Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn paź 21, 2019 11:47 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość

Legenda
Awatar użytkownika

Obrazek

MZW Project 4: Open Your Eyes
23.03.2019
Wrocław

Cytuj:
MZW Project 4: Open Your Eyes

Już 23 Marca zawodnicy Maniac Zone Wrestling, ponownie zawitają do Wrocławskiej "Czasoprzestrzeni" wraz z dawką mocnych wrestlingowych wrażeń!
Wrocław, Ul. Tramwajowa 1-3, start godzina 18:00, otwarcie bram 17:30 - nie może Cię tam zabraknąć!
Bilety dostępne już w ten weekend na: https://mzw.evenea.pl/

Legenda
Awatar użytkownika

Obrazek

Cytuj:
Damien Rothschild(c) vs Shadow - No Disqualification MZW Championship Match

Nowy mistrz, Damien Rothschild, przekroczył wszelkie granice atakując po wygranym pojedynku byłego mistrza oraz łamiąc rękę jego wybranki! Z powodu zaistniałej sytuacji, w walce wieczoru MZW Project 4: Open Your Eyes, obaj zawodnicy zmierzą się ponownie, lecz tym razem w walce bez zasad! Czy w starciu w którym wszystkie ruchy są dozwolone Shadow ma szanse zemścić się na Damienie i odebrać niedawno utracone mistrzostwo, czy może to Rothschild udowodni wszystkim, że to dopiero początek jego dominacji w ringu MZW? Przekonajcie się sami już 23 Marca!

Bilety dostępne na: https://mzw.evenea.pl/
Do 24.02 trwa specjalna PROMOCJA -20%!
Uwaga - ilość biletów promocyjnych ograniczona!

Legenda
Awatar użytkownika

Obrazek

Cytuj:
Justin Joy vs Apollo Anderson

Po niespodziewanym rozpadzie "WATAHY" na MZW Project 3, Justin Joy ma rachunki do wyrównania ze swoim, byłym już, tag team partnerem. Apollo, który tytułuje się "jedynym mistrzem tag team" nie może sobie pozwolić na porażkę w tym starciu, jednak czy będzie on w stanie przerwać serię porażek w walkach solowych w konfrontacji z jednym z najbardziej utytułowanych polskich zawodników?

Bilety na MZW Project 4: Open Your Eyes dostępne na: https://mzw.evenea.pl/
Do 24.02 trwa specjalna PROMOCJA -20%!
Uwaga - ilość biletów promocyjnych ograniczona!

Według mnie seria porażek Apolla zostanie przerwana, oczywiście za sprawą nieczystego zagrania.
Ewentualnie zwycięstwo Justina i atak Apolla tuż po walce.
Pojedynek może być bardzo przyjemny dla oka :)

Star
Awatar użytkownika

Mój kumpel ze studiów jest mega podobny do Justina. Także fajnie.

Bardzo fajnie, ale weź coś napisz dłuższego bardziej w temacie ;) / Hubso

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019

Legenda
Awatar użytkownika

Obrazek

Po promocji na -20% na bilet normalny od razu wskakuje taka oferta. Widać, że chcą podciągnąć frekwencję.
Bo raczej ciężko mówić o dramatycznym łataniu pustych krzeseł, gdy do gali jeszcze prawie miesiąc :P

Ostatnia gala pozostawiła po sobie dobry ślad, dlatego jestem ciekaw jak to będzie wyglądać teraz.

Legenda
Awatar użytkownika

Obrazek

Matt Buckna vs Axel Fox vs Rafael Kid vs Ronny Kessler - Elimination Match

Cytuj:
Mimo, że walka 4 rywali z założenia jest starciem "każdy na każdego", to po wydarzeniach jakie miały miejsce na Project 3, możemy być pewni, że dojdzie do pewnego rodzaju "sojuszy" między zawodnikami. Zarówno Matt Buckna, jak i Ronny Kessler byli uczestnikami ataku niemieckich zawodników na Lady Killera i Axela Foxa, więc ich współpraca może być bardzo realnym zagrożeniem dla polskich uczestników tego starcia, jednak nie zapominajmy, że zwycięzca może być tylko jeden i w starciu gdzie trzech zawodników musi zostać wyeliminowanych - sojusze mogą okazać się zgubne!

Legenda
Awatar użytkownika

Obrazek

Cytuj:
Otto Stahl vs Jacob Crane

Po pewnym zwycięstwie nad Apollo Andersonem na MZW Project 3, przed Jacobem stoi naprawdę duże wyzwanie jakim jest Otto Stahl, który podczas Mystery Four Way Matchu pokazał zgromadzonym na arenie fanom, że stać go na wiele. Czy doświadczenie ringowe Stahla wystarczy aby pokonać brudno grającego Crane'a?

Bilety na MZW Project 4: Open Your Eyes dostępne na: https://mzw.evenea.pl/

Jak dla mnie, łatwe zwycięstwo Jacoba. Z wałkiem lub bez, ale inny wynik będzie zaskoczeniem.

Legenda
Awatar użytkownika

Obrazek

Cytuj:
Stanisław Van Dobroniak vs Lady Killer - Glove on a Pole Match

Ostatni pojedynek zapowiedziany na MZW Project 4 to bardzo osobliwe zestawienie. Polski Adonis wraca do polskiego ringu po kilkumiesięcznej przerwie aby zmierzyć się z ekscentrycznym Lady Killerem i to w starciu w którym przy ringu zawiśnie... rękawiczka. Jednak żaden z zawodników nie będzie mógł się za wczasu przygotować do tej stypulacji, ponieważ zasady walki zostaną przybliżone na show.

Ojojoj, coś czuję że to będzie walka na którą będzie się krzywo patrzeć i o której najlepiej będzie jak najszybciej zapomnieć. No ale zobaczymy, nie skreślam od razu. Uczciwie daję szansę, lecz przyznam że mam obawy o to co nas w tym pojedynku czeka.

Legenda
Awatar użytkownika

https://wroclaw.tvp.pl/41790275/1803201 ... p9qVDj_xCM

Od 46:45 mowa o nadchodzącej gali MZW Project 4: Open Your Eyes.

Legenda
Awatar użytkownika

MZW PROJECT 4: OPEN YOUR EYES
23.03.2019

Przed galą spotkałem Jędrusia Bułeckę. Chłop zapuścił se porządny zarost. Coś jak Sabinq, a może nawet odrobinę bardziej.

Na bilety VIP zdecydowało się ok. 20 osób.
Ogółem liczba widzów to ok. 100

Pewnie Kilgor się zastanawia - spóźnili się ze startem 8-10 minut. Myślę że specjalnie czekali, aby ludzie się zeszli.

Na dzień dobry miktofon padł, zatem Tomek Warchoł musiał sam dawać ile sił w płuca :) Z muzyczką z theme songami też czasem zacinało.

Madman Charlie vs Asmund vs Christopher Anthony
Duża reakcja na wejście Asmunda. Pojedynek typu wielki, silny Asmund i dwóch 'małych'. Przyzwoity (choć krótki) pojedynek z niemałą ilością nearfalli.
Asmund wygrał po Crossbody z górnego narożnika na Anthony'ego.

Stanisław Van Dobroniak vs Lady Killer - glove on a pole match
Rękawiczka ustawiona na kiju na narożniku. Zawodnik musi ją ściągnąć, założyć na rękę i wsadzić przeciwnikowi w 4 litery.
Lady Killer dostał chant 'Józek z poczty'. Przy wyjściu Stasia na ring w ogóle nie działała muzyka. Stasiu wyszedł i rzekł że sam może zaśpiewać :)
Lady Killer wyciągnął spod spodenek sztucznego penisa i wsadził rywalowi w usta. Do tego kilka innych kawałków (np. Low blow za low blowem) które kolega obok skomentował "Meltzer płakał jak oceniał". Stanisław pierwszy sięgnął po rękawiczkę, ale Lady Killer po sprytnym uniku miał drugą i to on dokonał "dzieła".

Po walce Jędruś Bułecka wbił do ringu i zaatakował Stasia. Krzyczał że nie po to stworzył MZW i tworzył team ze Stasiem żeby teraz sie odbywały takie walki jak ta. Jędruś wyzwał Stasia na hardcore match na następnej gali.

Apollo Anderson vs Justin Joy
Zgodnie z oczekiwaniami, ładnie w ringu i żywo w chantowaniu. Justin zrobił furorę Rolling German Suplexem. Panowie dostali chant 'this is awesome'. Justin wygrał po elbow drop z narożnika.

Ronny Kessler vs Axel Fox vs Rafael Kid vs Matt Buckna - Elimination match
Pojedynek Polacy vs Niemcy. Przeważali ci drudzy, w pewnym momencie we dwójkę bawili się z Kidem jak chcieli. Wielki powrót Axela, który roll upem wyeliminował Kesslera. Ten w rewanżu wystawił Alexa Bucknie i Matt wyeliminował go. Kid po minucie został pokonany przez Bucknę Spearem.

Jacob Crane vs Otto Stahl
Jacob wygrał po Package piledriver i wcześniejszym low blow. I tyle. Walka ok, ale po prostu się odbyła.

Damien Rothschild (c) vs Shadow - MZW Championship No DQ Match
W ruch poszły krzesło, kij kendo, metalowa część ringu. Tego ostatniego Damien użył do wzmocnienia siły submissionu przy Cross Armbreaker i w ten sposób zmusił Shadowa do poddania.

Promo Damiena po walce o tym jak mocny jest.
Justin Joy wyszedł na ring. Wraz z Damienem wdał się w brawl, z którego wyszedł zwycięsko. Ostatnie słowo miał jednak Damien po zaatakowaniu od tyłu pasem MZW. Mamy więc kolejnego pretendenta :)

Na koniec ogłoszenie kolejnej gali: 1 czerwca, Project 5. Oczywiście Wrocław.

Event na plus choć w mojej opinii Project 3 minimalnie lepszy.

Star
Awatar użytkownika

KL pisze:
Stanisław Van Dobroniak vs Lady Killer - glove on a pole match
Rękawiczka ustawiona na kiju na narożniku. Zawodnik musi ją ściągnąć, założyć na rękę i wsadzić przeciwnikowi w 4 litery.

Obrazek

Jak widać dobrze się stało, że nie pojechałem. Znowu bym musiał zmieszać MZW z błotem, co naprawdę nie należy do przyjemności. Wydarzenia po "walce" wskazują, że to ostatni taki wybryk natury i za tym jakieś tam tło story-line'owe wtłoczyli, za co szanuję. Nie mniej serio - TO NIE JEST DOBRE DLA BIZNESU DO CHOLERY!!!

Obrazek

Legenda
Awatar użytkownika

Na gali pojawiła się nowa koszulka MZW za 45zł. Przyznam że skusiłem się do zakupu; poprzedniego MZWowskiego T-Shirtu nie nabywałem :

Obrazek

Wydaje mi się, że nowością jest też koszulka Asmunda (albo nie zauważyłem wcześniej):

Obrazek

Poza tym oczywiście inne koszulki: Justina Joy'a, Shadowa, Stanisława, z Niemiec.

A tak wyglądał wystrój wokół ringu:

Obrazek

Obrazek

Adept
Awatar użytkownika

Asmund vs. Charlie vs. Christopher Anthony (**1/2)
Skończyło się jeszcze zanim zdążyło się rozkręcić. Pomału człowiek zaczyna wkręcać się w walkę, a tu JEB! Diving Crossbody j po walce.
Lady Killer vs. Stanisław van Dobroniak (*1/2)
Od początku wiedziałem na czym będzie polegała ta walka. Chciałem się mylić, ale to było zbyt oczywiste. Mógłby ogólnie powiedzieć o tej walce, że MELTZER PŁAKAŁ JA OCENIAŁ (zwłaszcza wymianę Low Blow, majestatyczną niczym wymiana lariatów i chopów z najlepszych starć Misawa-Kobashi), ale muszę przyznać, że zaskoczyła mnie końcówka
Apollo vs. Justin Joy (***1/2)
Ładna walka, z dobrym, dynamicznym rozpoczęciem, środkiem z ciągłą zmianą inicjatywy, i fajnie podbudowaną emocjonalnie końcówką, czyli czymś czego zabrakło mi w walce Justin-Charlie z poprzedniej gali.
Axel Fox vs. Matt Buckna vs. Rafael Kid vs. Ronnie Kessler (**1/2)
Ta walka kontynuowała story z niemiecką stajnią. Sama szału nie zrobiła.
Jacob Crane vs. Otto Stahl (**1/2)
Walka na podpromowanie Jacoba, który wydaje się być najlepiej podbudowanym z adeptów. I dobrze, bo w ringu sobie radzi, na mikrofonie też jest dobry, zasłużył sobie na taki push.
Damien Rothschild(c) vs. Shadow (***1/4)
Tu co chciałem powiedzieć zostało już raczej powiedziane w recenzji ich poprzedniej walki. Tutaj dodatkowo weszły przedmioty, ale jak w każdym NO DQ nie szaleli jeżeli chodzi o ich ilość. Walka poziomem tak samo podobna do poprzedniej.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]