Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob maja 30, 2020 3:20 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 350 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Następna
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

Siwy, coś to chłopie najlepszego narobił XD XD XD

A serio to trochę śmiech przez łzy-naprawdę nie stać ich na kupno nowego sprzętu, gdzie muszą robić zrzutkę i liczyć na hojność swoich fanów?!?!?! Zajeżdża tutaj totalnym brakiem profesjonalizmu i amatorszczyzną :/ dobrze im życzę i mam nadzieję na znalezienie sprawców, a szczególnie całego sprzętu, lecz cała sytuacja jest trochę...dziwna? I w jakiś sposób niesmaczna.

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019
Król Typerów NXT/IW za 2019 rok
Prawie Król Typera ROH za 2019 rok

User Roku 2019

Superstar
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
SpangeBoy pisze:
Siwy, coś to chłopie najlepszego narobił XD XD XD

Właśnie chciałem pisać, że jak coś to nie ja... I jakby co, mam parę metalowych części na sprzedaż, łączna wartość jakieś 3000 złoty, jak coś priv.

Co do kradzieży, mimo wszystko przykro, bo wiadomo, że nikomu się nie życzy źle w takich sytuacjach. A MZW cały czas piach w oczy i chuj w dupę jak to się mówi.

A jeśli chodzi o sam fakt zbiórki to z jednej strony, faktycznie, lekko żenada jak to napisał Sponge, ale z drugiej strony, 3000 dla takiej stosunkowo niewielkiej organizacji jak MZW to też spore pieniążki niezależnie, czy mają czy nie, więc też jestem w stanie zrozumieć czemu taką zbiórkę organizują.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-

Legenda
Awatar użytkownika

Też na początku pomyślałem o Siwym. Zlecenie od Pięknego Kawalera wykonane.

Ci to kuźwa mają pecha. Jak nie mega pechowa sytuacja z Akirą, to teraz to; i to jeszcze tak tuż po gali która (poza sytuacją z pasem po main evencie) była naprawdę dobra i miała niezłą jak na MZW frekwencję. Z drugiej strony może to będzie dobry bodziec by udało się zebrać potrzebną kasę.

Nie rozumiem waszego przyjebania się o zrzutkę. Przecież za sterem MZW nie stoją osoby mające wielki budżet, tylko mowa tu o przeznaczanie wlasnych środków pieniężny. Ponadto, skąd wiemy czy te 3000 zł to pełna kwota potrzebna do naprawienia szkód? Nie mówię że tak jest na pewno bo nie wiem, ale być może koszty są większe i część pokryli już z własnej kieszeni, a część proszą o wsparcie.

Superstar
Awatar użytkownika

Dla mnie sama zbiórka też nie wygląda dobrze, w sensie takie coś powinno wyjść od fanów, a do tego w tym samym czasie co ogłoszenie o kradzieży jest zbiórka. Jakby np MZW poinformowało o kradzieży i następnego dnia któryś z fanów założył taką zrzutkę, albo nawet MZW ale po jakimś czasie i po głosach fanów którzy sami by wyszli z inicjatywą.
A po drugiej hej, jak mi ukradną np rower to jestem sam na siebie zły, bo NIEWYSTARCZAJĄCO DOBRZE GO ZABEZPIECZYŁEM, a nie płaczę do ludzi żeby mi oddawali, bo jestem taki poszkodowany.

No i wiadomo z jednej strony szkoda, ale tak jak napisałem wyżej, na start pretensje do siebie i przemyślenie dlaczego to się stało i czy nie dało się lepiej zabezpieczyć, a potem dopiero płakanie do fanów.

P.S. Żeby nie było w przypadku Progressu czy innego KPW napisałbym to samo.

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Legenda
Awatar użytkownika

Poprosiłem MZW o komentarz w sprawie kradzieży, konkretnie w kwestii zabezpieczenia materiału. Z otrzymanej informacji wynika, że sprzęt był zabezpieczony w chronionym magazynie na zamkniętym obiekcie. Ale jak wiadomo, złodziej który nie jest idiotą, zawsze sposób znajdzie. Dodajmy do tego, że nie tylko sprzęt MZW padł łupem, ale też inne rzeczy w pobliskich magazynach. Tak więc ktoś się przygotował do akcji.

Star
Awatar użytkownika

A nie ubezpieczyli tego sprzętu przedtem? Chyba nie ukradli im linki i gwoździ, tylko jakieś konkretniejsze i bardziej droższe rzeczy, które powinno się za w czasu ubezpieczyć właśnie na takie wypadki-oczywiście nie chcę teraz (i w ogóle) jakoś atakować MZW, tylko jeżeli są poważną "firmą", to powinni takie rzeczy mieć ogarnięte. Różne zdarzenia się dzieją i trzeba być za w czasu przezornym, a nie jak zawsze po...

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019
Król Typerów NXT/IW za 2019 rok
Prawie Król Typera ROH za 2019 rok

User Roku 2019

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Takie szybkie info.
MZW udało się zebrać ponad 3500 zł, więc cel osiągnięty nawet z nadwyżką.

Legenda
Awatar użytkownika

23 Listopada w VcV Originál Wrestling (Czechy) tag team match z udziałem zawodników MZW. Co ciekawe, w składzie Prince Victor który - jeśli dobrze pamiętam - ostatni raz w ringu MZW występował ponad 2 lata temu.

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Ostatnio się zastanawiałem czy we Wrocławiu jest hala do wynajęcia podobnej wielkości co ta KPW w Gdyni i coś takiego znalazłem.

Obrazek
Obrazek

Cennik Hali MCS "Parkowa" Wrocław
http://www.mcs.wroc.pl/files_mce/CENNIK ... R-aSA3MX_U

Nie wiem jakim budżetem dysponuje MZW, Ale chyba ceny są porównywalne z tym ile KPW płaci za wynajęcie swojej hali w Gdyni na swoje gale.

Legenda
Awatar użytkownika

Mowa była o braku prom zawodników MZW, no to mamy promo Shadowa.... ale nie dla MZW, lecz dla gali VCV MegaShow VII, która odbędzie się w Pradze w ten weekend.

https://www.facebook.com/wrestlingtuzij ... 121298756/

Superstar
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
Dwie sprawy:

1. Miałem wrażenie, że MZW zakończyło przygodę z VcV, które jest pół backyardem/pół pro (czyli są backyardem), więc się zawiodłem na nich lekko.
2. Czemu to promo było po angielsku? xD

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-

Legenda
Awatar użytkownika

Siwy pisze:
Dwie sprawy:

1. Miałem wrażenie, że MZW zakończyło przygodę z VcV, które jest pół backyardem/pół pro (czyli są backyardem), więc się zawiodłem na nich lekko.
2. Czemu to promo było po angielsku? xD

Poprosiłem o komentarz w sprawie twoich pytań i oto odpowiedzi ze strony samego MZW:
"VcV w tym momencie jest już dalekie od tego czym było kiedyś. Nie odmawiamy pomocy ani współpracy VcV. Mamy z nimi stały kontakt. Duża część wrestlerów czeskich przyjeżdża do nas na sesje treningowe, jak i do Niemiec dlatego nasi zawodnicy zgodzili się na wyjazd i uczestnictwo w show VcV.
Promo było po angielsku z racji tego, że przeciwnik jak i strona do której kierowane jest promo pochodzą z zagranicy, a j.ang jest międzynarodowy."

A dobra, fair enough myślałem że rywal Shadowa jest Czechem, więc albo napisy albo język proma nie miało sensu. Co do VcV zdania nie zmieniam

Low carder
Awatar użytkownika

Wywiad z Shadowem: http://mywrestling.com.pl/shadow-wywiad ... estling-2/

Myślę, że zostały poruszone w nim ciekawe wątki, więc wrzucam dla ciekawych ;)

Low carder
Awatar użytkownika

Ten wywiad z Shadowem znowu mnie utwierdza w przekonaniu, że MZW na zależy na zwiększeniu frekwencji na swoich galach, tylko robi je po to by ich adepci mieli gdzie debiutować i żeby ich szkółka jakieś gale robiło - czyli typowy model szkółek amerykańskich i brytyjskich, tylko tam jest masę "federacji", a w naszym kraju są tylko dwie.

Argument, że lepiej jest im stworzyć klimat w domu kultury bakara niż w hali sportowej, kompletnie nie kupuje.
Bardziej bym uwierzył i zrozumiał, że to kwestia kasy i nie chcą zaryzykować - ale nie ma sensu tego mówić w wywiadzie, bo to gorzej by brzmiało.

Dla porównania (znowu, ale niestety muszę przypomnieć) Kombat Pro Wrestling aktualną Halę Gdyńskiego Centrum Sportu wynajęło już na sierpniową KPW Godzinę Zero 2016 po nie małym roku działalności KPW, gdzie na poprzednich galach mieli frekwencję około 100 osób.

Na KPW Godzinę Zero 2016 według moich obliczeń przyszło około 110 osób, ale udało im się stworzyć klimat lepszy niż w salach gimnastycznych z którymi Bakarę spokojnie można porównać.

Spoiler:

Dlaczego KPW przy frekwencji około 100 osób na poprzednich galach wynajęło nagle hala GCSu?
Nie tylko chcieli zrobić jak najlepiej są wstanie ich najważniejszą galę w roku, ale też chcieli mieć materiał, który mogą pokazać nowym potencjalnym sponsorom. Dzięki materiałowi wideo z tej gali, udało im się przekonać właściciela klubu Atlantic na robienie u niego gal w promocyjnej cenie.

Jeżeli chodzi, a argument, że nie opłaca się nagrywać prom promujących gale, bo małą mało wyświetleń, to też tego nie kupuje, bo proma KPW też mają mało wyświetleń, a jakoś to robią nadal.
Te proma nie robi się dla wyświetleń, tylko po to by przeciętny widz miał możliwość zapoznania się z produktem - dlatego też KPW wystartowało z VOD.

Z drugiej strony czy jakby MZW wynajęło hale na swoje gale i nagrywało proma promujące gale czy jest wtedy szansa na poszerzenie fanbase'u?

Według mnie nie, bo przykład KPW pokazuje, że udało im się przyciągnąć na gale ponad 200 osób, dopiero po zrobieniu gali na gdańskim konwencie Szlamfest.

Nie wiem jakie są konwenty we Wrocławiu, ale jeżeli są to MZW powinno pomyśleć jak tam się dostać ze swoim produktem.

p.s. jeżeli chodzi o anglojęzyczne posty na ich mediach społecznościowych, to zawsze można ten sam post napisać bo angielsku i po polsku. Joanna Jędrzejczyk tak robi.

Legenda
Awatar użytkownika

Ciekawostka:
3 zawodników MZW: Axel Fox, Rafael Kid i Aron Wake byli ostatnio na sesji treningowej prowadzonej przez Bad Bonesa, który m.in. zahaczał o TNA i WXW.

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 350 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Następna