wrestling wwe tna ecw


Tak głosowaliście na walkę o mistrzostwo WWE Universal, w której Brock Lesna pokonał na No Mercy 2017 Brauna Strowmana:
SONDA
Zwycięsko z walki o mistrzostwo WWE Universal na No Mercy wyjdzie:
Brock Lesnar (313) 56%
Braun Strowman (249) 44%
Łącznie oddano 562 głosy 

Przed nami Hell in a Cell, podczas którego Jinder Mahal stanie w obronie mistrzostwa WWE przeciwko Randy'emu Ortonowi. Innym ciekawym wydarzeniem tej gali będzie Hell in a Cell Match z udziałem Shane'a McMahona oraz Kevina Owensa i to właśnie temu pojedynkowi poświęcimy kolejną sondę.


Jeff Hardy poddany został operacji kontuzjowanego ramienia. Termin jego powrotu do ringu nie jest jeszcze znany, jednak w grę wchodzi kilka miesięcy do pół roku. Może to oznaczać, że nie pojawi się na przyszłorocznej WrestleManii.

W niedzielę 17.09.2017 zmarł legendarny menadżer i i komentator WWE oraz WCW Bobby "The Brain" Heenan. Heenan zapisał się w historii wrestlingu jako uczestnik wielu pamiętnych wydarzeń z udziałem m.in. takich gwiazd jak Andre "The Giant" i Hulk Hogan.

Asuka przeniesiona została z NXT, jako niepokonana mistrzyni kobiet, na RAW. Jej debiut planowany jest na październik, aby do tego czasu wyleczyła kontuzjowany na Takeover: Brooklyn III obojczyk.


Skrót wydarzeń:
WWE No Mercy 2017WWE RAW
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 10:00
Poniedziałek godz. 18:00
Sobota godz. 10:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 14:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 18:00
Czwartek godz. 18:00
Sobota godz. 14:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 18:00
Sobota godz. 13:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 22:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 12:00
Wtorek godz. 18:00
Sobota godz. 12:00

WWE Hell in a Cell 2017
Niedziela 15.10.2017
godz. 16:00
Powtórka:
Poniedziałek 16.10.2017
godz. 20:00

WWE No Mercy 2017 PPV - zapowiedź gali i typy redakcji
Dodano: 24-09-2017, 13:25
Już dzisiaj w nocy (o 2.00 czasu polskiego) w Staples Center w Los Angeles wystąpią gwiazdy RAW, bowiem czeka nas kolejna gala PPV – No Mercy. Galę poprzedzi godzinny Kick-Off, w trakcie którego odbędzie się dodatkowe starcie: Elias vs. Apollo Crews. Poniżej znajdziecie zapowiedź głównej karty.

Typują: Paweł Borkowski, Rafał Tomasiak i Piotr Gilewski.
Finn Balor vs. Bray Wyatt


Paweł: Pierwsze starcie należało do Wyatta. Następne do Balora jako Demona. Teraz warto, aby postać Wyatta się obroniła i powinien wygrać on. Jeśli wygra Balor, będzie to oznaczało spory push dla niego. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że Wyatt pokonał ostatnio Setha Rollinsa, stawiam na niego.
Typ: Bray Wyatt

Rafał: Na papierze takie zestawienie wygląda ciekawie, ale w praktyce słabo to wychodzi. Obejrzę, ale bez większego zainteresowania. Teraz chyba kolej na zwycięstwo Wyatta.
Typ: Bray Wyatt

Piotrek: Zupełnie nie rozumiem kontynuacji tego programu, który w żadnym momencie nie zachwycił i powinien się zakończyć na SummerSlam. Na dodatek dodano głupią stypulację, że Balor nie wystąpi jako „Demon” i tylko Creative Team WWE wie skąd taki pomysł. Należę raczej do sympatyków talentu Wyatta, ale to jak poprowadzono jego postać oraz to co prezentuje od wielu miesięcy, przestało mnie interesować i stały się to raczej nudne momenty tygodniówek. Zupełnie nie mam pomysłu jak WWE rozpisze zwycięzcę tej walki, bo przeciąganie tego programu jeszcze dalej, byłoby już kompletną przesadą, a z drugiej strony zanosi się tym razem na triumf Wyatta. Liczę, że to już jednak definitywny finał i wygra Balor.
Typ: Finn Balor


WWE Cruiserweight Championship
Neville vs. Enzo Amore


Paweł: Nazwijmy to po imieniu, Enzo to chłopiec do bicia i to od dłuższego czasu. Neville od miesięcy jest panującym mistrzem cruiserweight. Jedyny argument za zwycięstwem Enzo to chęć ubarwienia dywizji półciężkiej, ponieważ nie ma w niej gadaczy, a Enzo taki właśnie jest. Przekonuje mnie jednak bardziej zwycięstwo Nevilla.
Typ: Neville

Rafał: Byle tylko Enzo jakimś przekrętem lub z pomocą kolegów z 205 Live nie zdobył tytułu. To nie będzie dobry pomysł. Neville powinien długo trzymać mistrzostwo.
Typ: Neville

Piotrek: Właściwie jedyne co ratuje jeszcze Amore to reakcje fanów, ale uczynienie go mistrzem byłoby moim zdaniem srogą przesadą, bo Amore ma ringowo status jobbera, a jego przeciwnik prezentuje się naprawdę dobrze. Liczę, że to tylko chwilowy push dla Enzo, a Neville pozostanie mistrzem.
Typ: Neville


WWE Intercontinental Championship
The Miz vs. Jason Jordan


Paweł: Jordan nie raz zaskakiwał Miza i jego kompanów i to jednym belly to belly overhead suplexem. Trwa właśnie push dla niego, a on sam wkręcany był w wyrównane pojedynki z Reignsem i Ceną. Wszystko wskazuje na jego zwycięstwo, ale nie wiem, czy przypadkiem WWE nie będzie chciało podbudować jego wizerunku, jako niedowartościowanego, wymanewrowanego talentu bez tytułu przez kilka miesięcy. Jeśli tak, wygra Miz i kontaktowo stawiam na niego.
Typ: The Miz

Rafał: Niezbyt lubię Miza, ale trzeba przyznać, że zapracował na szacunek. Nie powinien jeszcze stracić tytułu IC, lecz jeśli to dłuższy program lub Jordan ma być cały czas mocno pushowany, to Miz może przegrać.
Typ: The Miz

Piotrek: Miza można lubić, można go nie lubić, ale trzeba mu oddać, że dobrze wykonuje swoją pracę i w moim odczuciu jest teraz w najlepszym momencie swojej kariery. Problem polega na tym, że zbiegło się to z chwilą, gdy WWE utknęło w miejscu i niezbyt wie co z nim zrobić. Szczerze mówiąc wolałbym tutaj inne, świeższe zestawienie, chociażby z Mattem Hardy. Pojedynkami z Johnem Ceną czy Romanem Reignsem, WWE wreszcie wkroczyło na odpowiednie tory w promocji Jordana, ale znowu sztucznie przyspieszono push i już teraz powalczy on o tytuł. Na dodatek nie wiadomo czy go przypadkiem nie zdobędzie, choć ciężko uwierzyć by fani kupili go obecnie jako mistrza.
Typ: The Miz


RAW Women’s Championship
Alexa Bliss vs. Emma vs. Bayley vs. Sasha Banks vs. Nia Jax


Paweł: Postawiłbym na Nię Jax, jednak nie wiem czemu, lecz coś mi się wydaje, że może nie wygrać tej walki. Wszystko za sprawą Emmy. W ostatnim okresie często podkreślane jest, że rozpoczynała rewolucję div, a w sumie nic większego od tamtego czasu nie osiągnęła. Ten Fatal 5 Way może stanowić idealną okazję oddania jej ostatnich lat i taki wynik przewiduję.
Typ: Emma

Rafał: Nia Jax powinna wreszcie zdobyć ten tytuł, ale pewnie tym razem WWE znów wymyśli coś dziwnego. W dywizji zrobi się zdecydowanie ciekawiej dopiero po debiucie Asuki.
Typ: Nia Jax

Piotrek: Wiadomo, że takie walki to dobra okazja do zmiany mistrzyni, ale myślę, iż WWE pójdzie jednak innym tropem. Obstawiam, że nawiąże się koalicja pozostałych zawodniczek, które wyeliminują Nię Jax (która powinna dominować w tej walce, na wzór tego co robił Braun Strowman na SummerSlam), a wtedy Alexa w szczęśliwy sposób obroni tytuł. Dzięki temu na kolejnym PPV można będzie dać solowe starcie Bliss z Jax i wtedy Nia będzie już mogła w dobitny sposób zdetronizować Alexę. Oczywiście w obrazku tytułowym pojawi się niedługo Asuka, ale liczę, że na wejście dostanie jednak jakiś inny feud (na przykład z Sashą Banks), a o pas powalczy dopiero pod koniec roku, najpewniej właśnie z Nią Jax.
Typ: Alexa Bliss


RAW Tag Team Championship
Dean Ambrose & Seth Rollins vs. Sheamus & Cesaro


Paweł: W tym przypadku jestem niemalże pewny wyniku. Pojedynek ten bez wątpienia powinien wygrać Ambrose i Rollins. Jeśli stanie się inaczej, będzie to początek feudu prowadzącego na WrestleManię, bo tam widzę finał tego teamu. Uważam jednak, że wygrają oni.
Typ: Ambrose & Rollins

Rafał: Żeby cokolwiek miało tu sens, Dean i Seth powinni zachować pasy chociaż do końca roku, a potem budować konflikt między sobą aż do samej WrestleManii.
Typ: Ambrose & Rollins

Piotrek: O ile WWE nie chce szybko rozbić zespołu Ambrose’a i Rollinsa (czego nie można tak zupełnie wykluczyć, bo wiadomo, że WWE często przyspiesza wiele rzeczy), to nie widzę specjalnego sensu w powrocie do starych mistrzów. Ringowo znów powinno być bardzo ciekawie.
Typ: Ambrose & Rollins


John Cena vs. Roman Reigns


Paweł: Roman Reigns nie odnosił zwycięstw na PPV od miesięcy. Walka ta stanowić będzie idealną okazję, aby odbudował swój wizerunek. Cena tymczasem ma ponownie być nieobecny przez pewien czas, więc idealna okazja, aby wygrał Reigns.
Typ: Roman Reigns

Rafał: Nie sądzę by ten feud był kontynuowany, więc zwycięzca może być tylko jeden. Reigns powoli zaczyna podróż po tytuł Universal na WrestleManii (o ile jakieś kontuzje itp. nie pokrzyżują tych planów).
Typ: Roman Reigns

Piotrek: Materiał na większe PPV i zdecydowanie najjaśniejszy punkt ostatnich tygodni na RAW. Jeśli to ma być ta jedna, duża walka tych panów, to widać, że WWE obawia się, iż Cena niedługo naprawdę da sobie spokój z ringiem. Z drugiej strony nie wykluczałbym, że ten dzisiejszy pojedynek okaże się tak naprawdę ledwie początkiem feudu, który wydłuży się na kolejne miesiące, bo wiemy, iż WWE często obiera taką taktykę (przykład to choćby feud Ceny z AJ Stylesem). Cena powiedzmy sobie szczerze deklasował Reignsa przy mikrofonie i jego ewentualne zwycięstwo byłoby dobijaniem leżącego, w co aż nie chce mi się wierzyć, patrząc na to jak WWE jest uparte w stosunku do Romana. Dlatego stawiam na jego zwycięstwo i kolejną przerwę Ceny od WWE.
Typ: Roman Reigns


WWE Universal Championship
Brock Lesnar vs. Braun Strowman


Paweł: Bardzo trudny do przewidzenia wynik, o czym zresztą może świadczyć idealny podział głosów w naszej sondzie (w chwili pisania 50:50 bez ani jednego głosu w którąś ze stron). Odnośnie Lesnara chodzą głosy o możliwym powrocie do UFC, jednak nie jest to jeszcze wiadomość w pełni potwierdzona. Mówi się także o kwestii przedłużenia kontraktu. Strowman tymczasem jest idealnym materiałem na pogromcę bestii w takich okolicznościach. Może okazać się, że Strowman zdobędzie tytuł, choć osobiście stawiam na Lesnara.
Typ: Brock Lesnar

Rafał: Raczej wygrywa Lesnar i pewnie mistrzostwo straci dopiero w Nowym Orleanie, ale booking Strowmana powinien być mocny tzn. nawet przegrywając nie straci swojej silnej pozycji na RAW. Może jakaś dyskwalifikacja?
Typ: Brock Lesnar

Piotrek: Jestem w szoku patrząc na to jaką drogę pokonał Braun Strowman. Pamiętam krytykę jego osoby w czasach Wyatt Family i sam nie należałem wtedy do entuzjastów tego zawodnika. W wielu dyskusjach narzekaliśmy na plany jakoby Strowman miał odegrać ważną rolę na takich galach jak WrestleMania, a teraz Braun jest kto wie czy nie najjaśniejszą postacią na RAW i zapewne nikt z nas nie będzie miał nic przeciwko temu by sięgnął po tytuł i zachował go choćby do WrestleManii 34. To pokazuje jak życie (i dobry booking) potrafi zmienić opinie. Aż dziw bierze, gdy pomyślimy, że ci sami ludzie, którzy zabookowali Strowmana tak, iż publiczność WWE je mu teraz z ręki, od lat nie potrafią odpowiednio poprowadzić Romana Reignsa i w jego przypadku robią wszystko na siłę. Co do rezultatu tej walki – naprawdę uważam, że może to pójść w dwie strony, ale tak coś czuję, iż WWE może jednak zostać przy Lesnarze. Wysoce prawdopodobne, że ważną rolę w tej walce odegra także Paul Heyman.
Typ: Brock Lesnar

---------

Zachęcamy do komentowania i typowania!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 02-08-2017, 19:50
Host: 92.60.136.195.intelly.pl, IP: 195.136.60.92

Nie wiem, czy tu jest tylko wina Nakamury z tym suplexem. Cena dużo waży, być może za słabo się wybił nogami.

autor: piekielny

Dodano: 02-08-2017, 22:40
Host: msz-gw.ikp.pl, IP: 157.25.53.182

@piekielny tu nawet nie o wage chodzi , przy tej akcji robisz praktycznie salto do tyłu tylko lądujesz na brzuchu. Cena wybił się jak do suplexa (na plecy), a pod koniec chciał to uratowac dając nogi za głowę (cos na kształt przewrótu w tył , ale w powietrzu), więc wylądował na karku. Nawet kalisto z jego wagą by tego w tym momencie juz nie uratował.

autor: truuu

Dodano: 02-08-2017, 22:45
Host: etc195.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.20.148.195

Mi się wydaje że to nie Nakamura źle wykonał Suplex a John trochę kitowo to przyjął, można zobaczyć że w końcowej fazie lądowania John miał jeszcze zwinietą głowę i tak... głupio wyszło :/ jednak w każdym razie szanuje, iż nie sadził się do Japonczyka :) chciałbym by by Enzo został gdyż WWE potrzebuje kogoś do jobbowania... lepszy on niż Sami Zayn :/

autor: End of Days

Dodano: 02-08-2017, 23:43
Host: ip-5-172-236-87.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 5.172.236.87

Zna ktoś może szczegóły tej kłótni Miza z szatnią?

autor: Dawid

Dodano: 03-08-2017, 07:44
Host: public-gprs396816.centertel.pl, IP: 37.47.181.81

Dawid jedyne co wiem to, że Miza wyrzucił benoit, a była zasada kto wywali z szatni musi przyjąć na powrot, żeby zawodnik mógł się przebierać z reszta. Jak wiadomo benoit zabił swoją rodzinę i siebie, a Miz miał problem i wkoncu do szatni mu pozwolił wrócić Undertaker

autor: Staszek

<<< newsboard WrestleFans >>>


Z Hell in a Cell zwycięsko wyjdzie:

Kevin Owens
Shane McMahon8. października 2017


Mistrzostwo WWE
Jinder Mahal
vs
Shinsuke Nakamura

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Stylesa
vs
Baron Corbin

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Hell in a Cell
The New Day
vs
The Usos

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Natalya
vs
Charlotte

Hell in a Cell
Falls Count Anywhere
Shane McMahon
vs
Kevin Owens

Randy Orton
vs
Rusev

Bobby Roode
vs
Dolph Ziggler

Pre-show
Tag Team Match

Chad Gable i Shelton Benjamin
vs
The Hype Bros
5. listopada 2017


Mistrzostwo GFW Global
Eli Drake
vs
Johnny Impact

Mistrzostwo GFW X Division
Ultimate X match

Trevor Lee
vs|
Sonjay Dutt
vs
Petey Williams
vs
Matt Sydal
vs
Garza Jr.
vs
Dezmond Xavier

Mistrzostwo
GFW World Tag Team
5150 Street Fight

Ohio Versus Everything
vs
The Latin American Xchange

Mistrzostwo GFW Knockouts
Four-way match

Sienna
vs
Gail Kim
vs
Taryn Terrell
vs
Allie

Six Sides of Steel tag team match
Moose i Stephan Bonnar
vs
Lashley and King Mo

Monster's Ball match
Grado
vs
Abyss

First Blood match
Rosemary
vs
Taya Valkyrie
24. września 2017


WWE Universal Championship
Brock Lesnar
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo Interkontynentalne
Miz
pokonał
Jasona Jordana

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Dean Ambrose i Seth Rollins
pokonali
Sheamusa i Cesaro

Mistrzostwo WWE Cruiserweight
Enzo Amore
pokonał
Neville'a

Mistrzostwo Kobiet RAW
Fatal 4 Way

Alexa Bliss
pokonała
Sashę Banks
Nię Jax
Emmę
Bayley

Roman Reigns
pokonał
Johna Cenę

Finn Balor
pokonał
Braya Wyatta

Pre-show
Elias Samson
pokonał
Apollo Crewsa
2. lipca 2017


Unifikacja mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej Impact Wrestling
z mistrzostwem GFW Global
Alberto El Patron
pokonał
Lashley'ego

Four-Way Lucha Rules Match
o mistrzostwo Tag Teamów
Impact Wrestling i GFW
LAX
pokonali
Drago i Fantasma
Laredo Kisa i Garzę Jr.
Marufujiego i Ishimoriego

Unifikacja mistrzostwa Impact Wrestling Knockouts
z mistrzostwem GFW Kobiet
Sienna
pokonała
Rosemary

Mistrzostwo
Impact Wrestling X Division

Sonjay Dutt
pokonał
Low-Kiego

Full Metal Mayhem
Alisha i Eddie Edwardsowie
pokonali
Angelinę Love-Richards
i Davey'ego Richardsa

No Disqualification Match
Jeremy Borash
i Joseph Park
pokonali
Josha Matthewsa
i Scotta Steinera

Strap Match
Ethan Carter III
pokonał
Jamesa Storma

Tag Team Match
DeAngelo Williams i Moose
pokonali
Chrisa Adonisa
i Eliego Drake'a

Pre-show
Six Person Tag Team Match

Allie, Braxton Sutter
i Mahabali Shera
pokonali
KM'a, Kongo Konga
i Laurela Van NessaDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.