wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.


Kevin Owens został wypisany z telewizji z powodu kontuzji kolana. Ostatecznie okazało się, że zawodnik miał operowane oba kolana, w związku z czym czeka go teraz kilka miesięcy przerwy od występów. Wstępny termin powrotu to przełom lutego i marca 2019.

Shawn Michaels zdecydował się powrócić na ring i wystąpi 2 listopada na gali Crown Jewel, w zespole z Triple H'em mierząc się z Brothers of Destruction. W związku z powrotem "HBK" wystąpi też zapewne na WrestleManii 35, gdzie jego rywalem może być AJ Styles.

Przy okazji wizyty na tysięcznym SmackDown, WWE miało negocjować z Batistą jego rolę w sezonie przyszłorocznej WrestleManii. WWE widziałoby go jako główną gwiazdę 2019 WWE Hall of Fame, a w grę wchodzi także pożegnalna walka byłego mistrza wagi ciężkiej na WrestleManiiWWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Evolution
Środa 31.10.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Hulk Hogan na gali w Arabii Saudyjskiej?, Mia Yim podpisała kontrakt z WWE, Drugi film o Hardy Boyz na WWE Network, Ciekawostka odnośnie zwycięzców Royal Rumble i Money In The Bank, Nikki Cross ponownie na galach głównego rosteru, Co wydarzyło się po RAW?, Problemy Liv Morgan po botchu Brie Belli na RAW
Dodano: 25-09-2018, 12:05
Jeden z oficjeli Saudi Arabia General Sports Authority, pomagającej przy organizacji kolejnego eventu WWE w Arabii Saudyjskiej, promując galę na Twitterze zamieścił grafikę z Hulkiem Hoganem. Możliwe zatem, że „Hulkster” powróci do WWE na gali Crown Jewel, co jest bardzo prawdopodobne, bo jak wiadomo przedstawiciele z Arabii płacą ogromne pieniądze, w zamian za które domagają się największych gwiazd.

PWInsider informuje, że była zawodniczka Impact Wrestling i aktualna uczestniczka Mae Young Classic – Mia Yim, podpisała kontrakt z WWE. Plotki o tym krążyły już od kilkunastu dni, gdy Yim po nagraniach MYC kontynuowała treningi w Performance Center. Według najnowszych doniesień doszło już do podpisania umowy.

WWE przygotowuje ponoć drugi film o The Hardy Boyz, który zostanie wyemitowany na WWE Network. Możliwe też, że druga produkcja będzie dotyczyła tylko Matta Hardy’ego, w każdym razie wiadomo, że część materiału będzie kręcona na jego posiadłości.

„Sportskeeda” zwraca uwagę na ciekawostkę, że 2018 jest pierwszym rokiem, w którym zarówno zwycięzca Royal Rumble Matchu mężczyzn, jak i walizki Money In The Bank mężczyzn, zaliczyli nieudane próby zdobycia tytułu mistrzowskiego. Shinsuke Nakamura przegrał bowiem na WrestleManii z AJ Stylesem, a Braun Strowman nieudanie wykorzystał kontrakt Money In The Bank na gali Hell in a Cell.
Nieco inaczej wyglądało to u pań, gdzie Asuka po wygraniu Royal Rumble przegrała co prawda na WrestleManii, ale Alexa Bliss po wygraniu walizki zamieniła ją jednak skutecznie na mistrzostwo kobiet RAW.

Warto wspomnieć, że Nikki Cross ponownie została wysłana do pracy na live eventach głównego rosteru. W miniony weekend zawodniczka z NXT pracowała na galach SmackDown, lecz znów nie łączono jejz resztą Sanity, tylko wystąpiła ona w walce kobiet, u boku Asuki i Naomi.

Po zejściu RAW z anteny nie było tym razem żadnego Dark Matchu, tylko segment w którym The Shield nabijało się z Barona Corbina, a potem stoczyło bójkę z Braunem Strowmanem, Dolphem Zigglerem i Drew McIntyrem. Ostatecznie Shield wyszli z całego zamieszania zwycięsko, a na koniec rzucili jeszcze Corbina na stół.

Ostatniego RAW na pewno nie zaliczy do udanych Liv Morgan, która zakończyła galę z urazem głowy. Doszło do tego w trakcie walki w której Riott Squad mierzył się z Bella Twins i Natalyą. Brie Bella w stylu swojego męża wymierzała Morgan kopniaki, ale nie robiła tego tak dobrze jak Daniel Bryan i w pewnym momencie uderzyła przeciwniczkę kolanem prosto w twarz. Morgan starała się kontynuować pojedynek, ale była oszołomiona i ostatecznie wycofano ją na zaplecze jeszcze przed końcem walki. Zawodniczka podda się badaniom by ustalić czy doszło do wstrząśnienia mózgu, ale na razie nie mamy żadnych konkretnych wieści w tej sprawie.

--------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]


Najciekawsze nadchodzące WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel28. października 2018


Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Nikki Bella


Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Last Woman Standing
Becky Lynch
vs
Charlotte


Women's Battle Royal
o miano pretendentki do tytułu mistrzowskiego

Mistrzostwo Kobiet NXT
Kairi Sane
vs
Shayna Baszler


Finał
Mae Young Classic 2018


Tag Team Match
Trish Stratus i Lita
vs
Mickie James i Alexa Bliss

6. października 2018


Mistrzostwo WWE 
No Disqualification Match

AJ Styles
pokonał
Samoa Joe

Walka o miano pretendenta do mistrzostwa WWE
Daniel Bryan

pokonał
The Miza

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Charlotte
Flair
pokonała przez DQ
Becky Lynch

6-Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
Brauna Strowmana
Dolpha Zigglera
i Drew McIntyre'a

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The New Day
pokonali
Rusev Day

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
pokonał
Cedrica Alexandra

No Disqualification Match
Triple H
pokonał
Undertakera

Tag Team Match
John Cena i Bobby Lashley
pokonali
Kevina Owensa i Eliasa

Six-woman Tag Team Match
Ronda Rousey i Bella Twins
pokonały
The Riott Squad

Tag Team Match
The IIconics
pokonały
Asukę i Naomi

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.