędów wspomnianej produkcji, a i gościu który o Niej opowiadał był świetny, ale po Nim znowu zaczęli przymulać o technologi, po czym rzucili krótkim zwiastunem który przekonał Mnie do Siebie jak zardzewiały Golf w gazie, no i NBA, ogólnie reklamy gier sportowych polegają na pokazywaniu miliona zmian od poprzedniej części, szkoda tylko że tak naprawdę większość zmian jest tak minimalna ze nawet ich się nie odczuje. No i Star Wars: Battlefront 2, tu duży plus że dodają kampanie fabularną osadzoną między częściami filmu, co może wyjść ciekawie, no ale wiadomo dla samego singla się takich gier nie kupuję, a jakoś ostatnio na multi mam wywalone :P Gameplay z Battlefronta trwał chyba z rok, rozumiem że chcą zaprezentować grę w akcji, ale według Mnie 10 minut by wystarczyło. Po tym liczyłem na jakąś niespodziankę, na jakąś prawdziwą bombę, a tu gra mobilna o Star Warsach XDDDD A no i znowu Need For Speed, no ja jebe oglądam czekam na niespodziankę, a Oni kolejny raz promują grę o której wiedziałem już dawno że wyjdzie :/ Po czym zaczęli męczyć o Madden 18 .... , a na czacie pojawiało się na zmianę "boring" i "please next" i w sumie Ja miałem identyczne odczucia XD No i to by było na tyle, generalnie to plus tylko za grę o więźniach, reszta do przewidzenia, a Ja czekam na ciekawsze konferencje.

A no i już nie będę oglądał live, bo niestety czasu pewnie zabraknie, więc po zakończeniu targów napiszę wszystko w jednym poście.

To już tak w temacie nie nabijanie Sobie osobnych postów to dorzucę :D

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia

Trochę już zapomniałem o Wieśku, a tu promocja na dodatki, to jak nie skorzystać XD Pierwszy z nich kapitalny, niesamowita historia, do tego wyraziste postacie, do tego jak na DLC dość przyzwoita długość. Świetna rzecz żeby jeszcze bardziej wgłębić się w świat wiedźmina. Dodatek prowadzony w dość powolnym tempie dzięki czemu możemy bardziej skupić się na samej historii i poznaniu postaci. Do tego kilka przyjemnych walk i nowe lokacje, niby nowej mapy nie dostaliśmy, ale za to małe miejscówki które nie były wykorzystane w podstawce. Szkoda tylko że na Krew i Wino mi zabrakło :/

9,9/10 ( No dychy dodatkowi przecież nie dam XD )

Adas pisze:
jak ktos sobie jeszcze nie wie to bede tak mily i poinformuje - na steamie jest payday 2 za darmo, do 21 czerwca albo do wyczerpania zapasow, tj. 5 milionow kopii gry. Ja jak na prawdziwego Polaka i patriote przystalo juz dodalem do biblioteki i mam zamiar sobie pograc

No i znowu za darmo dają grę którą już dawno kupiłem i buliłem za nią piniądze :/ Ale generalnie payday'a 2 polecam mocno :D

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Low carder
Awatar użytkownika

ja napisze krotko odnosnie targow e3, bo nie ma sie zbytnio co rozpisywac
Sobota:
- Hubso juz duzo napisal o EA, ja mam tylko do dodania ze widzialem troche nowego NFS'a i niezle sie usmialem bo pokazali akurat misje, w ktorej trzeba taranowac jakies samochody ktore wygladaja na calkiem szybkie a w grze jada 50 km/h, podczas gdy wielkiej ciezarowki z naczepa z tylu nie da sie dogonic bo pedzi jak szalona i udaje sie to dopiero pod koniec zadania XD stracilem jakikolwiek hype na nfsa juz dawno temu. Co do innych produkcji to jakos nic mnie tam nie jara, choc jestem fanem koszykowki to na nba live 18 mam wyjebanko bo tutaj 2k sports od paru lat nie ma zadnej konkurencji i pewnie nowy live tego nei zmieni
Niedziela:
- Microsoft na piewszy plan stawia Xboxa Scorpio i w sumie nie wiem czy dobrze postepuja czy zle postepuja, bo wiadomka ze klientow nie przyciagaja nowe super konsole tylko gry. Nie napalam sie, ale czekam co pokaza - moze ten scorpio rzeczywiscie zamiecie

Dalej:
- Bethesda mi zwisa
- Czekanko na Ubisoft, a wlasciwie na cos wiecej odnosnie nowej odslony Far Cry
- Sony i Nintendo rowniez olewam
- No i najwazniejszy punkt calych targow dla mnie to konferencja Activision, nie wiadomo kiedy bedzie ale bedzie. Ogromnie im kibicuje i czekam na cos zwiazanego z nowym CoDem. Jestem ogromnym fanem ich produkcji wydanych do roku 2012 i nieszczesnego black ops 2 (ktorego dzisiaj drugi raz pobralem zeby sie do niego przekonac ale ponownie jakos mi nie podchodzi) po ktorym zaprzestalem calkowicie kupna kolejnych odslon. Teraz daja nam powrot do realiow 2 wś, co mnie ogromnie cieszy bo dawno nie gralem w nic o takiej o tematyce, ale tez dlatego ze wreszcie dadza nam troche odpoczynku od kosmosu, dronow i innych robocikow. byc moze nawet dla tej gry ulepsze swoj sprzet zeby moc w nia bez problemow pograc. Tak wiec czekam z niecierpliowscia na Activision XD

Legenda
Awatar użytkownika

Ten dodatek do BF'a 1 serio będzie o 1 WŚ z rosyjskiej prespektywy? No to powiem szczerze że mi tutaj zapimponowali, front wschodni podczas pierwszej WŚ to bardzo często tereny Kongresówki/Galicji tudzież obecnej Polski więc trafi to na moją listę gier do zagrania.

Hubson, najlepsze jest to że Krew i Wino można poniekąd traktować jako osobną grę bo nie dość że oferują nowy kawał mapy to jeszcze zabawy jest na kilkadziesiąt godzin. Ale w Sercu z Kamienia bardzo podoba mi się motyw z Panem Twardowskim, tam ogólnie było sporo nawiązań do naszej kultury + bardzo dobry quest z kanibalami gdzieś na tych nowych terenach.

Superstar
Awatar użytkownika

Jeśli chodzi o E3 to ciekawi mnie tylko parę spraw:

1. Nowy Wolfenstein
2. WWE 2K18
3. Star Wars Battlefront II
4. Far Cry 5
5. CoD: WW2

Reszta mi w sumie zwisa. Widziałem tego Need For Speeda i w sumie jakoś to do mnie nie przemawia. Star Wars mnie o tyle ciekawi, że fajnie w to się gra z kumplem przy jednej konsoli, a podobno ma być tutaj jakaś fabuła oraz wszystkie dodatki mają być za darmo. I to jest według mnie naprawdę dobre, bo jedynka była niezłą grą, ale brak multi i masa DLC, które kosztowały po 60 zł mogły sprawić, że Battlefront się przejadł. Liczę w sumie najbardziej na nowego Wolfensteina, a plotki o nim chodzą od paru miesięcy. Niby ma się zwać The New Collossus. The New Order był niesamowity, wierzę, że nowy tytuł będzie równie świetny.

WWE jak to WWE, co roku mnie ciekawi, ale tym razem bardziej, bo powinienem mieć PS4 w wakacje i będę polował na możliwość zagrania Hardymi. xD FC5 o tyle mnie interesuje, że ma być bardziej poważny od poprzednich części. CoD to CoD, ale druga wojna mnie podjarała i w sumie wszystko co prawdziwe napisał już Adaś, to ja już sobie oszczędzę strzępienia ryja.

Superstar
Awatar użytkownika

No więc oficjalnie potwierdzono Wolfensteina: The New Colossus. :D Trailer był długi, ale strasznie mnie kupił. Akcja w USA? W sumie czemu nie? Podoba mi się motyw z tym kombinezonem oraz to, że twórcy nie próżnowali i stworzyli parę nowych rzeczy. Fajnie, że powrócą starzy znajomi, nawet Frau Engel, która jak dobrze wiemy (albo i nie wiemy - zaraz będzie spoiler)
Spoiler:
. Czekam niecierpliwie. :)

Co jeszcze... Metro Exodus! Na razie mało wiadomo, ale gra ma bardziej skupić się na otwartych lokacjach co mi się bardzo podoba. Wydarzenia niby mają się dziać po Metro 2035 co oznacza, że trzeba przeczytać resztę książek. xD Grafika powalała, ciekawe czy będzie ona właśnie taka jak na trailerze czy nie za bardzo. Tak czy siak tytuł mi podsiadł i o nim w 2018 roku pomyślę.

I w sumie chyba tyle na razie mnie interesuje. Dzisiaj konferencja od Sony, ciekawe jakie tytuły ekskluzywne przygotowali, bo walkę z Microsoftem raczej wygrali. xD Sam Xbox One X jest spoko, ale Crackdownem 3 i Forzą mnie do siebie nie przekonają.

Superstar
Awatar użytkownika

Początkowo Microsoftu miałem w dupie, ale nawet pozytywnie Mnie zaskoczyli. Po pierwsze Metro: Exodus, jaram się strasznie grałem w poprzednie części i bawiłem się świetnie i liczę że tu będzie tak samo. Grafika taka ładna że poję się że Mój blaszak tego nie pociągnie XD Ale największym wydażeniem tej konferencji było dla Mnie oficjalne ogłoszenie Life is Strange: Before the Storm <3 Trailer bardzo klimatyczny i jeszcze bardziej przekonuję Mnie do kupna, pewnie nawet w dniu premiery co nie zdarza się często XD A no i ostatni tytuł który Mnie interesował to Śródziemie: Cień Wojny, w poprzednią część grałem i mogę ją ocenić bardzo pozytywnie, a tu mają jeszcze rozwinąć największą zaletę poprzedniej części, czyli system nemezis, więc zapowiada się to świetnie.

Nie ukrywam że na Bethesde czekałem najbardziej i wyszło to połowicznie, bo tak naprawdę zainteresowała Mnie jedna produkcja, ale za to bardzo mocno, czyli wspomniany przez RSa Wolfenstein II: The New Colossus, trailer świetny, może trochę za długi, ale oglądało się go dobrze, teraz tylko trzeba przejść Old Blood i czekać na nowe przygody Blazkowicza :D Liczyłem na The Elder Scrolls VI, ale na razie widać że skupiają się na Online które Mnie do Siebie nie przekonuje.
Chris pisze:
bardzo dobry quest z kanibalami gdzieś na tych nowych terenach.

Zrobiłem polecam, świetny :D

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Konferencja PC Gaming Show była tragiczna, no serio Ja liczę na niespodzianki, a tu albo słabe produkcje, albo pewniaki, nie powiem na Mount & Blade II: Bannerlord czekam i chętnie w Niego popykam, ale wiadomo o NIm od bardzo dawna. I jedyna pozytywna dla Mnie niespodzianka to Age of Empires: Definitive Edition, ogólnie jestem ogromnym fanem serii AoE, dlatego wolał bym nową część, a nie remaster, no ale jak się nie ma co się lubi to się lubi to co się ma :P

Ubi zaczęło od Mario XDDDD W tym momencie wyłączyłem live, bo myślałem się że się pomyliłem i to Nintendo, ogólnie to znowu pewniaki Assassin’s Creed: Origins wygląda ciekawie, ale wiadomo o Nim było, The Crew 2 też Mnie cieszy, obecnie gram w pierwszą część i mogę jak najbardziej polecić, a druga wygląda znacznie lepiej. W końcu nowy South Park, czyli w końcu muszę zabrać się za pierwszą część XD Na plus Skull & Bones czyli nowa gra, czyli gra o bitwach morskich. Far Cry 5 wygląda ciekawie i tylko problem że na cholere pokazywali Oni nam go wcześniej? Było by pozytywne zaskoczenie, a tak bez niespodzianek, no może niektórych zaciekawi Beyond Good and Evil 2, ale jak na razie dla Mnie to wielki znak zapytania.
Ogólnie gdyby nie początek Ubi, choć wolał bym gdyby nie zapowiadali gier na miesiąc czy krócej przed E3, a już na samej konferencji, bo to na tym raczej polega :P

Na Sony nic dla Mnie, w ogóle nic nie było o Red Dead Redemption 2 wtf?

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Mad Max

Po prostu solidna produkcja. Fabularnie nie powalała, no cóż typowa historia zemsty jakoś średnio wyszła, choć wiadomo to nie było tu najważniejsze. Sama rozgrywka bardzo przyjemna, zarówno walki w samochodach jak i walka z rywalami która trudnością nie powalała, ale naprawdę grało się dobrze. No i to czym gra zasłynęła, czyli błędy i powiem że nie było ich aż tak dużo jak się spodziewałem, wiadomo czasem jakiś śmieszny glicz, ale w rozgrywce jakoś nie przeszkadzało, pewnie dlatego że od premiery trochę to dopracowali. Plus też za mapę która była dość spora (niestety miejsca były bardzo podobne do siebie, ale jak widać nie di się mieć wszystkiego) i pełna aktywności pobocznych, chociaż powiem że same misje poboczne były strasznie mierne i przez całą grę zrobiłem może z 3 lub 4. Przejście zajęło Mi jakieś 20 godzin i w sumie potem pograłem może ze dwie i mimo tego że było dużo różnych aktywności to już zaczęło to mocno nużyć. Zrobiło się trochę negatywnie to dodam że system rozwoju postaci był Moim zdaniem zrobiony świetnie, do tego świetny klimat postapo i postać naszego pomocnika były genialne. A no i prawie bym zapomniał o Magnum Opus, czyli Swoim pojeździe który ma dość prostu, lecz rozbudowany system modyfikacji i można go fajnie dostosować pod Swój styl walki i jazdy.

Sorry że troche chaotycznie, ale Szalony Max to szalony Max i inaczej sie nie dało :P

Podsumowując, gdyby nie tragiczna fabuła i postacie które zapomni się po dwóch dniach oraz sporą monotonię to symulator złomiarstwa jest naprawdę świetny, a tak to po prostu dobry.

7/10

A tak podsumowując E3 to jest kilka produkcji które tak naprawdę mnie interesują, czyli:
Wolfenstein II: The New Colossus
Metro Exodus
Life is Strange: Before the Storm

No i są jeszcze gry od Ubi, czyli The Crew 2, Far Cry 5 i Assassin’s Creed: Origins które zapowiadają się bardzo dobrze, ale nie tak żebym je od razu kupował, pewnie na jakiejś większej promocji się na nie skusze XD

A właśnie niedługo powinny być wakacyjne promocje na steamie :D

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

L.A. Noire

Ogólnie to jestem zły na siebie, że za tak dobrą grę zabrałem się na poważnie dopiero po roku od zakupu. Tak czy siak zaczniemy od początku. O co tu chodzi? A no o rozwiązywanie spraw jak na prawdziwego detektywa z lat 40 przystało. Miejscem akcji jest samo Los Angeles, w którym nie zabrakło charakterystycznych zabytków jak na przykład napis Hollywoodland. Dokładnie tak, jeszcze wtedy był to Hollywoodland. Początek wdraża we wszystko, zaczynamy od zwykłego nudnego policjanta aby wkroczyć w buty poważnego oficera policji, któremu morderstwa czy podpalenia nie są straszne. Główną atrakcją miało być tutaj rozwiązywanie spraw oraz przesłuchania. Punkt pierwszy został wykonany bardzo dobrze - każda rzecz może przydać się w odkryciu kolejnej części układanki. Niby to zwykły papieros na ganku sąsiada, a okazuje się, że jest on dość istotny w śledztwie. Gra nie stroni od mocnych scen - często musimy sprawdzić ciało osoby zamordowanej, które może być w opłakanym stanie. A takie ciało może mieć na przykład w kieszeniach pochowane jakieś dokumenty. Jak już mamy podejrzenia to możemy, a nawet musimy przesłuchać osoby ważne dla śledztwa. Czy to zwykły sprzedawca, sąsiad, diler narkotykowy, a także własna narzeczona. Postaci w takich sprawach są trochę sztuczne, ale specjalny silnik, który został zaprojektowany aby oddawać uczucia charakterów zdał egzamin. Po niektórych widać, że kręcą, kłamią czy coś ukrywają. Niby osoba patrzy pewnie prosto w oczy, ale jego nerwowe przełykanie śliny pozwala stwierdzić, że coś jest nie tak. Ten aspekt również jest zrobiony doskonale. Jak wypadają główni bohaterowie? A no naprawdę dobrze. Gramy przez 97% czasu Cole'm Phelpsem, który jest charakterystyczną personą. W międzyczasie dowiadujemy się o jego przeszłości oraz dowodzeniu batalionem podczas walk z Japonią. Przy każdym awansie (lub spadku ze stołka - jest taka możliwość) dostajemy nowego partnera. Niektórzy są do nas nastawieni pozytywnie, niektórzy nie za bardzo, ale to już dopiero przy końcu gry. Wracamy do naszych znajomych z wojny, którzy też biorą tutaj czynny udział w fabule. Gra jest dość długa, bo ukończenie jej zajęło mi z 20 godzin, może więcej, a nie robiłem misji pobocznych. Dlaczego ich nie robiłem? Bo są dość nudnawe. W większości przypadków jest to odbieranie zgłoszeń od centrali, która zgłasza przestępstwo. Prawie zawsze jest to koleś z bronią, który strzela do innych, zabił kogoś albo coś bardzo podobnego. I wszystko się kończy tym, że go zabijasz. Często sam dojazd do miejsca trwa dłużej niż sama misja, a to jest dla mnie minus. Można zbierać specjalne złote rolki taśmy filmowej, odkrywać zabytki, prowadzić ponad 90 pojazdów - to dla fanów zbieraniny. Ja takim akurat nie jestem. Co więcej - można dowiedzieć się sporo o głównej historii przy okazji czytania specjalnych gazet. Wyświetla się wtedy krótki filmik fabularny. Na początku nie wiadomo o co chodzi, ale im dalej brnie się w fabułę tym bardziej rozumiemy co jest głównym problemem w Los Angeles. Samo miasto wygląda nieźle, nie brakuje miejsc charakterystycznych, ale przyczepiam się do ładowania tekstur miasta podczas jazdy. Sama jazda samochodem ma wyraźne braki, można powiedzieć, że jako policjant jesteśmy bezkarni, bo można bezproblemowo łamać wszystkie przepisy. AI w samochodach zachowuje się bardzo głupio - kiedy jedziemy dość szybko, a ktoś wyjeżdża zza zakrętu, to ten ktoś zawsze się zatrzymuje widząc nas zamiast jechać i spotyka nas potężny dzwon. Sama fabuła jak już pisałem jest świetna - im dalej się gra tym więcej nas ciekawi i nie chce się kończyć gry. Żałuję trochę, że poskąpiłem 10 złotych więcej i nie kupiłem edycji z wszystkimi dodatkami, bo mam po prostu niedosyt. :D Końcówka tylko mogła wypaść trochę dziwnie, ale to już zależy jak komu ona przypadnie. Polecam ten tytuł strasznie, czuję, że jeszcze nie raz wrócę do Los Angeles.

9/10

Superstar
Awatar użytkownika

No w końcu ktoś coś napisał, bo nie chciałem 4 postów pod rząd wstawiać XD

Saints Row 2

Gra którą jakby oceniać na poważnie to było by cienko, ale tu na poważnie nie było, bo gra jest parodią GTA i to w świetnym wydaniu. Fabularnie gra nie porywa, mamy zwykłe przejmowanie dzielnic, musimy po prostu przejąć całe miasto, a potem final battle i w sumie tylko, choć trzeba przyznać że zdarzają się świetne misje, szczególnie gdy się kończy rywalizować z jakąś frakcją. Większość elementów jak grafika, system strzelania czy różnorodność broni wypada przeciętnie, no moża poza systemem jazdy który jest po prostu komiczny, ale gra broni się dwiem rzeczami, po pierwsze aktywności poboczne, które są strasznie różnorodne, no i będące często bardzo mocnym żartem. Oblewanie budynków szambem żeby zbić Ich cenę to mistrzostwo lub rzucanie się pod samochody zeby wyłódzić ubezpieczenie, ale i tak nic nie pobije zabawy w policję, wiecie jak powstrzymać dill narkotykowy? Zabić wszystkich. Jak powstrzymać kłótnie sąsiadów? Zabić wszystkich, a jak powstrzymać wojnę gangów? No dobra to akurat było logiczne XD Drugim ogromnym plusem są postacie i nasi towarzysze, jak i wrogowie którzy są mocno przerysowani i często komediowi w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Generalnie jak ktoś szuka poważnej rozgrywki to nie polecam, ale jak ktoś chce się oderwać przy czymś luźniejszym to polecam bardzo.

7/10

Jeszcze do końca tygodnia (znaczy przyszłego XD ) powinienem Mass Efecta 2 ukończyć także stej tjund, a potem promocje na steamie, bo planuję coś takiego zakupić :D

Spoiler:

A L.A. Noire jest serio kapitalne, dodatki też polecam, może nie tak dobre jak podstawka, ale poziom niezły trzymają i w sumie szkoda ze nie ma podobnych gier, no chyba najbliżej Scherlockom które też są w sumie spoko :D

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 219 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Następna