Logowanie | Rejestracja


Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest ndz lis 17, 2019 3:01 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość

Offline
Post: pt wrz 01, 2017 7:21 am 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob gru 22, 2012 10:20 am
Posty: 4343
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Spodziewałem się większego odzewu, ale dramatu nie ma, także zapraszam na typer europejskich pucharów sezonu 2017-2018, oczywiście udział mogą brać osoby które się nie zapisywały.

Postanowiłem wprowadzić urozmaicenie, bowiem do pierwszej kolejki niecałe 2 tygodnie, to coś na zasadzie zakładów długoterminowych. Także polegać ma to na tym że typujemy dwa zespoły które zajmą odpowiednie miejsca pierwsze i drugie w Swojej grupie i w lidze mistrzów i w lidze europy. Czas na typowanie do rozpoczęcia pierwszej kolejki.

Punktacja:
3 Punkty za wytypowanie dwóch drużyn w odpowiedniej kolejności w danej grupie.
2 Punkty za wytypowanie dwóch drużyn w złej kolejności, lub wytypowanie jednej drużyny na odpowiednim miejscu w danej grupie.
1 Punkt za trafienie jednej drużyny na złym miejscu w danej grupie.

Liga Mistrzów

Grupa A:
Benfica Lizbona
Manchester United
FC Basel
CSKA Moskwa

Grupa B:
Bayern Monachium
Paris Saint-Germain
RSC Anderlecht
Celtic FC

Grupa C:
Chelsea Londyn
Atletico Madryt
AS Roma
Karabach Agdam

Grupa D:
Juventus Turyn
FC Barcelona
Olympiakos Pireus
Sporting Lizbona

Grupa E:
Spartak Moskwa
Sevilla CF
Liverpool FC
NK Maribor

Grupa F:
Szachtar Donieck
Manchester City
SSC Napoli
Feyenoord Rotterdam

Grupa G:
AS Monaco
FC Porto
Besiktas Stambuł
RB Lipsk

Grupa H:
Real Madryt
Borussia Dortmund
Tottenham Hotspur
Apoel Nikozja

Liga Europy

Grupa A:
Villarreal CF
Maccabi Tel Awiw
FC Astana
Slavia Praga

Grupa B:
Dynamo Kijów
Young Boys Berno
Partizan Belgrad
Skenderbeu Korce

Grupa C:
Sporting Braga
Łudogorec Razgrad
TSG Hoffenheim
Istanbul Basaksehir

Grupa D:
AC Milan
Austria Wiedeń
HNK Rijeka
AEK Ateny

Grupa E:
Olympique Lyon
Everton FC
Atalanta Bergamo
Apollon Limassol

Grupa F:
FC Kopenhaga
Lokomotiw Moskwa
Sheriff Tyraspol
FC Zlin

Grupa G:
Viktoria Pilzno
FC Steaua Bukareszt
Hapoel Beer-Szewa
FC Lugano

Grupa H:
Arsenal Londyn
BATE Borysów
FC Koeln
Crvena Zvezda Belgrad

Grupa I:
Red Bull Salzburg
Olympique Marsylia
Vitoria Guimaraes
Konyaspor

Grupa J:
Athletic Bilbao
Hertha Berlin
Zoria Ługańsk
Oestersund IFK

Grupa K:
Lazio Rzym
OGC Nice
Zulte Waregem
Vitesse Arnhem

Grupa L:
Zenit Petersburg
Real Sociedad
Roseborg Trondheim
FK Vardar

Mam nadzieję że nie przekąbinowałem i punktacja też jest dobrze zrobiona, choć czekam na sugestie co można w Niej poprawić, bo wiadomo będę podliczał po zakończeniu fazy grupowej. Żeby było jeszcze bardziej przejżyście to dam Swoje typy dla przykładu.

Powodzenia :D


Liga Mistrzów

Grupa A:
1.Manchester United
2.FC Basel

Grupa B:
1.Bayern Monachium
2.Paris Saint-Germain

Grupa C:
1.Chelsea Londyn
2.Atletico Madryt

Grupa D:
1.FC Barcelona
2.Juventus Turyn

Grupa E:
1.Liverpool FC
2.Sevilla CF

Grupa F:
1.Manchester City
2.SSC Napoli

Grupa G:
1.AS Monaco
2.RB Lipsk

Grupa H:
1.Real Madryt
2.Borussia Dortmund

Liga Europy

Grupa A:
1.Villarreal CF
2.Slavia Praga

Grupa B:
1.Dynamo Kijów
2.Young Boys Berno

Grupa C:
1.Sporting Braga
2.TSG Hoffenheim

Grupa D:
1.AC Milan
2.Austria Wiedeń

Grupa E:
1.Everton FC
2.Olympique Lyon

Grupa F:
1.FC Kopenhaga
2.Lokomotiw Moskwa

Grupa G:
1.Viktoria Pilzno
2.FC Steaua Bukareszt

Grupa H:
1.Arsenal Londyn
2.BATE Borysów

Grupa I:
1.Olympique Marsylia
2.Red Bull Salzburg

Grupa J:
1.Athletic Bilbao
2.Hertha Berlin

Grupa K:
1.Lazio Rzym
2.OGC Nice

Grupa L:
1.Real Sociedad
2.Zenit Petersburg

_________________
Obrazek


#WrestleFansOpelFanbase


User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
Post: pt wrz 01, 2017 8:14 am 
Low carder
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr wrz 28, 2011 8:46 am
Posty: 313
Grupa A:
1.Manchester United
2.Benfica Lizbona

Grupa B:
1.Paris Saint-Germain
2.Bayern Monachium


Grupa C:
1.Atletico Madryt
2.Chelsea Londyn

Grupa D:
1.FC Barcelona
2.Juventus Turyn


Grupa E:
1.Liverpool FC
2.Sevilla CF


Grupa F:
1.Manchester City
2.SSC Napoli


Grupa G:
1.AS Monaco
2.RB Lipsk

Grupa H:
1.Real Madryt
2.Borussia Dortmund

Liga Europy

Grupa A:
1.Villarreal CF
2.Slavia Praga

Grupa B:
1.Dynamo Kijów
2.Skenderbeu Korce

Grupa C:
1.Łudogorec Razgrad
2.TSG Hoffenheim

Grupa D:
1.AC Milan
2 Austria Wiedeń

Grupa E:
1 Olympique Lyon
2 Everton FC

Grupa F:
1.FC Kopenhaga
2.Lokomotiw Moskwa

Grupa G:
1.Viktoria Pilzno
2.FC Steaua Bukareszt

Grupa H:
1.Arsenal Londyn
2.BATE Borysów


Grupa I:
1.Olympique Marsylia
2.Red Bull Salzburg

Grupa J:
1.Athletic Bilbao
2.Hertha Berlin

Grupa K:
1.Lazio Rzym
2.OGC Nice

Grupa L:
1.Real Sociedad
2.Zenit Petersburg


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
Post: pt wrz 01, 2017 8:05 pm 
Rookie

Rejestracja: wt sie 29, 2017 4:45 pm
Posty: 21
LM:
Grupa A:
1.Manchester United
2.Benfica Lizbona

Grupa B:
1.Bayern Monachium
2.Paris Saint-Germain

Grupa C:
1.Chelsea Londyn
2.Atletico Madryt

Grupa D:
1.Juventus Turyn
2.FC Barcelona

Grupa E:
1.Liverpool FC
2.Sevilla CF

Grupa F:
1.Manchester City
2.SSC Napoli

Grupa G:
1.AS Monaco
2.RB Lipsk

Grupa H:
1.Real Madryt
2.Borussia Dortmund

LE:

Grupa A:
1.Villarreal CF
2.Slavia Praga

Grupa B:
1.Dynamo Kijów
2.Partizan Belgrad

Grupa C:
1.TSG Hoffenheim
2.Sporting Braga

Grupa D:
1.AC Milan
2.Austria Wiedeń

Grupa E:
1.Everton FC
2.Olympique Lyon

Grupa F:
1.FC Kopenhaga
2.Lokomotiw Moskwa

Grupa G:
1.Viktoria Pilzno
2.FC Steaua Bukareszt

Grupa H:
1.Arsenal Londyn
2.FC Koeln

Grupa I:
1.Olympique Marsylia
2.Red Bull Salzburg

Grupa J:
1.Athletic Bilbao
2.Hertha Berlin

Grupa K:
1.Lazio Rzym
2.OGC Nice

Grupa L:
1.Real Sociedad
2.Zenit Petersburg


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
Post: pt wrz 01, 2017 8:29 pm 
Mid carder
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn sty 05, 2015 10:25 pm
Posty: 532
Liga Mistrzów

Grupa A:
1. Manchester United
2. Benfica Lizbona

Grupa B:
1. PSG
2. Bayern Munsien

Grupa C:
1. Chelsea
2. Atletico Madryt

Grupa D:
1. FC Barcelona
2. Juventus

Grupa E:
1. Liverpool
2. Sevilla

Grupa F:
1. Manchester City
2. Napoli

Grupa G:
1. AS Monaco
2. FC Porto

Grupa H:
1. Real Madryt
2. Borussia Dortmund

Liga Europy

Grupa A:
1. Villareal
2. Praga

Grupa B:
1. Dynamo Kijów
2. Partizan

Grupa C:
1. Sporting Braga
2. Łudogorec

Grupa D:
1. AC Milan
2. Rijeka

Grupa E:
1. Everton
2. Lyon

Grupa F:
1. Lokomotiw
2. Kopenhaga

Grupa G:
1. Viktoria Pilzno
2. Steaua

Grupa H:
1. Arsenal
2. BATE

Grupa I:
1. Marsylia
2. RB Sallzburg

Grupa J:
1. Bilbao
2. Hertha

Grupa K:
1. Lazio
2. Nice

Grupa L:
1. Zenit
2. Sociedad

_________________
WWE Typer 2015 - ZWYCIĘZCA
User Miesiąca: Maj 2016


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
Post: sob wrz 02, 2017 7:06 pm 
Low carder
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz sie 21, 2016 12:26 pm
Posty: 276
Grupa A:
1. Villarreal
2. Slavia Praga

Grupa B:
1. Dynamo Kijów
2. Partizan Belgrad

Grupa C:
1. Łudogorec Razgrad
2. Sporting Braga

Grupa D:
1. Milan
2. AEK Ateny

Grupa E:
1. Everton
2. Lyon

Grupa F:
1. Lokomotiw Moskwa
2. FC Kopenhaga

Grupa G:
1.Viktoria Pilzno
2.FC Steaua Bukareszt


Grupa H:
1. Arsenal
2. Crvena Zvezda

Grupa I:
1.Olympique Marsylia
2. RB Salzburg

Grupa J:
1.Athletic Bilbao
2.Hertha Berlin


Grupa K:
1. Lazio
2. Nice

Grupa L:
1.Zenit Petersburg
2.Real Sociedad

iga Mistrzów

Grupa A:
1. Manchester United
2. CSKA Москва

Grupa B:
1. Bayern
2. PSG

Grupa C:
1. Atletico
2. Chelsea

Grupa D:
1. Barcelona
2. Juventus

Grupa E:
1. Liverpool
2. Sevilla

Grupa F:
1. Manchester City
2. Feyenoord

Grupa G:
1. Monaco
2. Porto

Grupa H:
1. Real Madryt
2. Tottenham Hotspur


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
Post: ndz wrz 03, 2017 9:24 am 
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn mar 31, 2014 1:19 pm
Posty: 101
Grupa A:
1.Manchester United
2.Benfica Lizbona

Grupa B:
1.Bayern Monachium
2.Paris Saint-Germain

Grupa C:
1.Chelsea Londyn
2.Atletico Madryt

Grupa D:
1.Juventus Turyn
2.FC Barcelona

Grupa E:
1.Liverpool FC
2.Sevilla CF


Grupa F:
1.Manchester City
2.SSC Napoli


Grupa G:
1.RB Lipsk
2.AS Monaco

Grupa H:
1.Real Madryt
2.Borussia Dortmund

Liga Europy

Grupa A:
1.Villarreal CF
2.Slavia Praga

Grupa B:
1.Dynamo Kijów
2.Young Boys Berno

Grupa C:
1.TSG Hoffenheim
2.Sporting Braga

Grupa D:
1.AC Milan
2.Austria Wiedeń

Grupa E:
1.Everton FC
2.Olympique Lyon

Grupa F:
1.FC Kopenhaga
2.Lokomotiw Moskwa

Grupa G:
1.Hapoel Beer-Szewa
2.FC Steaua Bukareszt

Grupa H:
1.Arsenal Londyn
2.FC Koeln

Grupa I:
1.Olympique Marsylia
2.Red Bull Salzburg

Grupa J:
1.Athletic Bilbao
2.Hertha Berlin

Grupa K:
1.OGC Nice
2.Lazio Rzym

Grupa L:
1.Real Sociedad
2.Zenit Petersburg

_________________
Obrazek

New England Patriot's Super Bowl LII???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
Post: pn wrz 04, 2017 6:24 pm 
Mid carder
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt sty 22, 2016 10:35 pm
Posty: 693
A
1. Manchester Utd
2. CSKA

B
1. PSG
2. Bayern

C
1. Atletico
2. Roma

D
1.Juventus
2.Barca

E
1.Sevilla
2.Liverpool

F
1.Napoli
2.City

G
1.Monaco
2.RB Lipsk

H
1.Real
2.Tottki

Liga Europy

A
1.Villarreal CF
2.FC Astana

B
1.Dynamo Kijów
2.Partizan Belgrad

C
1.Sporting Braga
2.TSG Hoffenheim

D
1.AC Milan
2.HNK Rijeka

E
1.Everton FC
2.Olympique Lyon

F
1.FC Kopenhaga
2.Lokomotiw Moskwa

G
1.Viktoria Pilzno
2.Hapoel Beer-Szewa

H
1.Arsenal Londyn
2.BATE Borysów

I
1.Olympique Marsylia
2.Red Bull Salzburg

J
1.Athletic Bilbao
2.Hertha Berlin

K
1.Lazio Rzym
2.OGC Nice

L
1.Zenit Petersburg
2.Real Sociedad

_________________



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
Post: wt wrz 05, 2017 12:48 pm 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt lut 16, 2016 4:27 pm
Posty: 2052
Lokalizacja: Bydgoszcz
Liga Mistrzów

Grupa A:
Manchester United
Benfica Lizbona

Grupa B:
Bayern Monachium
Paris Saint-Germain

Grupa C:
Chelsea Londyn
Atletico Madryt

Grupa D:
FC Barcelona
Juventus Turyn

Grupa E:
Liverpool FC
Spartak Moskwa

Grupa F:
Manchester City
Napoli

Grupa G:
AS Monaco
FC Porto

Grupa H:
Real Madryt
Borussia Dortmund

Liga Europy

Grupa A:
Villarreal CF
Slavia Praga

Grupa B:
Dynamo Kijów
Partizan Belgrad

Grupa C:
Sporting Braga
TSG Hoffenheim

Grupa D:
AC Milan
AEK Ateny

Grupa E:
Everton FC
Olympique Lyon

Grupa F:
Lokomotiw Moskwa
FC Kopenhaga

Grupa G:
Viktoria Pilzno
FC Steaua Bukareszt

Grupa H:
Arsenal Londyn
FC Koeln

Grupa I:
Olympique Marsylia
Red Bull Salzburg

Grupa J:
Athletic Bilbao
Hertha Berlin

Grupa K:
OGC Nice
Lazio Rzym

Grupa L:
Zenit Petersburg
Real Sociedad

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
Post: wt wrz 05, 2017 1:07 pm 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lis 07, 2009 12:20 pm
Posty: 3983
Lokalizacja: Dębica
Liga Mistrzów

Grupa A:
Manchester United
Benfica Lizbona

Grupa B:
Bayern Monachium
Paris Saint-Germain


Grupa C:
Chelsea Londyn
Atletico Madryt


Grupa D:
FC Barcelona
Juventus Turyn



Grupa E:
Sevilla CF
Liverpool FC


Grupa F:
Manchester City
SSC Napoli


Grupa G:
AS Monaco
FC Porto


Grupa H:
Real Madryt
Borussia Dortmund


Liga Europy

Grupa A:
Villarreal CF
FC Astana


Grupa B:
Dynamo Kijów
Young Boys Berno


Grupa C:
Sporting Braga
TSG Hoffenheim


Grupa D:
AC Milan
Austria Wiedeń


Grupa E:
Olympique Lyon
Everton FC


Grupa F:
FC Kopenhaga
Lokomotiw Moskwa


Grupa G:
FC Steaua Bukareszt
Viktoria Pilzno


Grupa H:
Arsenal Londyn
BATE Borysów

Grupa I:
Olympique Marsylia
Vitoria Guimaraes

Grupa J:
Athletic Bilbao
Hertha Berlin

Grupa K:
Lazio Rzym
Vitesse Arnhem

Grupa L:
Real Sociedad
Zenit Petersburg

_________________
Założyciel WF Snooker Federation
Obrazek



Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
Post: śr wrz 06, 2017 3:40 pm 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz sty 06, 2013 1:30 pm
Posty: 4558
Lokalizacja: Gniezno
Grupa A:
Manchester United
Benfica Lizbona

Grupa B:
Paris Saint-Germain
Bayern Monachium

Grupa C:
Atletico Madryt
Chelsea Londyn

Grupa D:
Juventus Turyn
FC Barcelona

Grupa E:
Liverpool FC
Sevilla CF

Grupa F:
Manchester City
SSC Napoli

Grupa G:
AS Monaco
RB Lipsk

Grupa H:
Real Madryt
Borussia Dortmund

Liga Europy

Grupa A:
Villarreal CF
FC Astana

Grupa B:
Dynamo Kijów
Young Boys Berno

Grupa C:
TSG Hoffenheim
Łudogorec Razgrad

Grupa D:
AC Milan
Austria Wiedeń

Grupa E:
Olympique Lyon
Everton FC

Grupa F:
FC Kopenhaga
Lokomotiw Moskwa

Grupa G:
Viktoria Pilzno
Hapoel Beer-Szewa

Grupa H:
FC Koeln
BATE Borysów

Jak tą grupę przewidziałem, to mi dajesz 10 punktów Hubson

Grupa I:
Olympique Marsylia
Vitoria Guimaraes

Grupa J:
Athletic Bilbao
Hertha Berlin

Grupa K:
Lazio Rzym
OGC Nice

Grupa L:
Real Sociedad
Zenit Petersburg

_________________
User Roku 2015
Admin Roku x2: 2017, 2018
Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
Post: pt wrz 08, 2017 3:52 pm 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn lip 18, 2011 4:02 pm
Posty: 3778
Liga Mistrzów:

Grupa A:
1. Manchester United
2. Benfica Lizbona

Grupa B:
1. Bayern Monachium
2. Paris Saint-Germain

Grupa C:
1. Atletico Madryt
2. Chelsea Londyn

Grupa D:
1. Juventus Turyn
2. FC Barcelona

Grupa E:
1. Liverpool FC
2. Sevilla FC

Grupa F:
1. Manchester City
2. SSC Napoli

Grupa G:
1. AS Monaco
2. FC Porto

Grupa H:
1. Real Madryt
2. Borussia Dortmund

Liga Europejska:

Grupa A:
1. Villarreal CF
2. Slavia Praga

Grupa B:
1. Dynamo Kijów
2. Young Boys Berno

Grupa C:
1. TSG Hoffenheim
2. Sporting Braga

Grupa D:
1. AC Milan
2. Austria Wiedeń

Grupa E:
1. Olympique Lyon
2. Everton FC

Grupa F:
1. FC Kopenhaga
2. Lokomotiw Moskwa

Grupa G:
1. Viktoria Pilzno
2. FC Steaua Bukareszt

Grupa H:
1. Arsenal Londyn
2. FC Koeln

Grupa I:
1. Olympique Marsylia
2. Red Bull Salzburg

Grupa J:
1. Athletic Bilbao
2. Hertha Berlin

Grupa K:
1. Lazio Rzym
2. OGC Nice

Grupa L:
1. Real Sociedad
2. Zenit Petersburg

_________________
Moderator forum WrestleFans: 11.06.2015 - 25.04.2017
2x Moderator roku: 2015, 2016
8x User Miesiąca: Grudzień 2011, Czerwiec 2015, Listopad 2016, Sierpień: 2014, 2015, 2016, 2017, 2018

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
Post: pt wrz 08, 2017 5:04 pm 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt lip 10, 2015 6:37 pm
Posty: 2009
Liga Mistrzów

Grupa A:
Benfica Lizbona
Manchester United
FC Basel
CSKA Moskwa

1. United
2. Benfika

Grupa B:
Bayern Monachium
Paris Saint-Germain
RSC Anderlecht
Celtic FC

1. Bajern
2. PSG


Grupa C:
Chelsea Londyn
Atletico Madryt
AS Roma
Karabach Agdam

1. Czelsi
2. Roma

Grupa D:
Juventus Turyn
FC Barcelona
Olympiakos Pireus
Sporting Lizbona

1. Jówe
2. FCB

Grupa E:
Spartak Moskwa
Sevilla CF
Liverpool FC
NK Maribor

1. LFC
2. Sewija

Grupa F:
Szachtar Donieck
Manchester City
SSC Napoli
Feyenoord Rotterdam

1. Napoli
2. City

Grupa G:
AS Monaco
FC Porto
Besiktas Stambuł
RB Lipsk

1. Monako
2. Porto

Grupa H:
Real Madryt
Borussia Dortmund
Tottenham Hotspur
Apoel Nikozja

1. Popularni Królewscy
2. BVB

Liga Europy

Grupa A:
Villarreal CF
Maccabi Tel Awiw
FC Astana
Slavia Praga

1. Vijareal
2. Makabi

Grupa B:
Dynamo Kijów
Young Boys Berno
Partizan Belgrad
Skenderbeu Korce

1. Dynamo
2. YBB

Grupa C:
Sporting Braga
Łudogorec Razgrad
TSG Hoffenheim
Istanbul Basaksehir

1. Hofenhajm
2. Łudogorec

Grupa D:
AC Milan
Austria Wiedeń
HNK Rijeka
AEK Ateny

1. Milan
2. AEK

Grupa E:
Olympique Lyon
Everton FC
Atalanta Bergamo
Apollon Limassol

1. OL
2. Everton

Grupa F:
FC Kopenhaga
Lokomotiw Moskwa
Sheriff Tyraspol
FC Zlin

1. Moskwa
2. Kopenhaga

Grupa G:
Viktoria Pilzno
FC Steaua Bukareszt
Hapoel Beer-Szewa
FC Lugano

1. Stjeła
2. Pilzno

Grupa H:
Arsenal Londyn
BATE Borysów
FC Koeln
Crvena Zvezda Belgrad

1. Arsenal
2. Bate

Grupa I:
Red Bull Salzburg
Olympique Marsylia
Vitoria Guimaraes
Konyaspor

1. Red Ból
2. OM

Grupa J:
Athletic Bilbao
Hertha Berlin
Zoria Ługańsk
Oestersund IFK

1. Bilbao
2. Herta

Grupa K:
Lazio Rzym
OGC Nice
Zulte Waregem
Vitesse Arnhem

1. Lacio
2. Nice

Grupa L:
Zenit Petersburg
Real Sociedad
Roseborg Trondheim
FK Vardar

1. Zenit
2. Real

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB © 2007 phpBB Group