Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn gru 09, 2019 4:43 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość

Legenda
Awatar użytkownika

Maniac Zone Wrestling wraca do Wrocławia.

Z dumą ogłaszamy, że Maniac Zone Wresling, po kilku miesiącach przerwy, ponownie zawita do Wrocławskiego Klubu Bakara. Bądź świadkiem niesamowitego widowiska, pełnego wrestlingowych pojedynków z udziałem najlepszych europejskich zawodników, którzy zapewnią rozrywkę na najwyższym poziomie. Już 13 Października - stań się częścią Nowego Początku Maniac Zone Wrestling!

Międzynarodowa Gala Wrestlingu MZW już 13 października we Wrocławiu o godzinie 19:00!
Drzwi otwarte od 18.00!

Wystąpią zawodnicy z Niemiec, Szwecji, Czech i oczywiście Polski!

Jak czytamy na stronie wydarzenia na Facebooku:
Podczas show odbędą się walki kwalifikacyjne do czteroosobowego starcia o pas Maniac Zone Wrestling na Maniac Zone Wrestling Project 2, pojedynek o pasy tag team MZW, oraz wielka walka wieczoru z udziałem mistrzów dwóch różnych europejskich organizacji!

Bilety do kupienia na www.mzw.evenea.pl

Obrazek

Jeśli ktoś się zastanawia dlaczego znów klub Bakara:
"Na dzień dzisiejszy Bakara to jedyna opcja, czasoprzestrzeń jest w trakcie remontu i na dzień dzisiejszy nie spełnia wymagań BHP. Jesteśmy w trakcie rozmów także z innymi obiektami"

Low carder
Awatar użytkownika

Kto się z forum wybiera? ;)

Legenda
Awatar użytkownika

Ja raczej będę, domyślam się że Kilgor też; pewnie parę innych osób też się trafi, na czele z naszym imperatorem GOLOBem ;)

Tak wygląda rozkład miejsc. Zgodnie z tym schematem, miejsc siedzących jest 182.

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Ja myslałem, czy wpaść ale jednak październik dla mnie mocno imprezowy rodzinnie, jakies obchodzi 50 leci dziadków i różne takie pomniejsze imprezy więc jak policze sobie, że z ojcem kupujemy dziadkom mega wyjebisty odkurzacz (serio kurwa xD) i że będę pił alkohol 40% i jadł karkówke która kosztuje to wiem, że hajs wole przeznaczyć na rodzinne wiraże.

Co do samej gali...ciekawi mnie czy MZW wróci na rynek na dłużej, czy kolejna gala w kwietniu może.

Low carder
Awatar użytkownika

Stochu pisze:
Co do samej gali...ciekawi mnie czy MZW wróci na rynek na dłużej, czy kolejna gala w kwietniu może.

Z tego co wiem, to gale mają teraz odbywać się częściej. Inaczej ten ich "nowy początek" nie miałby za bardzo sensu ;)

Superstar
Awatar użytkownika

Ufać im nie ufam, już obiecali gale na DVD xD

Legenda
Awatar użytkownika

Ja tam bym był zadowolony, jeśli by powrócili z VOD gdyby znów przyszło im występować w Głuchołazach ;)

Champion vs Champion
Shadow(c) vs Rick Baxxter(c)
Maniac Zone Wrestling kontra Next Step Wrestling.
W walce wieczoru Project 1: New Beginning, Next Step European Champion oraz 19-sto letni weteran, Rick Baxxter stanie do walki z dwukrotnym posiadaczem tytułu mistrzowskiego MZW - Shadowem. Dwóch reprezentantów różnych państw i organizacji. Czyja ręka zostanie uniesiona w geście zwycięstwa na koniec tego show? Przekonajcie się sami!

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Main Event bez rewelacji, czyli to do czego MZW nas przyzwyczaiło, chociaż nie wątpię, że zrobią dobrą walkę.
Gdyby ten Niemiec nie miał pasa, to bym się pytał, dlaczego z D#py dostał title shota? To, że ma pas i jest to Champion vs Champion to ma jakiś tam sens.
Chociaż wątpię by to była walka bardziej prestiżowa niż Shadow (c) vs Asmund [MZW championship Rematch] - na pewno będzie bardziej emocjonalna.
Ciekawe czy Asmund dostanie rematch, czy po Rebootcie po prostu takiej walki nigdy nie będzie w MZW?

Stochu pisze:

KPW Arena 12 pewnie też będzie w kwietniu, bo KPW przycięło jedną galę między styczniem-marcem, bo zimą ludziom się nie chce ruszyć tyłka na galę.
Najważniejsze by MZW w 2019 zrobiło przynajmniej 3-4 gale we Wrocławiu.

Superstar
Awatar użytkownika

MZW w swoim przypadku według mnie powinni robić po pierwsze galę we Wrocławiu i jeżeli już ich możliwości to dajmy na to 4 gale rocznie, to jebać jakies storytellingi jak np. własnie podobno face turn który miał miejsce jak My bylismy na gali o którym nikt nie miał pojęcia w main evencie ziomków którzy pomogli Shadowowi wygrać. Powinni skupić się na mocnej karcie z gali na galę i nazwiskach. Wiadomo, to hajsik ale tylko tak pozostawia po sobie pozytywne wrażenie, potrzeba mocnej karty, a co za tym idzie solidnych nazwisk. KPW to ma i sam jestem pod wrazeniem dalej fedki z Gdynii.

Legenda
Awatar użytkownika

Obrazek

Cytuj:
Drugą zapowiedzianą walką na Project 1: New Beginning jest pojedynek wieloosobowy! Wiking z wolą walki całej armii, a także były mistrz MZW - Asmund. Sprytny i przyzwyczajony do bycia Dawidem w walkach z Goliatem - Axel Fox. Oraz nadzwyczajna postać, samozwańczy ideał oraz chodzące marzenie wszystkich kobiet (przynajmniej w jego własnym mniemaniu) - Lady Killer. Strategia którego z nich okaże się wystarczająca, kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia!

Axel Fox oczywiście wcześniej występował jako Amisz, natomiast Lady Killer dotychczas walczył pod ring namem Bartek Borowsky.

Lady Killer ? Wydaje się być mało wymyślne, ale zobaczymy jak to będzie wyglądać w praktyce.

Legenda
Awatar użytkownika

Obrazek

Cytuj:
Jacob Crane vs Rafael Kid
Nadmiernie wygadany Jacob, który posunie się do wszystkiego, nawet szyderczego podstępu żeby osiągnąć to czego chce oraz zawsze spokojny i skupiony na swoim celu Rafael, trzymający się uczciwości i honoru w walkach. Strategia na pewno będzie zróżnicowana gdy ta dwójka zawalczy o miano pierwszego z trzech pretendentów do pasa mistrzowskiego Maniac Zone Wrestling!

Chyba powinienem spodziewać się walki komediowej, bo tak moim zdaniem z tego obrazka to wygląda. Nie mówię że to źle :P Aczkolwiek ktoś niezaznajomiony może pomyśleć że to wygląda backyardowo.
Chyba obaj panowie są tacy w miarę 'świeży' w MZW, więc dla obu szansa pokazać czy warto na nich stawiać.

Superstar
Awatar użytkownika

Szczerze to może być troche cringe. Widzieliśmy kto przychodzi na galę w PSW, dużo rodzinek z dziećmi. Odbiór wrestlingu jest różny, ale czuje, że nie wezmą ludzie randomowi MZW na poważnie, jak w ringu zobaczymy dwóch kurczaków w jakimś comedy matchu. Wszystko zależy od tego jak walka zostanie poprowadzona, ale skoro to sa ich debiuty nie spodziewam sie fajerwerków, co za tym idzie ich walka może w ogóle nie porwać, a ich postury bardziej obnażą ten pojedynek.

Legenda
Awatar użytkownika

Obrazek

Cytuj:
MZW Tag Team Championship Match
Catch Connection(c) vs WATAHA
Niemieccy wrestlerzy - Alexander Reich i Ronny Kessler, po raz kolejny zawitają w Maniac Zone Wrestling. Tym razem stają oni do walki w obronie tytułów mistrzowskich MZW Tag Team. Mimo ich wieloletniego doświadczenia w pracowaniu jako drużyna, nie mają przed sobą łatwego wyzwania. Samozwańczy "Bóg doskonałości" Apollo Anderson, po raz pierwszy połączy siły z byłym mistrzem MZW oraz byłym CPW Tag Team Championem, Justinem Joy'em! Mimo iż Apollo i Justin nigdy nie stali razem w ringu, to nie można odmówić, że WATAHA jest w stanie poważnie zagrozić obecnym mistrzom. Czy tytuły wrócą do Polski?

A więc te pasy jeszcze istnieją :P Sprawdziłem sobie - Catch Connection zdobyli te pasy w czerwcu 2017 i od tego czasu wystąpili w MZW..... dwa razy może ? Mnie się kojarzy jedynie tegoroczny Big Rumble w Styczniu, gdzie i tak byli jedynie uczestnikami Royal Rumble Matchu.
Spodziewam się title change'u, tym bardziej że na treningu widziałem że Apollo i Justin razem dość dobrze współpracują.

Low carder
Awatar użytkownika

Idealna okazja na zmianę mistrzów.

Low carder
Awatar użytkownika

Jak MZW jakiś czas temu wprowadziło pasy Tag Team, a teraz MZW robi reboot to lepiej odzyskać te masy i zacząć je porządnie budować, zamiast robić wprowadzać nowe pasy Tag team i robić turniej - zresztą za mało MZW robi gal by w to się bawić.
Dodatkowy pas zawsze się przyda, bo to zawsze jakieś urozmaicenie karty - pod warunkiem, że nie jest ich za dużo oczywiście.
Skład pretendentów jest spoko. Jeden doświadczony wrestler, drugi mniej. Starszy kolega będzie pomagał młodszemu, czyli coś co powinno się chwalić.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna