wrestling wwe tna ecw


Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW i SmackDown zapisał się w historii, a jego zwyciężczynią okazała się, zgodnie z Waszymi przewidywaniami, Backy Lynch. Oto wyniki:
SONDA
WrestleMania 35 wypadła:
doskonale (51) 6%  
bardzo dobrze (168) 18%  
dobrze (335) 37%  
średnio (254) 28%  
słabo (66) 7%  
fatalnie (42) 5%  
Łącznie oddano
916 głosów
.

Skoro WrestleMania 35 za nami, czas na coroczne podsumowanie. . Zapraszamy do głosowania.


W wieku 39 lat odeszła była zawodniczka WWE - Ashley Massaro. Policja potwierdziła, że całe zdarzenie nie miało podłoża kryminalnego. Nieoficjalnie mówi się o tym, że było to samobójstwo związane z depresją, z którą zmagała się od dłuższego czasu.

WarnerMedia nawiązało współpracę z All Elite Wrestling, na mocy której od jesieni na stacji TNT będą emitowane programy tej federacji. Spekuluje się o 2-godzinnej tygodniówce, która ma być ukierunkowana na aspekty sportowe, a mniejszą ilość segmentów rozrywkowych.

Jeff Hardy nabawił się poważnej kontuzji kolana, która wymagała poddania się przez niego operacji. Z tego względu The Hardy Boyz musieli się zrzec tytułów tag teamowych SmackDown. Jeff będzie pauzował 6-9 miesięcy, więc prawdopodobnie nie zobaczymy go już w akcji w 2019 roku.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Money in the Bank
Środa 22.05.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

WWE Money In The Bank 2019 - zapowiedź gali i typy redakcji
Dodano: 19-05-2019, 17:28
Już dzisiaj w nocy o 1.00 czasu polskiego w XL Center w Hartford odbędzie się WWE Money In The Bank 2019. W głównej karcie znalazło się dziesięć pojedynków, a galę poprzedzi też godzinny Kick-Off z jeszcze jedną walką. Poniżej przewidywania redakcji.Typują: Paweł Borkowski, Rafał Tomasiak i Piotr Gilewski.
Kick-Off
SmackDown Tag Team Championship

Daniel Bryan & Rowan vs. The Usos


Paweł: Nie wydaje mi się, aby panowanie Daniela Bryana i Rowana miało być tak krótkie. Bryan po utracie mistrzostwa WWE powinien na dłużej wejść w posiadanie tytułu mistrzowskiego tag teamów SmackDown. Za zwycięstwem Rowana i Bryana przemawia jeszcze jeden istotny fakt. Jak na RAW mają się pojawić tytuły drużynowe SmackDown? Uso przynależą w końcu do czerwonego brandu. Dzika karta? Możliwe, ale ja tego nie kupuję.
Typ: Bryan & Rowan

Rafał: Pierwsza myśl jak przychodzi mi do głowy, to połączenie tytułów Tag Teamowych RAW i SmackDown. Dwa mistrzostwa Tag Teamów sprawiają, że niewiele dzieje się w tych dywizjach, lub jedne tytuły są przez jakiś czas ignorowane. Dobra walka do Kickoffu, typuję Bryana & Rowana.
Typ: Bryan & Rowan

Piotrek: Na SmackDown brakuje dobrych teamów, więc myślę, iż połączenie Bryana z Rowanem to optymalny pomysł i fajna odmiana. Większość źródeł podaje, że tytuły mają tu być na szali, więc na to się powołujemy, lecz WWE nie sprecyzowało tego do końca i pozostają pewne wątpliwości. Tak czy siak faworytami są dla mnie mistrzowie SmackDown.
Typ: Bryan & Rowan
WWE Cruiserweight Championship
Tony Nese vs. Ariya Daivari


Paweł: Tony Nese jest raczej pewnym zastępcą poprzedniego mistrza Buddy’ego Murphy’ego. Jego pojedynek z Ariyą Daivarim będzie raczej jednym z „kolejnych pojedynków” w obronie tytułu. Stawiam na Nese’a.
Typ: Tony Nese

Rafał: Istnienie tygodniówki 205 Live zaczyna powoli tracić sens. Wrestlerzy się starają, nikt tego nie docenia, mało ludzi ogląda i dywizja przepada. Wolałem jednak dwie walki cruiserów na RAW, zawsze była to jakaś "atrakcja" w czasie nużących trzech godzin. Musi wygrać Nese.
Typ: Tony Nese

Piotrek: Z zachowaniem szacunku do kwestii atletycznych i umiejętności ringowych obu zawodników, brakuje mi teraz nieco wyrazistości wśród czołowych postaci 205 Live. Przydałoby się nieco odświeżenia i nowych twarzy, może z NXT lub NXT UK. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia czy sam atletyczny wrestling jest w stanie się sprzedać to 205 Live powinno być dla niego klarowną odpowiedzią. Program ma jedną z najniższych oglądalności z całego WWE Network i trzyma się tylko dlatego, że i tak odbywa się przy okazji tapingów SmackDown. Bierze się to z prostego faktu, że w wrestlingu wątek historii i emocji musi być po prostu obecny, bo w przeciwnym razie ludzie wolą odpalić rozgrywki sportowe.
Typ: Tony Nese
WWE United States Championship
Samoa Joe vs. Rey Mysterio


Paweł: Pojedynek Samoa Joe z Reyem Mysterio na WrestleManii jakby potwierdził, który z nich będzie posiadał w najbliższym czasie mistrzostwo Stanów Zjednoczonych. Z wiadomych względów tamto starcie zostało skrócone, a ich pojedynek z Money in the Bank raczej będzie kontynuacją tej historii i nie wniesie nic nowego. Wygra Samoa Joe.
Typ: Samoa Joe

Rafał: Nie widzę sensu w tej rywalizacji i chyba ma tu chodzić tylko o ringowy debiut Dominicka (może już na SummerSlam)? Średnio to interesujące, ale kiedy creative podrzuca za dużo pomysłów, to 95% z nich odpada i jest jak jest. 50/50. Gdyby wygrał Rey, będzie rewanż, a więc postawię na Joe.
Typ: Samoa Joe

Piotrek: Nie udało się zrobić pełnej walki na WrestleManii, więc powtórka była wskazana. Co do syna Mysterio to nie mam przekonania, ale wyraźnie idą w stronę wprowadzenia go do rosteru, więc kto wie czy nie spróbuje się on niedługo z Joe, ale to bardzo naciągany motyw.
Typ: Samoa Joe
Steel Cage Match
The Miz vs. Shane McMahon


Paweł: Przebieg pojedynku Shane’a McMahona na WrestleManii potwierdził, kto jest „najlepszy na świecie” :). Po prostu porażka podczas największej gali w roku zdobywcy Pucharu Świata nie byłaby dobrym rozwiązaniem. Teraz jest doskonała okazja ku temu, aby Miz wygrał ten pojedynek i na niego stawiam.
Typ: The Miz

Rafał: Przed WrestleManią ten program wypadł całkiem przyzwoicie, ale mimo wszystko, miałem wrażenie, iż trochę już na siłę Shane jest wciskany do walk na WM. Teraz feud Miz-Shane robi się męczący. Zapewne zamieszania i kilku ingerencji nie da się uniknąć, chociaż "zawodnicy zostaną zamknięci w klatce". Miz powinien wygrać, a Shane wziąć sobie trochę wolnego.
Typ: The Miz

Piotrek: Nie będzie tak dobrze jak na WrestleManii, bo pojedynki w klatce to spore ograniczenie, a umiejętności czysto ringowych jednak nie ma tu zbyt wiele. Nie wykluczałbym jakiegoś fartownego znów triumfu Shane’a poprzez wyjście/wypadnięcie z klatki i dalszego przedłużenia programu do finalnego zwycięstwa Miza. Wynika to z faktu, że Vince dalej uważa Shane’a za super atrakcję, podczas gdy totalnie się wszystkim przejadł.
Typ: Shane McMahon
Roman Reigns vs. Elias


Paweł: Konfrontacja Romana Reignsa z Eliasem wydaje się być w formalnością. Bez dłuższego rozpisywania się stawiam po prostu na Reignsa.
Typ: Roman Reigns

Rafał: Zaczyna się powrót Romana na szczyt, Vince nie odpuści. Może tym razem nie będzie to agresywny push oraz kompletne ignorowanie opinii fanów, ale sądzę, że pod koniec roku Reigns zakręci się już wokół mistrzostwa WWE lub Universal. Nie ma więc innej opcji jak wygrana Romana z Eliasem.
Typ: Roman Reigns

Piotrek: Raczej najsłabszy punkt gali, bo Elias jest w ringu słaby, a Roman pokazuje z reguły parę akcji ze swojej podstawowej puli i nie wprowadza nic nowego. Liczę, że będzie chociaż krótko, bo jeśli dostaną dziesięć minut lub więcej to mogą nas bardzo mocno zanudzić. Mówiąc wprost: przerwa na wizytę w toalecie.
Typ: Roman Reigns
Women’s Money In The Bank Ladder Match
Natalya vs. Dana Brooke vs. Naomi vs. Nikki Cross vs. Mandy Rose vs. Bayley vs. Ember Moon vs. Carmella


Paweł: Pojedynki Money in the Bank mają to do siebie, że nawet najmniej prawdopodobne rozwiązanie może okazać się tym finalnym. Każda z nich, tak naprawdę, może wyjść zwycięsko. W przypadku pojedynku z udziałem kobiet stawiam na Ember Moon, Carmellę lub Mandy Rose. Z całej trójki zaryzykuję Mandy Rose.
Typ: Mandy Rose

Rafał: Ciężko próbować logicznie ogarniać booking takiego starcia, gdyż szef federacji od długiego czasu często nie kieruje się logiką. Ja dałbym zwycięstwo komuś z trójki Nikki/Bayley/Ember, ale pan McMahon z pewnością widzi tu tylko wygraną Mandy Rose. Mandy nie wypada źle, lecz inne zawodniczki bardziej zasługują na walizkę.
Typ: Nikki Cross

Piotrek: Zacznę od tego, że cieszy mnie bardzo, iż w tym roku nie ma wyraźnych oraz oczywistych faworytów do zgarnięcia walizki, a często tak bywało i atrakcyjność walki mocno przez to cierpiała. Tak naprawdę poza Carmellą każda z pozostałych zawodniczek może wejść w posiadanie kontraktu MITB. Jest to zatem trochę wróżenie z fusów, ale spróbuję delikatnej dedukcji. Natalya jako weteranka raczej MITB nie potrzebuje, choć nie wykluczyłbym tego, bo już podobne historie się zdarzały (choćby z Kanem). Dana Brooke jest jak dla mnie spoko, ale nie jest to materiał na mistrzynię. Naomi przynudza i miała już sporo wyróżnień, więc walizka byłaby trochę zmarnowana. Nikki Cross chyba jest za świeżo po zmianie postaci by już mieć kontrakt, choć kto wie – na razie jednak ją wykluczam. Pozostawia mi to trzy panie, którym daję równe szanse: Mandy Rose, Bayley oraz Ember Moon. Sam typ to już strzał, natomiast myślę, że walizka powędruje do którejś z nich.
Typ: Mandy Rose
Men’s Money In The Bank Ladder Match
Ricochet vs. Sami Zayn vs. Drew McIntyre vs. Baron Corbin vs. Randy Orton vs. Ali vs. Andrade vs. Finn Balor


Paweł: Jeśli chodzi o Money in the Bank z udziałem mężczyzn moim faworytem jest Ricochet, ale nadarza się także doskonała okazja, aby zwycięsko wyszedł Drew McIntyre i rozpoczął wreszcie najważniejszy rozdział w swojej karierze. Zaryzykuję stawiając na Szkota.
Typ: Drew McIntyre

Rafał: Napiszę podobnie jak w przypadku kobiecego Ladder Matchu, logiczne typowanie nie ma tutaj sensu. Faworytami wydają się być McIntyre i Andrade lub Zayn i Ricochet, ale Corbin i Orton to z pewnością faworyci człowieka, który posiada władzę. Dla Andrade za wcześnie na takie sukcesy, może za rok, więc zostaje McInytre lub Zayn lub Ricochet, czyli wszystko jest możliwe (i bardzo dobrze).
Typ: Drew McIntyre

Piotrek: Skład bardzo dobry, choć myślę, że nieco mniej zagadek niż w przypadku pań. Nie ma moim zdaniem szans na walizkę dla Ortona lub Corbina, Ricochet też jest dla mnie bez szans, bo po wprowadzeniu go do głównego rosteru nie widać wiary szefostwa w tego zawodnika. Nie widzę jakoś walizki dla McIntyre’a i Balora, więc znów zostaje mi uprzywilejowana trójka: Zayn, Ali oraz Andrade. Sami ma spore szanse, bo dołączył do walki w ostatniej chwili, a WWE często lubi pójść za ciosem. Ali nieco wyhamował po kontuzji, ale wciąż ogląda się go dobrze, choć czy jest to materiał na mistrza WWE to już dla mnie sprawa mocno dyskusyjna. Najbardziej chciałbym triumfu Andrade, który jest dla mnie projektem gotowym na złoto – bardzo dobry ringowo zawodnik, z wygadaną oraz ładną menedżerką to coś co się po prostu sprawdza, wcale nie trzeba wiele kombinować. Chciałbym zatem zwycięstwa Andrade, ale spodziewam się jednak Zayna, co też będzie rzecz jasna w porządku.
Typ: Sami Zayn
SmackDown Women’s Championship
Becky Lynch vs. Charlotte Flair


Paweł: Niemalże wszyscy stawiają na to, że Becky Lynch pożegna się z jednym z tytułów mistrzowskich. Nasuwa się więc pytanie z którym? Z jednej strony jest Lacey Evans, która stawia pierwsze kroki w głównym rosterze, a z drugiej strony Charlotte Flair, jako utytułowana wielokrotna mistrzyni. Nie wykluczone, gdyby Becky Lynch wyszła zwycięsko z obu konfrontacji. Wracając jednak do wcześniejszego wątku, wszystko zależy od tego, który z pojedynków odbędzie się jako pierwszy Idąc tym tropem wydaje mi się, że może zawalczyć na początku o mistrzostwo Raw, gdzie obroni tytuł, ale to faworyzowałoby później Charlotte... i na taki wariant stawiam. Becky Lynch zwycięży z Lacey Evans, a następnie przegra z Charlotte Flair.
Typ: Charlotte Flair

Rafał: Zbędna walka i już tyle razy to widzieliśmy, że nie wiem co napisać. 50/50. Gdyby po pojedynku z Lacey Becky została zaatakowana, będzie to jakoś wykorzystane. Na Money in the Bank Lynch może jeszcze zachować dwa mistrzostwa, chociaż trochę to wątpliwe, ale na dłuższą metę projekt "Becky 2 Belts" nie zda egzaminu i zakończy się kontuzją oraz całkowitą zmianą planów. Czyli co? Żeński odpowiednik Romana wraca na szczyt?
Typ: Charlotte

Piotrek: Cieszy, że postawili na Becky choć ten wariant z dwoma pasami sprawia, iż zrobił się przesyt jej osobą, bo oglądamy ją na każdej tygodniówce. Jeżeli nie chcą zrobić unifikacji to powinna się jednego tytułu pozbyć i jest to doskonała okazja skoro ma dwie walki na jednej gali. Tutaj stawiam jednak na obronę.
Typ: Becky Lynch
RAW Women’s Championship
Becky Lynch vs. Lacey Evans


Paweł: *uzasadnienie w poprzednim wpisie
Typ: Becky Lynch

Rafał: Vince, tylko nie zaserwuj nam swojej "szokującej niespodzianki" i nie przekaż mistrzostwa Lacey. Obawiam się, że tak właśnie się stanie. Mój typ to krótkie starcie, szybkie zwycięstwo Lynch i atak na Becky po walce.
Typ: Becky Lynch

Piotrek: Nieco naciągany push Evans, ale lubiłem ją w NXT i choć może nie jest to jakaś wybitna zawodniczka to w ringu wypadała z reguły przyzwoicie, do tego ma jakiś tam gimmick, więc pas dla niej jest dość prawdopodobny z perspektywy toku myślenia WWE. Logika podpowiada, że walki Becky odbędą się w różnych częściach gali, ale moim zdaniem bardzo możliwe, iż odbędą się jednak po sobie i zostanie to wykorzystane jako motyw usprawiedliwiający jej porażkę. W takim przypadku powinna stoczyć wymagający bój z Charlotte i potem przegrać przez to z wypoczętą Evans. Ewentualnie odprawi obie i nastąpi wykorzystanie kontraktu przez zwyciężczynię MITB.
Typ: Lacey Evans
WWE Championship
Kofi Kingston vs. Kevin Owens


Paweł: Mocno wątpię w to, że zwycięsko wyjdzie Kevin Owens. Chociaż jasno zaznaczone było na SmackDown, że Sami Zayn może odegrać jakąś rolę, nie sądzę, aby Kofi miał w takich okolicznościach rozstać się z tytułem. W końcu wspiera go Xavier i może powrócić Big E. Jestem zdania, iż o utracie tytułu przez Kofiego zadecyduje inny pojedynek.
Typ: Kofi Kingston

Rafał: Mogli jeszcze kilka tygodni przeciągnąć obecność Owensa w New Day, ale wtedy z kim Kofi walczyłby na MITB? Feud oraz heel turn zrobiony za szybko, lecz wrestlerzy wyszli z tego obronną ręką i ich program ogląda się ciekawie. Kofi daje radę, mógłby pozostać mistrzem do SummerSlam lub dłużej.
Typ: Kofi Kingston

Piotrek: Stała się wola fanów i Kofi miał swój WrestleMania Moment, ale skoro to za nami to można pomału kończyć, bo jakoś to panowanie wielkich emocji u mnie nie wywołuje. Może to jednak wynikać z faktu, że o ile Kofiego szanuję to nigdy za nim nie przepadałem, więc może większość widzi to inaczej. Pod koniec miesiąca Kofi jedzie z dość oficjalną wizytą na Ghanę, więc wątpię by pozbawili go pasa już teraz, ale wydarzy się to pewnie w czerwcu lub lipcu. Czy na rzecz Owensa? To już zobaczymy.
Typ: Kofi Kingston
WWE Universal Championship
Seth Rollins vs. AJ Styles


Paweł: Choć AJ Styles bardzo szybko zdobył miano pretendenta do mistrzostwa Universal, nie wierzę jakoś w to, że odbierze tytuł Sethowi Rollinsowi. Jest na to zdecydowanie za wcześnie. Stawiam na Rollinsa.
Typ: Seth Rollins

Rafał: Fajnie będzie zobaczyć walkę Rollins-Styles, gdyż latem dostaniemy "genialne" zestawienie Rollins-Corbin. Liczę na długi oraz emocjonujący pojedynek, ale Seth nie po to pokonał "Bestię" na WrestleManii, aby stracić tytuł na pierwszej gali PPV.
Typ: Seth Rollins

Piotrek: Ringowo jest szansa na bardzo wysoki poziom i liczę, że staną na wysokości zadania. Jak dla mnie Seth potrzyma pas trochę dłużej. W czerwcu będzie gala w Arabii Saudyjskiej, a tam nie silą się raczej na nowe rozwiązania tylko powtarzają to co było wcześniej, więc możliwe, iż także na Super Showdown dojdzie do starcia tej dwójki, choć spekuluje się też o rewanżu Rollinsa z Brockiem Lesnarem. Tak czy siak faworyt dzisiejszej walki jest tylko jeden.
Typ: Seth Rollins

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 03-03-2019, 09:57
Host: public-gprs369064.centertel.pl, IP: 37.47.72.233

Torrie Wilson? Niedługo będą wprowadzali do HOF każdą kanalarską gnidę która raz była na gali

autor: Karol Krawczyk

Dodano: 03-03-2019, 11:26
Host: public-gprs369064.centertel.pl, IP: 37.47.72.233

Usuwajcie ten spam od razu, tak będzie najlepiej

autor: Karol Krawczyk

Dodano: 03-03-2019, 11:56
Host: user-5-173-16-20.play-internet.pl, IP: 5.173.16.20

Usuwa pewnie RS albo Rafał, bo sabinq raczej nie ma do tego uprawnień. A boryss jak ostatnio widzieliśmy na zdjęciu jest wwe championem i ma inne obowiązki

autor: Rurko

Dodano: 03-03-2019, 12:07
Host: ip4daba905.direct-adsl.nl, IP: 77.171.169.5

Nareszcie ktoś sie skumal ze nikt nie chce czytac wypocin tej p*****ły...krzyz na droge the gay,znajdz sobie inne forum dla dzieci :P

Ze Taza JESZCZE nie ma w HoF to dopiero dziwne. Wirtuozem moze nie byl ale jakis tam skill w ringu mial. A i gimmnick nie najgorszy.

autor: StunGun

Dodano: 03-03-2019, 12:21
Host: public-gprs188944.centertel.pl, IP: 46.134.77.81

Miłej niedzieli wszystkim.

autor: Makaveli1991

Dodano: 03-03-2019, 12:23
Host: 149.202.98.191, IP: 149.202.98.191

Jeśli NAS WRESTLEFANS szanuje prosimy zablokować fenomenalnego !!

autor: 11111

Dodano: 03-03-2019, 12:23
Host: 088156142128.unknown.vectranet.pl, IP: 88.156.142.128

@schizofrenik
Oficjalny zakaz w WWA. Sam zobaczysz jakie to pseudo ty szukajaca rozglosu przez to ze bylo powiedziane ze szukasz rozglosu kreaturo nizsza
to koledzy z palestry oczywiscie tez tylko na internecie walcza tak jest. Wez ty kurwo w morde jebana szmato zamknij pizde, bo cie dojade nalicze i ojcu mieszkanie zabiore za zniewage ty smieciu z internetu ty kurwo piszesz do mnie na swoim telefonie za 800zl na raty jak ty smiesz sie kurwo odzywac w ogole. Zapytaj czy mozesz kierowca byc dla tego co mi drinki niesie a nie tak sie bedziesz odzywal. Rozjebie ci leb jak cie zobacze i pamietaj moje slowa taki kozak jestes wyslij zdjecie i adres to ci dam internet Pederasto od majtek

autor: fanandrade

Dodano: 03-03-2019, 12:24
Host: ns312328.ip-37-187-147.eu, IP: 37.187.147.158

Jeśli NAS WRESTLEFANS szanuje prosimy zablokować fenomenalnego !!

autor: gniewny

Dodano: 03-03-2019, 12:37
Host: 178235184040.unknown.vectranet.pl, IP: 178.235.184.40

Rezygnacja z wprowadzających? Wtedy HOF straci dla mnie rację bytu. Ale Vince tego nie widzi. Liczy się tylko "Wincyj reklam, wincyj reklam!"

autor: marky

Dodano: 03-03-2019, 12:43
Host: 79.191.75.51.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 79.191.75.51

Vader, Bruiser Brody, Ivan Koloff, The Destroyer, Davey Boy Smith, Ray Stevens, Demolition, Gene Kiniski, Luger, King Kong Bundy, Cornette, czy Chyna(solowe wprowadzenie bo na to zasługuje a nie po cichu razem z DX) miejsca w HOF nie mają ale Torrie Wilson już tak.

autor: NYM

Dodano: 03-03-2019, 12:58
Host: 176-97-54-217.bartnet.pl, IP: 176.97.54.217

Szybko te weekendy lecą...
ehhh

autor: Nigel One

Dodano: 03-03-2019, 13:09
Host: blh115.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.28.201.115

Ja usuwam i staram się to w miarę kontrolować, lecz czyszczę okresowo jednak, bo i tak bardzo dużo czasu poświęcam na WF i nie mam czasu siedzieć tu 24/7 by sprzątać od razu po odreagowujących szkołę dzieciakach.
Sory dla większości czytelników, ale uwijam się na miarę tego co mogę.

autor: Sabinq

Dodano: 03-03-2019, 13:13
Host: host-89-230-15-227.dynamic.mm.pl, IP: 89.230.15.227

Dziękujemy Ci Piotrek i tak.

autor: The Best Of The Best

Dodano: 03-03-2019, 13:14
Host: static-dwasiedem-jedentrzy3.echostar.pl, IP: 109.232.27.133

Dziękujemy.

autor: End of Days

Dodano: 03-03-2019, 13:41
Host: 87-207-25-157.dynamic.chello.pl, IP: 87.207.25.157

Super Piotrku, dzięki :)

autor: Pazoxi

Dodano: 03-03-2019, 13:59
Host: ip-5-172-237-91.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 5.172.237.91

Sabinq, bohater na jakiego nie zasługujemy

autor: MattSydal

Dodano: 03-03-2019, 14:11
Host: bnh191.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.28.253.191

Skoro Ali powrócił to może on podejmie rękawice w open challenge o US i przegra przez interwencje Joe... W sumie obaj nie mają nic do roboty :v

autor: Locagus

Dodano: 03-03-2019, 14:17
Host: 89-64-25-125.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.25.125

@NYM

Gene Kiniski pewnie dołączy do Hall of Fame, ale raczej obstawiam, że w ramach Legacy Wing, wcześniej nie ogłaszają kto tam trafi.

autor: rambo

Dodano: 03-03-2019, 14:18
Host: ip4daba905.direct-adsl.nl, IP: 77.171.169.5

Lol,jeszcze łaskę robi ze przestanie p*******ć.
Weź juz idź stad leszczu...ciebie ma admin o cos proscic?? A z glowa wszystko spoko? Ja nie wiem na czyjej łasce ty tu siedzisz ale po samych komentach mozna wnieść ze ludzie maja zwyczajnie dosc twojego szczekania. Nara.

A swoja droga teraz jak Ali wrocil to co z Kofim? Co z Alim? Co z Kozlovem??? (-_-)

autor: StunGun

Dodano: 03-03-2019, 14:18
Host: afqw155.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 178.42.178.155

Chyba nikt nie budzi takich reakcji jak fenomenalny. Roman to pikuś przy tym. Już sobie wyobrażam, jak The Guy wchodzi na jakaś halę a dookoła tylko i wyłącznie użytkownicy wrestlefans siedzący na krzesełkach. Buczeniu nie byłoby końca :)

autor: fan

Dodano: 03-03-2019, 14:19
Host: 89-64-25-125.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.25.125

Ps: Bardziej mnie zastanawia, że tyle gadali o potencjalnym dołączeniu Bam Bam Bigelowa, i teraz cisza.

autor: rambo

Dodano: 03-03-2019, 14:20
Host: 89-64-25-125.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.25.125

@fan

Raczej obstawiam, że nawet nie wszedłby do budynku, chyba, że przez komin.

autor: rambo

Dodano: 03-03-2019, 15:14
Host: 192.95.4.125, IP: 192.95.4.125

dzięki wielkie za usuwanie komentarzy fenomenalnego itp panie Sabinq musicie się naprawdę ale to naprawdę wźiść za to bo to co się dzieje na tej stronie przechodzi ludzki pojęcie !! nie ma takiej możliwości żeby można było całkowicie usunąć możliwość komentowania byłby wtedy święty spokój sami widzicie szanowni redaktorzy co tu gówniarstwo wyprawia albo np połączyć komentowanie z facebookiem tak żeby było widać imię nazwisko wtedy się uspokoi po prostu musicie się wźiąść za to raz a dobrze i na zawsze żeby był święty spokój bo to juz woła o pomstę do nieba !! dziękujemy panu panie Sabinq

autor: gniewny

Dodano: 03-03-2019, 15:24
Host: ip4daba905.direct-adsl.nl, IP: 77.171.169.5

Nareszcie spokój z tym pionkiem. Chwała Ci,cała ekipo WrestleFans!!!

I od razu poziom wzrósł o kilka szczebli :D

No i ten...taka dziwna sprawa ale jak widzicie szanse Chrisa Benoit na HoF..? Okolicznosci "zakonczenia" jego kariery niby wszyscy znamy,na ale za Snuka podobny smrod sie ciagnal a w HoF jest.

#BenoitHallOfFamer

autor: StunGun

Dodano: 03-03-2019, 17:30
Host: ip4daba905.direct-adsl.nl, IP: 77.171.169.5

Wolnosc wypowiedzi gwarantuje mi ze moge narzekac na szczeniaka i olac ciebie. Jedno z dwoch albo oba. A ze jestem dobrze wychowany (w przeciwienstwie do niektorych tutaj...) to nie odpuszcze sobie naprostowanie buractwa. W jego czy twojej postaci. Ja cie nie wyzywam,ty nie wyzywaj mnie. Napiszesz z sensem to ci z sensem odpisze. A tak to mamy tu marny ochlap dyskusji,bo ty sie plujesz,a ja sie smieje... :P

autor: StunGun

Dodano: 03-03-2019, 17:50
Host: 91-233-71-197.henet.pl, IP: 91.233.71.197

Conor ma racje, pisałem kilka newsów niżej. O co Wam chodzi ludzie XD Taka jest prawda ze każde kazde karmienie trolla powoduje ze on dalej komentuje, w ogóle nie powinno zie na niego reagować nawet wyzwiskami, a jak mu odpowiadacie to sie nie dziwcie, ze on dalej pisze jesteście tacy sami jak on, inteligentna osoba wie jak to załatwić pisze to ostatni raz tylko potem nie placzcie totalna odcinka od de geja i będzie git

autor: jprdl

Dodano: 03-03-2019, 17:53
Host: apn-31-0-35-11.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 31.0.35.11

No więc zachęcam do porozmawiania na temat bardziej interesującej osoby, którą jest Mustafa Ali ^^
Jak myślicie, co mogą dla niego wykonbinować?

autor: Locagus

Dodano: 03-03-2019, 17:55
Host: host154-250-211-80.static.arubacloud.pl, IP: 80.211.250.154

the gay od lat pisze te same bzdury i dopiero teraz WF reaguje? chociaz lepiej pozniej niz wcale. szkoda tylko ze w miedzy czasie Sabinq musial mnie "przypadkowo" bloknac ale mu to wybaczam za prace jaka wykonuje.
Locagus - Ali pewnie trafi do jakiegos Ladder matchu na WM (MITB albo bĂłj o pas US) bo wiekszych pomyslow dla niego teraz pewnie nie maja tak samo jak na Joe

autor: logan

Dodano: 03-03-2019, 18:03
Host: apn-31-0-35-11.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 31.0.35.11

Faktycznie, zapomniałem o prawdopodobieństwie, że MITB Match może być na WM. Imo mógłby nawet wygrać te walkę w zamian za push jaki stracił przez kontuzję... O ile oczywiście nie zaplanują wielkiego momentu dla Deana Ambrosa na największej ze scen.

autor: Locagus

Dodano: 03-03-2019, 18:19
Host: apn-31-0-69-11.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 31.0.69.11

Nikt nie robi z siebie ekspertów, lubię sobie po prostu czasem pogdybać. Kiedy się coś spełni jest na prawdę fajne uczucie satysfakcji :D

A że jestem obecnie w podróży i mi się nudzi to mam czas trochę pospamować xd

autor: Locagus

Dodano: 03-03-2019, 18:42
Host: 62-69-243-117.internetia.net.pl, IP: 62.69.243.117

Zróbcie o ile się da coś takiego nwm jak plus i minus danego komentarza i te negatywne od powiedzmy 50 minusów by były automatycznie usuwane z posta

autor: Korsa

Dodano: 03-03-2019, 19:04
Host: apn-31-0-69-11.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 31.0.69.11

Najlepszy byłby system rejestracji.
Nikt by się nie podszywał, rzetelniejsze ankiety

autor: Locagus

Dodano: 03-03-2019, 19:12
Host: ip4daba905.direct-adsl.nl, IP: 77.171.169.5

@up

Niby wszystko sie zgadza...
...ale potem taki smark wraca do domu z ósmej klasy,zaklada 9 fakeowych kont e mail i karuzela kreci sie od nowa.

Z Alim to jest teraz takk problem ze według scriptu mam dwóch zawodnikow na tej samej dokladnie pozycji (Kingston=Mustafa) takze zobaczymy co CT da rade tam sp******ić...pardon,"zmienic".

autor: StunGun

Dodano: 03-03-2019, 19:12
Host: ip4daba905.direct-adsl.nl, IP: 77.171.169.5

@up

Niby wszystko sie zgadza...
...ale potem taki smark wraca do domu z ósmej klasy,zaklada 9 fakeowych kont e mail i karuzela kreci sie od nowa.

Z Alim to jest teraz takk problem ze według scriptu mam dwóch zawodnikow na tej samej dokladnie pozycji (Kingston=Mustafa) takze zobaczymy co CT da rade tam sp******ić...pardon,"zmienic".

autor: StunGun

Dodano: 03-03-2019, 19:19
Host: ip4daba905.direct-adsl.nl, IP: 77.171.169.5

@up

Ty jestes glupi czy udajesz? Powaznie pytam. Widzisz ze bym ja cie gdzies wyzywal? Matka szacunku do obcych nie nauczyla??

Chris Benoit do Hall of Fame. Nalezy mu sie jak psu buda (i temu tam wyzej jak ktorakolwiek szkola).

Swoja droga...ty zycie nie masz ze siedzisz tu i tylko klikasz f5..??
To jest dopiero smutne...troluj dalej,nie bede ci sensu zycia odbieral.

#3hard5us

autor: StunGun

Dodano: 03-03-2019, 19:31
Host: host-2-102-148-160.as13285.net, IP: 2.102.148.160

XD zabawa

autor: Damon

Dodano: 03-03-2019, 19:35
Host: apn-31-0-69-11.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 31.0.69.11

O, a może heel Ali wróci wściekły, że Kingston odebrał mu sławę i wygra walizkę MITB po czym zrealizuje ją na Kofim, który wygra pas na WM... XD
Tak wiem, to się nie stanie xD

autor: Locagus

Dodano: 03-03-2019, 19:40
Host: 193-108-220-153.ip4.wifimax.pl, IP: 193.108.220.153

Witam wszystkich, od dawna czerpie wiedze z tej strony i sledze takze komentarze i "komentarze", a teraz moze dolacze tez do dywagacji ;]

PS. Bedzie zapowiedz gali i typy redakcji? :)

autor: Rio Lush

Dodano: 03-03-2019, 19:43
Host: apn-31-0-38-27.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 31.0.38.27

Tak a pro po kiedy bedzie raport z Impact Wrestling
Mustafa Ali powróci jako ten zły i zaatakuje Kofiego albo Owensa na WM i Wygra Pas WWE

autor: Nowy

Dodano: 03-03-2019, 19:53
Host: 193-108-220-151.ip4.wifimax.pl, IP: 193.108.220.151

Hejo Rio ale ty wiesz że gala dopiero za tydzień? A ty już zapowiedzi chcesz xD

autor: Lobby Bashley

Dodano: 03-03-2019, 19:57
Host: 89-70-64-96.dynamic.chello.pl, IP: 89.70.64.96

Hej Lobby ale czy ty masz schizofrenię, czy co ? Bo piszesz z dwóch nicków z tego samego IP

autor: NJ

Dodano: 03-03-2019, 20:03
Host: 193-108-220-153.ip4.wifimax.pl, IP: 193.108.220.153

Ty Lobby faktycznie :D Bylem pewien, ze juz teraz, ale cos mi nie pasowalo, bo przeciez nie zapowiedzieli Twojej walki o IC-ka ;]

PS. NJ popatrz dokladnie na IP.

autor: Rio Lush

Dodano: 03-03-2019, 20:28
Host: 178235184040.unknown.vectranet.pl, IP: 178.235.184.40

@NYM

Tak, Torrie nie do końca jest materiałem do HoF, wszyscy, których wymieniłeś zasługują, ale weź pod uwagę, że poza Chyną (która już jest w tegorocznej klasie jako członkini DX) wszyscy, których wymieniłeś to faceci, a od 2013 jest tak, że każdego roku dają jedną kobietę i jeden Tag Team/stajnię. Z pań to według mnie do HOF mogli by dać zamiast Torrie: Victorię, Michelle McCool, AJ Lee, Bull Nakano ( w WWF i WCW zaliczyła ledwie epizody, ale była mistrzynią kobiet w WWF i jest legendą wśród pań w Japonii, podobna sytuacja jak z Tatsumi Fujinami, który w WWF/E nigdy oficjalnie nie był), Miss Elizabeth (wogóle to wstyd, że ona ciągle nie jest w HOF)autor: marky

Dodano: 03-03-2019, 20:46
Host: apn-31-0-32-78.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 31.0.32.78

Dziwne niby został tydzień do Fastlane a na tą galę zostało na razie zapowiedziane tylko cztery walki

autor: Nowy

<<< newsboard WrestleFans >>>


WrestleMania 35 wypadła:

doskonale
bardzo dobrze
dobrze
średnio
słabo
fatalnie19. maja 2019


Mistrzostwo Universal

Seth Rollins
vs
AJ Styles

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Kevin Owens

Mistrzostwo Kobiet
RAW

Becky Lynch
vs
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet
SmackDown

Becky Lynch
vs
Charlotte Flair

Mistrzostwo
Stanów Zjednoczonych

Samoa Joe
vs
Rey Mysterio

Money in the Bank Mężczyzn
Braun Strowman
Ricochet
Drew McIntyre
Baron Corbin
Ali
Finn Bálor
Andrade
Randy Orton

Money in the Bank
Kobiet

Natalya
Dana Brooke
Naomi
Alexa Bliss
Bayley
Mandy Rose
Ember Moon
Carmella

Steel Cage Match
Miz
vs
Shane McMahon

Roman Reigns
vs
Elias
7. kwietnia 2019


Mistrzostwo Kobiet
RAW oraz SmackDown
Triple Threat Match

Becky Lynch
pokonała
Rondę Rousey
i Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Brocka Lesnara

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Daniela Bryana

Mistrzostwo Interkontynentalne
"Demon" Finn Balor
pokonał
Bobby'ego Lashley'ego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Samoa Joe
pokonał
Reya Mysterio

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Curt Hawkins i Zack Ryder
pokonali
The Revival

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet
Fatal 4 Way

IIconics
pokonały
Boss'n'Hug Connection
Nię Jax i Taminę
Natalyę i Beth Phoenix

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Fatal 4 Way

The Usos
pokonali
Ricocheta i Aleistera Blacka
Ruseva i Nakamurę
The Bar

Mistrzostwo Cruiserweight
Tony Nese
pokonał
Buddy'ego Murphy'ego

No Holds Barred Match
Triple H
pokonał
Batistę

Walka pożegnalna
Baron Corbin
pokonał
Kurta Angle

Falls Count Anywhere
Shane McMahon
pokonał
Miza

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre'a

AJ Styles
pokonał
Randy'ego Ortona

Andre The Giant Memorial Battle Royal
Zwycięzca
: Braun Strowman

Women's Battle Royal
Zwyciężczyni:
Carmella
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.