Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr lis 20, 2019 5:56 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Z kim kontrakt podpisze Kenny Omega?
World Wrestling Entertainment 44%  44%  [ 7 ]
New Japan Pro-Wrestling 19%  19%  [ 3 ]
All Elite Wrestling 25%  25%  [ 4 ]
Kombat Pro Wrestling 13%  13%  [ 2 ]
Liczba głosów : 16
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Tysona Smitha nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Chociaż możecie go bardziej kojarzyć jako Kenny'ego Omegę. Nawet jeśli nie oglądacie New Japan Pro-Wrestling wiecie o kogo chodzi. Mogliście nigdy nie widzieć jego walki, a jego highlighty zapewne wyskoczyły wam gdzieś w filmach proponowanych na YouTube. W skrócie - spotkaliście się z jego postacią. Wyrzutek WWE, który wyrobił swoją renomę w Japonii, dokładniej Dramatic Dream Team, a potem w NJPW. Jego popularność narastała, najpierw gdy dołączył do Bullet Clubu, potem gdy został liderem stajni, wyrzucając z niej Stylesa. Następnie 4 stycznia 2017 roku stoczył walkę z Okadą, która zniszczyła internet i każdy na dobre zakochał się w Kennym, a jego postać została już owiana niesamowitą sławą, której nie powstydziłoby się wielu wrestlerów WWE. Rok później jeszcze podbił swoją popularność walką z Chrisem Jericho. Prawdopodobnie jest na ten moment najbardziej znanym wrestlerem w historii, który nigdy nie pojawił się na Raw. Jednak właśnie - czy na długo jeszcze nim zostanie? Na to pytanie sobie dzisiaj odpowiemy, ja zaś podam argumenty za i przeciw dla każdej z federacji, z którą kontrakt mógłby podpisać.

UWAGA! Żaden z podanych argumentów NIE JEST moją opinią. Jest to tylko zbiór myśli jakie niesie za sobą wybór każdej z podanych federacji i nie jest tak, że argument przeciwko WWE jest tak samo mocny jak argument za AEW itp. itd.

WWE

Głównie dlatego w ogóle to co teraz piszę się pojawia na forum. Tuż przed Wrestle Kingdom 13 Dave Meltzer opublikował informację jakoby WWE zaoferowało Kenny'emu kontrakt, który liczymy w milionach dolarów. Z tego co mówią informacje w grę wchodzi wartość aż 23 milionów, przy średniej dlugości kontraktu na 3 lata. To daje nam prawie 8 milionów dolarów rocznie. Takie pieniądze w WWE zarabia tylko John Cena i Brock Lesnar. Oczywiście kwotę radzę brać z przymrożeniem oka, bo tak naprawdę to nie wiadomo jaka suma pojawiła się na stole. Ale jeśli jest to rzeczywiście kwota chociaż zbliżona do tych podawanych w plotkach - no ciężko odmówić, ponieważ Kenny po kilku latach w WWE byłby ustawiony do końca życia.

Na nie przemawia fakt, że Kenny wydaje się poważnie podchodzić do swojej postaci w ringu, zatem zapewne chciałby mieć kontrolę nad swoją postacią w WWE, co może być mocno nie na rękę dla WWE. Ostatecznie w NJPW jeszcze nikt nie odkopał po jego finisherze, a jedyną osobą, która w ogóle może się czymś takim pochwalić jest jego bliski przyjaciel, Kota Ibushi. Już zatem widzę jak w swoim debiucie na SmackDown potrzebuje trzech One Winged Angel aby pokonać Jeffa Hardy'ego.

Drugim argumentem na tak jest fakt, że mimo wielkiego rozwoju New Japan, to WWE nadal jest ligę wyżej i to oni kojarzą się od razu przypadkowym osobom ze słowem wrestling, nie na odwrót. Sama chęć sprawdzenia się w oceanie wrestlingu zamiast oczka wodnego w ogródku babci może być tutaj wystarczająca...

Aczkolwiek jednocześnie Kenny jest już całkiem zadomowiony w Japonii. Siedzi tam całe swoje życie w tym momencie, jest tam jedną z największych gwiazd. Jedną z wartości w japońskim wrestlingu jest lojalność, dlatego rzadko widujemy wrestlerów przechodzących z jednej większych federacji do drugiej w Japonii. Choćby dlatego Kenny może nawet pozostać w Japonii i chcieć kontynuować to co zaczął tam budować.

New Japan Pro-Wrestling

Tak na dobrą sprawę... czemu Kenny miałby w ogóle odchodzić z NJPW? Groszy tam nie zarabia, z informacji, które posiada Dave Meltzer, Omega w New Japan zarabia tyle, że byłby w Top 5 opłacanych wrestlerów WWE. Ma pewną pozycję, a co najważniejsze swobodę, co pozwala mu być w Japonii gwiazdą i wykręcać kolejne świetne walki. W innych federacjach już tak różowo może nie być. Na dobrą sprawę jeśli Kenny'emu w głównej mierze zależy na samym wrestlingu, nie ma większego powodu do zmiany otoczenia.

Poważną wskazówką w tym co Kenny zrobi może być fakt, że na Wrestle Kingdom 13 stracił pas IWGP Heavyweight na rzecz Hiroshiego Tanahashiego. Oczywiście, nie oznacza to jednoznacznie, że Omega wchodzi do Royal Rumble z numerem 4, bo równie dobrze może to być element storyline'u. Lub Omega nie podjął jeszcze decyzji, więc New Japan nie chcąc zostać bez mistrza postanowiło na wszelki wypadek oddać pas w inne ręce. Jednak na ten moment, przy tak mocnych plotkach o jego odejściu i wygasającym kontrakcie można to czytać między wierszami jako "Kenny odchodzi."

No dobra, ale jednak pieniądze... Spójrzmy też na to w ten sposób. Jeśli wierzyć informacjom, że już teraz za same pieniądze z New Japan byłby w Top 5 WWE, to należy też pomyśleć, że japońska federacja też jest w stanie wyłożyć potężne pieniądze aby namówić Omegę do pozostania. Pojawiły się nawet informacje, że NJPW nie planuje złożyć samodzielnej oferty, a dołączyć się mają ROH i All Elite Wrestling, których właściciele co ciekawe są warci więcej niż WWE i to osobno. Oczywiście o ile wierzymy temu, że Tony Khan ma inwestować w AEW. Tak więc gdyby naprawdę chcieli zatrzymać u siebie Omegę, to wydaje mi się, że byliby w stanie złożyć mu zbliżoną ofertę do tej od WWE.

Wymieńmy jednak osiągnięcia Omegi w New Japan - mistrz IWGP Heavyweight, Intercontinental, Jr. Heavyweight, Jr. Heavyweight Tag Team, zwycięzca G1 Climax (przy okazji pierwszy zawodnik spoza Japonii, który wygrał ten turniej przy pierwszym podejściu), dwa main eventy gali w Tokyo Dome, w tym jeden jako mistrz, walka uważana przez duże grono osób za jedną z najlepszych w historii biznesu, ogromny wkład w zrobienie z NJPW federacji międzynarodowej. Tak naprawdę to Omega nie ma już nic do udowodnienia w New Japan, w Japonii nie czekają już na niego żadne wyzwania. Dlatego w poszukiwaniu kolejnych questów (bo wiecie, Kenny jest gamerem, to użyłem słowa takiego gamingowego, taki żarcik) może chcieć odejść.

All Elite Wrestling

Pisałem wyżej o wyzwaniach jakie na Omegę czekają. Otóż w New Japan nie ma ich już w ogóle, w WWE jest ich niewiele, zaś All Elite Wrestling ma ich do zaoferowania sporo. Kenny znowu może być twarzą federacji, która planuje być rozponawalna na cały świat. W dodatku AEW samo w sobie ma większe szanse na rywalizację z WWE niż NJPW. Nowe pasy do wygrania, nowe, choć nie do końca otoczenie no i masa dream matchy, które Cleaner może jeszcze stoczyć.

Mimo tego, że grupa, której nazwą jest The ELITE i w której Kenny jest od samego początku, do tej pory Kenny nie był w żaden sposób zaangażowany w powstanie federacji. W filmie, który oficjalnie przedstawił nam AEW Omega się w ogóle nie pojawił, zaś we wcześniejszą galę Bucksów i Cody'ego jego wkład był jedynie na poziomie występu. To może nam sugerować, że Omega podziękował za propozycję, ale finalnie wybierze sobie coś innego.

Szczerze mówiąc - jedynym argumentem na który mogłem wpaść na tak była jeszcze przyjaźń z Bucksami i Cody'm, ale uznałem, że nie będę o tym pisał tak w osobnym akapicie, ponieważ nie uważam tego za wystarczający powód, który miałby Omegę skłonić do wyboru. Zamiast tego mam drugi argument na nie. Otóż jesteśmy na etapie gdzie wiemy, że AEW istnieje... teoretycznie. Wiemy jak wygląda logo, wiemy, że coś serio planują, znamy lub domyślamy się niektórych członków rosteru. Ale tak naprawdę o tym gdzie będzie można AEW oglądać nie wiemy, tak samo kiedy gala Double or Nothing. A nawet z tego rosteru wiemy tylko oczywiste oczywistości jak Young Bucks, Cody, Hangman Page czy SCU.

Kombat Pro Wrestling

Mam tylko jeden argument, ale za to jaki - KPW Godzina Zero 2019 - Kenny Omega vs. Piękny Kawaler. Wtedy wydaje mi się, że KPW miałoby zagwarantowane 500 osób na gali.

Co jednak ja o tym myślę? Mimo wszystko, układa się to dla mnie w drogę do WWE. Argumenty za są bardzo kuszące dla tak naprawdę każdego wrestlera i tylko niewielu ludzi z innymi priorytetami nie poszłoby na taki układ. W drugą stronę jest zaś odwrotnie - otóż argumenty przeciwko New Japan i AEW są mocniejsze niż za. Wszystko mi tutaj wychodzi w kierunek WWE, ale cóż, wiele zależy od tego na jakich wartościach zależy Omedze. Pieniądze i sława - WWE. Lojalność i świetne walki - NJPW. Nowe wyzwania - AEW. Walka z Pięknym Kawalerem - KPW.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Mid carder
Awatar użytkownika

Powiem tak, jak dla mnie najlepiej by było, aby poszedł do WWE na jeden kontrakt, jezeli zgodnie z plotkami kwota jest siedmiocyfrowa, i z bani, napierdolił by kabzy na tym w cholere, i jak by mu sie nie podobało, to moglby wrocic do Japonii czy AEW za takze bardzo duze pieniadze. Nie chce by spedził w WWE juz cala swoja kariere, bo wiadomo jak by sie to skonczylo, ale jak by rzeczywiscie mu dawali tak absurdalne pieniadze, to poszedl by na te dwa lata, fani jego jakos by to przezyli, ze musieli by ogladac go w absurdalnie okrojonej formie, Omega by sobie nabil tyle kabzy, ze pewnie do konca zycia by mu starczylo, i wyjebal spowrotem do Japonii, gdzie nadal by robil show.

Superstar
Awatar użytkownika

Jeśli rzeczywiście Vince chce wydać na Omegę tyle pieniędzy (a nawet jeśli trochę mniej, to wciąż jest to gigantyczna suma), to nie wierzę, że Kenny skończy jak Lashley, Balor czy McIntyre (McIntyre, który niby jest ok, ale nie wychodzi poza obijanie słabiaków). Jestem spokojny o to, że gościa czeka przynajmniej taka droga jak Stylesa czy Bryana, to nazwisko z tej samej półki, półki, nie oszukujmy się, wyższej niż wszyscy lub prawie wszyscy zawodnicy w rosterze. Gdzie Omedze do Almasa, Roode'a lub nawet Samoa Joe (z całym szacunkiem dla nich)? Jedynym zawodnikiem o podobnym statusie gwiazdy-legendy nie tylko jednej federacji, ale generalnie pro wrestlingu, który został zeszmacony, jest Nakamura. Ale to zupełnie inna historia, tak jak kiedyś o tym już pisaliśmy, Shinsuke nie czyni postępu, ciężko mu się dostosować do amerykańskiego stylu i, jakkolwiek źle to brzmi, na własne życzenie jest obecnie w midcardzie.

Także według mnie Kenny powinien iść do WWE, to naprawdę jeden z dosłownie kilku absolutnie topowych wrestlerów na świecie. McMahon akurat takich nazwisk nie marnuje i myślę, że nawet ta akcja z finisherem posłużyłaby za fajne story i nie tak prędko ktoś by po nim odkopał. A jeśli się mylę, to ewentualnie za kilka miesięcy możecie wrócić do tego wpisu i mnie oficjalnie wyśmiać że łudziłem się iż Omega będzie miał godną pozycję w WWE XD (jeżeli oczywiście zdecyduje się na federację Vince'a, chociaż moim zdaniem jest to dla niego najbardziej odpowiedni ruch)

Low carder
Awatar użytkownika

KPW jest niezwykle kuszącą opcją, ja jednak skłaniam się bardziej ku WWE - może trochę życzeniowo, ale chciałbym cholernie ujrzeć tego zawodnika w ringu McMahona. Jest jeszcze jeden dość spory argument, który przemawia na WWE, a nazywa się on "umowa z FOX". Tak wiele mówi się o tym, że po przejściu na FOX SmackDown ma stawiać właśnie na tą atletyczność, na wrestling, ograniczając rozrywkowe segmenty i skupiając się właśnie na aspekcie sportowym, co mogło ostatecznie skusić Omegę. Siedmiocyfrowa kwota też pewnie robi swoje, nie oszukujmy się. A teraz Kenny ma wszystko w swoich rękach, wszystkie karty w talii są jego. Dablju jest tak zdeterminowane na jego sprowadzenie że może się posunąć do wielu zapisów kontraktowych, chociażby takich że po One Winged Angel nikt nie będzie miał prawa odkopać. I jestem zdania że federacja ze Stamford jest skłonna przyjąć nawet takie żądania, aby tylko najlepszy obecnie wrestler na świecie zgodził się przyjść do WWE.

Co do innych opcji - NJPW nie ma dla niego już praktycznie nic do zaoferowania, osiągnął tam już wszystko, a AEW dla takiego zawodnika może okazać się jednak zbyt ryzykowne, nie ma pewności że ten projekt ostatecznie wypali tak, jak chcieliby tego założyciele, nie ma umów, nie ma praw telewizyjnych, tam nie ma praktycznie nic i nawet nie ma pewności co do sukcesu tego projektu.

I tak jak Crusher, jestem niemal przekonany że Omega będzie podążał drogą Stylesa - usłaną sukcesami. Czego sobie, jemu i państwu życzę.

A gdy zobaczę Kenny'ego Omegę na Royal Rumble, to ja się kurwa z radości popłacze XD XD XD

Moderatorek od 01.11.2019

***POSTĘP ROKU 2018***

***UM: WRZESIEŃ 2019***

***WBU 5 CHAMPION***

Superstar
Awatar użytkownika

Siwy co maszynowo wypluwa teksty, co nie zmienia że i dobrze się czytało i temat gorący, także propsiki.

Każda ze stron ma Swoje argumenty, ale poza pójściem do WWE może być też scenariusz jakiegoś pójścia na kompromisy, np. kontrakt w NJPW, plus gościnne występy w ASW, czy ROH i w sumie ta opcja najbardziej na razie wydaje Mi się prawdopodobna. Daje Mu to przyzwoite pieniądze, dużą wolność, dalsza współpraca z Buckasmi i Ibushim i to że zostanie w Japonii, a wiadomo jak Kenny uwielbia tam mieszkać.
Z drugiej strony wiadomo Kenny Omega w WWE prawdopodobnie podzieliłby los AJa, a do tego możemy się domyślać że hajsy są też lepsze, no i wiadomo nowe wyzwania itd.

Tak czy inaczej szykuje nam się ciekawy okres w wreslingu i to nie tylko jeżeli chodzi o gale, a sprawy AEW i kontraktowe Omegi, dla Mnie 50% dla NJPW(z gościnnymi występami gdzie indziej)/ 45% dla WWE i 5 % dla ekskluzywnych występów w AEW.

A potem mamy takeovera i kamery pokazują jak Kenny zadowolony siedzi se wśród fanów :P

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

Napiszę tak - nie wziąłeś pod uwagę Impact Wrestling, a to błąd, bo powszechnie wiadomo, że Omega zna się z Callisem, a to w końcu Callis teraz siedzi w IW. Idę o zakład, że na Homecoming PPV zobaczymy Omegę, który skopie tyłek mistrza świata.

A tak na poważnie - Kenny osiągnął naprawdę sporo w NJPW i to już tylko od jego zachcianek zależy, czy zostanie. Może stwierdzi, że marzy o walkach z Zackiem Ryderem? A może chce sobie dołączyć do New Day i razem z Woodsem wykonywać akcje nazwane jak gry komputerowe? Nie wiadomo. O jego karierę w WWE to jestem akurat spokojny, bo to nie jest byle jaki ziomek z indysów, ale raczej typ z wyrobioną marką. I sam Omega to na pewno wie - nie pozwoli sobie na to, żeby Mojo Rawley odkopał z jego finishera. Pewnie i tak mu ten finisher zmienią lub zrobią tak, że One Winged Angel będzie taką atrakcją specjalną wykonywaną raz na kilka miesięcy. Royal Rumble to będzie gala naprawdę interesująca, bo wszystkich ciekawić będzie, czy ten sławny Kenny Omega w końcu wyląduje w WWE na pełen etat. Czasem jak widzę komentarze ludzi, którzy srają w gacie na myśl o jego karierze to mnie ściska, bo dobrze wiem, że widzieli oni może trzy walki Omegi i już próbują udawać, że wiedzą o co biega. A Omega w WWE najpewniej będzie kimś pokroju Stylesa - o AJ'u też pisali, że będzie szmacony i coś mi się nie wydaje, że tak jest.

Star
Awatar użytkownika

Omega przejdzie do WWE, ale nie jestem wcale tak pewny że stanie się to już teraz. Mi to bardziej wygląda na akcję taką samą jak dwa lata temu kiedy wszyscy po Dominion byli pewni że gości leci do Vincenta, On sam to sugerował, a tu nagle wygrał Climaxa. Typ specjalnie gra na nosie New Japan i Vnce'a by ugrać jak najwięcej kasy, a jak przejdzie do WWE będzie miał jeszcze lepszy kontrakt. Brak jego obecności NYD tylko to potwierdza bo sorry, ale wątpię by jeden z najważniejszych zawodników federacji nie dostał konkretnego pożegnania. Bardziej obstawiam że do 205 Live przejdzie Kushida i tu jestem za bo skoro typ nie chce iść do dywizji ciężkiej, a u Juniorów nie ma już nic do osiągnięcia to niech sobie polata w ringu z Cedriciem czy Murphym.
Co do finishera to śmieszna sprawa, ale nikt w CT nie przywiązuje do tego uwagi i pewnie po 4 miesiącach stoczyłby orgię finisherów z Jaśkiem.

Obrazek

4 miejsce w typerze WWE 2017
2 miejsce w typerze WWE 2018

Progres roku 2017
Best Post 2018
2x User Miesiąca: Marzec 2017, Październik 2017

Low carder
Awatar użytkownika

Tak na dobrą sprawę Kenny w NJPW po 3 latach zajebsitej pracy (uznaję tylko ten okres po przejęciu liderowania w BC) ma status legendy i tak jak Siwy napisał, zdobył praktycznie wszytko i nie ma właściwie do czego dążyć. A facet chyba jest ambitny i mógłby spróbować w WWE przy niezłej kasce z półtorej roku i wrócić, albo i nie. Sprawa z finisherem jest w sumie chyba logiczna dla CT WWE i nie będą ludzie po nim odkopywać, w końcu to obecnie najsilniejsza akcja kończąca na świecie. Jest parę zawodników z którymi mógłby się zmierzyć, + czekałbym na segment z nim i New Day.

USER ROKU ZA PIERWSZE 3 MIESIĄCE 2017

#1 fan of AAW, Tetsuya Naito, Tomohiro Ishii

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Kenny Omega oficjalnie potwierdził swoje odejście z NJPW. Jedna opcja z tej ankietki już nam odpada. Czekam na to Royal Rumble jak pojebion szczerze mówiąc, a jeżeli go tam nie zobaczę - będę kurewsko zawiedziony XD

***POSTĘP ROKU 2018***

***WBU 5 CHAMPION***

Superstar
Awatar użytkownika

Znaczy ogólnie to Kenny ma kontrakt z New Japan do 31 stycznia, więc o ile WWE nie wykupi od nich tych kilku dni to i tak go byś tam nie zobaczył xD

A same słowa Kenny'ego dla mnie brzmią właśnie jakby miał zostać w NJPW, ale zrobi sobie przerwę, dokładnie tak jak po porażce z Okadą. To co powiedział brzmi tak jakby właśnie nie chciał dopuścić do tego, że Tana będzie od niego lepszy i chce go pokonać. No i także przemawiają do mnie takie fakty jak to, że wywiady z Tokyo Sport są raczej w kayfabe, a to z nimi gadał Omega + jeśli serio by odchodził to właśnie byłby na New Year Dash, żeby jakoś go wypisać z federacji, tak jak to były np. ze Stylesem czy nawet Kushidą.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Low carder
Awatar użytkownika

Siwy pisze:
Znaczy ogólnie to Kenny ma kontrakt z New Japan do 31 stycznia, więc o ile WWE nie wykupi od nich tych kilku dni to i tak go byś tam nie zobaczył xD

A same słowa Kenny'ego dla mnie brzmią właśnie jakby miał zostać w NJPW, ale zrobi sobie przerwę, dokładnie tak jak po porażce z Okadą. To co powiedział brzmi tak jakby właśnie nie chciał dopuścić do tego, że Tana będzie od niego lepszy i chce go pokonać. No i także przemawiają do mnie takie fakty jak to, że wywiady z Tokyo Sport są raczej w kayfabe, a to z nimi gadał Omega + jeśli serio by odchodził to właśnie byłby na New Year Dash, żeby jakoś go wypisać z federacji, tak jak to były np. ze Stylesem czy nawet Kushidą.

A nie sądzisz, że tam mogło dojść do jakichś wewnętrznych sporów na linii zawodnik-federacja? Jest wiele potencjalnych scenariuszy, zakładających to że Kenny niekoniecznie musiał rozstawać się z NJPW w przyjaznych okolicznościach, a wtedy może nawet takie wypisanie z TV nie musiałoby być koniecznością.

A tak btw, Nakamura był wypisywany jakkolwiek, czy po prostu odchodził? To był okres w którym nie śledziłem w ogóle tej sceny, więc proszę ładnie o rozjaśnienie sytuacji XD

***POSTĘP ROKU 2018***

***WBU 5 CHAMPION***

Superstar
Awatar użytkownika

Nakamurze zrobili wielkie pożegnanie na jego ostatniej gali pod kontraktem z New Japan. Tu mieli akurat duży problem, bo na WK walczył ze Stylesem wtedy o pas IC, więc obaj i tak odchodzili, więc nie mieli takiego rozwiązania, żeby mu też pas zabrać i żeby to miało ręce i nogi

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Low carder
Awatar użytkownika

Sloth pisze:
Siwy pisze:

A nie sądzisz, że tam mogło dojść do jakichś wewnętrznych sporów na linii zawodnik-federacja? Jest wiele potencjalnych scenariuszy, zakładających to że Kenny niekoniecznie musiał rozstawać się z NJPW w przyjaznych okolicznościach, a wtedy może nawet takie wypisanie z TV nie musiałoby być koniecznością.

A tak btw, Nakamura był wypisywany jakkolwiek, czy po prostu odchodził? To był okres w którym nie śledziłem w ogóle tej sceny, więc proszę ładnie o rozjaśnienie sytuacji XD

Z tego co kojarzę to po prostu zwakował tytuł i nie miał nawet żadnego "pożegnania" i wgl jego ostatni mecz to tag-team

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

5 sekund szukania

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Low carder
Awatar użytkownika

Brawo, cieszymy się że mamy admina który umie korzystać z internetu.

No bo jak ktoś się próbuje wymądrzać a mu nie wychodzi, to trzeba umieć z tego wynalazku korzystać ;)

No tak - >Eryk coś napisał > znaczy że próbował się wymądrzać

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna